KRAJEWSKI Dominik
2002-05-08
LKS Narew Kurpiewski Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
2 BORKOWSKI Patryk 2004-07-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 BOROWSKI Jarosław 2003-03-17 MKLA Łęczyca LDZ
4 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
5 DANISZEWSKI Kacper 2001-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 DURLIK Jakub 2003-08-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
8 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS Łódź LDZ
9 GRABOWSKI Karol 2001-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
10 GRONOSTAJSKI Jakub 2002-04-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
11 JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
12 KARPIŃSKI Maciej 2002-05-07 AZS UMCS Lublin LBE
13 KAWKA Szymon 2001-01-13 KS Agros Zamość LBE
14 KRÓL Jakub 2001-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
15 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
16 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
17 KUŚ Emanuel 2000-01-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
18 KWIATKOWSKI Adam 2002-04-15 MKS Durasan Płońsk MAZ
19 MADEJA Igor 2004-01-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
20 MAZUREK Wojciech 2002-01-20 KS Agros Zamość LBE
21 MELANIUK Krystian 2001-03-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
22 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
23 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
24 MILEWSKI Jakub 2001-09-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
25 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
26 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
27 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
28 PODEMSKI Bartosz 2003-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
29 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
30 RACIBORSKI Dawid 2001-12-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
32 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
33 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
34 SIENKIEWICZ Szymon 2003-07-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
35 SZUBA Bartosz 2004-11-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
36 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
37 WESOŁOWSKI Filip 2001-04-18 KS Podlasie Białystok POD
38 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
39 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
40 WŁODKOWSKI Dawid 2001-04-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
41 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
42 ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.041527986526489sekund