LIKWIARZ Dawid
2002-02-18
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Adrian 2001-01-01 niest. Białystok POD
2 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 AKACKI Patryk 2003-10-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
5 BABIK Filip 1996-11-02 KS ENTRE.PL Team Warszawa MAZ
6 BAGŁAJ Jakub 2002-01-09 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
7 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
8 BARTCZAK Tobiasz 2002-03-13 LKS OSiR Pleszew WLP
9 BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
11 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
12 BERNARDELLI Michał 1980-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 BIELAK Miłosz 2001-05-06 MLKS Agros Żary LBU
14 BIELECKI Marek 2003-07-31 OŚ AZS Poznań WLP
15 BIEŃKOWSKI Artur 2001-07-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
17 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
18 BORAWSKI Szymon 2003-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 BORKOWSKI Maciej 2002-06-26 LKS Lubawa WMZ
20 BYCZYK Juliusz 2002-05-31 OŚ AZS Poznań WLP
21 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
22 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
24 CZERWOŃSKI Artur 1968-05-21 RK Athletics Warszawa MAZ
25 CZYŻ Wiktor 2002-12-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
26 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
27 DACHTERA Adam 2001-02-14 OŚ AZS Poznań WLP
28 DANOWSKI Mateusz 1999-08-08 MKS Juvenia Białystok POD
29 DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
30 DĄBROWSKI Jakub 2002-04-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
31 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 DENIS Maciej 2001-01-16 OKS Start Otwock MAZ
34 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
35 DOBBERSTEIN Paweł 2002-01-17 KUKS Remus Kościerzyna POM
36 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
37 DOROSZ Mateusz 2001-01-05 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
38 DUBICKI Łukasz 2002-09-23 WLKS Wrocław DOL
39 DUCH Mikołaj 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
40 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
41 DZIEWICKI Kacper 1993-09-02 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
42 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
43 DZIUBIŃSKI Łukasz 2002-11-03 LKS Lubusz Słubice LBU
44 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 FRELIK Karol 1992-06-09 LKS Osuchów MAZ
46 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
47 GACH Maciej 1993-10-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
48 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
49 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
50 GANCARZ Szymon 1998-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
51 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
52 GĄSIEWSKI Jakub 2000-02-21 I LO ŁOMŻA POD
53 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
54 GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
55 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
56 GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
57 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
58 GRACZYK Jakub 2002-02-04 MUKS Płock MAZ
59 GRAD Filip 2001-02-13 LKS OSiR Pleszew WLP
60 GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
61 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
62 GUMIENIAK Paweł 1995-01-17 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
63 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
64 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
65 GWIAZDOWSKI Mateusz 1995-09-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
66 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
67 HADUCH Mateusz 2002-11-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
68 HELON Radosław 1994-06-20 MKL Szczecin ZPO
69 HORSTEN Dorian 2001-04-29 SKLA Sopot POM
70 ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 LKS Zorza Gdynia POM
71 JAKUBIK Patryk 2001-08-14 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
72 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
73 JANKOWSKI Karol 2001-07-23 UKS Czapla Białe Błota KPO
74 JAROSZ Dariusz 2002-03-10 UKS Piast Bolków DOL
75 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
76 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
77 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
78 JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
79 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
80 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
81 KABATA Filip 2003-01-17 PLKS Gwda Piła WLP
82 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
83 KAMIŃSKI Sebastian 2004-04-27 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
84 KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 MKS Bank BS Płońsk MAZ
85 KARWOWSKI Wojciech 1993-02-15 niest. Warszawa MAZ
86 KASPROWICZ Adam 2001-01-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
87 KAWCZYŃSKI Filip 2000-02-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
88 KEMPA Maciej 2001-10-12 KS Żary Runners Team LBU
89 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
90 KLIMAS Łukasz 2002-03-23 UKS Olimp Kozienice MAZ
91 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
92 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
93 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
94 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
95 KONOPKA Dawid 2001-02-07 KS Maków Biega MAZ
96 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
97 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
98 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
99 KOZAK Jakub 1997-05-12 MMKS Gdańsk POM
100 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
101 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
102 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
103 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
104 KREJNER Mateusz 2002-06-18 UKS Filipides Teresin MAZ
105 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
106 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
107 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
108 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL ZTE Radom MAZ
109 KUDRYS Kazimierz 2002-02-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
110 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
111 KULIK Robert 2002-01-25 MLKS Echo Twardogóra DOL
112 LANDOWSKI Jakub 2001-04-29 CMKL Człuchów POM
113 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
114 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 SKLA Sopot POM
115 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
116 LISICKI Dominik 2001-01-24 MKS Bank BS Płońsk MAZ
117 LUTY Patryk 2002-02-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
118 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
119 ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
120 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
121 MALINOWSKI Jakub 2002-10-17 MKST Astra Nowa Sól LBU
122 MALINOWSKI Mateusz 2001-01-01 niest. Białystok POD
123 MALIŃSKI Jakub 2001-04-19 MKS Durasan Płońsk MAZ
124 MAŁECKI Jakub 2003-01-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
125 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
126 MATYJA Kamil 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
127 MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 ULKS Muflon Bielawa DOL
128 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
129 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
130 MIERZOWIEC Mateusz 2001-05-17 RAZ Szczecin ZPO
131 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
132 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
133 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
134 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
135 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
136 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
137 NALEPA Jakub 2002-09-24 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
138 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
139 NIEDZIELA Mateusz 2002-12-17 LKS Lubawa WMZ
140 NOWAKOWSKI Jacek 1966-12-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
141 OLEKSIAK Kacper 2004-10-11 UKS Clan Ostrołęka MAZ
142 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL ZTE Radom MAZ
143 ORZEŁ Jakub 2002-01-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
144 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
145 OTULAK Bartosz 2001-04-25 OKS Skra Warszawa MAZ
146 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
147 PAŁYGA Robert 2001-06-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
148 PAWLIK Radosław 2002-02-09 MUKS Gim 2 Nysa OPL
149 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
150 PIEKARSKI Rafał 1996-12-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
151 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
152 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
153 PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 RK Athletics Warszawa MAZ
154 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
155 PLATA Dawid 2001-03-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
156 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
157 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
158 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
159 POULAIN Kamil 1998-02-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
160 PROKOPOWICZ Szymon 2004-01-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
161 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 MKS Pogoń Siedlce MAZ
162 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
163 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 LUKS Start Nakło KPO
164 RACZYŁO Damian 1998-08-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
165 RAK Filip 2003-02-03 LUKS Podium Kup OPL
166 RATMAN Filip 2001-07-21 MLKS Agros Żary LBU
167 RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
168 RĘBISZ Szymon 2001-06-14 MUKS Gim 2 Nysa OPL
169 ROLA Damian 2002-06-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
170 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 OKS Skra Warszawa MAZ
171 ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
172 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
173 ROMBERG Adrian 2003-04-21 MKS-MOSM Bytom SLK
174 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 MKS Juvenia Białystok POD
175 ROZWADOWSKI Sebastian 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
176 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2002-04-30 GKS Piast Gliwice SLK
177 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
178 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
179 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
180 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
181 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
182 RZEPKA Szymon 2002-10-19 ULKS Talex Borzytuchom POM
183 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
184 SIEMASZKO Piotr 2001-08-21 MLKS Czarni Olecko WMZ
185 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
186 SKOMSKI Marcin 2003-12-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
187 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 PTT Delta Płock MAZ
188 SOBCZAK Bartłomiej 2003-03-04 LIUKS Kruszwica KPO
189 SOBOTA Jakub 2004-04-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
190 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
191 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam 2002-01-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
192 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
193 STEC Adam 1996-10-22 KS Warszawianka W-wa MAZ
194 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
195 STRYKOWSKI Jakub 1999-07-18 KU AZS Politechniki Warszawskiej MAZ
196 SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
197 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
198 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
199 SZWED Damian 2004-01-27 UKS Olimpia Zabrze SLK
200 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 MKL Toruń KPO
201 ŚWIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 UKS Filipides Teresin MAZ
202 TABER Konrad 1996-06-08 niest. Warszawa MAZ
203 TKACZUK Mateusz 2002-03-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
204 TOBERA Mieszko 2001-06-04 PLKS Gwda Piła WLP
205 TOMASZEWSKI Tomasz 2000-05-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
206 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
207 UCHACZ Kacper 2001-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
208 WALASZCZYK Klaudiusz 2001-11-28 KS Energetyk Poznań WLP
209 WASZKIEWICZ Kacper 2003-09-19 KS Maków Biega MAZ
210 WILGA Łukasz 2002-07-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
211 WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
212 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
213 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
214 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
215 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
216 WYDERKA Maciej 2002-07-29 MKS-MOSM Bytom SLK
217 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
218 ZABORSKI Mateusz 1993-06-25 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
219 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
220 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
221 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
222 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
223 ZIMIŃSKI Dobrosław 2002-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
224 ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
225 ŻUBEREK Bartosz 2001-01-01 niest. Białystok POD
226 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
227 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.39404892921448sekund