Środa Wlkp. 07.01.2017
Mistrzostwa Wielkopolski w pchnięciu kulą oraz V Halowy Miting Lekkoatletyczny UKS Orkan
60 m K
1 41 e 1 9.88 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 07 U12 WP -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2020 BEZ LDK!
2 44 e 1 10.46 PIETRZKIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U14 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2834/18 2020 BEZ
3 46 e 1 10.66 ZAGACKA Magdalena MUKS Szok Bojanowo 05 U14 WP --
4 47 e 1 10.73 ZAGACKA Maria MUKS Szok Bojanowo 05 U14 WP --
1 6 e 2 8.52 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 03 U16 LB -- SASKA Tomasz # Z/5696/15 2020 LDK!
2 34 e 2 9.42 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP -- BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2020 3
3 36 e 2 9.57 BIESZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. # Z/3763/17 2020 2 LDK!
1 7 e 3 8.55 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo # 03 U16 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2020 LDK!
2 9 e 3 8.71 STAŚKOWIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo # 03 U16 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/1524/16 2020
3 15 e 3 8.83 STEFANIAK Daria UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP --
4 31 e 3 9.27 FILIPIAK Adrianna MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin # BEZ LDK!
1 8 e 4 8.67 RZEPECKA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0295/17 , 2020 4 LDK!
2 12 e 4 8.74 KRAMSKA Monika LUKS Orkan Września 03 U16 WP -- KACZOR Adam PAWLAK Przemysław Z/0409/17 2019 4 LDK!
3 22 e 4 9.05 PYCZEK Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0299/17 2019 5 LDK!
4 33 e 4 9.38 KŁODAWSKA Nikola UKS Skoczek Władysławów 03 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2662/17 2020 5 LDK!
1 16 e 5 8.88 JANKOWSKA Angelika UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0700/17 2018 3
2 28 e 5 9.23 SUCHY Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- SZOSTAK Janusz BEZ
3 35 e 5 9.54 LOCHYŃSKA Dominika UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- SZOSTAK Janusz
4 43 e 5 10.32 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3762/17 2020 BEZ LDK!
1 18 e 6 8.96 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 03 U16 WP -- B.D. B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2020 3 LDK!
2 37 e 6 9.65 JANKOWIAK Wiktoria UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. # Z/1244/17 2019 5 LDK!
3 39 e 6 9.76 KONIECZNA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. # , Z/1246/17 , 2018 LDK!
4 48 e 6 10.91 DUDA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka B.D. # Z/1241/17 2018 BEZ LDK!
1 20 e 7 9.01 CHYBKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -- B.D. ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. # , Z/3415/16 , 2020 BEZ LDK!
2 30 e 7 9.24 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2020 3 LDK!
3 38 e 7 9.70 KOSMOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka # , Z/1248/17 , 2018 BEZ LDK!
4 40 e 7 9.82 STAWICKA Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. # , Z/1253/17 , 2018 LDK!
1 23 e 8 9.05 TOMASZEWSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna # BEZ LDK!
2 26 e 8 9.16 GOŁĘBNIAK Marika UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -- NOWAK Grzegorz Z/3416/16 2017 5 LDK!
3 29 e 8 9.23 WIECHCIŃSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -- B.D. WNKLER Beata , Z/3421/16 , 2017 5 LDK!
4 42 e 8 9.90 BĄK Patrycja UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -- NOWAK Grzegorz BEZ
1 4 e 9 8.34 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # Z/0952/16 2020 2 LDK!
2 5 e 9 8.45 JĘDRASZAK Roksana MKL Jarocin # 02 U16 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16 2020 2
3 14 e 9 8.82 PAWLACZYK Joanna UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP --
4 19 e 9 8.97 RUCIŃSKA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin # BEZ LDK!
1 3 e 10 8.26 MRUGALSKA Nikola LUKS Orkan Września # 02 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna PUJDAK Andrzej # , Z/0922/16 , 2020 LDK!
2 13 e 10 8.78 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2020 1
3 27 e 10 9.23 FRĄCKOWIAK Joanna UKS Olimp Duszniki 02 U16 WP --
4 32 e 10 9.31 ADAMCZEWSKA Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP -- SZOSTAK Janusz BEZ
1 11 e 11 8.73 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2020 2 LDK!
2 17 e 11 8.89 GRODZKA Sandra UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP --
3 21 e 11 9.01 KANTORSKA Agata UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP --
4 25 e 11 9.14 ANDRZEJEWSKA Martyna UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP --
1 1 e 12 7.91 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U20 WP -- OSIK Tadeusz B.D. # Z/0866/14 2020
2 2 e 12 8.03 GUZOWSKA Paulina AZS-AWF Katowice # 00 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/4472/15 2020
3 24 e 12 9.13 JAJCZYK Marta MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP -- #
1 10 e 13 8.73 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek # , Z/1240/17 , 2020 2 LDK!
2 45 e 13 10.53 URBAŃSKA Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- B.D.
1 1 f 1 7.90 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U20 WP -- OSIK Tadeusz B.D. # Z/0866/14 2020
2 2 f 1 8.04 GUZOWSKA Paulina AZS-AWF Katowice # 00 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/4472/15 2020
3 3 f 1 8.17 MRUGALSKA Nikola LUKS Orkan Września # 02 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna PUJDAK Andrzej # , Z/0922/16 , 2020 LDK!
4 4 f 1 8.35 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # Z/0952/16 2020 2 LDK!
1 5 f 2 8.42 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo # 03 U16 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0868/15 2020 LDK!
2 6 f 2 8.49 JĘDRASZAK Roksana MKL Jarocin # 02 U16 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16 2020 2
3 10 f 2 8.79 RZEPECKA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0295/17 , 2020 4 LDK!
1 7 f 3 8.53 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek # , Z/1240/17 , 2020 2 LDK!
2 8 f 3 8.64 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2020 2 LDK!
3 9 f 3 8.77 STAŚKOWIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo # 03 U16 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/1524/16 2020
4 11 f 3 8.83 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2020 1
500 m K
1 1 s 1 1:28.96 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U16 WP -- PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2020 2 LDK!
2 2 s 1 1:30.11 OBST Zuzanna OŚ AZS Poznań # 00 U18 WP -- MOTYL Edward Z/5283/15 2020
3 3 s 1 1:31.18 STUDNIARZ Anna LUKS Orkan Września 99 U20 WP -- PUJDAK Andrzej B.D. Z/2631/15 2018
4 5 s 1 1:32.16 ŚCIERNICKA Angelika LUKS Orkan Września 99 U20 WP -- PUJDAK Andrzej Z/1814/16 2018 3
5 9 s 1 1:35.31 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2020 2 LDK!
6 14 s 1 1:41.13 BĄK Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 98 U20 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/2364/15 2020 BEZ
1 6 s 2 1:33.83 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań # 02 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna GRENDA Jan # , Z/1267/17 , 2019 LDK!
2 7 s 2 1:34.62 KOCUREK Klaudia MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna # BEZ LDK!
3 10 s 2 1:35.95 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2020 3 LDK!
4 15 s 2 1:41.60 CHYBKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -- B.D. ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. # , Z/3415/16 , 2020 BEZ LDK!
1 8 s 3 1:34.71 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 04 U14 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2020 3 LDK!
2 19 s 3 1:50.28 BAGROWSKA Klaudia UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- SZOSTAK Janusz
3 21 s 3 2:08.20 ZAGACKA Magdalena MUKS Szok Bojanowo 05 U14 WP --
4 22 s 3 2:09.81 ZAGACKA Maria MUKS Szok Bojanowo 05 U14 WP --
1 11 s 4 1:36.72 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 03 U16 WP -- B.D. B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2020 3 LDK!
2 12 s 4 1:37.80 FRĄCKOWIAK Joanna UKS Olimp Duszniki 02 U16 WP --
3 16 s 4 1:43.25 BIESZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. # Z/3763/17 2020 2 LDK!
4 17 s 4 1:44.66 CICHOWSKA Wiktoria MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP --
1 4 s 5 1:31.98 URBANIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna 3 LDK!
2 13 s 5 1:40.64 OLBIŃSKA Emilia MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna # 3 LDK!
3 18 s 5 1:47.03 HAMROL Paula UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. # , Z/1243/17 , 2020 5 LDK!
4 20 s 5 1:54.92 GONCARZEWICZ Olga UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- SZOSTAK Janusz BEZ
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 2 e 1 10.08 BARTKOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra # 02 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/3053/16 2020 3
2 5 e 1 10.95 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP -- BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2020 3
3 12 e 1 12.70 BĄK Patrycja UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -- NOWAK Grzegorz BEZ
4 13 e 1 12.99 JAKÓBCZAK Katarzyna UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -- NOWAK Grzegorz BEZ
1 1 e 2 9.85 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U16 WP -- PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2020 1 LDK!
2 4 e 2 10.56 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 02 U16 WP -- KACZOR Adam PAWLAK Przemysław # Z/3408/16 2020 4 LDK!
3 7 e 2 11.08 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2020 2
4 8 e 2 11.39 JANKOWSKA Angelika UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0700/17 2018 3
1 9 e 3 11.67 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. # Z/3766/17 2020 LDK!
2 11 e 3 11.87 PAWLACZYK Joanna UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP --
3 14 e 3 14.26 SOŁTYSIAK Zofia UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP --
1 3 e 4 10.12 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 03 U16 LB -- SASKA Tomasz # Z/5696/15 2020 LDK!
2 6 e 4 10.96 TOMASZEWSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna # BEZ LDK!
3 10 e 4 11.82 WOJCIECHOWSKA Dominika UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek B.D. Z/0222/17 2020 3 LDK!
1 1 f 1 9.85 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U16 WP -- PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2020 1 LDK!
2 2 f 1 9.95 BARTKOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra # 02 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/3053/16 2020 3
3 3 f 1 10.14 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 03 U16 LB -- SASKA Tomasz # Z/5696/15 2020 LDK!
4 4 f 1 10.38 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 02 U16 WP -- KACZOR Adam PAWLAK Przemysław # Z/3408/16 2020 4 LDK!
1 5 f 2 10.48 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2020 2
2 6 f 2 11.02 TOMASZEWSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna # BEZ LDK!
3 7 f 2 11.18 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP -- BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2020 3
4 11 f 2 12.14 JANKOWSKA Angelika UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0700/17 2018 3
1 8 f 3 11.45 WOJCIECHOWSKA Dominika UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek B.D. Z/0222/17 2020 3 LDK!
2 9 f 3 11.58 PAWLACZYK Joanna UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP --
3 10 f 3 11.69 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. # Z/3766/17 2020 LDK!
4 12 f 3 12.92 BĄK Patrycja UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -- NOWAK Grzegorz BEZ
60 m pł K J Mł K
3 4 e 1 11.26 ANDRZEJEWSKA Martyna UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP --
1 2 e 2 10.75 KANTORSKA Agata UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP --
2 3 e 2 10.83 GRODZKA Sandra UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP --
1 1 e 3 9.74 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2020 1
1 1 f 1 9.65 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2020 1
2 2 f 1 10.67 KANTORSKA Agata UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP --
3 3 f 1 10.86 GRODZKA Sandra UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP --
4 4 f 1 11.33 ANDRZEJEWSKA Martyna UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP --
60 m pł K K
1 1 e 1 9.04 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U20 WP -- OSIK Tadeusz B.D. # Z/0866/14 2020
2 2 e 1 9.32 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2020 1
1 1 f 1 9.15 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U20 WP -- OSIK Tadeusz B.D. # Z/0866/14 2020
2 2 f 1 9.46 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2020 1
Wzwyż K
1 1 f 1 1.64 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP II KACZOR Mieczysław B.D. Z/4189/15 2020
2 2 f 1 1.55 WESOŁOWSKA Zyta MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP III JAGACIAK Jarosław # Z/0723/15 2018 3
3 3 f 1 1.50 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP IV KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # Z/0949/16 2020 1 LDK!
4 6 f 1 1.45 WIŚNIEWSKA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP IV KACZOR Mieczysław Z/1657/15 2019 4 LDK!
5 5 f 1 1.45 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP IV KACZOR Mieczysław B.D. # Z/3766/17 2020 LDK!
6 4 f 1 1.45 WOJCIECHOWSKA Edyta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP IV KACZOR Mieczysław # Z/0223/17 2019 3 LDK!
7 7 f 1 1.40 KAJDAN Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP V KACZOR Mieczysław B.D. B.D. ZAWORSKI Marek Z/0953/16 2017 BEZ LDK!
8 8 f 1 1.20 KORCZ Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. # Z/1247/17 2018 4 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.10 JĘDRASZAK Roksana MKL Jarocin # 02 U16 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16 2020 2
2 2 f 1 4.84 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP IV KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # Z/0952/16 2020 2 LDK!
3 3 f 1 4.70 MRUGALSKA Nikola LUKS Orkan Września # 02 U16 WP V CHMIELARZ Lucyna PUJDAK Andrzej # , Z/0922/16 , 2020 LDK!
4 4 f 1 4.63 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. Z/4189/15 2020
5 5 f 1 4.50 BARTKOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra # 02 U16 LB V ŻUROWSKI Mariusz Z/3053/16 2020 3
6 6 f 1 4.41 WOJCIECHOWSKA Edyta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- KACZOR Mieczysław # Z/0223/17 2019 3 LDK!
7 7 f 1 4.34 BUCZKOWSKA Anastazja MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/0917/16 2020 4 LDK!
8 8 f 1 4.32 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek # , Z/1240/17 , 2020 2 LDK!
9 9 f 1 4.11 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/0293/17 2020 5 LDK!
10 10 f 1 4.10 ŚLACHCIAK Agata MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna # 3 LDK!
11 11 f 1 4.07 SUCHY Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- SZOSTAK Janusz BEZ
12 12 f 1 4.00 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2020 2
13 13 f 1 3.97 GOŁĘBNIAK Marika UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -- NOWAK Grzegorz Z/3416/16 2017 5 LDK!
14 14 f 1 3.95 WIECHCIŃSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -- B.D. WNKLER Beata , Z/3421/16 , 2017 5 LDK!
15 15 f 1 3.91 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin # Z/0292/17 2020 3 LDK!
16 16 f 1 3.86 HAMROL Paula UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. # , Z/1243/17 , 2020 5 LDK!
17 17 f 1 3.67 JANKOWIAK Wiktoria UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. # Z/1244/17 2019 5 LDK!
18 18 f 1 3.47 JAKÓBCZAK Katarzyna UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -- NOWAK Grzegorz BEZ
19 19 f 1 3.40 PIETRZKIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U14 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2834/18 2020 BEZ
20 20 f 1 3.35 WOJTASZEK Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 04 U14 WP -- LDK!
21 21 f 1 3.33 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 07 U12 WP -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2020 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 13.82 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 01 U18 WP II ŚWIST Jerzy Z/5500/15 2017 1
2 2 f 1 11.37 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 00 U18 WP III
3 3 f 1 10.32 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP IV #
4 4 f 1 9.14 WIŚNIEWSKA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP -- KACZOR Mieczysław Z/1657/15 2019 4 LDK!
5 5 f 1 8.92 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2020 3
6 6 f 1 7.56 WLAZŁY Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP -- LDK!
1 1 f 2 10.28 RUTKOWSKA Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP IV ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna # Z/1362/15 2020 3 LDK!
2 2 f 2 9.23 ŚLACHCIAK Agata MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP V GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna # 3 LDK!
3 3 f 2 8.67 DARUL Maria UKS Skoczek Władysławów 03 U16 WP --
4 4 f 2 8.58 PILAWSKA Patrycja MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna GOŚCINIAK Marcin # 4 LDK!
5 5 f 2 8.27 SOWIŃSKA Michalina MUKS Szok Bojanowo 02 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2618/17 2018 4
6 6 f 2 8.09 ROSZYK Klaudia UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- NOWAK Grzegorz BEZ
7 7 f 2 8.07 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka # , Z/1249/17 , 2020 3 LDK!
8 8 f 2 8.00 MIGDAŁEK Alicja UKS Olimp Duszniki 03 U16 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0867/15 2020 3
9 9 f 2 7.66 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 U16 WP -- PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław Z/0408/17 2020 2 LDK!
10 10 f 2 7.66 DOMINIKOWSKA Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin 5 LDK!
11 11 f 2 7.62 MIZERKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -- B.D. 5
12 12 f 2 7.31 KOSTKA Marianna MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin 3 LDK!
13 13 f 2 7.16 MENDYKA Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- B.D. 4
14 14 f 2 6.63 REMUS Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -- LDK!
15 15 f 2 6.28 BARTKOWIAK Dominika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- B.D.
16 16 f 2 6.25 MARCHWIAK Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U14 WP -- B.D.
17 17 f 2 6.10 JAJCZYK Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin BEZ LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 10.65 JAKUBOWSKA Pamela LUKS Orkan Września # 98 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2360/15 2020 1
2 2 f 1 8.12 KUCZYŃSKA Justyna UKS 12 Kalisz 99 U20 WP --
60 m M
1 30 s 1 8.53 PIASECZNY Borys LUKS Orkan Września 04 U14 WP -- B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław # , Z/2365/17 , 2019 5 LDK!
2 32 s 1 8.64 KAJDAN Hubert LUKS Orkan Września 04 U14 WP -- PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/2364/17 2020 3 LDK!
3 33 s 1 8.90 KŁODAWSKI Kamil UKS Skoczek Władysławów 03 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2663/17 2020 5
4 35 s 1 9.39 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 05 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2020 BEZ LDK!
1 19 s 2 7.98 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP -- WYDUBA Roman Z/0698/17 2020 2
2 24 s 2 8.11 CYLKA Marek UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- B.D. CICHOWLAS Agnieszka B.D. # , Z/1238/17 , 2018 5 LDK!
3 31 s 2 8.59 JESIOŁOWSKI Szymon UKS Skoczek Władysławów 03 U16 WP --
4 34 s 2 9.02 SZCZECIŃKI Szymon UKS Skoczek Władysławów 03 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian # Z/1631/17 2020 5
1 14 s 3 7.84 PATELA Mikołaj MKS Juvenia Puszczykowo # 02 U16 WP -- ŁUCZAK Bernadeta # Z/1505/15 2020
2 17 s 3 7.93 ŁYSIAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/3249/16 2020 3
3 23 s 3 8.09 TARŁOWSKI Filip UKS Skoczek Władysławów 02 U16 WP -- LDK!
4 27 s 3 8.25 GUŹDZIOŁ Paweł UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP -- WYDUBA Roman Z/3247/16 2020 4
1 8 s 4 7.50 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2020 3
2 12 s 4 7.71 NOWAK Nikodem UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP -- B.D.
3 20 s 4 8.03 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2020 BEZ
4 26 s 4 8.14 URBANIAK Dawid UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP --
1 15 s 5 7.85 WIERUSZEWSKI Kacper UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP --
2 22 s 5 8.09 KARDACZ Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 01 U18 WP -- ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/0866/15 2020 3
3 28 s 5 8.31 STAWICKI Michał UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP --
4 29 s 5 8.49 JANKOWSKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP --
1 5 s 6 7.33 SZYMKOWIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP --
2 11 s 6 7.71 FLORKOWSKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP --
3 18 s 6 7.96 SIEJAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP -- LDK!
4 25 s 6 8.12 NIEDBALSKI Grzegorz UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP -- SZOSTAK Janusz BEZ
1 1 s 7 7.04 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/1611/16 2020 M
2 7 s 7 7.41 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U20 WP -- PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3
3 16 s 7 7.90 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 00 U18 WP -- KACZOR Adam Z/2346/17 2019 3
4 21 s 7 8.06 STASIK Damian UKS Olimp Duszniki 00 U18 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3791/16 2019 4
1 3 s 8 7.17 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U20 WP -- OSIK Tadeusz Z/0387/14 2020 M
2 4 s 8 7.30 GUSZCZAK Jarosław UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP -- KACZOR Mieczysław Z/1600/12 2019 3
3 9 s 8 7.50 KASPRZAK Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP -- KACZOR Mieczysław Z/0388/14 2017 4
4 10 s 8 7.59 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3
1 2 s 9 7.15 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U23 WP -- B.D. Z/1056/13 2018 2
2 6 s 9 7.34 LUDWICZAK Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP -- ZAWORSKI Marek Z/1533/13 2019 2
3 13 s 9 7.82 KORCZ Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U23 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/0969/13 2020 BEZ
1 f 1 7.10 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U23 WP -- B.D. Z/1056/13 2018 2
2 f 1 7.13 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U20 WP -- OSIK Tadeusz Z/0387/14 2020 M
3 f 1 7.16 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/1611/16 2020 M
4 f 1 7.32 GUSZCZAK Jarosław UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP -- KACZOR Mieczysław Z/1600/12 2019 3
1 f 2 7.18 SZYMKOWIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP --
2 f 2 7.26 LUDWICZAK Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP -- ZAWORSKI Marek Z/1533/13 2019 2
3 f 2 7.38 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2020 3
4 f 2 7.47 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U20 WP -- PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3
1 f 3 7.59 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3
2 f 3 7.71 NOWAK Nikodem UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP -- B.D.
3 f 3 7.78 FLORKOWSKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP --
500 m M
1 1 s 1 1:23.14 SIEJAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP -- LDK!
2 2 s 1 1:24.03 STASIK Damian UKS Olimp Duszniki 00 U18 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3791/16 2019 4
3 8 s 1 1:29.41 URBANIAK Dawid UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP --
1 4 s 2 1:24.88 JACOSZEK Korneliusz UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP --
2 5 s 2 1:25.74 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/3250/16 2020 3
3 7 s 2 1:29.23 FRAŚ Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP -- B.D. B.D. , Z/3834/16 , 2018 BEZ LDK!
4 10 s 2 1:30.12 KAJDAN Hubert LUKS Orkan Września 04 U14 WP -- PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/2364/17 2020 3 LDK!
5 12 s 2 1:33.26 KWIATKOWSKI Arkadiusz LUKS Orkan Września 03 U16 WP -- B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0410/17 , 2019 5 LDK!
1 3 s 3 1:24.21 PATELA Mikołaj MKS Juvenia Puszczykowo # 02 U16 WP -- ŁUCZAK Bernadeta # Z/1505/15 2020
2 6 s 3 1:26.84 ŁYSIAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/3249/16 2020 3
3 9 s 3 1:29.76 WAWRZYNOWICZ Franciszek UMKS Iskra Wolsztyn 03 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0842/17 2017 BEZ
4 11 s 3 1:32.84 PIASECZNY Borys LUKS Orkan Września 04 U14 WP -- B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław # , Z/2365/17 , 2019 5 LDK!
5 13 s 3 1:36.93 WOJCIECHOWSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- LDK!
6 14 s 3 1:54.76 TULIŃSKI Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka B.D. B.D. # Z/1254/17 2018 BEZ LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 e 1 10.14 MATUSZEWSKI Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna # 4 LDK!
2 2 e 1 10.61 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/3250/16 2020 3
3 3 e 1 11.12 JESIOŁOWSKI Szymon UKS Skoczek Władysławów 03 U16 WP --
1 4 e 2 12.07 SZCZECIŃKI Szymon UKS Skoczek Władysławów 03 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian # Z/1631/17 2020 5
1 1 f 1 10.13 MATUSZEWSKI Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna # 4 LDK!
2 2 f 1 10.19 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/3250/16 2020 3
3 3 f 1 11.69 JESIOŁOWSKI Szymon UKS Skoczek Władysławów 03 U16 WP --
4 4 f 1 13.27 SZCZECIŃKI Szymon UKS Skoczek Władysławów 03 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian # Z/1631/17 2020 5
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.35 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U18 WP -- KACZOR Adam Z/4473/15 2020 2
2 2 e 1 8.71 KŁOSOWSKI Jakub LUKS Orkan Września 00 U18 WP -- KACZOR Adam Z/2063/16 2020 3
3 3 e 1 9.25 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2020 2
4 4 e 1 10.02 STAWICKI Michał UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP --
1 1 f 1 8.41 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U18 WP -- KACZOR Adam Z/4473/15 2020 2
2 2 f 1 8.76 KŁOSOWSKI Jakub LUKS Orkan Września 00 U18 WP -- KACZOR Adam Z/2063/16 2020 3
3 3 f 1 9.31 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2020 2
4 4 f 1 9.96 STAWICKI Michał UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP --
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.46 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań # 98 U20 WP -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/0593/14 2020
2 2 e 1 8.83 MACIEJEWSKI Artur OŚ AZS Poznań # 98 U20 WP --
1 1 f 1 8.46 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań # 98 U20 WP -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/0593/14 2020
2 2 f 1 8.83 MACIEJEWSKI Artur OŚ AZS Poznań # 98 U20 WP --
Wzwyż M
1 1 f 1 1.92 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań # 98 U20 WP III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0593/14 2020
2 2 f 1 1.82 MIKOŁAJCZYK Mateusz LUKS Orkan Września 99 U20 WP III
3 3 f 1 1.68 NOWAK Nikodem UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP -- B.D.
4 4 f 1 1.55 GUŹDZIOŁ Paweł UKS Przełaj Żerków 02 U16 WP -- WYDUBA Roman Z/3247/16 2020 4
5 5 f 1 1.50 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP -- WYDUBA Roman Z/0698/17 2020 2
W dal M
1 1 f 1 6.41 KASPRZAK Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP III KACZOR Mieczysław Z/0388/14 2017 4
2 2 f 1 6.09 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3
3 3 f 1 5.62 NOWAK Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 03 U16 WP V B.D. Z/2511/17 2018 5
4 4 f 1 5.61 WIERUSZEWSKI Kacper UKS Przełaj Żerków 01 U18 WP --
5 5 f 1 5.57 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP -- WYDUBA Roman Z/0698/17 2020 2
6 6 f 1 5.35 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2020 2
7 7 f 1 5.30 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 00 U18 WP -- KACZOR Adam Z/2346/17 2019 3
8 8 f 1 5.16 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2020 BEZ
9 9 f 1 5.06 GOŹDZIK Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo # 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin # 5 LDK!
10 10 f 1 5.02 MUSIAŁ Wiesław niest. Poznań 57 Masters WP -- B.D. Z/0359/19 2020 BEZ
11 11 f 1 4.82 TARŁOWSKI Filip UKS Skoczek Władysławów 02 U16 WP -- LDK!
12 12 f 1 4.70 NIEDBALSKI Grzegorz UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP -- SZOSTAK Janusz BEZ
13 13 f 1 4.48 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin # , Z/0288/17 , 2020 3 LDK!
14 14 f 1 4.14 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 05 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2020 BEZ LDK!
15 15 f 1 3.81 SADOWCZYK Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. # , Z/1252/17 , 2018 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 18.64 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP I MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2020 1
2 2 f 1 17.54 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2020 1 LDK!
3 3 f 1 14.85 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2020 3 LDK!
4 4 f 1 13.25 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00 U18 WP IV
5 5 f 1 12.14 LUDWICZAK Damian MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U18 WP --
6 6 f 1 11.74 KOSTKA Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP --
7 7 f 1 9.96 PIĘTA Łukasz UKS Skoczek Władysławów 01 U18 WP -- LDK!
1 1 f 2 9.72 GRZEŚKOWIAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -- B.D. BEZ
2 2 f 2 9.59 SZILISTOWSKI Sebastian MKS Aleksandrów Łódzki # 02 U16 LD -- LDK!
3 3 f 2 9.52 ZIÓŁKOWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 02 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna # , Z/0930/16 , 2020 3 LDK!
4 4 f 2 9.44 RYBKA Radosław UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U16 WP -- B.D.
5 5 f 2 7.45 KOMINIARCZYK Wiktor UKS Skoczek Władysławów 02 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/3481/16 2017 BEZ
Kula (6) M
1 1 f 1 13.57 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września 99 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/0383/15 2019 2
2 2 f 1 13.57 WOJTUŚ Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U20 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/4191/15 2020 2
3 3 f 1 12.18 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99 U20 WP IV
4 4 f 1 10.75 SECLER Piotr UKS 12 Kalisz 99 U20 WP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.8341338634491 sekund