Jablonec nad Nisou (CZE) 11.01.2017 2. halová středa |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.20 | WAWROWSKA Emilia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | -- | KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. | , Z/0325/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 1 | 8.24 | POLEROWICZ Ada | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 1 | 8.33 | KÖSTER Nicole | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | s | 1 | 8.55 | BANASIAK Julia | WLKS Wrocław | 2000 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 8.46 | KRASZEWSKA Sandra | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U16 | DS | -- | ROSTKOWSKA Anna | 2 | LDK! | ||||||||
3 | s | 3 | 8.57 | OLSZAK Maja | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U14 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. # | Z/1799/17 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 4 | 8.65 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | ||||||||
3 | s | 4 | 9.00 | DRZYMAŁA Weronika | KS SMS Szklarska Poręba # | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 4 | 9.05 | BENKOWSKA Hanna | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. # | Z/0104/15 | 2024 | ||||||||
5 | s | 4 | 9.06 | JAKUBOWSKA Weronika | GKS Start Długołęka | 2000 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 9.19 | KUNCEWICZ Tamara | MKS MOS Wrocław # | 2004 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 5 | 9.29 | CZUBAK Aleksandra | MKS Szerszeń Bogatynia # | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 9.70 | KUZAJ Martyna | KS SMS Szklarska Poręba # | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 9.82 | MADURSKA Zuzanna | UKS Piast Bolków # | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
7 | s | 5 | 9.83 | HURYNOWICZ Klaudia | UKS Piast Bolków | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 9.04 | RAKOWIEC Kamila | MKS Osa Zgorzelec | 2001 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 9.09 | DYDUCH Kornelia | LKS Górnik Wałbrzych | 2001 | U18 | DS | -- | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
3 | s | 6 | 9.26 | MISZCZYSZYN Ines | KS SMS Szklarska Poręba # | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 6 | 9.47 | TURKIEWICZ Julia | MKL 12 Jelenia Góra | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 6 | 9.87 | MARKO Wiktoria | niest. Wrocław | 2005 | U14 | DS | -- | |||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 45.22 | GŁÓD Oliwia | LKS Górnik Wałbrzych | 1999 | U20 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 47.76 | WIELEWIS Emilia | MKS Osa Zgorzelec # | 2003 | U16 | DS | +9.9 | V | SZYMAŃSKI Tomasz # | 2 | LDK! | |||||||
1 | s | 2 | 44.95 | WAWROWSKA Emilia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | +9.9 | III | KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. | , Z/0325/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | s | 2 | 45.65 | KÖSTER Nicole | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U16 | DS | +9.9 | IV | # | LDK! | ||||||||
1 | s | 3 | 45.95 | CZARNOWSKA Martyna | LKS Górnik Wałbrzych | 2001 | U18 | DS | +9.9 | -- | LDK! | |||||||||
2 | s | 3 | 48.80 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | +9.9 | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | |||||||
4 | s | 3 | 50.59 | KUNCEWICZ Tamara | MKS MOS Wrocław # | 2004 | U14 | DS | +9.9 | -- | LDK! | |||||||||
1 | s | 4 | 48.52 | DRZYMAŁA Weronika | KS SMS Szklarska Poręba # | 2003 | U16 | DS | +9.9 | -- | LDK! | |||||||||
2 | s | 4 | 50.45 | KUZAJ Martyna | KS SMS Szklarska Poręba # | 2003 | U16 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 52.02 | JAKIEL Gabriela | MKS Szerszeń Bogatynia | 2005 | U14 | DS | +9.9 | -- | # | |||||||||
1 | s | 5 | 52.99 | CZUBAK Aleksandra | MKS Szerszeń Bogatynia # | 2003 | U16 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
2 | s | 5 | 53.69 | BELKNER Anna | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U14 | DS | +9.9 | -- | LDK! | |||||||||
3 | s | 5 | 53.88 | HURYNOWICZ Klaudia | UKS Piast Bolków | 2002 | U16 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 6 | 54.06 | MADURSKA Zuzanna | UKS Piast Bolków # | 2003 | U16 | DS | +9.9 | -- | LDK! | |||||||||
2 | s | 7 | 50.40 | MISZCZYSZYN Ines | KS SMS Szklarska Poręba # | 2002 | U16 | DS | +9.9 | -- | LDK! | |||||||||
5 | s | 7 | 56.85 | MARKO Wiktoria | niest. Wrocław | 2005 | U14 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
6 | s | 7 | 65.35 | KACZOR Agata | MKS Szerszeń Bogatynia | 2005 | U14 | DS | +9.9 | -- | # | |||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:48.40 | KRASZEWSKA Sandra | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U16 | DS | +9.9 | V | ROSTKOWSKA Anna | 2 | LDK! | |||||||
2 | s | 1 | 1:51.17 | MAŃKIEWICZ Julia | MKS Piast Lwówek Śląski # | 2001 | U18 | DS | +9.9 | -- | LDK! | |||||||||
3 | s | 1 | 1:58.15 | BENKOWSKA Hanna | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | +9.9 | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. # | Z/0104/15 | 2024 | |||||||
5 | s | 1 | 2:08.84 | GDOWSKA Gabriela | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U16 | DS | +9.9 | -- | # | |||||||||
3 | s | 2 | 1:59.70 | BRZUCHALSKA Zuzanna | MKS Szerszeń Bogatynia | 2003 | U16 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 1:59.86 | KOWALSKA Agata | MKS-MOSM Bytom | 2002 | U16 | SL | +9.9 | -- | LDK! | |||||||||
6 | s | 2 | 2:18.40 | PIECHURSKA Sylwia | MKS Szerszeń Bogatynia # | 2005 | U14 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 5:26.05 | GILETA Dominika | SL GKS Olsza Olszyna | 2000 | U18 | DS | +9.9 | -- | URBATZKA Natalia | Z/2643/15 | 2018 | 4 | ||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 9.68 | BANASIAK Julia | WLKS Wrocław | 2000 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 9.73 | TOMASZEWSKA Aleksandra | LKS Górnik Wałbrzych | 2001 | U18 | DS | -- | BANASZEK Grzegorz | 2 | LDK! | ||||||||
4 | s | 1 | 10.15 | WOŁOSZYN Julia | MKS Piast Lwówek Śląski | 2001 | U18 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.85 | SKÓRZEWSKA Patrycja | KS AZS AWF Wrocław | 1996 | U23 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 9.22 | GRZELAK Weronika | LKS Górnik Wałbrzych | 1997 | U23 | DS | -- | B.D. # | 1 | |||||||||
4 | s | 1 | 10.26 | GAŁUCKA Karolina | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U20 | DS | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
2 | 1.66 | SKÓRZEWSKA Patrycja | KS AZS AWF Wrocław | 1996 | U23 | DS | II | # | ||||||||||||
3 | 1.45 | TOMASZEWSKA Aleksandra | LKS Górnik Wałbrzych | 2001 | U18 | DS | IV | BANASZEK Grzegorz | 2 | LDK! | ||||||||||
4 | 1.45 | ZDANOWICZ Paulina | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U20 | DS | IV | |||||||||||||
5 | 1.40 | BARANOWSKA Karolina | LKS Górnik Wałbrzych | 2001 | U18 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
NM | TURKIEWICZ Julia | MKL 12 Jelenia Góra | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.78 | GRZELAK Weronika | LKS Górnik Wałbrzych | 1997 | U23 | DS | II | B.D. # | 1 | |||||||||||
3 | 5.11 | PODGÓRSKA Alicja | MLKS Sokół Lubin | 2001 | U18 | DS | III | |||||||||||||
7 | 4.94 | GRĘDZIŃSKA Katarzyna | LKS Górnik Wałbrzych | 2000 | U18 | DS | IV | # | LDK! | |||||||||||
8 | 4.78 | POLEROWICZ Ada | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | V | # | LDK! | |||||||||||
9 | 4.70 | GAŁUCKA Karolina | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
14 | 4.56 | BARYTA Martyna | niest. Wrocław | 2002 | U16 | DS | V | |||||||||||||
20 | 4.34 | DUBIŃSKA Anna | MLKS Sokół Lubin # | 2000 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
26 | 4.09 | JAKIEL Julita | Gimnazjum 2 Zgorzelec | 2001 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
29 | 3.76 | KIEJZA Julia | MKS Osa Zgorzelec # | 2001 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
30 | 3.56 | BELKNER Anna | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
31 | 3.16 | KACZOR Agata | MKS Szerszeń Bogatynia | 2005 | U14 | DS | -- | # | ||||||||||||
NM | JAKIEL Gabriela | MKS Szerszeń Bogatynia | 2005 | U14 | DS | -- | # | |||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.50 | ŻYGADŁO Nikola | MKS Szerszeń Bogatynia | 2003 | U16 | DS | V | |||||||||||||
1 | 11.07 | SZATAŃSKA Daria | niest. Wrocław | 2000 | U18 | DS | III | |||||||||||||
2 | 10.97 | CHABINIAK Gabriela | MKS Piast Lwówek Śląski | 2001 | U18 | DS | IV | LDK! | ||||||||||||
3 | 10.39 | KATA Żaneta | MKS Piast Lwówek Śląski | 2000 | U18 | DS | IV | LDK! | ||||||||||||
4 | 9.12 | ODUCHOWSKA Oliwia | MKS Szerszeń Bogatynia | 2003 | U16 | DS | V | |||||||||||||
4 | 9.76 | SMOLSKA Syntia | niest. Wrocław | 2001 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
5 | 9.08 | JASTRZĘBSKA Gabriela | GKS Start Długołęka | 2000 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
6 | 8.51 | MICHALKIEWICZ Zuzanna | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||||
6 | 8.79 | RADAWIEC Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U16 | DS | V | KUBALA Łukasz # | 1 | LDK! | ||||||||||
7 | 8.44 | KIERZKOWSKA Kaja | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
7 | 8.52 | TOMASZCZYK Kamila | MKS Piast Lwówek Śląski | 2001 | U18 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
9 | 8.11 | BYRA Agata | LKS Górnik Wałbrzych | 2003 | U16 | DS | -- | ULIASZ Małgorzata # | 4 | LDK! | ||||||||||
11 | 8.00 | SZELIGA Sandra | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # | Z/3772/16 | 2021 | 3 | LDK! | ||||||||
12 | 7.59 | SŁOMIŃSKA Kaja | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
13 | 7.27 | SETERA Amelia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2004 | U14 | DS | -- | |||||||||||||
15 | 6.83 | DELIJEWSKA Karolina | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.74 | WRÓBLEWSKA Michalina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U20 | PM | III | # | ||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
6 | s | 1 | 7.46 | POSŁUSZNY Piotr | MKS MOS Wrocław # | 2001 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 7.56 | MARCINIAK Cezary | MKS Szerszeń Bogatynia | 1999 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 7.57 | CZARNECKI Jan | MKL 12 Jelenia Góra | 2000 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 7.75 | PIOTROWSKI Krzysztof | MKS Piast Lwówek Śląski | 2000 | U18 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 2 | 7.95 | SZKRAPKO Kacper | MLKS Sokół Lubin | 2000 | U18 | DS | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 8.18 | JANKOWSKI Krzysztof | SL GKS Olsza Olszyna # | 2001 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 7.78 | DOMINIAK Daniel | SL GKS Olsza Olszyna | 2001 | U18 | DS | -- | URBATZKA Natalia # | Z/0817/16 | 2024 | 3 | |||||||
6 | s | 3 | 7.89 | WAWRZYNIAK Sebastian | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/0178/16 | 2024 | 3 | |||||||
2 | s | 4 | 8.03 | JELONEK Maciej | MKL 12 Jelenia Góra | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 4 | 8.10 | SOKOŁOWSKI Mariusz | GKS Start Długołęka # | 2001 | U18 | DS | -- | PRZEORSKI Marek | Z/5637/15 | 2022 | LDK! | |||||||
6 | s | 4 | 8.29 | MAZUR Maciej | MKL 12 Jelenia Góra | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
7 | s | 4 | 8.78 | KWIATKOWSKI Rafał | MKL 12 Jelenia Góra | 2001 | U18 | DS | -- | B.D. | LDK! | |||||||||
4 | s | 5 | 8.39 | RYMUT Konrad | KS SMS Szklarska Poręba # | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | s | 5 | 8.60 | WOCIS-KRYCKI Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U16 | DS | -- | IMIOŁEK Monika | 5 | LDK! | ||||||||
1 | s | 6 | 8.49 | ZABAWA Dominik | MKL 12 Jelenia Góra # | 2002 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 6 | 8.77 | BARSZCZEWSKI Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra # | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 6 | 9.66 | JAROSZ Szymon | MKL 12 Jelenia Góra # | 2003 | U16 | DS | -- | PRZEORSKI Marek B.D. | Z/0725/17 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 7 | 9.30 | ROMANOWSKI Filip | WKS Śląsk Wrocław # | 2004 | U14 | DS | -- | SIERADZKI Andrzej B.D. # | Z/0732/18 | 2024 | ||||||||
5 | s | 7 | 9.79 | BENITEZ Samuel | MKS Szerszeń Bogatynia # | 2005 | U14 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 7 | 10.06 | KOŚCIAŃSKI Maksymilian | niest. Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 37.93 | PIOTROWSKI Krzysztof | MKS Piast Lwówek Śląski | 2000 | U18 | DS | +9.9 | -- | LDK! | |||||||||
4 | s | 1 | 39.36 | POSŁUSZNY Piotr | MKS MOS Wrocław # | 2001 | U18 | DS | +9.9 | -- | # | |||||||||
4 | s | 2 | 40.70 | NAJDEK Daniel | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1998 | U20 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
2 | s | 3 | 40.88 | CZARNECKI Jan | MKL 12 Jelenia Góra | 2000 | U18 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 41.20 | BIEŃKOWSKI Marek | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | +9.9 | V | SZYMAŃSKI Tomasz # | BEZ | LDK! | |||||||
4 | s | 3 | 43.09 | SOKOŁOWSKI Mariusz | GKS Start Długołęka # | 2001 | U18 | DS | +9.9 | -- | PRZEORSKI Marek | Z/5637/15 | 2022 | LDK! | ||||||
1 | s | 4 | 39.97 | DOMINIAK Daniel | SL GKS Olsza Olszyna | 2001 | U18 | DS | +9.9 | -- | URBATZKA Natalia # | Z/0817/16 | 2024 | 3 | ||||||
3 | s | 4 | 41.81 | JASTRZĘBSKI Dawid | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | +9.9 | V | # | |||||||||
4 | s | 4 | 42.39 | JANKOWSKI Krzysztof | SL GKS Olsza Olszyna # | 2001 | U18 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
2 | s | 5 | 41.59 | JELONEK Maciej | MKL 12 Jelenia Góra | 2002 | U16 | DS | +9.9 | V | LDK! | |||||||||
3 | s | 5 | 45.72 | ZABAWA Dominik | MKL 12 Jelenia Góra # | 2002 | U16 | DS | +9.9 | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | s | 5 | 46.61 | WOCIS-KRYCKI Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U16 | DS | +9.9 | -- | IMIOŁEK Monika | 5 | LDK! | |||||||
1 | s | 6 | 43.79 | RYMUT Konrad | KS SMS Szklarska Poręba # | 2003 | U16 | DS | +9.9 | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | s | 6 | 47.54 | BARSZCZEWSKI Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra # | 2003 | U16 | DS | +9.9 | -- | LDK! | |||||||||
3 | s | 6 | 50.03 | JAROSZ Szymon | MKL 12 Jelenia Góra # | 2003 | U16 | DS | +9.9 | -- | PRZEORSKI Marek B.D. | Z/0725/17 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | s | 7 | 40.08 | GRUZD Wiktor | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | +9.9 | IV | KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # | 2 | LDK! | |||||||
2 | s | 7 | 46.35 | SARGALSKI Szymon | SL GKS Olsza Olszyna | 2003 | U16 | DS | +9.9 | -- | URBATZKA Natalia | Z/0130/16 | 2021 | 5 | ||||||
3 | s | 7 | 51.23 | MALY Samuel | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U14 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 8 | 56.88 | BENITEZ Samuel | MKS Szerszeń Bogatynia # | 2005 | U14 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
4 | s | 8 | 60.35 | KOŚCIAŃSKI Maksymilian | niest. Wrocław | 2003 | U16 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:30.47 | NAJDEK Daniel | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1998 | U20 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:34.77 | KOBAK Tymoteusz | MKS Piast Lwówek Śląski # | 2001 | U18 | DS | +9.9 | -- | LDK! | |||||||||
4 | s | 1 | 1:38.06 | JAROSZ Dariusz | UKS Piast Bolków # | 2002 | U16 | DS | +9.9 | V | WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz # | Z/0237/17 | 2021 | 4 | LDK! | |||||
7 | s | 1 | 1:57.27 | DRUŻGA Miłosz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | +9.9 | -- | GRUMAN Bartosz | BEZ | LDK! | |||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 4:43.09 | RUSZKIEWICZ Filip | SL GKS Olsza Olszyna # | 2001 | U18 | DS | +9.9 | -- | URBATZKA Natalia | Z/2645/15 | 2021 | 3 | ||||||
3 | s | 1 | 4:56.16 | WILK Wiktor | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 2001 | U18 | DS | +9.9 | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | s | 1 | 4:58.77 | KWIATKOWSKI Rafał | MKL 12 Jelenia Góra | 2001 | U18 | DS | +9.9 | -- | B.D. | LDK! | ||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 9.87 | JĘDRZEJCZYK Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | WOCHNA Robert | Z/1037/16 | 2024 | 3 | LDK! | ||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.38 | WOJCIECHOWSKI Remigiusz | LKS Górnik Wałbrzych | 2001 | U18 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 1 | 10.53 | RAKOCZY Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 2001 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 10.70 | KACZOR Karol | MKS Osa Zgorzelec # | 2001 | U18 | DS | -- | |||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 9.08 | JANIAK Ernest | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U20 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 9.40 | JANKOWICZ Piotr | MLKS Sokół Lubin | 1998 | U20 | DS | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
5 | 1 | 1.70 | SZKRAPKO Kacper | MLKS Sokół Lubin | 2000 | U18 | DS | -- | ||||||||||||
6 | 1 | 1.70 | KACZOR Karol | MKS Osa Zgorzelec # | 2001 | U18 | DS | -- | ||||||||||||
7 | 1 | 1.65 | MAZUR Maciej | MKL 12 Jelenia Góra | 2002 | U16 | DS | V | LDK! | |||||||||||
1 | NM | RAKOCZY Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 2001 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
1 | NM | WĘGRZYN Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
2 | 1 | 6.07 | WALASZKIEWICZ Miguel | MLKS Sokół Lubin | 2001 | U18 | DS | IV | ||||||||||||
7 | 1 | 5.45 | WAWRZYNIAK Sebastian | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/0178/16 | 2024 | 3 | ||||||||
8 | 1 | 5.19 | JĘDRZEJCZYK Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | WOCHNA Robert | Z/1037/16 | 2024 | 3 | LDK! | |||||||
9 | 1 | 5.13 | TOMASZEWSKI Wojciech | MKS Osa Zgorzelec | 2001 | U18 | DS | -- | ||||||||||||
10 | 1 | 5.12 | WĘGRZYN Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||||
11 | 1 | 5.09 | JELONEK Maciej | MKL 12 Jelenia Góra | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||||
15 | 1 | 4.76 | SARGALSKI Szymon | SL GKS Olsza Olszyna | 2003 | U16 | DS | -- | URBATZKA Natalia | Z/0130/16 | 2021 | 5 | ||||||||
22 | 1 | 4.43 | SAŁATA Artur | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U20 | DS | -- | ||||||||||||
25 | 1 | 3.91 | ROMANOWSKI Filip | WKS Śląsk Wrocław # | 2004 | U14 | DS | -- | SIERADZKI Andrzej B.D. # | Z/0732/18 | 2024 | |||||||||
29 | 1 | 3.53 | MALY Samuel | MKS Szerszeń Bogatynia | 2004 | U14 | DS | -- | ||||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
3 | f | 1 | 8.22 | KALISZUK Aleksander | GKS Start Długołęka | 2005 | U14 | DS | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 11.42 | ZAWROTNIAK Marcin | MKS Osa Zgorzelec # | 2002 | U16 | DS | V | MARCINÓW Józef # | Z/2190/17 | 2022 | 3 | LDK! | ||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.53 | KANIK Jakub | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | III | B.D. # | 2 | LDK! | ||||||||||
2 | 12.87 | TOMCZYK Dawid | MKS Osa Zgorzelec | 2000 | U18 | DS | IV | |||||||||||||
3 | 12.60 | SICIŃSKI Eryk | GKS Start Długołęka | 2000 | U18 | DS | IV | |||||||||||||
4 | 11.78 | LISOWSKI Norbert | MKS Osa Zgorzelec | 2001 | U18 | DS | -- | LDK! | ||||||||||||
5 | 10.83 | PARTYKA Oskar | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | V | ULIASZ Małgorzata # | 3 | LDK! | ||||||||||
6 | 10.72 | SZELĄG Kacper | MKL 12 Jelenia Góra | 2002 | U16 | DS | V | |||||||||||||
7 | 10.44 | JASTRZĘBSKI Dawid | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
2 | 14.17 | PYTLAK Piotr | LKS Górnik Wałbrzych | 1999 | U20 | DS | II | |||||||||||||
3 | 13.93 | PTAK Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | III | KOTWICA Czesław # | Z/0958/14 | 2024 | ||||||||||
5 | 10.62 | PYTLAK Paweł | LKS Górnik Wałbrzych | 1999 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
6 | 10.42 | SAŁATA Artur | MKS Osa Zgorzelec | 1998 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
7 | 10.15 | JANIAK Ernest | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
3 | 13.19 | SZOZDA Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 1997 | U23 | DS | III | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.4617080688477 sekund |