Brzeszcze 21.01.2006
60 m K
1 e 1 7.89 PALUCH Katarzyna WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA --
1 f A 7.90 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -- #
60 m pł K K
1 s 1 8.89 PALUCH Katarzyna WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA --
2 s 1 9.49 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA --
1 s 2 8.79 PALUCH Katarzyna WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA --
2 s 2 9.42 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA --
Wzwyż K
1 1.70 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA I #
2 1.65 WYZGA Monika KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II
3 1.60 SETLA Teresa UKS Junior Kamesznica # 88 U20 SL III B.D.
W dal K
1 5.55 KSIˇŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL II #
2 5.53 MAJDAK Sylwia KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II
3 5.29 OLSZEWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA III
4 5.27 KOWALSKA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA III
5 5.23 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U20 LU III #
6 5.02 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL IV B.D. # 3
7 4.95 SZOSTAK Joanna WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA IV
8 4.80 SIWEK Oliwia RMKS Rybnik 90 U18 SL IV
9 4.80 KORNECKA Aleksandra GKS Piast Gliwice # 90 U18 SL IV BIEDERMANN Roman # 3
Trójskok K
1 11.81 BEREŻAŃSKA Katarzyna MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U20 SL II
2 11.71 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U20 PM II
3 11.15 ZUZIAK Roksana KS Sprint Bielsko-Biała # 88 U20 SL III
4 11.14 OLECHOWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała # 87 U20 SL III
5 10.89 PIECZARKOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków # 89 U18 MA III #
6 10.66 STEFANIAK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U20 DS IV
7 10.63 OLSZEWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA IV
8 10.38 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL IV B.D. # 3
9 10.14 SIWEK Oliwia RMKS Rybnik 90 U18 SL --
Kula (4) K
1 13.84 KOCIMA Magdalena AZS-AWF Katowice # 87 U20 SL I #
2 10.96 MISIARZ Ewelina KS Sprint Bielsko-Biała # 89 U18 SL III
3 10.27 DEPTA Małgorzata UKS Junior Kamesznica # 89 U18 SL III B.D.
60 m M
1 e 1 6.99 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -- #
1 f A 6.96 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA --
2 f A 6.97 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -- #
Wzwyż M
1 2.05 ZAWIŁA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA II
2 2.05 STACHOWICZ Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U20 OP II #
W dal M
1 7.41 DUDA Grzegorz RMKS Rybnik 88 U20 SL I
2 6.84 KUSTRA Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 88 U20 DS II
3 6.82 KRZYŻANOWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II
4 6.73 ŁUDZIEŃ Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U23 SL III
5 6.62 GASZKA Dawid RMKS Rybnik 87 U20 SL III
6 6.24 MIŁASZEWSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U20 OP IV
7 6.20 MURZYN Piotr MKS Żywiec 86 U23 SL -- B.D.
8 5.86 NORAS Piotr SPLA Tychy # 90 U18 SL --
9 5.84 KOD¬ Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza # 90 U18 SL --
10 5.77 MARCINKIEWICZ Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów # 90 U18 OP -- #
Trójskok M
1 15.53 SIWIK Maciej KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA I #
2 14.70 ŁUDZIEŃ Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U23 SL II
3 13.47 BODZEK Tomasz WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA III
Kula (7.26) M
1 15.65 BARON Radosław MOSiR Łaziska Górne # 85 U23 SL I #
2 12.61 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów # 86 U23 SL III B.D. # Z/3241/11 2019 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.5871639251709 sekund