Toruń 22.01.2017
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
60 m K
1 1 e 1 7.66 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U20 WP -- MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
2 3 e 1 7.82 KASICA Monika SKLA Sopot 96 U23 PM -- HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2020
3 6 e 1 7.85 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS --
4 5 e 1 7.85 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0109/16 2019
5 8 e 1 7.94 GUZOWSKA Paulina AZS-AWF Katowice # 00 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/4472/15 2020
6 16 e 1 8.07 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2019 1
7 21 e 1 8.17 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Masters MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2019 2
1 2 e 2 7.82 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP -- B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
2 7 e 2 7.92 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 00 U18 ZP -- #
3 9 e 2 7.94 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP --
4 11 e 2 7.99 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ -- BHEBHE Urszula B.D. # Z/1971/11 2019 2
5 13 e 2 8.01 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1575/16 2019 2
6 14 e 2 8.03 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN -- NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
7 18 e 2 8.10 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz # 00 U18 LD -- FIRLIT Roman # Z/4999/15 2019 2
7 17 e 2 8.10 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1895/16 2019 2
1 10 e 3 7.98 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
2 12 e 3 8.00 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
3 15 e 3 8.04 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 00 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5358/15 2018 2
4 20 e 3 8.16 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U16 MZ -- CUCH Tadeusz Z/2037/16 2019 2
5 23 e 3 8.20 STEMPKOWSKA Kamila GSLA Gierzwałd # 04 U14 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/5432/19 , 2020 LDK!
6 25 e 3 8.25 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2
7 31 e 3 8.32 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa # 99 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
1 4 e 4 7.83 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław ŁUKASIAK Michał Z/3955/15 2019 LDK!
2 19 e 4 8.14 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # Z/1806/16 2019 2 LDK!
3 22 e 4 8.19 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U20 PM -- RETYK Sławomir Z/1839/16 2019 2 LDK!
4 29 e 4 8.30 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP --
5 33 e 4 8.36 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U20 LD --
6 38 e 4 8.43 JELIŃSKA Karina GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP --
7 41 e 4 8.44 KRECZMER Marta KS Gwardia Piła 02 U16 WP -- MARCINIAK Roman Z/0797/16 2019 4
1 24 e 5 8.21 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2103/15 2019 2
2 26 e 5 8.27 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1576/16 2019 3
3 28 e 5 8.29 BRZYSKA Martyna MKL Toruń 02 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1574/16 2019 3
4 30 e 5 8.30 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
5 32 e 5 8.35 JAKUBIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U16 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr # Z/0609/17 2018 4 LDK!
6 34 e 5 8.39 KOWAL Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. 4 LDK!
7 48 e 5 8.54 TRZCIŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0088/16 2019 2 LDK!
1 40 e 6 8.44 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U20 WP -- MARCINIAK Roman Z/0193/15 2018 2
2 42 e 6 8.48 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik # 02 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0644/17 2019 4
3 45 e 6 8.51 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 02 U16 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
4 47 e 6 8.53 UZARSKA Julia LKS Lubawa 03 U16 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0420/17 2019 4 LDK!
5 49 e 6 8.54 STĘPIEŃ Karolina GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP --
6 53 e 6 8.58 DĄBROWSKA Julia MUKS Płock 00 U18 MZ --
7 55 e 6 8.65 SŁUPECKA Julia MMKS Gdańsk 99 U20 PM -- ADAMCZYK Dariusz B.D.
1 39 e 7 8.44 KOTEWICZ Kinga KS Zamek Kurzętnik # 01 U18 WN --
2 43 e 7 8.50 BŁAWAT Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -- B.D. # BEZ LDK!
3 50 e 7 8.56 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 03 U16 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3045/17 2020 4
4 52 e 7 8.58 SKOWRON Anna KS Gwardia Piła 01 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/5677/15 2019 BEZ
5 56 e 7 8.65 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2019 BEZ
6 57 e 7 8.77 WOJCIECHOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -- KACZOCHA Malwina B.D. # 5 LDK!
1 54 e 8 8.64 ZIELIŃSKA Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ --
2 58 e 8 8.82 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 03 U16 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0423/17 2019 3 LDK!
3 60 e 8 8.84 TYKARSKA Adrianna LKS Lubawa 02 U16 WN -- TYKARSKI Marek # Z/3339/16 2019 BEZ LDK!
4 66 e 8 8.96 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 74 Masters KP -- GOWORSKI Tomasz BEZ
1 64 e 9 8.93 ZAWADZKA Michalina UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- B.D. 5 LDK!
2 70 e 9 9.00 KASPRZAK Natalia UKS Wyspiański Szubin 02 U16 KP -- B.D. BEZ LDK!
3 73 e 9 9.05 WROŃSKA Laura LKS Lubawa 03 U16 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0421/17 2019 4 LDK!
4 84 e 9 9.43 BARTOSIK Ewa OKLA Ostrołęka 51 Masters MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/0624/13 2013 BEZ
1 63 e 10 8.92 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 00 U18 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2019 3
2 71 e 10 9.03 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa # 03 U16 MZ -- B.D. # Z/3894/15 2019 4
3 74 e 10 9.05 MICHAŁOWSKA Michalina MKL Toruń 03 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/3344/17 2018 5
4 76 e 10 9.11 TOBOLSKA Natalia LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0138/17 , 2018 BEZ LDK!
5 81 e 10 9.37 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra LKS Lubawa 03 U16 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/0479/17 2019 LDK!
1 35 e 11 8.40 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U18 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2019 2
2 36 e 11 8.41 OSTRYCHARCZYK Ines KS Gwardia Piła 03 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/0229/17 2019 3 LDK!
3 44 e 11 8.51 ELWART Wiktoria MKL Toruń # 00 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/5034/15 2018 3
4 51 e 11 8.56 CHMIELECKA Agnieszka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP --
5 75 e 11 9.07 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- JUSZCZAK Stanisław # Z/3155/17 2019 1
6 79 e 11 9.18 ORZECHOWSKA Martyna LUKS Serock 01 U18 KP -- SCHULZ Stanisław Z/2678/15 2018 BEZ
7 82 e 11 9.41 ŁOJEWSKA Katarzyna KS Maków Biega 01 U18 MZ -- #
1 27 e 12 8.27 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2019 2 LDK!
2 37 e 12 8.42 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0163/16 2019 2 LDK!
3 46 e 12 8.52 SKOWROŃSKA Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 02 U16 WP -- ZIELIŃSKA Janina # Z/2687/16 2019 2
4 62 e 12 8.91 WOLAK Wiktoria ULKS MOSiR Sieradz # 02 U16 LD -- FIRLIT Roman # Z/0470/16 2019 BEZ
5 65 e 12 8.95 RAKOWSKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 02 U16 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/2695/16 2019 BEZ
6 68 e 12 8.98 MICHALSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 02 U16 LD --
7 85 e 12 9.50 FLORKOWSKA Katarzyna LKS Lubawa 02 U16 WN -- LDK!
1 59 e 13 8.83 GRZEGRZÓŁKA Oliwia MUKS Płock 03 U16 MZ -- B.D. MIESZKOWSKI Piotr # 5 LDK!
2 72 e 13 9.03 TOKARSKA Kalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP -- KACZOCHA Alina B.D. # BEZ LDK!
3 78 e 13 9.15 STANKE Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 03 U16 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/2381/17 2018 BEZ
4 80 e 13 9.23 STAŚKIEWICZ Katarzyna UKS Wyspiański Szubin 03 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/1379/16 2018 BEZ LDK!
5 87 e 13 9.56 WOŹNIAK Paulina UKS Wyspiański Szubin 03 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/1381/16 2018 BEZ LDK!
6 89 e 13 9.85 SŁAWIŃSKA Iga LUKS Serock 03 U16 KP -- SCHULZ Stanisław Z/2675/15 2019 4
1 67 e 14 8.97 TROJAN Julia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM -- SĘKOWSKA Anna # Z/0298/16 2020 5
2 69 e 14 8.99 GŁOWACKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 04 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław # Z/2929/17 2019 3 LDK!
3 83 e 14 9.42 BIEDRZYCKA Weronika LKS Lubawa 04 U14 WN -- TYKARSKI Marek BEZ
4 86 e 14 9.54 ZŁOTOWSKA Julia LKS Lubawa 04 U14 WN -- TYKARSKI Marek # Z/3497/17 2019 5 LDK!
5 88 e 14 9.63 PTAK Hanna GUKS Asy Dywity 04 U14 WN --
6 90 e 14 9.95 KORZEC Emilia UKS Sprint Przeźmierowo 04 U14 WP --
7 92 e 14 10.56 LEPPERT Malwina UKS Wyspiański Szubin 04 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0774/17 2019 BEZ LDK!
1 61 e 15 8.86 MICHALSKA Anastazja LKS Vectra Włocławek 05 U14 KP -- B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0179/17 , 2019 4 LDK!
2 77 e 15 9.13 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 04 U14 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/2930/17 2019 4 LDK!
3 91 e 15 10.20 KOLASIŃSKA Alicja KS Gwardia Piła 05 U14 WP -- MARCINIAK Roman Z/0475/18 2019 BEZ
1 f 1 7.96 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1575/16 2019 2
1 f 1 7.96 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP --
3 f 1 8.12 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1895/16 2019 2
4 f 1 8.18 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2
5 f 1 8.41 KOWAL Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. 4 LDK!
6 f 1 8.57 ELWART Wiktoria MKL Toruń # 00 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/5034/15 2018 3
7 f 1 9.15 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- JUSZCZAK Stanisław # Z/3155/17 2019 1
  f 1 DQ CHMIELECKA Agnieszka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP --
1 f 2 7.82 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0109/16 2019
2 f 2 7.93 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
3 f 2 8.04 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U20 WN -- NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
4 f 2 8.39 JELIŃSKA Karina GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP --
4 f 2 8.39 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP --
6 f 2 8.56 STĘPIEŃ Karolina GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP --
1 f 3 7.63 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U20 WP -- MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
2 f 3 7.72 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS --
3 f 3 7.73 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP -- B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
4 f 3 7.88 KASICA Monika SKLA Sopot 96 U23 PM -- HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2020
4 f 3 7.88 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
6 f 3 7.88 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław ŁUKASIAK Michał Z/3955/15 2019 LDK!
7 f 3 7.92 GUZOWSKA Paulina AZS-AWF Katowice # 00 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/4472/15 2020
8 f 3 8.10 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ -- BHEBHE Urszula B.D. # Z/1971/11 2019 2
600 m K
1 s 1 1:37.14 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów # 01 U18 MZ -- ADAMSKI Robert # Z/1766/15 2019
2 s 1 1:38.02 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 01 U18 SL -- B.D. Z/2788/15 2019 1
3 s 1 1:38.19 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin # 01 U18 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław # Z/1567/15 2019 1
4 s 1 1:40.47 OBST Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U18 WP --
5 s 1 1:41.61 SOBAŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 00 U18 KP --
6 s 1 1:41.78 WAŚKOWSKA Alicja LKS Vectra Włocławek 98 U20 KP -- WIERZBICKI Dariusz B.D.
7 s 1 1:41.90 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2
8 s 1 1:42.30 LEWANDOWSKA Aleksandra MKL Toruń 01 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/5717/15 2018 3 LDK!
  s 1 DNF BARSZCZ Alicja LUKS Serock 04 U14 KP -- SCHULZ Stanisław B.D. # Z/2671/15 2019 3 LDK!
1 s 2 1:39.09 POŁUJAŃSKA Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN --
2 s 2 1:39.09 MAJEWSKA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP -- LDK!
3 s 2 1:42.45 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 01 U18 SL -- B.D. Z/2896/15 2019 1
4 s 2 1:43.98 ŻYLSKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0144/15 2019 3 LDK!
5 s 2 1:44.13 MALINA Michalina GTS Bojszowy 00 U18 SL -- TOMALA Grzegorz # Z/1407/15 2019 3 LDK!
6 s 2 1:44.38 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 U16 WN IV NAGY Czesław # Z/0422/16 2019 3 LDK!
7 s 2 1:45.90 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
8 s 2 1:45.95 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 02 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2019 3
9 s 2 1:46.08 MICHALIK Dominika MKS-MOSM Bytom 00 U18 SL --
10 s 2 1:50.77 ŁUKASIK Martyna MKS-MOSM Bytom 02 U16 SL -- LDK!
1 s 3 1:44.89 NOWAK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL --
2 s 3 1:45.38 ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 02 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/1306/16 2019 LDK!
3 s 3 1:45.70 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -- GĄSIEWSKI Artur B.D. # Z/3944/15 2019
4 s 3 1:45.77 NIEDŹWIEDŹ Agnieszka MKS-MOSM Bytom 02 U16 SL IV LDK!
5 s 3 1:46.57 WAŚKOWSKA Adrianna LKS Vectra Włocławek 98 U20 KP -- WIERZBICKI Dariusz 4
6 s 3 1:52.16 CHUDZIK Oliwia PTT Delta Płock 02 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/1592/16 2017 5
7 s 3 1:57.14 KOWALSKA Agata MKS-MOSM Bytom 02 U16 SL -- LDK!
  s 3 DNF BARCZAK Wiktoria BKS Bydgoszcz 03 U16 KP -- GURNA Jolanta BEZ LDK!
1 s 4 1:49.86 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1148/17 2019 3 LDK!
2 s 4 1:50.73 OLEKSIAK Sandra OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz 5 LDK!
3 s 4 1:53.40 ANTONOWICZ Oliwia MUKS Płock 03 U16 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr # BEZ LDK!
4 s 4 1:56.85 LEWANDOWSKA Julia BKS Bydgoszcz 02 U16 KP --
5 s 4 1:57.39 DOLNA Kamila MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 03 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0723/16 2018 BEZ LDK!
6 s 4 1:57.74 BRYM Gabriela OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ --
7 s 4 1:57.89 SZYMANOWSKA Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 04 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2223/16 2019 4
8 s 4 2:02.67 ADAMCZYK Agata MKS Gniezno 02 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0862/16 2016 BEZ
9 s 4 2:04.74 DĄBROWSKA Wiktoria MUKS Płock 00 U18 MZ --
1 s 5 1:49.66 OLACH Laura LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0848/16 , 2018 4 LDK!
2 s 5 1:50.91 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ --
3 s 5 1:52.77 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2019 3
4 s 5 1:52.89 TWAROWSKA Paulina OKS Skra Warszawa 02 U16 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław # Z/2523/16 2018 BEZ LDK!
5 s 5 1:53.66 KRUPIŃSKA Martyna KS Maków Biega 02 U16 MZ -- #
6 s 5 1:54.27 ZALEWSKA Katarzyna Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 02 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek # BEZ LDK!
7 s 5 2:00.63 TOMASZEWSKA Paulina KS Maków Biega 01 U18 MZ -- #
8 s 5 2:04.50 GRAMAN Karolina LKS Lubawa 02 U16 WN --
1 s 6 1:48.76 KRÓL Aleksandra GUKS Asy Dywity 02 U16 WN V
2 s 6 1:49.06 PONIEDZIAŁEK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL V
3 s 6 1:54.48 PIETRUSZA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -- KACZOCHA Malwina B.D. BEZ LDK!
4 s 6 2:13.74 KIJEWSKA Weronika LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/0136/17 2018 5 LDK!
1 s 7 1:48.81 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 03 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1007/17 2019 2 LDK!
2 s 7 1:49.98 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2019 2 LDK!
3 s 7 1:50.96 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 03 U16 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0036/17 2020 4 LDK!
4 s 7 1:52.69 LALA Amelia KS Gwardia Piła 03 U16 WP -- LDK!
5 s 7 1:57.51 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2019 5 LDK!
6 s 7 1:59.37 MARCINIAK Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP -- B.D. B.D. BEZ LDK!
7 s 7 2:17.32 KLAJBOR Katarzyna LUKS Serock 03 U16 KP -- SCHULZ Stanisław # Z/2203/17 2019 5
8 s 7 2:23.66 LEWANDOWSKA Kinga MKS Gniezno 03 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł # Z/4130/18 2019 BEZ
1 s 8 1:56.61 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U14 KP -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2019 2 LDK!
2 s 8 1:56.91 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2020 4
3 s 8 1:58.20 ROSZAK Aleksandra KS Gwardia Piła 04 U14 WP -- MARCINIAK Roman Z/0474/18 2019 3
4 s 8 2:02.46 HENNIG Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno # 03 U16 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan # , Z/4967/18 , 2019 5 LDK!
5 s 8 2:02.60 KUCA Martyna UKS Herkules Sulejówek 04 U14 MZ --
6 s 8 2:04.63 ORENCZAK Wiktoria UKL Feniks Świdwin 04 U14 ZP -- LDK!
7 s 8 2:08.78 ULIŃSKA Otylia KS Zamek Kurzętnik 04 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1692/18 2019 3
8 s 8 2:09.58 ZBICZYŃSKA Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U14 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1085/16 , 2019 5 LDK!
9 s 8 2:10.40 DYRKA Jagoda OŚ AZS Poznań 04 U14 WP --
10 s 8 2:11.34 WIOREK Milena OŚ AZS Poznań 04 U14 WP --
800 m K
1 s 1 2:18.21 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2019 1 LDK!
2 s 1 2:18.57 HOFMAN Maria OŚ AZS Poznań # 99 U20 WP III MOTYL Edward # Z/0859/15 2019
3 s 1 2:18.81 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!
4 s 1 2:20.48 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2019
5 s 1 2:28.11 MATUSZCZAK Michalina OŚ AZS Poznań # 98 U20 WP IV B.D.
6 s 1 2:28.43 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 00 U18 SL IV #
7 s 1 2:28.85 RĄCZKIEWICZ Wanda KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN IV LDK!
8 s 1 2:30.62 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 01 U18 SL IV B.D. 4
9 s 1 2:31.76 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 98 U20 PM IV ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2019 2
10 s 1 2:35.42 KAPCIŃSKA Marianna UKS Mały Jeziorak Iława 99 U20 WN --
11 s 1 2:51.10 KWIATKOWSKA Wiktoria UKS Mały Jeziorak Iława 98 U20 WN --
1000 m K
1 s 1 2:55.73 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2008/15 2020 1 LDK!
2 s 1 3:02.84 GRZELAK Dominika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 97 U23 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0785/14 2019 1
3 s 1 3:04.11 MAIK Daria LUKS Start Nakło 97 U23 KP -- STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0446/13 2019 1
4 s 1 3:07.15 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik # 00 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2019 3
5 s 1 3:13.28 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2019 3 LDK!
6 s 1 3:29.52 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 00 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0025/15 2019 BEZ
7 s 1 4:07.29 STAROŃ Maria UKS Wyspiański Szubin 06 U12 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0866/16 2019 BEZ LDK!
  s 1 DNF JASIŃSKA Jagoda LUKS Start Nakło 02 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0034/15 2019 BEZ LDK!
1 s 2 3:07.78 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2019 2 LDK!
2 s 2 3:18.39 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/3454/15 2019 3 LDK!
3 s 2 3:43.58 KOSIK Natalia KS Gwardia Piła 03 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/1112/17 2019 BEZ LDK!
4 s 2 3:45.08 SPYCHALSKA Agata UKS Wyspiański Szubin 06 U12 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0864/16 2019 4 LDK!
5 s 2 3:53.80 KURLAPSKA Adrianna UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP --
6 s 2 4:11.39 PAWLAK Adrianna UKS Wyspiański Szubin 05 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3557/18 2019 BEZ LDK!
1500 m K
1 s 1 4:51.85 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ III TARASIUK Paweł Z/0385/16 2019 2 LDK!
2 s 1 4:52.45 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2019 1 LDK!
3 s 1 4:58.07 GROTH Dagmara GKS Żukowo 99 U20 PM IV KRÓL Krzysztof Z/2372/15 2018 4
4 s 1 5:03.82 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 99 U20 PM IV
5 s 1 5:16.71 MAKOWIECKA Michalina PLKS Gwda Piła 98 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0395/14 2019
6 s 1 5:47.99 ORZOŁ Wiktoria OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ --
7 s 1 5:51.47 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U16 KP -- KENSIK Jan LATAŃSKI Grzegorz # , Z/0687/16 , 2019 3 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 s 1 9.47 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U16 MZ -- CUCH Tadeusz Z/2037/16 2019 2
2 s 1 9.82 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 02 U16 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
3 s 1 10.06 MUNDZIA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -- B.D. # 2 LDK!
4 s 1 10.08 BARTKOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra # 02 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/3053/16 2019 3
5 s 1 10.62 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2
6 s 1 10.73 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa # 03 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/2635/16 2019 3
  s 1 DQ SKIBNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -- #
1 s 2 10.46 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/1573/16 2019 4
2 s 2 10.55 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2104/16 2019 2 LDK!
3 s 2 11.09 LEPPERT Martyna UKS Wyspiański Szubin 02 U16 KP -- STAROŃ Tomasz B.D. Z/1377/16 2019 5 LDK!
4 s 2 12.04 WOJCIECHOWSKA Dominika UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek B.D. Z/0222/17 2019 3 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 s 1 9.00 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ --
2 s 1 9.03 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/1661/15 2019 2 LDK!
3 s 1 9.20 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN -- PROKOP Wojciech # Z/3010/15 2020 1
4 s 1 9.92 RĄCZKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 00 U18 KP --
5 s 1 10.38 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U18 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4
1 s 2 9.21 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław ŁUKASIAK Michał Z/3955/15 2019 LDK!
2 s 2 9.77 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
3 s 2 10.03 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U18 SL -- CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
4 s 2 10.42 GAŁCZYŃSKA Lidia GKS Olimpia Grudziądz 01 U18 KP --
60 m pł K K
1 1 s 1 8.55 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ --
2 3 s 1 8.72 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
3 4 s 1 8.86 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
4 5 s 1 8.91 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ --
5 7 s 1 9.24 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
1 2 s 2 8.56 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP -- B.D. B.D. M
2 6 s 2 9.04 BREZA Agnieszka WKS Flota Gdynia 95 U23 PM -- B.D. 2
3 8 s 2 9.39 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM -- MODELSKI Michał Z/1714/12 2020 MM
4 9 s 2 9.49 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2019 M
5 10 s 2 9.65 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 95 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
6 11 s 2 10.02 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
1 s 3 8.81 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa # 99 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
2 s 3 9.16 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2019 1
3 s 3 9.39 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP --
4 s 3 9.64 SZYMEROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM --
5 s 3 10.01 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. Z/0283/15 2019
6 s 3 10.21 LESNER Agata AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM --
1 s 4 9.52 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2019
2 s 4 9.56 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U20 MZ -- #
3 s 4 10.07 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 99 U20 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/0192/15 2019 3
Wzwyż K
1 f 1 1.80 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
2 f 1 1.75 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U20 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2019 M
3 f 1 1.65 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 95 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
3 f 1 1.65 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ II
5 f 1 1.50 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN IV PROKOP Wojciech # Z/3010/15 2020 1
6 f 1 1.50 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U20 LD IV
6 f 1 1.50 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP IV CZAPIEWSKI Wiesław # Z/6142/15 2019 3
8 f 1 1.50 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2104/16 2019 2 LDK!
9 f 1 1.50 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2019 M
10 f 1 1.45 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
10 f 1 1.45 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek # Z/3990/15 2020 1
12 f 1 1.45 URBANOWICZ Kaja LUKS Start Nakło 03 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin B.D. Z/1330/16 2019 3 LDK!
13 f 1 1.45 KOWALCZYK Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 02 U16 WP IV ZIELIŃSKI Bohdan Z/2691/16 2018 4
13 f 1 1.45 RATAJCZAK Zofia MKS Baszta Szamotuły 00 U18 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/5281/15 2018 4
15 f 1 1.40 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa # 03 U16 MZ V RZEPKA Marek # Z/2635/16 2019 3
15 f 1 1.40 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 01 U18 WP -- ZIELIŃSKA Janina # Z/5284/15 2019 3
17 f 1 1.40 SIENKIEWICZ Joanna LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/4308/15 2018 3
18 f 1 1.40 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/3200/17 2020 2
19 f 1 1.30 KHUAT CAO Lena BKS Bydgoszcz 04 U14 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3043/17 2019 5
Tyczka K
1 f 1 4.20 ŚMIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ M ROGOWSKA Anna # Z/2685/11 2019 MM
2 f 1 3.70 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U20 PM I JURGA Łukasz Z/0016/14 2020 1
3 f 1 3.60 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław # 99 U20 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. # Z/0249/15 2019
4 f 1 3.50 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP I DAKINIEWICZ Wojciech # Z/0082/15 2019 1
5 f 1 3.50 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP I
6 f 1 3.10 GROŻYŃSKA Agata WKS Flota Gdynia 00 U18 PM II PISKULSKI Paweł Z/3688/15 2019 3
7 f 1 3.00 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 02 U16 PM II SZYMCZAK Edward # Z/0574/16 2020 1 LDK!
8 f 1 2.90 ŻÓŁKIEWSKA Jagoda AZS UMCS Lublin 98 U20 LU III
9 f 1 2.50 MIŚKIEWICZ Aleksandra KS Warszawianka W-wa 00 U18 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2399/16 2019 2
10 f 1 2.40 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam # Z/2029/16 2019 3
W dal K
1 f 1 5.13 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM III MODELSKI Michał Z/1714/12 2020 MM
2 f 1 5.11 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U16 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # Z/1806/16 2019 2 LDK!
3 f 1 5.07 JAKUBIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U16 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr # Z/0609/17 2018 4 LDK!
4 f 1 4.73 OLSZEWSKA Maria MKS Bank BS Płońsk # 02 U16 MZ V MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2019 4
5 f 1 4.69 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. Z/0283/15 2019
6 f 1 4.68 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0852/16 , 2020 4 LDK!
7 f 1 4.53 BĄKOWSKA Karolina LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/3334/16 , 2018 5 LDK!
8 f 1 4.42 KASPRZAK Natalia UKS Wyspiański Szubin 02 U16 KP -- B.D. BEZ LDK!
9 f 1 4.24 JARMOLUK Weronika MKS Baszta Szamotuły 02 U16 WP -- B.D. Z/2696/16 2019 BEZ
10 f 1 4.23 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 04 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0840/16 , 2019 4 LDK!
11 f 1 4.16 LEPPERT Martyna UKS Wyspiański Szubin 02 U16 KP -- STAROŃ Tomasz B.D. Z/1377/16 2019 5 LDK!
12 f 1 4.12 GOŚCINIAK Nikola LKS Vectra Włocławek 04 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # BEZ LDK!
13 f 1 4.06 ZAWADZKA Michalina UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- B.D. 5 LDK!
14 f 1 4.04 TOKARSKA Kalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP -- KACZOCHA Alina B.D. # BEZ LDK!
15 f 1 3.96 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/3092/16 2019 4
16 f 1 3.94 NIEDZIELA Zuzanna LKS Lubawa 02 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3343/16 2019 4 LDK!
17 f 1 3.92 GRZEGRZÓŁKA Oliwia MUKS Płock 03 U16 MZ -- B.D. MIESZKOWSKI Piotr # 5 LDK!
18 f 1 3.89 ANTONOWICZ Oliwia MUKS Płock 03 U16 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr # BEZ LDK!
19 f 1 3.88 GŁOWACKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 04 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław # Z/2929/17 2019 3 LDK!
20 f 1 3.84 KLOCH Marika LKS Lubawa 02 U16 WN -- LDK!
21 f 1 3.79 BORKOWSKA Agata LKS Lubawa 04 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/3495/17 2019 4 LDK!
22 f 1 3.78 KOSICKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 03 U16 WP -- B.D. BEZ LDK!
23 f 1 3.70 ZŁOTOWSKA Julia LKS Lubawa 04 U14 WN -- TYKARSKI Marek # Z/3497/17 2019 5 LDK!
24 f 1 3.51 FLORKOWSKA Katarzyna LKS Lubawa 02 U16 WN -- LDK!
  f 1 NM SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot # 00 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/5468/15 2019 3
  f 1 NM MICHAŁOWSKA Michalina MKL Toruń 03 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/3344/17 2018 5
1 f 2 5.79 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP II B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
2 f 2 5.72 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 00 U18 ZP II #
3 f 2 5.55 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U20 KP II KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
4 f 2 5.49 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP II KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2019 1
5 f 2 5.39 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U18 KP III LUZAK Małgorzata # Z/1942/15 2019 2
6 f 2 5.34 WOŹNIAK Marta LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP III LDK!
7 f 2 5.26 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 98 U20 PM III GALINSKI Tadeusz B.D. Z/0022/14 2018 2
8 f 2 5.13 LESNER Agata AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM III
9 f 2 5.11 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN III PROKOP Wojciech # Z/3010/15 2020 1
10 f 2 5.09 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek # Z/3990/15 2020 1
11 f 2 5.07 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM IV KAŃSKI Ryszard Z/0274/14 2020 3
12 f 2 5.06 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U18 MZ IV KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2019 2
13 f 2 4.90 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ IV
14 f 2 4.82 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U18 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4
15 f 2 4.81 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U23 PM -- KAMROWSKA-NOWAK Maria Z/4445/11 2019 1
16 f 2 4.77 CHAMSKA Hanna MKS Sambor Tczew 00 U18 PM -- GALINSKI Tadeusz Z/5380/15 2018 3
17 f 2 4.74 SŁUPECKA Julia MMKS Gdańsk 99 U20 PM -- ADAMCZYK Dariusz B.D.
18 f 2 4.73 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U20 MZ -- #
19 f 2 4.68 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 00 U18 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2019 3
20 f 2 4.62 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 00 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek # 2 LDK!
21 f 2 4.47 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 00 U18 SL -- #
22 f 2 4.43 DĄBROWSKA Julia MUKS Płock 00 U18 MZ --
23 f 2 4.28 KRYSTKIEWICZ Maria MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ --
24 f 2 4.22 ORZECHOWSKA Martyna LUKS Serock 01 U18 KP -- SCHULZ Stanisław Z/2678/15 2018 BEZ
Trójskok K
1 f 1 13.59 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań 90 Sen WP M
2 f 1 12.58 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U20 KP I KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
3 f 1 12.18 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP I KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2019 1
4 f 1 12.03 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 98 U20 PM I GALINSKI Tadeusz B.D. Z/0022/14 2018 2
5 f 1 11.93 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U20 LD II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
6 f 1 11.33 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM III KAŃSKI Ryszard Z/0274/14 2020 3
7 f 1 10.71 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP IV CZAPIEWSKI Wiesław 3
8 f 1 10.41 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U18 SL IV CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
9 f 1 10.40 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00 U18 KP IV
10 f 1 10.27 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U18 LD IV MANTYK Łukasz Z/0098/15 2020 3 LDK!
11 f 1 10.19 CHAMSKA Hanna MKS Sambor Tczew 00 U18 PM -- GALINSKI Tadeusz Z/5380/15 2018 3
12 f 1 9.82 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U18 KP -- WIELGOSZ Sławomir # Z/1993/15 2019 2 LDK!
13 f 1 9.77 BEMBNISTA Zofia UKS Wyspiański Szubin 01 U18 KP -- KASZEWSKI Tomasz Z/2930/15 2019 4
14 f 1 9.47 BEMBNISTA Antonina UKS Wyspiański Szubin 01 U18 KP -- KASZEWSKI Tomasz Z/2929/15 2018 BEZ
15 f 1 9.21 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 01 U18 SL -- CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
16 f 1 8.88 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/3092/16 2019 4
Kula (3) K
1 f 1 13.35 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 01 U18 WP II ŚWIST Jerzy Z/5500/15 2017 1
2 f 1 12.83 KOWALSKA Paulina MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ III
3 f 1 11.71 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2019 3
4 f 1 11.54 MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo # 01 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/2198/16 2020 3
5 f 1 11.24 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U18 WN III PROKOP Wojciech # Z/3010/15 2020 1
6 f 1 11.20 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP III KENSIK Jan Z/1967/15 2019 2 LDK!
7 f 1 10.68 KARBOWNIK Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV
8 f 1 10.42 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U18 MZ IV
9 f 1 10.34 CZEKALSKA Martyna UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5655/15 2018 4
10 f 1 10.07 JARZĄBEK Magdalena LKS Lubawa 00 U18 WN IV LDK!
11 f 1 10.07 WIŚNIEWSKA Natalia LKS Lubawa 00 U18 WN IV TYKARSKI Marek Z/4041/18 2019 4
12 f 1 9.84 KOŚCIELAK Aleksandra LIUKS Kruszwica 01 U18 KP IV LUZAK Małgorzata Z/1941/15 2017 BEZ LDK!
13 f 1 9.34 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2019 3
14 f 1 8.06 URBACZEWSKA Elżbieta UKS Cyprianka 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/5650/15 2018 BEZ
15 f 1 8.06 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 01 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2019 4
16 f 1 7.76 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3990/15 2020 1
17 f 1 6.34 MYLCAREK Magdalena LUKS Start Nakło 01 U18 KP -- #
1 f 2 11.28 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U16 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2019 3
2 f 2 10.82 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 02 U16 KP IV WOŁODKO Stanisław # Z/3766/16 2019 3 LDK!
3 f 2 10.43 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2019 2 LDK!
4 f 2 10.20 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM IV WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2020 2
5 f 2 10.00 JAROMIERSKA Julia MKS Inowrocław 02 U16 KP IV KWIATKOWSKI Waldemar # 3 LDK!
6 f 2 9.96 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U16 KP IV LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/2087/16 2019 3 LDK!
7 f 2 9.88 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP IV KOZŁOWSKI Krzysztof BOCHENEK Dominik # , Z/2113/16 , 2019 4 LDK!
8 f 2 9.82 PODLASKA Gabriela MKS Pułtusk 02 U16 MZ IV WRÓBLEWSKI Robert Z/1810/16 2017 4
9 f 2 8.81 KAŁUŻNA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP V JUSZCZAK Stanisław Z/3027/17 2019 2
10 f 2 7.78 SŁAWIŃSKA Iga LUKS Serock 03 U16 KP -- SCHULZ Stanisław Z/2675/15 2019 4
11 f 2 7.66 WYSOCKA Kiara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester JUSZCZAK Stanisław # , Z/4011/17 , 2019 3
12 f 2 7.56 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 U16 KP -- JANKOWSKA Anna # Z/6533/15 2019 1 LDK!
13 f 2 7.53 ALEKSANDROWICZ Zuzanna LKS Lubawa 02 U16 WN --
14 f 2 7.20 BORKOWSKA Agata LKS Lubawa 04 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/3495/17 2019 4 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.88 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM I MODELSKI Michał Z/1714/12 2020 MM
2 f 1 12.44 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP II KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2019 M
3 f 1 12.29 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
4 f 1 11.81 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 95 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
5 f 1 11.23 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ III
6 f 1 10.06 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
1 f 2 14.73 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2020 M
2 f 2 9.41 LESNER Agata AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM IV
3 f 2 9.14 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U20 MZ IV #
4 f 2 9.01 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM IV LEWANDOWSKI Michał B.D. Z/0283/15 2019
60 m M
1 2 e 1 6.94 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 99 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0647/15 2019
2 3 e 1 6.97 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
3 11 e 1 7.08 WOLTMANN Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP --
4 10 e 1 7.08 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 84 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/2487/11 2018 1
5 14 e 1 7.09 CIEŚLA Mikołaj UKS Achilles Leszno 93 Sen WP -- B.D. B.D. 2
6 16 e 1 7.12 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1268/11 2019 2
7 21 e 1 7.17 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U20 WP -- OSIK Tadeusz Z/0387/14 2019 M
1 6 e 2 7.02 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019
2 15 e 2 7.09 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice # 99 U20 SL -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
3 13 e 2 7.09 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 98 U20 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0201/16 2018 2
3 12 e 2 7.09 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
5 26 e 2 7.20 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB -- CUCH Tadeusz # Z/0530/17 2018 1
6 28 e 2 7.27 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/1611/16 2019 M
7 106 e 2 8.23 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ --
1 5 e 3 7.01 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- B.D.
1 4 e 3 7.01 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U23 LU -- B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
3 7 e 3 7.02 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U20 PM -- B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2020 1
4 9 e 3 7.05 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 98 U20 WP -- OSIK Tadeusz Z/0436/14 2019 1
5 20 e 3 7.14 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 U23 PM -- HAS Rafał B.D. Z/0378/11 2020 1
6 19 e 3 7.14 SAFULAK Kamil AZS-AWF Warszawa 98 U20 MZ --
7 24 e 3 7.17 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP -- CZUBASZEK Jarosław # Z/0553/15 2019 3
8 27 e 3 7.26 KLĘSK Jakub KS Gwardia Piła 98 U20 WP -- CHRZĄSZCZ Piotr B.D. Z/4479/15 2019 3
1 22 e 4 7.17 BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 98 U20 KP --
2 29 e 4 7.27 SZYMKOWIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo 00 U18 WP --
3 48 e 4 7.48 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN --
4 89 e 4 8.00 WITTBRODT Marcin KL Gdynia 01 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/5512/15 2019 BEZ
5 110 e 4 8.34 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2019 4
1 8 e 5 7.03 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów # 00 U18 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2019
2 18 e 5 7.13 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
3 23 e 5 7.17 GIŻYŃSKI Adam MKS Durasan Płońsk 98 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0161/15 2017 2
4 25 e 5 7.19 RYDER Dawid MKL Toruń 00 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2019 2
5 38 e 5 7.35 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 U23 MZ --
6 45 e 5 7.44 MARGOL Arkadiusz KS Podlasie Białystok 96 U23 PD --
7 79 e 5 7.85 BOLSZAKÓW Miłosz OŚ AZS Poznań # 97 U23 WP -- B.D. BEZ
1 33 e 6 7.32 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
1 31 e 6 7.32 WRÓBEL Dawid UKS Wyspiański Szubin 00 U18 KP -- KASZEWSKI Tomasz Z/5501/15 2019 3
1 32 e 6 7.32 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów # 99 U20 MZ -- ADAMSKI Robert B.D. Z/0582/16 2019
4 36 e 6 7.33 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2019 3 LDK!
5 39 e 6 7.38 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP --
6 46 e 6 7.47 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
7 53 e 6 7.53 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP --
1 34 e 7 7.33 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U18 LD -- #
2 35 e 7 7.33 KORNOWSKI Marek OŚ AZS Poznań # 01 U18 WP -- LDK!
3 41 e 7 7.42 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 98 U20 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0891/14 2019 3
3 42 e 7 7.42 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2020 3
5 44 e 7 7.43 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock # 00 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2019 2
6 62 e 7 7.62 MIRA Filip BKS Bydgoszcz 99 U20 KP --
7 96 e 7 8.06 WOJTOWICZ Maciej KL Gdynia 01 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/5515/15 2019 BEZ
1 37 e 8 7.33 GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0141/16 2019 2
2 49 e 8 7.49 KARAŚKIEWICZ Wiktor MUKS Płock 99 U20 MZ --
3 51 e 8 7.50 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2019 2
4 50 e 8 7.50 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2020 3
5 57 e 8 7.57 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0089/15 2019 2 LDK!
6 60 e 8 7.59 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 01 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/2333/16 2019
7 66 e 8 7.68 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 03 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2018 2
1 30 e 9 7.29 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD -- KOWALSKI Robert Z/4352/15 2020 3
2 43 e 9 7.43 CENTKA Jakub KS Gwardia Piła 98 U20 WP -- MARCINIAK Roman Z/1564/16 2019 2
3 47 e 9 7.48 KRZEMIŃSKI Jan Mazovia ProActiv Ciechanów # 99 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0581/16 2018 3
4 58 e 9 7.57 DOMAGALSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 00 U18 WP --
5 70 e 9 7.72 OSTROWSKI Michał MKS Truso Elbląg 00 U18 WN --
1 59 e 10 7.58 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U18 WN --
2 61 e 10 7.62 KASPEROWICZ Patryk MKS Truso Elbląg 00 U18 WN --
3 63 e 10 7.64 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2019 3
3 64 e 10 7.64 SKULMOWSKI Norman MKL Toruń 99 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4504/15 2018 4
5 67 e 10 7.68 LIGMAN Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0261/15 , 2019 4
6 69 e 10 7.69 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 01 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5532/15 2019 3
7 71 e 10 7.75 LISICKI Dominik MKS Bank BS Płońsk # 01 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2019 3
1 40 e 11 7.39 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 94 Sen KP -- B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
2 73 e 11 7.75 WĘCLEWSKI Dawid LIUKS Kruszwica 02 U16 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/2610/16 2019 2 LDK!
2 72 e 11 7.75 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- #
4 82 e 11 7.88 BANDYSZEWSKI Mateusz MKS Truso Elbląg 00 U18 WN --
5 83 e 11 7.90 POKRYWKA Leszek WKS Flota Gdynia # 71 Masters PM -- SADKOWSKI Ryszard B.D. #
6 92 e 11 8.02 KOWALSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz 02 U16 KP --
7 102 e 11 8.11 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Masters MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2019 BEZ
  e 11 DQ GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek DOBRZENIAK Jarosław # Z/4998/15 2020 2 LDK!
1 68 e 12 7.68 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2019 3
2 77 e 12 7.80 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 02 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16 2019 3
3 84 e 12 7.93 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD --
4 87 e 12 7.99 FRĄCKOWIAK Milan AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM --
5 94 e 12 8.06 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0195/17 2019 3
1 76 e 13 7.78 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 02 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/5845/15 2020 3
2 78 e 13 7.85 MAŁKOWSKI Maciej KS Maków Biega 02 U16 MZ --
3 97 e 13 8.07 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ
4 99 e 13 8.09 CZAJA Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM -- #
5 100 e 13 8.10 KOLLAR Alessandro WKS Flota Gdynia 00 U18 PM -- PISKULSKI Paweł Z/0585/17 2019 4
6 103 e 13 8.13 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2019 3 LDK!
1 90 e 14 8.01 BULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 04 U14 LD --
2 101 e 14 8.11 GBURCZYK Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U16 KP -- KENSIK Jan 5 LDK!
3 105 e 14 8.20 KNIETOWSKI Kacper MKL Toruń 01 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/2101/16 2018 BEZ
4 108 e 14 8.26 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0588/17 2020 3
5 111 e 14 8.36 TYRAWSKI Mateusz MKS Truso Elbląg 03 U16 WN --
6 112 e 14 8.40 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 4
7 123 e 14 9.10 NAPIERALSKI Krzysztof MKL Toruń 03 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel GĘSICKI Marian B.D. # Z/0357/18 2018 BEZ LDK!
1 52 e 15 7.51 CZYŻ Maciej UKS Herkules Sulejówek # 90 Sen MZ -- CZYŻ Maciej # Z/0200/11 2019
2 e 15 7.54 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek DOBRZENIAK Jarosław # Z/4998/15 2020 2 LDK!
3 54 e 15 7.54 DRON Mykola OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ --
4 88 e 15 8.00 JARZYNA Damian LKS Lubawa 00 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/2705/17 2019 4
5 104 e 15 8.15 KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 96 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech # Z/1667/16 2019 BEZ
6 107 e 15 8.26 BETAŃSKI Krzysztof LUKS Serock 03 U16 KP -- SCHULZ Stanisław SCHULZ Stanisław # , Z/2669/15 , 2019 3
7 122 e 15 9.09 FURMAŃSKI Paweł MKL Toruń 03 U16 KP -- B.D. B.D. , Z/2919/16 , 2018 BEZ LDK!
  e 15 DQ WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U20 KP --
1 56 e 16 7.56 JANISZEWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP --
2 65 e 16 7.66 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM --
3 80 e 16 7.85 PRZĄDAK Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów # 02 U16 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert # , Z/2614/16 , 2019 BEZ LDK!
4 91 e 16 8.02 GUZOWSKI Dawid LKS Lubawa 00 U18 WN --
5 93 e 16 8.03 PIETRZAK Jakub MKS Baszta Szamotuły 01 U18 WP -- UNGER Krzysztof Z/6425/15 2018 4
6 98 e 16 8.07 KOSMATKA Mateusz KS Gwardia Piła 02 U16 WP -- MARCINIAK Roman Z/3657/16 2019 BEZ
7 113 e 16 8.50 WESOŁOWSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -- B.D. BEZ LDK!
1 81 e 17 7.88 CYBULSKI Filip MUKS Płock 03 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław # Z/0606/17 2018 3 LDK!
2 95 e 17 8.06 KWIATKOWSKI Adam MKS Bank BS Płońsk # 02 U16 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr # , Z/3104/16 , 2019 BEZ LDK!
3 109 e 17 8.33 LATOCHA Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U16 KP -- JUSZCZAK Stanisław # Z/3044/16 2019
4 117 e 17 8.74 BARTOSZUK Adam KS AZS UWM Olsztyn 02 U16 WN -- # LDK!
5 118 e 17 8.85 KRUTNIK Piotr LUKS Serock 02 U16 KP -- SCHULZ Stanisław # Z/3043/16 2018 BEZ
6 120 e 17 8.94 NYKAZA Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 03 U16 WP -- UNGER Krzysztof # Z/2377/17 2019 4 LDK!
7 121 e 17 9.05 DYBCIAK Jarosław LUKS Serock 02 U16 KP -- SCHULZ Stanisław # Z/2205/17 2019 4
1 74 e 18 7.76 PIEKOSZEWSKI Dominik LKS Lubawa 03 U16 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0480/17 2019 3 LDK!
2 75 e 18 7.77 DUDZIAK Maciej MKS Baszta Szamotuły 03 U16 WP -- OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika # Z/2375/17 2019 3 LDK!
3 86 e 18 7.98 ROSZCZAK Bartosz UKS Achilles Leszno 03 U16 WP -- GÓRSKI Dariusz # Z/0533/17 2019 4 LDK!
4 115 e 18 8.65 JAKUBOWSKI Mateusz LKS Lubawa 03 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # , Z/0424/17 , 2019 BEZ LDK!
5 124 e 18 9.36 KUROWSKI Adam MUKS Płock 03 U16 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr # BEZ LDK!
1 1 e 19 6.92 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 99 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0647/15 2019
2 17 e 19 7.12 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
3 85 e 19 7.98 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/2750/16 2019 2 LDK!
4 114 e 19 8.55 SIENKIEWICZ Bruno OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław # Z/2313/17 2017 BEZ LDK!
5 116 e 19 8.69 ŻUCHOWSKI Daniel LKS Lubawa 04 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/3498/17 2019 LDK!
6 119 e 19 8.88 JACKOWSKI Mateusz LKS Lubawa 05 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0098/18 2019 BEZ LDK!
1 f 1 7.19 RYDER Dawid MKL Toruń 00 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2019 2
2 f 1 7.33 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP --
2 f 1 7.33 WRÓBEL Dawid UKS Wyspiański Szubin 00 U18 KP -- KASZEWSKI Tomasz Z/5501/15 2019 3
4 f 1 7.39 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2019 2
5 f 1 7.48 JANISZEWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP --
6 f 1 7.63 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2019 3
1 f 2 6.98 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U20 PM -- B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2020 1
2 f 2 7.06 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2019
3 f 2 7.13 BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 98 U20 KP --
3 f 2 7.13 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP -- CZUBASZEK Jarosław # Z/0553/15 2019 3
5 f 2 7.27 GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0141/16 2019 2
6 f 2 7.46 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP --
7 f 2 7.53 MIRA Filip BKS Bydgoszcz 99 U20 KP --
8 f 2 7.62 SKULMOWSKI Norman MKL Toruń 99 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4504/15 2018 4
1 f 3 6.89 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 99 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0647/15 2019
2 f 3 6.92 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
3 f 3 6.98 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U23 LU -- B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
4 f 3 6.99 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- B.D.
4 f 3 6.99 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 98 U20 WP -- OSIK Tadeusz Z/0436/14 2019 1
6 f 3 7.04 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 84 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/2487/11 2018 1
7 f 3 7.07 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów # 00 U18 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2019
8 f 3 7.08 WOLTMANN Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP --
600 m M
1 s 1 1:24.62 PIECZKA Adam MKS-MOSM Bytom 96 U23 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/0676/14 2017 BEZ
2 s 1 1:24.73 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Masters LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2019 2
3 s 1 1:26.36 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U16 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2019 2
4 s 1 1:26.51 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 99 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0246/16 2019 3
5 s 1 1:28.42 PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 00 U18 MZ --
6 s 1 1:28.93 CICHOCKI Jakub UKS Siódemka Ostrołęka 01 U18 MZ --
7 s 1 1:29.24 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2019 2 LDK!
8 s 1 1:29.54 POZORSKI Szymon GKS Olimpia Grudziądz 01 U18 KP --
9 s 1 1:30.58 BANACH Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz BEZ
1 s 2 1:28.91 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP III ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # , Z/5646/15 , 2020 2 LDK!
2 s 2 1:30.05 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów # 01 U18 LD -- B.D. RYBARCZYK Dariusz # , Z/4628/15 , 2019 LDK!
3 s 2 1:30.42 MROZOWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 02 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1310/16 2019 3 LDK!
4 s 2 1:30.56 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/2774/15 2019 4
5 s 2 1:32.06 BRESZKA Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 00 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0452/17 2018 4
6 s 2 1:36.61 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2020 3
1 s 3 1:23.70 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U18 WP -- B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2019 2
2 s 3 1:29.35 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 97 U23 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2019 3
3 s 3 1:30.82 BILIŃSKI Olaf ULKS Skoczek Pogórze # 99 U20 PM -- #
4 s 3 1:33.29 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2019 2 LDK!
5 s 3 1:33.77 KUSTOSIK Jan MUKS Płock 02 U16 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr # Z/5499/15 2018 3 LDK!
6 s 3 1:35.66 FILIPIAK Miłosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 01 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/3120/16 2019 BEZ LDK!
7 s 3 1:37.89 SCHNEIDROWSKI Aron MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL V
8 s 3 1:38.17 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2019 3 LDK!
1 s 4 1:27.35 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 00 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł # Z/1159/16 2019 3
2 s 4 1:27.78 ORŁOWSKI Hubert UKS Skompensis Skępe 00 U18 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/6152/15 2017 4
3 s 4 1:28.77 SZPEJNA Paweł MKL Toruń 00 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek RUDNIK Damian Z/2113/17 2019
4 s 4 1:29.55 PIETRZAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM --
5 s 4 1:29.60 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań # 00 U18 WP -- MOTYL Edward # Z/0793/15 2019 3
6 s 4 1:31.22 MIECZNIKOWSKI Julian MUKS Płock 99 U20 MZ --
7 s 4 1:34.36 HOJAN Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/1182/17 2018 3 LDK!
8 s 4 1:36.78 PAWŁOWSKI Bartłomiej UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN --
9 s 4 1:47.75 PIÓRKOWSKI Kacper OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ --
1 s 5 1:28.81 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP III NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/2137/15 2019 3 LDK!
2 s 5 1:30.70 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2019 4
3 s 5 1:33.12 GRZELKA Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 00 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0454/17 2019 3
4 s 5 1:34.70 BORKOWSKI Maciej LKS Lubawa 02 U16 WN IV LDK!
5 s 5 1:37.69 WYDMAŃSKI Kacper MUKS Płock 02 U16 MZ V DOBRZENIAK Jarosław 5 LDK!
6 s 5 1:38.77 KOZICKI Adam OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ --
7 s 5 1:43.45 DZIADUSZEK Michał UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN --
1 s 6 1:35.58 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/1180/17 2019 2 LDK!
2 s 6 1:36.67 BAJSERT Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP V
3 s 6 1:38.53 NIEDZIELA Mateusz LKS Lubawa 02 U16 WN V TYKARSKI Marek # Z/3342/16 2019 BEZ
4 s 6 1:40.24 SPRENGER Daniel CMKL Człuchów 03 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. # Z/0349/17 2019 5
5 s 6 1:42.37 ŁABĘDŹ Maksymilian CMKL Człuchów 04 U14 PM -- B.D. # 5 LDK!
6 s 6 1:43.07 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2020 BEZ
7 s 6 1:45.40 WSZOŁEK Krystian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP -- KACZOCHA Alina B.D. BEZ LDK!
8 s 6 1:51.88 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0086/17 2020 4
9 s 6 1:54.76 KLUSKA Szymon MUKS Płock 03 U16 MZ -- B.D. MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0610/17 , 2020 BEZ LDK!
10 s 6 1:57.92 KOŁODZIEJSKI Filip MUKS Płock 03 U16 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr # , Z/0611/17 , 2020 BEZ LDK!
800 m M
1 s 1 1:53.52 GARCIA-GOMEZ Hugo AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U23 PM II SZAŁACH Krzysztof 2
2 s 1 1:58.38 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa # 98 U20 MZ III BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0177/14 2019 2
3 s 1 1:59.56 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ III B.D. 3
4 s 1 1:59.94 WIŚNIEWSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 99 U20 MZ III ADAMSKI Robert Z/0164/15 2018 BEZ
5 s 1 2:01.18 DĄBROWICZ Szymon LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 98 U20 KP III MAŁKOWSKI Paweł Z/0625/14 2019 BEZ
6 s 1 2:01.86 PUSZKIEWICZ Karol UKL Feniks Świdwin 89 Sen ZP III PIOTROWSKI Kamil Z/2232/17 2018 3
7 s 1 2:03.92 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
8 s 1 2:06.74 BĄCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
9 s 1 2:09.98 WILANOWSKI Błażej UKS Dziewiątka Kutno 00 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/4837/15 2019 BEZ
10 s 1 2:26.33 LASKOWSKI Jarosław PZWLA Toruń 82 Masters KP -- B.D.
1 s 2 2:03.90 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2019 3 LDK!
2 s 2 2:06.51 CIŻYŃSKI Błażej MUKL Brodnica 00 U18 KP IV RUDNIK Damian Z/2001/15 2020
3 s 2 2:10.49 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2019 3 LDK!
4 s 2 2:14.72 UZARSKI Dominik UKS Skompensis Skępe 00 U18 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/0015/17 2018 BEZ
5 s 2 2:20.47 WIELECHOWSKI Piotr KS Maków Biega 01 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1049/16 2019 BEZ
6 s 2 2:28.75 SZCZEPANIAK Przemysław CMKL Człuchów 03 U16 PM --
7 s 2 2:39.65 CZYŻEWSKI Patryk UKS Skompensis Skępe 01 U18 KP --
8 s 2 2:43.46 SZCZYTKOWSKI Jakub UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP --
1000 m M
1 s 1 2:35.41 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/0333/15 2019
2 s 1 2:37.33 MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz # 98 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/3276/15 2019 2
3 s 1 2:38.24 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 92 Sen KP -- STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0181/11 2019 2
4 s 1 2:38.49 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2019 3
5 s 1 2:38.90 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań # 00 U18 WP -- GRENDA Jan # Z/0013/15 2019 2
6 s 1 2:39.97 KOŁECKI Adrian MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ --
7 s 1 2:47.24 MROCZYŃSKI Michał KS Gwardia Piła 00 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/0977/17 2018 4
8 s 1 2:51.38 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk # 99 U20 PM -- B.D. # Z/1917/17 2019 4
9 s 1 2:53.90 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03 U16 WN V NAGY Czesław Z/0050/17 2019 2
10 s 1 2:58.92 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/2545/16 2020 4
11 s 1 3:10.61 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 02 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2019 BEZ LDK!
1 s 2 2:35.45 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 92 Sen KP -- STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0181/11 2019 2
2 s 2 2:41.15 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2019 2
3 s 2 2:44.68 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 00 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2019 4
4 s 2 2:51.98 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2019 3
5 s 2 2:53.61 KNAPKIEWICZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP --
6 s 2 2:54.09 KOWALSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1666/17 2019 BEZ
7 s 2 2:56.55 JEDAMSKI Adam UKS MOSiR Działdowo 02 U16 WN V #
8 s 2 2:58.57 SIWEK Szymon KL Iskra Białogard # 01 U18 ZP -- KAMIŃSKI Daniel # Z/2233/17 2019 4
9 s 2 2:58.99 KACZMAREK Michał MKS Baszta Szamotuły 00 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Roman BEZ
10 s 2 3:03.34 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0847/16 , 2020 3 LDK!
11 s 2 3:03.80 KRAIŃSKI Miłosz LUKS Start Nakło 02 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/5645/15 2019 BEZ LDK!
12 s 2 3:05.83 BOGUSIEWICZ Jakub UKS Mały Jeziorak Iława 02 U16 WN -- HOFMAN Paweł
13 s 2 3:06.59 BIESZKE Kacper SKLA Sopot # 03 U16 PM -- SZAŁACH Krzysztof # Z/4771/17 2020 2 LDK!
1500 m M
1 s 1 4:02.93 KACZOREK Robert MUKL Brodnica 98 U20 KP III
2 s 1 4:04.30 ZIELONKA Jan MKL Toruń 99 U20 KP III
3 s 1 4:07.30 TYLKOWSKI Adam LIUKS Kruszwica 00 U18 KP III LUZAK Andrzej Z/1936/15 2017 3
4 s 1 4:11.29 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 98 U20 MZ III B.D. 3
5 s 1 4:11.94 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U23 KP III B.D. 2
6 s 1 4:13.09 JEFIMCZYK Norbert LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM IV ROLBIECKI Janusz Z/0687/15 2019 4
7 s 1 4:27.21 CZACHOROWSKI Patryk MKL Toruń 99 U20 KP --
8 s 1 4:28.54 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2020 4
9 s 1 4:29.48 MULAWA Krzysztof LKS Vectra Włocławek # 98 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0184/17 2019 BEZ
10 s 1 4:29.89 DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 01 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/6107/15 2019 4 LDK!
11 s 1 4:38.59 KOZAK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 72 Masters ZP -- B.D. BEZ
12 s 1 5:15.60 NAROJCZYK Mateusz KS Maków Biega 01 U18 MZ --
13 s 1 5:23.26 PODBIELSKI Piotr OKLA Ostrołęka 02 U16 MZ --
1 s 2 4:23.88 DĄBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ -- LDK!
2 s 2 4:25.11 OLSZEWSKI Igor MUKL Brodnica 00 U18 KP --
3 s 2 4:25.49 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2019 3
4 s 2 4:26.93 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 01 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3099/16 2018 4
5 s 2 4:27.43 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 00 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2019 BEZ LDK!
6 s 2 4:28.73 JAROSZEWSKI Cezary KS Maków Biega 00 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0456/17 2019 3
7 s 2 4:32.55 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 01 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/6110/15 2019 3
8 s 2 4:32.89 FĄS Mateusz PLKS Gwda Piła 00 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1596/15 2019 BEZ
9 s 2 4:32.90 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5020/15 2020 2 LDK!
10 s 2 4:33.90 LANDOWSKI Jakub CMKL Człuchów 01 U18 PM -- BODZIAK Igor B.D. # BEZ LDK!
11 s 2 4:36.72 SÓJKA Radosław PLKS Gwda Piła 00 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1577/15 2019 4
12 s 2 4:43.94 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP -- KENSIK Jan Z/1988/15 2019 3 LDK!
13 s 2 4:45.88 DOBKOWSKI Marcin OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ --
3000 m M
1 s 1 8:49.51 JOST Zbigniew KKL Rodło Kwidzyn 96 U23 PM III
2 s 1 9:26.03 PAWŁOWSKI Mariusz niest. Poznań 76 Masters WP -- B.D. B.D. BEZ
3 s 1 9:35.02 MOSKAL Paweł KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 97 U23 WN --
4 s 1 9:41.16 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 97 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2019 BEZ
  s 1 DNF NOWAK Dariusz MKS Truso Elbląg # 97 U23 WN -- NAGY Czesław B.D. Z/0545/13 2019 BEZ
60 m pł M Mł M
1 s 1 9.82 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/2467/17 2019 LDK!
2 s 1 10.31 KLEJMENT Paweł KS Wejher Wejherowo 02 U16 PM -- LDK!
3 s 1 10.45 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2019 3 LDK!
4 s 1 10.60 MATUSZYŃSKI Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -- KACZOCHA Alina BEZ LDK!
60 m pł M J Mł M
1 s 1 8.04 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- B.D. LDK!
2 s 1 8.38 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/3705/15 2020 2
3 s 1 8.60 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław # Z/0138/15 2019 2
4 s 1 8.84 SMOLIŃSKI Bartosz UKS Wyspiański Szubin 00 U18 KP -- KASZEWSKI Tomasz Z/2931/15 2017 3
5 s 1 8.92 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD --
6 s 1 8.97 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM --
7 s 1 9.92 DOBRZYŃSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek B.D. # , Z/3275/16 , 2019 3 LDK!
1 s 2 8.99 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2
2 s 2 9.71 WITTBRODT Marcin KL Gdynia 01 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/5512/15 2019 BEZ
3 s 2 9.84 WOJTOWICZ Maciej KL Gdynia 01 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/5515/15 2019 BEZ
4 s 2 10.66 PILICHOWSKI Konrad SKLA Sopot 01 U18 PM -- #
60 m pł M (99.1) M
1 s 1 8.24 BARAN Patryk SKLA Sopot # 98 U20 PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/0025/14 , 2019
2 s 1 8.46 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
3 s 1 8.50 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
4 s 1 8.58 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa # 99 U20 MZ -- B.D. B.D. Z/3078/15 2019
5 s 1 8.62 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2019 1
60 m pł M M
1 1 s 1 8.16 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia 95 U23 PM --
2 2 s 1 8.57 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M
3 3 s 1 8.80 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2020
4 4 s 1 9.30 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3
Wzwyż M
1 f 1 2.11 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/0073/13 2017 1
2 f 1 2.01 SZTANDUR Piotr MKS Inowrocław 00 U18 KP II NIEMCZYN Dariusz Z/2763/16 2019 1
3 f 1 1.96 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2019 2
4 f 1 1.91 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M
4 f 1 1.91 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
6 f 1 1.91 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0798/15 2019 2 LDK!
7 f 1 1.86 KOZŁOWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 98 U20 DS III MAŃKA Bogumił B.D. # Z/0744/15 2019
8 f 1 1.86 PĄGOWSKI Kacper GKS Olimpia Grudziądz 01 U18 KP III
9 f 1 1.86 TYCNER Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP III
10 f 1 1.76 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2020
11 f 1 1.71 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U18 KP -- KENSIK Jan Z/1503/16 2019 3
12 f 1 1.71 MOSZCZYŃSKI Sebastian OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ V NAZARKIEWICZ Robert # Z/3064/16 2019 2 LDK!
13 f 1 1.66 JABŁOŃSKI Damian LKS Lubawa 99 U20 WN --
13 f 1 1.66 RUTECKI Jakub MKS Inowrocław 02 U16 KP V
15 f 1 1.66 CIECHANOWSKI Bartosz LUKS Serock 00 U18 KP --
16 f 1 1.61 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2020 BEZ
17 f 1 1.56 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U16 KP -- KARNAS Zbigniew B.D. # , Z/3296/17 , 2019 3 LDK!
  f 1 NM KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 02 U16 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz # Z/6464/15 2019 BEZ
Tyczka M
1 f 1 5.20 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 94 Sen KP M LISIAK Adam # Z/2178/11 2019 M
2 f 1 5.00 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U23 KP I B.D. CZAPIEWSKI Wiesław # , Z/2159/11 , 2019 M
3 f 1 4.50 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP I #
4 f 1 4.40 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 U23 KP II DAKINIEWICZ Wojciech B.D. # Z/3123/11 2019 1
5 f 1 4.30 KAPTURSKI Albert KL Gdynia 98 U20 PM II
6 f 1 4.10 NIŹNIK Mateusz WKS Flota Gdynia 98 U20 PM II B.D.
7 f 1 4.00 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP II DAKINIEWICZ Wojciech B.D. # Z/0579/15 2019
8 f 1 3.90 SPRENGEL Mateusz WKS Flota Gdynia 99 U20 PM III
9 f 1 3.80 BLEJA Jacek SKLA Sopot 99 U20 PM III ANDRZEJCZAK Paweł
10 f 1 3.70 PARZYSZEK Fryderyk SKLA Sopot 99 U20 PM III JURGA Łukasz B.D. Z/0126/15 2019
11 f 1 3.60 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U18 LD III OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2019 2 LDK!
12 f 1 3.50 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 02 U16 LD IV KUBIAK Robert Z/2573/16 2019 2 LDK!
13 f 1 3.50 KOLLAR Alessandro WKS Flota Gdynia 00 U18 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0585/17 2019 4
14 f 1 3.40 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 02 U16 PM IV SZYMCZAK Edward # Z/0575/16 2020 2 LDK!
15 f 1 3.40 SKURAS Filip KL Gdynia 01 U18 PM IV KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/1833/16 2019 2
16 f 1 3.00 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM --
17 f 1 2.80 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań # 02 U16 WP V DZIAMSKI Krzysztof Z/3060/16 2019
18 f 1 2.40 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0588/17 2020 3
19 f 1 2.40 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 03 U16 LD -- KUBIAK Robert # Z/2163/17 2019 LDK!
20 f 1 2.20 PYŻALSKI Kacper UKS Sprint Przeźmierowo 03 U16 WP --
  f 1 NM WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- #
W dal M
1 f 1 6.17 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
2 f 1 5.72 MICHALSKI Hubert LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP V LDK!
3 f 1 5.60 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/6140/15 2019 2
4 f 1 5.33 MAŁKOWSKI Maciej KS Maków Biega 02 U16 MZ --
5 f 1 5.20 KOWALSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz 02 U16 KP --
6 f 1 5.05 PRZYBYŁOWSKI Tomasz LKS Lubawa 02 U16 WN -- LDK!
7 f 1 4.89 CYBULSKI Filip MUKS Płock 03 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław # Z/0606/17 2018 3 LDK!
8 f 1 4.87 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ --
9 f 1 4.67 ŻUCHOWSKI Daniel LKS Lubawa 04 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/3498/17 2019 LDK!
10 f 1 4.56 SPRENGER Denis LUKS Start Nakło 03 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin B.D. Z/1326/16 2019 BEZ LDK!
11 f 1 4.55 WESOŁOWSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U16 KP -- B.D. BEZ LDK!
12 f 1 4.15 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 04 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # , Z/4126/17 , 2019 4 LDK!
1 f 2 7.27 KLĘSK Jakub KS Gwardia Piła 98 U20 WP I CHRZĄSZCZ Piotr B.D. Z/4479/15 2019 3
2 f 2 7.05 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98 U20 PM II KAŃSKI Ryszard Z/1240/14 2020 2
3 f 2 6.85 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa # 78 Masters MZ II LIPIŃSKI Leszek # Z/1250/14 2020
4 f 2 6.76 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 97 U23 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
5 f 2 6.55 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U18 KP III PROKOP Wojciech # Z/0020/15 2019 2 LDK!
6 f 2 6.43 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98 U20 KP III KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0226/14 2020 3
7 f 2 6.32 DOBRZYŃSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III CZAPIEWSKI Wiesław LEWANDOWSKI Jacek B.D. # , Z/3275/16 , 2019 3 LDK!
8 f 2 6.17 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek DOBRZENIAK Jarosław # Z/4998/15 2020 2 LDK!
9 f 2 5.99 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3
10 f 2 5.74 MIRA Filip BKS Bydgoszcz 99 U20 KP --
11 f 2 5.42 DRYGULSKI Michał UKS Skompensis Skępe 01 U18 KP --
Trójskok M
1 f 1 13.80 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 97 U23 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
2 f 1 13.74 DZIEDZIECH Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP III MAGDOWSKI Michał Z/0542/15 2019 BEZ
3 f 1 13.53 BOLT Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP III
4 f 1 13.18 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U18 KP IV KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2019 2
5 f 1 13.05 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U18 KP IV PROKOP Wojciech # Z/0020/15 2019 2 LDK!
6 f 1 12.63 NOWAK Andrzej MKS Sambor Tczew 98 U20 PM IV GALINSKI Tadeusz Z/0024/14 2019 4
7 f 1 12.40 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
8 f 1 12.10 ROMANIUK Jakub BKS Bydgoszcz 00 U18 KP --
Kula (4) M
1 f 1 8.86 NOWACKI Czesław PZWLA Toruń 43 Masters KP -- B.D. BEZ
Kula (5) M
1 f 1 10.86 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 02 U16 KP V WALCZAK Leszek # Z/0033/15 2019 1 LDK!
2 f 1 10.79 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U16 KP V KENSIK Jan Z/2941/16 2019 3 LDK!
3 f 1 10.64 KULIGOWSKI Michał UKS Cyprianka 03 U16 KP V ŁABĘCKI Adam JETTER Piotr # Z/2519/16 2018 2 LDK!
4 f 1 9.81 CHMURZYŃSKI Robert LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz WIERZBICKI Dariusz , Z/2670/16 , 2020 3 LDK!
5 f 1 8.78 KOPCZYK Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U16 KP --
6 f 1 8.75 FIGGER Marcin LKS Lubawa 02 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3341/16 2018 BEZ LDK!
7 f 1 8.27 GRYGLEWSKI Gabriel LKS Vectra Włocławek 02 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/0134/17 2017 5 LDK!
1 f 2 15.78 WYRZYKOWSKI Jakub UKS Skompensis Skępe 00 U18 KP II WYRZYKOWSKI Rafał Z/1820/15 2018 1
2 f 2 15.50 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ II SZUSTER Konrad Z/1812/15 2019 1
3 f 2 15.42 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U18 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2019 2
4 f 2 14.83 BORKOWSKI Jakub PKS Gwardia Szczytno # 01 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej # Z/5618/15 2019 1 LDK!
5 f 2 14.56 NIEDŹWIECKI Patryk OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ III
6 f 2 14.46 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 00 U18 PM III JEDRZEJEWSKI Krzysztof WALCZAK Aleksandra , Z/5924/15 , 2020 2
7 f 2 14.39 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2019 3 LDK!
8 f 2 13.84 GRYCZEWSKI Damian UKS Cyprianka 01 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5653/15 2018 BEZ
9 f 2 12.54 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2019 2
10 f 2 11.61 ORLIKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U18 PM -- B.D. WALCZAK Aleksandra , Z/0562/17 , 2019 3 LDK!
11 f 2 10.66 GĄSECKI Mateusz UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP --
12 f 2 9.81 DYBCIAK Jarosław LUKS Serock 02 U16 KP -- SCHULZ Stanisław # Z/2205/17 2019 4
13 f 2 8.85 KRUTNIK Piotr LUKS Serock 02 U16 KP -- SCHULZ Stanisław # Z/3043/16 2018 BEZ
14 f 2 8.78 OCHIMOWSKI Herbert UKS Czapla Białe Błota 01 U18 KP --
15 f 2 8.50 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00 U18 PM --
16 f 2 7.32 LATOCHA Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U16 KP -- JUSZCZAK Stanisław # Z/3044/16 2019
1 f 3 12.62 KRANKOWSKI Wacław MKL Toruń 51 Masters KP -- B.D. BEZ
Kula (6) M
1 f 1 16.91 KOSZAŁKA Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM I
2 f 1 15.46 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
3 f 1 14.56 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 99 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2018 2
4 f 1 13.22 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP III
5 f 1 13.22 SNOPEK Marcin KL Gdynia 99 U20 PM III KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2378/16 2019 4
6 f 1 13.05 RIGGA Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U20 PM III KOWNATKE Rafał Z/1248/14 2017 2
7 f 1 9.26 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ --
8 f 1 9.25 SONNENBERG Mateusz LUKS Start Nakło 98 U20 KP --
1 f 2 14.39 CHILMANOWICZ Janusz UKS MOSiR Działdowo 64 Masters WN -- B.D. B.D. BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 20.32 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 Sen SL MM KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 f 1 19.26 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 85 Sen PM M KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2019 1
3 f 1 16.52 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 89 Sen PM I PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2017 1
4 f 1 14.84 MIELKE Sebastian GKS Luzino 87 Sen PM I KAKOL Stanislaw JASKUŁKA Teresa Z/4234/11 2016
5 f 1 14.36 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
6 f 1 14.07 JANICKI Krzysztof KL Gdynia 97 U23 PM II
7 f 1 13.69 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
8 f 1 13.37 JACKÓW Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. 80 Masters WP II B.D. Z/4671/18 2019 1
9 f 1 12.68 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M
10 f 1 12.07 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2020
  f 1 NM MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U23 KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.3340220451355 sekund