Spała 27 - 29.01.2006
Halowe Mistrzostwa Polski Jun i Jun.Mł
60 m K
1 e 1 7.76 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U18 PM --
2 e 1 7.90 LEWICKA Lucyna LIUKS Kruszwica 90 U18 KP --
3 e 1 7.95 KANIECKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP --
4 e 1 7.96 LEŚNIAK Karolina LKS Stal Mielec # 89 U18 PK --
5 e 1 8.02 ODRZYWOŁEK Marta AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM -- #
6 e 1 8.11 BANASIK Marta RLTL ZTE Radom 90 U18 MZ -- #
7 e 1 8.22 BACHMATIUK Joanna PLKS Gwda Piła # 89 U18 WP --
1 e 2 7.86 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz # 90 U18 LD --
2 e 2 7.93 PODOLSKA Paulina PLKS Gwda Piła # 89 U18 WP --
3 e 2 8.03 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U18 LU -- STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
4 e 2 8.07 MUNCZKOWSKA Zuzanna BKS Bydgoszcz 90 U18 KP -- B.D. BEZ
5 e 2 8.08 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U18 WP --
6 e 2 8.09 KONOPKA Magdalena LKS Narew Kurpiewski Łomża # 89 U18 PD --
7 e 2 8.11 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -- #
3 f A 7.87 PODOLSKA Paulina PLKS Gwda Piła # 89 U18 WP --
5 f A 8.02 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U18 LU -- STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
3 f B 8.06 BANASIK Marta RLTL ZTE Radom 90 U18 MZ -- #
1 f 1 7.71 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U18 PM --
2 f 1 7.81 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz # 90 U18 LD --
4 f 1 8.00 LEŚNIAK Karolina LKS Stal Mielec # 89 U18 PK --
6 f 1 8.03 KANIECKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP --
7 f 1 8.09 ODRZYWOŁEK Marta AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM -- #
8 f 1 8.14 LEWICKA Lucyna LIUKS Kruszwica 90 U18 KP --
1 f 2 8.02 KONOPKA Magdalena LKS Narew Kurpiewski Łomża # 89 U18 PD --
2 f 2 8.03 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U18 WP --
4 f 2 8.07 MUNCZKOWSKA Zuzanna BKS Bydgoszcz 90 U18 KP -- B.D. BEZ
5 f 2 8.07 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -- #
6 f 2 8.21 BACHMATIUK Joanna PLKS Gwda Piła # 89 U18 WP --
200 m K
1 e 1 25.04 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA II #
2 e 1 27.39 MAŁECKA Monika niest. Katowice # 90 U18 SL IV B.D. B.D. B.D. 3
1 e 2 25.53 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U18 PM II MODELSKI Michał # Z/2684/11 2019 MM
2 e 2 27.19 ZAWADA Natalia MUKS Płock 90 U18 MZ III
1 e 3 26.08 FRANIECZEK Justyna KS Gwardia Piła # 89 U18 WP II MARCINIAK Roman # Z/3752/11 2019
2 e 4 27.87 CHRZANOWSKA Weronika MKS Polonia Warszawa # 90 U18 MZ IV
1 e 5 25.81 URBANIAK Natalia SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP II B.D. 3
3 e 5 26.73 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U18 LD III B.D. # 3
1 e 6 26.85 JADCZAK Julita MKS Aleksandrów Łódzki 89 U18 LD III
2 e 6 27.14 LORENC Magdalena LLKS Osowa Sień 90 U18 LB III
4 f B 25.76 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość # 87 U20 LU II
1 f 1 24.36 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U20 KP I LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2019 MM
2 f 1 24.79 JANKOWSKA Agata ZLKL Zielona Góra 88 U20 LB I
3 f 1 25.10 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław # 87 U20 DS II #
4 f 1 25.50 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U20 WP II #
1 f 2 25.41 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U20 WN II
2 f 2 25.46 KRÓL Joanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 87 U20 PK II
3 f 2 25.65 RADZIMIRSKA Marta KKL Kielce # 87 U20 SK II #
300 m K
1 e 1 41.75 KUBIAK Agata ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB --
2 e 1 43.77 KIEFER Katarzyna SKS Start Łódź # 90 U18 LD --
3 e 1 44.79 JARMUŁA Katarzyna MLUKS Tarnów 89 U18 MA --
1 e 2 41.48 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U18 KP -- BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2019 MM
2 e 2 42.81 FILIPIAK Sandra MKS Polonia Warszawa # 90 U18 MZ -- #
1 e 3 40.60 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS --
2 e 3 43.90 BORUTA Joanna BKS Bydgoszcz 90 U18 KP -- B.D.
1 e 4 41.22 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U18 WP --
2 e 4 43.12 TETERYCZ Aneta KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U18 LU -- #
1 e 6 44.06 PIETRZAK Anna MKS Expom Krośniewianka Krośniewice # 90 U18 LD --
400 m K
1 f A 56.04 JUROWSKA Barbara AZS Łódź 87 U20 LD I
3 f B 59.38 SZMIGIEL Olga CKS Budowlani Częstochowa # 88 U20 SL III
2 f 1 56.93 MADEJEWSKA Edyta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP II
3 f 1 57.58 GROBLIŃSKA Olga AZS Łódź 87 U20 LD II
4 f 1 57.63 DOMAŃSKA Justyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 88 U20 SL II
1 f 2 57.40 MAZAN Sandra AZS Łódź 87 U20 LD II
2 f 2 58.89 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ II #
600 m K
1 e 1 1:35.95 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U18 PD -- #
2 e 1 1:37.70 SOŁDYŃSKA Agnieszka MUKS Płock 89 U18 MZ --
3 e 1 1:38.46 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
5 e 1 1:42.49 SADOWSKA Emilia UKS MOSiR Działdowo # 90 U18 WN --
6 e 1 1:43.34 WALTER Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 90 U18 WN -- #
7 e 1 1:45.24 BOTOR Daria MKS Iskra Pszczyna # 90 U18 SL --
8 e 1 1:46.07 KWIECINIEWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz # 90 U18 LD --
1 e 2 1:37.26 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U18 PK -- #
2 e 2 1:38.31 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U18 MZ -- B.D. # 1
3 e 2 1:38.45 WUJTEWICZ Beata MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ --
4 e 2 1:38.82 BENEDYK Alicja SL GKS Olsza Olszyna # 90 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1705/11 2015 1
7 e 2 1:41.93 SZUBA Anna KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U18 PK --
8 e 2 1:42.54 WIŚNIOWSKA Agnieszka KKB MOSiR Krosno # 89 U18 PK --
1 e 3 1:36.38 DĄBROWSKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ --
2 e 3 1:37.38 KACZMAREK Marta AZS-PWSZ Gorzów 90 U18 LB --
3 e 3 1:38.44 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin # 90 U18 LU -- B.D. B.D. # 1
4 e 3 1:40.02 KARAŚ Ewelina BKL Bełchatów 89 U18 LD --
5 e 3 1:40.23 WALIGÓRSKA Anna UKS WiR Łopuszno 89 U18 SK --
6 e 3 1:41.59 MRUGACZ Magdalena ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 90 U18 MA --
8 e 3 1:45.97 KREFT Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U18 PM --
800 m K
1 e 1 2:28.24 SOŚNIAK Monika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP IV B.D. 3
1 e 1 2:35.36 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U18 PM -- #
2 e 1 2:29.74 MUELLER Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM IV
2 e 1 2:39.78 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP -- #
3 e 1 2:33.26 BOCK Ilona MKS MOS Wrocław # 88 U20 DS -- PLUTA Ryszard
3 e 1 2:39.95 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U18 DS --
4 e 1 2:33.94 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U20 LD -- KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
4 e 1 2:40.98 OWCZAREK Małgorzata RKS Łódź 89 U18 LD -- #
5 e 1 2:36.68 MAZUREK Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
5 e 1 2:46.33 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS --
6 e 1 2:55.72 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM -- #
7 e 1 2:42.98 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM -- #
8 e 1 2:44.11 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM -- B.D. BEZ
1 f 0 2:11.97 LESZCZYŃSKA Agnieszka SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach # 87 U20 ZP II B.D. # Z/0066/12 2016 1
2 f 0 2:14.30 SIEDLOK Matylda MKS-SMS Victoria Racibórz # 88 U20 SL II
3 f 0 2:14.53 PIĄTEK Monika CKS Budowlani Częstochowa # 87 U20 SL II
4 f 0 2:15.12 KWIECIEŃ Iwona RLTL ZTE Radom 87 U20 MZ II
5 f 0 2:19.24 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 87 U20 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2842/18 2019 2
1000 m K
1 e 1 2:48.85 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U18 PK -- #
2 e 1 2:55.91 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA -- KRÓL Zbigniew # Z/0090/11 2019 M
3 e 1 2:58.16 ZGLEJC Kamila KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN --
4 e 1 2:58.97 DEJK Monika SKLA Sopot # 89 U18 PM --
5 e 1 3:01.95 JEŻEWSKA Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP --
6 e 1 3:01.96 PUSTOŁA Beata MKS Pogoń Siedlce # 90 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/5044/11 2011
7 e 1 3:03.77 STACHURSKA Ilona RKS Łódź 90 U18 LD --
8 e 1 3:04.76 SZCZERBAK Klaudia CKS Budowlani Częstochowa # 90 U18 SL -- B.D. B.D. # BEZ
9 e 1 3:05.08 MACKIEWICZ Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN --
10 e 1 3:09.67 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U18 MZ -- B.D. # BEZ
11 e 1 3:12.29 ŚLIWA Sandra MOSM Tychy 90 U18 SL --
1 e 2 3:04.03 WNUK Ewa MMKS Dąbrowa Górnicza 89 U18 SL --
2 e 2 3:06.01 KLUK Marlena LKS Stal Mielec # 90 U18 PK --
3 e 2 3:06.05 STĘPIEŃ Marta LKS Prime Food Brda Przechlewo # 90 U18 PM --
4 e 2 3:10.62 WÓDKOWSKA Liliana UKS WiR Łopuszno 90 U18 SK -- #
6 e 2 3:12.10 PATERAK Ilona MMKS Dąbrowa Górnicza 89 U18 SL --
7 e 2 3:15.89 LABUDDA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM -- B.D. # BEZ
3000 m K
1 f 0 10:00.41 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 U20 SL II MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
2 f 0 10:01.95 BIEŃ Sylwia UKS Barnim Goleniów # 88 U20 ZP II
3 f 0 10:02.32 GAWRYLUK Eliza KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN II #
4 f 0 10:28.30 PRZYGÓDZKA Angelika KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN III #
6 f 0 10:36.93 MAŃCZUK Angelika MKS Juvenia Białystok # 87 U20 PD III B.D. 2
7 f 0 10:38.42 SZTYKIEL Dagna AZS-AWF Katowice # 87 U20 SL III #
8 f 0 10:40.90 WIRKUS Monika KS Wejher Wejherowo # 88 U20 PM III #
9 f 0 10:43.95 BOROWSKA Olga RKS Łódź 88 U20 LD III
5 10:31.13 KOZAR Olga AZS Łódź 87 U20 LD III
60 m pł K K
1 e 1 8.99 GRABAREK Monika LKS Lubusz Słubice # 87 U20 LB --
2 e 1 9.01 CIECHANOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM --
3 e 1 9.02 KRÓL Renata KS Orzeł Warszawa # 88 U20 MZ --
4 e 1 9.18 NOWAK Olimpia MUKS Kadet Rawicz # 88 U20 WP --
5 e 1 9.33 JURASIK Monika KS AZS AWF Wrocław # 88 U20 DS --
1 e 2 8.70 PALUCH Katarzyna WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA --
2 e 2 9.18 GOGOL Marta MKS Osa Zgorzelec # 87 U20 DS --
3 e 2 9.39 NADAŁA Maja KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
4 e 2 9.42 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA --
5 e 2 9.76 PIJEWSKA Emilia RKS Łódź 88 U20 LD --
1 f 0 8.65 PALUCH Katarzyna WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA --
2 f 0 8.79 GRABAREK Monika LKS Lubusz Słubice # 87 U20 LB --
3 f 0 8.97 KRÓL Renata KS Orzeł Warszawa # 88 U20 MZ --
4 f 0 9.03 GOGOL Marta MKS Osa Zgorzelec # 87 U20 DS --
5 f 0 9.05 CIECHANOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM --
6 f 0 9.13 NOWAK Olimpia MUKS Kadet Rawicz # 88 U20 WP --
7 f 0 9.37 JURASIK Monika KS AZS AWF Wrocław # 88 U20 DS --
8 f 0 9.49 NADAŁA Maja KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
Wzwyż K
1 f 0 1.73 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS I #
1 f 0 1.80 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław # 88 U20 DS I PYRA Dawid # Z/3822/11 2017 M
2 f 0 1.73 GÓRSKA Iwona AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM I #
2 f 0 1.74 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS I PYRA Dawid # Z/3812/11 2019 1
3 f 0 1.67 NOWAK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS II
3 f 0 1.71 WARZECHA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS I
4 f 0 1.67 WYCHOWANIEC Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA II B.D. BEZ
4 f 0 1.71 TYSZKO Anna UKS Cyprianka 88 U20 KP I MAŃKOWSKI Mariusz # 2
5 f 0 1.63 LECHOWICZ Hanna CKS Budowlani Częstochowa # 89 U18 SL II
5 f 0 1.67 JODKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 87 U20 MZ II
6 f 0 1.58 GAWROŃSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ III
6 f 0 1.67 PRZYWARA Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 87 U20 PK II
W dal K
1 e 1 5.56 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP II #
2 e 1 5.46 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U18 PM II #
2 e 1 5.55 MAZUREK Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM II
3 e 1 5.28 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM III #
3 e 1 5.34 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM III #
4 e 1 4.62 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS --
4 e 1 5.18 MUELLER Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM III
5 e 1 4.61 OWCZAREK Małgorzata RKS Łódź 89 U18 LD -- #
5 e 1 5.17 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U20 LD III KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
6 e 1 4.06 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U18 DS --
6 e 1 5.01 SOŚNIAK Monika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP IV B.D. 3
7 e 1 4.84 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM IV B.D. BEZ
8 e 1 4.83 BOCK Ilona MKS MOS Wrocław # 88 U20 DS IV PLUTA Ryszard
1 w 5.68 MURAWSKA Sabina GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP II 753
9 w 4.82 ABRAMCZYK Magdalena KKL Kielce # 87 U20 SK IV 511
Trójskok K
1 f 0 11.90 RUDNIK Agnieszka BKS Bydgoszcz 89 U18 KP II #
2 f 0 11.84 DOMIZA Joanna RKS Łódź # 89 U18 LD II
3 f 0 11.52 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP II
4 f 0 11.46 MADEJ Anna AZS Łódź 90 U18 LD III B.D. # BEZ
5 f 0 11.03 LABUT Małgorzata ULKS Technik Trzcinica # 89 U18 PK III
6 f 0 10.93 CHMURA Beata ULKS Technik Trzcinica # 90 U18 PK III #
7 f 0 10.90 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA III #
8 f 0 10.86 CENDROWSKA Marta MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ III
5-bój K
1 3646 MUELLER Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
2 3450 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U20 LD -- KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
3 3392 MURAWSKA Sabina GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP --
4 3276 MAZUREK Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
5 3258 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM -- #
6 3148 SOŚNIAK Monika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP -- B.D. 3
7 3125 BOCK Ilona MKS MOS Wrocław # 88 U20 DS -- PLUTA Ryszard
8 3068 ABRAMCZYK Magdalena KKL Kielce # 87 U20 SK --
9 2972 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM -- B.D. BEZ
5-bój J MŁ K
1 3585 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U18 PM -- #
2 3234 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP -- #
3 3042 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM -- #
4 2858 OWCZAREK Małgorzata RKS Łódź 89 U18 LD -- #
5 2759 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS --
6 2501 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U18 DS --
60 m M
1 e 1 6.97 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U18 WP -- OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
3 e 1 7.30 WŁODARCZYK Marcin UKS Barnim Goleniów # 90 U18 ZP --
1 e 2 7.21 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ -- #
2 e 2 7.27 JACEWICZ Gustaw SKLA Sopot 89 U18 PM -- B.D. # 3
3 e 2 7.34 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz # 89 U18 LD -- B.D. # 3
2 e 3 7.29 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ --
3 e 3 7.37 HELIZANOWICZ Jakub MLUKS Tarnów 90 U18 MA --
3 e 4 7.39 BOGUS Paweł KKL Kielce # 89 U18 SK --
4 e 4 7.42 KACNER Sebastian MUKS Płock 90 U18 MZ -- B.D. # 2
1 e 5 7.27 MIROSŁAW Paweł MMKS Dąbrowa Górnicza 89 U18 SL --
4 e 5 7.38 KONIECZNY Paweł MMKS Dąbrowa Górnicza 90 U18 SL --
5 e 5 7.42 CZOK Karol MKL Sparta Stalowa Wola # 89 U18 PK --
7 e 5 7.53 DUNAL Patryk KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA -- B.D. # 3
1 f 1 6.92 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U18 WP -- OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
2 f 1 7.03 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ -- #
5 f 1 7.19 JACEWICZ Gustaw SKLA Sopot 89 U18 PM -- B.D. # 3
8 f 1 7.33 MIROSŁAW Paweł MMKS Dąbrowa Górnicza 89 U18 SL --
2 f 2 7.31 KONIECZNY Paweł MMKS Dąbrowa Górnicza 90 U18 SL --
3 f 2 7.31 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ --
4 f 2 7.34 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz # 89 U18 LD -- B.D. # 3
6 f 2 7.42 WŁODARCZYK Marcin UKS Barnim Goleniów # 90 U18 ZP --
7 f 2 7.49 HELIZANOWICZ Jakub MLUKS Tarnów 90 U18 MA --
200 m M
1 e 1 23.00 LEWANDOWSKI Fabian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III B.D. 3
1 e 2 23.11 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ III
1 e 3 23.56 STACHOWSKI Jarosław MUKS Kadet Rawicz # 89 U18 WP III
3 e 3 25.14 BIŃKOWSKI Paweł MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 90 U18 LD --
1 e 4 23.41 SKOWROŃSKI Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK III
2 e 4 23.91 BIŃKOWSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 90 U18 LD IV
3 e 4 25.09 SZADKOWSKI Mateusz UKS Dziewiątka Kutno # 90 U18 LD --
1 e 5 23.54 JANIC Piotr CKS Budowlani Częstochowa # 90 U18 SL III
1 e 6 23.19 KOROTKIEWICZ Adrian MKS Truso Elbląg # 89 U18 WN III
2 e 6 24.30 ŚLEDŹ Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL IV #
3 e 6 24.52 PŁATEK Tomasz niest. Z.Góra # 90 U18 LB --
1 e 7 23.42 GŁADYSZ Sławomir MKS Stal Nowa Dęba # 90 U18 PK III #
2 e 7 23.55 KRAWCZYK Damian MGSZS Zelów # 90 U18 LD III B.D.
1 f 1 22.07 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA II
2 f 1 22.16 TYBURSKI Błażej OŚ AZS Poznań # 87 U20 WP II
3 f 1 22.67 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice # 88 U20 SL II #
4 f 1 22.96 KOZŁOWSKI Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP III
1 f 2 22.70 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP II
2 f 2 22.77 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U20 MZ II RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
3 f 2 23.28 JUSZCZYK Adam CKS Budowlani Częstochowa # 87 U20 SL III
300 m M
1 e 1 35.38 KŁACZAŃSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP --
2 e 1 37.31 BIELECKI Rafał AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ --
3 e 1 39.30 KOŁACZ Łukasz UKS WiR Łopuszno 89 U18 SK --
1 e 2 35.86 CIEPIELA Jan KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -- #
3 e 2 38.43 ZIELONKA Julian LLKS Osowa Sień 89 U18 LB --
1 e 3 36.59 MITIS Krzysztof MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS --
2 e 4 36.69 STOPYRA Artur KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U18 PK -- B.D. B.D. B.D. BEZ
3 e 4 38.24 BIEDA Bartosz LKS Kłos Olkusz # 89 U18 MA --
2 e 5 36.94 TOTOŚ Filip niest. Katowice # 89 U18 SL -- B.D. BEZ
3 e 5 37.65 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS --
3 e 6 39.62 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa # 90 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2307/16 2018 3
1 e 7 37.59 PRZYBYLSKI Mariusz MKL Toruń 89 U18 KP -- B.D.
2 e 8 37.74 KURDELSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP -- B.D. # BEZ
400 m M
4 f A 51.16 WIELGUS Michał AZS Łódź 87 U20 LD III #
1 f 1 49.94 TYLKOWSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 88 U20 WP II
2 f 1 50.16 KLONOWICZ Krzysztof AZS Łódź 87 U20 LD II #
3 f 1 50.39 DOMAŃSKI Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 87 U20 SL II
1 f 2 49.74 DOBEK Paweł AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ II
2 f 2 49.91 WOJCIECHOWSKI Adam LUKS Inowrocław 88 U20 KP II DRELISZAK Ryszard # Z/3556/11 2012 BEZ
3 f 2 50.57 MANDZIUK Adrian LKS Olimpic Szczecin # 88 U20 ZP III
4 f 2 51.63 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ III #
600 m M
1 e 1 1:22.94 HOGE Jakub KS Wejher Wejherowo # 89 U18 PM --
2 e 1 1:23.45 BOGUSZ Igor KS Wejher Wejherowo # 89 U18 PM -- WALCZAK Mariusz # Z/0282/11 2019
4 e 1 1:26.90 ŚWIS Jakub KS Wda Świecie # 90 U18 KP --
1 e 2 1:26.76 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL -- #
4 e 2 1:28.45 SOKALSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów # 89 U18 LB --
7 e 2 1:30.83 BOREK Grzegorz STS Skarżysko-Kamienna # 90 U18 SK --
1 e 3 1:26.43 SZCZĘSNY Przemysław UKS Barnim Goleniów # 89 U18 ZP -- B.D.
2 e 3 1:26.45 WACŁAWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława # 89 U18 WN --
3 e 3 1:27.48 FIRUTA Paweł LLKS Gubin 89 U18 LB --
6 e 3 1:30.70 PRZYBYSZ Łukasz PLMKS Chrobry Gryfice # 89 U18 ZP -- PRZYBYSZ Janusz # BEZ
8 e 3 1:33.31 PELCZAR Mateusz KKB MOSiR Krosno # 90 U18 PK --
1 e 4 1:25.49 WOJNO Arkadiusz AZS Łódź # 90 U18 LD -- B.D. 2
2 e 4 1:25.52 BOROWSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 89 U18 KP --
3 e 4 1:28.37 SZCZYGLAK Paweł MKS Polonia Warszawa # 90 U18 MZ --
7 e 4 1:34.73 PÓŁROLA Mateusz UKS Dziesiątka Radomsko # 89 U18 LD --
800 m M
1 f 0 1:52.80 LIDMANN Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP II
2 f 0 1:53.77 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 88 U20 SL II #
3 f 0 1:53.87 FRUŻYŃSKI Dariusz WLKS Wrocław 87 U20 DS II
4 f 0 1:54.83 NIKIEL Marcin MKS-SMS Victoria Racibórz # 87 U20 SL II
5 f 0 1:56.53 STANISZEWSKI Michał RLTL ZTE Radom 87 U20 MZ II
6 f 0 1:58.52 BRATEK Mariusz CKS Budowlani Częstochowa # 88 U20 SL III
1000 m M
1 e 1 2:50.52 MIŁASZEWSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U20 OP --
2 e 1 2:53.55 ZDUNEK Maciej KS Gwardia Piła # 88 U20 WP --
3 e 1 2:54.14 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
4 e 1 2:54.60 BARSZCZEWSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
5 e 1 2:54.76 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U20 PM -- #
6 e 1 2:56.39 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS -- #
7 e 1 2:57.01 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ -- #
8 e 1 2:57.32 OŚKA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
9 e 1 2:57.53 WDOWSKI Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 88 U20 DS --
10 e 1 3:03.52 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD --
11 e 1 3:09.03 MAREK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
3000 m M
8 s 2 9:24.46 OLEJARZ Artur MKL Szczecin # 88 U20 ZP IV MURAWSKI Zbigniew # Z/1405/11 2019 2
1 e 1 8:35.87 WITKOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 87 U20 MZ II
2 e 1 8:36.56 KRAUZE Kamil niest. Warszawa # 87 U20 MZ II #
3 e 1 8:37.01 URBANOWSKI Marcin LKS Zantyr Sztum # 87 U20 PM II
4 e 1 8:37.09 SZYLAR Sebastian LKS Vectra Włocławek # 88 U20 KP II
5 e 1 8:39.55 KOKOT Stanisław MKS Budomark Mysłowice # 87 U20 SL II
6 e 1 8:44.74 DUKLANOWSKI Hubert KS Warszawianka W-wa # 87 U20 MZ II
7 e 1 8:50.79 GOLEŃ Kamil AZS Łódź 87 U20 LD III
8 e 1 8:53.88 SOSNOWSKI Marcin UKS Jedynka Bartoszyce # 87 U20 WN III
9 e 1 8:53.93 WLAZŁY Bartosz MKS Truso Elbląg # 87 U20 WN III
1 e 2 8:29.82 DYBAŚ Piotr KS Agros Zamość # 87 U20 LU II
2 e 2 8:45.42 KOSIŃSKI Robert MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 87 U20 SL III
3 e 2 8:54.11 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U20 WP III B.D. 2
4 e 2 9:01.41 ŁACH Piotr WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA III
5 e 2 9:02.64 ZABAWSKI Jarosław WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA III
6 e 2 9:09.40 DWOJAK Paweł ULKS Lipinki 88 U20 MA III #
7 e 2 9:10.70 KUDLA Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz # 87 U20 SL III
9 e 2 9:33.02 MISTERKIEWICZ Piotr UKS WiR Łopuszno 88 U20 SK IV
60 m pł M J Mł M
1 e 1 8.21 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP -- #
2 e 1 8.77 BROŻEK Radosław UKS-MOS Opole # 89 U18 OP --
3 e 1 8.82 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -- #
4 e 1 9.11 GOŚLIŃSKI Piotr UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ --
5 e 1 9.29 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS --
6 e 1 9.49 WYRZYKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ --
7 e 1 9.86 MAKUCH Milan KKL Kielce # 89 U18 SK --
60 m pł M (99.1) M
1 e 1 8.06 JURKOWSKI Wojciech SL Olimpia Poznań # 87 U20 WP -- DZIAMSKI Witold # Z/0663/11 2017 2
2 e 1 8.06 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U20 KP -- B.D. CZAPIEWSKI Wiesław , Z/2199/11 , 2019 M
3 e 1 8.39 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U20 MA -- B.D. # Z/4054/11 2019 1
4 e 1 8.43 GORZKOWSKI Andrzej MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U20 SL --
5 e 1 8.68 POPCZYK Paweł AZS-AWF Katowice # 87 U20 SL --
6 e 1 8.68 KWIECIŃSKI Piotr MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ --
1 e 2 8.21 PIERÓG Paweł WKS Wawel Kraków # 87 U20 MA -- #
2 e 2 8.55 KWIATKOWSKI Jacek MKL 12 Jelenia Góra 88 U20 DS -- #
3 e 2 8.68 KASAK Damian MKL Sparta Stalowa Wola # 88 U20 PK --
4 e 2 8.85 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 87 U20 MZ -- #
6 e 2 8.93 PIETRZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 88 U20 DS --
1 e 3 8.17 NOGA Artur SKLA Sopot # 88 U20 PM -- B.D. # Z/4065/11 2019 MM
2 e 3 8.18 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ -- #
3 e 3 8.31 MRÓZ Michał MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U20 SL --
4 e 3 8.46 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U20 PM --
6 e 3 8.61 CHMIELEWSKI Artur RKS Łódź 88 U20 LD -- #
7 e 3 8.73 KUZIORA Łukasz MKS Osa Zgorzelec # 87 U20 DS --
1 f 0 7.95 NOGA Artur SKLA Sopot # 88 U20 PM -- B.D. # Z/4065/11 2019 MM
2 f 0 8.04 PIERÓG Paweł WKS Wawel Kraków # 87 U20 MA -- #
3 f 0 8.07 JURKOWSKI Wojciech SL Olimpia Poznań # 87 U20 WP -- DZIAMSKI Witold # Z/0663/11 2017 2
3 f 0 8.07 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ -- #
5 f 0 8.08 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U20 KP -- B.D. CZAPIEWSKI Wiesław , Z/2199/11 , 2019 M
6 f 0 8.26 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U20 MA -- B.D. # Z/4054/11 2019 1
7 f 0 8.29 MRÓZ Michał MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U20 SL --
8 f 0 8.49 GORZKOWSKI Andrzej MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U20 SL --
60 m pł M M
1 e 1 8.30 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
2 e 1 8.50 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ -- #
3 e 1 8.63 WDOWSKI Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 88 U20 DS --
4 e 1 8.86 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD --
5 e 1 8.99 MAREK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
6 e 1 9.16 BARSZCZEWSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
1 e 2 8.85 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U20 PM -- #
2 e 2 8.91 MIŁASZEWSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U20 OP --
3 e 2 9.11 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS -- #
4 e 2 9.25 OŚKA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
5 e 2 9.59 ZDUNEK Maciej KS Gwardia Piła # 88 U20 WP --
Wzwyż M
1 f 0 2.04 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 U18 LD II B.D. # Z/2877/11 2019 MM
1 f 0 2.05 JAKUBIAK Adam KS Orzeł Warszawa # 87 U20 MZ II
2 f 0 2.04 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS II #
2 f 0 2.05 ŚLEBODA Piotr GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP II RADKIEWICZ Przemysław # Z/0766/11 2019 1
2 f 0 2.05 SZCZEPAŃSKI Michał KS Obieżyświat Nowe Miasto # 87 U20 WP II CZESZYK Piotr # Z/1590/12 2014 2
3 f 0 2.01 PROKOPCZUK Łukasz WLKS Nowe Iganie # 90 U18 MZ II B.D. # 2
3 f 0 2.01 RZEPA Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP II
4 f 0 2.00 LABUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA II
4 f 0 2.00 WECZERA Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS II
4 f 0 2.00 KRUSZYŃSKI Konrad MUKS Płock 88 U20 MZ II
5 f 0 1.95 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM II #
6 f 0 1.86 URBANIAK Maciej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U18 WP III
6 f 0 1.86 MISZKIEWICZ Kacper UKS Dziewiątka Kutno # 89 U18 LD III
8 f 0 2.00 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 87 U20 OP II #
10 f 0 2.00 KURKOWSKI Tomasz RKS Łódź 87 U20 LD II
11 f 0 1.95 RĘKAŚ Piotr CWKS Resovia Rzeszów # 87 U20 PK II
12 f 0 1.95 WITEK Radosław KS Wda Świecie # 88 U20 KP II
12 f 0 1.95 KRÓL Tomasz KKL Kielce # 87 U20 SK II B.D. # 1
14 f 0 1.95 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. # 88 U20 LB II LEWKOWICZ Zbigniew # Z/3787/11 2018 1
4 = 2.00 JASIŃSKI Bartosz KS Orzeł Warszawa # 88 U20 MZ II
8 = 2.00 BRZUCHACZ Sylwester KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA II
Tyczka M
1 e 1 4.30 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP II #
1 e 1 4.50 BARSZCZEWSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS I
2 e 1 3.70 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS III #
2 e 1 4.20 WDOWSKI Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 88 U20 DS II
3 e 1 3.50 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS IV
3 e 1 3.90 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD III
4 e 1 3.40 MAKUCH Milan KKL Kielce # 89 U18 SK IV
4 e 1 3.80 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U20 PM III #
5 e 1 3.20 GOŚLIŃSKI Piotr UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ IV
5 e 1 3.60 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS III #
6 e 1 2.80 BROŻEK Radosław UKS-MOS Opole # 89 U18 OP --
6 e 1 3.50 MAREK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS IV
7 e 1 2.40 WYRZYKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ --
7 e 1 3.40 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ IV #
8 e 1 3.30 ZDUNEK Maciej KS Gwardia Piła # 88 U20 WP IV
9 e 1 3.10 OŚKA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
10 e 1 3.00 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
11 e 1 2.70 MIŁASZEWSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U20 OP --
1 f 0 4.40 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP II CZAPIEWSKI Wiesław # Z/2184/11 2019 MM
2 f 0 4.30 LEWANDOWSKI Jakub MKL Szczecin 89 U18 ZP II #
3 f 0 4.30 STUCKI Adam SKLA Sopot 89 U18 PM II
4 f 0 4.00 WYRWICKI Marcin ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB II
5 f 0 4.00 PIERZGA Piotr UKS Olimp Mazańcowice # 90 U18 SL II B.D.
6 f 0 4.00 GAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS II #
7 f 0 3.90 STARZYCKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ III #
8 f 0 3.80 BATKOWSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III
10 f 0 3.60 KONASZEWSKI Aleksander AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ III
10 f 0 3.60 KOŚCIELNY Marcin UKS Olimp Mazańcowice # 90 U18 SL III B.D.
12 f 0 3.60 LEWANDOWSKI Jacek KL Gdynia 89 U18 PM III
Trójskok M
1 f 0 13.97 BROZIO Marcin MKL 12 Jelenia Góra 89 U18 DS III
2 f 0 13.94 SAWICKI Dawid KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD III
4 f 0 13.56 WYPYCH Mateusz AZS UMCS Lublin 89 U18 LU III #
5 f 0 13.44 CHMIELARSKI Maksymilian MKS Piast Głogów # 89 U18 DS III B.D. # 3
7 f 0 13.23 DELIMATA Wojciech MKL Toruń 90 U18 KP III B.D. # 1
8 f 0 13.05 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U18 KP IV #
9 f 0 12.52 ANDRYSIAK Konrad MKLA Łęczyca 89 U18 LD --
3 13.62 JOACHIMOWSKI Mateusz BKS Bydgoszcz # 90 U18 KP III
6 13.25 RABOWSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS III
7-bój J MŁ M
1 5434 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP -- #
2 4571 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -- #
3 4385 MAKUCH Milan KKL Kielce # 89 U18 SK --
4 4230 BROŻEK Radosław UKS-MOS Opole # 89 U18 OP --
5 4214 GOŚLIŃSKI Piotr UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ --
6 4185 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS --
7 3561 WYRZYKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ --
7-bój JUN M
1 4924 BARSZCZEWSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
2 4893 WDOWSKI Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 88 U20 DS --
3 4864 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ -- #
4 4677 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
5 4651 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD --
6 4454 MAREK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS --
7 4425 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U20 PM -- #
9 4245 OŚKA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
10 4196 MIŁASZEWSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U20 OP --
11 4156 ZDUNEK Maciej KS Gwardia Piła # 88 U20 WP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.7172749042511 sekund