£ód¼ 11.02.2017 Otwarte halowe mistrzostwa województwa weteranów i amatorów |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.89 | BRYCH Wiktoria | RKS £ód¼ | 2001 | U18 | LD | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 9.29 | WOJCIECHOWSKA Zuzanna | RKS £ód¼ | 2001 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 9.53 | KARCZEWSKA Justyna | KM Aktywni Sochaczew | 2002 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 2 | 8.90 | ¦MIA£KOWSKA Maja | RKS £ód¼ | 2002 | U16 | LD | -- | LISIAK Adam B.D. # | Z/2708/16 | 2024 | ||||||||
2 | e | 2 | 9.38 | LEWANDOWSKA Weronika | KM Aktywni Sochaczew | 2003 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
3 | e | 2 | 9.47 | WOSIŃSKA Julia | KM Aktywni Sochaczew | 2003 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | e | 2 | 9.50 | KREMPIŃSKA Julia | UKS Azymut Pabianice | 2003 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
5 | e | 2 | 10.45 | KROKOWSKA Paulina | KM Aktywni Sochaczew | 2003 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 10.90 | BADZIOCH Amelia | KS Victoria Trzebinia | 2003 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | e | 3 | 9.48 | CHOLIŃSKA Oliwia | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 2004 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
2 | e | 3 | 9.82 | GRONKIEWICZ Julia | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 2004 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
3 | e | 3 | 12.11 | KRÓLAK Antonina | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 2004 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 3 | 9.50 | STASIUK Sylwia | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | 5 | LDK! | ||||||||
1 | e | 4 | 9.70 | WIŹCKOWSKA Natalia | KM Aktywni Sochaczew | 2004 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
2 | e | 4 | 10.37 | WALISIEWICZ Urszula | KM Aktywni Sochaczew | 2006 | U12 | MZ | -- | ZIMNY Emanuel | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | e | 4 | 10.56 | TRYFANÓW Wiktoria | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | 4 | LDK! | ||||||||
1 | f | 1 | 8.14 | GROT Aneta | RKS £ód¼ | 1979 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz # | , Z/3027/16 | , 2024 | 3 | |||||||
2 | f | 1 | 8.93 | KIZERWETTER-¦WIDA Magdalena | niest. Warszawa | 1975 | Masters | MZ | -- | B.D. # | ||||||||||
3 | f | 1 | 9.01 | ADRYJAŃCZYK Ma³gorzata | MKL Toruń | 1974 | Masters | KP | -- | GOWORSKI Tomasz | BEZ | |||||||||
1 | f | 2 | 8.70 | ¦MIA£KOWSKA Maja | RKS £ód¼ | 2002 | U16 | LD | -- | LISIAK Adam B.D. # | Z/2708/16 | 2024 | ||||||||
2 | f | 2 | 8.85 | BRYCH Wiktoria | RKS £ód¼ | 2001 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 9.10 | WOJCIECHOWSKA Zuzanna | RKS £ód¼ | 2001 | U18 | LD | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 9.30 | LEWANDOWSKA Weronika | KM Aktywni Sochaczew | 2003 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
5 | f | 2 | 9.45 | WOSIŃSKA Julia | KM Aktywni Sochaczew | 2003 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | f | 2 | 9.53 | CHOLIŃSKA Oliwia | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 2004 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.07 | ADRYJAŃCZYK Ma³gorzata | MKL Toruń | 1974 | Masters | KP | -- | GOWORSKI Tomasz | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 49.46 | KIZERWETTER-¦WIDA Magdalena | niest. Warszawa | 1975 | Masters | MZ | -- | B.D. # | ||||||||||
1 | s | 2 | 48.00 | ¦MIA£KOWSKA Maja | RKS £ód¼ | 2002 | U16 | LD | V | LISIAK Adam B.D. # | Z/2708/16 | 2024 | ||||||||
2 | s | 2 | 52.49 | CHRÓST Ewa | niest. £ód¼ | 1993 | Sen | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 54.84 | WO¬NA Magdalena | niest. £ód¼ | 1984 | Sen | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 47.91 | BRYCH Wiktoria | RKS £ód¼ | 2001 | U18 | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 55.94 | KARCZEWSKA Justyna | KM Aktywni Sochaczew | 2002 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 3 | 58.18 | TRYFANÓW Wiktoria | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | 4 | LDK! | ||||||||
1 | s | 4 | 52.32 | WIŹCKOWSKA Natalia | KM Aktywni Sochaczew | 2004 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 4 | 54.54 | STASIUK Sylwia | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | 5 | LDK! | ||||||||
3 | s | 4 | 66.23 | KROKOWSKA Paulina | KM Aktywni Sochaczew | 2003 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 52.26 | CZUBAK Dominika | KM Aktywni Sochaczew | 2006 | U12 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 5 | 58.70 | WALISIEWICZ Urszula | KM Aktywni Sochaczew | 2006 | U12 | MZ | -- | ZIMNY Emanuel | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | s | 5 | 59.80 | LESZKIEWICZ Michalina | UKS B³yskawica Domaniewice | 2006 | U12 | LD | -- | B.D. | Z/0399/19 | 2024 | LDK! | |||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:38.49 | LEMIESZ Aneta | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1981 | Masters | MZ | -- | TOMCZYK Kazimierz # | Z/2805/17 | 2024 | ||||||||
1 | s | 2 | 1:55.18 | KREMPIŃSKA Julia | UKS Azymut Pabianice | 2003 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 2 | 1:58.16 | LEWANDOWSKA Weronika | KM Aktywni Sochaczew | 2003 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:45.93 | KOZIRÓG Dagmara | niest. £ód¼ | 1972 | Masters | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 4:41.02 | MIASOJEDOW Boæena | niest. Warszawa | 1954 | Masters | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 3:28.93 | CHRÓST Ewa | niest. £ód¼ | 1993 | Sen | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 4:32.26 | WOSIŃSKA Julia | KM Aktywni Sochaczew | 2003 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12:04.10 | WO¬NA Magdalena | niest. £ód¼ | 1984 | Sen | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 14:59.63 | MIASOJEDOW Boæena | niest. Warszawa | 1954 | Masters | MZ | -- | |||||||||||
Wzwyæ K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.30 | KIELAN Urszula | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 1960 | Masters | MZ | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | f | 2 | 1.25 | STAROŃ Emilia | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | f | 2 | 1.25 | STARZYCKA Julita | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.05 | GROT Aneta | RKS £ód¼ | 1979 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz # | , Z/3027/16 | , 2024 | 3 | |||||||
2 | f | 1 | 3.70 | SIERKA Ewa | KS Victoria Trzebinia # | 1976 | Masters | MA | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | f | 2 | 3.64 | GRONKIEWICZ Julia | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 2004 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
2 | f | 2 | 3.44 | CHOLIŃSKA Oliwia | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 2004 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.18 | KUBICZEK Piotr | UTW Gliwice # | 1957 | Masters | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | e | 1 | 8.20 | SEIDEL Wojciech | niest. Kraków | 1950 | Masters | MA | -- | B.D. B.D. B.D. | , Z/1388/20 | , 2020 | ||||||||
3 | e | 1 | 8.69 | SUT Andrzej | MKS Aleksandrów £ódzki # | 1957 | Masters | LD | -- | B.D. LIPIŃSKI Leszek | , Z/1756/18 | , 2024 | BEZ | |||||||
4 | e | 1 | 9.61 | KWAPISZ Marek | RKS £ód¼ | 1956 | Masters | LD | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | e | 1 | 9.88 | OBA£KA Szymon | PZWLA Toruń | 1953 | Masters | KP | -- | B.D. | Z/0291/19 | 2019 | ||||||||
1 | e | 2 | 9.02 | ZDUNIAK Krzysztof | KS Dynamic £ód¼ # | 1957 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/0155/19 | 2024 | ||||||||
2 | e | 2 | 9.14 | JUREK Pawe³ | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1966 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta # | Z/1383/20 | 2024 | ||||||||
3 | e | 2 | 8.34 | PIECHAL Pawe³ | PZWLA Toruń | 1972 | Masters | KP | -- | B.D. B.D. KOŃCZAK Sebastian | , Z/1611/19, Z/1611/19 | , 2019, | ||||||||
4 | e | 2 | 8.21 | SOBIERAJ Jacek | niest. £ód¼ | 1972 | Masters | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 8.65 | HRUZEWICZ Witold | niest. £ód¼ | 1973 | Masters | LD | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | e | 3 | 7.92 | SZEWERA Pawe³ | KS AZS AWF Wroc³aw # | 1973 | Masters | DS | -- | £O¦ Dariusz # | Z/1320/19 | 2023 | ||||||||
2 | e | 3 | 8.03 | ¦CIUBE£ Marcin | UMLKS Pegaz Opoczno # | 1976 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # | , Z/2102/21 | , 2024 | ||||||||
3 | e | 3 | 8.16 | MACIEJEWSKI Miron | UKS Olimp Duszniki # | 1975 | Masters | WP | -- | B.D. PLUCIŃSKI Krzysztof | , Z/1887/19 | , 2023 | ||||||||
4 | e | 3 | 8.79 | LESZKIEWICZ Artur | UKS B³yskawica Domaniewice | 1976 | Masters | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 10.98 | KAMOLA Jan | niest. £ód¼ | 1955 | Masters | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 7.47 | SOBORA £ukasz | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1978 | Masters | MZ | -- | SOBORA £ukasz # | Z/1250/14 | 2024 | ||||||||
2 | e | 4 | 7.61 | GARBICZ Krzysztof | UKS Vis Skierniewice | 1978 | Masters | LD | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | e | 4 | 7.64 | KOSZELA Maciej | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1978 | Masters | LB | -- | DRACZYŃSKI Adam # | Z/1229/20 | 2024 | ||||||||
4 | e | 4 | 7.92 | ZIMNY Emanuel | KM Aktywni Sochaczew | 1981 | Masters | MZ | -- | ZIMNY Emanuel B.D. | Z/0097/13 | 2024 | BEZ | |||||||
5 | e | 4 | 9.16 | ZYLBERT Piotr | niest. £ód¼ | 1977 | Masters | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 8.28 | MISIAK Damian | niest. £ód¼ | 1991 | Sen | LD | -- | |||||||||||
2 | e | 5 | 8.59 | SZARF Pawe³ | AZS-AWF Katowice | 1989 | Sen | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 5 | 8.74 | G”SIOROWSKI Adam | UKS Azymut Pabianice | 1989 | Sen | LD | -- | |||||||||||
4 | e | 5 | 8.79 | MICHALSKI Daniel | UKS Azymut Pabianice | 1990 | Sen | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 5 | 8.86 | SZEWCZYK Arkadiusz | niest. £ód¼ | 1993 | Sen | LD | -- | |||||||||||
6 | e | 5 | 9.79 | DRACH Bart³omiej | niest. £ód¼ | 1986 | Sen | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 6 | 7.24 | MISIAK Mateusz | MKLA £źczyca | 1996 | U23 | LD | -- | |||||||||||
2 | e | 6 | 7.93 | CIERPLIKOWSKI Bartosz | KS AZS AWF Wroc³aw # | 1998 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 6 | 7.98 | JUCHNER Mateusz | KS Æeglina Sieradz | 1998 | U20 | LD | -- | NOWAK Mieczys³aw B.D. | Z/0049/14 | 2020 | 2 | |||||||
4 | e | 6 | 8.28 | GRZEGORZEWSKI Adam | KS Æeglina Sieradz | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 6 | 8.98 | NOSARZEWSKI Daniel | KM Aktywni Sochaczew | 2000 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 7 | 8.08 | BIERNACKI Wiktor | KS Æeglina Sieradz | 2001 | U18 | LD | -- | |||||||||||
2 | e | 7 | 8.15 | ZAJ”C Dawid | UKS Azymut Pabianice | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | e | 7 | 8.69 | P£ÓCIENNIK Konrad | UKS Azymut Pabianice | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
4 | e | 7 | 9.04 | ANDRZEJCZAK Maciej | UKS Azymut Pabianice | 2002 | U16 | LD | -- | G”SIOROWSKI Adam | LDK! | |||||||||
1 | e | 8 | 7.83 | RADOMSKI Dawid | RKS £ód¼ | 2002 | U16 | LD | -- | SADACH Aneta | 2 | LDK! | ||||||||
2 | e | 8 | 7.90 | JOŃCZYK Maciej | RKS £ód¼ | 2002 | U16 | LD | -- | SADACH Aneta | 3 | LDK! | ||||||||
3 | e | 8 | 8.14 | PŹCZEK Piotr | RKS £ód¼ | 2002 | U16 | LD | -- | B.D. MANTYK £ukasz B.D. # | , Z/3531/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
4 | e | 8 | 8.21 | JARCZEWSKI Antoni | RKS £ód¼ | 2002 | U16 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 9 | 7.82 | KOCOŃ Damian | RKS £ód¼ | 2003 | U16 | LD | -- | JASZCZAK Stanis³aw # | 4 | LDK! | ||||||||
2 | e | 9 | 9.40 | SZTRANEK Jan | UKS Azymut Pabianice | 2003 | U16 | LD | -- | G”SIOROWSKI Adam | Z/0440/17 | 2020 | LDK! | |||||||
3 | e | 9 | 9.65 | LISZKA Nikodem | KS Victoria Trzebinia # | 2004 | U14 | MA | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 9 | 9.70 | PABIS Norbert | KS Victoria Trzebinia # | 2004 | U14 | MA | -- | LDK! | ||||||||||
1 | f | 1 | 8.17 | SEIDEL Wojciech | niest. Kraków | 1950 | Masters | MA | -- | B.D. B.D. B.D. | , Z/1388/20 | , 2020 | ||||||||
2 | f | 1 | 8.24 | KUBICZEK Piotr | UTW Gliwice # | 1957 | Masters | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | f | 1 | 8.69 | SUT Andrzej | MKS Aleksandrów £ódzki # | 1957 | Masters | LD | -- | B.D. LIPIŃSKI Leszek | , Z/1756/18 | , 2024 | BEZ | |||||||
4 | f | 1 | 9.80 | KWAPISZ Marek | RKS £ód¼ | 1956 | Masters | LD | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | f | 1 | 9.93 | OBA£KA Szymon | PZWLA Toruń | 1953 | Masters | KP | -- | B.D. | Z/0291/19 | 2019 | ||||||||
1 | f | 2 | 7.41 | SOBORA £ukasz | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1978 | Masters | MZ | -- | SOBORA £ukasz # | Z/1250/14 | 2024 | ||||||||
2 | f | 2 | 7.57 | GARBICZ Krzysztof | UKS Vis Skierniewice | 1978 | Masters | LD | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | f | 2 | 7.65 | KOSZELA Maciej | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1978 | Masters | LB | -- | DRACZYŃSKI Adam # | Z/1229/20 | 2024 | ||||||||
4 | f | 2 | 7.89 | SZEWERA Pawe³ | KS AZS AWF Wroc³aw # | 1973 | Masters | DS | -- | £O¦ Dariusz # | Z/1320/19 | 2023 | ||||||||
5 | f | 2 | 7.91 | ¦CIUBE£ Marcin | UMLKS Pegaz Opoczno # | 1976 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # | , Z/2102/21 | , 2024 | ||||||||
6 | f | 2 | 7.92 | ZIMNY Emanuel | KM Aktywni Sochaczew | 1981 | Masters | MZ | -- | ZIMNY Emanuel B.D. | Z/0097/13 | 2024 | BEZ | |||||||
1 | f | 3 | 7.33 | MISIAK Mateusz | MKLA £źczyca | 1996 | U23 | LD | -- | |||||||||||
2 | f | 3 | 7.74 | KOCOŃ Damian | RKS £ód¼ | 2003 | U16 | LD | -- | JASZCZAK Stanis³aw # | 4 | LDK! | ||||||||
3 | f | 3 | 7.85 | CIERPLIKOWSKI Bartosz | KS AZS AWF Wroc³aw # | 1998 | U20 | DS | -- | |||||||||||
4 | f | 3 | 7.90 | JOŃCZYK Maciej | RKS £ód¼ | 2002 | U16 | LD | -- | SADACH Aneta | 3 | LDK! | ||||||||
5 | f | 3 | 8.04 | RADOMSKI Dawid | RKS £ód¼ | 2002 | U16 | LD | -- | SADACH Aneta | 2 | LDK! | ||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 44.71 | MIDUCH Ryszard | KS Wis³a Pu³awy # | 1964 | Masters | LU | -- | MURAT Tomasz S³awomir | Z/0154/19 | 2022 | ||||||||
2 | s | 1 | 46.49 | PIECHAL Pawe³ | PZWLA Toruń | 1972 | Masters | KP | -- | B.D. B.D. KOŃCZAK Sebastian | , Z/1611/19, Z/1611/19 | , 2019, | ||||||||
3 | s | 1 | 56.70 | OBA£KA Szymon | PZWLA Toruń | 1953 | Masters | KP | -- | B.D. | Z/0291/19 | 2019 | ||||||||
1 | s | 2 | 40.57 | SEKIETA Rados³aw | KS Dynamic £ód¼ # | 1976 | Masters | LD | -- | SEKIETA Rados³aw # | Z/1353/18 | 2024 | ||||||||
2 | s | 2 | 44.04 | WÓJCIK S³awomir | SSMKS Parasol Wroc³aw # | 1976 | Masters | DS | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 44.23 | KOROL Krzysztof | niest. £ód¼ | 1976 | Masters | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 40.19 | NAGÓREK Marcin | KS Agros Zamo¶ę | 1980 | Masters | LU | -- | NAGÓREK Marcin B.D. | Z/0851/11 | 2024 | 2 | |||||||
2 | s | 3 | 44.35 | ¦CIUBE£ Marcin | UMLKS Pegaz Opoczno # | 1976 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # | , Z/2102/21 | , 2024 | ||||||||
1 | s | 4 | 46.13 | CZERWOŃSKI Artur | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1968 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/4419/18 | 2024 | ||||||||
2 | s | 4 | 46.78 | PŹCZEK Adam | RKS £ód¼ | 1972 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz # | Z/0876/18 | 2023 | BEZ | |||||||
1 | s | 5 | 40.28 | ZIMNY Emanuel | KM Aktywni Sochaczew | 1981 | Masters | MZ | -- | ZIMNY Emanuel B.D. | Z/0097/13 | 2024 | BEZ | |||||||
2 | s | 5 | 41.61 | MI¦ Maciej | niest. £ód¼ | 1981 | Masters | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 42.65 | MEJER Jacek | niest. Poznań # | 1982 | Masters | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 39.56 | CIERPLIKOWSKI Bartosz | KS AZS AWF Wroc³aw # | 1998 | U20 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 40.22 | MISIAK Mateusz | MKLA £źczyca | 1996 | U23 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 41.18 | PILISZEK Grzegorz | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1987 | Sen | MZ | -- | LEMIESZ Aneta # | Z/2828/17 | 2020 | ||||||||
1 | s | 7 | 39.41 | JUCHNER Mateusz | KS Æeglina Sieradz | 1998 | U20 | LD | -- | NOWAK Mieczys³aw B.D. | Z/0049/14 | 2020 | 2 | |||||||
2 | s | 7 | 41.75 | BIERNACKI Wiktor | KS Æeglina Sieradz | 2001 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 7 | 42.80 | GRZEGORZEWSKI Adam | KS Æeglina Sieradz | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 8 | 40.90 | KOCOŃ Damian | RKS £ód¼ | 2003 | U16 | LD | V | JASZCZAK Stanis³aw # | 4 | LDK! | ||||||||
2 | s | 8 | 43.31 | JARCZEWSKI Antoni | RKS £ód¼ | 2002 | U16 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 8 | 43.58 | PŹCZEK Piotr | RKS £ód¼ | 2002 | U16 | LD | -- | B.D. MANTYK £ukasz B.D. # | , Z/3531/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 9 | 39.99 | JOŃCZYK Maciej | RKS £ód¼ | 2002 | U16 | LD | IV | SADACH Aneta | 3 | LDK! | ||||||||
s | 9 | DNF | PODSTAWKA Piotr | niest. £ód¼ | 1987 | Sen | LD | -- | ||||||||||||
1 | s | 10 | 41.82 | PODSTAWKA Piotr | niest. £ód¼ | 1987 | Sen | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 10 | 41.88 | RADOMSKI Dawid | RKS £ód¼ | 2002 | U16 | LD | V | SADACH Aneta | 2 | LDK! | ||||||||
3 | s | 10 | 50.02 | WARDZIŃSKI Patryk | niest. £ód¼ | 1999 | U20 | LD | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:40.05 | CZERWOŃSKI Artur | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1968 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/4419/18 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 1:45.24 | LE¦NIAK Adam | niest. Warszawa | 1965 | Masters | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:46.72 | ZALASA Wojciech | niest. £ód¼ | 1968 | Masters | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:50.45 | NOWAK Dawid | niest. £ód¼ | 1981 | Masters | LD | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:16.86 | IGNASIAK Jan | LKS MOSiR Sieradz # | 1956 | Masters | LD | -- | B.D. | Z/0963/22 | 2023 | ||||||||
1 | s | 2 | 1:30.51 | SKRZYPCZAK Kamil | KS Dynamic £ód¼ # | 1991 | Sen | LD | -- | B.D. SEKIETA Rados³aw # | , Z/0592/18 | , 2023 | ||||||||
2 | s | 2 | 1:31.37 | SEKIETA Rados³aw | KS Dynamic £ód¼ # | 1976 | Masters | LD | -- | SEKIETA Rados³aw # | Z/1353/18 | 2024 | ||||||||
3 | s | 2 | 1:32.99 | ZIMNY Emanuel | KM Aktywni Sochaczew | 1981 | Masters | MZ | -- | ZIMNY Emanuel B.D. | Z/0097/13 | 2024 | BEZ | |||||||
4 | s | 2 | 1:40.34 | WÓJCIK S³awomir | SSMKS Parasol Wroc³aw # | 1976 | Masters | DS | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 1:42.08 | MIDUCH Ryszard | KS Wis³a Pu³awy # | 1964 | Masters | LU | -- | MURAT Tomasz S³awomir | Z/0154/19 | 2022 | ||||||||
6 | s | 2 | 1:43.61 | LESZKIEWICZ Artur | UKS B³yskawica Domaniewice | 1976 | Masters | LD | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:47.64 | PŹCZEK Adam | RKS £ód¼ | 1972 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz # | Z/0876/18 | 2023 | BEZ | |||||||
8 | s | 2 | 2:06.02 | GULA Tomasz | niest. £ód¼ | 1976 | Masters | LD | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:49.77 | MEJER Jacek | niest. Poznań # | 1982 | Masters | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:54.80 | TKACZUK Tomasz | UKS Azymut Pabianice | 1979 | Masters | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:06.26 | KOROL Krzysztof | niest. £ód¼ | 1976 | Masters | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:06.90 | SZMERKA Mariusz | niest. £ód¼ | 1973 | Masters | LD | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:11.00 | NOWAKOWSKI Jacek | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1966 | Masters | MZ | -- | B.D. B.D. | , Z/3854/18 | , 2024 | ||||||||
6 | s | 1 | 3:20.54 | GLINICKI Jaros³aw | niest. £ód¼ | 1976 | Masters | LD | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:21.64 | NOWAK Dawid | niest. £ód¼ | 1981 | Masters | LD | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:34.40 | BAREWSKI Bogdan | niest. Warszawa | 1954 | Masters | MZ | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:41.58 | ZYLBERT Piotr | niest. £ód¼ | 1977 | Masters | LD | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:48.76 | WERECKI Zygmunt | niest. £ód¼ | 1950 | Masters | LD | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 4:15.99 | IGNASIAK Jan | LKS MOSiR Sieradz # | 1956 | Masters | LD | -- | B.D. | Z/0963/22 | 2023 | ||||||||
1 | s | 2 | 2:46.63 | KUBIAK £ukasz | KB Geotermia Uniejów | 1988 | Sen | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:48.61 | PODSTAWKA Piotr | niest. £ód¼ | 1987 | Sen | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:55.65 | CICHOSZ Jaros³aw | SL Salos-Wodna £ód¼ | 1985 | Sen | LD | -- | KOTELNICKI Mariusz | Z/3398/17 | 2017 | BEZ | |||||||
4 | s | 2 | 3:06.89 | MICHALSKI Daniel | UKS Azymut Pabianice | 1990 | Sen | LD | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 3:10.85 | G”SIOROWSKI Adam | UKS Azymut Pabianice | 1989 | Sen | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:54.63 | PILISZEK Grzegorz | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1987 | Sen | MZ | -- | LEMIESZ Aneta # | Z/2828/17 | 2020 | ||||||||
2 | s | 3 | 3:00.47 | P£ÓCIENNIK Konrad | UKS Azymut Pabianice | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 3:01.40 | NOSARZEWSKI Daniel | KM Aktywni Sochaczew | 2000 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 3:05.47 | ZAJ”C Dawid | UKS Azymut Pabianice | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 3:07.80 | NOWAKOWSKI Szymon | niest. £ód¼ | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 3:15.62 | ANDRZEJCZAK Maciej | UKS Azymut Pabianice | 2002 | U16 | LD | -- | G”SIOROWSKI Adam | LDK! | |||||||||
7 | s | 3 | 3:20.29 | WARDZIŃSKI Patryk | niest. £ód¼ | 1999 | U20 | LD | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 3:24.38 | SZTRANEK Jan | UKS Azymut Pabianice | 2003 | U16 | LD | -- | G”SIOROWSKI Adam | Z/0440/17 | 2020 | LDK! | |||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9:28.32 | JAGUSIAK Maciej | KS Rajsport Sieradz Active Team # | 1981 | Masters | LD | -- | B.D. | Z/3980/22 | 2022 | ||||||||
2 | s | 1 | 10:17.94 | DUCZYŃSKI Maciej | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1975 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/2827/17 | 2021 | ||||||||
3 | s | 1 | 10:47.01 | SZMERKA Mariusz | niest. £ód¼ | 1973 | Masters | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 10:49.62 | LE¦NIAK Adam | niest. Warszawa | 1965 | Masters | MZ | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 10:58.77 | TOSIK Witold | niest. £ód¼ | 1982 | Masters | LD | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 11:48.61 | BAREWSKI Bogdan | niest. Warszawa | 1954 | Masters | MZ | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 12:21.43 | WEINBERG Kamil | niest. £ód¼ | 1972 | Masters | LD | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 13:11.65 | GAJEWSKI Pawe³ | niest. £ód¼ | 1969 | Masters | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 9:36.70 | D”BROWSKI Artur | AZS £ód¼ # | 1990 | Sen | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 10:02.21 | CICHOSZ Jaros³aw | SL Salos-Wodna £ód¼ | 1985 | Sen | LD | -- | KOTELNICKI Mariusz | Z/3398/17 | 2017 | BEZ | |||||||
3 | s | 2 | 10:38.62 | MIELE Luca | RK Athletics Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 10:56.56 | KUBAS £ukasz | niest. £ód¼ | 1984 | Sen | LD | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 12:08.78 | PAW£OWSKI Jakub | niest. £ód¼ | 1998 | U20 | LD | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 12:51.89 | GROSS Rados³aw | niest. £ód¼ | 1983 | Sen | LD | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 13:23.92 | GUSTOWSKI Hubert | niest. £ód¼ | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 14:46.51 | IZYDORCZYK Sebastian | niest. £ód¼ | 1998 | U20 | LD | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 15:57.44 | DRACH Bart³omiej | niest. £ód¼ | 1986 | Sen | LD | -- | |||||||||||
Wzwyæ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.66 | SZEWERA Pawe³ | KS AZS AWF Wroc³aw # | 1973 | Masters | DS | -- | £O¦ Dariusz # | Z/1320/19 | 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 1.58 | BEDNARSKI Dariusz | MUKS P³ock | 1954 | Masters | MZ | -- | B.D. B.D. | Z/1790/12 | 2024 | BEZ | |||||||
3 | f | 1 | 1.45 | SUT Andrzej | MKS Aleksandrów £ódzki # | 1957 | Masters | LD | -- | B.D. LIPIŃSKI Leszek | , Z/1756/18 | , 2024 | BEZ | |||||||
4 | f | 1 | 1.35 | KIKOWSKI Wojciech | niest. £ód¼ | 1948 | Masters | LD | -- | B.D. | ||||||||||
1 | f | 2 | 1.30 | JUSZCZAK Mateusz | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | Z/3886/16 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | f | 2 | 1.15 | PETKA Kamil | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U12 | MA | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | ||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.63 | SOBORA £ukasz | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1978 | Masters | MZ | III | SOBORA £ukasz # | Z/1250/14 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 4.91 | ¦CIUBE£ Marcin | UMLKS Pegaz Opoczno # | 1976 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # | , Z/2102/21 | , 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 4.71 | SUT Andrzej | MKS Aleksandrów £ódzki # | 1957 | Masters | LD | -- | B.D. LIPIŃSKI Leszek | , Z/1756/18 | , 2024 | BEZ | |||||||
4 | f | 1 | 4.52 | KUBICZEK Piotr | UTW Gliwice # | 1957 | Masters | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | f | 1 | 4.35 | LESZKIEWICZ Artur | UKS B³yskawica Domaniewice | 1976 | Masters | LD | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 4.11 | HRUZEWICZ Witold | niest. £ód¼ | 1973 | Masters | LD | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
7 | f | 1 | 3.49 | GRONKIEWICZ Marek | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 1967 | Masters | MZ | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 5.73 | FR”CZKOWSKI Przemys³aw | niest. £ód¼ | 1998 | U20 | LD | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 4.84 | MISIAK Damian | niest. £ód¼ | 1991 | Sen | LD | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 4.05 | JUSZCZAK Mateusz | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | Z/3886/16 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | f | 2 | 3.76 | LISZKA Nikodem | KS Victoria Trzebinia # | 2004 | U14 | MA | -- | LDK! | ||||||||||
5 | f | 2 | 3.76 | PABIS Norbert | KS Victoria Trzebinia # | 2004 | U14 | MA | -- | LDK! | ||||||||||
6 | f | 2 | 3.75 | DRACH Bart³omiej | niest. £ód¼ | 1986 | Sen | LD | -- | |||||||||||
7 | f | 2 | 3.62 | PETKA Kamil | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U12 | MA | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.5980980396271 sekund |