Kielce 13.05.2006 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 13.17 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 1990 | U18 | LD | -0.5 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
2 | e | 1 | 13.70 | OZDOBA Monika | KS Warszawianka W-wa # | 1991 | U16 | MZ | -0.5 | IV | ||||||||||
4 | e | 1 | 14.05 | KRUCIŃSKA Karolina | UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # | 1990 | U18 | SK | -0.5 | -- | ||||||||||
2 | e | 2 | 14.31 | GŁOWNIAK Magdalena | UKS Żaczek Połaniec # | 1991 | U16 | SK | -0.4 | V | # | |||||||||
2 | e | 3 | 13.96 | GOZDEK Natalia | LKS Delfin Połaniec # | 1992 | U16 | SK | +0.5 | V | ||||||||||
5 | e | 3 | 15.04 | SŁOPIECKA Adrianna | KKL Kielce # | 1992 | U16 | SK | +0.5 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 13.38 | KOŁODZIEJCZYK Ewa | KKL Kielce # | 1991 | U16 | SK | +0.2 | IV | STANISLAWSKI Krzysztof # | BEZ | ||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 26.02 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 1990 | U18 | LD | -0.3 | II | B.D. # | 3 | ||||||||
2 | e | 1 | 27.57 | OZDOBA Monika | KS Warszawianka W-wa # | 1991 | U16 | MZ | -0.3 | IV | ||||||||||
4 | e | 1 | 28.39 | BUGAJSKA Joanna | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1990 | U18 | SK | -0.3 | IV | ||||||||||
6 | e | 1 | 28.73 | ŚWIĄTEK Marta | LKS Delfin Połaniec # | 1990 | U18 | SK | -0.3 | -- | ||||||||||
7 | e | 1 | 30.35 | SŁOPIECKA Adrianna | KKL Kielce # | 1992 | U16 | SK | -0.3 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 27.42 | GOZDEK Natalia | LKS Delfin Połaniec # | 1992 | U16 | SK | 0.0 | IV | ||||||||||
3 | e | 2 | 28.81 | GŁOWNIAK Magdalena | UKS Żaczek Połaniec # | 1991 | U16 | SK | 0.0 | V | # | |||||||||
5 | e | 2 | 29.35 | SKOWRON Sonia | LKS Delfin Połaniec # | 1991 | U16 | SK | 0.0 | V | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 60.54 | TOMCZYK Agata | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | e | 1 | 60.54 | TOMCZYK Agata | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | e | 1 | 61.88 | MAJEWSKA Marta | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1989 | U18 | SK | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 62.01 | ŚWIĄTEK Marta | LKS Delfin Połaniec # | 1990 | U18 | SK | IV | |||||||||||
5 | e | 1 | 66.42 | BUGAJSKA Joanna | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1990 | U18 | SK | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 67.11 | KOSTKA Kornelia | RKS Łódź # | 1992 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
4 | e | 2 | 70.29 | LACHOWSKA Daria | LKS Delfin Połaniec # | 1992 | U16 | SK | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 72.26 | LACHOWSKA Patrycja | LKS Delfin Połaniec # | 1991 | U16 | SK | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 67.16 | POTRZESZCZ Katarzyna | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1991 | U16 | SK | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 68.19 | SKOWRON Sonia | LKS Delfin Połaniec # | 1991 | U16 | SK | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 71.97 | RUTCZYŃSKA Agata | KKL Kielce # | 1992 | U16 | SK | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 2:23.12 | ZAPAŁA Emilia | KKL Kielce # | 1984 | U23 | SK | III | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 2:33.34 | ADAMCZYK Martyna | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1992 | U16 | PD | V | # | ||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 4:52.43 | STACHURSKA Ilona | RKS Łódź | 1990 | U18 | LD | III | |||||||||||
2 | f | 2 | 4:56.02 | KOZAR Olga | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | III | |||||||||||
3 | f | 2 | 5:16.67 | WÓDKOWSKA Liliana | UKS WiR Łopuszno | 1990 | U18 | SK | -- | # | ||||||||||
4 | f | 2 | 5:42.77 | NAWROT Agnieszka | KKL Kielce # | 1985 | U23 | SK | -- | # | ||||||||||
6 | f | 2 | 6:19.87 | KITA Angelika | LKB Rudnik | 1990 | U18 | SK | -- | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 16.20 | MIGUS Marlena | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1991 | U16 | SK | +0.2 | III | ||||||||||
2 | f | 2 | 19.01 | BOGUS Beata | KKL Kielce # | 1992 | U16 | SK | +0.2 | -- | # | |||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 17.67 | ORŁOWSKA Patrycja | SKS Wisła Sandomierz # | 1989 | U18 | SK | +0.5 | IV | B.D. | |||||||||
1500 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 5:10.68 | RÓŻYCKA Iwona | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | II | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 5:18.10 | DUDZIC Weronika | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1987 | U20 | SK | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 5:21.06 | BOROWSKA Olga | RKS Łódź | 1988 | U20 | LD | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 5:32.53 | ŚLUSARCZYK Mariola | UKS Barnim Goleniów # | 1990 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||
5 | f | 2 | 5:35.69 | UMAŃSKA Dominika | STS Skarżysko-Kamienna # | 1989 | U18 | SK | III | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 1.40 | KOŁODZIEJCZYK Ewa | KKL Kielce # | 1991 | U16 | SK | V | STANISLAWSKI Krzysztof # | BEZ | |||||||||
2 | f | 2 | 1.40 | PRUS Justyna | KKL Kielce # | 1994 | U14 | SK | V | |||||||||||
3 | f | 2 | 1.25 | BOGUS Beata | KKL Kielce # | 1992 | U16 | SK | -- | # | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 2 | 4.84 | CESARZ Karolina | UKS WiR Łopuszno | 1992 | U16 | SK | +0.3 | IV | ||||||||||
3 | f | 2 | 4.80 | WALEROWICZ Karolina | STS Skarżysko-Kamienna # | 1993 | U14 | SK | 0.0 | IV | ||||||||||
4 | f | 2 | 4.71 | PACHOLEC Aleksandra | UKS WiR Łopuszno | 1991 | U16 | SK | +0.4 | V | ||||||||||
6 | f | 2 | 4.55 | KRUCIŃSKA Karolina | UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # | 1990 | U18 | SK | +0.2 | -- | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 10.68 | KOPEĆ Katarzyna | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | III | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 8.11 | SKÓRA Ewelina | KKL Kielce # | 1991 | U16 | SK | V | |||||||||||
5 | f | 2 | 7.79 | RUGAŁA Magdalena | LKS Delfin Połaniec # | 1991 | U16 | SK | -- | |||||||||||
6 | f | 2 | 7.67 | BOGUS Beata | KKL Kielce # | 1992 | U16 | SK | -- | # | ||||||||||
7 | f | 2 | 7.28 | BANAK Iga | KKL Kielce # | 1991 | U16 | SK | -- | # | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 38.14 | JAKUŁA Dominika | MKS Aleksandrów Łódzki | 1989 | U18 | LD | II | B.D. # | 2 | |||||||||
2 | f | 2 | 25.70 | KOPEĆ Katarzyna | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | -- | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 20.52 | SKÓRA Ewelina | KKL Kielce # | 1991 | U16 | SK | -- | |||||||||||
5 | f | 2 | 19.69 | BANAK Iga | KKL Kielce # | 1991 | U16 | SK | -- | # | ||||||||||
6 | f | 2 | 19.42 | CESARZ Karolina | UKS WiR Łopuszno | 1992 | U16 | SK | -- | |||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 45.78 | KOPEĆ Katarzyna | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | II | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 27.01 | SKÓRA Ewelina | KKL Kielce # | 1991 | U16 | SK | V | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 51.55 | KOŁODZIEJSKA-MRÓWKA Monika | MMKS Start Skierniewice # | 1979 | Sen | LD | M | OWCZAREK Jerzy | ||||||||||||
2 | f | 2 | 36.26 | MYCZKA Iwona | MMKS Start Skierniewice # | 1990 | U18 | LD | III | B.D. | 4 | |||||||||
3 | f | 2 | 34.70 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 1990 | U18 | LD | III | B.D. # | 3 | |||||||||
6 | f | 2 | 22.28 | CESARZ Karolina | UKS WiR Łopuszno | 1992 | U16 | SK | -- | |||||||||||
7 | f | 2 | 19.30 | BOGUS Beata | KKL Kielce # | 1992 | U16 | SK | -- | # | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
5 | e | 1 | 12.10 | KUSIAK Daniel | LKB Rudnik | 1988 | U20 | SK | -0.5 | IV | ||||||||||
1 | e | 2 | 11.59 | BOGUS Paweł | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | -0.6 | III | ||||||||||
2 | e | 2 | 11.75 | DUNAL Patryk | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | -0.6 | III | # | |||||||||
3 | e | 2 | 12.00 | STAWECKI Piotr | LKS Delfin Połaniec # | 1989 | U18 | SK | -0.6 | IV | ||||||||||
4 | e | 2 | 12.17 | KOT Łukasz | LKS Delfin Połaniec # | 1989 | U18 | SK | -0.6 | IV | ||||||||||
5 | e | 2 | 12.30 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -0.6 | -- | # | |||||||||
2 | e | 3 | 12.73 | WRÓBLEWSKI Kamil | KKL Kielce # | 1991 | U16 | SK | -0.1 | V | # | |||||||||
3 | e | 3 | 12.73 | TIETIERIN Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U14 | MA | -0.1 | V | # | |||||||||
4 | e | 3 | 12.84 | GIBAŁA Bartłomiej | UKS WiR Łopuszno | 1991 | U16 | SK | -0.1 | -- | ||||||||||
2 | e | 4 | 12.51 | WÓJCIK Karol | UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # | 1987 | U20 | SK | +0.1 | -- | B.D. | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 22.83 | KIDOŃ Arkadiusz | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | -0.6 | III | ||||||||||
3 | e | 2 | 23.69 | CYGAN Kamil | LKS Delfin Połaniec # | 1991 | U16 | SK | -0.4 | IV | ||||||||||
2 | e | 4 | 25.17 | WASIK Mateusz | KKL Kielce # | 1991 | U16 | SK | -0.2 | V | BIELACHA Maciej # | |||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 50.42 | JAROSZ Wojciech | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1989 | U18 | SK | II | JASZCZAK Stanisław B.D. # | Z/1458/11 | 2015 | 3 | |||||||
2 | e | 1 | 51.43 | KIDOŃ Arkadiusz | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 53.62 | SZCZĘK Karol | STS Skarżysko-Kamienna # | 1988 | U20 | SK | IV | |||||||||||
3 | e | 2 | 57.02 | CYGAN Damian | LKS Delfin Połaniec # | 1990 | U18 | SK | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 58.42 | STACHERA Tomasz | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 59.20 | ŻAL Kamil | BKB Busko Zdrój | 1992 | U16 | SK | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 59.49 | DUDEK Szymon | LKB Rudnik | 1991 | U16 | SK | -- | B.D. # | Z/0263/13 | 2024 | BEZ | |||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:54.93 | FUDALEJ Marcin | KKL Kielce # | 1976 | Sen | SK | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 2:04.46 | BOREK Grzegorz | STS Skarżysko-Kamienna # | 1990 | U18 | SK | IV | |||||||||||
3 | e | 1 | 2:04.59 | BEDNARSKI Łukasz | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | IV | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 2:06.42 | GONTARCZYK Rafał | RLTL Optima Radom # | 1989 | U18 | MZ | IV | B.D. # | Z/4024/11 | 2023 | ||||||||
7 | e | 1 | 2:09.06 | ZUGAJ Dawid | UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # | 1989 | U18 | SK | -- | B.D. | ||||||||||
8 | e | 1 | 2:09.33 | MACIAS Łukasz | LKS Delfin Połaniec # | 1990 | U18 | SK | -- | |||||||||||
9 | e | 1 | 2:10.40 | PATER Jakub | UKS WiR Łopuszno | 1990 | U18 | SK | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 2:19.17 | KITA Mateusz | LKB Rudnik | 1988 | U20 | SK | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 2:19.51 | PARKITA Mateusz | KKL Kielce # | 1992 | U16 | SK | -- | # | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 4:08.31 | NOGA Damian | UKS Żaczek Połaniec # | 1989 | U18 | SK | III | SZYDŁOWSKI Sławomir # | Z/2654/11 | 2021 | 2 | |||||||||
1 | f | 2 | 4:06.13 | DZIARMAGA Krzysztof | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | III | |||||||||||
3 | f | 2 | 4:09.92 | WITECKI Janusz | RKS Łódź | 1986 | U23 | LD | III | B.D. | 3 | |||||||||
4 | f | 2 | 4:10.90 | ZAGDAŃSKI Dariusz | UKSM Ekipa Bielachy Kielce # | 1989 | U18 | SK | III | BIELACHA Maciej # | Z/6710/22 | 2024 | ||||||||
5 | f | 2 | 4:11.35 | GOLEŃ Kamil | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | III | |||||||||||
6 | f | 2 | 4:15.41 | PIWKO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 2 | 4:17.27 | KOŃ Piotr | GLKS Fałków # | 1978 | Sen | SK | -- | B.D. # | Z/4728/15 | 2015 | - | |||||||
8 | f | 2 | 4:22.93 | BĄK Michał | UKSM Ekipa Bielachy Kielce # | 1988 | U20 | SK | -- | B.D. | Z/6657/23 | 2024 | ||||||||
10 | f | 2 | 4:27.28 | BÓL Krzysztof | STS Skarżysko-Kamienna # | 1988 | U20 | SK | -- | |||||||||||
12 | f | 2 | 4:32.81 | MIROSŁAWSKI Michał | UKS WiR Łopuszno | 1990 | U18 | SK | -- | |||||||||||
14 | f | 2 | 4:36.29 | ZIELONKA Artur | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | -- | |||||||||||
14 | f | 2 | 4:36.29 | ZIELONKA Artur | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | -- | |||||||||||
16 | f | 2 | 4:37.07 | DUDEK Mateusz | LKB Rudnik | 1987 | U20 | SK | -- | |||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 2 | 18.71 | GÓRECKI Damian | UKS WiR Łopuszno | 1990 | U18 | SK | +0.2 | -- | ||||||||||
3 | f | 2 | 19.77 | KUSZTAL Waldemar | UKS WiR Łopuszno | 1990 | U18 | SK | +0.2 | -- | ||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 61.42 | MISTERKIEWICZ Piotr | UKS WiR Łopuszno | 1988 | U20 | SK | IV | |||||||||||
2 | f | 2 | 65.11 | MALESZA Marek | UKS WiR Łopuszno | 1991 | U16 | SK | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 2.04 | KRÓL Tomasz | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | II | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | f | 2 | 1.90 | RADZISZEWSKI Krzysztof | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | III | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 1.75 | CZAJA Daniel | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | IV | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 3.60 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 3.00 | RADZISZEWSKI Krzysztof | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | -- | # | ||||||||||
4 | f | 2 | 2.50 | CZAJA Daniel | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | -- | |||||||||||
5 | f | 2 | 2.40 | CICHOŃ Wojciech | KKL Kielce # | 1991 | U16 | SK | -- | |||||||||||
6 | f | 2 | 2.40 | GAŁDA Damian | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 6.42 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | +0.5 | III | # | |||||||||
3 | f | 2 | 5.64 | TIETIERIN Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U14 | MA | +0.8 | V | # | |||||||||
4 | f | 2 | 5.54 | WASIK Mateusz | KKL Kielce # | 1991 | U16 | SK | +0.1 | -- | BIELACHA Maciej # | |||||||||
5 | f | 2 | 5.53 | WALAS Wojciech | LKS Delfin Połaniec # | 1991 | U16 | SK | +0.5 | -- | ||||||||||
10 | f | 2 | 4.99 | SIERPIEŃ Marek | UKS WiR Łopuszno | 1990 | U18 | SK | +0.4 | -- | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 15.93 | PICHETA Kamil | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | II | |||||||||||
4 | f | 2 | 9.66 | GONCIARZ Tomasz | UKS WiR Łopuszno | 1991 | U16 | SK | -- | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 15.03 | ZIĘBA Rafał | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | II | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 10.51 | RADZISZEWSKI Jacek | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | -- | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 15.13 | BORKOWSKI Daniel | KKL Kielce # | 1984 | U23 | SK | I | # | ||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 44.35 | PICHETA Kamil | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | III | |||||||||||
2 | f | 2 | 44.30 | BELTER Artur | MKS Aleksandrów Łódzki | 1989 | U18 | LD | III | B.D. B.D. # | 1 | |||||||||
3 | f | 2 | 37.55 | FURMANEK Tomasz | KKL Kielce # | 1991 | U16 | SK | IV | # | ||||||||||
4 | f | 2 | 32.34 | JAS Paweł | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | -- | |||||||||||
6 | f | 2 | 28.64 | NYGA Marian | KKL Kielce # | 1991 | U16 | SK | -- | |||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 40.67 | ZIĘBA Rafał | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | III | # | ||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 57.24 | JAS Paweł | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | III | |||||||||||
2 | f | 2 | 57.09 | FURMANEK Tomasz | KKL Kielce # | 1991 | U16 | SK | III | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 40.56 | NYGA Marian | KKL Kielce # | 1991 | U16 | SK | IV | |||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 59.30 | ZIĘBA Rafał | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | II | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 46.80 | KOWALCZYK Adam | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | III | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 54.46 | DUDZIC Piotr | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1989 | U18 | SK | III | |||||||||||
2 | f | 2 | 53.28 | MAKUCH Milan | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | III | |||||||||||
3 | f | 2 | 53.03 | NOWAKOWSKI Mateusz | KKL Kielce # | 1990 | U18 | SK | III | B.D. # | 2 | |||||||||
4 | f | 2 | 43.46 | CHUDZICKI Jakub | UKS WiR Łopuszno | 1991 | U16 | SK | V | |||||||||||
6 | f | 2 | 35.70 | WASIK Mateusz | KKL Kielce # | 1991 | U16 | SK | V | BIELACHA Maciej # | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 46.46 | SIUDEK Grzegorz | MMKS Start Skierniewice # | 1988 | U20 | LD | IV | B.D. | ||||||||||
2 | f | 2 | 41.60 | GAŁDA Damian | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | IV | |||||||||||
3 | f | 2 | 41.17 | RADZISZEWSKI Krzysztof | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | IV | # | ||||||||||
4 | f | 2 | 35.42 | RADZISZEWSKI Jacek | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.7908759117126 sekund |