Toruń 26 - 27.08.2006
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
100 m K
1 e 1 11.81 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań # 85 U23 WP +0.5 M
2 e 1 11.99 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 U23 PM +0.5 I #
3 e 1 12.26 LIGIĘZA-RY¦ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.5 II #
4 e 1 12.68 SIEMIEŃSKA Barbara KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA +0.5 II
1 e 2 12.04 KASICA Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 85 U23 LB -2.0 I
2 e 2 12.09 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U20 WP -2.0 I #
3 e 2 12.26 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ -2.0 II #
4 e 2 12.33 LIGARSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 85 U23 MZ -2.0 II
5 e 2 12.61 KULESZA Anna LKS Ziemi Puckiej Puck # 86 U23 PM -2.0 II
6 e 2 12.63 FRANKIEWICZ Marta BKS Bydgoszcz 85 U23 KP -2.0 II
5 F 12.35 LIGARSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 85 U23 MZ +0.4 II
1 f 1 11.82 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań # 85 U23 WP +0.4 M
2 f 1 11.88 KASICA Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 85 U23 LB +0.4 I
3 f 1 12.03 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ +0.4 I #
4 f 1 12.08 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 U23 PM +0.4 I #
6 f 1 12.43 LIGIĘZA-RY¦ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.4 II #
7 f 1 12.59 KULESZA Anna LKS Ziemi Puckiej Puck # 86 U23 PM +0.4 II
8 f 1 12.61 FRANKIEWICZ Marta BKS Bydgoszcz 85 U23 KP +0.4 II
200 m K
1 s 1 27.50 NIED¬WIED¬ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.1 --
2 s 1 27.72 CHUDOMIĘT Olga WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS +0.1 --
3 s 1 28.11 KU¦ Maria KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.1 --
  w 99.99 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ -- 0
400 m K
1 s 1 54.09 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 U23 MZ M
2 s 1 55.05 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamo¶ć # 84 U23 LU I
3 s 1 55.52 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ I
4 s 1 55.85 TOMZA Ernesta KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ I
5 s 1 56.35 JAKÓBCZAK Aneta O¦ AZS Poznań # 85 U23 WP I #
6 s 1 57.90 FICK Ewelina TS AKS Chorzów # 86 U23 SL II
7 s 1 59.59 WÓJCIK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 84 U23 MZ III KOSSOWSKI Kazimierz
1 s 2 56.29 KNIEFEL Aleksandra AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I
2 s 2 57.12 UDAŁOW Dorota AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ II
3 s 2 57.13 PURA Edyta AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II
4 s 2 57.30 PA¬DZIOR Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS II
5 s 2 57.62 KU¦NIAR Marta KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS II
6 s 2 58.13 KOTERAS Marta LKS Orkan Wlkp. Poznań # 84 U23 WP II
7 s 2 60.01 KWIETNIEWSKA Małgorzata AZS UMCS Lublin 85 U23 LU III #
1 s 3 57.34 HAZIOR Anna KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA II
2 s 3 58.87 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
3 s 3 59.92 BIELAK Monika AZS UMCS Lublin 86 U23 LU III
4 s 3 62.16 DˇBROWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN --
5 s 3 62.23 KRÓLICKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 85 U23 WN --
6 s 3 62.77 SALAMON Karolina KS AZS AWF Poznań # 84 U23 WP --
7 s 3 63.23 BEŃ Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN --
1500 m K
  9:99.99 WOJTKUŃSKA Marta LKS Vectra Włocławek # 85 U23 KP -- NOWAKOWSKI Marian 1
3 4:21.94 PLI¦ Renata MKL Maraton ¦winouj¶cie # 85 U23 ZP I WALKOWIAK Janusz # Z/5075/11 2019 M
11 4:53.88 RURYNKIEWICZ Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 U23 OP III #
1 f 1 4:19.46 EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia WKS ¦l±sk Wrocław # 84 U23 DS I
2 f 1 4:20.47 NOWAKOWSKA Dominika LKB im. Braci Petk Lębork # 85 U23 PM I NOWAKOWSKI Karol NOWAKOWSKI Karol # Z/0352/12 2018
4 f 1 4:23.10 KU¦ Joanna AZS-AWF Katowice 84 U23 SL I
5 f 1 4:32.07 KŁUCZYŃSKA Marzena O¦ AZS Poznań # 84 U23 WP II #
6 f 1 4:35.91 POŻAROWSZCZYK Karolina UKS Barnim Goleniów # 89 U18 ZP II B.D. B.D. 3
7 f 1 4:36.81 NIEMCZAK Dorota WLKS Nowe Iganie # 86 U23 MZ II
8 f 1 4:38.53 BOTA Iwona LKS Sana Ko¶cian # 85 U23 WP II TALIKADZE Roman
9 f 1 4:43.54 WOJNA Anna ULKS Lipinki 86 U23 MA II ¦WIERZOWSKI Tomasz # Z/2484/11 2015 1 LDK!
10 f 1 4:48.65 LENARD Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN III
100 m pł K
1 w 14.27 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ +0.8 I 941
2 w 15.50 CHUDOMIĘT Olga WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS +0.8 II 777
3 w 15.82 NIED¬WIED¬ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.8 III 736
4 w 15.95 KU¦ Maria KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.8 III 720
3000 m prz K
3 10:17.63 JARAWKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL I B.D. 3
4 10:18.52 MUDY Justyna AZS-AWF Katowice 84 U23 SL I
1 f 1 10:14.63 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 85 U23 KP M NOWAKOWSKI Marian Z/2631/11 2019 MM
2 f 1 10:16.22 BERNARDELLI Iwona LKS Vectra Włocławek # 85 U23 KP I B.D. # Z/1932/11 2019 1
5 f 1 10:32.50 STANEK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U23 SL I
6 f 1 10:40.30 GAWRYLUK Eliza KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN I #
7 f 1 10:46.14 DRÓŻDŻ Agata KKL Kielce # 84 U23 SK I
8 f 1 10:52.32 KUMO¦ Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec # 86 U23 DS I #
9 f 1 10:57.27 BARCEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # BEZ
10 f 1 11:12.27 STANIEWSKA Agnieszka niest. Poznań # 86 U23 WP I B.D. B.D. 2
11 f 1 11:14.98 CYTROWSKA Izabela PLKS Gwda Piła # 85 U23 WP I
Wzwyż K
3 1.54 KU¦ Maria KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA --
6 = 1.62 ZWIRN Magdalena KS AZS AWF Poznań # 86 U23 WP II
6 = 1.62 WYZGA Monika KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II
10 = 1.54 SZLACHTA Elżbieta AZS-AWF Gorzów 85 U23 LB --
10 = 1.54 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U23 LU --
1 s 1 1.57 CHUDOMIĘT Olga WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS III
4 s 1 1.45 NIED¬WIED¬ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS --
1 f 1 1.80 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD I LIĆWINKO Michał # Z/0793/11 2019 MM
2 f 1 1.76 ZARECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD I #
3 f 1 1.73 GRONAU Karolina MKS Start Lublin # 84 U23 LU I MODELSKI Michał B.D. # Z/4166/11 2013 3
4 f 1 1.70 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA I #
5 f 1 1.70 JUNGOWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I
8 f 1 1.58 WAZELIN Karolina KS Agros Zamo¶ć # 85 U23 LU III
9 f 1 1.58 FUMINKOWSKA Marlena MULKS MOS Sieradz # 85 U23 LD III
2 w 1.54 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ -- 666
W dal K
  .00 KOSUDA Agata AZS UMCS Lublin 84 U23 LU +0.8 --
1 6.20 MISZCZAK Dominika PLKS Gwda Piła # 85 U23 WP +0.3 M
2 5.92 MODRZEJEWSKA Ewelina MKL Szczecin # 85 U23 ZP +0.7 I #
3 5.80 WILK Ewelina KS AZS AWF Kraków # 84 U23 MA +0.7 I
4 5.79 PIOTROWSKA Monika AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ +0.8 II
5 5.69 BACHMATIUK Magdalena PLKS Gwda Piła # 86 U23 WP +0.5 II #
6 5.59 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM +0.4 II #
7 5.53 KANIECKA Magdalena AZS ŁódĽ 85 U23 LD +0.9 II
8 5.29 MAJDAK Sylwia KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.6 III
9 5.21 GˇSOWSKA Katarzyna WKS ¦l±sk Wrocław # 84 U23 DS +0.9 III ZAJDEL Jadwiga # Z/2663/11 2019 2
10 5.17 WI¦NIEWSKA Sylwia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU +0.6 III
11 5.09 JAKUBIAK Agata KS Warszawianka W-wa # 84 U23 MZ +0.9 --
12 5.00 TONDRYK Wioletta ZLKL Zielona Góra 86 U23 LB +0.8 -- #
Kula (4) K
1 17.34 SOBIESZEK Magdalena AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU MM #
3 15.27 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 U23 LU I
5 13.92 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice # 85 U23 LB I #
7 13.19 PREDEL Edyta AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ I
9 12.04 NOWOSIELSKA Aurelia KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS II
2 s 1 10.78 CHUDOMIĘT Olga WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS III
3 s 1 9.78 NIED¬WIED¬ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS --
4 s 1 9.35 KU¦ Maria KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA --
2 f 1 15.81 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL I #
4 f 1 13.96 KITA Katarzyna KS Agros Zamo¶ć # 84 U23 LU I
6 f 1 13.25 WŁODARCZYK Anita AZS-AWF Katowice # 85 U23 SL I B.D. # Z/0183/11 2019
8 f 1 12.73 JAWOROWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
10 f 1 11.81 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U23 LU II
1 w 11.43 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ III 623
Oszczep (600) K
4 45.10 LUBOWICKA Marlena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U23 LU I
1 f 1 49.86 BAŁDYGA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I
2 f 1 47.43 PLEWNIA Danuta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 84 U23 OP I #
3 f 1 45.24 FELICIAK Ewelina AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
5 f 1 44.35 MIKOŁAJCZYK Katarzyna SKLA Słupsk 86 U23 PM I
6 f 1 32.96 DROP Magdalena UKS Trójka Sandomierz # 86 U23 SK -- #
100 m M
2 = F 10.58 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ +0.5 M #
2 = F 10.58 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno # 84 U23 KP +0.5 M
4 = F 10.67 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 U23 PM +0.5 I #
4 = F 10.67 DRAPAŁA Radosław O¦ AZS Poznań # 86 U23 WP +0.5 I
1 s 1 10.81 CHRZANOWSKI Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP +1.6 I OLCZYK Stanisław B.D. #
2 s 1 11.07 PRZYBYLSKI Mariusz MKL Toruń 89 U18 KP +1.6 II B.D.
4 s 1 11.40 DUSZA Tomasz CKS Budowlani Częstochowa # 84 U23 SL +1.6 III
5 s 1 11.42 DˇBROWSKI Adam CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL +1.6 III
6 s 1 11.70 KOTYL Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL +1.6 III
7 s 1 11.71 LOREK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U23 SL +1.6 III
8 s 1 11.75 JANISZEWSKI Marcin MKS Zryw Toruń # 86 U23 KP +1.6 III
1 e 1 10.62 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ +0.3 M #
2 e 1 10.78 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.3 I #
3 e 1 10.86 KUBACZYK Robert WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS +0.3 I #
4 e 1 10.93 WASIAK Jarosław AZS ŁódĽ # 84 U23 LD +0.3 II #
5 e 1 10.81 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.1 I #
5 e 1 11.14 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny # 84 U23 LD +0.3 II ZNYK Stanisław # Z/3981/18 2019 BEZ
6 e 1 10.83 BRE¦ Paweł KS Podlasie Białystok # 85 U23 PD +0.1 I
6 e 1 11.35 OLSZAŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS +0.3 III
7 e 1 10.84 WASIAK Jarosław AZS ŁódĽ # 84 U23 LD +0.1 I #
7 e 1 11.60 RAJSKI Szymon KS AZS AWF Poznań # 86 U23 WP +0.3 III
1 e 2 10.61 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 U23 PM +0.1 M #
2 e 2 10.75 CUPRYNIAK Przemysław KS AZS AWF Poznań # 84 U23 WP +0.1 I
3 e 2 10.59 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 U23 PM +0.8 M #
3 e 2 10.82 BRE¦ Paweł KS Podlasie Białystok # 85 U23 PD +0.1 I
4 e 2 11.18 GLIŃSKI Marcin MKL Toruń # 85 U23 KP +0.1 II
5 e 2 10.88 KUBACZYK Robert WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS +0.8 I #
5 e 2 11.24 PIECHOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ +0.1 II
6 e 2 10.92 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU +0.8 II #
6 e 2 11.27 ZIÓŁKOWSKI Marek MKS Zryw Toruń # 85 U23 KP +0.1 II
7 e 2 10.93 PIETRONIEC Sebastian TS AKS Chorzów # 86 U23 SL +0.8 II
1 e 3 10.47 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 U23 WP +1.7 M OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
2 e 3 10.68 MATUSZAK Robert AZS UMCS Lublin # 84 U23 LU +1.7 I #
3 e 3 10.71 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU +1.7 I #
4 e 3 10.94 TROCHIMIAK Łukasz AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ +1.7 II
5 e 3 11.13 ROSTKOWSKI Krzysztof AZS-PWSZ Gorzów 86 U23 LB +1.7 II
6 e 3 11.17 BURZYŃSKI Dariusz AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM +1.7 II #
7 e 3 11.20 RÓŻAŃSKI Maciej KS AZS AWF Poznań # 84 U23 WP +1.7 II #
1 e 4 10.53 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno # 84 U23 KP +1.5 M
2 e 4 10.69 DRAPAŁA Radosław O¦ AZS Poznań # 86 U23 WP +1.5 I
3 e 4 10.72 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra 86 U23 DS +1.5 I
3 e 4 11.39 PODYMA Łukasz ULKS Zielony D±b Żarów # 86 U23 DS +1.5 III
4 e 4 11.12 WIERNIK Tomasz RKS ŁódĽ 84 U23 LD +1.5 II
4 e 4 11.42 KREKORA Daniel KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU +1.5 III
1 e 5 10.69 LEWAŃSKI Mikołaj MKL Szczecin 86 U23 ZP +0.9 I #
2 e 5 10.89 ZIÓŁKOWSKI Fabian MKL Szczecin # 86 U23 ZP +0.9 I #
3 e 5 10.91 PIETRONIEC Sebastian TS AKS Chorzów # 86 U23 SL +0.9 II
4 e 5 10.94 KOPEĆ Dominik RKS ŁódĽ # 85 U23 LD +0.9 II #
5 e 5 10.95 JAROSZEWICZ Grzegorz AZS-AWF Gorzów 85 U23 LB +0.9 II
6 e 5 11.08 DUSZYŃSKI Kamil KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.9 II
7 e 5 11.18 LOCH Maciej niest. Katowice # 85 U23 SL +0.9 II
8 e 5 11.26 CZUPRYŃSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB +0.9 II
1 p 1 10.49 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 U23 WP +0.1 M OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
2 p 1 10.53 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ +0.1 M #
3 p 1 10.74 CUPRYNIAK Przemysław KS AZS AWF Poznań # 84 U23 WP +0.1 I
4 p 1 10.74 LEWAŃSKI Mikołaj MKL Szczecin 86 U23 ZP +0.1 I #
1 p 2 10.47 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno # 84 U23 KP +0.8 M
2 p 2 10.54 DRAPAŁA Radosław O¦ AZS Poznań # 86 U23 WP +0.8 M
3 p 2 10.71 MATUSZAK Robert AZS UMCS Lublin # 84 U23 LU +0.8 I #
1 F 10.55 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 U23 WP +0.5 M OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
7 F 10.84 MATUSZAK Robert AZS UMCS Lublin # 84 U23 LU +0.5 I #
8 F 10.86 LEWAŃSKI Mikołaj MKL Szczecin 86 U23 ZP +0.5 I #
6 f 1 10.84 CUPRYNIAK Przemysław KS AZS AWF Poznań # 84 U23 WP +0.5 I
1 w 11.31 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U23 OP +0.3 III 793
2 w 11.44 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL +0.3 III 765
3 w 11.52 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ +0.3 III 748
4 w 11.54 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS +0.3 III 744
5 w 11.72 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.3 III 707
6 w 11.77 KŁODZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów # 85 U23 LB +0.3 -- 697
7 w 11.82 DROZD Radosław AZS-AWF Katowice 84 U23 SL +0.3 -- 687
8 w 11.91 KOSIŃSKI Borys WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS +0.3 -- # 669
400 m M
1 s 1 46.52 KĘDZIA Piotr AZS ŁódĽ 84 U23 LD M B.D.
1 s 1 50.31 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL II
2 s 1 46.61 BAŃKA Witold SPLA Tychy # 84 U23 SL M LISOWSKI Józef # 1
3 s 1 46.76 ZRADA Piotr LUKS Orneta # 84 U23 WN M MAKOWSKI Leszek
3 s 1 50.76 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U23 OP III
4 s 1 47.06 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN M KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2019 M
4 s 1 52.02 KŁODZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów # 85 U23 LB III
5 s 1 47.32 KLIMCZYK Grzegorz TS Olimpia Poznań # 85 U23 WP I
5 s 1 52.21 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ III
6 s 1 48.39 BARANOWSKI Patryk AZS ŁódĽ # 86 U23 LD I
6 s 1 53.07 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS --
7 s 1 50.95 CHYBIŃSKI Wojciech KS AZS UWM Olsztyn # 84 U23 WN III #
7 s 1 55.26 KOSIŃSKI Borys WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS -- #
1 s 2 47.79 BAGROWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U23 KP I
2 s 2 48.86 URBANIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 86 U23 LD II #
3 s 2 49.20 RY¦ Ziemowit KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
4 s 2 49.63 ROMAŃSKI Marcin WKS Wawel Kraków # 85 U23 MA II
5 s 2 50.31 KUBINA Damian KS Agros Zamo¶ć # 86 U23 LU II
6 s 2 50.53 JÓZEFIAK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS III
1 s 3 48.54 BOCIˇG Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM II
2 s 3 49.55 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno # 86 U23 WP II PTAK Krzysztof M
3 s 3 49.69 WITKOWSKI Bartosz niest. Olsztyn # 85 U23 WN II B.D. B.D.
4 s 3 49.75 OLSZEWSKI Mariusz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 86 U23 MZ II
5 s 3 50.11 KRZEMIŃSKI Paweł TS Olimpia Poznań # 86 U23 WP II #
6 s 3 50.39 FAERBER Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 86 U23 SL II #
7 s 3 50.52 BARTOCHA Bartosz AZS ŁódĽ 84 U23 LD III
1 s 4 49.50 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa # 83 Sen MZ II #
2 s 4 49.96 LAŃCZYK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 84 U23 MA II
3 s 4 50.18 MIODOŃSKI Robert niest. Kraków # 86 U23 MA II #
4 s 4 51.22 SZMIT Cezary KS AZS UWM Olsztyn # 84 U23 WN III
5 s 4 52.75 SOLIS Adam KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN III
6 s 4 53.53 SZAFRANIEC Szymon KS AZS AWF Poznań # 83 Sen WP --
2 w 50.31 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS II 800
1500 m M
1 s 1 3:47.18 SEKRETARSKI Ireneusz LKS Vectra Włocławek # 84 U23 KP I NOWAKOWSKI Marian M
2 s 1 3:47.56 KRUPA Piotr LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 85 U23 MZ I
3 s 1 3:49.22 DANILEWICZ Adrian WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS II
4 s 1 3:49.59 ŻYWEK Dawid OKS Start Otwock 85 U23 MZ II
5 s 1 3:49.79 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 U23 SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
6 s 1 3:50.27 KOWALSKI Marcin O¦ AZS Poznań # 86 U23 WP II
7 s 1 3:50.76 BERNACKI Władysław MKS Juvenia Białystok # 85 U23 PD II B.D. BEZ
8 s 1 3:51.64 DROZDOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin 86 U23 LU II JAROS Marek
9 s 1 3:51.88 SAFARYN Krzysztof niest. Szczecin # 85 U23 ZP II
10 s 1 3:52.93 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 85 U23 PD II DˇBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0792/11 2018 BEZ
11 s 1 3:52.95 LASIUK Grzegorz KS AZS UWM Olsztyn # 84 U23 WN II
12 s 1 3:55.27 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów # 89 U18 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2019 MM
13 s 1 3:55.74 PASEK Daniel AZS-AWF Katowice 85 U23 SL II
1 s 2 3:54.20 KACZMAREK Michał KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
2 s 2 3:55.06 DELA Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
3 s 2 3:55.38 PRZYSIĘŻNY Oskar LKB im. Braci Petk Lębork # 86 U23 PM II B.D. Z/0427/13 2016 2
5 s 2 3:59.78 LITWIC Adrian UKL Ósemka Police # 86 U23 ZP II #
7 s 2 4:02.42 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ III #
8 s 2 4:07.36 FLIS Tomasz LKS Kłos Olkusz # 86 U23 MA III #
9 s 2 4:07.70 KLONOWSKI Mateusz KS AZS AWF Poznań # 86 U23 WP III
10 s 2 4:18.33 BOJKO Mikołaj KS AZS AWF Poznań # 84 U23 WP --
110 m pł M
1 e 1 14.66 NIEDZIELSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS +0.9 I
2 e 1 15.09 TOMASZEWSKI Adrian UKS 19 Bojary Białystok # 86 U23 PD +0.9 II
3 e 1 15.26 KOBUS Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM +0.9 II
4 e 1 15.27 MRÓWKA Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 84 U23 WN +0.9 II
5 e 1 16.02 KANAWKA Grzegorz KL Gdynia 84 U23 PM +0.9 III
6 e 1 16.13 BROCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS +0.9 III
  e 2 99.99 BŁASZCZYK Adam KL Lechia Gdańsk # 85 U23 PM +0.8 --
1 e 2 14.66 GRUDKA Michał AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM +0.8 I
2 e 2 14.83 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.8 I #
3 e 2 15.09 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra 86 U23 DS +0.8 II
4 e 2 15.58 HUDYMA Grzegorz ZLKL Zielona Góra 86 U23 LB +0.8 II
5 e 2 15.74 PISKULSKI Paweł KL Gdynia 85 U23 PM +0.8 II
1 F 99.99 HUDYMA Grzegorz ZLKL Zielona Góra 86 U23 LB +0.3 --
1 f 1 14.22 NIEDZIELSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS +0.3 I
2 f 1 14.43 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.3 I #
3 f 1 14.77 GRUDKA Michał AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM +0.3 I
4 f 1 15.02 KOBUS Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM +0.3 II
5 f 1 15.04 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra 86 U23 DS +0.3 II
6 f 1 15.13 TOMASZEWSKI Adrian UKS 19 Bojary Białystok # 86 U23 PD +0.3 II
7 f 1 15.68 MRÓWKA Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 84 U23 WN +0.3 II
3000 m prz M
5 9:04.33 OGORZAŁY Tomasz KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA I #
1 f 1 8:48.58 KŁECZEK Radosław KB Sporting Międzyzdroje # 85 U23 ZP I # LDK!
2 f 1 8:50.44 POKROP Hubert WKS Grunwald Poznań # 85 U23 WP I B.D. # Z/2488/11 2016 1
3 f 1 8:53.94 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 86 U23 PD I KRÓL Zbigniew # Z/1685/11 2019 2
4 f 1 9:02.62 POCZWARDOWSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje # 84 U23 ZP I
6 f 1 9:05.75 DROP Tomasz SKLA Sopot 85 U23 PM II
7 f 1 9:24.16 PRABUCKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom # 85 U23 PM II
8 f 1 9:51.55 PASTERNAK Andrzej PLKS Gwda Piła # 86 U23 WP III
Wzwyż M
1 s 1 2.01 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL II
3 s 1 1.95 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U23 OP II
4 s 1 1.92 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ III
5 s 1 1.92 KŁODZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów # 85 U23 LB III
6 s 1 1.86 KOSIŃSKI Borys WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS III #
7 s 1 1.86 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS III
2 w 1.98 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS II 785
Tyczka M
  .00 WYPRZAŁ Jarosław ZLKL Zielona Góra 86 U23 LB -- #
1 f 1 5.00 PEWIŃSKI Jakub SKLA Sopot 86 U23 PM I
2 f 1 4.90 ZIĘTEK Błażej MKL Szczecin 86 U23 ZP I #
3 f 1 4.85 STRZELCZYK Michał SKLA Sopot 85 U23 PM I
4 f 1 4.40 STRZELCZYK Paweł SKLA Sopot 84 U23 PM II #
5 f 1 3.80 KŁODZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów # 85 U23 LB III
W dal M
  .00 LEWANDOWSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS -- #
1 7.65 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ +1.5 I #
2 7.46 MATEUSIAK Tomasz OKLA Ostrołęka # 80 Sen MZ -1.5 I
3 7.30 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 U23 OP -0.1 I KRAKOWIAK Lech # Z/2972/11 2019 1
4 7.18 ROSIAK Michał LKS Vectra Włocławek # 86 U23 KP -0.2 II ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3681/11 1
5 7.15 PIˇTEK Norbert PLKS Gwda Piła # 86 U23 WP -0.1 II
6 6.21 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +1.3 --
6 7.12 ¦WIDERSKI Adrian WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS -0.9 II JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2019 1
7 7.11 ROSTKOWSKI Krzysztof AZS-PWSZ Gorzów 86 U23 LB -0.6 II
8 7.08 CHLEBOWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU -1.3 II
9 7.02 LEWANDOWSKI Krzysztof WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA -0.6 II #
10 6.77 ŁUDZIEŃ Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U23 SL -0.7 III
11 6.53 BAŁKOWIEC Grzegorz WLKS Nowe Iganie # 84 U23 MZ -0.7 III
12 6.32 CZUPIEL Paweł STS Pomerania Szczecinek # 85 U23 ZP -0.4 III
1 w 6.94 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS +1.7 II 799
2 w 6.76 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL +1.2 III 757
3 w 6.72 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U23 OP +0.4 III 748
4 w 6.40 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ +0.6 III 675
5 w 6.32 KŁODZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów # 85 U23 LB +1.2 III 657
7 w 6.16 KOSIŃSKI Borys WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS +0.8 -- # 621
8 w 6.00 DROZD Radosław AZS-AWF Katowice 84 U23 SL +2.2 -- 587
Kula (7.26) M
11 14.65 MATUSZAK Mateusz LKS Orkan Wlkp. Poznań # 86 U23 WP I
14 14.23 TRONINA Zbigniew KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS II
2 s 1 13.22 KOSIŃSKI Borys WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS III #
3 s 1 12.98 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ III
4 s 1 12.75 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U23 OP III
5 s 1 12.02 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS III
6 s 1 11.95 DROZD Radosław AZS-AWF Katowice 84 U23 SL --
7 s 1 11.43 KŁODZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów # 85 U23 LB --
8 s 1 10.65 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL --
1 f 1 18.76 GIŻA Jakub LKS Stal Mielec # 85 U23 PK M #
2 f 1 17.25 GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 85 U23 PM I
3 f 1 17.15 GOLBA Piotr AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
4 f 1 17.10 PANKAU Grzegorz MLKS Krajna Sępólno # 84 U23 KP I
5 f 1 16.34 BUDNIK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU I #
6 f 1 16.24 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 U23 PM I KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2019 1
7 f 1 15.83 GAWKOWSKI Adam AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I
8 f 1 15.40 GIBES Wojciech WKS Wawel Kraków # 84 U23 MA I #
9 f 1 14.81 BARON Radosław MOSiR Łaziska Górne # 85 U23 SL I #
10 f 1 14.80 WOŁYNIEC Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM I
12 f 1 14.37 NIEMKIEWICZ Michał SKLA Sopot 86 U23 PM II
13 f 1 14.23 GROCHOT Krzysztof WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA II
1 w 13.82 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS II 717
Młot (7.26) M
  0.00 ZABROCKI Jarosław LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 84 U23 PM -- RÓŻYCKI Ryszard
  0.00 KACZMAREK Maksymilian MUKS Park Zduńska Wola # 84 U23 LD --
1 f 1 60.98 SZEWCZYK Dominik KKL Kielce # 86 U23 SK I #
2 f 1 60.19 RODAK Michał LLKS Osowa Sień # 85 U23 LB I
3 f 1 59.95 WIERCIOCH Michał AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/2025/16 2016 1
4 f 1 58.00 GOŁDYN Bartosz LLKS Pomorze Stargard # 84 U23 ZP I GOŁDYN Bartosz # Z/3068/11 2019 1
5 f 1 54.23 MAKSYMIUK Robert RKS Skra Warszawa # 84 U23 MZ I
6 f 1 52.64 MUZYKA Karol AZS-AWF Gorzów 84 U23 LB II #
7 f 1 50.84 GRZYWNOWICZ Mateusz MKS Start Lublin # 86 U23 LU II WIEJAK Izydor # Z/4358/11 2012 1
8 f 1 50.19 NOGA Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 86 U23 PM II RÓŻYCKI Ryszard 2
9 f 1 45.79 BULMAN Maciej AZS-AWF Gorzów 85 U23 LB II
10 f 1 39.65 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U23 LB III SZWARC Zygmunt 1
11 f 1 39.20 KUSZPIT Grzegorz OKS Start Otwock 85 U23 MZ III #
Oszczep (800) M
2 68.33 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard # 84 U23 ZP I GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4961/11 2013 1
1 f 1 69.34 ROGIŃSKI Tomasz SKLA Sopot 85 U23 PM I
3 f 1 67.45 BOBER Robert RMKS Rybnik 84 U23 SL I
4 f 1 67.42 KˇKOL Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM I
5 f 1 67.20 WI¦NIEWSKI Maciej GKS Olimpia Grudzi±dz # 78 Sen KP I #
6 f 1 66.54 CZAJKOWSKI Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM I
7 f 1 62.51 BOROWCZAK Dariusz AZS-PWSZ Gorzów # 86 U23 LB I
8 f 1 62.49 TOMASZEWSKI Karol AZS-PWSZ Gorzów 85 U23 LB I
9 f 1 62.05 JANIAK Krzysztof AZS ŁódĽ 85 U23 LD I
10 f 1 58.88 DOROSZCZYK Rafał KS Podlasie Białystok # 84 U23 PD II
11 f 1 54.72 KOSIŃSKI Borys WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS III #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.9760057926178 sekund