Łódź 14.01.2018
1. Halowy Mityng ŁOZLA i RKS Łódź 2018
60 m K
1 e 1 7.78 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019 ZKN
2 e 1 7.80 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2019 1 LDK! KN
3 e 1 8.10 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów # 04 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0895/19 , 2019 LDK!
4 e 1 8.26 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019 ZKN
5 e 1 8.29 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 97 U23 DS --
6 e 1 8.34 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 98 U23 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2019 BEZ
1 e 2 7.93 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0866/14 2019 ZKN
2 e 2 8.05 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
3 e 2 8.09 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- LDK! ZKN
4 e 2 8.25 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- ZKN
5 e 2 8.27 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2019 1 ZKN
6 e 2 8.38 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS --
1 e 3 7.55 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa # 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2019 M LDK! KN
2 e 3 7.93 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK! ZKN
3 e 3 7.97 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz # 00 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2 ZKN
4 e 3 8.05 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań 96 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0143/12 2018 2
5 e 3 8.06 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
6 e 3 8.16 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2019 2
1 e 4 8.05 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -- BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2019 2
2 e 4 8.25 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2019 2 LDK! ZKN
3 e 4 8.35 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2019 2 ZKN
4 e 4 8.38 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0564/14 2019
5 e 4 8.48 ZAJĄC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2696/15 2018 4
6 e 4 8.58 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U23 MZ -- ZKN
1 e 5 8.35 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2019 2 LDK! ZKN
2 e 5 8.35 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2019 3
3 e 5 8.43 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/2460/17 2019 3
4 e 5 8.45 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2019 2 ZKN
5 e 5 8.53 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2019 3
6 e 5 8.82 WIŚNIEWSKA Maja MKLA Łęczyca 02 U18 LD --
1 e 6 8.21 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm # 00 U20 LU -- JAROS Kazimierz # Z/4184/18 2019 2
2 e 6 8.25 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2019 1 ZKN
3 e 6 8.41 SZOSTAK Agata KKL Kielce 99 U20 SK --
4 e 6 8.52 ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2018 3
5 e 6 8.54 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2 ZKN
1 e 7 8.40 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U18 LD -- B.D. # 4 LDK! GIM
2 e 7 8.55 SPYCHALSKA Zuzanna RKS Łódź 01 U18 LD -- KOPEĆ Dominik 4 LDK!
3 e 7 8.57 JAMRÓZ Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -- KARKUT Bogdan Z/0353/17 2018 4
4 e 7 8.62 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2019 2
5 e 7 8.69 WRZOSEK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- B.D. BELTER Artur 4 LDK!
6 e 7 8.96 REMBAS Izabela UKS Sprinter Słodków 01 U18 WP -- LDK!
1 e 8 8.41 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2019 2 LDK!
2 e 8 8.43 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2643/17 2019 4 GIM
3 e 8 8.43 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2019 2 ZKN
4 e 8 8.51 WĄGIEL Anna UKS Sprinter Słodków 03 U16 WP -- ROSIAK Robert Z/0219/17 2019 4 LDK!
5 e 8 8.51 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 01 U18 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3037/16 2019 4
6 e 8 8.79 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2019 2 ZKN
1 e 9 8.45 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2019 1 ZKN
2 e 9 8.46 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 01 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1840/17 2019 4
3 e 9 8.55 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0851/16 2019 3 LDK! GIM
4 e 9 8.79 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U16 OP -- LACH Magdalena Z/3863/17 2019 LDK! GIM
5 e 9 8.82 WOJTYRA Viktoria UKS Sprinter Słodków 02 U18 WP -- ROSIAK Robert Z/1565/16 2019 BEZ LDK!
6 e 9 8.86 SOBOLEWSKA Dominika UKS-MOS Opole 05 U14 OP -- LACH Magdalena # Z/3861/17 2019 4 LDK! GIM
1 e 10 8.16 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD -- BLAUSZ Henryka SADACH Aneta # Z/2583/16 2019 1 LDK! ZKN GIM
2 e 10 8.55 LISKA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 03 U16 WP --
3 e 10 8.65 MICHALSKA Anastazja LKS Vectra Włocławek 05 U14 KP -- B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0179/17 , 2019 4 LDK!
4 e 10 8.70 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2018 BEZ
5 e 10 8.73 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK -- TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2019 4 LDK!
6 e 10 8.85 JABŁOŃSKA Martyna UKS Vis Skierniewice 02 U18 LD --
1 e 11 8.42 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- B.D. KOWALSKI Robert , Z/2462/17 , 2019 2
2 e 11 8.79 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- ROSTEK William Z/1079/15 2019 4
3 e 11 8.80 KŁOS Karina AZS Łódź 03 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/3143/17 2019 3 GIM
4 e 11 8.84 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 03 U16 LD -- BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/3144/17 , 2019 4 LDK! GIM
5 e 11 8.85 STAŃCZAK Wiktoria RKS Łódź 02 U18 LD -- KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik BEZ LDK! GIM
6 e 11 9.16 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2019 4
1 e 12 8.28 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2019 3
2 e 12 8.67 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/2461/17 2019 3
3 e 12 8.85 MILCZAREK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- B.D. KOWALSKI Robert , Z/2464/17 , 2019 4
4 e 12 9.08 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2019 4
5 e 12 9.43 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3
6 e 12 9.85 JAROSIŃSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0490/18 2019 BEZ
1 e 13 8.25 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U18 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2019 2
2 e 13 8.57 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 02 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/2882/16 2019 3 LDK! GIM
3 e 13 8.74 KOKOSZKIEWICZ Julia AZS Łódź 02 U18 LD -- SYGDZIAK Zofia 5 LDK! GIM
4 e 13 8.98 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 GIM
5 e 13 9.03 MICHALSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 02 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0197/17 2019 BEZ
6 e 13 9.16 SZULAK Aleksandra UKS 55 Łódź 03 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/3456/17 2019 5 LDK!
1 e 14 8.65 LACHOWICZ Klara AZS Łódź 00 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/3447/17 2019 BEZ
2 e 14 8.86 PILASZEWSKA Oliwia UKS Lisy Zgierz 06 U14 LD --
3 e 14 8.91 KUCIŃSKA Matylda LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/4127/17 , 2019 5 LDK! GIM
4 e 14 8.99 ADAMCZEWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 05 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/0238/18 2019 4
5 e 14 9.01 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP -- GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna # Z/0611/16 2019 3 LDK!
1 e 15 8.69 ZAWISZA Daria UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD --
2 e 15 8.99 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów # 04 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2019 LDK!
3 e 15 9.25 NOWAKOWSKA Maria UKS 55 Łódź 04 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0280/18 2019 5 LDK!
4 e 15 9.70 WALCZAK Nadia UKS Lisy Zgierz 06 U14 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/0245/18 2019 LDK!
5 e 15 9.77 RUSZKOWSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 05 U14 LD --
1 e 16 8.63 TARNOWSKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 05 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/0429/18 2019 3 LDK!
2 e 16 8.75 SADYŚ Marta RKS Łódź 02 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0441/17 2019 4
3 e 16 8.87 GÓRNA Julia UKS Achilles Leszno 02 U18 WP -- GÓRSKA Hanna BEZ LDK! GIM
4 e 16 9.14 WOJNAROWSKA Daria AZS Łódź 03 U16 LD --
5 e 16 9.85 BLOCH Julia UKS Dziewiątka Kutno 05 U14 LD --
1 e 17 8.55 GROT Weronika RKS Łódź 00 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2019 3
2 e 17 8.85 BEDNARKIEWICZ Amelia RKS Łódź 02 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0780/18 2019 BEZ
3 e 17 9.13 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/4046/18 2019 BEZ
4 e 17 9.14 KULA Amelia RKS Łódź 03 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław SZABLEWSKI Tadeusz , Z/0390/18 , 2019 5 LDK!
5 e 17 9.33 KUCHCIAK Oliwia RKS Łódź 03 U16 LD --
1 f 1 7.81 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019 ZKN
2 f 1 7.84 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2019 1 LDK! KN
3 f 1 7.87 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK! ZKN
4 f 1 7.89 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0866/14 2019 ZKN
5 f 1 8.01 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz # 00 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2 ZKN
1 f 2 7.97 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań 96 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0143/12 2018 2
2 f 2 7.98 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
3 f 2 8.12 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -- BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2019 2
4 f 2 8.13 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
5 f 2 8.15 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- LDK! ZKN
6 f 2 8.15 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów # 04 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0895/19 , 2019 LDK!
200 m K
1 s 1 27.37 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm # 00 U20 LU IV JAROS Kazimierz # Z/4184/18 2019 2
2 s 1 27.45 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 00 U20 DS IV ZKN
3 s 1 28.24 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2019 3
1 s 2 26.74 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2019 1 ZKN
2 s 2 27.14 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 97 U23 DS III
3 s 2 28.20 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 98 U23 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2019 BEZ
1 s 3 27.31 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2019 2 LDK! ZKN
2 s 3 27.35 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2019 3
3 s 3 30.06 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2019 4
1 s 4 27.73 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA IV GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK!
2 s 4 28.91 SPYCHALSKA Zuzanna RKS Łódź 01 U18 LD -- KOPEĆ Dominik 4 LDK!
3 s 4 30.21 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2018 BEZ
1 s 5 28.13 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0851/16 2019 3 LDK! GIM
2 s 5 28.83 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/3452/15 2019 3 LDK!
3 s 5 29.30 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2019 2
1 s 6 27.44 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0564/14 2019
2 s 6 29.11 MICHALSKA Anastazja LKS Vectra Włocławek 05 U14 KP V B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0179/17 , 2019 4 LDK!
3 s 6 29.14 KŁOS Karina AZS Łódź 03 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/3143/17 2019 3 GIM
1 s 7 28.85 ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2018 3
2 s 7 29.10 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 03 U16 LD V BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/3144/17 , 2019 4 LDK! GIM
3 s 7 29.58 WRZOSEK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD V B.D. BELTER Artur 4 LDK!
1 s 8 27.62 LACHOWICZ Klara AZS Łódź 00 U20 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/3447/17 2019 BEZ
2 s 8 28.24 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U18 LD IV WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2019 2
3 s 8 29.08 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- LDK!
1 s 9 25.94 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019 ZKN
2 s 9 27.15 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS III
1 s 10 27.62 SAWICKA Karolina UKS Sprinter Słodków 01 U18 WP IV LDK!
2 s 10 28.74 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 01 U18 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3037/16 2019 4
3 s 10 28.76 SZOSTAK Agata KKL Kielce 99 U20 SK --
1 s 11 29.68 TARNOWSKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 05 U14 LD V KORWEK Joanna Z/0429/18 2019 3 LDK!
2 s 11 33.58 JESIOŁOWSKA Gabriela UKS Sprinter Słodków 05 U14 WP --
3 s 11 37.61 ZAKRZEWSKA Dominika UKS Sprinter Słodków 06 U14 WP --
1 s 12 27.24 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS III CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK! ZKN
2 s 12 33.99 KAŹMIERCZAK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 06 U14 WP -- ROSIAK Robert Z/0006/18 2019 BEZ LDK!
1 s 13 28.10 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2019 2 LDK! ZKN GIM
2 s 13 28.82 SYCH Klaudia RKS Łódź 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław 4 LDK! GIM
3 s 13 30.47 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2642/17 2019 4 GIM
1 s 14 29.80 GÓRNA Julia UKS Achilles Leszno 02 U18 WP -- GÓRSKA Hanna BEZ LDK! GIM
2 s 14 30.60 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2019 4
3 s 14 30.95 SZULAK Aleksandra UKS 55 Łódź 03 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/3456/17 2019 5 LDK!
1 s 15 29.62 RZUCIDŁO Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK -- ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan , Z/3775/16 , 2017 3 LDK!
2 s 15 30.34 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2643/17 2019 4 GIM
1 s 16 28.60 GEBLER Julia MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/3450/15 2017 4 LDK!
2 s 16 30.67 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów # 04 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2019 LDK!
1 s 17 29.32 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK V TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2019 4 LDK!
2 s 17 29.96 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0840/16 , 2019 4 LDK! GIM
1 s 18 30.22 MAJCHRZAK Natalia UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD V
2 s 18 30.39 WOJNAROWSKA Daria AZS Łódź 03 U16 LD --
1 s 19 28.82 STAŃCZAK Wiktoria RKS Łódź 02 U18 LD -- KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik BEZ LDK! GIM
2 s 19 28.90 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- ROSTEK William Z/1079/15 2019 4
3 s 19 29.12 ZAJĄC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2696/15 2018 4
300 m K
1 s 1 42.31 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2019 1 ZKN
2 s 1 43.41 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2019 2 ZKN
1 s 2 44.00 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2019 2 ZKN
2 s 2 44.99 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK! ZKN GIM
3 s 2 45.91 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
1 s 3 44.23 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 03 U16 LD III JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/0749/17 , 2019 3 LDK! GIM
2 s 3 45.66 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/3452/15 2019 3 LDK!
  s 3 DQ RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK!
1 s 4 45.66 GEBLER Julia MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/3450/15 2017 4 LDK!
2 s 4 45.78 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- LDK!
3 s 4 47.97 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/2769/16 2019 3 LDK!
1 s 5 44.32 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD -- BLAUSZ Henryka SADACH Aneta # Z/2583/16 2019 1 LDK! ZKN GIM
2 s 5 47.29 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0366/16 2019 3 LDK! ZKN GIM
3 s 5 50.94 DEREJSKA Zuzanna RKS Łódź 03 U16 LD -- # GIM
1 s 6 47.04 LISKA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 03 U16 WP V
2 s 6 47.11 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/6463/15 2019 4
3 s 6 48.26 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki # 01 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2019 3
1 s 7 45.84 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 01 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1840/17 2019 4
2 s 7 46.25 ZIEMBA Wiktoria RKS Łódź 03 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław Z/0750/17 2019 4 LDK! GIM
3 s 7 46.57 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2019 3
1 s 8 46.10 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek # Z/3764/17 2019 3 LDK! GIM
2 s 8 46.93 KRAWCZYK Katarzyna UKS-MOS Opole 04 U16 OP V LDK!
3 s 8 47.19 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK V SZCZERBA Mariusz # Z/4622/17 2019 2
1 s 9 48.97 KOKOSZKIEWICZ Julia AZS Łódź 02 U18 LD -- SYGDZIAK Zofia 5 LDK! GIM
2 s 9 53.79 DURAS Oliwia RKS Łódź 04 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz KOWALCZYK Katarzyna # Z/0825/18 2019 5 LDK!
  s 9 DQ MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- B.D. KOWALSKI Robert , Z/2462/17 , 2019 2
1 s 10 45.28 GROT Weronika RKS Łódź 00 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2019 3
2 s 10 45.79 SADYŚ Marta RKS Łódź 02 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0441/17 2019 4
3 s 10 47.75 BEDNARKIEWICZ Amelia RKS Łódź 02 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0780/18 2019 BEZ
600 m K
1 s 1 1:40.82 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 01 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/4813/15 2019 2 LDK! ZKN
2 s 1 1:41.23 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/0420/15 2019 ZKN
3 s 1 1:41.43 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- JAROS Kazimierz # Z/2768/16 2019 3 LDK! ZKN
4 s 1 1:44.60 OLACH Laura LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0848/16 , 2018 4 LDK! GIM
5 s 1 1:45.56 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2019 3
6 s 1 1:51.68 WICHLIŃSKA Weronika LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/4277/17 2019 3 LDK! GIM
1 s 2 1:43.95 CHMIELEWSKA Gabriela BKL Bełchatów 03 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz # 4 LDK!
2 s 2 1:44.24 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- JAROS Kazimierz # Z/5326/15 2019 4 LDK!
3 s 2 1:46.54 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki # 01 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2019 3
4 s 2 1:50.23 NIWCZYK Karolina UKS Achilles Leszno # 02 U18 WP -- ZDONEK Filip Z/0365/18 2019
5 s 2 1:50.43 SZYMCZAK Paulina AZS Łódź # 00 U20 LD -- SEKIETA Radosław # Z/1086/17 2019 4
6 s 2 1:53.97 ZIĘBA Dominika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -- KARKUT Bogdan Z/0477/17 2019 5
7 s 2 1:54.47 MAĆKOWIAK Milena MUKS Kadet Rawicz 03 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0308/17 2019 5
1 s 3 1:46.26 RÓWNICKA Kamila UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK V SZCZERBA Mariusz # Z/4621/17 2019 2
2 s 3 1:46.84 PIWOWARSKA Amelia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD V LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3161/17 2019 2
3 s 3 1:48.74 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 04 U16 LD V NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2019 3
4 s 3 1:48.96 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów # 04 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/0894/19 , 2019 4 LDK!
5 s 3 1:49.23 LESKA Antonina UKS Czempion Bełchatów # 04 U16 LD V SKARBA Andrzej RYBARCZYK Dariusz , Z/2421/19 , 2019 5 LDK!
6 s 3 1:53.00 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- SZCZERBA Mariusz # Z/4623/17 2019 4 LDK!
1000 m K
1 s 1 2:49.41 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2008/15 2019 1 LDK! ZKN
2 s 1 3:01.11 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- GIZA Maciej 2 LDK! ZKN
3 s 1 3:06.27 DAWIDZIAK Aleksandra UKS Czempion Bełchatów # 02 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz B.D. RYBARCZYK Dariusz # , Z/0171/16 , 2019 BEZ LDK! ZKN
4 s 1 3:09.47 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD --
5 s 1 3:10.35 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2019 3
6 s 1 3:11.54 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- JAROS Kazimierz # Z/1249/15 2019 2 LDK! ZKN
7 s 1 3:13.17 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2019 3 ZKN
8 s 1 3:14.11 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2019 2 LDK! ZKN
9 s 1 3:18.74 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/0573/16 2019 3
10 s 1 3:20.85 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/1364/16 2019 3 ZKN
11 s 1 3:28.27 KOZIOŁ Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0641/18 2018
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 e 1 10.03 MICHNIACKA Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/2786/17 2019 3
2 e 1 11.19 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4
3 e 1 11.60 MAJCHRZAK Natalia UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD --
4 e 1 11.93 KOPERSKA Kalina MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0422/18 2019 4
5 e 1 12.92 RYDCZAK Martyna MKLA Łęczyca 03 U16 LD --
6 e 1 12.93 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2019 BEZ
1 f 1 9.7 r MICHNIACKA Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/2786/17 2019 3
2 f 1 10.2 r RYDCZAK Martyna MKLA Łęczyca 03 U16 LD --
3 f 1 10.9 r MAJCHRZAK Natalia UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD --
4 f 1 11.3 r MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4
5 f 1 11.5 r KOPERSKA Kalina MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0422/18 2019 4
6 f 1 12.3 r DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2019 BEZ
60 m pł K J Mł K
1 e 1 9.19 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2019 1 LDK! KN
2 e 1 9.38 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1 KN
3 e 1 9.60 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2019 1 ZKN
4 e 1 9.92 SYCH Klaudia RKS Łódź 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław 4 LDK! GIM
5 e 1 10.32 ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/1685/16 2018 4 LDK! GIM
  e 1 DNF RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK!
1 e 2 8.40 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa # 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2019 M LDK! KN
2 e 2 9.34 OZGA Aleksandra RKS Łódź # 01 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1 ZKN
3 e 2 9.41 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK! ZKN GIM
4 e 2 10.54 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0366/16 2019 3 LDK! ZKN GIM
  e 2 DNF GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK! ZKN
  e 2 DQ PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2019 2 ZKN
1 f 1 8.29 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa # 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2019 M LDK! KN
2 f 1 9.24 OZGA Aleksandra RKS Łódź # 01 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1 ZKN
3 f 1 9.40 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2019 1 ZKN
4 f 1 9.59 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK! ZKN GIM
60 m pł K K
1 s 1 9.20 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2019 1 ZKN
2 s 1 9.37 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -- KN
3 s 1 9.40 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2019 2 LDK! ZKN
4 s 1 9.43 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN -- PALUCH Krystian Z/3010/15 2019 1 KN
5 s 1 9.76 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
1 s 2 8.65 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019 KN
2 s 2 9.51 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN -- BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019 KN
3 s 2 9.71 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- LDK! ZKN
4 s 2 10.81 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1 KN
  s 2 DNF GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4
1 e 1 8.94 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019 ZKN
2 e 1 9.15 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0866/14 2019 ZKN
3 e 1 9.29 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2019 M ZKN
4 e 1 9.40 WŁOCHOWICZ Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/0588/14 2019 3 ZKN
5 e 1 10.14 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 97 U23 DS --
1 e 2 9.08 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- PYRA Dawid B.D. Z/1760/12 2019 KN
2 e 2 9.29 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM -- MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM KN
3 e 2 10.42 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS --
1 f A 8.60 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019 KN
2 f A 9.26 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2019 1 ZKN
3 f A 9.45 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2019 2 LDK! ZKN
  f A DNF FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -- KN
1 f 1 8.95 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019 ZKN
2 f 1 9.04 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0866/14 2019 ZKN
3 f 1 9.26 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM -- MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM KN
4 f 1 10.44 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2019 M ZKN
Wzwyż K
1 f 1 1.78 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP I CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0250/15 2019 KN
2 f 1 1.71 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM I MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM KN
3 f 1 1.61 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019 KN
4 f 1 1.61 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP III KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2019 M ZKN
5 f 1 1.56 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U23 MZ III ZKN
6 f 1 1.56 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS III PYRA Dawid B.D. Z/1760/12 2019 KN
7 f 1 1.56 WŁOCHOWICZ Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP III PLASKOTA Krzysztof # Z/0588/14 2019 3 ZKN
8 f 1 1.56 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1 KN
9 f 1 1.51 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2019 3 LDK! GIM
9 f 1 1.51 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2019 2
11 f 1 1.51 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1 KN
11 f 1 1.51 MOSZURA Aleksandra RKS Łódź 02 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3542/16 , 2019 4 LDK! GIM
13 f 1 1.51 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
13 f 1 1.51 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 02 U18 LD IV KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2019 2 ZKN
15 f 1 1.51 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV ZKN
16 f 1 1.46 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ IV KN
17 f 1 1.46 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa # 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/1131/17 2019 2
18 f 1 1.46 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD IV GRABOLUS Marek Z/4046/18 2019 BEZ
19 f 1 1.46 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4
20 f 1 1.41 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3
21 f 1 1.41 JACAK Julia RKS Łódź 04 U16 LD V KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2019 4 LDK!
22 f 1 1.36 ZAWISZA Daria UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD --
23 f 1 1.36 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 02 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof # Z/0747/16 2019 4 LDK! GIM
24 f 1 1.26 PIECH Maria RKS Łódź 03 U16 LD -- KRAKOWIAK Lech JASZCZAK Stanisław Z/2253/17 2019 4 LDK! GIM
  f 1 NM JABŁOŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice # 03 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/3516/16 2019 4
Tyczka K
1 f 1 4.00 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U18 DS I ŁOŚ Dariusz Z/3600/15 2019 1 KN
2 f 1 3.50 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM I SZYMCZAK Edward # Z/6129/15 2019 1 LDK! KN
3 f 1 3.40 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ I SZYMCZAK Edward Z/3878/16 2019 1 LDK! KN
4 f 1 3.30 PLAK Malwina RKS Łódź 02 U18 LD I SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2019 1 ZKN
5 f 1 3.10 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD II SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2019 1 ZKN
6 f 1 2.60 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/2461/17 2019 3
7 f 1 2.45 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 05 U14 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/0295/18 2019 3 LDK!
8 f 1 2.45 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2 ZKN
9 f 1 2.30 KOPERSKA Kalina MKLA Łęczyca 04 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/0422/18 2019 4
W dal K
1 f 1 5.46 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U18 LD II PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2019 2 LDK! ZKN
2 f 1 5.43 BARAŃSKA Vanessa MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP II ZKN
3 f 1 5.29 WŁOCHOWICZ Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP III PLASKOTA Krzysztof # Z/0588/14 2019 3 ZKN
4 f 1 5.27 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN III PALUCH Krystian Z/3010/15 2019 1 KN
5 f 1 5.24 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2019 2 LDK!
6 f 1 4.99 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U16 LD IV BARSKA Jolanta Z/2460/17 2019 3
7 f 1 4.86 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2019 3 ZKN
8 f 1 4.85 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP IV GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna # Z/0611/16 2019 3 LDK!
9 f 1 4.79 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1 KN
10 f 1 4.65 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
11 f 1 4.64 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 02 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/2882/16 2019 3 LDK! GIM
12 f 1 4.58 MIZERSKA Nicola MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD --
13 f 1 4.39 RYDCZAK Martyna MKLA Łęczyca 03 U16 LD --
14 f 1 4.37 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 05 U14 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/0295/18 2019 3 LDK!
15 f 1 4.26 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek # Z/3764/17 2019 3 LDK! GIM
16 f 1 4.14 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 GIM
17 f 1 4.13 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2642/17 2019 4 GIM
18 f 1 4.10 NOWAKOWSKA Maria UKS 55 Łódź 04 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0280/18 2019 5 LDK!
19 f 1 4.02 WIŚNIEWSKA Maja MKLA Łęczyca 02 U18 LD --
20 f 1 3.62 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4
21 f 1 3.42 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2019 BEZ
Trójskok K
1 f 1 11.37 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2019 2 ZKN
2 f 1 11.13 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2019 1 ZKN
3 f 1 11.02 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U18 LD III MANTYK Łukasz Z/0098/15 2019 3 LDK! ZKN
4 f 1 10.92 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2 ZKN
5 f 1 10.50 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2019 3 ZKN
6 f 1 10.26 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV ZKN
7 f 1 9.80 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2 ZKN
60 m M
1 e 1 7.10 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2019 1 ZKN
2 e 1 7.11 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96 U23 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 2 ZKN
3 e 1 7.17 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U20 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1 KN
4 e 1 7.24 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -- HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1 KN
5 e 1 7.28 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2019 3 LDK! ZKN
6 e 1 7.28 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD -- KOWALSKI Robert Z/4352/15 2019 3
1 e 2 7.07 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2019 1 LDK! KN GIM
2 e 2 7.08 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -- HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M KN
3 e 2 7.18 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz # Z/1532/15 2019 M KN
4 e 2 7.40 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M KN
5 e 2 8.85 BIAŁEK-MONTEIRO Eryk RKS Łódź 03 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK! GIM
1 e 3 6.99 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2019 1 ZKN
2 e 3 7.05 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
3 e 3 7.11 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2019 1 LDK! KN GIM
4 e 3 7.29 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- HOMA Wioleta Z/4403/15 2019 1 KN
5 e 3 7.30 ZAJMA Paweł RKS Łódź 99 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0407/15 2019 3
6 e 3 7.52 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2019 3
1 e 4 7.26 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- ROSTEK William Z/4584/15 2019 2 ZKN
2 e 4 7.40 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 99 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2019 ZKN
3 e 4 7.46 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
4 e 4 7.48 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U23 LD -- WOŹNIAK Jerzy B.D. Z/0378/16 2019 3
1 e 5 7.29 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U18 LD -- SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2019 2 LDK! KN
2 e 5 7.38 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 99 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2018 3
3 e 5 7.39 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0477/15 2019 2
4 e 5 7.44 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2019 2 ZKN
5 e 5 7.53 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- B.D. # 3
6 e 5 7.65 KOCOŃ Damian RKS Łódź 03 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz JASZCZAK Stanisław Z/0751/17 2018 4 LDK! GIM
1 e 6 7.30 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U18 SK -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2019 2 LDK!
2 e 6 7.44 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2019 3
3 e 6 7.49 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2019 3
4 e 6 7.54 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3 ZKN
5 e 6 7.59 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 99 U20 LD --
6 e 6 7.70 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0225/17 2018 4
1 e 7 7.43 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2019 2 ZKN
2 e 7 7.59 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2018 2 ZKN
3 e 7 7.66 MRUG Kamil MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/6251/15 2019 3 ZKN
4 e 7 7.67 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2404/17 2019 3
5 e 7 7.97 WEJMAN Maciej RKS Łódź 99 U20 LD --
6 e 7 8.05 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek # , Z/2083/16 , 2019 BEZ LDK! GIM
1 e 8 7.56 DOBROWOLSKI Bartłomiej AZS Łódź 02 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/3494/16 2019 4
2 e 8 7.60 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2019 1 ZKN
3 e 8 7.62 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2019 3 LDK! ZKN GIM
4 e 8 7.64 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- WOSIEK Jacek ROSTEK William # , Z/1881/16 , 2019 BEZ LDK! GIM
5 e 8 7.76 ORLIŃSKI Michał MLKS Echo Twardogóra 99 U20 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/3251/15 2019 BEZ
6 e 8 7.79 PACHOLSKI Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -- MARSZAŁEK Rafał Z/6452/15 2018 4
1 e 9 7.53 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 00 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/6294/15 2019 3
2 e 9 7.67 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0195/17 2019 3
3 e 9 7.71 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2019 3 LDK!
4 e 9 7.73 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 03 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0311/17 2019 3
5 e 9 7.74 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD --
6 e 9 8.03 KOWALSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 02 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3518/16 2017 BEZ
1 e 10 7.81 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3819/15 2019 3 ZKN
2 e 10 7.84 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0588/17 2019 3
3 e 10 7.84 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2019 4 LDK!
4 e 10 7.99 REMBAS Maciej UKS Sprinter Słodków 03 U16 WP --
5 e 10 8.11 MACIEJEWSKI Miron niest. Poznań 75 Masters WP -- B.D. B.D. , Z/1887/19 , 2019 BEZ
6 e 10 8.24 SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 03 U16 WP --
1 e 11 7.47 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 97 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0064/13 2019 3
2 e 11 7.59 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2019 3 LDK! GIM
3 e 11 8.01 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 03 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0312/17 2019 2
4 e 11 8.17 GRZEGORZEWSKI Adam KS Żeglina Sieradz 00 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0902/17 2019 BEZ
5 e 11 8.35 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2019 4
1 e 12 7.42 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków # 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2019 3
2 e 12 7.55 KAPUSTA Krzysztof KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0779/18 2019
3 e 12 7.71 SZCZYREK Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA --
4 e 12 7.86 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/2463/17 2019 3
5 e 12 8.13 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 03 U16 LD -- BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/3975/17 , 2019 4 LDK!
6 e 12 DQ ALEKSIAYUK Anton MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- ROSTEK William Z/4298/19 2019 BEZ
1 e 13 7.27 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK! ZKN
2 e 13 7.61 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2019 3
3 e 13 7.69 BROCKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD --
4 e 13 7.84 ŁYSZCZYŃSKI Wiktor RKS Łódź 02 U18 LD -- KOPEĆ Dominik BEZ LDK! GIM
5 e 13 7.98 WIŚNIEWSKI Hubert AZS Łódź 02 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/3974/17 2019 BEZ
1 e 14 7.35 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/4778/17 2019 2
2 e 14 7.54 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/0587/17 2019 3
3 e 14 7.81 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 02 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/1351/17 2019 4 LDK! ZKN GIM
4 e 14 7.89 BURY Maciej UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD --
5 e 14 8.08 SPUŁTOWSKI Adam RKS Łódź 99 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz # Z/2045/18 2019 BEZ
6 e 14 9.30 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 06 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/0246/18 2019
1 e 15 7.72 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2019 4 LDK! ZKN
2 e 15 7.81 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz # , Z/3553/16 , 2019 BEZ LDK! GIM
3 e 15 8.23 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD -- BARSKA Jolanta # Z/3524/16 2019 4 LDK!
4 e 15 8.25 MĄKOLSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD --
5 e 15 8.36 PĘCZEK Adam RKS Łódź 72 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/0876/18 , 2019 BEZ
6 e 15 8.49 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 04 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2019 BEZ
1 f 1 6.97 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2019 1 ZKN
2 f 1 7.00 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
3 f 1 7.01 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2019 1 LDK! KN GIM
4 f 1 7.03 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2019 1 ZKN
5 f 1 7.07 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2019 1 LDK! KN GIM
6 f 1 7.13 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -- HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M KN
1 f 2 7.13 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz # Z/1532/15 2019 M KN
2 f 2 7.16 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96 U23 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 2 ZKN
2 f 2 7.16 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -- HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1 KN
4 f 2 7.21 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK! ZKN
5 f 2 7.22 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- ROSTEK William Z/4584/15 2019 2 ZKN
200 m M
1 s 1 22.90 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96 U23 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 2 ZKN
2 s 1 24.56 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2404/17 2019 3
1 s 2 22.88 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL III KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1 ZKN
2 s 2 23.67 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 99 U20 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2019 ZKN
1 s 3 23.71 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD IV KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2019 3
2 s 3 23.76 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0477/15 2019 2
1 s 4 23.99 ZAJMA Paweł RKS Łódź 99 U20 LD IV KOPEĆ Dominik Z/0407/15 2019 3
2 s 4 24.30 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 99 U20 LD IV
3 s 4 24.30 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 00 U20 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/6294/15 2019 3
1 s 5 23.43 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków # 98 U23 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/1519/14 2019 ZKN
2 s 5 23.89 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 97 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0064/13 2019 3
3 s 5 25.25 WEJMAN Maciej RKS Łódź 99 U20 LD --
1 s 6 23.81 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2 ZKN
2 s 6 24.10 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków # 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2019 3
3 s 6 26.35 DOBROWOLSKI Bartłomiej AZS Łódź 02 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/3494/16 2019 4
1 s 7 24.21 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA IV GIZA Maciej 3 LDK! ZKN GIM
2 s 7 24.44 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2019 3 LDK! GIM
3 s 7 24.87 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U20 LD -- ZKN
1 s 8 24.70 SZCZYREK Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA --
2 s 8 25.63 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2019 3
3 s 8 27.08 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL -- KASIŃSKI Marek # Z/2118/17 2019 BEZ
1 s 9 26.21 WIŚNIEWSKI Hubert AZS Łódź 02 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/3974/17 2019 BEZ
2 s 9 27.26 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek # , Z/2083/16 , 2019 BEZ LDK! GIM
3 s 9 27.43 KOWALSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 02 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3518/16 2017 BEZ
1 s 10 23.57 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U18 SK III TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2019 2 LDK!
2 s 10 25.98 STANKIEWICZ Mikołaj AZS Łódź 03 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/3972/17 2019 5
1 s 11 25.38 KAPUSTA Krzysztof KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0779/18 2019
2 s 11 26.08 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD --
3 s 11 28.11 MĄKOLSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD --
1 s 12 25.38 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0195/17 2019 3
2 s 12 26.27 ALEKSIAYUK Anton MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- ROSTEK William Z/4298/19 2019 BEZ
3 s 12 26.36 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 03 U16 LD -- BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/3975/17 , 2019 4 LDK!
1 s 13 25.74 SKRZYPCZAK Kamil SL Salos-Wodna Łódź 91 Sen LD -- KOTELNICKI Mariusz B.D. Z/0592/18 2018 3
2 s 13 25.77 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- WOSIEK Jacek ROSTEK William # , Z/1881/16 , 2019 BEZ LDK! GIM
3 s 13 25.95 CHOJNACKI Wiktor SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5558/15 2018 4 LDK!
1 s 14 24.03 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
2 s 14 24.12 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U18 DS IV ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK! ZKN
3 s 14 24.97 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- B.D. # 3
1 s 15 23.54 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS III ROSTEK William Z/4584/15 2019 2 ZKN
2 s 15 25.50 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2019 4 LDK!
3 s 15 25.73 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2019 3 LDK!
300 m M
1 s 1 37.28 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/0984/13 2019 2
2 s 1 37.73 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2018 2 ZKN
1 s 2 36.39 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL -- KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1 ZKN
2 s 2 37.53 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD -- KOWALSKI Robert Z/4352/15 2019 3
3 s 2 38.97 MRUG Kamil MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/6251/15 2019 3 ZKN
1 s 3 37.43 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 97 U23 LD -- FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. # Z/1260/13 2019
2 s 3 38.93 CIEŚLA Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP --
3 s 3 39.03 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2284/16 2019 3
1 s 4 38.09 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 99 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2018 3
2 s 4 38.20 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2019 3 LDK! ZKN GIM
3 s 4 40.49 MICHALSKI Hubert LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/3413/16 2018 BEZ LDK! GIM
1 s 5 39.46 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2019 2 LDK! ZKN
2 s 5 40.17 KOCOŃ Damian RKS Łódź 03 U16 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz JASZCZAK Stanisław Z/0751/17 2018 4 LDK! GIM
3 s 5 40.26 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 03 U16 WP IV ŚWITAŁA Aldona Z/0312/17 2019 2
1 s 6 40.09 ERM Adrian RKS Łódź 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/3537/16 , 2019 BEZ LDK! GIM
2 s 6 40.66 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2019 4 LDK!
3 s 6 42.31 GRZEGORZEWSKI Adam KS Żeglina Sieradz 00 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0902/17 2019 BEZ
1 s 7 39.38 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2019 1 ZKN
2 s 7 44.02 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD -- BARSKA Jolanta # Z/3524/16 2019 4 LDK!
  s 7 DNF ORLIŃSKI Michał MLKS Echo Twardogóra 99 U20 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/3251/15 2019 BEZ
1 s 8 37.97 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2019 2 ZKN
2 s 8 42.20 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/2142/16 2019 4
  s 8 DNF MIKA Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U20 OP --
1 s 9 40.08 ŁYSZCZYŃSKI Wiktor RKS Łódź 02 U18 LD -- KOPEĆ Dominik BEZ LDK! GIM
2 s 9 40.82 KACPERAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa # 01 U18 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/2283/16 2019
3 s 9 44.11 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz # , Z/3553/16 , 2019 BEZ LDK! GIM
1 s 10 38.19 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD III KOWALSKI Robert Z/4778/17 2019 2
2 s 10 40.51 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL -- KASIŃSKI Marek # Z/2281/16 2019 3
3 s 10 43.88 PĘCZEK Adam RKS Łódź 72 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/0876/18 , 2019 BEZ
1 s 11 39.55 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2019 4 LDK! ZKN
2 s 11 46.03 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 57 Masters LD -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2019 BEZ
1 s 12 41.07 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- ROSTEK William TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # Z/0456/16 2019 BEZ LDK! GIM
2 s 12 41.47 WÓJCIK Konrad KKL Kielce 00 U20 SK --
3 s 12 46.38 BRYLL Ignacy UKS-MOS Opole 04 U16 OP -- LACH Magdalena Z/2804/18 2019 BEZ LDK!
600 m M
1 s 1 1:22.51 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1 ZKN
2 s 1 1:22.71 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/1090/14 2019 2 ZKN
3 s 1 1:24.97 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2019 2 ZKN
4 s 1 1:27.59 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U23 LD -- B.D. WASIAK Jarosław # , Z/0718/13 , 2019 2
5 s 1 1:30.83 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/2580/16 2019 4
6 s 1 1:31.30 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/2155/17 2019 4
7 s 1 1:32.48 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2019 2 ZKN
8 s 1 1:33.12 KOCHANOWICZ Krystian KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/1446/16 2019 BEZ
1 s 2 1:28.31 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor LKS Vectra Włocławek 00 U20 KP -- WIERZBICKI Dariusz # Z/2011/15 2019 3
2 s 2 1:30.39 GAWRYSZCZAK Daniel AZS Łódź 01 U18 LD -- SADACH Aneta 4 LDK! ZKN
3 s 2 1:32.93 ZIELIŃSKI Patryk AZS Łódź 02 U18 LD -- BRÓDKA Daniel 4 LDK! GIM
4 s 2 1:33.07 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/2463/17 2019 3
5 s 2 1:33.14 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0849/16 , 2019 3 LDK! GIM
6 s 2 1:42.32 DĄBRÓWKA Wiktor UKS Czempion Bełchatów # 04 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/0893/19 , 2019 5 LDK!
7 s 2 1:42.40 HANKE Szymon LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0846/16 , 2019 5 LDK! GIM
8 s 2 1:43.84 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # , Z/4126/17 , 2019 4 LDK! GIM
9 s 2 1:45.22 NOWAKOWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4709/17 2019 BEZ LDK!
1000 m M
1 s 1 2:31.76 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1 ZKN
2 s 1 2:35.01 ZIENTALAK Mateusz MKS Zduńska Wola # 99 U20 LD -- SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej # , Z/0227/16 , 2019
3 s 1 2:40.97 OLEJNICZAK Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD --
4 s 1 2:42.46 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- WOSIEK Jacek CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # Z/0488/17 2019 3 LDK! ZKN GIM
5 s 1 2:42.50 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2401/17 2019 4 ZKN
6 s 1 2:45.02 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2019 3
7 s 1 2:49.91 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 97 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2019 BEZ
8 s 1 2:52.67 RUTA Mateusz AZS Łódź 01 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/3564/18 2019 4
9 s 1 2:59.16 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/2463/16 2019 4
10 s 1 3:27.12 MASIEWICZ Borys UKS-MOS Opole 03 U16 OP -- LACH Magdalena Z/3859/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 s 2 2:53.51 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/3727/17 2019 4
2 s 2 2:59.27 SZAJRYCH Aleksander UKS Sprinter Słodków 04 U16 WP V ROSIAK Robert Z/0003/18 2019 3
3 s 2 2:59.76 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2019 3
4 s 2 3:09.58 SWĘDERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/4779/17 2019 4
5 s 2 3:11.73 KWIATKOWSKI Sebastian UMLKS Pegaz Opoczno 02 U18 LD --
6 s 2 3:25.74 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 05 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/0426/18 2019 BEZ LDK!
7 s 2 3:32.98 HUĆKO Michał UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0240/18 2019 BEZ
8 s 2 3:37.64 JÓŹWIAK Krzysztof UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0247/18 2019 4
9 s 2 3:40.29 STAJUDA Kajetan UKS Lisy Zgierz 05 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/0244/18 2018
  s 2 DQ UŁAŃSKI Jakub ULKS MOSiR Sieradz # 04 U16 LD -- FIRLIT Roman Z/0133/19 2019 5
60 m pł M J Mł M
1 e 1 8.02 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -- KACZMAREK Grzegorz # Z/4588/15 2019 1 ZKN
2 e 1 8.62 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2019 2 ZKN
3 e 1 8.69 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK! ZKN GIM
4 e 1 9.07 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2019 3 LDK! ZKN GIM
5 e 1 9.84 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3 ZKN
1 e 2 8.59 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2019 3
2 e 2 8.67 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3819/15 2019 3 ZKN
3 e 2 9.32 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2019 2 ZKN
4 e 2 9.44 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/2142/16 2019 4
1 e 3 8.62 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej 3 LDK! ZKN GIM
2 e 3 8.79 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2019 2 LDK! ZKN
3 e 3 9.72 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- ROSTEK William TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # Z/0456/16 2019 BEZ LDK! GIM
1 f 1 8.04 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -- KACZMAREK Grzegorz # Z/4588/15 2019 1 ZKN
2 f 1 8.59 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2019 2 ZKN
3 f 1 8.69 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 8.70 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2019 3
5 f 1 8.77 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej 3 LDK! ZKN GIM
6 f 1 8.79 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3819/15 2019 3 ZKN
60 m pł M (99.1) M
1 e 1 8.43 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2019 1 ZKN
2 e 1 8.53 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2018 2 ZKN
3 e 1 8.61 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2 ZKN
4 e 1 8.66 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 KN ZKN
5 e 1 9.39 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3 ZKN
1 e 2 8.66 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U20 LD -- ZKN
2 e 2 8.86 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- NALEPA Marek Z/2736/16 2018 2 ZKN
3 e 2 9.34 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ --
4 e 2 10.57 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- ZKN
1 f 1 8.21 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2019 1 ZKN
2 f 1 8.53 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2018 2 ZKN
3 f 1 8.65 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U20 LD -- ZKN
4 f 1 8.66 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2 ZKN
5 f 1 8.68 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- NALEPA Marek Z/2736/16 2018 2 ZKN
60 m pł M M
1 e 1 8.53 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
2 e 1 8.65 BARAN Patryk SKLA Sopot # 98 U23 PM -- MODELSKI Michał B.D. # Z/0025/14 2019 KN
3 e 1 8.72 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- B.D. B.D. # Z/0058/14 2019 KN
1 e 2 8.03 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom # 97 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2019 M KN
2 e 2 8.44 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M KN
3 e 2 8.69 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków # 98 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1519/14 2019 ZKN
1 f 1 8.00 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom # 97 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2019 M KN
2 f 1 8.39 BARAN Patryk SKLA Sopot # 98 U23 PM -- MODELSKI Michał B.D. # Z/0025/14 2019 KN
3 f 1 8.61 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków # 98 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1519/14 2019 ZKN
4 f 1 8.62 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- B.D. B.D. # Z/0058/14 2019 KN
  f 1 DNF PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
Wzwyż M
1 f 1 1.94 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2018 2 ZKN
2 f 1 1.94 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2019 2 ZKN
3 f 1 1.92 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2019 3
4 f 1 1.81 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP IV KŁÓDKOWSKI Andrzej DOBROSIELSKA Martyna # , Z/3370/17 , 2019 3 LDK! GIM
5 f 1 1.81 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3 ZKN
6 f 1 1.76 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2019 4
7 f 1 1.76 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP IV NALEPA Marek Z/2736/16 2018 2 ZKN
8 f 1 1.71 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2573/16 2019 2 ZKN
9 f 1 1.66 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- ZKN
10 f 1 1.66 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -- ZKN
11 f 1 1.61 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/0587/17 2019 3
Tyczka M
1 f 1 4.30 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U20 LD II KUBIAK Robert Z/0409/15 2019 1 KN
2 f 1 4.20 BIALIC Tomasz MKS MOS Wrocław # 00 U20 DS II ŁOŚ Dariusz Z/1161/15 2019 1 LDK! KN
3 f 1 4.20 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M KN
4 f 1 4.20 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP II PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M KN
5 f 1 4.10 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 70 Masters DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1232/13 2019 2
6 f 1 4.00 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 02 U18 LD II KUBIAK Robert Z/2573/16 2019 2 ZKN
7 f 1 3.85 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2019 2 ZKN
8 f 1 3.70 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U20 MZ III RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1 KN
9 f 1 3.40 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/2563/16 2019 3
10 f 1 3.40 CACAJ Wiktor UKS OSoT Szczecin # 04 U16 ZP IV FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin , Z/4943/18 , 2019 3 LDK! GIM
11 f 1 3.40 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/0588/17 2019 3
12 f 1 3.20 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS IV GĘBSKI Adam TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # Z/1684/16 2019 4 LDK! ZKN GIM
13 f 1 3.00 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 KN ZKN
14 f 1 3.00 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP -- ZKN
15 f 1 2.80 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 03 U16 LD V KUBIAK Robert Z/2163/17 2019
  f 1 NM REDZIK Bartosz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0377/17 2018 4
  f 1 NM GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2019 2 LDK! ZKN
  f 1 NM DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
  f 1 NM KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce # 00 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2019 3
W dal M
1 f 1 6.66 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2019 2 ZKN
2 f 1 6.65 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP III PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M KN
3 f 1 6.59 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1 KN
4 f 1 6.55 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M KN
5 f 1 6.44 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3775/15 2019 3 ZKN
6 f 1 6.41 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 KN ZKN
7 f 1 6.17 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS IV KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2019 3
8 f 1 6.11 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- B.D. B.D. # Z/0058/14 2019 KN
9 f 1 6.08 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD IV GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3 ZKN
10 f 1 5.70 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2494/16 , 2019 BEZ LDK!
11 f 1 5.67 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 03 U16 WP V ŚWITAŁA Aldona Z/0311/17 2019 3
12 f 1 5.66 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- NALEPA Marek Z/2736/16 2018 2 ZKN
13 f 1 5.31 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2019 3 LDK! ZKN
14 f 1 5.30 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ --
15 f 1 5.29 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3 ZKN
Trójskok M
1 f 1 13.58 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3 ZKN
2 f 1 13.52 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2019 2 ZKN
3 f 1 13.09 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U23 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
4 f 1 12.77 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2019 3 LDK! ZKN GIM
5 f 1 12.32 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3 ZKN
6 f 1 12.13 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2019 4
7 f 1 11.58 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 02 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/1351/17 2019 4 LDK! ZKN GIM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.4438450336456 sekund