Poznań 31 - 01.06.2014
Mistrzostwa Okręgu młodzików + mityng okręgowy
100 m K
1 3 e 1 13.09 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U16 WP +0.4 III MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
2 9 e 1 13.74 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP +0.4 IV SOBIERAJ Dawid # Z/6217/15 2018 3
3 12 e 1 13.84 SIECLA Agnieszka MUKS Szok Bojanowo 99 U16 WP +0.4 V
4 27 e 1 14.66 PRZYWOJSKA Paulina KS Gwardia Piła 01 U14 WP +0.4 --
5 28 e 1 14.68 JARZĄBEK Dominika KS Gwardia Piła 00 U16 WP +0.4 -- CHWAŁEK Jarosław BEZ
1 15 e 2 13.97 OBST Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP +0.9 V CHMIELARZ Lucyna # Z/5283/15 2019 3
2 26 e 2 14.54 WĘDZIK Estera UKS Sprinter Słodków 99 U16 WP +0.9 --
3 33 e 2 15.22 DYBOWSKA Malwina LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP +0.9 --
4 38 e 2 16.09 HETMAŃCZYK Julia UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP +0.9 --
1 4 e 3 13.11 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U16 WP +0.1 III MARCINIAK Roman Z/0193/15 2018 2
2 10 e 3 13.77 DURSKA Dorota UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP +0.1 IV SZOSTAK Janusz # Z/4269/15 2015 3
3 14 e 3 13.94 PUFAL Katarzyna PLKS Gwda Piła 99 U16 WP +0.1 V
4 25 e 3 14.53 GŁÓD Daria KS Żak Wałcz 99 U16 ZP +0.1 --
5 29 e 3 14.78 MAJUSIAK Alicja UKS Przełaj Żerków 02 U14 WP +0.1 --
6 30 e 3 14.84 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP +0.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/1230/15 2019 4
1 2 e 4 12.94 WSZELAKA Magdalena LUKS Orkan Września 99 U16 WP -0.4 III KACZOR Adam # Z/1815/16 2018 2
2 6 e 4 13.49 STASIAK Zofia MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -0.4 IV
3 23 e 4 14.31 SKRZYPEK Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP -0.4 V
4 37 e 4 15.82 REMBACZ Julia PLKS Gwda Piła 01 U14 WP -0.4 --
5 39 e 4 16.71 GARASZ Magdalena SL Olimpia Poznań 00 U16 WP -0.4 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0787/15 2017 4
1 7 e 5 13.58 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U16 WP +0.3 IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2019
2 13 e 5 13.91 STASZAK Anna UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP +0.3 V BERLIŃSKI Florian Z/6377/15 2017 3 LDK!
3 17 e 5 14.03 PAWŁOWSKA Katarzyna LUKS Orkan Września 00 U16 WP +0.3 V
4 22 e 5 14.30 KAŁUZA Marta UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP +0.3 V
5 24 e 5 14.45 DESZCZ Weronika UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP +0.3 V
6 34 e 5 15.48 STEMPIN Julia LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP +0.3 --
7 35 e 5 15.54 RADNA Oliwia WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP +0.3 --
1 5 e 6 13.36 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP +0.2 IV KACZOR Mieczysław # Z/1648/15 2019 1
2 16 e 6 13.99 SKOWRON Anna KS Gwardia Piła 01 U14 WP +0.2 V MARCINIAK Roman Z/5677/15 2019 BEZ
3 18 e 6 14.05 BOBER Aleksandra UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS +0.2 V #
4 19 e 6 14.14 KRUTEL Julia PLKS Gwda Piła 00 U16 WP +0.2 V
5 31 e 6 14.94 HOFFMANN Daria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP +0.2 --
6 32 e 6 15.03 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP +0.2 -- WINNY Antoni # Z/6220/15 2019 2
7 36 e 6 15.71 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP +0.2 -- ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
  e 6 DQ BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 00 U16 WP +0.2 -- WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
1 1 e 7 12.71 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U16 WP -0.6 II MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
2 8 e 7 13.59 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U14 WP -0.6 IV KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # Z/0952/16 2019 2 LDK!
3 11 e 7 13.78 GŁOWSKA Oliwia LUKS Orkan Września 00 U16 WP -0.6 IV
4 20 e 7 14.17 KOWALCZUK Anna MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP -0.6 V
5 21 e 7 14.22 POZORSKA Zuzanna KS Gwardia Piła 01 U14 WP -0.6 V MARCINIAK Roman 5
1 f 1 12.50 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U16 WP +0.4 II MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
2 f 1 12.86 WSZELAKA Magdalena LUKS Orkan Września 99 U16 WP +0.4 III KACZOR Adam # Z/1815/16 2018 2
3 f 1 12.97 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U16 WP +0.4 III MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
4 f 1 13.01 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U16 WP +0.4 III MARCINIAK Roman Z/0193/15 2018 2
5 f 1 13.17 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U16 WP +0.4 III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2019
6 f 1 13.29 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP +0.4 IV KACZOR Mieczysław # Z/1648/15 2019 1
7 f 1 13.38 STASIAK Zofia MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP +0.4 IV
8 f 1 13.42 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U14 WP +0.4 IV KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # Z/0952/16 2019 2 LDK!
200 m K
1 1 w 1 27.53 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP +0.7 IV 668
2 2 w 1 29.42 LISKOWIAK Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +0.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0316/13 2014 4 523
3 3 w 1 30.73 JÓZEFIAK Roksana UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +0.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0314/13 2015 BEZ 432
300 m K
1 1 s 1 41.15 ZIMNY Antonina MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP II ZIELIŃSKA Janina Z/0510/15 2017 4
2 2 s 1 41.82 IZYDORCZYK Marta UKS Gimnazjon Suchy Las 00 U16 WP II
3 3 s 1 42.53 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP II KACZOR Mieczysław # Z/1648/15 2019 1
4 5 s 1 43.71 HOFMAN Maria OŚ AZS Poznań # 99 U16 WP III MOTYL Edward # Z/0859/15 2019
5 6 s 1 44.31 DRYGAS Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP III
6 7 s 1 44.81 ZABOROWSKA Magdalena SL Olimpia Poznań 99 U16 WP III
7 10 s 1 45.67 BOBER Aleksandra UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS IV #
1 8 s 2 45.27 NOWAK Natalia MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/0512/15 2016 BEZ
2 12 s 2 45.77 KOPECKA Wiktoria MKS Gniezno 00 U16 WP IV SZYMAŃSKA Hanna 4
3 13 s 2 45.86 WŁODARCZAK Julia UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP IV
4 14 s 2 46.00 SZPOTT Sara KS Gwardia Piła 99 U16 WP IV
5 18 s 2 46.85 STARKOWSKA Katarzyna KS Gwardia Piła 99 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/2148/15 2018 BEZ LDK!
6 21 s 2 47.24 KAŁUZA Marta UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP V
7 23 s 2 47.71 TERPIC Angelika MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP V
1 11 s 3 45.69 STASZAK Anna UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/6377/15 2017 3 LDK!
2 15 s 3 46.06 OBST Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP IV CHMIELARZ Lucyna # Z/5283/15 2019 3
3 19 s 3 46.86 CHMIELSEWSKA Natalia UKS Piątka Jarocin 00 U16 WP V #
4 22 s 3 47.38 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/3452/15 2019 3 LDK!
5 25 s 3 47.95 KOZŁOWSKA Izabela MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP V
6 26 s 3 48.02 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP V SOBIERAJ Dawid # Z/6217/15 2018 3
7 34 s 3 49.74 KĘDZIOR Agnieszka SL Olimpia Poznań 00 U16 WP --
1 28 s 4 48.52 MAKOWSKA Sandra PLKS Gwda Piła 01 U14 WP --
2 30 s 4 49.19 DZIUBA Jagoda PLKS Gwda Piła 01 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/1590/15 2019 BEZ LDK!
3 32 s 4 49.33 GUZ Alicja UKS Gimnazjon Suchy Las 02 U14 WP -- B.D. 5 LDK!
4 35 s 4 50.04 JERZEWSKA Maria UKS Sprint Przeźmierowo 01 U14 WP --
5 38 s 4 50.99 SŁOWIK Sandra KS Gwardia Piła 99 U16 WP -- LDK!
6 41 s 4 52.03 PEMPERA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3100/15 2015 BEZ
1 4 s 5 43.10 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U16 WP III MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
2 16 s 5 46.11 LESTER Jolanta SL Olimpia Poznań 00 U16 WP IV
3 20 s 5 47.00 SAWICKA Karolina UKS Sprinter Słodków 01 U14 WP V # LDK!
4 24 s 5 47.94 PUFAL Katarzyna PLKS Gwda Piła 99 U16 WP V
5 31 s 5 49.22 JARZĄBEK Dominika KS Gwardia Piła 00 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław BEZ
6 42 s 5 52.57 MATYSIAK Magdalena UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
1 33 s 6 49.51 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/1230/15 2019 4
2 36 s 6 50.32 MATAN Zuzanna MKL Jarocin # 01 U14 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1670/15 2019 4
3 39 s 6 51.36 RZEPKA Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U14 WP -- # LDK!
4 40 s 6 52.01 KAMIŃSKA Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U14 WP --
1 9 s 7 45.63 DURSKA Dorota UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP IV SZOSTAK Janusz # Z/4269/15 2015 3
2 17 s 7 46.80 DZIOBA Magdalena KS Gwardia Piła 01 U14 WP V
3 27 s 7 48.11 ŚLUGAJ Klaudia UKS Sportowiec Borowo 00 U16 WP V
4 29 s 7 48.96 SELL Judyta KS Gwardia Piła 01 U14 WP --
5 37 s 7 50.66 REMBAS Izabela UKS Sprinter Słodków 01 U14 WP -- # LDK!
6 43 s 7 55.66 WAŚKO Adrianna WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
7 44 s 7 58.47 MITUŁA Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP --
600 m K
1 8 s 1 1:50.69 KRAJEWSKA Hanna PLKS Gwda Piła 02 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian # Z/0946/16 2019 3 LDK!
2 11 s 1 1:53.07 FABIJAŃCZUK Monika KS Gwardia Piła 00 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/5917/15 2015 BEZ
3 12 s 1 1:53.40 JANKOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 01 U14 WP -- MARCINIAK Roman Z/1477/15 2019 BEZ LDK!
4 15 s 1 1:54.38 ANTONIAK Paulina UKS Achilles Leszno 00 U16 WP --
5 18 s 1 1:56.06 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2019 3 LDK!
6 20 s 1 1:56.66 GRZEŚKOWIAK Kinga UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- #
7 26 s 1 2:03.72 JAWORSKA Karolina MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP -- ZIELIŃSKA Janina BEZ
8 31 s 1 2:10.34 STRÓGAREK Katarzyna KS Gwardia Piła 00 U16 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/5682/15 2019 3
1 7 s 2 1:49.95 KULAWIAK Weronika ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB V WOŹNIAK Agnieszka Z/5598/15 2015 BEZ
2 13 s 2 1:53.70 ZEIDLER Paulina UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
3 14 s 2 1:53.87 OLEJNICZAK Klaudia PLKS Gwda Piła 01 U14 WP --
4 16 s 2 1:54.62 DUFFY Ewelina OŚ AZS Poznań 00 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/0707/15 2019 4
5 19 s 2 1:56.56 KSIĄG Roksana WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
6 22 s 2 1:59.27 POSTAREMCZAK Natalia UKS Sportowiec Borowo 00 U16 WP --
7 23 s 2 1:59.32 PETRYKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań # 01 U14 WP -- #
8 25 s 2 2:01.20 PETRYKOWSKA Anna KS Energetyk Poznań 01 U14 WP -- GRENDA Jan # Z/0936/15 2017 BEZ
9 27 s 2 2:07.81 PILARCZYK Izabela UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
10 29 s 2 2:09.77 ANTCZAK Agata UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
11 30 s 2 2:10.04 ROSZKOWIAK Weronika MKS Gniezno 00 U16 WP -- SZYMAŃSKA Hanna BEZ
12 32 s 2 2:10.77 PIOTROWSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP -- #
1 1 s 3 1:38.15 MESZYŃSKA Anna KS Gwardia Piła 99 U16 WP II RAJEWICZ Czesław Z/2147/15 2018 4
2 2 s 3 1:38.62 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP II CHMIELARZ Lucyna Z/0792/15 2019 4
3 3 s 3 1:44.07 SAMIŁO Agata UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS IV #
4 4 s 3 1:47.80 GRABOWSKA Marta OŚ AZS Poznań 99 U16 WP V
5 5 s 3 1:49.11 BĄKOWSKA Dorota MKS Gniezno 99 U16 WP V GORCZYŃSKI Paweł Z/4282/15 2015 BEZ
6 6 s 3 1:49.42 JASZCZAK Bogna UKS Achilles Leszno 99 U16 WP V #
7 9 s 3 1:51.78 HOFMAN Marta SL Olimpia Poznań 99 U16 WP --
8 10 s 3 1:52.61 SZCZEPANIAK Marita UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- PRZYBORSKA Wioleta # Z/1651/15 2015 5
9 17 s 3 1:55.95 PLESIAK Joanna UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP --
10 21 s 3 1:56.99 ŚCIERNICKA Angelika LUKS Orkan Września 99 U16 WP -- PUJDAK Andrzej Z/1814/16 2018 3
11 24 s 3 2:00.93 GOLA Daria UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
12 28 s 3 2:08.28 WIECZOREK Zuzanna PLKS Gwda Piła 01 U14 WP --
1 1 w 1 1:41.06 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN III BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019 695
2 2 w 1 1:54.22 WACHOWIAK Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek 3 450
3 3 w 1 1:54.37 THIELE Julia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -- WOŹNIAK Daniel Z/4391/15 2015 3 448
4 4 w 1 2:00.32 TASIEMSKA Julia UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP -- 354
5 5 w 1 2:00.97 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB -- WOŹNIAK Daniel # Z/4389/15 2018 2 344
6 6 w 1 2:03.61 BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2 306
7 7 w 1 2:06.60 SZWENTNER Julia UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP -- 266
1000 m K
1 s 1 3:12.27 KASPERSKA Sandra WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1726/15 2017 3
2 s 1 3:15.27 WIEDERA Dominika KS Gwardia Piła 00 U16 WP IV RAJEWICZ Czesław Z/1467/15 2019 3
3 s 1 3:19.64 KRAWCZYK Aneta MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP IV
4 s 1 3:21.30 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz # Z/3454/15 2019 3 LDK!
5 s 1 3:22.22 GAWIN Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP IV
6 s 1 3:27.38 GORCZYŃSKA Michalina MKS Gniezno 99 U16 WP V GORCZYŃSKI Paweł # Z/4285/15 2018 BEZ
7 s 1 3:45.93 WEISS Weronika OŚ AZS Poznań 00 U16 WP --
8 s 1 4:04.47 MIESZKOWSKA Natalia OŚ AZS Poznań # 00 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0791/15 2019 3
100 m pł MŁ K
1 5 s 1 16.68 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U16 WP +0.6 III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2019
2 8 s 1 17.35 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD +0.6 IV LIPIŃSKI Leszek # Z/1661/15 2019 2 LDK!
3 9 s 1 17.46 WESOŁOWSKA Zyta MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP +0.6 V JAGACIAK Jarosław # Z/0723/15 2018 3
1 1 s 2 14.84 ZIMNY Antonina MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP +1.5 II ZIELIŃSKA Janina Z/0510/15 2017 4
2 2 s 2 15.59 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP +1.5 III PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
3 3 s 2 16.13 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP +1.5 III SZOSTAK Janusz # Z/0382/15 2019 1
4 4 s 2 16.22 NOWICKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP +1.5 III
5 6 s 2 16.71 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP +1.5 III ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2019 2
6 7 s 2 16.72 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U16 WP +1.5 III CHWAŁEK Jarosław # Z/1465/15 2019 2
1 1 w 1 15.57 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN +0.8 III BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019 0
2 2 w 1 16.07 BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB +0.8 III WOŹNIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2 0
3 3 w 1 16.31 WACHOWIAK Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP +0.8 III SKWIERZYŃSKI Jacek 3 0
4 4 w 1 17.58 THIELE Julia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB +0.8 V WOŹNIAK Daniel Z/4391/15 2015 3 0
5 5 w 1 17.85 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB +0.8 V WOŹNIAK Daniel # Z/4389/15 2018 2 0
6 6 w 1 18.55 SZWENTNER Julia UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP +0.8 -- 0
7 7 w 1 20.60 TASIEMSKA Julia UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP +0.8 -- 0
100 m pł J MŁ K
1 1 w 1 16.27 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP +0.5 III 682
2 2 w 1 17.34 LISKOWIAK Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +0.5 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0316/13 2014 4 559
3 3 w 1 17.56 JÓZEFIAK Roksana UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +0.5 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0314/13 2015 BEZ 535
300 m pł K
1 s 1 47.51 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U16 WP III PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2019 1
2 s 1 49.40 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2019 2
3 s 1 53.38 LULKA Julita MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP V
4 s 1 55.62 NAROWSKA Paulina MKS Gniezno 01 U14 WP -- SZYMAŃSKA Hanna Z/0014/15 2016 5
1 s 2 50.60 NOWICKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP IV
2 s 2 51.54 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 99 U16 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/0192/15 2019 3
3 s 2 51.96 NIEDZIÓŁKA Milena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB IV WOŹNIAK Daniel Z/4390/15 2015 4
4 s 2 51.97 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U16 WP IV CHWAŁEK Jarosław # Z/1465/15 2019 2
5 s 2 53.85 SKRZYPEK Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP V
1 s 3 48.23 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot # 99 U16 PM III LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/0283/15 2019
2 s 3 48.41 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U16 WP III MARCINIAK Roman Z/0193/15 2018 2
3 s 3 49.64 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD IV LIPIŃSKI Leszek # Z/1661/15 2019 2 LDK!
4 s 3 50.37 WOJCIECHOWSKA Weronika LUKS Orkan Września 99 U16 WP IV
5 s 3 52.95 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP V SZOSTAK Janusz # Z/0382/15 2019 1
4x100 m K
1 s 1 50.97 LACHELE Susane
SZPOTT Sara
ADAMEK Klaudia
ADAMEK Patrycja
KS Gwardia Piła 00
99
99
99
U16 WLP -- MARCINIAK Roman

MARCINIAK Roman
MARCINIAK Roman
Z/1473/15
Z/0191/15
Z/0193/15
2019
2019
2018
2
M
2
2 s 1 51.08 WSZELAKA Magdalena
WOJCIECHOWSKA Weronika
GUZOWSKA Paulina
GŁOWSKA Oliwia
LUKS Orkan Września 99
99
00
00
U16 WLP -- KACZOR Adam

PUJDAK Andrzej
Z/1815/16
Z/4472/15
2018
2019
2
1
3 s 1 52.53 ZABOROWSKA Magdalena
LISIECKA Maria
HOFMAN Maria
HOFMAN Marta
SL Olimpia Poznań 99
00
99
99
U16 WLP --
CHMIELARZ Lucyna
MOTYL Edward
Z/0792/15
Z/0859/15
2019
2019
4

4 s 1 55.21 STASZAK Anna
KAŁUZA Marta
KOŁATA Karolina
DESZCZ Weronika
UKS Skoczek Władysławów 00
00
00
00
U16 WLP -- BERLIŃSKI Florian

LIPIŃSKI Leszek
Z/6377/15
Z/1661/15
2017
2019
3
2
5 s 1 58.15 TRZASKALSKA Agata
ZARTT Anna
PUFAL Katarzyna
OLEJNICZAK Klaudia
PLKS Gwda Piła 99
00
99
01
U16 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D.
KRZEWIŃSKI Ignacy

Z/3655/15
Z/1591/15
2019
2018

4
1 s 2 52.46 DURSKA Dorota
NEUMANN Sara
LESZCZYŃSKA Nadin
KULPIŃSKA Anna
UKS Orkan Środa Wlkp. 99
00
99
99
U16 WLP -- SZOSTAK Janusz
KACZOR Mieczysław

SZOSTAK Janusz
Z/4269/15
Z/1648/15
Z/0382/15
2015
2019
2019
3
1
1
2 s 2 54.85 RATAJCZAK Zofia
STASIAK Zofia
MACIEJEWSKA Karolina
ZIMNY Antonina
MKS Baszta Szamotuły 00
00
99
99
U16 WLP -- ZIELIŃSKA Janina


ZIELIŃSKA Janina
Z/5281/15
Z/0510/15
2018
2017
4
4
3 s 2 55.28 CHWAŁEK Agnieszka
POZORSKA Zuzanna
DZIOBA Magdalena
SKOWRON Anna
KS Gwardia Piła 99
01
01
01
U16 WLP -- CHWAŁEK Jarosław
MARCINIAK Roman

MARCINIAK Roman
Z/0192/15
Z/5677/15
2019
2019
3
5
BEZ
4 s 2 56.57 GOLA Daria
HETMAŃCZYK Julia
JAŚKOWIAK Michalina
PLESIAK Joanna
UKS Przełaj Żerków 00
00
99
99
U16 WLP --


5 s 2 60.31 HOFFMANN Daria
RADNA Oliwia
WAŚKO Adrianna
CZERNIAK Wiktoria
WMLKS Nadodrze Powodowo 00
00
00
00
U16 WLP --


WALCZAK- MORTEZAEI Artur
Z/1230/15
2019
4
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 MACIEJEWSKA Karolina MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP III
2 3 f 1 1.50 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP IV KACZOR Mieczysław B.D. Z/4189/15 2019
3 2 f 1 1.50 WESOŁOWSKA Zyta MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP IV JAGACIAK Jarosław # Z/0723/15 2018 3
4 4 f 1 1.45 GORZELAŃCZYK Weronika UKS Piątka Jarocin 99 U16 WP IV DURCZAK Marek 4
5 6 f 1 1.45 RATAJCZAK Zofia MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/5281/15 2018 4
5 5 f 1 1.45 KOMARNICKA Klaudia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB IV SASKA Tomasz Z/4386/15 2015 4
7 11 f 1 1.40 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP V PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
7 8 f 1 1.40 KACZMAREK Julia MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP V
9 10 f 1 1.40 KOMORSKA Kinga UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP V CZESZYK Piotr # Z/1642/15 2015 5
10 9 f 1 1.40 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP V
11 7 f 1 1.40 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP V ZIELIŃSKA Janina # Z/5284/15 2019 3
12 17 f 1 1.30 TRZASKALSKA Kinga PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- #
12 16 f 1 1.30 DESZCZ Weronika UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP --
14 12 f 1 1.30 KARPIK Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/5286/15 2019 BEZ
14 13 f 1 1.30 PENDOWSKA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo # 01 U14 WP -- #
14 15 f 1 1.30 OBIEGAŁKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP --
17 14 f 1 1.30 KOBYŁKA Anna KS Gwardia Piła 01 U14 WP --
18 18 f 1 1.25 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -- HEMMERLING Andrzej # Z/1653/15 2019 2 LDK!
19 19 f 1 1.25 RYGUSIŃSKA Wiktoria UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP --
20 20 f 1 1.25 PAJCZ Dominika UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP --
1 1 w 1 1.52 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP IV 644
2 2 w 1 1.46 LISKOWIAK Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0316/13 2014 4 577
3 3 w 1 1.19 JÓZEFIAK Roksana UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0314/13 2015 BEZ 302
W dal K
  f 1 3.37 TASIEMSKA Julia UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP +0.4 --
1 1 f 1 5.30 LESZCZYŃSKA Nadin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP +2.6 III #
2 2 f 1 5.20 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 00 U16 WP +3.2 III WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
3 3 f 1 4.97 BRONIARCZYK Maja LUKS Orkan Września 99 U16 WP 0.0 IV
4 4 f 1 4.90 MIKOŁAJCZAK Daria MKS Gniezno 99 U16 WP -1.4 IV SZYMAŃSKA Hanna 4
5 5 f 1 4.84 SIECLA Agnieszka MUKS Szok Bojanowo 99 U16 WP +0.2 IV
6 6 f 1 4.60 KOWALCZUK Anna MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP +1.2 V
7 7 f 1 4.54 CIESIELSKA Natalia MKL Jarocin # 00 U16 WP +1.9 V GOŚCINIAK Mateusz # Z/1554/15 2019 3
8 8 f 1 4.52 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP +0.3 V
9 9 f 1 4.43 SKOWRON Anna KS Gwardia Piła 01 U14 WP +1.4 -- MARCINIAK Roman Z/5677/15 2019 BEZ
10 10 f 1 4.42 DZIOBA Magdalena KS Gwardia Piła 01 U14 WP +1.3 --
11 11 f 1 4.40 KRUTEL Julia PLKS Gwda Piła 00 U16 WP +0.6 --
12 12 f 1 4.30 PRZYWOJSKA Paulina KS Gwardia Piła 01 U14 WP +0.7 --
13 13 f 1 4.23 SIKORA Barbara OŚ AZS Poznań 99 U16 WP 0.0 --
14 14 f 1 4.19 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP +0.4 -- ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
15 15 f 1 4.18 KOWALSKA Weronika UKS Halszka Szamotuły 99 U16 WP +0.7 -- ŚWIST Jerzy BEZ
16 17 f 1 4.01 KRÓLAK Aleksandra ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -0.7 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/5597/15 2015 BEZ
16 16 f 1 4.15 ZALEWSKA Vanessa UKS Halszka Szamotuły 00 U16 WP -0.2 -- ŚWIST Jerzy BEZ
18 18 f 1 3.71 KUCHARSKA Wiktoria ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB +1.4 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/5593/15 2015 5
19 19 f 1 3.70 KAPAŁCZYŃSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP +0.2 -- B.D. BEZ
1 1 w 1 4.92 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB +0.8 IV WOŹNIAK Daniel # Z/4389/15 2018 2 538
2 2 w 1 4.80 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN +2.9 IV BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019 506
3 3 w 1 4.43 WACHOWIAK Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek 3 411
4 4 w 1 4.40 BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB +0.8 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2 403
5 5 w 1 4.28 SZWENTNER Julia UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP +1.9 -- 374
6 6 w 1 4.05 THIELE Julia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -0.5 -- WOŹNIAK Daniel Z/4391/15 2015 3 319
7 7 w 1 3.40 TASIEMSKA Julia UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP +2.1 -- 180
Kula (3) K
1 1 f 1 12.11 MAKOWSKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP III GROCHOWIAK Grażyna Z/0381/15 2016 3
2 2 f 1 11.00 BURZYŃSKA Angelika MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP III UNGER Krzysztof Z/0580/15 2016 4
3 3 f 1 10.50 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP IV RATAJCZAK Maciej Z/5698/15 2018 3
4 4 f 1 10.04 KOLENDA Emila UKS Sprinter Słodków 00 U16 WP IV LDK!
5 5 f 1 10.00 KARALUS Klaudia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP IV
6 6 f 1 9.60 HOWIS Maja MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP V
7 7 f 1 9.51 LEWANDOWSKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP V UNGER Krzysztof # 4
8 8 f 1 8.80 GARCZYK Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP V
9 9 f 1 8.06 ZAPÓR Małgorzata LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -- PTAK Krzysztof 4
10 10 f 1 7.85 PABICH Angelika WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
11 11 f 1 7.56 LISTOPADZKA Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
12 12 f 1 7.55 KOWALCZUK Małgorzata MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP --
13 13 f 1 7.46 BASIŃSKA Bogumiła WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
14 14 f 1 7.21 GORĄCA Wiktoria PLKS Gwda Piła 00 U16 WP --
15 15 f 1 7.04 ROZYNEK Klaudia WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
16 16 f 1 6.77 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -- WINNY Antoni # Z/6230/15 2018 4
17 17 f 1 6.54 FRYDRYK Oliwia KS Żak Wałcz 00 U16 ZP --
1 1 w 1 9.89 JÓZEFIAK Roksana UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0314/13 2015 BEZ 522
1 1 w 1 10.65 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN IV BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019 572
2 2 w 1 8.02 WACHOWIAK Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek 3 401
2 2 w 1 9.87 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP IV 521
3 3 w 1 7.53 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB -- WOŹNIAK Daniel # Z/4389/15 2018 2 369
3 3 w 1 9.20 LISKOWIAK Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0316/13 2014 4 477
4 4 w 1 7.27 BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2 352
5 5 w 1 7.11 SZWENTNER Julia UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP -- 342
6 6 w 1 6.97 TASIEMSKA Julia UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP -- 333
7 7 w 1 6.18 THIELE Julia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -- WOŹNIAK Daniel Z/4391/15 2015 3 283
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 35.90 MAKOWSKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP III GROCHOWIAK Grażyna Z/0381/15 2016 3
2 2 f 1 29.74 PABICH Angelika WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP IV
3 3 f 1 27.60 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB V #
4 4 f 1 26.16 BURZYŃSKA Angelika MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP V UNGER Krzysztof Z/0580/15 2016 4
5 5 f 1 25.50 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U16 WP V GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2019 1
6 6 f 1 24.86 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP V RATAJCZAK Maciej Z/5698/15 2018 3
7 7 f 1 21.82 KOŻAN Izabela ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -- #
8 8 f 1 21.14 ROZYNEK Klaudia WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
9 9 f 1 21.08 KARALUS Klaudia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP --
10 10 f 1 21.06 GARCZYK Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP --
11 11 f 1 20.30 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/1337/15 2019 2
12 12 f 1 20.14 WAWRZYNIAK Karolina UKS Sokół Żmigród # 00 U16 DS -- #
13 13 f 1 19.70 WALKOWSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP -- LDK!
14 14 f 1 18.84 BRZEZIŃSKA Monika UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP --
Młot (3) K
1 1 f 1 43.96 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U16 WP III GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2019 1
1 1 f 1 50.71 OCIEPA Barbara LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/1010/13 2018 2
2 2 f 1 30.27 WAWRZYNIAK Karolina UKS Sokół Żmigród # 00 U16 DS V #
2 2 f 1 41.90 ŚMIATACZ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP III WINNY Antoni Z/1573/13 2014 BEZ
3 3 f 1 27.18 PAWŁOWSKA Paulina UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek 5
3 3 f 1 36.48 CZEKAJ Dagmara LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP IV
4 4 f 1 26.12 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -- WINNY Antoni # Z/6230/15 2018 4
5 5 f 1 24.30 SKORUPIŃSKA Marta UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3104/15 2019 3
6 6 f 1 17.03 GORZELAŃCZYK Maja MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP --
Młot (4) K
1 1 f 1 58.90 SZEWA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 Sen KP I
2 2 f 1 53.40 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 95 U20 ZP I MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2018 1
3 3 f 1 52.25 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP I B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
4 4 f 1 43.92 ŁOCHIŃSKA Maria LUKS Orkan Września 95 U20 WP II
Oszczep (500) K
1 1 f 1 39.86 TADYSZAK Julia UKS Olimp Duszniki 00 U16 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0870/15 2019 3
2 2 f 1 34.04 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB IV #
3 3 f 1 27.59 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/1337/15 2019 2
4 4 f 1 27.43 PŁOSKONKA Klaudia UKS Sokół Żmigród # 00 U16 DS -- #
5 5 f 1 27.31 ZDZIEBKO Julia UKS Olimp Duszniki 99 U16 WP --
6 6 f 1 27.29 SKRZYPEK Aleksandra LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP -- SOBIERAJ Dawid 4
7 7 f 1 27.17 PLUCIŃSKA Klaudia LUKS Orkan Września 99 U16 WP --
8 8 f 1 26.82 KĘSA Martyna MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP -- UNGER Krzysztof Z/5285/15 2017 BEZ
9 9 f 1 24.04 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 99 U16 WP -- BIEDERMANN Roman # Z/3264/15 2019
10 10 f 1 23.69 KOWALCZUK Małgorzata MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP --
11 11 f 1 22.91 BIERNACIK Jagoda UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP --
12 12 f 1 22.48 GORZELAŃCZYK Maja MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP --
13 13 f 1 20.65 GALEWSKA Klaudia KS Gwardia Piła 00 U16 WP -- CHRZĄSZCZ Piotr Z/5671/15 2015 BEZ LDK!
14 14 f 1 20.59 WYRYMA Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP --
15 15 f 1 20.55 CZACHOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 00 U16 WP -- CHRZĄSZCZ Piotr Z/1472/15 2019 2 LDK!
16 16 f 1 20.20 RYBSKA Daniela MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP -- #
17 17 f 1 19.24 KOŻAN Izabela ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -- #
18 18 f 1 18.86 WALKOWSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP -- LDK!
19 19 f 1 17.55 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -- SZOSTAK Janusz # Z/0950/16 2019 3
20 20 f 1 16.92 MARKIEWICZ Katarzyna UKS Sportowiec Borowo 00 U16 WP --
21 21 f 1 16.42 ŁĄCZNA Aleksandra UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP --
22 22 f 1 15.15 PAWŁOWSKA Paulina UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek 5
  f 1 NM ZAPÓR Małgorzata LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -- PTAK Krzysztof 4
  f 1 NM BRZEZIŃSKA Monika UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP --
4-bój K MŁ K
1 1 f 1 2541 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN II BORYSEWICZ Piotr B.D. Z/0282/15 2019
2 2 f 1 1939 WACHOWIAK Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek 3
3 3 f 1 1767 BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB V WOŹNIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2
4 4 f 1 1755 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB V WOŹNIAK Daniel # Z/4389/15 2018 2
5 6 f 1 1583 THIELE Julia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -- WOŹNIAK Daniel Z/4391/15 2015 3
6 5 f 1 1415 SZWENTNER Julia UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP --
7 7 f 1 1121 TASIEMSKA Julia UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP --
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:16.67 BAJON Anna UKS Gimnazjon Suchy Las 94 U23 WP --
2 2 s 1 15:24.93 LEWANDOWSKA Paulina KS Energetyk Poznań 97 U18 WP -- GRENDA Jan # Z/0380/13 2016 2
3 3 s 1 17:47.83 ZAWITAJ Katarzyna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP IV
4 4 s 1 17:49.95 MOLENDA Alicja UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP IV
5 5 s 1 19:22.33 PANASKO Olga MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP V ZIELIŃSKA Janina 5
7 6 s 1 20:11.12 ZIELIŃSKA Małgorzata UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP V
7 7 s 1 20:11.12 PACZKOWSKA Maria MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP V
9 8 s 1 20:53.25 FELKA Ewa MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP --
10 9 s 1 21:41.56 PRZYBYLSKA Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP --
100 m M
1 1 e 1 11.48 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 99 U16 WP +0.9 III #
2 2 e 1 11.86 GĄCIK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP +0.9 IV
3 5 e 1 11.91 WYPARŁO Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP +0.9 IV #
4 10 e 1 12.29 SZYMKOWIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP +0.9 V #
5 14 e 1 12.50 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP +0.9 V NALEPA Marek # Z/2736/16 2018 2
1 4 e 2 11.89 CHSZUSZCZ Adam UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP 0.0 IV LDK!
2 11 e 2 12.30 CZAPLA Kacper UKS Sprinter Słodków 99 U16 WP 0.0 V
3 16 e 2 12.70 ŁYSIAK Marcin UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP 0.0 V
4 22 e 2 13.54 STAWICKI Filip UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP 0.0 --
5 24 e 2 14.36 KOROTKIEWICZ Dominik ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB 0.0 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/5595/15 2015 BEZ
1 3 e 3 11.87 GENDASZYK Miłosz UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP -0.1 IV
2 17 e 3 12.80 KUZDROWSKI Dawid UKS Achilles Leszno 00 U16 WP -0.1 --
3 19 e 3 12.92 KOCUR Bartłomiej WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP -0.1 --
4 21 e 3 13.49 MICHALAK Gabriel MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -0.1 -- OLEJNICKA Dominika # BEZ
1 6 e 4 11.96 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 99 U16 WP +1.5 IV WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
2 23 e 4 13.63 FILIPIAK Mateusz UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP +1.5 --
1 7 e 5 12.05 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP +1.9 IV ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2019 2
2 9 e 5 12.12 DUKSZTA Franciszek UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP +1.9 IV MAZURKIEWICZ Wojciech 4
3 12 e 5 12.37 GOŁASZEWSKI Albert MKS Gniezno 00 U16 WP +1.9 V SZYMAŃSKA Hanna 5
4 13 e 5 12.50 MAJEWSKI Aleks OŚ AZS Poznań 99 U16 WP +1.9 V
5 20 e 5 13.46 STRÓŻYŃSKI Szymon PLKS Gwda Piła 02 U14 WP +1.9 -- WYRZYKIEWICZ Adrian # BEZ LDK!
1 8 e 6 12.09 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP +1.6 IV
2 15 e 6 12.63 MIELOSZYK Wojciech UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP +1.6 V
3 18 e 6 12.88 NOWAK Sebastian UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP +1.6 -- #
1 f 1 11.39 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 99 U16 WP +0.7 III #
2 f 1 11.55 GENDASZYK Miłosz UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP +0.7 III
3 f 1 11.70 WYPARŁO Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP +0.7 III #
4 f 1 11.80 GĄCIK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP +0.7 IV
5 f 1 11.96 CHSZUSZCZ Adam UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP +0.7 IV LDK!
6 f 1 12.07 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 99 U16 WP +0.7 IV WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
7 f 1 12.17 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP +0.7 IV
8 f 1 12.38 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP +0.7 V ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2019 2
1 1 w 1 11.84 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP +0.8 IV # 683
1 1 w 1 13.01 ŻEREBIŁO Szymon KS Żak Wałcz 00 U16 ZP +1.2 -- 466
2 2 w 1 12.10 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +0.8 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 631
2 2 w 1 13.35 KACZMAREK Kacper UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP +1.2 -- 410
3 3 w 1 12.29 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +0.8 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 595
3 3 w 1 13.71 FRĄCZAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP +1.2 -- 354
4 4 w 1 12.50 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U18 WP +0.8 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ 556
4 4 w 1 14.74 MEROŃ Szymon UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP +1.2 -- 215
5 6 w 1 12.51 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +0.8 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 554
5 5 w 1 12.51 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +0.8 -- 554
300 m M
1 1 s 1 36.58 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 99 U16 WP II #
2 2 s 1 37.60 GENDASZYK Miłosz UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP III
3 3 s 1 37.94 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 99 U16 WP III WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
4 6 s 1 39.73 ŚWIST Patryk MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP IV
5 7 s 1 39.95 CHSZUSZCZ Adam UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP IV LDK!
6 8 s 1 40.52 KRZYŻANOWSKI Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP V
7 14 s 1 42.57 GIERCZYŃSKI Łukasz LKS Sana Kościan 99 U16 WP -- TALIKADZE Roman 5
1 5 s 2 39.10 LEONARCZYK Sebastian MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP IV
2 9 s 2 40.63 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD V LIPIŃSKI Leszek # Z/5075/15 2019 1 LDK!
3 11 s 2 41.34 ZIOŁA Wiktor UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP V
4 12 s 2 41.72 NOWAKOWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP V
5 13 s 2 41.99 DUKSZTA Franciszek UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP V MAZURKIEWICZ Wojciech 4
1 10 s 3 41.07 SZYMKOWIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP V #
2 15 s 3 42.87 NOWAK Sebastian UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP -- #
3 18 s 3 44.88 OZGA Bogumił KS Gwardia Piła 01 U14 WP -- MARCINIAK Roman Z/1488/15 2016 BEZ
4 19 s 3 45.27 CHRZĄSTEK Jakub KS Gwardia Piła 01 U14 WP -- MARCINIAK Roman BEZ
5 20 s 3 45.47 NAPIERAŁA Patryk MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Roman # BEZ
1 4 s 4 38.14 KRUS Mateusz LUKS Orkan Września 99 U16 WP III PUJDAK Andrzej Z/3164/15 2018 3
2 16 s 4 43.09 ŁYSIAK Marcin UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP --
3 17 s 4 43.57 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz # 01 U14 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona # , Z/1586/15 , 2019 2 LDK!
4 21 s 4 46.03 FILIPIAK Mateusz UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
400 m M
1 1 w 1 54.46 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 621
2 2 w 1 57.06 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP -- # 519
3 3 w 1 58.82 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 454
4 4 w 1 59.74 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 422
5 5 w 1 60.48 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- 397
6 6 w 1 62.36 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ 336
600 m M
1 13 s 1 1:41.92 PAWLACZYK Krzysztof UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
2 16 s 1 1:47.46 PILARCZYK Daniel UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
3 18 s 1 1:52.59 WIŚNIEWSKI Roland MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP --
4 19 s 1 1:54.82 STACHURSKI Jarosław UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP --
5 21 s 1 2:03.61 DANOWSKI Norbert PLKS Gwda Piła 02 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian # Z/6147/15 2018 BEZ LDK!
1 6 s 2 1:34.89 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań # 00 U16 WP IV MOTYL Edward # Z/0793/15 2019 3
2 8 s 2 1:36.97 DUDZIAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP V ŁUCZAK Bernadeta Z/1316/15 2019 2
3 9 s 2 1:39.78 RYCHTER Przemysław KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 99 U16 WP V #
4 10 s 2 1:40.37 KOWALSKI Wojciech SL Olimpia Poznań 99 U16 WP --
5 11 s 2 1:40.71 SZMYT Kacper MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP --
6 12 s 2 1:41.77 GÓLCZYŃSKI Sebastian UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP --
7 15 s 2 1:46.65 JAŃCZAK Patryk KS Gwardia Piła 00 U16 WP -- MARCINIAK Roman BEZ
8 17 s 2 1:47.96 SIERADZKI Dawid UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
9 20 s 2 1:59.53 WAWER Sławomir UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP --
1 1 s 3 1:26.31 WISNIEWSKI Maciej UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP II
2 2 s 3 1:27.85 WASIELEWSKI Sebastian LKS Sana Kościan 99 U16 WP II TALIKADZE Roman Z/1734/15 2017 BEZ
3 3 s 3 1:28.14 IZYDORCZYK Paweł UKS Gimnazjon Suchy Las 00 U16 WP III
4 4 s 3 1:32.53 FABISIAK Marek MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP IV #
5 5 s 3 1:32.86 STĘPIEŃ Jakub ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB IV WOŹNIAK Daniel Z/4395/15 2015 BEZ
6 7 s 3 1:35.69 KICKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP V ZAWORSKI Marek Z/1640/15 2018 BEZ LDK!
7 14 s 3 1:45.49 KUBACKI Sebastian UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP --
1000 m M
1 s 1 3:04.37 ŁAPA Kamil PLKS Gwda Piła 99 U16 WP --
2 s 1 3:15.64 KANTORSKI Łukasz UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- B.D. BEZ
3 s 1 3:16.60 KACZMAREK Szymon WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
4 s 1 3:17.94 JOVIĆ Eryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/2935/15 2015 BEZ
5 s 1 3:18.16 KONIECZNY Szymon MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -- UNGER Krzysztof # BEZ
6 s 1 3:28.68 PIEKARZEWSKI Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Roman BEZ
7 s 1 3:40.12 KWIATKOWSKI Maksymilian KS Gwardia Piła 02 U14 WP -- MARCINIAK Roman BEZ
8 s 1 4:23.44 KRZYŻANIAK Jakub PLKS Gwda Piła 01 U14 WP -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/1587/15 2015 BEZ
1 s 2 2:49.76 ZAWADZKI Bartosz KS Energetyk Poznań 01 U14 WP IV GRENDA Jan # Z/0934/15 2019 4
2 s 2 2:50.03 GULCZYŃSKI Marek UKS Dąb Suchy Las # 99 U16 WP V
3 s 2 2:51.73 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań # 00 U16 WP V GRENDA Jan # Z/0013/15 2019 2
4 s 2 2:58.43 JĘDRA Bartłomiej UKS Sokół Żmigród # 00 U16 DS V
5 s 2 3:05.21 ŁUSZCZEWSKI Patryk MKS Gniezno 99 U16 WP -- PINIARSKI Paweł Z/4280/15 2015 4
6 s 2 3:07.81 MAŃKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 00 U16 WP --
7 s 2 3:12.01 BOROWIK Przemysław LUKS Orkan Września # 00 U16 WP --
8 s 2 3:12.27 KOŁATA Rafał UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP --
9 s 2 3:23.62 UTRATA Tobiasz WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
10 s 2 3:36.77 KACZMAREK Michał MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Roman BEZ
2000 m M
1 1 s 1 6:04.95 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U16 WP III PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3
2 2 s 1 6:17.45 DUSZYŃSKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP IV #
3 3 s 1 6:21.08 ŁAWNICZAK Marcin UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS V #
4 4 s 1 6:27.29 SOBECKI Adrian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP V
5 5 s 1 6:31.55 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań # 99 U16 WP V GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2019
6 6 s 1 7:19.31 SARBAK Grzegorz PLKS Gwda Piła 99 U16 WP --
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.97 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP +1.3 III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2
2 s 1 17.05 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB +1.3 IV WOŹNIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2
3 s 1 18.20 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP +1.3 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4
4 s 1 18.87 RUCIŃSKI Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP +1.3 --
5 s 1 20.50 TOMCZAK Filip MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP +1.3 --
1 s 2 16.13 WALICKI Antoni WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS +0.4 III LISOWSKI Józef # Z/0509/15 2019
2 s 2 16.89 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB +0.4 III
3 s 2 17.05 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD +0.4 IV LIPIŃSKI Leszek # Z/5075/15 2019 1 LDK!
4 s 2 17.09 KRZYŻANOWSKI Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP +0.4 IV
5 s 2 17.44 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U16 WP +0.4 IV KACZOR Adam # Z/4473/15 2019 2
  s 2 DQ ĆWIKLIŃSKI Jan UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP +0.4 -- LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 40.70 WALICKI Antoni WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS II LISOWSKI Józef # Z/0509/15 2019
2 4 s 1 43.48 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4
3 6 s 1 44.25 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2
4 7 s 1 45.95 BORKOWSKI Dominik UKS Sokół Żmigród # 99 U16 DS V ŁYCZAKOWSKI Ludwik # Z/3680/15 2018 4
5 8 s 1 46.68 RUCIŃSKI Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP --
1 2 s 2 41.76 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U16 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2018 2
2 3 s 2 42.51 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP III NALEPA Marek # Z/2736/16 2018 2
3 5 s 2 43.78 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB IV
4 9 s 2 52.41 STAWICKI Filip UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
4x100 m M
1 s 1 48.79 ŁYSIAK Marcin
MIELOSZYK Wojciech
KUBACKI Sebastian
GENDASZYK Miłosz
UKS Przełaj Żerków 99
99
99
99
U16 WLP --


2 s 1 49.34 ZIOŁA Wiktor
KALINOWSKI Jakub
NOWAK Sebastian
CHSZUSZCZ Adam
UKS Skoczek Władysławów 99
00
99
99
U16 WLP --
LIPIŃSKI Leszek

Z/5075/15
2019
1
3 s 1 49.45 RUCIŃSKI Patryk
WOŻNIKIEWICZ Tobiasz
SZYMKOWIAK Artur
LEONARCZYK Sebastian
MKS Juvenia Puszczykowo 99
00
00
99
U16 WLP --


Wzwyż M
1 1 f 1 1.73 SIBILSKI Jan UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP V
2 3 f 1 1.60 CZEMPIŃSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP --
2 2 f 1 1.60 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP -- SOBIERAJ Dawid # Z/2300/16 2018 2
4 4 f 1 1.60 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2
5 5 f 1 1.55 ĆWIKLIŃSKI Jan UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP -- LDK!
6 6 f 1 1.55 GRZEŚKOWIAK Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP -- #
7 7 f 1 1.50 ŁUSIEWICZ Michał MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP --
1 1 w 1 1.68 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 528
2 3 w 1 1.65 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ 504
3 2 w 1 1.65 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 504
4 5 w 1 1.62 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP -- # 480
4 4 w 1 1.62 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- 480
6 6 w 1 1.56 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 434
Tyczka M
1 1 f 1 2.50 FRYDRYK Jakub KS Żak Wałcz 99 U16 ZP --
1 1 f 1 4.00 ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem SL Olimpia Poznań 95 U20 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/0652/11 2017 2
2 2 f 1 2.30 PRZYBYŁ Mikołaj UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP --
2 2 f 1 3.90 CYBULSKI Filip SL Olimpia Poznań 95 U20 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/0665/11 2018 1
3 3 f 1 2.00 SZYSZKA Jędrzej KS Żak Wałcz 00 U16 ZP --
3 4 f 1 3.60 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP III DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019
4 3 f 1 3.60 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 92 U23 WP III
W dal M
  f 1 3.82 FRĄCZAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP -1.6 --
1 1 f 1 5.83 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP -0.1 V SOBIERAJ Dawid # Z/2300/16 2018 2
2 2 f 1 5.64 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP +0.3 V ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2019 2
3 3 f 1 5.48 JURGA Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP +1.7 --
4 4 f 1 5.44 SKAŁECKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP +0.3 --
5 5 f 1 5.42 GOŁASZEWSKI Albert MKS Gniezno 00 U16 WP -1.9 -- SZYMAŃSKA Hanna 5
6 6 f 1 4.85 ŚWIĄTEK Kacper MKS Baszta Szamotuły 99 U16 WP +2.0 --
7 7 f 1 4.79 NOWAKOWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP +0.9 --
8 8 f 1 4.78 MRÓWCZYŃSKI Adrian MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP +0.5 -- B.D. BEZ
9 9 f 1 4.48 HEROT Dawid PLKS Gwda Piła 01 U14 WP +0.2 -- #
10 10 f 1 4.26 KACZMAREK Kamil PLKS Gwda Piła 01 U14 WP +0.6 --
11 11 f 1 4.10 SROKA Dominik MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP 0.0 --
1 1 w 1 5.21 ŻEREBIŁO Szymon KS Żak Wałcz 00 U16 ZP +1.3 -- 423
1 1 w 1 6.11 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP -0.7 IV # 610
2 2 w 1 4.69 KACZMAREK Kacper UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP +1.2 -- 324
2 2 w 1 5.47 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U18 WP +0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ 475
3 3 w 1 3.82 FRĄCZAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP +3.2 -- 177
3 3 w 1 5.44 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +0.5 -- 469
4 4 w 1 3.59 MEROŃ Szymon UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP +0.9 -- 143
4 4 w 1 5.43 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 467
5 5 w 1 5.15 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +1.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 411
6 7 w 1 5.12 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +0.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 405
Kula (5) M
1 1 f 1 13.08 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września # 99 U16 WP IV PAWLAK Przemysław # Z/0383/15 2019 2
2 2 f 1 12.18 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 00 U16 LU V B.D. # Z/4325/15 2019 1
3 3 f 1 11.76 SZARŁATA Przemysław WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP V
4 4 f 1 10.75 GRAJKOWSKI Maciej PLKS Gwda Piła 00 U16 WP V #
5 5 f 1 10.57 KACZMARSKI Adam LUKS Orkan Września 99 U16 WP V
6 6 f 1 10.43 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -- KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2019 1 LDK!
7 7 f 1 10.25 MIKOŁAJCZYK Michał LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -- WINNY Antoni Z/6231/15 2017 4
8 8 f 1 9.18 NOWAK Patryk UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz BEZ
9 9 f 1 8.72 SZYDŁOWSKI Daniel UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP --
10 10 f 1 8.22 CIEŚLAK Marcin MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP --
11 11 f 1 8.00 SKUPIN Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP --
12 12 f 1 7.38 RYCZYŃSKI Patryk UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP --
1 1 w 1 8.79 KACZMAREK Kacper UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP -- 413
1 1 w 1 11.69 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP -- # 588
2 2 w 1 8.00 ŻEREBIŁO Szymon KS Żak Wałcz 00 U16 ZP -- 366
2 2 w 1 11.65 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ 585
3 3 w 1 6.02 MEROŃ Szymon UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP -- 250
3 3 w 1 10.77 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 532
4 4 w 1 5.93 FRĄCZAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP -- 245
4 4 w 1 10.73 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- 530
5 5 w 1 10.53 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 518
6 6 w 1 9.23 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 440
Dysk (1) M
1 1 f 1 50.07 BOŁDYSZ Mariusz KS Polonia Pasłęk 99 U16 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/3895/15 2018 2
2 2 f 1 48.86 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 00 U16 LU II B.D. # Z/4325/15 2019 1
3 3 f 1 38.70 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września # 99 U16 WP IV PAWLAK Przemysław # Z/0383/15 2019 2
4 4 f 1 38.12 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2019 1 LDK!
5 5 f 1 37.24 CHUDZIAK Przemysław UKS Halszka Szamotuły 99 U16 WP IV WOJCIECHOWSKA Helena Z/0644/16 2018 3
6 6 f 1 35.45 SZARŁATA Przemysław WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP V
7 7 f 1 30.54 PILAWSKI Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP -- ZIÓŁKOWSKA Joanna # Z/1330/15 2019 2
8 8 f 1 30.36 CZEMPIŃSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP --
9 9 f 1 29.05 WAWRZYNIAK Jakub MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP -- UNGER Krzysztof # Z/6428/15 2019 3
10 10 f 1 28.88 CIEŚLAK Marcin MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP --
11 11 f 1 28.85 KWIATKOWSKI Szymon LUKS Orkan Września 00 U16 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4475/15 2016 2
12 12 f 1 26.85 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Września 01 U14 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4474/15 2019 2
13 13 f 1 25.57 KOTERWA Aleks WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
14 14 f 1 25.37 SKUPIN Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP --
15 15 f 1 21.31 MIKOŁAJCZYK Michał LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -- WINNY Antoni Z/6231/15 2017 4
16 16 f 1 18.73 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/5594/15 2019 2
Młot (5) M
1 1 f 1 39.50 KWIATKOWSKI Szymon LUKS Orkan Września 00 U16 WP V PAWLAK Przemysław Z/4475/15 2016 2
1 1 f 1 59.05 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP II PAWLAK Przemysław B.D. # Z/0577/14 2019
2 2 f 1 27.70 MIKOŁAJCZYK Michał LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -- WINNY Antoni Z/6231/15 2017 4
2 2 f 1 52.80 GŁOWICKI Szymon OŚ AZS Poznań 98 U18 WP III BIERNACKI Jacek # Z/1613/14 2018 2
3 3 f 1 27.10 NOWAK Patryk UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz BEZ
3 3 f 1 48.30 KRAJEWSKI Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0315/13 2016 3
Młot (6) M
1 1 f 1 60.40 MARYNOWSKI Kenneth LLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP I
2 2 f 1 52.50 BUŁAWSKI Karol LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP II
Młot (7.26) M
1 1 f 1 63.00 GOŁDYN Bartosz LLKS Pomorze Stargard 84 Sen ZP I GOŁDYN Bartosz Z/3068/11 2019 1
Oszczep (600) M
1 1 f 1 46.17 SKAŁECKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP IV
2 2 f 1 36.36 PILAWSKI Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP -- ZIÓŁKOWSKA Joanna # Z/1330/15 2019 2
3 3 f 1 36.35 MIAZIO Konrad UKS Skoczek Władysławów 99 U16 WP --
4 4 f 1 33.55 PAŹDZIOR Marcin UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP --
5 5 f 1 32.58 KOTERWA Aleks WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
6 6 f 1 30.37 KOCUR Bartłomiej WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
7 7 f 1 28.80 ZAMIARA Cyprian KS Żak Wałcz 00 U16 ZP --
8 8 f 1 27.88 PILARCZYK Michał UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP -- #
9 9 f 1 27.36 RUDNICKI Jakub LUKS Orkan Września 99 U16 WP --
10 10 f 1 26.99 WASILEWSKI Kamil MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP --
11 11 f 1 23.74 JUSZCZYK Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- CZESZYK Piotr # Z/6370/15 2015 BEZ
12 12 f 1 23.50 GRZEŚKOWIAK Szymon UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP -- ZŁOTKOWSKI Łukasz #
13 13 f 1 18.59 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Września 01 U14 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4474/15 2019 2
Chód 5 km M
1 1 s 1 24:52.12 KAMIŃSKI Michał KS Gwardia Piła 97 U18 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/0414/13 2016 2
2 2 s 1 29:20.06 BARTKOWIAK Jakub UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP IV
3 3 s 1 29:45.73 PAWLAK Jonasz MKS Juvenia Puszczykowo 00 U16 WP V
4 4 s 1 30:50.84 SOPNIEWSKI Filip UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP V
5 5 s 1 31:41.47 KUSZA Kamil UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP V ZAWORSKI Marek Z/1645/15 2018 BEZ
6 6 s 1 36:10.20 MARCHWIAK Jacek UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.1301848888397 sekund