Poznań 31 - 01.06.2014
Mistrzostwa Okręgu młodzików + mityng okręgowy
100 m K
1 s 1 13.83 PLUTA Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP +0.9 --
2 s 1 14.17 RESZKOWSKA Marta OŚ AZS Poznań 95 U20 WP +0.9 -- BIEDERMANN Roman BEZ
3 s 1 14.64 DĘBOWSKA Karina MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP +0.9 --
1 s 2 12.28 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.0 II OSIK Tadeusz B.D. # Z/0866/14 2019
2 s 2 12.39 HUDZIAK Agata OŚ AZS Poznań 88 Sen WP +1.0 II
3 s 2 12.80 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.0 III
4 s 2 12.81 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP +1.0 III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
5 s 2 13.04 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań 96 U20 WP +1.0 III B.D.
6 s 2 13.38 PAWEŁCZYK Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 96 U20 WP +1.0 IV
7 s 2 13.48 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP +1.0 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0529/11 2015 3
200 m K
1 1 s 1 25.60 HUDZIAK Agata OŚ AZS Poznań 88 Sen WP +0.8 II
2 2 s 1 26.29 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.8 III
3 3 s 1 26.54 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań 96 U20 WP +0.8 III B.D.
4 4 s 1 26.77 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP +0.8 III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
5 5 s 1 32.09 FRĄCKOWIAK Agnieszka MKS-MOS Śrem 98 U18 WP +0.8 --
400 m K
1 1 s 1 61.56 ZIELIŃSKA Adrianna MKS Baszta Szamotuły 95 U20 WP III
2 2 s 1 64.56 MATUSZCZAK Michalina OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -- GRENDA Jan B.D. Z/0716/14 2019
3 3 s 1 69.13 SZAŁEK Justyna niest. Poznań 94 U23 WP --
4 4 s 1 71.42 TAŹBIERSKA Martyna LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP --
800 m K
1 1 s 1 2:26.69 GÓRNA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV PRZYBORSKA Wioleta # Z/0381/14 2017 4
2 2 s 1 2:29.16 KOPYDŁOWSKA Blanka UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV
1 1 w 1 2:47.59 LISKOWIAK Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0316/13 2014 4 489
2 2 w 1 2:49.66 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP -- 467
3 3 w 1 3:14.68 JÓZEFIAK Roksana UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0314/13 2015 BEZ 241
1500 m K
1 1 s 1 5:08.65 ANTONIUK Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0434/14 2018 BEZ
2 2 s 1 5:08.71 NOWICKA Dorota LKS OSiR Pleszew 97 U18 WP IV GRENDA Jan
3 3 s 1 5:11.76 BUDNER Justyna SL Olimpia Poznań 97 U18 WP -- #
4 4 s 1 5:12.28 GORCZYCA Maria SL Olimpia Poznań 97 U18 WP -- B.D. B.D.
5 5 s 1 5:32.63 STARKOWSKA Klaudia KS Gwardia Piła 98 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/0529/14 2017 4 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.97 KUDUK Nikola MKL Szczecin 98 U18 ZP +0.8 II B.D.
2 2 s 1 15.11 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +0.8 II OSIK Tadeusz B.D. # Z/0866/14 2019
3 3 s 1 15.47 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP +0.8 II KACZOR Mieczysław # Z/0385/14 2017 2
100 m pł K
1 1 s 1 16.01 ZIELIŃSKA Sylwia AZS-AWF Gorzów # 95 U20 LB +0.8 III B.D. BEZ
2 2 s 1 16.37 ZIELIŃSKA Klaudia AZS-AWF Gorzów # 95 U20 LB +0.8 III B.D. BEZ
3 3 s 1 16.86 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP +0.8 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0529/11 2015 3
400 m pł K K
1 1 s 1 66.05 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 U20 WP III REJEWSKI Robert B.D. Z/1671/12 2019
2 2 s 1 68.27 SAMÓL Anna MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP III
3 3 s 1 71.16 WOJTKOWSKA Aleksandra LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP IV WIEJA Piotr SOBIERAJ Dawid , Z/1330/13 , 2015 BEZ
4 4 s 1 74.24 RZEPKA Joanna LUKS Orkan Września 95 U20 WP --
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2019 2
2 3 f 1 1.60 PRĘTKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP III ZIELIŃSKI Bohdan Z/0816/14 2017 3
2 2 f 1 1.60 DZIURLA Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP III
4 4 f 1 1.55 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III KACZOR Mieczysław B.D. Z/0389/14 2019 3
W dal K
  f 1 5.32 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 95 U20 WP +0.9 III
1 1 f 1 5.53 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 95 U20 WP +2.5 II
2 2 f 1 5.38 JANKOWIAK Sandra OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP +0.2 III B.D.
3 3 f 1 5.20 CIACHURSKA Natalia MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP +0.1 III ZIELIŃSKA Janina Z/0813/14 2017 4
4 4 f 1 5.04 SMOLIBOCKA Eliza MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP +1.2 IV ZIELIŃSKA Janina Z/0817/14 2017 4
5 5 f 1 5.01 WITCZAK Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 95 U20 WP +1.5 IV
1 1 w 1 5.31 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP +2.2 III 645
2 2 w 1 4.63 JÓZEFIAK Roksana UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +0.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0314/13 2015 BEZ 461
3 3 w 1 4.58 LISKOWIAK Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +0.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0316/13 2014 4 448
Kula (3) K
1 1 f 1 12.59 KRAWCZYK Letisja UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP III
2 2 f 1 11.81 BRZĄKAŁA Justyna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III GROCHOWIAK Grażyna # Z/0380/14 2016 3
3 3 f 1 10.28 GRONOWSKA Angelika MKL Szczecin # 98 U18 ZP IV B.D. # 2
Dysk (1) K
1 1 f 1 47.10 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń # 94 U23 KP I HULISZ Robert B.D. # Z/3600/11 2019 M
2 2 f 1 27.60 KRAWCZYK Letisja UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP IV
3 3 f 1 23.70 BRZĄKAŁA Justyna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP -- GROCHOWIAK Grażyna # Z/0380/14 2016 3
Oszczep (500) K
1 1 f 1 40.33 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0619/13 2019
2 2 f 1 35.90 GRONOWSKA Angelika MKL Szczecin # 98 U18 ZP IV B.D. # 2
3 3 f 1 35.06 SZRAMIAK Maria AML Słupsk # 00 U16 PM IV WITEK Mirosław GRENDA Jan # Z/4291/15 2018
1 1 w 1 29.29 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP -- 463
2 2 w 1 27.73 LISKOWIAK Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0316/13 2014 4 434
3 3 w 1 27.24 JÓZEFIAK Roksana UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0314/13 2015 BEZ 424
Oszczep (600) K
1 1 f 1 54.24 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U20 PM M WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
2 2 f 1 39.09 DUDKOWSKA Roksana LLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP III B.D. 3
7-bój J MŁ K
1 1 f 1 4090 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP III
2 2 f 1 3507 LISKOWIAK Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0316/13 2014 4
3 3 f 1 2917 JÓZEFIAK Roksana UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0314/13 2015 BEZ
100 m M
1 16 s 1 12.10 KASZUBA Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +1.2 IV SZOSTAK Janusz # Z/4188/15 2015 4
2 17 s 1 12.27 TOMCZAK Adrian MKS-MOS Śrem 97 U18 WP +1.2 -- SMOLAREK Ireneusz Z/1278/14 2015 BEZ
3 18 s 1 12.31 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP +1.2 -- #
4 19 s 1 12.34 JENDRZEJCZAK Damian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.2 -- MOTYL Edward # Z/1273/14 2018 2
5 20 s 1 12.39 SUCHORAB Sławomir KS Gwardia Piła 98 U18 WP +1.2 -- CHWAŁEK Jarosław # Z/0591/14 2016 3
6 21 s 1 12.52 WOLARCZYK Jakub MKS-MOS Śrem 95 U20 WP +1.2 --
7 22 s 1 14.24 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Masters KP +1.2 -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2019 BEZ
1 4 s 2 11.10 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.9 II OSIK Tadeusz # Z/0387/14 2019 M
2 9 s 2 11.43 KONWA Mateusz CRS Barlinek 95 U20 ZP +1.9 III STAWICKI Michał Z/4154/11 2014 2
3 10 s 2 11.50 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U18 WP +1.9 III BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2019 2
4 11 s 2 11.55 NEUMANN Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP +1.9 III SZOSTAK Janusz # Z/0971/13 2015 2
5 13 s 2 11.59 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U20 ZP +1.9 III SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
6 12 s 2 11.59 MILIŃSKI Mikołaj MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP +1.9 III
7 14 s 2 11.67 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +1.9 III HEMMERLING Andrzej # Z/0931/12 2019 1
8 15 s 2 11.69 GUSZCZAK Jarosław UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +1.9 III KACZOR Mieczysław Z/1600/12 2019 3
1 1 s 3 10.92 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +1.8 II OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2019 M
2 2 s 3 11.07 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 81 Sen WP +1.8 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
3 3 s 3 11.10 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań 87 Sen WP +1.8 II REJEWSKI Robert B.D. Z/5131/11 2019 3
4 5 s 3 11.16 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań 93 U23 WP +1.8 II
5 6 s 3 11.18 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U20 WP +1.8 II B.D. Z/1056/13 2018 2
6 7 s 3 11.29 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ +1.8 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
7 8 s 3 11.36 JURKOWSKI Wojciech SL Olimpia Poznań 87 Sen WP +1.8 III DZIAMSKI Witold Z/0663/11 2017 2
200 m M
1 12 s 1 24.53 SUCHORAB Sławomir KS Gwardia Piła 98 U18 WP +1.2 -- CHWAŁEK Jarosław # Z/0591/14 2016 3
2 17 s 1 25.34 MODROW Norbert KS Gwardia Piła 98 U18 WP +1.2 --
1 8 s 2 23.35 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.2 III OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2019 1
2 9 s 2 23.73 FRĄCKOWIAK Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP +1.2 IV ZAWORSKI Marek Z/0965/13 2015 BEZ
3 10 s 2 24.28 LUDWICZAK Norbert OŚ AZS Poznań 94 U23 WP +1.2 --
4 11 s 2 24.43 MILIŃSKI Mikołaj MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP +1.2 --
5 13 s 2 24.63 JENDRZEJCZAK Damian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.2 -- MOTYL Edward # Z/1273/14 2018 2
6 14 s 2 24.89 N T OŚ AZS Poznań 93 U23 WP +1.2 --
7 15 s 2 24.91 ŁESZYK Oskar SL Olimpia Poznań 97 U18 WP +1.2 -- BYTNIEWSKA Magdalena Z/0537/13 2016 BEZ
8 16 s 2 25.30 TOMCZAK Adrian MKS-MOS Śrem 97 U18 WP +1.2 -- SMOLAREK Ireneusz Z/1278/14 2015 BEZ
1 1 s 3 22.07 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań 87 Sen WP +1.3 II REJEWSKI Robert B.D. Z/5131/11 2019 3
2 2 s 3 22.10 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 81 Sen WP +1.3 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
3 3 s 3 22.53 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U20 WP +1.3 II B.D. Z/1056/13 2018 2
4 4 s 3 22.60 POPŁAWSKI Jakub KS Gwardia Piła 98 U18 WP +1.3 II
5 5 s 3 22.62 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS +1.3 II B.D. LISOWSKI Józef , Z/0812/14 , 2019 M
6 6 s 3 22.76 KONWA Mateusz CRS Barlinek 95 U20 ZP +1.3 II STAWICKI Michał Z/4154/11 2014 2
7 7 s 3 23.05 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U20 ZP +1.3 III SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
400 m M
1 6 s 1 53.98 KOWALEWSKI Jakub CRS Barlinek 94 U23 ZP -- STAWICKI Michał Z/1591/13 2014 BEZ
2 7 s 1 54.83 LESTER Mateusz SL Olimpia Poznań 98 U18 WP --
3 8 s 1 55.57 WOLARCZYK Jakub MKS-MOS Śrem 95 U20 WP --
4 9 s 1 58.73 JANIAK Dariusz SL Olimpia Poznań 97 U18 WP --
5 10 s 1 60.75 KUCZA Adrian MKS-MOS Śrem 97 U18 WP --
1 1 s 2 49.05 WALCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 90 Sen LB II #
2 2 s 2 50.73 TARENT Patryk KS Gwardia Piła 96 U20 WP III
3 3 s 2 51.90 BZOWY Patryk UKS Przełaj Żerków 95 U20 WP III
4 4 s 2 52.06 OSSOWSKI Marek LKS Lubusz Słubice 96 U20 LB III
5 5 s 2 53.35 RODZIAK Łukasz SL Olimpia Poznań # 98 U18 WP IV
800 m M
1 6 s 1 2:06.19 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo # 98 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2019 1
2 8 s 1 2:07.11 TOMCZAK Jakub OŚ AZS Poznań 96 U20 WP IV
3 11 s 1 2:10.72 BORWIŃSKI Hubert SL Olimpia Poznań 97 U18 WP -- B.D. BEZ
4 12 s 1 2:10.97 KAŁUZIAK Dawid WMLKS Pomorze Stargard # 97 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/1009/13 2018 BEZ
5 13 s 1 2:11.15 SKÓRNICKI Maciej MKS Baszta Szamotuły 96 U20 WP --
6 14 s 1 2:27.05 NOWAK Dawid MKS-MOS Śrem 98 U18 WP --
1 1 s 2 1:59.56 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U23 WP III B.D. 2
2 2 s 2 2:00.78 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0816/12 2019 3
3 3 s 2 2:01.14 NGUYEN Daniel KS Gwardia Piła 97 U18 WP III
4 4 s 2 2:01.58 LEWANDOWSKI Jakub LKS Lubusz Słubice 97 U18 LB III
5 5 s 2 2:02.48 NOGALSKI Denis LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB IV
6 7 s 2 2:06.37 KACZOR Jakub LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP IV
7 9 s 2 2:08.44 DRABENT Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP -- FUS Jan 4
8 10 s 2 2:10.07 PAWLAK Marcin OŚ AZS Poznań 95 U20 WP --
  s 2 DNF BZOWY Patryk UKS Przełaj Żerków 95 U20 WP --
1000 m M
1 1 w 1 3:53.38 ŻEREBIŁO Szymon KS Żak Wałcz 00 U16 ZP -- 238
2 2 w 1 3:54.02 KACZMAREK Kacper UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP -- 234
3 3 w 1 3:56.60 MEROŃ Szymon UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP -- 219
1500 m M
1 1 s 1 4:04.07 LINKA Kamil KS Gwardia Piła 95 U20 WP III RAJEWICZ Czesław Z/2062/11 2018 2
2 2 s 1 4:23.41 WOJTASZAK Paweł SL Olimpia Poznań 96 U20 WP --
3 3 s 1 4:25.23 SIERSCHUŁA Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP -- PRZYBORSKA Wioleta # Z/0384/14 2017 4
4 4 s 1 4:34.65 KUKUŁKA Daniel MKS Juvenia Puszczykowo # 98 U18 WP --
1 1 w 1 4:48.15 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 630
2 2 w 1 5:18.23 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP -- # 459
3 3 w 1 5:18.82 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 456
4 4 w 1 5:24.29 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ 428
5 5 w 1 5:59.40 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- 267
110 m pł MŁ M
1 w 1 21.34 ŻEREBIŁO Szymon KS Żak Wałcz 00 U16 ZP +0.9 -- 251
2 w 1 21.37 KACZMAREK Kacper UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP +0.9 -- 249
3 w 1 24.51 MEROŃ Szymon UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP +0.9 -- 81
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.12 PAWLAK Dominik ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U18 LB +0.9 III
2 2 s 1 15.56 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP +0.9 III #
1 1 w 1 14.91 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP +0.7 II # 860
2 2 w 1 16.26 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +0.7 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 704
3 3 w 1 17.00 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +0.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 624
4 4 w 1 17.91 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +0.7 -- 533
5 5 w 1 18.03 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U18 WP +0.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ 521
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.13 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +0.9 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2019 1
2 2 s 1 16.52 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP +0.9 IV DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019
3 3 s 1 17.60 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +0.9 -- HEMMERLING Andrzej # Z/0931/12 2019 1
110 m pł M
1 1 s 1 15.40 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 92 U23 WP +0.9 II
2 2 s 1 15.45 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ +0.9 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 59.89 IDCZAK Filip LUKS Orkan Września 98 U18 WP IV
2 2 s 1 61.21 MACIEJEWSKI Artur OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP --
3 3 s 1 62.32 ORZESZYNA Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/0693/14 2017 3
400 m pł M
1 1 s 1 57.43 STAWNY Rafał LUKS Orkan Września 96 U20 WP III
Wzwyż M
1 1 f 1 2.10 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 88 Sen LB I LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2018 1
2 2 f 1 1.80 MUSIAŁ Jakub KS Gwardia Piła 97 U18 WP IV GRAŚ Jarosław Z/1003/13 2016 3
3 3 f 1 1.71 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/0593/14 2019
3 3 f 1 1.71 ZEIDLER Alan UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP --
Tyczka M
1 1 w 1 3.10 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP -- # 381
2 2 w 1 2.70 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- 286
3 3 w 1 2.40 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ 220
4 4 w 1 2.10 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 159
5 5 w 1 2.00 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 140
W dal M
  f 1 6.32 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 92 U23 WP +0.2 III
1 1 f 1 6.42 KUDERCZAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U20 WP +0.2 III KACZOR Mieczysław Z/2496/11 2014 3
2 2 f 1 6.42 LAWER Marcin KS Gwardia Piła 97 U18 WP +0.9 III
3 3 f 1 6.38 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 92 U23 WP +2.1 III
4 4 f 1 6.23 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP 0.0 IV DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019
5 5 f 1 6.10 NOWACKI Adrian MUKS Kadet Rawicz 95 U20 WP +1.2 IV
Kula (5) M
1 1 f 1 13.56 SĘDROWICZ Maciej MKS Baszta Szamotuły 97 U18 WP III
Kula (6) M
1 1 f 1 16.41 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP I BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
2 2 f 1 15.05 MAJDZIŃSKI Kamil LUKS Orkan Września 95 U20 WP II
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 43.33 WEISS Wojciech UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0320/13 2019 3
2 2 f 1 32.73 SĘDROWICZ Maciej MKS Baszta Szamotuły 97 U18 WP --
3 3 f 1 32.68 ŁABA Jan OŚ AZS Poznań 98 U18 WP -- BIERNACKI Jacek Z/5133/15 2018 2
1 1 w 1 37.32 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP IV 610
2 2 w 1 34.36 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP -- # 551
3 3 w 1 28.82 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ 441
4 4 w 1 26.33 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 393
5 5 w 1 25.40 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 375
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 48.60 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP II BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
Dysk (2) M
1 1 f 1 44.08 JACKÓW Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. 80 Sen WP II B.D. Z/4671/18 2019 1
2 2 f 1 40.90 MŁYNARSKI Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 93 U23 ZP II
3 3 f 1 34.11 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 92 U23 WP --
Oszczep (600) M
1 1 f 1 55.43 SZTYLKA Karol AML Słupsk # 99 U16 PM III WITEK Mirosław # Z/4201/15 2019 1
2 2 f 1 52.11 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM III GRECKA Ewa # Z/4200/15 2019 1
1 1 w 1 27.22 KACZMAREK Kacper UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP -- 0
2 2 w 1 19.03 ŻEREBIŁO Szymon KS Żak Wałcz 00 U16 ZP -- 0
3 3 w 1 17.53 MEROŃ Szymon UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP -- 0
Oszczep (700) M
1 1 f 1 53.96 WARCZYŃSKI Bartosz MKS Baszta Szamotuły 97 U18 WP III UNGER Krzysztof B.D. Z/0906/13 2016 BEZ
2 2 f 1 49.45 SZCZYGIEŁ Patryk LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP IV
3 3 f 1 47.25 WOŹNY Szymon UKS Achilles Leszno 97 U18 WP IV
4 4 f 1 38.16 WOJCIECHOWSKI Bartosz UKS Achilles Leszno 97 U18 WP --
5 5 f 1 36.38 TOMCZAK Paweł MKS Baszta Szamotuły 97 U18 WP --
1 1 w 1 40.63 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- 451
2 2 w 1 35.93 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP -- # 383
3 3 w 1 34.23 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 359
4 4 w 1 31.10 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ 315
5 5 w 1 28.68 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 281
Oszczep (800) M
1 1 f 1 39.55 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP IV DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019
6-bój M MŁ M
1 1 f 1 1892 ŻEREBIŁO Szymon KS Żak Wałcz 00 U16 ZP --
2 2 f 1 1890 KACZMAREK Kacper UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP --
3 3 f 1 1036 MEROŃ Szymon UKS Sprint Przeźmierowo 00 U16 WP --
  f 1 DNF FRĄCZAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 99 U16 WP --
10-bój J MŁ M
1 1 f 1 5514 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP III #
2 2 f 1 4870 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4
3 3 f 1 4577 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP IV
4 4 f 1 4381 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2019 BEZ
5 5 f 1 4261 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3
  f 1 DNF OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.9832758903503 sekund