Inowrocław 01.06.2014
14. Europejski Festiwal Lekkoatletyczny [DMP]
200 m K
1 1 s 1 25.21 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +0.8 II
2 2 s 1 25.26 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +0.8 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
3 3 s 1 25.61 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U20 PM +0.8 II
4 4 s 1 26.37 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.8 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0576/12 2019 2
5 5 s 1 26.42 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.8 III
400 m K
1 17 s 1 59.70 BRAUN Monika MUKS Płock 96 U20 MZ III
2 18 s 1 60.69 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/1569/12 2019 1
3 19 s 1 61.67 NOWAK Nicola LKS Olimpic Szczecin 97 U18 ZP III KARNAS Zbigniew # Z/1666/13 2016 3
4 20 s 1 61.87 CZYŻEWSKA Paulina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP III
5 21 s 1 63.05 WASILUK Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0445/13 2019 3
6 22 s 1 63.25 ROMEL Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U20 KP IV
7 23 s 1 65.19 MARTYNOWICZ Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U20 KP --
8 24 s 1 67.26 KIEŁPIKOWSKA Marta UKS Czapla Białe Błota 98 U18 KP -- #
1 1 s 2 54.83 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 Sen KP I DMP BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2019 MM 133
2 8 s 2 56.77 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź 93 U23 LD II
3 10 s 2 57.18 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS II DMP ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019 105
4 12 s 2 57.55 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II B.D. BEZ
5 13 s 2 58.06 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II KOHUTEK Artur B.D. # Z/0584/12 2019 M
6 14 s 2 58.10 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/0939/12 2019 M
7 15 s 2 58.37 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ II BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
8 16 s 2 59.34 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 96 U20 LD III
1 2 s 3 55.13 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
2 3 s 3 55.38 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
3 4 s 3 56.36 GESEK Karolina SKLA Sopot # 96 U20 PM I
4 5 s 3 56.48 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2019 M
5 6 s 3 56.64 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U20 LD II B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
6 7 s 3 56.72 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
7 9 s 3 57.01 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M 107
8 11 s 3 57.50 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. # Z/0698/12 2019 M 101
1500 m K
1 1 s 1 4:33.57 MELOCH Arleta GKS Olimpia Grudziądz 79 Masters KP II DMP B.D. Z/0770/11 2019 1 100
2 2 s 1 4:34.89 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U23 PM II MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
3 3 s 1 4:35.57 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 91 Sen KP II GĘSICKI Marian # Z/1329/11 2019 1
4 4 s 1 4:38.12 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 96 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2019 1
5 5 s 1 4:44.80 ANUS Milena SL Olimpia Poznań 95 U20 WP III
6 6 s 1 4:46.74 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP III
7 7 s 1 4:55.36 GOSTOMCZYK Ewelina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 96 U20 PM III #
Dysk (1) K
2 f 1 59.52 WIŚNIEWSKA Joanna LKS Polkowice 72 Masters DS MM B.D. Z/4389/11 2019 M
7 f 1 44.02 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU I DMP B.D. SUSKI Witold B.D. # , Z/4129/11 , 2019 114
200 m M
1 1 s 1 22.05 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań 92 U23 WP -0.7 II
2 2 s 1 22.95 ŁASZEWSKI Marcin MMKS Gdańsk 94 U23 PM -0.7 III
3 3 s 1 23.02 KAŹMIERSKI Michał LIUKS Kruszwica 98 U18 KP -0.7 III LUZAK Andrzej Z/1459/14 2016 3
4 4 s 1 23.75 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń # 97 U18 KP -0.7 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2
5 5 s 1 24.68 GÓRCZYŃSKI Kamil LKS Vectra Włocławek # 97 U18 KP -0.7 -- WIERZBICKI Dariusz Z/0190/14 2017 3
400 m M
1 s 1 47.66 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 95 U20 DS I LISOWSKI Józef # Z/0195/12 2019 1
2 s 1 47.93 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź # 95 U20 LD I DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2019 M 124
3 s 1 48.84 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U20 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 2
4 s 1 48.89 KRZEMIŃSKI Konrad SL Olimpia Poznań 95 U20 WP II MOTYL Edward B.D. # Z/0642/11 2016 BEZ
5 s 1 49.30 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 96 U20 PM II
6 s 1 51.02 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 97 U18 KP III
7 s 1 52.48 LIPIŃSKI Bartosz SL Olimpia Poznań 95 U20 WP III B.D. 3
8 s 1 52.73 LIGOCKI Filip UKS Czwórka Inowrocław 98 U18 KP III BURZYŃSKI Piotr Z/1235/14 2016 3
1500 m M
1 1 s 1 3:47.22 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 92 U23 SL I BEDNARCZYK Józef Z/0998/11 2018 BEZ
2 2 s 1 3:48.52 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Sen LD I JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2019 2
3 3 s 1 3:52.43 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 95 U20 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/0750/11 2018 1
4 4 s 1 3:53.10 NOWICKI Sebastian OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP II NOWICKI Sebastian
5 5 s 1 3:53.25 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Sen LU II NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2019 2
Wzwyż M
1 f 1 1.95 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II B.D. B.D. # Z/0058/14 2019
2 f 1 1.90 SAJA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP III
Trójskok M
1 f 1 16.68 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS +1.1 M JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2019 1
2 f 1 16.52 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki 89 Sen LD +0.4 M LIPIŃSKI Leszek ŁUKASIAK Michał # Z/3512/11 2019 M
5 f 1 16.01 LEWANDOWSKI Michał SKLA Sopot 88 Sen PM +0.8 I MODELSKI Michał Z/2170/11 2016 M
7 f 1 15.13 BODZEK Tomasz WKS Wawel Kraków 88 Sen MA 0.0 I

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.364394903183 sekund