Piaseczno 20.05.2018
1. Memoriał Sławomira Rosłona [DMP]
100 m K
1 1 e 1 12.18 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +0.5 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2018 1 ZKN
2 2 e 1 12.46 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ +0.5 II B.D. B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1793/13 , 2018 1
3 5 e 1 12.78 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.5 III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2018 LDK! ZKN
4 6 e 1 12.81 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.5 III BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2018 2
5 7 e 1 12.91 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +0.5 III RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
6 9 e 1 13.21 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.5 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2018 4 LDK! GIM
7 12 e 1 13.34 KRZYWICKA Magda OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +0.5 -- B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1465/13 , 2018 2 ZKN
1 3 e 2 12.51 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +1.2 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
2 4 e 2 12.67 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ +1.2 II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
3 8 e 2 13.00 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ +1.2 III GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
4 13 e 2 13.44 CHOJNACKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ +1.2 IV WI¦NIEWSKI Zbigniew WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1019/17 2018 LDK! GIM
5 17 e 2 13.76 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +1.2 IV SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM
1 11 e 3 13.30 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U16 MZ +0.6 IV JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 4
2 14 e 3 13.44 GŁOWACKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +0.6 IV RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław # Z/2929/17 2018 4 LDK! GIM
3 15 e 3 13.52 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +0.6 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0603/17 2018 3
4 18 e 3 13.80 KUBIAK Maja UKS Otrębusy 03 U16 MZ +0.6 IV GOLJANEK Janusz Z/1354/17 2018 5
5 19 e 3 13.95 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ +0.6 V BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0404/17 2018 5 LDK! GIM
6 24 e 3 14.19 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ +0.6 V KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2018 BEZ LDK!
1 16 e 4 13.75 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +1.3 IV BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0403/17 2018 5 LDK! GIM
2 20 e 4 13.98 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ +1.3 V BOROŃ Aldona # Z/0343/17 2018 BEZ GIM
3 21 e 4 14.01 BURZYŃSKA Kinga KM Aktywni Sochaczew 03 U16 MZ +1.3 V ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0285/18 2018 BEZ LDK!
4 22 e 4 14.04 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +1.3 V GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2930/17 2018 5 LDK! GIM
5 26 e 4 14.56 KOWALSKA Magdalena MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +1.3 -- B.D. MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3048/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 28 e 4 14.83 KRZYWDZIŃSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +1.3 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3730/18 2018
7 30 e 4 14.98 KARCZEWSKA Justyna KM Aktywni Sochaczew 02 U18 MZ +1.3 -- ZIMNY Emanuel Z/0499/18 2018 BEZ LDK!
1 10 e 5 13.29 KWASIBORSKA Julia MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ +0.4 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2103/18 2018
2 23 e 5 14.11 KOS Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +0.4 V BOROŃ Adam Z/3708/18 2018
3 25 e 5 14.26 PAWŁOWICZ Natalia UKS Otrębusy 04 U16 MZ +0.4 V KOŃCZAK Sebastian Z/1175/18 2018 BEZ LDK!
4 27 e 5 14.78 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +0.4 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
5 29 e 5 14.86 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +0.4 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK!
6 31 e 5 15.31 WILCZEK Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U16 MZ +0.4 -- ZIMNY Emanuel Z/0287/18 2018 LDK!
7 32 e 5 16.40 CHWEDORCZUK Kamila KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +0.4 -- LDK!
1 f 1 12.19 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +0.3 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2018 1 ZKN
2 f 1 12.58 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ +0.3 II B.D. B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1793/13 , 2018 1
3 f 1 12.78 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ +0.3 III OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
4 f 1 12.81 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +0.3 III RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
5 f 1 12.87 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.3 III BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2018 2
6 f 1 12.91 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.3 III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2018 LDK! ZKN
7 f 1 13.11 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ +0.3 III GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
200 m K
1 10 s 1 27.25 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U16 MZ +1.2 III JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 4
2 11 s 1 27.27 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +1.2 III OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 4
3 27 s 1 30.71 WILCZEK Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U16 MZ +1.2 -- ZIMNY Emanuel Z/0287/18 2018 LDK!
4 30 s 1 31.64 KARCZEWSKA Justyna KM Aktywni Sochaczew 02 U18 MZ +1.2 -- ZIMNY Emanuel Z/0499/18 2018 BEZ LDK!
1 13 s 2 27.51 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +0.9 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0644/18 2018
2 14 s 2 27.60 CHOJNACKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ +0.9 IV WI¦NIEWSKI Zbigniew WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1019/17 2018 LDK! GIM
3 25 s 2 29.30 PAWŁOWICZ Natalia UKS Otrębusy 04 U16 MZ +0.9 V KOŃCZAK Sebastian Z/1175/18 2018 BEZ LDK!
4 26 s 2 30.28 NOWICKA Tamara MUKS Płock 04 U16 MZ +0.9 -- MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr # , Z/0060/18 , 2018 LDK!
1 18 s 3 28.55 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ +0.4 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3456/18 2018
2 23 s 3 29.03 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U16 MZ +0.4 V GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2018
3 29 s 3 31.11 KRZYWDZIŃSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +0.4 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3730/18 2018
4 32 s 3 33.01 CHWEDORCZUK Kamila KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +0.4 -- LDK!
1 15 s 4 27.88 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +0.3 IV CZYŻ Maciej Z/2222/16 2018 4
2 20 s 4 28.92 BURZYŃSKA Kinga KM Aktywni Sochaczew 03 U16 MZ +0.3 V ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0285/18 2018 BEZ LDK!
3 22 s 4 29.03 DZIK Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +0.3 V BUKIS-OWSIAK Anna Z/2260/18 2018
4 28 s 4 30.86 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +0.3 -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2018 BEZ
5 31 s 4 31.98 TOMCZYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +0.3 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2270/18 2018
1 8 s 5 26.64 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.1 III OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 3 ZKN
2 17 s 5 28.02 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ +0.1 IV JENDRYCH Marek Z/0362/17 2018 4
3 19 s 5 28.78 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +0.1 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3894/15 2018 4
4 21 s 5 28.96 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ +0.1 -- JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3
5 24 s 5 29.21 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.1 -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2018 BEZ
1 7 s 6 26.40 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.2 III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2018 LDK! ZKN
2 9 s 6 27.20 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.2 III OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 3
3 12 s 6 27.32 KRZYWICKA Magda OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -0.2 -- B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1465/13 , 2018 2 ZKN
4 16 s 6 27.98 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -0.2 IV OBROCKI Bogdan Z/2322/15 2018 3
1 1 s 7 23.43 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS +2.1 M DMP ROSTEK William Z/4039/11 2018 M KN 161
2 2 s 7 23.83 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL +2.1 M KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2018 M KN
3 3 s 7 24.01 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +2.1 I DMP NIED¬WIECKI Wojciech Z/1209/14 2018 1 KN 142
4 4 s 7 24.10 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +2.1 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
5 5 s 7 24.59 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +2.1 I B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2018 1 ZKN
6 6 s 7 25.38 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ +2.1 II B.D. B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1793/13 , 2018 1
400 m K
1 10 s 1 61.16 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2018 3
2 12 s 1 61.86 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ III CZYŻ Maciej Z/1919/16 2018 4
3 13 s 1 63.47 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0709/14 2018 4
4 15 s 1 67.11 AMBROŻY Weronika UKS Filipides Teresin 99 U20 MZ -- MURAS Rafał Z/1158/15 2018 BEZ LDK!
5 16 s 1 69.30 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 74 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2018
1 7 s 2 57.59 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2018 2 ZKN
2 8 s 2 58.14 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ II OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2018 3
3 9 s 2 60.65 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2 ZKN
4 11 s 2 61.63 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2018 3
5 14 s 2 64.86 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3944/15 2018 3
3 3 s 3 54.20 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD M DMP ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy MATUSIŃSKI Aleksander # Z/0304/15 2018 M KN 140
4 4 s 3 54.43 KARA¦ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2018 M KN 138
5 5 s 3 56.93 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2018 2 ZKN
6 6 s 3 57.09 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1 ZKN
600 m K
1 2 s 1 1:44.68 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ IV MISZTAL Janusz Z/2894/18 2018 5 LDK!
2 7 s 1 1:48.72 SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 03 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/5480/15 2018 4
3 9 s 1 1:50.24 DĘBECKA Barbara SRS Kondycja Piaseczno 05 U14 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1866/18 2018 LDK!
4 11 s 1 1:54.83 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1255/17 2018 BEZ
5 12 s 1 1:59.24 GAJDA Zuzanna BKS Wataha Warszawa 02 U18 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2394/18 2018
6 13 s 1 2:02.09 ROSA Marlena MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3052/17 2018 LDK! GIM
1 1 s 2 1:44.06 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 4
2 3 s 2 1:45.01 MULTAN Julianna SRS Kondycja Piaseczno 04 U16 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1874/18 2018 LDK!
3 4 s 2 1:46.57 SZCZECHLA Zofia AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1478/17 2018 BEZ
4 5 s 2 1:46.96 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/2219/16 2018 5
5 6 s 2 1:48.38 SZYMANOWSKA Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/2223/16 2018 5
6 8 s 2 1:48.87 DRZEWUCKA Maja AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ V JENDRYCH Marek Z/1477/17 2018 5
7 10 s 2 1:53.33 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2018 LDK!
800 m K
1 14 s 1 2:23.71 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2018 LDK! GIM
2 15 s 1 2:24.64 SKOWYRSKA Agnieszka AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ III WRONA Grzegorz Z/3625/18 2018
3 16 s 1 2:27.34 CIEPAŁ Natasza AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ IV JENDRYCH Marek Z/0364/17 2018 4
4 17 s 1 2:28.13 BIEDRZYCKA Roksana KS Maków Biega 00 U20 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5870/15 2018 4
5 18 s 1 2:28.96 KALISIAK Helena AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ IV JENDRYCH Marek Z/0361/17 2018 BEZ
6 20 s 1 2:29.83 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1767/15 2018 3
7 22 s 1 2:32.64 WARDA Anna MUKS Płock 02 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/0991/16 2018 4
8 23 s 1 2:45.04 GRZELAK Małgorzata MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- ADAMSKI Robert
1 9 s 2 2:17.58 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2079/15 2018 2 LDK! ZKN
2 10 s 2 2:18.79 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III DMP NIEBUDEK Sylwester Z/0252/15 2018 2 ZKN 74
3 11 s 2 2:20.14 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2018 3 LDK! ZKN
4 12 s 2 2:20.71 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 90 Sen PM III POBŁOCKI Piotr Z/0671/11 2018 3
5 13 s 2 2:22.72 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2018 3 LDK! ZKN
6 19 s 2 2:29.71 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/0147/14 2018 3
7 21 s 2 2:30.67 PIEŃKOSZ Marta AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ IV JENDRYCH Marek Z/2326/15 2018 4
1 1 s 3 2:03.87 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK M KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2018 1
3 3 s 3 2:04.91 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 Sen PD I DMP DˇBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2018 M 147
5 5 s 3 2:07.62 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U23 MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2018 LDK! ZKN
6 6 s 3 2:08.58 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA I DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/0990/18 2018 125
7 7 s 3 2:09.34 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ I PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2018 2 LDK! ZKN
8 8 s 3 2:15.53 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2018 2 LDK! ZKN
  s 3 DNF GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -- B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2018 2 ZKN
5000 m K
19 20 s 1 20:04.19 SZATECKA Adrianna AKL Ursynów Warszawa 92 Sen MZ -- ROSŁON Sławomir 3
4 29 s 2 21:24.90 RĘBI¦ Joanna SRS Kondycja Żabieniec 75 Weteran MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0715/12 2013 BEZ
9 34 s 2 21:57.10 LI¦KIEWICZ Sylwia niest. Warszawa 77 Weteran MZ --
24 50 s 2 25:05.43 KAREWICZ Katarzyna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/6508/15 2016 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.41 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ +0.3 III JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3
  s 1 DNF KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +0.3 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0644/18 2018
100 m pł K
1 1 s 1 13.76 RZˇDZIŃSKA Julia AZS ŁódĽ 92 Sen LD +0.5 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2018 1 148
2 2 s 1 14.04 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP +0.5 I DMP HULISZ Robert Z/0397/15 2018 1 KN 136
3 3 s 1 14.23 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +0.5 I BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1 ZKN
4 4 s 1 14.32 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +0.5 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
5 5 s 1 14.49 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ +0.5 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2018 1 ZKN
6 6 s 1 15.45 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +0.5 II RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
7 7 s 1 17.10 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +0.5 IV BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3
W dal K
1 f 1 5.45 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +2.0 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
2 f 1 5.33 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ +1.1 III GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
3 f 1 5.09 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +1.2 IV BUSZTA Stanisław # Z/0765/15 2018 3 ZKN
4 f 1 4.88 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U18 LD +2.9 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 4.78 KO¦CIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +1.1 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4
6 f 1 4.74 GŁOWACKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +1.8 V RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław # Z/2929/17 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 4.70 KRYSTKIEWICZ Maria MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +2.0 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/1786/15 2018 4
8 f 1 4.69 KUBIAK Maja UKS Otrębusy 03 U16 MZ +1.4 V GOLJANEK Janusz Z/1354/17 2018 5
9 f 1 4.54 KOS Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +1.1 V BOROŃ Adam Z/3708/18 2018
10 f 1 4.53 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +1.9 V GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2722/17 2018 5 LDK! GIM
11 f 1 4.53 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ +2.1 V MAJEWSKI Zbigniew Z/0203/18 2018 BEZ
12 f 1 4.51 OLSZEWSKA Maria MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +0.7 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2018 4
13 f 1 4.48 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +0.6 -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3
14 f 1 4.43 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ +0.7 -- BOROŃ Aldona # Z/0343/17 2018 BEZ GIM
15 f 1 4.32 KOWALSKA Magdalena MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +2.1 -- B.D. MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3048/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
16 f 1 3.90 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +1.3 -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2930/17 2018 5 LDK! GIM
17 f 1 3.82 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ -1.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2018 BEZ LDK!
18 f 1 3.66 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +2.4 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
19 f 1 3.63 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +0.8 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK!
20 f 1 3.60 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +1.5 -- SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM
21 f 1 3.45 CHWEDORCZUK Kamila KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +1.1 -- LDK!
100 m M
1 2 e 1 10.80 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA +1.6 I DMP GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 M 120
2 4 e 1 10.94 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +1.6 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN
3 6 e 1 11.09 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U23 MZ +1.6 II OBROCKI Bogdan Z/0121/13 2018 2
4 7 e 1 11.16 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ +1.6 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2018 2 ZKN
5 15 e 1 11.41 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +1.6 III BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2018 2
1 1 e 2 10.66 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +2.2 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2018 1 KN
2 3 e 2 10.86 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD +2.2 I MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2018 1 LDK! KN GIM
3 5 e 2 10.99 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +2.2 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
4 8 e 2 11.17 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD +2.2 II MANTYK Łukasz Z/3147/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 9 e 2 11.27 KOZICZYŃSKI Karol PTT Delta Płock 01 U18 MZ +2.2 II KˇPIŃSKI Sławomir Z/2788/18 2018
1 12 e 3 11.33 SUCHOROWSKI Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ +2.0 III PARADOWSKI Wiesław 3 LDK!
2 13 e 3 11.36 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +2.0 III RˇCZKA Paweł Z/3997/15 2018 BEZ
3 17 e 3 11.54 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +2.0 III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2018 3 ZKN
4 18 e 3 11.56 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ +2.0 III B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 22 e 3 11.82 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +2.0 IV BOROŃ Aldona Z/2436/15 2018 3
1 16 e 4 11.45 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +1.1 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 4
2 19 e 4 11.61 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD +1.1 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 20 e 4 11.65 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD +1.1 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 24 e 4 12.05 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +1.1 IV KOZERA Piotr Z/2475/18 2018
5 25 e 4 12.14 CYBULSKI Filip MUKS Płock 03 U16 MZ +1.1 IV MIESZKOWSKI Piotr # Z/0606/17 2018 4 LDK! GIM
6 27 e 4 12.38 WIŃSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +1.1 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
7 29 e 4 12.69 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U16 MZ +1.1 V RˇCZKA Paweł Z/1114/18 2018 LDK!
1 10 e 5 11.31 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 Sen MZ +0.4 III OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2018 2
2 11 e 5 11.32 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ +0.4 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2018 2 LDK! ZKN
3 14 e 5 11.40 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.4 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
4 21 e 5 11.74 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +0.4 III ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 23 e 5 12.04 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U16 MZ +0.4 IV ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2018 3
6 26 e 5 12.25 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +0.4 V BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2018
7 28 e 5 12.65 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +0.4 V CZYŻ Maciej Z/2214/16 2018 5
8 30 e 5 12.98 PĘKACKI Sebastian UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +0.4 -- CZYŻ Maciej Z/0084/18 2018
1 f 1 10.69 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA +0.3 I DMP GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 M 130
2 f 1 10.90 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +0.3 I BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN
3 f 1 11.06 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +0.3 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
4 f 1 11.18 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ +0.3 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2018 2 ZKN
5 f 1 11.20 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.3 II MANTYK Łukasz Z/3147/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
200 m M
1 19 s 1 23.70 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ +0.7 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2071/15 2018 3 LDK!
2 23 s 1 24.23 SIUDYM Daniel UKS Otrębusy 99 U20 MZ +0.7 IV KOŃCZAK Sebastian Z/2052/18 2018 BEZ
3 28 s 1 24.97 KUKLA Łukasz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.7 -- JENDRYCH Marek Z/2308/16 2018 BEZ
4 31 s 1 25.49 GRUSZCZYŃSKI Kacper UKS Otrębusy 04 U16 MZ +0.7 V KOŃCZAK Sebastian Z/1174/18 2018 LDK!
5 38 s 1 27.51 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +0.7 -- BOROŃ Aldona # Z/3569/18 2018
6 40 s 1 29.04 MISZCZYSZYN Bartosz KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +0.7 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0837/18 2018 BEZ LDK!
1 13 s 2 23.11 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +2.1 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
2 30 s 2 25.48 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +2.1 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
3 35 s 2 26.51 PĘKACKI Sebastian UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +2.1 -- CZYŻ Maciej Z/0084/18 2018
4 36 s 2 26.64 ABRAMOWICZ Jan UKS Otrębusy 03 U16 MZ +2.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3400/16 2018 BEZ LDK!
5 39 s 2 27.75 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +2.1 -- BOROŃ Aldona # Z/3675/18 2018
6 42 s 2 29.75 NOWAKOWSKI Jacek AKL Ursynów Warszawa 66 Weteran MZ +2.1 -- B.D. B.D. , Z/3854/18 , 2018
1 18 s 3 23.59 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ +0.4 III JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018
2 27 s 3 24.97 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +0.4 V BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2018
3 32 s 3 25.59 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +0.4 V CZYŻ Maciej Z/2214/16 2018 5
4 33 s 3 26.28 DYNOWSKI Łukasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ +0.4 -- BALCERZAK Piotr Z/2834/17 2018 BEZ
5 34 s 3 26.40 DYNOWSKI Grzegorz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.4 -- BALCERZAK Piotr Z/2951/17 2018 BEZ
1 20 s 4 23.71 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +1.2 IV OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2018 4
2 22 s 4 24.21 CYBULSKI Filip MUKS Płock 03 U16 MZ +1.2 IV MIESZKOWSKI Piotr # Z/0606/17 2018 4 LDK! GIM
3 26 s 4 24.83 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U16 MZ +1.2 V CZYŻ Maciej Z/2216/16 2018 4
4 29 s 4 25.11 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ +1.2 -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2018 5
5 37 s 4 26.83 KUCHARSKI Tomasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ +1.2 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2047/17 2018 BEZ
6 41 s 4 29.27 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ +1.2 -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2018 LDK! GIM
1 11 s 5 23.02 GŁĘBOCKI Jan UKS Otrębusy 01 U18 MZ 0.0 III GOLJANEK Janusz Z/3401/16 2018 3 ZKN
2 12 s 5 23.06 KRZEMIŃSKI Jan Mazovia ProActiv Ciechanów # 99 U20 MZ 0.0 III ADAMSKI Robert Z/0581/16 2018
3 16 s 5 23.30 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ 0.0 III ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 24 s 5 24.38 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ 0.0 IV OBROCKI Bogdan Z/6250/15 2018 4
5 25 s 5 24.48 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ 0.0 -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 4
1 6 s 6 22.92 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +1.9 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
2 10 s 6 23.00 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +1.9 III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2018 3 ZKN
3 14 s 6 23.21 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +1.9 III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
4 15 s 6 23.24 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD +1.9 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 21 s 6 23.78 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ +1.9 IV CZYŻ Maciej Z/2133/17 2018 3
1 5 s 7 22.87 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -0.5 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2018 2 LDK! ZKN
2 7 s 7 22.92 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów # 99 U20 MZ -0.5 III ADAMSKI Robert Z/0582/16 2018
3 8 s 7 22.93 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -0.5 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2018
4 9 s 7 22.96 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 Sen MZ -0.5 III OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2018 2
5 17 s 7 23.36 MORZEWSKI Marceli UKS Victoria Józefów 00 U20 MZ -0.5 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4261/15 2018 2 ZKN
1 1 s 8 21.47 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +2.2 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2018 1 KN
2 2 s 8 21.55 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 U23 SL +2.2 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2018 M KN
3 3 s 8 21.95 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD +2.2 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2018 1 LDK! KN GIM
4 4 s 8 22.03 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U23 MZ +2.2 II OBROCKI Bogdan Z/0121/13 2018 2
800 m M
1 16 s 1 2:02.70 KUSTOSIK Jan MUKS Płock 02 U18 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr Z/5499/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 19 s 1 2:04.16 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/1058/17 2018 BEZ
3 20 s 1 2:04.56 SIUDYM Daniel UKS Otrębusy 99 U20 MZ IV KOŃCZAK Sebastian Z/2052/18 2018 BEZ
4 21 s 1 2:05.26 SALOMONOWSKI Jakub SRS Kondycja Piaseczno 02 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1595/17 2018 4 LDK!
5 24 s 1 2:08.85 DˇBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1262/16 2018 BEZ
6 25 s 1 2:09.66 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/3513/17 2018 5 LDK! GIM
1 14 s 2 2:01.63 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III TARASIUK Paweł B.D. Z/0986/14 2018
2 15 s 2 2:02.25 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U20 MZ IV KˇPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2018 3
3 17 s 2 2:03.07 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2018 4 LDK!
4 18 s 2 2:03.67 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2018 BEZ
5 22 s 2 2:05.36 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2018 3 LDK! ZKN
6 23 s 2 2:05.98 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 95 Sen MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/0199/11 2016 3
1 7 s 3 1:53.95 SZKUDLAREK Jakub RKS ŁódĽ 01 U18 LD II JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2018 2 KN
2 8 s 3 1:54.44 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudzi±dz 99 U20 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2018 2
3 9 s 3 1:54.82 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ II JOBT Andrzej Z/1768/15 2018 2 ZKN
4 10 s 3 1:55.27 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U20 WP II B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2018 2 ZKN
5 11 s 3 1:55.44 RÓŻYCKI Piotr MUKS Płock 99 U20 MZ II MIESZKOWSKI Piotr Z/0519/15 2018 2 ZKN
6 12 s 3 1:56.25 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudzi±dz 99 U20 KP II DMP CZUBASZEK Jarosław Z/0547/15 2018 2 75
7 13 s 3 1:57.17 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2018 2 ZKN
  s 3 DNF POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018
3 3 s 4 1:48.05 BORKOWSKI Mateusz RKS ŁódĽ 97 U23 LD M DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2018 M KN 150
4 4 s 4 1:49.98 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ I TRZOS Leszek Z/0697/15 2018 1 KN
5 5 s 4 1:50.39 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudzi±dz 01 U18 KP I DMP CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2018 2 LDK! KN 125
6 6 s 4 1:50.53 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U23 KP I DMP SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2018 KN 124
  s 4 DNF RZE¬NICZAK Mateusz RKS ŁódĽ 98 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2018 KN
1000 m M
1 1 s 1 2:48.00 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03 U16 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2018 LDK!
2 2 s 1 2:49.81 MAKULEC Adam GKS Wilga Garwolin 03 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0332/17 2018 4
3 3 s 1 2:50.25 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 03 U16 MZ V ZDUNEK Stanisław Z/2697/17 2018 4
4 4 s 1 2:52.89 SZYMAŃSKI Dawid SRS Kondycja Piaseczno 03 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/1877/18 2018 LDK!
5 5 s 1 2:53.81 BŁASZCZYK Kamil MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ V MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2018
6 6 s 1 2:54.24 KARWOWSKI Krystian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0533/16 2018 4
7 7 s 1 3:00.00 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2018 LDK! GIM
8 8 s 1 3:02.86 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -- JENDRYCH Marek Z/2006/18 2018
9 9 s 1 3:03.64 KLUSKA Szymon MUKS Płock 03 U16 MZ -- B.D. MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0610/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
10 10 s 1 3:09.14 FEBERT Jacek GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0328/17 2018 BEZ
11 11 s 1 3:10.78 WOJCIECHOWSKI Sebastian AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1927/18 2018
12 12 s 1 3:13.84 DOMAŃSKI Antoni MKS Lesznowola 02 U18 MZ -- B.D. Z/1486/17 2018 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:57.49 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0695/14 2018 1 KN
2 2 s 1 4:03.80 MARCINKIEWICZ Adrian MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ III MACIEJEWSKI Janusz B.D. Z/3613/15 2018 2
3 3 s 1 4:05.29 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ III ROSŁON Sławomir Z/0430/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 4:07.73 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 99 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/2206/15 2018 3
5 5 s 1 4:08.13 WEREMCZUK Krzysztof niestowarzyszony # 00 U20 III B.D. Z/2323/15 2018 ZKN
6 6 s 1 4:08.86 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84 Sen MZ III ROSŁON Sławomir Z/5134/11 2018 3
7 7 s 1 4:10.38 BABIK Filip KS ENTRE.PL Team Warszawa 96 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof B.D. , Z/3905/16 , 2018
8 8 s 1 4:10.60 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/1508/13 2018 3
9 9 s 1 4:11.07 DˇBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/5221/15 2018 3 LDK!
10 10 s 1 4:11.21 MICHALSKI Jan niestowarzyszony # 01 U18 III B.D. Z/3951/15 2018 ZKN
11 11 s 1 4:11.71 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/0082/18 2018
12 12 s 1 4:12.88 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1769/15 2018 3 ZKN
13 13 s 1 4:15.60 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2018 BEZ
14 14 s 1 4:16.85 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- TARASIUK Paweł B.D. Z/0985/14 2018
15 15 s 1 4:19.46 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1780/15 2018 3 ZKN
16 16 s 1 4:20.87 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 01 U18 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3099/16 2018 3 ZKN
17 17 s 1 4:26.42 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2018 BEZ
18 18 s 1 4:40.78 LUBELSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1011/16 2018 BEZ LDK!
19 19 s 1 5:08.46 ROSZKOWSKI Łukasz RK Athletics Warszawa 88 Sen MZ -- KALKA Kamil Z/2557/18 2018
20 20 s 1 5:24.84 CHYLIŃSKI Alek AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/1057/17 2018 BEZ
5000 m M
1 1 s 1 14:24.65 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 86 Sen PD I B.D. Z/2257/11 2018 2
2 2 s 1 14:25.45 SHEGUMO Yared AZS-AWF Warszawa 83 Weteran MZ II WˇSOWSKI Janusz Z/5097/11 2018 MM KN
3 3 s 1 14:26.04 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kra¶nik 92 Sen LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/0700/11 2018 1
4 4 s 1 15:07.21 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 90 Sen PD II B.D. Z/1198/11 2018
5 5 s 1 15:07.97 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 92 Sen MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/0866/11 2018 2
6 6 s 1 15:24.16 STEC Adam KS Warszawianka W-wa 96 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof JAKUBOWSKI Marek , Z/4531/17 , 2018 2
7 7 s 1 15:30.82 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 80 Weteran LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2018 2
8 8 s 1 15:32.20 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa 92 Sen MZ III B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof , Z/5072/11 , 2018 2
9 9 s 1 15:57.53 JAROSZEWSKI Cezary KS Maków Biega 00 U20 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0456/17 2018 4
10 10 s 1 16:02.71 GROMEK Radosław UKS Gepard Warszawa 83 Weteran MZ III ORZEZSEK Krzysztof Z/1123/14 2018 BEZ
11 11 s 1 16:09.99 CYPRYAŃSKI Piotr LUKS Orkan Wrze¶nia # 89 Sen WP III B.D. Z/2719/18 2018
12 12 s 1 16:30.82 SKORUPA Kamil UKS Filipides Teresin 99 U20 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/0639/18 2018 BEZ LDK!
13 13 s 1 16:41.20 MALUCHNIK Radosław KS Maków Biega 76 Weteran MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3604/18 2018
14 14 s 1 16:48.66 PAJˇK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 89 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof ROSŁON Sławomir , Z/5077/15 , 2018 BEZ
15 15 s 1 16:57.17 CIŻYŃSKI Błażej MUKL Brodnica 00 U20 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/2001/15 2018 4
16 16 s 1 17:05.47 PUSTUŁKA Konrad AKL Ursynów Warszawa 80 Weteran MZ -- ROSŁON Sławomir Z/3855/18 2018 BEZ
1 1 s 2 17:24.18 DUCZYŃSKI Maciej RK Athletics Warszawa 75 Weteran MZ -- KACZMAREK Aneta Z/2827/17 2018 BEZ
3 3 s 2 17:39.19 SZCZEPAŃSKI Paweł SRS Kondycja Żabieniec 98 U23 MZ -- PARADOWSKA Renata PARADOWSKI Wiesław BEZ LDK!
17 18 s 2 19:56.90 BEDNAREK Marcin AKL Ursynów Warszawa 96 U23 MZ -- B.D. 3
18 19 s 2 19:57.30 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 96 U23 MZ -- ROSŁON Sławomir Z/0010/12 2017 2
21 23 s 2 20:43.41 PRUSACZYK Michał KS Piaseczno 88 Sen MZ --
28 54 s 3 26:37.26 KANIA Krystian KS Piaseczno 89 Sen MZ --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.38 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +0.4 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2018 4 LDK!
2 2 s 1 20.69 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ +0.4 -- WA¦NIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2018 5 LDK! GIM
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.46 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +0.4 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 15.61 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.4 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 17.46 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.4 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.19 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +0.4 I BOROŃ Aldona Z/0582/15 2018 1 ZKN
2 2 s 1 15.62 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +0.4 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
110 m pł M
1 1 s 1 13.61 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD +0.5 MM DMP MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2018 MM KN 177
2 2 s 1 13.89 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87 Sen KP +0.5 M DMP B.D. CZAPIEWSKI Wiesław , Z/2199/11 , 2018 M KN 161
3 3 s 1 14.18 STA¦KIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 93 Sen ZP +0.5 I B.D. JUNIEWICZ Jakub , Z/4587/11 , 2018 M
4 4 s 1 14.86 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ +0.5 I RZEPKA Marek Z/4067/11 2018 MM KN
5 5 s 1 15.40 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecin 94 Sen ZP +0.5 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/3696/11 2018
  s 1 DQ ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +0.5 -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2018 KN
W dal M
1 f 1 7.02 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ +1.7 II RZEPKA Marek Z/4067/11 2018 MM KN
2 f 1 6.90 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.8 II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN
3 f 1 6.55 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ +1.9 III DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2018 3 LDK! ZKN
4 f 1 6.23 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.9 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 f 1 5.82 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +0.5 -- KOZERA Piotr Z/2475/18 2018
6 f 1 5.80 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U16 MZ +1.1 V ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2018 3
7 f 1 5.77 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.8 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
8 f 1 5.31 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.7 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
9 f 1 5.00 WIŃSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +0.8 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
10 f 1 4.86 GRUSZCZYŃSKI Kacper UKS Otrębusy 04 U16 MZ +1.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/1174/18 2018 LDK!
11 f 1 4.80 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +0.5 -- BOROŃ Aldona # Z/3569/18 2018
12 f 1 4.58 ABRAMOWICZ Jan UKS Otrębusy 03 U16 MZ +1.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3400/16 2018 BEZ LDK!
13 f 1 4.32 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +0.7 -- BOROŃ Aldona # Z/3675/18 2018
14 f 1 4.08 MISZCZYSZYN Bartosz KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +0.7 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0837/18 2018 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.3914918899536 sekund