Lubawa 01.06.2014
Mistrzostwa woj. warmińsko-mazurskiego
100 m K
1 1 e 1 12.67 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN +6.3 II NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
2 2 e 1 12.73 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U20 WN +6.3 II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0161/12 2015 2
3 4 e 1 13.14 MAĆKO Oliwia LKS Lubawa 97 U18 WN +6.3 III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0351/13 2013 4
4 5 e 1 13.58 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 96 U20 WN +6.3 IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0160/12 2013 4
5 8 e 1 13.90 MICHAŁOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN +6.3 -- #
6 11 e 1 14.40 PIOTROWSKA Alicja LKS Lubawa 98 U18 WN +6.3 -- TYKARSKI Marek Z/1490/14 2016 4
1 3 e 2 13.10 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN +4.8 III JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4
2 6 e 2 13.89 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN +4.8 V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2103/15 2019 2
3 7 e 2 13.90 GÓRCZAK Izabela GUKS Asy Dywity 01 U14 WN +4.8 V
4 9 e 2 14.20 ŻUKOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN +4.8 V
1 10 e 3 14.36 BALICKA Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 00 U16 WN +1.8 V CYTLAŁ Jacek # Z/5972/15 2019 3
2 12 e 3 14.53 BIAŁAS Bogna KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN +1.8 --
3 13 e 3 14.60 MAZURKIEWICZ Oliwia Jolanta KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN +1.8 --
4 14 e 3 14.66 WINIEWSKA Violetta LKS Lubawa 01 U14 WN +1.8 -- TYKARSKI Marek 3
5 15 e 3 14.70 KARPIŃSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 01 U14 WN +1.8 --
6 19 e 3 15.38 ANACZKOWSKA Julia LKS Lubawa 01 U14 WN +1.8 --
1 16 e 4 14.88 KAMIŃSKA Paulina LKS Lubawa # 02 U14 WN +3.9 -- KOŁODZIEJSKI Leszek # BEZ LDK!
2 17 e 4 15.19 UZARSKA Julia LKS Lubawa 03 U12 WN +3.9 -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0420/17 2019 4 LDK!
3 18 e 4 15.26 WROŃSKA Laura LKS Lubawa 03 U12 WN +3.9 -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0421/17 2019 4 LDK!
4 20 e 4 15.48 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 03 U12 WN +3.9 -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0423/17 2019 3 LDK!
5 21 e 4 16.19 TYKARSKA Adrianna LKS Lubawa # 02 U14 WN +3.9 -- TYKARSKI Marek # Z/3339/16 2019 BEZ LDK!
6 22 e 4 16.26 FLORKOWSKA Katarzyna LKS Lubawa # 02 U14 WN +3.9 -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/3346/16 2017 BEZ LDK!
1 f 1 12.67 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN +4.4 II NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
2 f 1 12.75 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U20 WN +4.4 II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0161/12 2015 2
3 f 1 12.99 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN +4.4 III JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4
4 f 1 13.17 MAĆKO Oliwia LKS Lubawa 97 U18 WN +4.4 III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0351/13 2013 4
5 f 1 13.67 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 96 U20 WN +4.4 IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0160/12 2013 4
6 f 1 13.69 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN +4.4 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2103/15 2019 2
7 f 1 13.88 GÓRCZAK Izabela GUKS Asy Dywity 01 U14 WN +4.4 V
8 f 1 13.94 ŻUKOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN +4.4 V
200 m K
1 1 s 1 26.03 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN +1.8 II NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
2 2 s 1 26.44 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN +1.8 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
3 5 s 1 27.08 ŁADA Alicja MKS Truso Elbląg 97 U18 WN +1.8 III
4 8 s 1 30.21 PIOTROWSKA Alicja LKS Lubawa 98 U18 WN +1.8 -- TYKARSKI Marek Z/1490/14 2016 4
1 3 s 2 26.64 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U23 WN +2.6 III NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
2 4 s 2 26.77 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN +2.6 III LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/0443/15 2017
3 6 s 2 27.66 JAŁOSZYŃSKA Agata LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP +2.6 IV DOBROSIELSKA Martyna B.D. Z/0570/13 2017
4 7 s 2 28.40 MICHAŁOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN +2.6 IV #
300 m K
1 1 s 1 41.43 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
2 2 s 1 41.80 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. # Z/2191/15 2019
3 3 s 1 43.09 SOBAŃSKA Nikola LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP III DOBROSIELSKA Martyna Z/2010/15 2018 2
4 4 s 1 44.74 BUDZIŃSKA Nikola MUKL Brodnica 99 U16 KP III
5 7 s 1 46.83 ŻUKOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V
1 5 s 2 46.41 MALANOWSKA Ada PTT Delta Płock 99 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2134/15 2015 4
2 8 s 2 47.41 BIAŁAS Bogna KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V
3 9 s 2 47.50 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2103/15 2019 2
4 14 s 2 51.37 GÓRCZAK Izabela GUKS Asy Dywity 01 U14 WN --
1 6 s 3 46.48 CUPTA Aleksandra PTT Delta Płock 00 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3094/15 2015 3
2 10 s 3 48.50 KLEKOWICKA Natalia PTT Delta Płock 00 U16 MZ V KĄPIŃSKI Sławomir Z/3095/15 2017 4
3 12 s 3 49.74 BALICKA Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 00 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/5972/15 2019 3
4 13 s 3 50.40 LENDZION Wiktoria KS Zamek Kurzętnik # 00 U16 WN --
1 11 s 4 48.68 PAWŁOWSKA Patrycja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 99 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # Z/3975/15 2018 3
2 16 s 4 53.42 WASILEWSKA Faustyna KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
3 20 s 4 59.03 RUMIŃSKA Beata LKS Lubawa 01 U14 WN -- TYKARSKI Marek BEZ
1 15 s 5 52.64 WROŃSKA Laura LKS Lubawa 03 U12 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0421/17 2019 4 LDK!
2 17 s 5 53.88 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 03 U12 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0423/17 2019 3 LDK!
3 18 s 5 54.53 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/3092/16 2019 4
4 19 s 5 56.82 LIDKE Paulina UKS MOSiR Działdowo 03 U12 WN -- B.D. BEZ
400 m K
1 1 s 1 58.82 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U23 WN II NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
2 2 s 1 60.61 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III PODOLAK Kazimierz B.D. Z/0888/12 2017 3
3 3 s 1 61.68 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
4 4 s 1 63.41 CIOSEK Patrycja MKS Truso Elbląg 97 U18 WN IV
5 5 s 1 63.92 MADEJ Dominika UKS Mały Jeziorak Iława 97 U18 WN IV
6 6 s 1 64.17 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN IV PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
1 7 s 2 66.11 SUSKA Klaudia UKS Mały Jeziorak Iława 96 U20 WN --
2 8 s 2 66.82 JAKUBOWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
3 9 s 2 68.07 HANOWSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN -- #
4 10 s 2 68.68 WANTOWSKA Aleksandra UKS Mały Jeziorak Iława 96 U20 WN -- B.D. BEZ
5 11 s 2 69.89 KOŁATKA Monika UKS Mały Jeziorak Iława 97 U18 WN -- B.D. B.D. Z/0355/13 2019 BEZ
6 12 s 2 84.84 ROSIŃSKA Aleksandra MLKS Ostróda 97 U18 WN --
600 m K
1 1 s 1 1:41.09 WALCZAK Aleksandra MUKL Brodnica 99 U16 KP III
2 2 s 1 1:42.20 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik # 00 U16 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2019 3
3 3 s 1 1:45.44 GREBER Karolina UKS Jedynka Bartoszyce 00 U16 WN IV
4 4 s 1 1:45.47 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0502/15 2018 4
5 5 s 1 1:46.95 GABRYSZEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 99 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna , Z/0704/15 , 2017 3
6 6 s 1 1:47.90 GRUBERT Natalia GUKS Asy Dywity 00 U16 WN V
7 7 s 1 1:48.41 GRABOWSKA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V
8 8 s 1 1:48.48 KRUPA Aleksandra MKS Truso Elbląg 99 U16 WN V
9 9 s 1 1:49.07 TERCJAK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U16 PD V
10 10 s 1 1:49.39 ŁOJEWSKA Dominika GUKS Asy Dywity 00 U16 WN V
11 14 s 1 1:52.31 TREMBICKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
1 11 s 2 1:49.92 SARNOWSKA Jadwiga MUKL Brodnica 00 U16 KP V
2 12 s 2 1:51.30 POŁUJAŃSKA Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 01 U14 WN --
3 13 s 2 1:51.76 GROSZEWSKA Patrycja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 01 U14 WN --
4 15 s 2 1:53.19 OGORODNIK Kornelija KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
5 16 s 2 1:54.35 MARZEC Karolina UKS Jedynka Bartoszyce 00 U16 WN --
6 17 s 2 1:56.32 PRZYBYSZEWSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
7 18 s 2 1:57.40 SOBCZAK Martyna MUKL Brodnica 01 U14 KP --
8 19 s 2 2:00.70 LUZAK Julia MLKS Ostróda 01 U14 WN --
9 20 s 2 2:04.72 KULESZO Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
800 m K
1 1 s 1 2:18.55 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2019 1
2 2 s 1 2:23.47 RUTKOWSKA Michaela KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
3 3 s 1 2:24.53 KARCZEWSKA Karolina MLKS Ostróda 96 U20 WN III
4 4 s 1 2:25.58 MARKOWSKA Julia LKS Vectra Włocławek 98 U18 KP IV B.D. 3
5 5 s 1 2:26.52 SZAJNER Justyna MLKS Ostróda 97 U18 WN IV
6 6 s 1 2:26.71 MADEJ Dominika UKS Mały Jeziorak Iława 97 U18 WN IV
7 7 s 1 2:27.74 SŁOMIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
8 8 s 1 2:34.86 KĘDZIA Milena KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz B.D. # Z/0466/13 2018 BEZ
9 9 s 1 2:40.38 STOLARCZYK Magdalena MLKS Ostróda 96 U20 WN --
10 10 s 1 2:46.59 FREDO Karolina UKS Jedynka Bartoszyce 97 U18 WN --
300 m pł K
1 1 s 1 45.66 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/0443/15 2017
2 2 s 1 47.38 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
3 3 s 1 54.42 TEREBIŁÓW Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 01 U14 WN V
4 4 s 1 58.16 SZERSZENIEWSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN -- #
4x100 m K
1 s 1 52.74 GRUBERT Natalia
POTASZNIK Alicja
ŁOJEWSKA Dominika
POTASZNIK Paulina
GUKS Asy Dywity 00
00
00
98
U18 WMZ --
NIESTATEK Szymon

NIESTATEK Szymon B.D.
Z/2957/15
Z/0045/14
2019
2019
1
2
2 s 1 53.89 ZIÓŁKOWSKA Paulina
SŁOMIŃSKA Dominika
MICHAŁOWSKA Natalia
JAKUBOWSKA Klaudia
KS AZS UWM Olsztyn 97
97
98
97
U18 WMZ --


3 s 1 54.52 ŻUKOWSKA Julia
PRUSIŃSKA Małgorzata
BIAŁAS Bogna
WUJKOWSKA Izabela
KS AZS UWM Olsztyn 00
00
99
99
U16 WMZ --
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał

LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
Z/2103/15
Z/0443/15
2019
2017
2

4x400 m K
1 s 1 4:13.48 JAŁOSZYŃSKA Agata
MARKOWSKA Julia
WAŚKOWSKA Adrianna
WAŚKOWSKA Alicja
LKS Vectra Włocławek 97
98
98
98
U18 KPO -- DOBROSIELSKA Martyna B.D.
B.D.
WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna
WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna B.D.
Z/0570/13
, Z/0603/14
, Z/0602/14
2017
, 2017
, 2017

3
4

2 s 1 4:16.23 ZIÓŁKOWSKA Paulina
MICHAŁOWSKA Natalia
RUTKOWSKA Michaela
SŁOMIŃSKA Dominika
KS AZS UWM Olsztyn 97
98
97
97
U18 WMZ --


3 s 1 4:23.80 ZAMŁYŃSKA Beata
TATAREWICZ Angelika
CIOSEK Patrycja
ŁADA Alicja
MKS Truso Elbląg 97
98
97
97
U18 WMZ --


Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice # 96 U20 SL IV WONDZIŃSKA Aleksandra RAMUS Józef B.D. # Z/0974/12, Z/0974/12 , 2019 2
2 2 f 1 1.50 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk # 01 U14 WN IV MICHAŁEK Piotr # Z/5797/15 2019 2
W dal K
1 1 f 1 5.27 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN +9.9 III JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4
2 2 f 1 4.38 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk # 01 U14 WN +9.9 -- MICHAŁEK Piotr # Z/5797/15 2019 2
3 3 f 1 3.82 UZARSKA Julia LKS Lubawa 03 U12 WN +9.9 -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0420/17 2019 4 LDK!
4 4 f 1 3.49 FLORKOWSKA Katarzyna LKS Lubawa # 02 U14 WN +9.9 -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/3346/16 2017 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.33 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0390/15 2018 2
1 1 f 1 13.25 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN II B.D. 2
2 2 f 1 9.23 KORZENIEWSKA Justyna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 97 U18 WN --
2 2 f 1 10.16 WINIEWSKA Violetta LKS Lubawa 01 U14 WN IV TYKARSKI Marek 3
3 3 f 1 9.03 ŚWIDER Alicja KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
3 3 f 1 9.95 RZĄP Aleksandra niest. Olsztyn 99 U16 WN IV
4 4 f 1 8.95 PĘKAŁA Angelika KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
4 4 f 1 9.28 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN V JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4
5 5 f 1 6.73 KON Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
5 5 f 1 8.15 KRAJEWSKA Angelika LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/5534/15 2015 4 LDK!
6 6 f 1 7.89 MROZOWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
7 7 f 1 7.18 JAKUBOWSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
Kula (4) K
1 1 f 1 11.52 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III B.D. 2
2 2 f 1 10.91 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław 3
3 3 f 1 10.61 ŁĄCZYŃSKA Monika PKS Gwardia Szczytno # 95 U20 WN III BUKOWIECKI Ireneusz Z/1180/14 2015 2
Oszczep (500) K
1 1 f 1 25.80 PĘKAŁA Angelika KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
1 1 f 1 42.11 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0390/15 2018 2
2 2 f 1 23.41 MELNYK Zuzanna LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5544/15 2017 4 LDK!
2 2 f 1 23.98 KON Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
3 3 f 1 19.26 MROZOWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
3 3 f 1 23.21 ŚWIDER Alicja KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
4 4 f 1 15.01 JAKUBOWSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 47.03 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno # 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4495/11 2018 1
2 2 f 1 18.55 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław 3
100 m M
1 1 e 1 11.14 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U20 LU +1.2 II B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
2 2 e 1 11.48 MACIOŁEK Damian LKS Lubawa 95 U20 WN +1.2 III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0962/13 2014 3
3 3 e 1 11.52 CHWEDCZUK Karol MKS Truso Elbląg 96 U20 WN +1.2 III
4 4 e 1 11.54 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +1.2 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
5 6 e 1 11.63 BIEŃKOWSKI Wiktor LKS Lubawa 97 U18 WN +1.2 III TYKARSKI Marek Z/0119/13 2016 4
6 7 e 1 11.77 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN +1.2 IV
7 8 e 1 11.81 FLORKOWSKI Radosław MKS Truso Elbląg 96 U20 WN +1.2 IV
1 5 e 2 11.60 WIŚNIEWSKI Gracjan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 99 U16 WN +2.0 III #
2 9 e 2 12.01 GRECZKO Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN +2.0 IV
3 10 e 2 12.11 KRAWCZYK Rafał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN +2.0 IV ŁUKIAN Paweł # Z/0286/15 2019 3
4 12 e 2 12.25 LAWRENC Marcin LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 95 U20 WN +2.0 --
5 13 e 2 12.34 JURKIEWICZ Wojciech LKS Lubawa 99 U16 WN +2.0 V TYKARSKI Marek 4
6 21 e 2 12.88 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN +2.0 --
1 11 e 3 12.24 MAZUREWICZ Jacek UKS Mały Jeziorak Iława 96 U20 WN +2.3 -- B.D. BEZ
2 14 e 3 12.45 ŁUKASZEWICZ Antoni LKS Lubawa 99 U16 WN +2.3 V TYKARSKI Marek BEZ
3 15 e 3 12.50 SŁOMSKI Radosław LKS Vectra Włocławek 99 U16 KP +2.3 V
4 16 e 3 12.63 BARTNICKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN +2.3 V
5 18 e 3 12.66 BRZÓZKA Maciej KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN +2.3 V
6 19 e 3 12.74 DRZEWIŃSKI Jakub LKS Lubawa 00 U16 WN +2.3 V TYKARSKI Marek Z/5535/15 5
7 20 e 3 12.82 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN +2.3 --
1 17 e 4 12.64 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN +3.4 V
2 22 e 4 13.69 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 01 U14 WN +3.4 -- TYKARSKI Marek Z/5532/15 2019 3
3 23 e 4 14.04 LEWALSKI Błażej LKS Lubawa 01 U14 WN +3.4 -- TYKARSKI Marek Z/5536/15 2019 3
1 f 1 10.97 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U20 LU +2.8 II B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
2 f 1 11.42 MACIOŁEK Damian LKS Lubawa 95 U20 WN +2.8 III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0962/13 2014 3
3 f 1 11.47 CHWEDCZUK Karol MKS Truso Elbląg 96 U20 WN +2.8 III
4 f 1 11.57 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +2.8 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
1 f 2 11.68 BIEŃKOWSKI Wiktor LKS Lubawa 97 U18 WN +4.1 III TYKARSKI Marek Z/0119/13 2016 4
2 f 2 11.75 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN +4.1 III
3 f 2 12.91 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN +4.1 --
200 m M
1 1 s 1 22.58 SUDOŁ Krystian LUKS Orneta 96 U20 WN +5.1 II MAKOWSKI Leszek Z/1750/12 2014 2
2 2 s 1 22.84 MACIOŁEK Damian LKS Lubawa 95 U20 WN +5.1 III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0962/13 2014 3
3 3 s 1 23.27 CHWEDCZUK Karol MKS Truso Elbląg 96 U20 WN +5.1 III
4 5 s 1 23.40 KAJETANEK Piotr MLKS Ostróda 95 U20 WN +5.1 III
5 8 s 1 24.53 MACIESZA Jakub MKS Truso Elbląg 98 U18 WN +5.1 -- B.D.
1 4 s 2 23.29 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN +3.2 III #
2 6 s 2 23.62 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN +3.2 IV
3 7 s 2 23.78 BIEŃKOWSKI Wiktor LKS Lubawa 97 U18 WN +3.2 IV TYKARSKI Marek Z/0119/13 2016 4
4 9 s 2 25.06 RYKOWSKI Piotr LUKS Orneta 98 U18 WN +3.2 -- MAKOWSKI Leszek Z/1442/14 2014 BEZ
5 10 s 2 25.29 PIETRUSZKA Szymon PTT Delta Płock 99 U16 MZ +3.2 V
300 m M
1 1 s 1 39.41 GRECZKO Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
2 3 s 1 39.91 JURKIEWICZ Wojciech LKS Lubawa 99 U16 WN IV TYKARSKI Marek 4
3 5 s 1 40.87 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V
4 6 s 1 41.13 BARTNICKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V
5 7 s 1 41.21 ŁUKASZEWICZ Antoni LKS Lubawa 99 U16 WN V TYKARSKI Marek BEZ
6 10 s 1 42.14 DRZEWIŃSKI Jakub LKS Lubawa 00 U16 WN V TYKARSKI Marek Z/5535/15 5
1 2 s 2 39.80 BRZÓZKA Maciej KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
2 4 s 2 40.02 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV #
3 8 s 2 41.79 RADZIKOWSKI Daniel MUKL Brodnica 99 U16 KP V
4 11 s 2 42.45 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz # Z/2011/15 2019 3
5 12 s 2 42.50 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V
1 9 s 3 42.08 SKOWROŃSKI Paweł MUKL Brodnica 99 U16 KP V
2 13 s 3 43.30 JABŁOŃSKI Błażej KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
3 14 s 3 46.07 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 01 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/5532/15 2019 3
4 15 s 3 47.50 OBUCHOWICZ Hubert GUKS Asy Dywity 02 U14 WN --
5 16 s 3 47.97 COŁTA Kamil Jakub KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
400 m M
1 1 s 1 50.42 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96 U20 KP II B.D. B.D. 2
2 2 s 1 50.48 SUDOŁ Krystian LUKS Orneta 96 U20 WN II MAKOWSKI Leszek Z/1750/12 2014 2
3 3 s 1 52.49 KAJETANEK Piotr MLKS Ostróda 95 U20 WN III
4 4 s 1 53.83 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP IV B.D. 2
5 5 s 1 54.16 NAHAJOWSKI Łukasz MKS Truso Elbląg 97 U18 WN IV
6 9 s 1 58.39 MAZUREWICZ Jacek UKS Mały Jeziorak Iława 96 U20 WN -- B.D. BEZ
1 6 s 2 54.63 FLORKOWSKI Radosław MKS Truso Elbląg 96 U20 WN IV
2 7 s 2 56.15 RYKOWSKI Piotr LUKS Orneta 98 U18 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/1442/14 2014 BEZ
3 8 s 2 56.42 NOWAK Dariusz MKS Truso Elbląg 97 U18 WN -- NAGY Czesław B.D. Z/0545/13 2019 BEZ
4 10 s 2 59.76 OŻAŃSKI Kamil KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN --
600 m M
1 1 s 1 1:28.44 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99 U16 WN III TYKARSKI Marek Z/0165/16 2019 1
2 2 s 1 1:31.68 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0446/15 2019 2
3 3 s 1 1:33.49 SZCZĘSNY Konrad GUKS Asy Dywity 99 U16 WN IV
4 4 s 1 1:34.11 RAKOWSKI Maurycy KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
5 5 s 1 1:36.80 GREBER Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 99 U16 WN V
6 6 s 1 1:38.15 WÓJTOWICZ Adam LKS Vectra Włocławek 00 U16 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/2012/15 , 2017 3
1 7 s 2 1:41.48 ŁAWRESZUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
2 8 s 2 1:41.99 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon # Z/2003/15 2019 3
3 9 s 2 1:42.38 BŁASZCZYK Michał KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
4 10 s 2 1:45.16 MIĘSIAK Dominik KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
5 11 s 2 1:45.61 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 U14 WN -- PODOLAK Irena Z/2310/15 2019 3
6 12 s 2 1:51.93 PAWŁOWSKI Bartłomiej UKS Jedynka Bartoszyce 01 U14 WN --
800 m M
1 1 s 1 2:02.49 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98 U18 WN IV TYKARSKI Marek Z/0237/14 2017 2
2 2 s 1 2:02.99 SKRZECZ Remigiusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U20 WN IV
3 3 s 1 2:03.51 ROLKA Cezary KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN IV #
4 4 s 1 2:03.79 BANASZKIEWICZ Jakub LKS Vectra Włocławek 96 U20 KP IV
5 6 s 1 2:04.25 ZŁOTUCHA Łukasz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U20 WN IV
6 7 s 1 2:04.68 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U23 PM --
7 9 s 1 2:05.88 ILSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0812/12 2017 3
8 11 s 1 2:06.15 MATEUSIAK Cezary KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
9 12 s 1 2:07.35 MRÓZ Cezary LKS Vectra Włocławek 96 U20 KP IV
1 5 s 2 2:03.92 WIELGUS Mateusz KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD IV #
2 8 s 2 2:05.76 MYSZKIEWICZ Maciej UKS Mały Jeziorak Iława 96 U20 WN IV B.D. BEZ
3 10 s 2 2:05.92 KACZOREK Robert MUKL Brodnica 98 U18 KP IV #
4 13 s 2 2:09.09 RZERZUCHOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN --
5 14 s 2 2:09.89 WÓJCICKI Maciej MKS Truso Elbląg 97 U18 WN --
6 15 s 2 2:10.18 MOSKAL Paweł KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 97 U18 WN --
7 17 s 2 2:12.78 FERENC Maciej UKS Jedynka Bartoszyce 98 U18 WN --
8 21 s 2 2:16.89 TAMBOR Michał UKS Mały Jeziorak Iława 94 U23 WN --
9 22 s 2 2:26.12 STOLARSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
1 16 s 3 2:10.26 GONERA Dominik UKS Mały Jeziorak Iława 97 U18 WN --
2 18 s 3 2:14.08 KUŹNIARSKI Tomasz MUKL Brodnica 95 U20 KP --
3 19 s 3 2:14.51 MISIEWICZ Piotr LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 96 U20 WN --
4 20 s 3 2:15.06 SOKÓŁ Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN -- PODOLAK Kazimierz Z/0754/13 2018 BEZ
300 m pł M
1 1 s 1 43.80 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV
2 2 s 1 44.08 ZAWADZKI Szymon LKS Lubawa 99 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2253/16 2017 4
3 3 s 1 44.25 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV #
4 4 s 1 45.36 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V #
5 5 s 1 45.55 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN --
4x100 m M
1 s 1 50.09 RAKOWSKI Maurycy
DZIADKO Mateusz
SZYMAŃSKI Damian
BARTNICKI Tomasz
KS AZS UWM Olsztyn 99
00
00
00
U16 WMZ --


4x400 m M
1 s 1 3:34.48 JACKIEWICZ Mateusz
JAGUSZEWSKI Paweł
MATEUSIAK Cezary
NOWAK Jakub
KS AZS UWM Olsztyn 97
97
97
98
U18 WMZ -- B.D.


2
2 s 1 3:35.80 ROLKA Cezary
ILSKI Piotr
WIESIOŁEK Kacper
RZERZUCHOWSKI Piotr
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
96
96
U20 WMZ --
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/0812/12
Z/0895/12
2017
2019
3
3
3 s 1 3:39.04 MACIOŁEK Damian
JAKUBOWSKI Sebastian
NOWAKOWSKI Maciej
SŁUPSKI Rafał
LKS Lubawa 95
99
98
94
U23 WMZ -- KOŁODZIEJSKI Leszek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
Z/0962/13
Z/0165/16
Z/0237/14
2014
2019
2017
3
1
2
4 s 1 3:49.54 MACIESZA Jakub
NOWAK Dariusz
JUDEK Adrian
NAHAJOWSKI Łukasz
MKS Truso Elbląg 98
97
98
97
U18 WMZ -- B.D.
NAGY Czesław B.D.

Z/0545/13
2019

BEZ
Wzwyż M
1 1 f 1 1.80 KARKOWSKI Krzysztof LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN IV JASZCZYK Krzysztof Z/0287/15 2018 2
2 2 f 1 1.80 MAŁEJKYJ Damian KS Piast Wilczęta 97 U18 WN IV MICHAŁEK Piotr MICHAŁEK Piotr , Z/0843/13 , 2014 4
3 3 f 1 1.75 JANKOWSKI Marcin LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN IV JASZCZYK Krzysztof Z/0288/15 2018
4 4 f 1 1.65 TKACZYK Filip KS Jeziorak Iława 96 U20 WN -- HOFMAN Paweł Z/0354/13 2013 BEZ
5 5 f 1 1.65 ROZNERSKI Jakub UKS Mały Jeziorak Iława 99 U16 WN V
6 6 f 1 1.55 ABRAMOWICZ Jakub UKS Mały Jeziorak Iława 99 U16 WN --
7 7 f 1 1.40 JEREMICZ Michał SKLA Sopot # 01 U14 PM -- MICHAŁEK Piotr B.D. B.D. # 4
W dal M
1 1 f 1 6.78 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U20 LU +9.9 III B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
2 3 f 1 5.69 PRUSZKOWSKI Jacek UKS Atos Woźnice # 98 U18 WN +9.9 --
3 2 f 1 5.69 PRUSZKOWSKI Daniel UKS Atos Woźnice # 95 U20 WN +9.9 --
5 5 f 1 4.53 DOMŻALSKI Filip KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 99 U16 WN +9.9 --
6 6 f 1 4.43 JEREMICZ Michał SKLA Sopot # 01 U14 PM +9.9 -- MICHAŁEK Piotr B.D. B.D. # 4
Kula (5) M
1 1 f 1 15.69 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II #
2 2 f 1 12.14 FIGGER Mateusz KS Polonia Pasłęk # 98 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/1447/14 2016
3 3 f 1 10.96 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN --
4 4 f 1 10.23 JUCHNOWSKI Oskar UKS MOSiR Działdowo 98 U18 WN --
1 1 f 2 9.60 MOŁDA Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
2 2 f 2 9.15 JACHIMOWICZ Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
3 3 f 2 7.60 MAŚLI Igor KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
4 4 f 2 6.61 KUCHCIŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
Kula (6) M
1 1 f 1 11.95 ŁUKASIK Szymon KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN IV
Kula (7.26) M
1 1 f 1 16.87 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
2 2 f 1 16.48 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2019 M
3 3 f 1 15.47 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
Oszczep (600) M
1 1 f 1 37.30 JACHIMOWICZ Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V
2 2 f 1 34.63 ZAWADZKI Szymon LKS Lubawa 99 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2253/16 2017 4
3 3 f 1 29.80 KUCHCIŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
4 4 f 1 26.60 BORKOWSKI Jakub PKS Gwardia Szczytno # 01 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej # Z/5618/15 2019 1 LDK!
5 5 f 1 24.24 MOŁDA Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
6 6 f 1 22.34 MAŚLI Igor KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
Oszczep (700) M
1 1 f 1 52.22 FIGGER Mateusz KS Polonia Pasłęk # 98 U18 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/1447/14 2016
2 2 f 1 39.44 MAŁEJKYJ Damian KS Piast Wilczęta 97 U18 WN -- MICHAŁEK Piotr MICHAŁEK Piotr , Z/0843/13 , 2014 4
3 3 f 1 30.11 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN --
4 4 f 1 29.65 JUCHNOWSKI Oskar UKS MOSiR Działdowo 98 U18 WN --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 58.63 ŁUKASIK Szymon KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN II
2 2 f 1 45.96 RÓŻEWICZ Michał KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2882771492004 sekund