Kielce 30.05.2014
Otwarte mistrzostwa województwa
100 m K
1 s 1 12.49 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +2.5 II GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
2 s 1 12.60 MŁYNARCZYK Martyna KKL Kielce 98 U18 SK +2.5 II
3 s 1 13.03 JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz # 99 U16 SK +2.5 III MIREK Andrzej Z/2681/16 2018 1
4 s 1 13.09 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U16 SK +2.5 III PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2019 3
5 s 1 13.34 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U20 MA +2.5 IV
6 s 1 13.70 WINIARZ Joanna MUKS ILKUS Olkusz 95 U20 MA +2.5 IV B.D. BEZ
1 s 2 14.10 WCISŁO Aleksandra UKS Sprint Stadnicka Wola 00 U16 SK +2.0 V BANASIK Iwona 5
2 s 2 15.09 JASKULSKA Paulina UKS Sprint Stadnicka Wola 98 U18 SK +2.0 --
3 s 2 16.07 SMOLEC Daria UKS Sprint Stadnicka Wola 98 U18 SK +2.0 --
200 m K
1 s 1 26.02 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +2.1 II GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
2 s 1 26.78 JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz # 99 U16 SK +2.1 III MIREK Andrzej Z/2681/16 2018 1
3 s 1 27.57 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U16 SK +2.1 IV PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2019 3
4 s 1 33.13 PILARSKA Wiktoria UKS Sprint Stadnicka Wola # 99 U16 SK +2.1 --
400 m K
1 s 1 60.33 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 U20 SK III LIPIŃSKI Zdzisław B.D. # Z/0840/12 2019 1
2 s 1 61.88 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U20 MA III
3 s 1 61.90 ŚNIOCH Aleksandra Kraków Athletics Team # 95 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/0843/12 2019
4 s 1 62.00 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ III B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2019 1
5 s 1 67.32 MAJEWSKA Angelika MUKS Płock 96 U20 MZ --
1 s 2 64.58 KWIECIEŃ Natalia LKB Rudnik # 99 U16 SK V DUDEK Sylwester # Z/4762/15 2018 BEZ
2 s 2 65.71 HERÓD Magdalena MLUKS Tarnów 98 U18 MA -- JASICZ Ryszard Z/1590/14 2017 3
3 s 2 68.76 SKRĘT Patrycja MUKS ILKUS Olkusz 95 U20 MA --
4 s 2 71.76 LATARSKA Katarzyna MUKS Płock 98 U18 MZ --
1 s 3 62.98 TOŚ Barbara UKS Trójka Sandomierz 96 U20 SK IV MIREK Andrzej B.D. Z/1557/13 2014 BEZ
2 s 3 66.19 KOWALSKA Natalia ULKS Gryf Rytwiany 98 U18 SK --
3 s 3 67.00 GAŁĘZA Olga UKS Trójka Sandomierz 97 U18 SK -- MIREK Andrzej MIREK Andrzej # Z/1556/13 2013 BEZ
4 s 3 67.26 WINIARZ Joanna MUKS ILKUS Olkusz 95 U20 MA -- B.D. BEZ
5 s 3 78.32 WRZASK Oliwia MUKS ILKUS Olkusz 01 U14 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/6013/15 2016 BEZ
800 m K
1 s 1 2:18.53 PRZYTUŁA Karolina STS Skarżysko-Kamienna 97 U18 SK III OSMAN Artur Z/0154/14 2015 BEZ
2 s 1 2:20.56 ŁUKASIEWICZ Dominika MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 94 U23 SK III JAROS Kazimierz B.D. Z/4858/11 2018 3
3 s 1 2:33.96 BĄK Agata KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1308/14 2015 4 LDK!
4 s 1 2:38.60 KOWALSKA Kinga KS Słoneczko Busko Zdrój 99 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2560/15 2016 BEZ
5 s 1 2:43.89 GOZDEK Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław BEZ
6 s 1 2:45.20 NOWAK Wiktoria KS Słoneczko Busko Zdrój 98 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/0221/14 2014 BEZ
7 s 1 2:47.65 LISOWSKA Patrycja UKS Sport-Start Stąporków 98 U18 SK --
8 s 1 2:55.52 POPIEL Izabela UKS Sprint Stadnicka Wola 99 U16 SK -- BANASIK Iwona BEZ
1500 m K
1 s 1 5:08.90 GALUS Natalia MLUKS Tarnów 97 U18 MA IV
2 s 1 5:16.13 MARKOWSKA Paulina ULKS Gryf Rytwiany 97 U18 SK --
3 s 1 5:28.15 WÓJCIK Joanna MLUKS Tarnów 97 U18 MA --
4 s 1 5:42.68 ADAMCZYK Justyna MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 97 U18 SK -- JAROS Kazimierz Z/0775/14 2014 BEZ
100 m pł J MŁ K
3 s 1 17.82 GAŁĘZA Olga UKS Trójka Sandomierz 97 U18 SK +2.4 -- MIREK Andrzej MIREK Andrzej # Z/1556/13 2013 BEZ
4 s 1 23.02 PANEK Martyna UKS Sprint Stadnicka Wola 98 U18 SK +2.4 -- #
100 m pł K
1 s 1 16.87 TOŚ Barbara UKS Trójka Sandomierz 96 U20 SK +2.4 III MIREK Andrzej B.D. Z/1557/13 2014 BEZ
2 s 1 16.88 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ +2.4 III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
4x100 m K
1 s 1 51.39 KRAWCZYK Patrycja
MŁYNARCZYK Martyna
KOZŁOWSKA Karolina
MŁODAWSKA Karolina
KKL Kielce 97
98
97
96
U20 SWK --

GIZA Andrzej
LIPIŃSKI Zdzisław B.D.
Z/1449/13
Z/0840/12
2019
2019
2
1
2 s 1 57.09 BANAŚ Patrycja
BĄK Agata
GOZDEK Joanna
KOWALSKA Kinga
KS Słoneczko Busko Zdrój 00
96
00
99
U20 SWK -- PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław
Z/1745/15
Z/1308/14
Z/2560/15
2019
2015
2016
3
4
BEZ
BEZ
Wzwyż K
1 1.45 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U16 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
2 1.40 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
3 1.35 MAZUR Paulina KKL Kielce 97 U18 SK -- #
4 1.30 MANTERYS Klaudia KKL Kielce 99 U16 SK -- KUCZEK Piotr #
  NM SKORUPSKA Ewelina UKS Trójka Sandomierz 95 U20 SK --
Tyczka K
1 2.92 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U14 SK III WRONA Agnieszka Z/3633/15 2019 1 LDK!
2 2.72 PIELA Patrycja UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL III
3 2.62 DZIENDZIEL Klaudia UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL IV
4 2.42 KRAWIECKA Patrycja KKL Kielce 00 U16 SK IV
5 2.32 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U14 SK V WRONA Agnieszka Z/3636/15 2019 3
W dal K
  4.82 MŁYNARCZYK Martyna KKL Kielce 98 U18 SK +1.6 IV
1 4.98 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 U20 SK +1.7 IV LIPIŃSKI Zdzisław B.D. # Z/0840/12 2019 1
2 4.86 MŁYNARCZYK Martyna KKL Kielce 98 U18 SK +2.4 IV
3 4.11 KRAWCZYK Patrycja KKL Kielce 97 U18 SK +2.0 --
4 4.05 PANEK Martyna UKS Sprint Stadnicka Wola 98 U18 SK +1.2 -- #
Kula (3) K
1 11.31 KOWALCZYK Ada UKS Dziesiątka Radomsko 97 U18 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0100/13 2016 3
2 10.82 ELIASZ Monika ULKS Gryf Rytwiany 98 U18 SK IV
3 9.41 MALINOWSKA Anna MLKL Płock 97 U18 MZ --
Kula (4) K
1 10.37 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/1448/13 2019 2
2 9.09 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA IV
3 8.12 RAJEWSKA Magdalena MLKL Płock 96 U20 MZ --
Dysk (1) K
1 39.67 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/1448/13 2019 2
2 36.37 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U20 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
3 33.70 WRONKA Marlena RKS Łódź # 96 U20 LD III B.D. BEZ
4 29.36 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA IV
5 22.48 GOZDEK Marzena KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK --
6 22.16 RAJEWSKA Magdalena MLKL Płock 96 U20 MZ --
1 2 27.28 KOWALCZYK Ada UKS Dziesiątka Radomsko 97 U18 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0100/13 2016 3
2 2 21.59 MALINOWSKA Anna MLKL Płock 97 U18 MZ --
3 2 19.95 ŁYGOŃSKA Kinga KKL Kielce 98 U18 SK --
4 2 15.35 OJRZYŃSKA Oliwia KKL Kielce 01 U14 SK --
5 2 14.71 ŁUSZCZ Daria KS Słoneczko Busko Zdrój 99 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław BEZ
6 2 14.33 SZLUFIK Patrycja KKL Kielce 00 U16 SK --
Młot (3) K
1 32.36 OZGA Paulina KKL Kielce 99 U16 SK V
2 21.53 OJRZYŃSKA Oliwia KKL Kielce 01 U14 SK --
3 19.80 ŁYGOŃSKA Kinga KKL Kielce 98 U18 SK --
4 18.11 SZLUFIK Patrycja KKL Kielce 00 U16 SK --
Młot (4) K
1 61.52 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U20 SK M FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
Oszczep (500) K
1 35.82 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2019 1
2 18.52 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
3 16.13 MALINOWSKA Anna MLKL Płock 97 U18 MZ --
4 13.58 ŁUSZCZ Daria KS Słoneczko Busko Zdrój 99 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław BEZ
Oszczep (600) K
1 35.64 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
2 16.64 RAJEWSKA Magdalena MLKL Płock 96 U20 MZ --
100 m M
1 s 1 11.00 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U20 SK +1.8 II
2 s 1 11.02 IMOSA Konrad KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK +1.8 II PEREPICZKO Zdzisław Z/1701/13 2015 2
3 s 1 11.26 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka # 00 U16 MA +1.8 II CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2019 1
4 s 1 11.36 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +1.8 III B.D. 2
5 s 1 11.45 MIĄDZEL Łukasz KKL Kielce 86 Sen SK +1.8 III #
6 s 1 11.74 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ +1.8 III KOSSOWSKI Kazimierz B.D. # Z/1580/14 2018 1
1 s 2 11.97 CISZEK Jakub KKL Kielce 97 U18 SK +1.4 IV
2 s 2 12.10 BEDNARSKI Karol MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 97 U18 SK +1.4 IV B.D. # 4
3 s 2 12.19 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U16 MZ +1.4 IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
4 s 2 12.19 SZOSTAK Aleksander UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +1.4 IV GĄSIEWSKI Artur Z/1935/12 2015 4
5 s 2 12.43 KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ +1.4 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 4
1 s 3 12.15 WIĘCEK Bartłomiej KKL Kielce 96 U20 SK +3.4 IV
2 s 3 12.65 PIOTROWSKI Kacper KKL Kielce 99 U16 SK +3.4 V
3 s 3 12.94 WÓJCIK Konrad KKL Kielce 00 U16 SK +3.4 -- #
4 s 3 13.05 KACZMARCZYK Dominik UKS Sprint Stadnicka Wola # 98 U18 SK +3.4 --
5 s 3 13.39 ANTOS Michał UKS Sprint Stadnicka Wola # 98 U18 SK +3.4 --
200 m M
1 s 1 22.43 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U20 SK +2.1 II
2 s 1 22.83 IMOSA Konrad KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK +2.1 III PEREPICZKO Zdzisław Z/1701/13 2015 2
3 s 1 22.88 MIĄDZEL Łukasz KKL Kielce 86 Sen SK +2.1 III #
4 s 1 23.39 SWITEK Paweł UKS Żaczek Połaniec 97 U18 SK +2.1 III
5 s 1 24.11 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ +2.1 IV KOSSOWSKI Kazimierz B.D. # Z/1580/14 2018 1
6 s 1 26.69 DĄBROWSKI Damian UKS Sprint Stadnicka Wola # 98 U18 SK +2.1 --
1 s 2 22.96 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka # 00 U16 MA +1.7 III CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2019 1
2 s 2 24.32 CISZEK Maciej SSR Olimp Strawczyn # 97 U18 SK +1.7 IV NIWIŃSKI Aleksander # Z/2388/16 2016 3
3 s 2 24.89 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U16 MZ +1.7 V KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
4 s 2 25.13 WIĘCEK Bartłomiej KKL Kielce 96 U20 SK +1.7 --
5 s 2 25.29 MAZUR Sebastian SSR Olimp Strawczyn 97 U18 SK +1.7 -- B.D. 4
6 s 2 25.36 SZOSTAK Aleksander UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +1.7 -- GĄSIEWSKI Artur Z/1935/12 2015 4
7 s 2 26.13 BANASIK Jakub UKS Sprint Stadnicka Wola 98 U18 SK +1.7 -- BANASIK Iwona BEZ
8 s 2 29.87 GAD Kewin SSR Olimp Strawczyn 00 U16 SK +1.7 -- NIWIŃSKI Aleksander # Z/1751/15 2017 4
400 m M
1 s 1 50.34 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 95 U20 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2019
2 s 1 50.47 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2019 M
3 s 1 50.95 SWITEK Paweł UKS Żaczek Połaniec 97 U18 SK III
4 s 1 51.02 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96 U20 SK III JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018 1
5 s 1 51.05 JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice 89 Sen SK III JASZCZAK Stanisław B.D. Z/1458/11 2015 3
1 s 2 53.14 WARCHULSKI Marcin KKL Kielce 98 U18 SK IV
2 s 2 53.54 WÓJCIK Mateusz MLUKS Tarnów 97 U18 MA IV
3 s 2 54.98 CISZEK Maciej SSR Olimp Strawczyn # 97 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander # Z/2388/16 2016 3
4 s 2 55.87 SIERŻĘGA Jakub UKS Trójka Sandomierz 95 U20 SK -- MIREK Andrzej Z/4340/11 2014 4
5 s 2 65.61 GAD Kewin SSR Olimp Strawczyn 00 U16 SK -- NIWIŃSKI Aleksander # Z/1751/15 2017 4
800 m M
1 s 1 2:05.08 BIELAWSKI Kamil SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK IV NIWIŃSKI Aleksander # Z/0705/14 2017 2
2 s 1 2:07.04 MAZUR Sebastian SSR Olimp Strawczyn 97 U18 SK IV B.D. 4
3 s 1 2:08.01 MAJECKI Robert KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U23 SK --
4 s 1 2:18.16 FURTAK Bartosz KKL Kielce 96 U20 SK --
1500 m M
1 s 1 4:04.76 SATOR Damian KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK III SUDOŁ Grzegorz # Z/0850/12 2019 3
2 s 1 4:11.14 SURMA Krystian SSR Olimp Strawczyn 97 U18 SK III B.D. NIWIŃSKI Aleksander # , Z/0053/13 , 2017 2
3 s 1 4:11.90 RZESZOWSKI Marcin KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U20 SK III
4 s 1 4:39.40 ZAPAŁA Kamil KKL Kielce 97 U18 SK --
5 s 1 4:41.84 GAD Patryk SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK --
6 s 1 4:47.76 GAŁEK Piotr MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 96 U20 SK -- JAROS Kazimierz Z/0774/14 2014 BEZ
7 s 1 5:05.65 AUGUSTYNIAK Paweł UKS Sprint Stadnicka Wola 98 U18 SK --
8 s 1 5:12.69 MADEJ Cezary UKS Sprint Stadnicka Wola 98 U18 SK --
9 s 1 5:33.88 BRONIEWSKI Damian UKS Sprint Stadnicka Wola 99 U16 SK -- BANASIK Iwona BEZ
10 s 1 5:41.00 POPIESKI Jakub UKS Sprint Stadnicka Wola 98 U18 SK --
  s 1 DNF JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice 89 Sen SK -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/1458/11 2015 3
110 m pł J MŁ M
2 s 1 15.38 PICHETA Adrian KKL Kielce 97 U18 SK +3.2 III
3 s 1 16.95 SALWA Mikołaj KKL Kielce 99 U16 SK +3.2 -- #
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.03 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +3.2 II
2000 m prz M
1 s 1 6:28.05 KWIATKOWSKI Arkadiusz ULKS Gryf Rytwiany 96 U20 SK IV
2 s 1 7:13.43 KONIECZNY Michał KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/0220/14 2016 BEZ
3 s 1 7:57.90 WYCHOWANIEC Oskar SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK --
  s 1 DNF SURMA Krystian SSR Olimp Strawczyn 97 U18 SK -- B.D. NIWIŃSKI Aleksander # , Z/0053/13 , 2017 2
4x100 m M
1 s 1 48.29 MICHALSKI Konrad
BIELAWSKI Kamil
MAZUR Sebastian
CISZEK Maciej
SSR Olimp Strawczyn 98
98
97
97
U18 SWK --
NIWIŃSKI Aleksander
B.D.
NIWIŃSKI Aleksander
Z/0705/14
Z/2388/16
2017
2016
2
4
3
2 s 1 49.75 FURTAK Bartosz
WIĘCEK Bartłomiej
GAIK Kamil
WOŚ Wiktor
KKL Kielce 96
96
96
96
U20 SWK --


JÓŹWIK Krzysztof B.D.
Z/1065/12
2018
1
Wzwyż M
1 1.73 PALUCH Cezary ULKS Szydłów 98 U18 SK --
2 1.70 JANUS Sebastian Gimnazjum Miedzierza 98 U18 SK --
3 1.70 MICHALSKI Konrad SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK --
4 1.60 WIATROWSKI Jakub UKS Trójka Sandomierz 00 U16 SK -- MIREK Andrzej MIREK Andrzej 3
5 1.55 ZIÓŁKOWSKI Piotr ULKS Szydłów 98 U18 SK --
6 1.55 JANKOWSKI Kamil SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK --
7 1.50 STACHERA Dominik Gimnazjum Miedzierza 99 U16 SK --
Tyczka M
1 3.62 DZIAŁOWSKI Jan KKL Kielce 01 U14 SK III
2 3.22 MACIEJOWSKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 98 U18 SL IV
3 2.62 GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U16 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2019 2
W dal M
  5.24 BEDNARSKI Karol MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 97 U18 SK +2.0 -- B.D. # 4
  5.27 KANIA Michał UKS Sprint Stadnicka Wola 98 U18 SK +1.7 --
1 5.96 GAIK Kamil KKL Kielce 96 U20 SK +1.0 IV
2 5.85 KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ +1.8 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 4
3 5.76 PICHETA Adrian KKL Kielce 97 U18 SK +1.7 --
4 5.60 BEDNARSKI Karol MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 97 U18 SK +2.8 -- B.D. # 4
5 5.30 KANIA Michał UKS Sprint Stadnicka Wola 98 U18 SK +3.0 --
6 4.68 SALWA Mikołaj KKL Kielce 99 U16 SK +1.6 -- #
Kula (5) M
1 12.40 PABIASZ Krzysztof UKS Sport-Start Stąporków 98 U18 SK --
2 11.86 JANIK Michał KKL Kielce 97 U18 SK -- B.D.
3 11.82 CZAJA Paweł SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK --
4 11.47 SROKA Michał UKS Sport-Start Stąporków 98 U18 SK --
  NM CZAPLARSKI Aleksander CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP --
Kula (6) M
1 17.35 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ I
  NM KASZUBA Łukasz KKL Kielce 95 U20 SK -- KALWAT Marek BEZ
Kula (7.26) M
1 18.68 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ M
2 11.52 KRZYSIEK Tomasz Gimnazjum Wola Jachowa 77 Masters SK --
Dysk (1.5) M
1 46.45 CZAPLARSKI Aleksander CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP II
2 33.93 CZAJA Paweł SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK --
3 32.72 JASIŃSKI Antoni KKL Kielce 98 U18 SK -- KALWAT Marek BEZ
4 27.50 KRZYSIEK Wojciech SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK --
5 22.53 STRZĄBAŁA Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK --
6 20.97 SITO Patryk KKL Kielce 99 U16 SK --
7 20.78 RADLICA Damian KKL Kielce 99 U16 SK --
Dysk (1.75) M
1 42.15 KASZUBA Łukasz KKL Kielce 95 U20 SK III KALWAT Marek BEZ
2 32.67 KOPEĆ Dawid KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK IV PEREPICZKO Zdzisław Z/0219/14 2015 4
Młot (5) M
1 40.08 JANIK Michał KKL Kielce 97 U18 SK IV B.D.
2 37.72 CZAPLARSKI Aleksander CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP --
3 33.33 JASIŃSKI Antoni KKL Kielce 98 U18 SK -- KALWAT Marek BEZ
4 33.05 SITO Patryk KKL Kielce 99 U16 SK V
5 28.06 WIECZOREK Wiktor KKL Kielce 99 U16 SK --
6 25.93 RADLICA Damian KKL Kielce 99 U16 SK --
Oszczep (600) M
1 40.04 STACHERA Dominik Gimnazjum Miedzierza 99 U16 SK V
Oszczep (700) M
1 48.04 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1
2 21.82 SALWA Kamil KKL Kielce 98 U18 SK --
Oszczep (800) M
1 57.32 FALIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ II
2 46.08 KRZYSIEK Tomasz Gimnazjum Wola Jachowa 77 Masters SK --
3 33.32 KOPEĆ Dawid KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/0219/14 2015 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5821199417114 sekund