Zgorzelec 07 - 08.06.2014
Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w wielobojach
200 m K
1 1 w 1 26.08 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ -2.0 II 790
2 2 w 1 26.18 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 Sen MZ -2.0 II B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M 781
3 5 w 1 26.58 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -2.0 III 747
4 6 w 1 26.69 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 Sen PM -2.0 III SZPALERSKI Adam Z/0612/11 2015 M 738
1 3 w 2 26.27 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP -1.3 III B.D. # Z/3660/11 2019 M 774
2 4 w 2 26.38 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP -1.3 III JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M 764
3 7 w 2 27.83 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS -1.3 -- 644
1 1 w 3 25.90 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U20 PM -1.2 II MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM 806
2 2 w 3 26.59 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -1.2 III PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 746
3 3 w 3 26.67 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM -1.2 III KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1 740
4 6 w 3 27.08 OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM -1.2 III 705
5 9 w 3 27.48 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ -1.2 IV RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2 672
1 4 w 4 26.78 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -1.9 III 730
2 5 w 4 27.03 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ -1.9 III RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1 709
3 8 w 4 27.40 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -1.9 IV B.D. 3 679
4 10 w 4 27.68 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U20 PM -1.9 IV HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019 656
5 11 w 4 27.68 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM -1.9 IV B.D. 3 656
1 7 w 5 27.24 KOWALSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM -2.3 III 692
2 12 w 5 28.44 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP -2.3 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0529/11 2015 3 597
3 13 w 5 28.71 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ -2.3 -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3 576
4 17 w 5 29.22 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -2.3 -- 538
  w 5 DNF NYKLEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -2.3 -- B.D. B.D. 1 0
1 14 w 6 28.79 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -1.8 -- 570
2 15 w 6 28.95 MAZUR Kamila MLKS Agros Żary 96 U20 LB -1.8 -- 558
3 16 w 6 29.18 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -1.8 -- 541
4 18 w 6 30.42 DˇBROWSKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP -1.8 -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3095/11 2014 3 453
100 m pł K
1 1 w 1 14.52 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 Sen PM -2.2 II SZPALERSKI Adam Z/0612/11 2015 M 906
2 2 w 1 14.74 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -2.2 II 876
3 3 w 1 14.83 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ -2.2 II 864
4 4 w 1 14.98 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 Sen MZ -2.2 II B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M 844
5 6 w 1 15.19 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP -2.2 II B.D. # Z/3660/11 2019 M 817
1 5 w 2 15.12 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS -2.6 II 826
2 7 w 2 15.59 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP -2.6 II JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M 765
3 8 w 2 16.16 MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 93 U23 PM -2.6 III B.D. # 2 695
4 9 w 2 17.10 KWA¦NIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 Sen LB -2.6 -- WALCZAK Jerzy B.D. Z/1348/11 2018 M 585
1 1 w 3 14.97 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM -1.6 II KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1 846
2 2 w 3 15.08 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U20 PM -1.6 II MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM 831
3 3 w 3 15.14 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -1.6 II 823
4 6 w 3 15.47 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ -1.6 II RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2 781
5 8 w 3 15.82 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM -1.6 III B.D. 3 736
1 4 w 4 15.17 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -2.3 II PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 819
2 5 w 4 15.32 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ -2.3 II RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1 800
3 9 w 4 15.99 NYKLEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -2.3 III B.D. B.D. 1 715
4 10 w 4 16.60 KOWALSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM -2.3 III 642
5 11 w 4 16.71 OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM -2.3 III 630
1 7 w 5 15.64 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -2.7 II B.D. 3 759
2 12 w 5 16.83 MAZUR Kamila MLKS Agros Żary 96 U20 LB -2.7 III 616
3 13 w 5 17.17 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -2.7 IV 577
4 15 w 5 17.50 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ -2.7 IV NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3 541
5 17 w 5 17.86 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U20 PM -2.7 -- HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019 503
1 14 w 6 17.24 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP -1.9 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0529/11 2015 3 570
2 16 w 6 17.60 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -1.9 IV 530
3 18 w 6 19.48 DˇBROWSKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP -1.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3095/11 2014 3 347
4 19 w 6 19.83 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -1.9 -- 316
Wzwyż K
1 1 w 1 1.84 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 Sen PM M SZPALERSKI Adam Z/0612/11 2015 M 1029
2 2 w 1 1.81 KWA¦NIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1348/11 2018 M 991
3 3 w 1 1.75 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ I 916
4 4 w 1 1.72 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP I B.D. # Z/3660/11 2019 M 879
5 5 w 1 1.69 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 Sen MZ II B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M 842
6 7 w 1 1.60 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS III 736
7 6 w 1 1.60 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ III 736
8 8 w 1 1.54 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M 666
  w 1 DNS MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 93 U23 PM -- B.D. # 2 0
1 1 w 2 1.69 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U20 PM II MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM 842
2 2 w 2 1.63 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS II PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 771
3 3 w 2 1.60 KOWALSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM III 736
4 5 w 2 1.57 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1 701
5 4 w 2 1.57 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3 701
6 6 w 2 1.54 MAZUR Kamila MLKS Agros Żary 96 U20 LB IV 666
7 8 w 2 1.54 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1 666
7 9 w 2 1.54 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2 666
9 7 w 2 1.54 NYKLEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP IV B.D. B.D. 1 666
10 10 w 2 1.51 DˇBROWSKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3095/11 2014 3 632
11 11 w 2 1.51 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM IV B.D. 3 632
12 14 w 2 1.48 OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM IV 599
13 13 w 2 1.48 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP IV 599
14 12 w 2 1.48 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP IV 599
15 15 w 2 1.45 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS IV B.D. 3 566
16 16 w 2 1.42 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- 534
17 17 w 2 1.39 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0529/11 2015 3 502
18 18 w 2 1.30 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U20 PM -- HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019 409
19 19 w 2 1.24 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -- 350
Kula (4) K
1 1 w 1 12.40 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS II 688
2 2 w 1 11.18 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ III 607
3 3 w 1 10.96 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 Sen PM III SZPALERSKI Adam Z/0612/11 2015 M 592
4 4 w 1 10.78 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ III 581
5 5 w 1 10.62 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 Sen MZ III B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M 570
6 6 w 1 10.28 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP III B.D. # Z/3660/11 2019 M 548
7 7 w 1 10.08 KWA¦NIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 Sen LB III WALCZAK Jerzy B.D. Z/1348/11 2018 M 535
8 8 w 1 7.39 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M 360
1 1 w 2 11.64 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM III KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1 637
2 2 w 2 11.61 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U20 PM III MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM 635
3 3 w 2 10.30 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2 549
4 4 w 2 10.24 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1 545
5 5 w 2 10.19 OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM III 542
6 6 w 2 10.15 KOWALSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM III 539
7 7 w 2 10.09 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS III PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 535
7 8 w 2 10.09 NYKLEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP III B.D. B.D. 1 535
9 9 w 2 10.08 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM III B.D. 3 535
10 10 w 2 9.63 MAZUR Kamila MLKS Agros Żary 96 U20 LB IV 505
11 11 w 2 9.61 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP IV 504
12 12 w 2 9.60 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ IV NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3 503
13 13 w 2 9.34 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U20 PM IV HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019 486
14 14 w 2 8.70 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -- B.D. 3 445
15 15 w 2 8.38 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0529/11 2015 3 424
16 16 w 2 7.98 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- 398
17 17 w 2 7.71 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -- 381
18 18 w 2 7.41 DˇBROWSKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3095/11 2014 3 361
19 19 w 2 6.43 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 299
100 m M
1 1 w 1 11.44 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ -3.3 III RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 765
2 2 w 1 11.49 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS -3.3 III ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 755
3 3 w 1 11.72 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ -3.3 III 707
4 4 w 1 11.82 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -3.3 -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 687
5 6 w 1 11.99 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP -3.3 -- 653
1 5 w 2 11.84 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -4.1 -- 683
2 7 w 2 12.05 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ -4.1 -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 641
3 8 w 2 12.19 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy # 92 U23 OP -4.1 -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 614
4 9 w 2 12.29 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 88 Sen LB -4.1 -- 595
1 1 w 3 11.52 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ -1.9 III RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M 748
2 2 w 3 11.53 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ -1.9 III 746
3 3 w 3 11.57 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP -1.9 III PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 738
4 5 w 3 11.72 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB -1.9 III B.D. 2 707
5 6 w 3 11.77 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB -1.9 IV B.D. B.D. 3 697
6 14 w 3 12.30 BEDNARZ Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 95 U20 DS -1.9 -- 593
1 8 w 4 12.02 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP -2.1 IV PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 647
2 9 w 4 12.09 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP -2.1 IV DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019 633
3 10 w 4 12.11 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM -2.1 IV 629
4 11 w 4 12.13 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -2.1 IV DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 626
1 4 w 5 11.64 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP -2.0 III OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2 723
2 7 w 5 11.79 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -2.0 IV 693
3 12 w 5 12.26 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS -2.0 -- 601
4 13 w 5 12.27 SIKORA Kamil AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -2.0 -- 599
400 m M
1 1 w 1 49.78 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS II ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 825
2 2 w 1 50.25 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 803
3 4 w 1 52.33 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 710
4 7 w 1 53.37 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy # 92 U23 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 666
5 8 w 1 54.26 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP -- 629
1 3 w 2 51.91 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ III 729
2 5 w 2 52.67 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 696
3 6 w 2 53.36 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -- 666
4 9 w 2 54.67 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 88 Sen LB -- 612
1 3 w 3 51.55 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB III B.D. 2 745
2 7 w 3 53.15 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM IV 675
3 10 w 3 53.67 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP IV DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019 653
4 12 w 3 54.87 BEDNARZ Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 95 U20 DS -- 604
1 1 w 4 50.97 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB III B.D. B.D. 3 770
2 2 w 4 51.47 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP III 748
3 5 w 4 52.82 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 689
4 8 w 4 53.38 SIKORA Kamil AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB IV 665
5 9 w 4 53.45 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ IV 663
1 4 w 5 51.75 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP III PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 736
2 6 w 5 53.12 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP IV OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2 676
3 11 w 5 54.37 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS IV 624
4 13 w 5 60.28 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 404
Wzwyż M
1 1 w 1 1.98 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP II 785
2 2 w 1 1.98 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ II 785
3 3 w 1 1.95 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 758
4 4 w 1 1.89 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS III ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 705
5 5 w 1 1.86 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP III 679
6 6 w 1 1.80 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 627
7 7 w 1 1.77 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 88 Sen LB -- 602
8 9 w 1 1.74 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 577
8 8 w 1 1.74 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy # 92 U23 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 577
1 1 w 2 1.90 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ III 714
2 2 w 2 1.87 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP III PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 687
3 3 w 2 1.87 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB III B.D. 2 687
4 4 w 2 1.81 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP IV DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019 636
5 5 w 2 1.75 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS IV 585
6 6 w 2 1.75 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM IV 585
7 8 w 2 1.72 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2 560
8 7 w 2 1.72 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 560
9 9 w 2 1.72 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB -- B.D. B.D. 3 560
10 10 w 2 1.66 BEDNARZ Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 95 U20 DS -- 512
11 11 w 2 1.63 SIKORA Kamil AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -- 488
12 13 w 2 1.60 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 464
13 12 w 2 1.60 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 464
W dal M
1 w 1 7.15 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ -0.3 II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 850
2 w 1 7.06 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP +1.5 II 828
3 w 1 7.04 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ +1.3 II 823
4 w 1 6.72 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS +0.5 III ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 748
5 w 1 6.42 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP +0.9 III 679
6 w 1 6.35 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ +0.9 III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 664
7 w 1 6.33 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +1.9 III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 659
8 w 1 6.13 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 88 Sen LB +0.8 -- 615
9 w 1 5.61 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy # 92 U23 OP +2.3 -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 504
1 1 w 2 7.16 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +1.6 II PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 852
2 2 w 2 6.86 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +0.9 II 781
3 3 w 2 6.71 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +0.9 III RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M 746
4 4 w 2 6.60 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP +0.9 III OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2 720
5 5 w 2 6.54 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP +1.8 III PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 707
6 6 w 2 6.47 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB +1.7 III B.D. B.D. 3 691
7 7 w 2 6.45 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM +1.2 III 686
8 8 w 2 6.44 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB +2.5 III B.D. 2 684
9 9 w 2 6.21 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP +1.4 IV DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019 632
10 10 w 2 6.08 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS +1.1 IV 604
11 11 w 2 5.94 BEDNARZ Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 95 U20 DS +2.0 IV 574
12 12 w 2 5.87 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP +1.4 -- 559
13 13 w 2 5.69 SIKORA Kamil AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB +0.7 -- 521
14 14 w 2 5.26 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP +1.4 -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 433
Kula (6) M
1 1 w 1 15.18 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II 801
2 2 w 1 13.66 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB III B.D. B.D. 3 708
3 3 w 1 13.38 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP III PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 690
4 4 w 1 12.78 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 654
5 5 w 1 11.66 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP IV DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019 586
6 6 w 1 11.60 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM IV 582
7 7 w 1 11.43 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB IV B.D. 2 572
8 8 w 1 11.38 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP IV OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2 569
9 9 w 1 10.54 BEDNARZ Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 95 U20 DS -- 518
10 10 w 1 10.29 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS -- 503
11 11 w 1 9.97 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 484
12 12 w 1 9.32 SIKORA Kamil AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -- 445
13 13 w 1 8.38 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 389
Kula (7.26) M
1 1 w 1 13.88 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 721
2 2 w 1 13.37 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ II 690
3 3 w 1 13.19 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP III 679
4 4 w 1 12.77 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 653
5 5 w 1 11.16 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 556
6 6 w 1 10.67 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -- 526
7 7 w 1 10.24 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy # 92 U23 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 500
8 8 w 1 10.18 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 496
9 9 w 1 9.76 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 88 Sen LB -- 471

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.6703038215637 sekund