Warszawa 03.06.2018
Otwarte mistrzostwa Mazowsza U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.81 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -1.1 M DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2018 1 LDK! KN 166
2 2 e 1 12.18 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -1.1 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
3 3 e 1 12.24 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -1.1 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1 ZKN
4 4 e 1 12.25 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -1.1 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
5 6 e 1 12.48 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ -1.1 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
6 8 e 1 12.73 GˇSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ -1.1 II KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2018 2 ZKN
7 10 e 1 12.87 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -1.1 III OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
8 14 e 1 13.05 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -1.1 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2018 2 110
9 16 e 1 13.14 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.1 III OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 3
1 5 e 2 12.41 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -0.8 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2018 1 ZKN
2 11 e 2 12.88 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.8 III OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 3 ZKN
3 12 e 2 12.93 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U18 MZ -0.8 III KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2018 3 ZKN
4 13 e 2 12.95 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U23 WN -0.8 III NIESTATEK Szymon B.D. Z/0045/14 2018 BEZ ZKN
5 18 e 2 13.25 JATKIEWICZ Izabela GUKS Asy Dywity 00 U20 WN -0.8 IV NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2018 4
6 19 e 2 13.36 KWASIBORSKA Julia MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ -0.8 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/2103/18 2018
7 22 e 2 13.57 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -0.8 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3089/16 2018 3 LDK!
8 29 e 2 13.70 GŁOWACKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.8 IV RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław # Z/2929/17 2018 4 LDK! GIM
9 32 e 2 13.80 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -0.8 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0603/17 2018 3
1 20 e 3 13.50 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -0.1 IV OBROCKI Bogdan Z/2322/15 2018 3
2 21 e 3 13.50 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.1 IV OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 4
3 24 e 3 13.58 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ -0.1 IV DMP U20 WA¦NIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/0378/17 , 2018 3 LDK! GIM 89
4 23 e 3 13.58 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -0.1 IV JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2018 5 LDK!
5 26 e 3 13.66 CISZEWSKA Helena AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -0.1 IV OBROCKI Bogdan Z/2329/17 2018 5
6 28 e 3 13.69 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -0.1 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0644/18 2018
7 35 e 3 14.00 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ -0.1 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3456/18 2018
8 40 e 3 14.20 TOMASZEWSKA Natalia KKL Kielce 04 U16 SK -0.1 V JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/0151/17 , 2018 5 LDK!
9 42 e 3 14.26 KUBIAK Maja UKS Otrębusy 03 U16 MZ -0.1 V GOLJANEK Janusz Z/1354/17 2018 5
1 38 e 4 14.12 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +1.0 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2018 2 ZKN
2 43 e 4 14.36 MULARZUK Natalia AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ +1.0 V OBROCKI Bogdan Z/1480/17 2018 5
3 44 e 4 14.48 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U16 MZ +1.0 V GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2018
4 46 e 4 14.55 GRZESZEK Elwira UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ +1.0 -- KUBIK Ilona Z/1180/18 2018
5 47 e 4 14.66 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ +1.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2018 BEZ LDK!
6 50 e 4 14.81 BIAŁECKA Anita OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +1.0 -- BALCERZAK Piotr Z/2261/18 2018
7 55 e 4 15.47 MOKICKA Wiktoria MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN +1.0 -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2838/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
1 31 e 5 13.73 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +1.0 IV RZEPKA Marek Z/1131/17 2018
2 33 e 5 13.87 MIZAK Justyna UMKS Junior Pionki 95 Sen MZ +1.0 -- SZCZECHOWSKI Jacek KLESZOWSKI Leszek BEZ
3 34 e 5 13.88 RYMARZ Weronika AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ +1.0 V OBROCKI Bogdan Z/2328/17 2018 5
4 49 e 5 14.71 CZARNOCKA Nikoleta WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ +1.0 -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/1032/17 2018 LDK!
5 51 e 5 14.93 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +1.0 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
6 52 e 5 15.15 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +1.0 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3944/15 2018 3
7 53 e 5 15.17 MAJEWSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +1.0 -- B.D. Z/3632/18 2018
8 54 e 5 15.47 RˇCZKA Julia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.0 -- RˇCZKA Paweł RˇCZKA Elżbieta Z/3154/16 2018 BEZ LDK!
9 56 e 5 16.52 CHWEDORCZUK Kamila KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +1.0 -- LDK!
1 7 e 6 12.70 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA +1.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2018 M
2 9 e 6 12.78 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ +1.0 III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2018 2
3 17 e 6 13.15 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +1.0 III OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2018 2 ZKN
4 25 e 6 13.60 WI¦NIEWSKA Ewa OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +1.0 IV GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2314/17 2018 5 LDK! GIM
5 27 e 6 13.68 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +1.0 IV KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0213/18 , 2018 LDK!
6 37 e 6 14.03 KO¦CIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +1.0 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4
7 39 e 6 14.17 ROSZKOWSKA Marianna OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ +1.0 -- GˇSIEWSKI Artur GˇSIEWSKI Artur Z/6447/15 2018 LDK!
8 48 e 6 14.70 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ +1.0 -- B.D. Z/3635/18 2018
1 15 e 7 13.10 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +1.1 III TRZOS Leszek Z/5568/15 2018 3
2 30 e 7 13.70 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +1.1 IV GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2018 4 LDK! GIM
3 36 e 7 14.03 CZERSKA Małgorzata UKS Orlik Pionki 95 Sen MZ +1.1 -- SZCZECHOWSKI Jacek KLESZOWSKI Leszek 3
4 41 e 7 14.25 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.1 -- WRZECIONO Dorota RˇCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2018 LDK!
5 45 e 7 14.49 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +1.1 V GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2722/17 2018 5 LDK! GIM
1 f 1 12.16 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -2.2 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
2 f 1 12.27 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -2.2 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1 ZKN
3 f 1 12.67 GˇSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ -2.2 II KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2018 2 ZKN
4 f 1 13.00 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -2.2 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2018 2 112
5 f 1 13.09 JATKIEWICZ Izabela GUKS Asy Dywity 00 U20 WN -2.2 III NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2018 4
6 f 1 13.22 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -2.2 IV TRZOS Leszek Z/5568/15 2018 3
7 f 1 13.40 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -2.2 IV OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2018 2 ZKN
8 f 1 13.61 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -2.2 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2018 2 ZKN
9 f 1 14.28 ROSZKOWSKA Marianna OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -2.2 -- GˇSIEWSKI Artur GˇSIEWSKI Artur Z/6447/15 2018 LDK!
10 f 1 15.20 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -2.2 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3944/15 2018 3
200 m K
1 s 1 23.64 DˇBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94 Sen PD -0.5 M KĘDZIORA Robert B.D. Z/0899/11 2018 MM KN
2 s 1 24.38 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -0.5 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2018 1 LDK! KN
3 s 1 24.52 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -0.5 I DMP U20 NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 ZKN 156
4 s 1 24.52 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -0.5 I B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1 ZKN
5 s 1 25.93 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -0.5 II RˇCZKA Paweł # Z/3425/17 2018 3 LDK! ZKN
6 s 1 26.18 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ -0.5 II BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2018 2
7 s 1 26.26 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -0.5 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2426/15 2018 2 ZKN
1 s 2 26.13 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.8 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2018 2 ZKN
2 s 2 27.01 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +0.8 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/4908/15 2018 3 LDK! 106
3 s 2 27.29 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.8 III OBROCKI Bogdan Z/2322/15 2018 3
4 s 2 28.19 MIZAK Justyna UMKS Junior Pionki 95 Sen MZ +0.8 -- SZCZECHOWSKI Jacek KLESZOWSKI Leszek BEZ
5 s 2 28.32 CHMIEL Natalia KKL Kielce 01 U18 SK +0.8 IV WO¬NIAK Łukasz Z/0878/16 2018 4 LDK!
6 s 2 29.00 WIERZBA Paulina OKS Start Otwock 01 U18 MZ +0.8 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3392/16 2018 BEZ
7 s 2 31.71 CELIK Aylin UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +0.8 -- KUBIK Ilona Z/1355/18 2018
1 s 3 25.66 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA +2.1 II GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2018 M
2 s 3 27.33 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02 U18 MZ +2.1 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2018 3
3 s 3 28.10 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ +2.1 -- JENDRYCH Marek Z/0709/14 2018 4
4 s 3 28.30 CZERSKA Małgorzata UKS Orlik Pionki 95 Sen MZ +2.1 -- SZCZECHOWSKI Jacek KLESZOWSKI Leszek 3
5 s 3 28.85 KOZICKA Julia UKS Młodzik Warszawa 01 U18 MZ +2.1 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/4318/18 2018 LDK!
6 s 3 28.95 ROSZKOWSKA Marianna OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ +2.1 -- GˇSIEWSKI Artur GˇSIEWSKI Artur Z/6447/15 2018 LDK!
7 s 3 29.44 CIESIELSKA Magdalena LKS Mazowsze Teresin 01 U18 MZ +2.1 -- CIERECH Bogusław Z/0989/15 2018 BEZ
8 s 3 29.48 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +2.1 -- WRZECIONO Dorota RˇCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2018 LDK!
400 m K
1 1 s 1 59.53 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/0055/16 2018 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 59.54 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2018 3 LDK! ZKN
3 3 s 1 59.92 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0154/16 2018 3 ZKN
4 4 s 1 60.52 BˇK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2018 3 ZKN
5 7 s 1 61.78 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ III TARASIUK Paweł Z/1772/15 2018 4
6 10 s 1 63.12 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/1919/16 2018 4
  s 1 DNF MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- DMP U20 JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2 ZKN
1 6 s 2 61.71 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 4 101
2 8 s 2 61.90 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ III JENDRYCH Marek Z/0709/14 2018 4
3 11 s 2 63.66 BIELECKA Aleksandra KKL Kielce 00 U20 SK IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0719/18 2018 87
4 13 s 2 64.47 CHMIEL Natalia KKL Kielce 01 U18 SK IV WO¬NIAK Łukasz Z/0878/16 2018 4 LDK!
5 14 s 2 65.10 JACKIEWICZ Patrycja LKS Mazowsze Teresin 01 U18 MZ -- CIERECH Bogusław Z/5392/15 2018 4
6 20 s 2 68.02 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2018 BEZ
7 21 s 2 68.31 MOTULEWICZ Patrycja MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/2835/16 2018 BEZ LDK! GIM
1 16 s 3 65.56 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3894/15 2018 4
2 17 s 3 66.08 KOCISZEWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0338/17 2018 5
3 19 s 3 67.11 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2930/17 2018 5 LDK! GIM
4 22 s 3 69.15 MALINOWSKA Urszula UKS Kusy Warszawa 03 U16 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/2712/17 2018 4 LDK!
5 23 s 3 70.92 TWAROWSKA Paulina OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2523/16 2018 BEZ LDK! GIM
6 25 s 3 74.96 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
7 26 s 3 75.55 CHWEDORCZUK Kamila KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- LDK!
1 5 s 4 61.63 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U16 MZ III JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 4
2 9 s 4 62.21 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 03 U16 SK IV WO¬NIAK Łukasz Z/0149/17 2018 5 LDK!
3 12 s 4 64.43 KALISIAK Helena AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ IV JENDRYCH Marek Z/0361/17 2018 BEZ
4 15 s 4 65.28 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ V JENDRYCH Marek Z/0362/17 2018 4
5 18 s 4 66.62 DRZEWUCKA Maja AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ V JENDRYCH Marek Z/1477/17 2018 5
6 24 s 4 72.52 ANDRZEJCZYK Marcelina AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- JENDRYCH Marek Z/3631/18 2018
800 m K
1 1 s 1 2:17.07 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ II OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2018 3
2 2 s 1 2:20.67 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/0060/16 2018 LDK! ZKN 113
3 3 s 1 2:21.04 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2018 LDK! GIM
4 4 s 1 2:24.35 GRABOWSKA Olga UKS Kusy Warszawa 03 U16 MZ III KĘDZIORA Robert Z/1038/17 2018 4 LDK!
5 5 s 1 2:25.15 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ IV DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/3944/15 2018 3 100
6 6 s 1 2:27.55 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK IV DMP U20 WO¬NIAK Łukasz Z/1703/17 2018 3 93
7 7 s 1 2:30.44 SZCZECHLA Zofia AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ IV JENDRYCH Marek Z/1478/17 2018 BEZ
8 8 s 1 2:31.47 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ IV KUBIK Ilona Z/1363/18 2018
9 9 s 1 2:38.96 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2018
10 10 s 1 2:46.42 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1255/17 2018 BEZ
11 11 s 1 2:53.41 KO¬BIAŁ Aleksandra KKL Kielce 04 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof WO¬NIAK Łukasz , Z/4764/17 , 2018 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:05.89 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 U18 MZ IV KˇPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2018 3
2 2 s 1 5:07.91 PRZYBYSZ Natalia GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0764/15 2018 3
3 3 s 1 5:11.45 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 02 U18 SK -- DMP U20 WO¬NIAK Łukasz Z/0815/16 2018 5 LDK! 81
4 4 s 1 5:17.97 PIEŃKOSZ Marta AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/2326/15 2018 4
5 5 s 1 5:20.38 PIETRUCZUK Alicja MLKS Czarni Olecko 00 U20 WN -- BRYNDA Marcin Z/1795/16 2018 BEZ LDK!
6 6 s 1 5:21.15 GˇSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2018
100 m pł J MŁ K
3 3 e 1 14.82 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ -0.6 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
5 5 e 1 16.24 DELOPHONT Naomi UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.6 III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3061/17 2018 3
6 6 e 1 16.39 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.6 III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
7 7 e 1 16.95 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U18 SK -0.6 IV DMP U20 WRONA Agnieszka Z/3636/15 2018 3 ZKN 96
3 f 1 14.51 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ +1.2 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
5 f 1 15.64 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +1.2 II OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
6 f 1 15.92 DELOPHONT Naomi UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +1.2 III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3061/17 2018 3
100 m pł K
1 1 e 1 14.22 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -0.6 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2018 1 ZKN
2 2 e 1 14.62 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ -0.6 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
4 4 e 1 15.20 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -0.6 II RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
1 f 1 13.98 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ +1.2 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2018 1 ZKN
2 f 1 14.44 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +1.2 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
4 f 1 14.97 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +1.2 II RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
400 m pł K K
1 1 s 1 61.52 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ I B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2018 2 ZKN
2 2 s 1 61.87 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ I GˇSIEWSKI Artur B.D. Z/1469/13 2018 2 ZKN
3 3 s 1 68.02 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0056/16 2018 2 ZKN GIM
4 4 s 1 69.04 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2102/15 2018 3 ZKN
5 5 s 1 69.20 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0376/17 2018 3 LDK! GIM
6 6 s 1 72.28 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ IV DMP U20 JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3 90
1500 m prz K
1 1 s 1 5:33.00 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 02 U18 MZ III KˇPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2018 2 ZKN
  s 1 DNF KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 U18 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2018 3
2000 m prz K
1 1 s 1 7:29.38 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/0147/14 2018 3
2 2 s 1 8:03.69 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III DMP U20 JOBT Andrzej Z/1767/15 2018 3 100
4x100 m K
1 s 1 49.26 BARASZKIEWICZ Julia
CZARNECKA Aleksandra
KITEWSKA Wioleta
KUBICKA Julia
KS AZS UWM Olsztyn 02
02
02
02
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/3089/16
Z/0154/16
Z/0056/16
Z/0055/16
2018
2018
2018
2018
3
3
2

2 s 1 49.40 ŻUROWSKA Julia
SUCHECKA Katarzyna
NOWAKOWSKA Marcelina
LIPIŃSKA Julia
AKL Ursynów Warszawa 01
01
02
01
U18 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/1754/17
Z/2640/16
Z/2149/16
Z/2758/17
2018
2018
2018
2018
3
4
3
3
3 s 1 52.22 MAZUR Anna
MASZKIEWICZ Maja
SZCZECHLA Zofia
GAJEWSKA Sandra
AKL Ursynów Warszawa 01
01
02
02
U18 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
JENDRYCH Marek
JENDRYCH Marek
Z/3156/16
Z/2152/16
Z/1478/17
Z/1479/17
2018
2018
2018
2018
BEZ
2
BEZ
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.65 KA¬MIERCZAK Weronika RKS ŁódĽ 02 U18 LD II DMP DMP U20 KRAKOWIAK Lech Z/1644/16 2018 KN 93 130
1 f 1 1.65 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ II NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2018 M KN
1 f 1 1.65 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ II DMP U20 SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM 130
4 f 1 1.60 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP III DMP U20 STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2018 1 ZKN 115
5 f 1 1.60 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U16 MZ III PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2018 3 LDK! GIM
6 f 1 1.50 GRABOWSKA Urszula UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ IV KUBIK Ilona Z/1179/18 2018
7 f 1 1.45 KO¦CIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4
8 f 1 1.40 KINALSKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0489/18 2018 LDK!
9 f 1 1.40 MOKICKA Wiktoria MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2838/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
10 f 1 1.35 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2722/17 2018 5 LDK! GIM
11 f 1 1.25 SMOLIŃSKA Julia MLKL Płock 01 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/1760/18 2018
12 f 1 1.25 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
13 f 1 1.25 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
14 f 1 1.10 CHWEDORCZUK Kamila KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.60 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2018 ZKN
2 f 1 3.40 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ I DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2018 1 LDK! KN GIM 150
3 f 1 2.90 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ III MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2018 4 LDK!
4 f 1 2.90 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ III GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 f 1 2.80 MI¦KIEWICZ Aleksandra KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2399/16 2018 3
6 f 1 2.70 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ III GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2018 LDK!
7 f 1 2.60 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2018 4
8 f 1 2.60 MC MAHON Oliwia AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz Z/2700/17 2018 4 LDK!
9 f 1 2.40 SMOLARCZYK Julia KS Warszawianka W-wa 05 U14 MZ IV GĘBSKI Adam B.D. Z/1121/18 2018
9 f 1 2.40 PAWLAK Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ IV B.D. Z/0336/18 2018
W dal K
1 f 1 5.48 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +0.7 II DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN 120
2 f 1 5.28 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -1.5 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0058/11 2018 1
3 f 1 5.12 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U18 MZ -0.8 III KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2018 3 ZKN
4 f 1 5.02 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ 0.0 IV DMP U20 RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 83
5 f 1 5.00 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ -2.0 IV GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
6 f 1 4.98 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +0.7 IV BUSZTA Stanisław # Z/0765/15 2018 3 ZKN
7 f 1 4.82 PAWŁOWSKA Gabriela OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +1.1 IV DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4005/15 2018 72
8 f 1 4.66 DELOPHONT Naomi UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.5 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3061/17 2018 3
9 f 1 4.54 KRYSTKIEWICZ Maria MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -1.3 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/1786/15 2018 4
10 f 1 4.14 KINALSKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -0.3 -- DMP U20 MIERZEJEWSKI Marek Z/0489/18 2018 LDK! 49
11 f 1 4.07 KOWALSKA Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -0.1 -- KUBIK Ilona Z/1359/18 2018
12 f 1 3.94 SMOLIŃSKA Julia MLKL Płock 01 U18 MZ +1.0 -- NISZTOR Mirosław Z/1760/18 2018
13 f 1 3.60 GˇSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ +1.7 -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2018
Trójskok K
1 f 1 12.44 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP +0.1 I DMP U20 STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2018 1 KN 148
2 f 1 11.55 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -1.1 II DMP U20 MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2018 2 ZKN 120
3 f 1 10.98 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -1.9 III DMP DMP U20 ŁUKASIAK Michał Z/3998/15 2018 4 71 103
4 f 1 10.33 OLSZEWSKA Maria MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +1.3 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2018 4
5 f 1 10.07 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ -0.3 -- BUSZTA Stanisław # Z/0765/15 2018 3 ZKN
Kula (3) K
1 f 1 10.38 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3626/18 2018
2 f 1 9.35 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1131/17 2018
3 f 1 8.76 WEBER Ewelina MUKS Płock 04 U16 MZ V PIOTROWSKI Jacek MIESZKOWSKI Piotr # , Z/3457/18 , 2018 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.96 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U20 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2018 1
2 f 1 10.80 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2018 3
Dysk (1) K
1 f 1 42.22 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II DMP DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2018 KN 106 141
2 f 1 31.85 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2018 3
3 f 1 30.66 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV DMP U20 BOROŃ Aldona Z/3645/16 2018 3 ZKN GIM 101
Młot (4) K
1 f 1 64.54 ¦MIECH Aleksandra KS Agros Zamo¶ć 97 U23 LU M DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2018 1 ZKN 174
Oszczep (500) K
1 f 1 41.95 STY¦ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U18 MZ III DMP U20 WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2018 2 118
2 f 1 39.66 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3626/18 2018
3 f 1 32.59 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ IV WA¦NIEWSKI Marcin Z/1664/17 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 29.44 KOZŁOWSKA Anna MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/1759/15 2018 4 LDK!
5 f 1 22.29 RˇCZKA Julia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- RˇCZKA Paweł RˇCZKA Elżbieta Z/3154/16 2018 BEZ LDK!
6 f 1 20.07 WEBER Ewelina MUKS Płock 04 U16 MZ -- PIOTROWSKI Jacek MIESZKOWSKI Piotr # , Z/3457/18 , 2018 LDK!
7 f 1 17.17 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
Oszczep (600) K
1 f 1 48.39 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I DMP U20 WA¦NIEWSKI Marcin Z/0957/15 2018 1 KN 156
2 f 1 43.87 BAJOR Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II WALCZAK Leszek WIEJAK Izydor Z/5214/15 2018 ZKN
3 f 1 33.74 BRZÓZKA Julia AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ IV PATLA Genowefa Z/2350/16 2018 4
4 f 1 33.01 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2018
100 m M
1 1 e 1 10.97 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +1.1 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN 140
2 2 e 1 10.98 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB +1.1 II CUCH Tadeusz Z/0530/17 2018 1
3 3 e 1 11.00 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U23 MZ +1.1 II KOSSOWSKI Kazimierz B.D. Z/1580/14 2018
4 4 e 1 11.05 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +1.1 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
5 5 e 1 11.27 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ +1.1 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2018 2 ZKN
6 7 e 1 11.38 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +1.1 III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2898/15 2018 2 ZKN 116
7 8 e 1 11.38 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 Sen MZ +1.1 III OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2018 2
8 11 e 1 11.58 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.1 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
9 16 e 1 11.76 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +1.1 -- RˇCZKA Paweł Z/3997/15 2018 BEZ
1 6 e 2 11.31 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK +0.4 III DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2018 3 120
2 9 e 2 11.43 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ +0.4 III DMP U20 WYSOCKI Rafał Z/2651/16 2018 114
3 10 e 2 11.49 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ +0.4 III DMP U20 CUCH Tadeusz Z/3994/15 2018 3 110
4 12 e 2 11.59 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +0.4 III BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2018 2
5 13 e 2 11.60 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ +0.4 III B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
6 14 e 2 11.64 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +0.4 III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2018 3 ZKN
7 17 e 2 11.76 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +0.4 IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
8 19 e 2 11.88 WÓJCIK Konrad KKL Kielce 00 U20 SK +0.4 IV TIETIERIN Paweł Z/3629/15 2018 BEZ
9 21 e 2 11.97 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +0.4 IV KUBIK Ilona Z/1362/18 2018
1 20 e 3 11.97 KOSIEC Paweł RLMKS Orlęta Radom 02 U18 MZ -1.0 IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/3059/17 2018 4 LDK!
2 24 e 3 12.11 MATEŃKO Wiktor MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -1.0 IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2618/16 , 2018 5 LDK! GIM
3 25 e 3 12.14 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U16 MZ -1.0 IV ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2018 3
4 26 e 3 12.16 BEDNARCZYK Kacper RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -1.0 IV DMP U20 KARPETA Beata WA¦NIEWSKI Marcin # , Z/2998/16 , 2018 5 LDK! GIM 83
5 28 e 3 12.20 DĘBECKI Kacper GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ -1.0 IV BUSZTA Stanisław Z/1188/18 2018
6 31 e 3 12.38 CIARKA Bartosz MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -1.0 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2018 5 LDK! GIM
7 33 e 3 12.40 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -1.0 -- OBROCKI Bogdan Z/6250/15 2018 4
8 35 e 3 12.51 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -1.0 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2018 4 LDK!
9 36 e 3 12.53 FERENC Jakub OKS Start Otwock 03 U16 MZ -1.0 V KALINOWSKA Paulina Z/0337/17 2018 4
1 27 e 4 12.18 SZMAGALSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -1.0 IV ŁATKO Barbara Z/3995/15 2018 BEZ
2 29 e 4 12.26 BĘBACZ Arkadiusz KKL Kielce 01 U18 SK -1.0 -- DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/3358/16 2018 4 79
3 37 e 4 12.56 U¦CIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -1.0 V GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/4109/18 2018 LDK!
4 38 e 4 12.59 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 01 U18 SK -1.0 -- WO¬NIAK Łukasz Z/4048/18 2018
5 39 e 4 12.62 NIDZGORSKI Maciej OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -1.0 V GAWENDA Andrzej Z/1118/18 2018 LDK!
6 40 e 4 12.68 MARKOWSKI Miłosz UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ -1.0 V MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1497/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 41 e 4 12.74 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -1.0 -- RˇCZKA Paweł Z/5890/15 2018 LDK!
8 45 e 4 12.97 PĘKACKI Sebastian UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -1.0 -- CZYŻ Maciej Z/0084/18 2018
9 47 e 4 13.20 NESKA Bartłomiej KKL Kielce 03 U16 SK -1.0 -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/0158/17 2018 BEZ LDK!
1 18 e 5 11.77 WA¦KIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -0.1 IV WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2018
2 22 e 5 12.02 TOMCZYK Wojciech MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN -0.1 IV BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin NAZARKIEWICZ Robert , Z/2836/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
3 30 e 5 12.30 DˇBROWSKI Adrian MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -0.1 -- TARASIUK Paweł Z/0633/17 2018 5
4 34 e 5 12.47 GANCARZ Szymon MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -0.1 -- TARASIUK Paweł Z/0672/15 2018 3
5 43 e 5 12.84 GRUSZCZYŃSKI Kacper UKS Otrębusy 04 U16 MZ -0.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/1174/18 2018 LDK!
6 44 e 5 12.90 SZMIDT Hubert MKS Juvenia Białystok 00 U20 PD -0.1 -- B.D. Z/2004/17 2018
1 15 e 6 11.64 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -1.3 III ZIĘCINA Kazimierz Z/0202/18 2018
2 23 e 6 12.10 GĘBICKI Patryk MKS Olimp Łobez 96 U23 ZP -1.3 -- KLESZOWSKI Leszek BEZ
3 32 e 6 12.38 SZWAJCA Norbert MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN -1.3 -- BRYNDA Marcin # Z/4575/18 2018 LDK!
4 42 e 6 12.77 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -1.3 -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2018 5
5 46 e 6 12.97 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ -1.3 -- RZEPKA Marek Z/3608/18 2018
1 f 1 10.81 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +1.1 I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN 149
2 f 1 10.94 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +1.1 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
3 f 1 11.11 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ +1.1 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2018 2 ZKN
4 f 1 11.19 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK +1.1 II DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2018 3 127
5 f 1 11.39 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +1.1 III DMP U20 LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2898/15 2018 2 ZKN 116
6 f 1 11.44 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ +1.1 III DMP U20 WYSOCKI Rafał Z/2651/16 2018 113
7 f 1 11.44 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ +1.1 III DMP U20 CUCH Tadeusz Z/3994/15 2018 3 113
8 f 1 11.72 WA¦KIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ +1.1 III WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2018
9 f 1 11.81 WÓJCIK Konrad KKL Kielce 00 U20 SK +1.1 IV TIETIERIN Paweł Z/3629/15 2018 BEZ
1 f 2 10.95 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB -1.5 II CUCH Tadeusz Z/0530/17 2018 1
2 f 2 11.05 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U23 MZ -1.5 II KOSSOWSKI Kazimierz B.D. Z/1580/14 2018
3 f 2 11.57 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -1.5 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
4 f 2 11.61 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ -1.5 III B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 f 2 12.00 TOMCZYK Wojciech MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN -1.5 IV BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin NAZARKIEWICZ Robert , Z/2836/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
6 f 2 12.03 KOSIEC Paweł RLMKS Orlęta Radom 02 U18 MZ -1.5 IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/3059/17 2018 4 LDK!
7 f 2 12.06 BEDNARCZYK Kacper RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -1.5 IV DMP U20 KARPETA Beata WA¦NIEWSKI Marcin # , Z/2998/16 , 2018 5 LDK! GIM 86
8 f 2 12.07 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -1.5 IV KUBIK Ilona Z/1362/18 2018
9 f 2 12.46 SZMAGALSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -1.5 -- ŁATKO Barbara Z/3995/15 2018 BEZ
200 m M
1 2 s 1 22.11 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +1.1 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
2 4 s 1 22.65 GŁĘBOCKI Jan UKS Otrębusy 01 U18 MZ +1.1 II GOLJANEK Janusz Z/3401/16 2018 3 ZKN
3 5 s 1 22.75 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +1.1 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2018 3 123
4 9 s 1 23.00 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 Sen MZ +1.1 III OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2018 2
5 14 s 1 23.15 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +1.1 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
6 16 s 1 23.39 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +1.1 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2898/15 2018 2 ZKN
1 3 s 2 22.54 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK +0.9 II TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2018 3
2 11 s 2 23.00 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.9 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 4
3 12 s 2 23.04 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.9 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
4 15 s 2 23.36 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ +0.9 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2071/15 2018 3 LDK!
5 18 s 2 23.78 WÓJCIK Konrad KKL Kielce 00 U20 SK +0.9 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/3629/15 2018 BEZ 99
6 19 s 2 24.03 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.9 IV OBROCKI Bogdan Z/6250/15 2018 4
7 20 s 2 24.47 DˇBROWSKI Adrian MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ +0.9 -- DMP U20 TARASIUK Paweł Z/0633/17 2018 5 87
1 1 s 3 21.78 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +0.5 I BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN
2 10 s 3 23.00 KOZICZYŃSKI Karol PTT Delta Płock 01 U18 MZ +0.5 III KˇPIŃSKI Sławomir Z/2788/18 2018
3 22 s 3 24.63 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.5 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
4 24 s 3 24.75 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +0.5 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2985/16 2018 3
5 25 s 3 25.05 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.5 -- RˇCZKA Paweł Z/5890/15 2018 LDK!
6 27 s 3 25.45 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ +0.5 -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2018 5
1 6 s 4 22.78 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 01 U18 MZ +2.2 II ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2018 3
2 7 s 4 22.88 ZAKHARIAN Kennet UKS Kusy Warszawa 01 U18 MZ +2.2 III KĘDZIORA Robert B.D. Z/3854/16 2018 2
3 13 s 4 23.07 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +2.2 III BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2018 2
4 26 s 4 25.34 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 01 U18 SK +2.2 -- WO¬NIAK Łukasz Z/4048/18 2018
5 28 s 4 25.68 KILISZEK Mikołaj UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +2.2 -- RADKE Karol Z/2237/18 2018
1 8 s 5 22.92 MUC Karol RLMKS Orlęta Radom 02 U18 MZ +0.4 III KOSSOWSKI Kazimierz Z/3338/16 2018 2 LDK! ZKN
2 17 s 5 23.52 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN +0.4 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0446/15 2018 2 ZKN
3 21 s 5 24.54 GANCARZ Szymon MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ +0.4 -- TARASIUK Paweł Z/0672/15 2018 3
4 23 s 5 24.72 SZWAJCA Norbert MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN +0.4 -- BRYNDA Marcin # Z/4575/18 2018 LDK!
5 29 s 5 26.25 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.4 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2018 BEZ
400 m M
1 s 1 49.84 RÓŻYCKI Piotr MUKS Płock 99 U20 MZ II MIESZKOWSKI Piotr Z/0519/15 2018 2 ZKN
2 s 1 51.16 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2018 2 LDK! ZKN
3 s 1 51.57 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018
4 s 1 52.05 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
5 s 1 53.24 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2018 4 98
6 s 1 53.55 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN IV NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2018 4
1 s 2 52.85 KAWCZYŃSKI Filip UKS Kusy Warszawa 00 U20 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/2691/17 2018 4
2 s 2 52.89 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2018 4
3 s 2 53.61 DRON Mykola OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0624/17 2018 3
4 s 2 54.43 MURAWSKI Kacper MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN IV BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/2834/16 2018 3 LDK! GIM
5 s 2 56.53 DYNOWSKI Łukasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2834/17 2018 BEZ
6 s 2 57.33 DYNOWSKI Grzegorz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2951/17 2018 BEZ
7 s 2 57.77 KUCHARSKI Tomasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2047/17 2018 BEZ
1 s 3 51.30 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2018
2 s 3 54.87 MAŁECKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ V WI¦NIEWSKI Zbigniew WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1028/17 2018 LDK! GIM
3 s 3 56.48 RACZYŃSKI Amadeusz WAT Warszawa 95 Sen MZ -- B.D.
4 s 3 57.21 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3608/18 2018
5 s 3 62.59 OLEKSIAK Kacper UKS Varsovia Warszawa 03 U16 MZ -- KUBIK Ilona Z/1181/18 2018
800 m M
1 1 s 1 1:58.79 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U20 MZ III KˇPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2018 3
2 2 s 1 2:00.26 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III TARASIUK Paweł B.D. Z/0985/14 2018
3 3 s 1 2:00.47 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ III ROSŁON Sławomir Z/0430/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 2:00.61 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III TARASIUK Paweł B.D. Z/0986/14 2018
5 5 s 1 2:02.43 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/1058/17 2018 BEZ
6 7 s 1 2:05.95 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 01 U18 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3099/16 2018 3 ZKN
7 8 s 1 2:06.83 SIUDYM Daniel UKS Otrębusy 99 U20 MZ IV KOŃCZAK Sebastian Z/2052/18 2018 BEZ
8 9 s 1 2:07.88 SALOMONOWSKI Jakub SRS Kondycja Piaseczno 02 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1595/17 2018 4 LDK!
9 11 s 1 2:09.15 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 03 U16 MZ V ZDUNEK Stanisław Z/2697/17 2018 4
10 12 s 1 2:10.71 DˇBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1262/16 2018 BEZ
1 10 s 2 2:09.14 LUBELSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1011/16 2018 BEZ LDK!
2 15 s 2 2:15.62 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2018 LDK! GIM
3 16 s 2 2:16.39 ADAMCZYK Maciej UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1354/18 2018
4 18 s 2 2:17.15 BŁASZCZYK Kamil MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2018
5 19 s 2 2:17.45 PACIOREK Jakub UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1361/18 2018
6 20 s 2 2:17.93 CZERWOŃSKI Artur RK Athletics Warszawa 68 Weteran MZ -- KACZMAREK Aneta Z/4419/18 2018
7 21 s 2 2:18.41 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -- JENDRYCH Marek Z/2006/18 2018
8 22 s 2 2:18.43 TAUDUL Kacper MLKS Czarni Olecko 03 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/1029/18 2018 LDK!
9 23 s 2 2:18.87 GABER Adam KKL Kielce 99 U20 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/2055/16 2018 BEZ
1 6 s 3 2:05.09 TYMIŃSKI Piotr WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1001/17 2018 4
2 13 s 3 2:11.29 ¦WIERCZEWSKI Bartosz UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/0761/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 14 s 3 2:11.33 JA¬WIŃSKI Mikołaj UKS Kusy Warszawa 01 U18 MZ -- RADKE Karol Z/3776/18 2018 LDK!
4 17 s 3 2:16.82 HERNIK Kajetan UKS Młodzik Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. RONEK-GLIWA Aneta RˇCZKA Paweł # , Z/2866/17 , 2018 BEZ LDK!
5 24 s 3 2:33.81 ¦NIOCH Wiktor KKL Kielce 03 U16 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/2480/18 2018 LDK!
6 25 s 3 2:36.59 KULIK Oliwier WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/1034/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
7 26 s 3 2:46.76 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 63 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2018
1500 m M
1 1 s 1 4:02.38 JACIUK Sylwester MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ III B.D. Z/0039/13 2018 3
2 2 s 1 4:03.39 WEREMCZUK Krzysztof niestowarzyszony # 00 U20 III B.D. Z/2323/15 2018 ZKN
3 3 s 1 4:04.74 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III DMP U20 JOBT Andrzej Z/1769/15 2018 3 ZKN 114
4 4 s 1 4:05.55 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/1508/13 2018 3
5 5 s 1 4:05.75 MICHALSKI Jan niestowarzyszony # 01 U18 III B.D. Z/3951/15 2018 ZKN
6 6 s 1 4:16.67 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U18 MZ IV RADKE Karol Z/2535/18 2018 LDK!
7 7 s 1 4:21.98 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2018 BEZ
8 8 s 1 4:26.29 OBARA Przemysław MUKS Płock 95 Sen MZ -- B.D. Z/2011/17 2018 BEZ
9 9 s 1 4:26.44 MALUCHNIK Radosław KS Maków Biega 76 Weteran MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3604/18 2018
  s 1 DNF BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/0082/18 2018
3000 m M
1 1 s 1 9:54.58 SKORUPA Kamil UKS Filipides Teresin 99 U20 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0639/18 2018 BEZ LDK!
  s 1 DNF ¦WIERCZEWSKI Bartosz UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/0761/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
110 m pł MŁ M
5 5 e 1 16.85 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ +0.1 III WA¦NIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2018 5 LDK! GIM
5 f 1 16.59 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ +1.0 III WA¦NIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2018 5 LDK! GIM
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.59 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +0.1 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
2 2 e 1 14.60 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +0.1 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2018 2 LDK! ZKN 139
3 3 e 1 15.60 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.1 III B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
4 4 e 1 16.11 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.1 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
6 6 e 1 17.46 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.1 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
7 7 e 1 17.96 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ +0.1 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN
  e 1 DNF SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U18 SK +0.1 -- DMP U20 TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2018 LDK!
1 f 1 14.42 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +1.0 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
2 f 1 14.52 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +1.0 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2018 2 LDK! ZKN 140
3 f 1 15.29 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +1.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
4 f 1 15.35 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +1.0 III B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
6 f 1 17.17 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +1.0 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
7 f 1 17.18 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ +1.0 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 14.50 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -1.5 I DMP U20 B.D. Z/0440/15 2018 2 ZKN 153
2 e 1 14.53 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -1.5 II DMP U20 TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 2 ZKN 152
3 e 1 14.91 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -1.5 II NABIAŁEK Łukasz # Z/1535/15 2018 2 ZKN
4 e 1 15.56 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -1.5 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
1 1 f 1 14.32 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +1.3 I DMP U20 TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 2 ZKN 158
2 2 f 1 14.38 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +1.3 I DMP U20 B.D. Z/0440/15 2018 2 ZKN 156
3 3 f 1 15.12 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD +1.3 II NABIAŁEK Łukasz # Z/1535/15 2018 2 ZKN
4 4 f 1 15.66 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +1.3 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 60.13 BURDZIŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 01 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0638/18 2018 LDK!
2 2 s 1 61.07 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/3676/16 2018 BEZ LDK! 91
400 m pł M
1 1 s 1 52.67 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 99 U20 MZ I DOBRZENIAK Jarosław Z/3078/15 2018 1 KN
2 2 s 1 55.00 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/0648/14 2018 1 ZKN
3 3 s 1 55.14 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II SĘKOWSKA Anna Z/1030/15 2018 2 ZKN
2000 m prz M
1 1 s 1 7:11.23 RUTA Mateusz AZS ŁódĽ 01 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/3564/18 2018 BEZ
  s 1 DNF ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ --
4x100 m M
1 s 1 43.36 AJDACKI Gabriel
TOKARZ Bartosz
DUCH Mikołaj
DUCH Jakub
WLKS Nowe Iganie 01
01
01
01
U18 MAZ -- ZIĘCINA Kazimierz
ZIĘCINA Kazimierz
CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia
CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia
Z/0202/18
Z/1120/18
Z/2071/15
Z/2070/15
2018
2018
2018
2018


3
2
2 s 1 45.73 DĘBECKI Kacper
DĘBSKI Bartosz
MAZUR Aleks
ZADROŻNY Jakub
GKS Wilga Garwolin 02
02
02
01
U18 MAZ -- BUSZTA Stanisław
BUSZTA Stanisław
BUSZTA Stanisław
BUSZTA Stanisław
Z/1188/18
Z/0327/17
Z/0333/17
Z/0781/15
2018
2018
2018
2018

5
5
BEZ
3 s 1 45.79 CIARKA Bartosz
PRZYBYLSKI Łukasz
MATEŃKO Wiktor
KWIATKOWSKI Adam
MKS Durasan Płońsk 02
01
02
02
U18 MAZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
KOZERA Piotr
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr
, Z/3105/16
Z/2475/18
, Z/2618/16
, Z/3104/16
, 2018
2018
, 2018
, 2018
5

5
BEZ
4x400 m M
1 s 1 3:31.32 KORYCKI Jakub
LISICKI Dominik
KARWOWSKI Krystian
MAŁECKI Adrian
MKS Durasan Płońsk 02
01
02
02
U18 MAZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
WI¦NIEWSKI Zbigniew
WI¦NIEWSKI Zbigniew
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
, Z/1029/17
Z/1760/15
Z/0533/16
, Z/2613/16
, 2018
2018
2018
, 2018
5
3
4
3
2 s 1 3:34.44 LIKWIARZ Dawid
CWALINA Bartosz
BIEŃKOWSKI Artur
DOMINICI Fabrizio
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 02
02
01
01
U18 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
DˇBKOWSKI Przemysław
DˇBKOWSKI Przemysław
Z/3643/16
Z/0853/16
Z/0827/16
Z/3017/17
2018
2018
2018
2018


BEZ
4
Wzwyż M
1 f 1 1.71 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN
2 f 1 1.68 MIKULSKI Paweł GKS Wilga Garwolin 00 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0768/15 2018 4
Tyczka M
1 f 1 4.30 MARCINIEWICZ Mateusz AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II DMP MASTALERZ Janusz Z/1583/14 2018 2 93
2 f 1 4.30 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 96 U23 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2018 2
3 f 1 4.20 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2018 2 ZKN 87 130
4 f 1 4.00 AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ II DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2018 2 ZKN 122
5 f 1 4.00 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ II DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2018 3 LDK! ZKN 122
6 f 1 2.80 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- DMP U20 WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 75
7 f 1 2.40 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2018
8 f 1 2.20 WEREDA Dawid SKS Feniks Siedlce 04 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2107/18 2018
W dal M
1 f 1 6.24 TOMCZYK Wojciech MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN 0.0 IV BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin NAZARKIEWICZ Robert , Z/2836/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
2 f 1 6.20 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.2 IV OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 4
3 f 1 6.09 CHODORSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 97 U23 MZ +1.1 -- KOZERA Piotr Z/1825/13 2018 BEZ
4 f 1 5.90 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -1.4 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
5 f 1 5.84 BAREJA Filip WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -1.4 V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0317/17 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 5.78 KWIATKOWSKI Adam MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +0.8 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/3104/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
7 f 1 5.49 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -1.6 -- KUBIK Ilona Z/1362/18 2018
8 f 1 5.47 DĘBSKI Bartosz GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ -1.2 -- BUSZTA Stanisław Z/0327/17 2018 5
9 f 1 5.28 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -1.3 -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2018 LDK!
10 f 1 5.28 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ +0.3 -- PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2018
11 f 1 5.18 OKUNIEWSKI Oskar UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ -0.4 -- KĘDZIORA Robert Z/2720/17 2018 4 LDK! ZKN
12 f 1 5.02 PŁASKOWICKI Damian OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -0.3 -- DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław Z/3952/15 2018 4 54
13 f 1 4.85 WIŃSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -1.1 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
14 f 1 4.96 PACIOREK Jakub UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -1.9 -- KUBIK Ilona Z/1361/18 2018
15 f 1 4.74 SAJNOG Kacper MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -0.2 -- MARKOWSKI Arkadiusz BEZ LDK! GIM
Trójskok M
1 f 1 14.29 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 99 U20 PD -2.0 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2018 3
2 f 1 11.63 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -0.5 -- KOZERA Piotr Z/2475/18 2018
3 f 1 11.40 WIŃSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -1.9 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
4 f 1 10.88 SAJNOG Kacper MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -1.5 -- MARKOWSKI Arkadiusz BEZ LDK! GIM
Kula (5) M
1 f 1 14.66 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III DMP U20 OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3 112
2 f 1 14.02 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U18 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2018 2
3 f 1 11.68 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2535/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
Kula (6) M
1 f 1 17.11 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2018 2 ZKN
Dysk (1) M
1 f 1 36.97 MARKOWSKI Przemysław OKS Start Otwock 04 U16 MZ IV SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3746/17 2018 5
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.90 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2018 2 ZKN GIM
2 f 1 40.03 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 38.11 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3
4 f 1 37.61 DANILUK Adam UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ IV GˇSIEWSKI Artur B.D. , Z/2737/17 , 2018 4 LDK!
5 f 1 34.80 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0781/15 2018 BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 56.75 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamo¶ć 00 U20 LU I DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2018 1 KN 164
2 f 1 47.35 KOWALSKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2018 2 ZKN
3 f 1 46.56 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2018 2 ZKN
Dysk (2) M
1 f 1 56.05 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP I DMP SUSKI Witold Z/1657/12 2018 M KN 144
2 f 1 54.60 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93 Sen LU I DMP KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. Z/1411/11 2018 KN 137
3 f 1 52.12 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamo¶ć 00 U20 LU I DMP KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2018 1 KN 125
4 f 1 38.65 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 95 Sen MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara STANISLAWSKI Krzysztof Z/4671/11 2018 2
Młot (5) M
1 f 1 57.12 USAREK Jan KS Wisła Puławy 02 U18 LU III KOPRON Witold Z/3906/16 2018 3 ZKN GIM
2 f 1 51.09 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III DMP U20 GÓRA Marcin Z/2986/16 2018 4 ZKN 114
3 f 1 43.70 PIˇCZKOWSKI Andrzej RKS Skra Warszawa 50 Weteran MZ -- B.D. B.D. Z/5247/11 2018 BEZ
Młot (6) M
1 f 1 65.99 MAZUR Michał KS Agros Zamo¶ć 99 U20 LU I DMP U20 ROSA Mikołaj Z/3659/15 2018 ZKN 158
2 f 1 59.45 KO¬LICKI Michał OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ II DMP U20 ROSA Mikołaj Z/3940/15 2018 1 ZKN 146
3 f 1 50.08 ODOLCZYK Michał OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ III ROSA Mikołaj Z/3939/15 2018 3 ZKN
4 f 1 33.90 WÓJCIK Erwin MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ IV
Młot (7.26) M
1 f 1 70.73 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamo¶ć 93 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2018 KN 162
2 f 1 56.19 TUZ Damian KS Agros Zamo¶ć 97 U23 LU I ROSA Mikołaj Z/1400/13 2018 1 ZKN
Oszczep (700) M
1 f 1 41.24 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK!
2 f 1 38.60 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0781/15 2018 BEZ
3 f 1 36.90 MAZUR Aleks GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0333/17 2018 5
4 f 1 34.77 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2018 5
5 f 1 28.15 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2018 BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 72.48 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I DMP B.D. B.D. B.D. , Z/0444/12 , 2018 ZKN 141
2 f 1 67.30 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I DMP U20 WA¦NIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1 KN 150
3 f 1 64.90 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP BIELCZYK Piotr B.D. Z/3684/11 2018 112
4 f 1 60.45 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II DMP BIELCZYK Piotr B.D. Z/5021/15 2018 2 95
5 f 1 51.57 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III PATLA Genowefa Z/2310/16 2018 3
6 f 1 34.52 TARKA Sebastian MLKL Płock 00 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/3984/15 2018 3
7 f 1 34.04 SAWICKI Jan AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- PATLA Genowefa Z/3121/17 2018 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.404887914658 sekund