Zgorzelec 07 - 08.06.2014
Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w wielobojach
800 m K
1 1 w 1 2:15.06 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M 892
2 2 w 1 2:19.04 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 Sen MZ III B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M 837
3 3 w 1 2:26.28 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 Sen PM -- SZPALERSKI Adam Z/0612/11 2015 M 740
4 4 w 1 2:28.22 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ -- 715
5 5 w 1 2:42.68 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP -- B.D. # Z/3660/11 2019 M 543
6 6 w 1 2:53.61 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -- 427
7 7 w 1 3:04.16 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS -- 327
1 1 w 2 2:20.91 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM III KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1 811
2 2 w 2 2:21.16 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U20 PM III MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM 808
3 3 w 2 2:23.10 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2 782
4 4 w 2 2:25.60 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1 749
5 5 w 2 2:26.16 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS IV PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 742
6 7 w 2 2:30.85 KOWALSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM IV 682
7 12 w 2 2:40.74 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM -- B.D. 3 564
8 13 w 2 2:42.10 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -- B.D. 3 549
1 6 w 3 2:29.91 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB IV 694
2 8 w 3 2:31.87 MAZUR Kamila MLKS Agros Żary 96 U20 LB IV 670
3 9 w 3 2:32.87 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3 657
4 10 w 3 2:34.85 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 633
5 11 w 3 2:34.87 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 633
6 14 w 3 2:48.53 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0529/11 2015 3 479
7 15 w 3 2:54.69 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -- 416
8 16 w 3 2:58.18 DˇBROWSKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3095/11 2014 3 382
W dal K
  f 1 4.63 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ +0.5 -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
  f 1 4.79 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP +1.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0529/11 2015 3
  f 1 5.01 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP +1.0 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
1 1 w 1 6.11 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 Sen PM +1.6 I SZPALERSKI Adam Z/0612/11 2015 M 883
2 2 w 1 5.75 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 Sen MZ +1.2 II B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M 774
3 3 w 1 5.62 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS +1.3 II 735
4 4 w 1 5.57 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ +1.4 II 720
5 5 w 1 5.32 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +0.5 III B.D. # Z/3660/11 2019 M 648
6 6 w 1 5.32 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +0.5 III 648
7 7 w 1 5.22 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP +2.4 III JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M 620
1 1 w 2 5.69 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ +1.9 II RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2 756
2 2 w 2 5.30 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U20 PM +0.4 III MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM 643
3 4 w 2 5.26 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM -1.0 III KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1 631
4 3 w 2 5.26 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS 0.0 III PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 631
5 5 w 2 5.23 KOWALSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM +0.5 III 623
6 6 w 2 5.22 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +2.2 III B.D. 3 620
7 7 w 2 5.21 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ +1.2 III RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1 617
8 8 w 2 5.02 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM +0.8 IV B.D. 3 565
9 9 w 2 4.89 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.2 IV 530
10 10 w 2 4.79 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP +2.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0529/11 2015 3 503
11 11 w 2 4.72 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP +0.8 -- 485
12 12 w 2 4.68 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ +2.6 -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3 474
13 13 w 2 4.62 MAZUR Kamila MLKS Agros Żary 96 U20 LB +0.4 -- 459
14 14 w 2 4.60 DˇBROWSKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP +1.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3095/11 2014 3 454
15 15 w 2 4.55 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -1.0 -- 441
16 16 w 2 4.26 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB +1.2 -- 369
  w 2 DNS KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U20 PM 0.0 -- HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019 0
  w 2 DNS NYKLEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP 0.0 -- B.D. B.D. 1 0
  w 2 DNS OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM 0.0 -- 0
Oszczep (600) K
1 1 w 1 43.38 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS II 732
2 2 w 1 37.47 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ III 619
3 3 w 1 36.88 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 Sen MZ III B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M 608
4 4 w 1 36.45 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ III 599
5 5 w 1 35.58 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 Sen PM III SZPALERSKI Adam Z/0612/11 2015 M 583
6 6 w 1 31.52 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP -- B.D. # Z/3660/11 2019 M 505
7 7 w 1 25.68 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M 395
1 1 w 2 37.48 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM III KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1 619
2 2 w 2 36.61 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U20 PM III MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM 602
3 3 w 2 36.40 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1 598
4 4 w 2 34.99 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3 571
5 5 w 2 34.70 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM III B.D. 3 566
6 6 w 2 34.15 KOWALSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM IV 555
7 7 w 2 28.97 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2 457
8 8 w 2 28.29 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -- B.D. 3 444
9 9 w 2 28.27 DˇBROWSKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3095/11 2014 3 444
10 10 w 2 27.54 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -- PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 430
11 11 w 2 26.62 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- 413
12 12 w 2 25.82 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 398
13 13 w 2 24.86 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0529/11 2015 3 380
14 14 w 2 24.15 MAZUR Kamila MLKS Agros Żary 96 U20 LB -- 366
15 15 w 2 18.25 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -- 256
16 16 w 2 13.78 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 174
7-bój K
1 f 1 5471 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 Sen PM M SZPALERSKI Adam Z/0612/11 2015 M
2 f 1 5256 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 Sen MZ M B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
3 f 1 5231 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ M
4 f 1 4714 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP I B.D. # Z/3660/11 2019 M
5 f 1 4688 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS I
6 f 1 4614 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ I
7 f 1 4462 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
  f 1 DNF MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 93 U23 PM -- B.D. # 2
  f 1 DNF KWA¦NIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 Sen LB -- WALCZAK Jerzy B.D. Z/1348/11 2018 M
1 f 2 5167 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U20 PM I MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM
2 f 2 4950 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM I KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
3 f 2 4719 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
4 f 2 4674 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS I PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
5 f 2 4663 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
6 f 2 4469 KOWALSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM II
7 f 2 4254 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM II B.D. 3
8 f 2 4122 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB III
9 f 2 4062 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS III B.D. 3
10 f 2 4023 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
11 f 2 3840 MAZUR Kamila MLKS Agros Żary 96 U20 LB III
12 f 2 3687 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP III
13 f 2 3455 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0529/11 2015 3
14 f 2 3073 DˇBROWSKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3095/11 2014 3
15 f 2 3003 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP IV
16 f 2 2919 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB --
  f 2 DNF OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM --
  f 2 DNF KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U20 PM -- HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
  f 2 DNF NYKLEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -- B.D. B.D. 1
1500 m M
1 1 w 1 4:30.39 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 88 Sen LB -- 742
2 2 w 1 4:32.77 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 727
3 3 w 1 4:47.70 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy # 92 U23 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 633
4 4 w 1 4:53.97 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 595
5 5 w 1 4:57.95 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 572
6 6 w 1 5:05.74 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 527
7 7 w 1 5:11.10 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP -- 497
8 8 w 1 5:18.91 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ -- 456
9 9 w 1 5:22.37 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -- 438
1 1 w 2 4:37.82 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB -- B.D. B.D. 3 694
2 2 w 2 4:39.69 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP -- DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019 682
3 3 w 2 4:42.71 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 663
4 4 w 2 4:44.30 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS -- 653
5 5 w 2 4:54.11 SIKORA Kamil AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -- 594
6 6 w 2 4:55.09 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB -- B.D. 2 588
7 7 w 2 4:58.66 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 567
8 8 w 2 5:00.26 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 558
9 9 w 2 5:01.79 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM -- 549
10 10 w 2 5:02.99 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2 543
11 11 w 2 5:24.85 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 425
12 12 w 2 5:40.58 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ -- 349
110 m pł M (99.1) M
1 1 w 1 15.06 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP -2.5 II PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 842
2 4 w 1 15.39 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP -2.5 II PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 803
3 5 w 1 15.91 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP -2.5 III OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2 743
4 9 w 1 16.63 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM -2.5 IV 663
  w 1 DNS BEDNARZ Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 95 U20 DS -2.5 -- 0
1 2 w 2 15.30 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ -1.8 II 814
2 3 w 2 15.36 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB -1.8 II B.D. 2 807
3 8 w 2 16.39 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB -1.8 III B.D. B.D. 3 689
4 11 w 2 17.48 SIKORA Kamil AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -1.8 IV 575
1 6 w 3 16.09 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS -1.6 III 723
2 7 w 3 16.31 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP -1.6 III DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019 698
3 10 w 3 16.73 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -1.6 IV 653
4 12 w 3 21.91 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -1.6 -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 214
110 m pł M
1 1 w 1 14.81 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ -2.3 I RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 873
2 3 w 1 15.05 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ -2.3 II 843
3 4 w 1 15.49 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP -2.3 II 791
4 6 w 1 15.78 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ -2.3 III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 758
5 7 w 1 16.06 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -2.3 III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 726
1 2 w 2 15.03 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS -2.3 II ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 846
2 5 w 2 15.68 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -2.3 II 769
3 8 w 2 18.51 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy # 92 U23 OP -2.3 -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 476
  9 w 2 DQ NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 88 Sen LB -2.3 -- 0
Tyczka M
1 1 w 1 4.80 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ I RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 849
2 2 w 1 4.30 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ II 702
3 3 w 1 4.20 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS II ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 673
4 4 w 1 4.20 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ II RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 673
5 6 w 1 4.10 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 645
6 5 w 1 4.10 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP II 645
7 7 w 1 3.50 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -- 482
8 8 w 1 3.20 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 88 Sen LB -- 406
  w 1 NM PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy # 92 U23 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 0
1 1 w 2 4.20 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II 673
2 2 w 2 3.70 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP III DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019 535
3 3 w 2 3.60 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP III OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2 509
4 4 w 2 3.60 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM III 509
5 5 w 2 3.40 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB IV B.D. B.D. 3 457
6 6 w 2 3.30 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 431
7 7 w 2 3.00 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 357
8 8 w 2 2.80 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB -- B.D. 2 309
9 9 w 2 2.70 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 286
10 10 w 2 2.60 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 264
11 11 w 2 2.00 SIKORA Kamil AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -- 140
  w 2 NM OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS -- 0
Dysk (1.75) M
1 1 w 1 40.28 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ III 670
2 2 w 1 37.31 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 610
3 3 w 1 35.90 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 582
4 4 w 1 35.58 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB IV B.D. B.D. 3 575
5 5 w 1 32.31 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP IV DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019 510
6 6 w 1 30.40 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM -- 472
7 7 w 1 26.92 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS -- 404
8 8 w 1 26.49 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2 396
9 9 w 1 24.18 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 351
10 10 w 1 22.97 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB -- B.D. 2 328
11 11 w 1 21.65 SIKORA Kamil AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -- 303
12 12 w 1 19.47 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 262
Dysk (2) M
1 1 w 1 43.18 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ II 729
2 2 w 1 43.17 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 729
3 3 w 1 41.31 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP II 691
4 4 w 1 38.87 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 642
5 5 w 1 35.78 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 579
6 6 w 1 33.79 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -- 540
7 7 w 1 31.32 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 490
8 8 w 1 29.02 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 88 Sen LB -- 445
9 9 w 1 27.14 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy # 92 U23 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 409
Oszczep (800) M
1 1 w 1 57.38 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP II 698
2 2 w 1 55.70 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 673
3 3 w 1 55.18 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ II 666
4 4 w 1 44.06 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 501
5 5 w 1 43.20 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -- 489
6 6 w 1 40.77 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 453
7 7 w 1 39.70 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy # 92 U23 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019 438
8 8 w 1 39.10 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 88 Sen LB -- 429
9 9 w 1 24.48 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 222
1 w 2 54.95 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB III B.D. B.D. 3 662
2 w 2 46.00 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS IV 530
3 w 2 45.87 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ IV 528
4 w 2 44.91 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP IV OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2 514
5 w 2 43.74 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 497
6 w 2 43.72 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP IV DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019 496
7 w 2 43.02 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M 486
8 w 2 42.17 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM IV 474
9 w 2 37.73 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB -- B.D. 2 409
10 w 2 32.27 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 331
11 w 2 31.43 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 319
12 w 2 30.79 SIKORA Kamil AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -- 310
10-bój JUN M
1 f 1 6739 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ I
2 f 1 6548 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP I PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2
3 f 1 6503 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB I B.D. B.D. 3
4 f 1 6145 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP II PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M
5 f 1 6061 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP II DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019
6 f 1 5953 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP III OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
7 f 1 5836 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB III B.D. 2
8 f 1 5824 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM III
9 f 1 5227 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS III
10 f 1 5198 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP III
11 f 1 4640 SIKORA Kamil AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB IV
12 f 1 3834 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3
  f 1 DNF ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M
  f 1 DNF BEDNARZ Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 95 U20 DS --
10-bój M
1 f 1 7593 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ M RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
2 f 1 7130 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ M
3 f 1 6896 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP I
4 f 1 6586 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS I ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
5 f 1 6469 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ I RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
6 f 1 6001 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
7 f 1 5951 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP II
8 f 1 4917 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów 88 Sen LB --
9 f 1 4817 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy # 92 U23 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.370598077774 sekund