Łomża 05.06.2018
5. Międzynarodowy Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny z okazji 600-lecia Łomży. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.49 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL +2.9 M DMP DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2018 M KN 164 185
2 2 s 1 11.53 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +2.9 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2018 M KN
4 4 s 1 11.79 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +2.9 M NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2018 1 KN
6 6 s 1 11.90 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93 Sen KP +2.9 I DMP B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2018 136
1 8 s 2 12.35 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98 U23 PD +1.2 II B.D. Z/2671/16 2018 2
2 10 s 2 13.11 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD +1.2 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/2938/16 2018
3 11 s 2 13.22 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD +1.2 IV KORYTKOWSKI Andrzej # Z/2839/15 2018 3
4 12 s 2 13.81 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD +1.2 -- GAŁASZEWSKI Adrian Z/2854/17 2018 4
200 m K
1 1 s 1 26.91 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD +0.6 III KORYTKOWSKI Andrzej # Z/2839/15 2018 3
2 2 s 1 27.73 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.6 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 27.83 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD +0.6 IV GAŁASZEWSKI Adrian Z/2854/17 2018 4
4 4 s 1 27.86 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.6 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3
400 m K
1 1 s 1 53.44 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS M DMP ROŻEJ Marek Z/1152/14 2018 M KN 150
2 2 s 1 53.76 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0180/12 2018 M KN 146
3 3 s 1 53.86 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 Sen ZP M MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2018 MM KN
4 4 s 1 54.70 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I DMP DMP U20 ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy MATUSIŃSKI Aleksander # Z/0304/15 2018 M KN 134 162
5 5 s 1 54.87 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2018 M KN 132
6 8 s 1 55.86 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS I DMP ROŻEJ Marek Z/1435/11 2018 M KN 120
1 6 s 2 55.16 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I DMP U20 JADCZAK Bożena Z/0635/15 2018 M KN 157
2 7 s 2 55.38 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95 Sen SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/1477/11 2018 KN
4 10 s 2 58.20 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/0633/15 2018 1 KN
5 11 s 2 58.62 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2018 1 KN
600 m K
1 1 s 1 1:47.26 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2018
2 2 s 1 1:47.63 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2018 4 GIM
3 3 s 1 1:49.53 TUŁAZIŃSKA Karolina UKS Technik Augustów 04 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław # , Z/1329/18 , 2018 LDK!
4 4 s 1 1:49.77 OSTAPOWICZ Dominika UKS Technik Augustów 04 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław # , Z/1324/18 , 2018 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:51.64 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 05 U14 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/1260/17 2018 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:52.92 GOLĘBIOWSKA Julia MKS Juvenia Białystok 03 U16 PD -- B.D. Z/3842/17 2018 5
7 7 s 1 1:55.50 TERCJAK Sara UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek # Z/1491/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 8 s 1 1:56.12 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/0832/18 2018 LDK!
9 9 s 1 2:06.27 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05 U14 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/0981/16 2018 BEZ LDK!
10 10 s 1 2:12.60 MON Julia UKS Jedynka Bartoszyce 05 U14 WN -- FIGAT Kamil FIGAT Mirosław , Z/3526/18 , 2018 LDK!
800 m K
1 s 1 2:19.29 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2018 3 LDK! ZKN
2 s 1 2:20.15 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2079/15 2018 2 LDK! ZKN
3 s 1 2:32.97 KRUAZE Gabriela MKS Juvenia Białystok 02 U18 PD -- KUKLIŃSKI Paweł Z/3298/16 2018 3
1500 m K
2 2 s 1 4:30.47 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 Sen PD I DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2018 M
3 3 s 1 4:36.74 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2018 2 LDK! ZKN
4 4 s 1 4:42.62 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2018 1 ZKN 78
5 5 s 1 4:42.63 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II DMP U20 B.D. LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1051/15 2018 ZKN 123
6 6 s 1 4:42.64 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin 97 U23 ZP II NOWICKI Bartosz B.D. Z/1234/13 2018 2
7 7 s 1 4:44.39 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U23 PD III DMP DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2018 2 ZKN 74
8 8 s 1 4:44.68 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2018 2 ZKN
9 9 s 1 4:48.83 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/2443/15 2018 3
10 10 s 1 4:54.98 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97 U23 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2018 2
5000 m K
1 1 s 1 16:09.79 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94 Sen PD I DĄBROWSKI Tomasz Z/1252/11 2018 M KN
2 2 s 1 16:15.68 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin 88 Sen LU I DMP JAKUBOWSKI Marek Z/2651/11 2018 MM KN 147
3 3 s 1 16:31.23 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2018 1 KN 139
4 4 s 1 16:36.15 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 90 Sen ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2018 M
5 5 s 1 16:42.94 JAGIELSKA Ewa LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 82 Weteran MZ I B.D. Z/1542/14 2018 1
6 6 s 1 16:52.17 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 93 Sen SK I WOŹNIAK Łukasz B.D. Z/1585/11 2018 3
7 7 s 1 17:02.89 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 92 Sen PD I DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0799/11 2018 2
8 8 s 1 17:05.89 PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I DMP JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/0706/14 2018 122
9 9 s 1 17:12.55 WÓJCIK Anna KKS Victoria Stalowa Wola 94 Sen PK I B.D. B.D. Z/4621/11 2018 2
10 10 s 1 17:18.99 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88 Sen PD II DMP DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0795/11 2018 1 115
11 11 s 1 17:19.86 STASIEWICZ Mariola MKS Żak Biała Podlaska 93 Sen LU II WILCZEK Janusz Z/1520/16 2018 1
12 s 1 20:23.43 PIETRUCZUK Alicja MLKS Czarni Olecko 00 U20 WN -- BRYNDA Marcin Z/1795/16 2018 BEZ LDK!
  s 1 DNF LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 90 Sen WN -- WOSIEK Jacek LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/3500/11 2018 1
400 m pł K K
1 1 s 1 66.59 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 96 U23 PD III MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
2 2 s 1 68.01 OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD III NABIAŁEK Łukasz # Z/1533/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 68.50 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ III MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3
4 4 s 1 69.11 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2018 2 ZKN
W dal K
2 f 1 4.98 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01 U18 PD +1.0 IV MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2018 3 ZKN
Kula (3) K
1 f 1 12.34 CICHOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 01 U18 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5548/15 2018 3
2 f 1 11.85 KACZMARCZYK Andżelika LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 02 U18 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2706/17 2018 3
3 f 1 10.95 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02 U18 PD IV TRZONKOWSKA Beata Z/0854/16 2018 3
4 f 1 10.63 GRZYBOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD IV DĄBKOWSKI Przemysław Z/3692/16 2018 4
5 f 1 9.90 BUJNAROWSKA Kalina KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV ZABAWSKI Przemysław Z/6242/15 2018 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 17.92 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U23 PD MM DMP ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2018 MM KN 173
2 f 1 15.44 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA I DMP ZABAWSKI Przemysław Z/1321/14 2018 M KN 142
3 f 1 14.99 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/0364/11 2018 M 136
4 f 1 12.98 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 Sen PD I B.D. KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2018 1
1 f 2 13.36 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I DMP DMP U20 ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2018 1 ZKN 113 145
100 m M
1 1 s 1 11.08 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U20 PD +1.9 II B.D. Z/1796/16 2018
2 2 s 1 11.31 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki 01 U18 PD +1.9 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/1521/15 2018
3 3 s 1 11.44 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN +1.9 III FIGAT Mirosław Z/0450/16 2018 3
4 4 s 1 11.52 GRAJEWSKI Tomasz SL Salos Suwałki 01 U18 PD +1.9 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/0146/18 2018
5 5 s 1 11.83 FYDRYCH Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U16 PD +1.9 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/5061/18 2018
200 m M
2 2 s 1 21.24 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93 Sen SL +1.9 M OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2018 MM KN
3 3 s 1 21.53 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +1.9 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2018 M KN
5 5 s 1 21.74 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN +1.9 I BUKOWIECKI Ireneusz LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0647/15 2018 KN
6 6 s 1 21.93 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD +1.9 II NABIAŁEK Łukasz # Z/1532/15 2018 1 KN
8 8 s 1 22.13 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +1.9 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 KN
1 9 s 2 22.14 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U20 PD +3.0 II B.D. Z/1796/16 2018
2 10 s 2 23.13 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki 01 U18 PD +3.0 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/1521/15 2018
3 11 s 2 23.15 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01 U18 PD +3.0 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/0427/16 2018 ZKN
4 12 s 2 24.11 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN +3.0 IV FIGAT Mirosław Z/0450/16 2018 3
5 13 s 2 24.42 FYDRYCH Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U16 PD +3.0 V KORYTKOWSKI Andrzej Z/5061/18 2018
400 m M
1 1 s 1 47.28 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 95 Sen LD I DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2018 M KN 137
2 2 s 1 47.44 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP I DMP OSIK Tadeusz Z/0387/14 2018 KN 134
3 3 s 1 47.78 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98 U23 PD I NABIAŁEK Łukasz # Z/1077/14 2018 1
6 6 s 1 48.37 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97 U23 LU I JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2018 KN
7 7 s 1 51.24 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2018 2 LDK! ZKN
600 m M
1 1 s 1 1:37.51 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2018 4
2 2 s 1 1:38.27 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V GRYGO Paweł Z/4032/18 2018
3 3 s 1 1:39.24 ZYSKOWSKI Oliwier UKS Technik Augustów 04 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław # , Z/1330/18 , 2018 LDK!
4 4 s 1 1:39.57 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V DĄBKOWSKA Małgorzata Z/0984/17 2018 BEZ GIM
5 5 s 1 1:40.07 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/0664/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 6 s 1 1:40.51 OLSZEWSKI Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4034/18 2018
7 7 s 1 1:50.56 KOŁACZKO Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 03 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/4164/18 2018
8 8 s 1 1:52.16 DAŃKÓW Andrzej UKS Jedynka Bartoszyce 03 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/3524/18 2018 BEZ
800 m M
4 s 1 1:56.54 JANKOWSKI Andrzej KS Podlasie Białystok 93 Sen PD II DMP DĄBROWSKI Tomasz Z/0796/11 2018 BEZ 73
5 s 1 1:56.94 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98 U23 PD II DMP ROSZKO Damian Z/1078/14 2018 2 70
7 s 1 2:00.17 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 02 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2018 ZKN
8 s 1 2:00.32 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2018 2 ZKN
9 s 1 2:00.73 BABIK Filip KS ENTRE.PL Team Warszawa 96 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof B.D. , Z/3905/16 , 2018
  s 1 DNF DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2071/15 2018 3 LDK!
1 1 s 2 2:01.17 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2018 4 LDK!
2 2 s 2 2:02.15 DĄBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/5221/15 2018 3 LDK!
4 4 s 2 2:03.44 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2018 3 LDK! ZKN
6 6 s 2 2:09.17 CWALINA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0853/16 2018
7 7 s 2 2:10.89 BIEŃKOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław Z/0827/16 2018 BEZ
5000 m M
6 6 s 1 14:18.75 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92 Sen MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/1784/13 2018 1
9 9 s 1 14:33.08 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD II KRÓL Zbigniew Z/1685/11 2018 1
10 10 s 1 14:38.34 ROSZKO Damian KS Podlasie Białystok 91 Sen PD II DMP CHYLIŃSKI Romuald Z/0363/11 2018 1 97
12 12 s 1 14:46.09 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2018 1 KN
  s 1 DNF POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0333/15 2018 3
  s 1 DNF BELGRAU Szymon OŚ AZS Poznań 94 Sen WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/3916/11 2018 2
1 13 s 2 15:20.26 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 Sen PK III MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2018 3 LDK!
2 14 s 2 15:24.19 MARCINKIEWICZ Adrian MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ III MACIEJEWSKI Janusz B.D. Z/3613/15 2018 2
3 15 s 2 15:41.23 LEOŃCZUK Andrzej KS Podlasie Białystok 92 Sen PD III DMP CHYLIŃSKI Romuald Z/4841/11 2018 2 49
4 16 s 2 16:10.18 MYDLAK Tomasz MKS Agros Chełm 94 Sen LU III MAZUREK Marek Z/0635/12 2018 2
5 17 s 2 16:18.08 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00 U20 PD III SOWÓL Bogusław Z/1541/15 2018 2 LDK! ZKN
6 18 s 2 17:11.04 ZYBOROWICZ Bartłomiej LUKS Hańcza Suwałki 98 U23 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/0419/16 2018 4
7 19 s 2 20:09.81 ROSZKOWSKI Łukasz RK Athletics Warszawa 88 Sen MZ -- KALKA Kamil Z/2557/18 2018
  s 2 DNF OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok 96 U23 PD -- MYDLARZ Jerzy B.D. Z/5018/15 2018 3
Tyczka M
1 f 1 5.70 LISEK Piotr OSOT Szczecin 92 Sen ZP MM SZCZEPAŃSKI Marcin Z/1183/11 2018 MM KN
2 f 1 5.20 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 94 Sen KP M DMP DAKINIEWICZ Roman Z/2178/11 2018 M KN 153
6 f 1 4.40 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP II DAKINIEWICZ Roman B.D. Z/3123/11 2018 1
  f 1 NM CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -- DMP U20 CZAPIEWSKI Wiesław Z/0579/15 2018 2 KN ZKN
  f 1 NM DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 96 U23 ZP -- KALINICZENKO Wiaczesław Z/1331/12 2018 M KN
W dal M
1 f 1 7.04 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U20 PD +1.1 II KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2018 2 KN
2 f 1 6.49 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD +1.4 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2018 3
3 f 1 6.46 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD -0.1 III KOTOWSKI Jan Z/3265/16 2018 4 LDK! ZKN
Kula (5) M
1 f 1 15.00 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U18 PD II DMP U20 SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM 116
2 f 1 13.43 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV ZABAWSKI Przemysław Z/4176/18 2018
Kula (7.26) M
1 e 1 13.64 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 97 U23 MZ II SZUSTER Katarzyna Z/0635/13 2018 3
1 f 1 19.20 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 97 U23 WN M BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2018 MM KN
2 f 1 19.02 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2018 M
3 f 1 18.77 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2018 M KN
5 f 1 18.13 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU M DMP BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2018 KN 154
6 f 1 17.79 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2018 M KN
7 f 1 16.45 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2018 1 ZKN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.2372400760651 sekund