Słubice 09 - 10.06.2018
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS U18, U20, U23. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.93 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD -1.1 I NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2018 1 KN
1 1 e 1 12.29 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -0.1 II KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2018 3 LDK! GIM
2 4 e 1 12.59 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS -0.1 II DMP CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2018 2 LDK! ZKN 94
3 5 e 1 12.71 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP -0.1 II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 6 e 1 12.78 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 01 U18 WN -0.1 III MAKOWSKI Leszek Z/5768/15 2018 4
5 7 e 1 12.80 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.1 III DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2018 2 LDK! 82 121
6 8 e 1 12.81 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM -0.1 III MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2018 3
7 10 e 1 13.03 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU -0.1 III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2018 3 LDK! GIM 110
8 15 e 1 14.00 ROŻEK Marcelina LUKS Start Nakło 02 U18 KP -0.1 -- DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/6534/15 2018 5 LDK! GIM 75
1 2 e 2 12.50 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD 0.0 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2018 2
2 3 e 2 12.57 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB 0.0 II SASKA Tomasz Z/0630/17 2018 2 ZKN
3 9 e 2 12.83 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU 0.0 III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 119
4 11 e 2 13.09 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U18 LB 0.0 III WISZ Dariusz Z/0440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 12 e 2 13.42 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 02 U18 WN 0.0 IV PAWŁOWSKA Dorota Z/0644/17 2018 3
6 13 e 2 13.48 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS 0.0 IV B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0966/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 14 e 2 13.48 ŁUKA Julia WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP 0.0 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2074/16 2018 2
1 2 e 3 11.84 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +1.2 M JADCZAK Bożena Z/0635/15 2018 M KN
2 3 e 3 12.12 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD +1.2 I ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy MATUSIŃSKI Aleksander # Z/0304/15 2018 M KN
3 7 e 3 12.35 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +1.2 II DMP U20 WOŹNIAK Daniel Z/4389/15 2018 2 141
4 8 e 3 12.45 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U20 LU +1.2 II DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2018 3 ZKN 102 136
5 9 e 3 12.85 JATKIEWICZ Izabela GUKS Asy Dywity 00 U20 WN +1.2 III NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2018 4
6 10 e 3 12.90 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U20 DS +1.2 III KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2018 2 ZKN
1 1 e 4 11.74 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -1.1 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2018 M KN
2 4 e 4 12.15 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP -1.1 I PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1 ZKN
3 5 e 4 12.23 RAJEWSKA Alicja WLKS Wrocław 99 U20 DS -1.1 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2018
4 6 e 4 12.32 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -1.1 II ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2018 1 KN
5 11 e 4 12.96 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U20 KP -1.1 III DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2018 2 114
1 f 1 12.26 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -0.6 II KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 12.35 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -0.6 II SASKA Tomasz Z/0630/17 2018 2 ZKN
3 f 1 12.35 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -0.6 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2018 2
4 f 1 12.35 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS -0.6 II DMP CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2018 2 LDK! ZKN 107
5 f 1 12.60 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.6 II DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2018 2 LDK! 93 130
6 f 1 12.64 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP -0.6 II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 f 1 12.68 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM -0.6 II MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2018 3
8 f 1 12.80 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 01 U18 WN -0.6 III MAKOWSKI Leszek Z/5768/15 2018 4
1 f 2 11.52 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +0.3 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2018 M KN
2 f 2 11.84 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +0.3 M JADCZAK Bożena Z/0635/15 2018 M KN
3 f 2 11.99 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.3 I PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1 ZKN
4 f 2 12.02 RAJEWSKA Alicja WLKS Wrocław 99 U20 DS +0.3 I STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2018
5 f 2 12.19 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +0.3 II ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2018 1 KN
6 f 2 12.40 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +0.3 II DMP U20 WOŹNIAK Daniel Z/4389/15 2018 2 138
7 f 2 12.42 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.3 II DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2018 3 ZKN 103 138
400 m K
1 1 s 1 67.25 KIEDROWICZ Natalia LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/2174/17 2018 5 LDK!
2 2 s 1 69.46 MELNYK URBANIAK Ilona LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1924/18 2018 BEZ LDK!
3 3 s 1 70.84 KONBERG Maja LKS Lubusz Słubice 03 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1688/18 2018 LDK!
4 4 s 1 73.69 OLECH Marika LKS Lubusz Słubice 03 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1686/18 2018 LDK!
1 5 s 2 76.85 JANOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 03 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1911/18 2018 LDK!
2 6 s 2 78.43 TOMASIK Oliwia LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1608/17 2018 BEZ LDK!
3 7 s 2 79.40 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 06 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3553/17 2018 BEZ LDK!
1 1 s 3 57.05 STRZELEWICZ Zuzanna LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP II DMP U20 B.D. JANKOWSKI Marcin Z/0024/15 2018 LDK! ZKN GIM 139
2 2 s 3 58.41 CEBULSKA Matylda LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP II PIECYK Józef Z/5332/15 2018 3 ZKN
3 3 s 3 59.10 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2018 3 LDK! ZKN
5 5 s 3 60.61 KRAWCZYK Wiktoria MKS Jedynka Jarocin 02 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz Z/3912/17, Z/3912/17 2018,
6 6 s 3 60.98 MACIEJEWSKA Katarzyna MKS Agros Chełm 01 U18 LU III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/4581/15 2018 3 LDK! 106
1 4 s 4 60.04 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP III WOŹNIAK Bernard # Z/0449/16 2018 3
2 8 s 4 61.56 KONKEL Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM III DMP U20 JASKUŁKA Teresa Z/2211/16 2018 3 102
3 9 s 4 62.56 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP IV ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2018 4 LDK!
4 11 s 4 63.97 MATAN Zuzanna MKS Jedynka Jarocin 01 U18 WP IV GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz Z/1670/15, Z/1670/15 2018,
5 13 s 4 64.62 MRÓWCZYŃSKA Marlena MKS Jedynka Jarocin 02 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz Z/0915/16, Z/0915/16 2018,
6 14 s 4 65.99 CIURUŚ Patrycja MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GRECH Halina Z/3869/18 2018 BEZ LDK!
1 7 s 5 61.33 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U16 WN III NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2018 2
2 10 s 5 62.82 CHEŁSTOWSKA Martyna WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP IV GRZESIAK Sylwia GRZESIAK Sylwia Z/1492/16 2018 3 LDK! GIM
3 12 s 5 64.46 JAWORSKA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA IV GRECH Halina Z/1358/16 2018 BEZ LDK!
4 15 s 5 66.53 SARNOWSKA Natalia KS Zamek Kurzętnik 02 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0645/17 2018 4
5 16 s 5 67.57 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2018 BEZ
6 6 s 5 57.75 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00 U20 LU II DMP U20 HODUN Rafał Z/0973/15 2018 2 132
1 8 s 6 58.18 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm # 00 U20 LU II JAROS Kazimierz Z/4184/18 2018
2 9 s 6 58.32 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/4521/15 2018 2 ZKN 92 127
3 10 s 6 58.39 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2018 2 LDK! ZKN
4 11 s 6 58.44 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U20 LD II FIRLIT Roman Z/4999/15 2018 2 ZKN
5 12 s 6 59.44 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej # Z/2839/15 2018 3
6 14 s 6 59.58 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 99 U20 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0134/15 2018 2 ZKN
1 7 s 7 58.07 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok # 00 U20 PD II ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2426/17 2018 ZKN
2 13 s 7 59.54 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/2443/15 2018 3
3 15 s 7 60.36 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD III GAŁASZEWSKI Adrian Z/2854/17 2018 4
4 16 s 7 62.01 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3
5 17 s 7 62.42 WENDT Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK IV PEREPICZKO Zdzisław Z/2788/16 2018
6 18 s 7 66.01 NOWIŃSKA Wiktoria AML Słupsk 00 U20 PM -- DMP U20 73
1 1 s 8 55.32 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U20 LU I LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2018 2 ZKN
2 2 s 8 55.35 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS I KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2018 1 ZKN
3 3 s 8 55.60 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP I KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2018 2 ZKN
4 4 s 8 55.92 GRYC Anna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I ORŁOWSKI Piotr Z/3062/15 2018 2 ZKN
5 5 s 8 56.49 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U20 PK I KARKUT Bogdan Z/0142/16 2018 1 ZKN
1 1 s 9 60.42 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U23 LB III WOŹNIAK Agnieszka WALCZAK Piotr , Z/0663/14 , 2018 2
1500 m K
1 s 1 4:32.96 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 96 U23 LB II B.D. Z/3914/16 2018
2 s 1 4:37.06 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD II BEDNARSKI Tomasz Z/2429/15 2018 1 KN
3 s 1 4:40.87 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U23 PD II DMP DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2018 2 ZKN 82
4 s 1 4:40.94 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD II BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2018
5 s 1 4:44.39 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 98 U23 PM III ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2018 3
1 s 2 4:33.88 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/2514/15 2018 2 ZKN
2 s 2 4:38.32 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM II CZAPIEWSKA Grażyna Z/1950/15 2018 2 ZKN
3 s 2 4:39.10 DIAS Julia GKS Żukowo 99 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1305/15 2018 2 ZKN
4 s 2 4:41.23 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1156/15 2018 2 ZKN
5 s 2 4:46.13 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/0745/15 2018 2 ZKN
6 s 2 4:56.08 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław 00 U20 DS III GOLEC Dominik Z/0226/16 2018 2 ZKN
7 s 2 4:56.73 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U20 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2018 2 ZKN
8 s 2 5:02.14 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD IV URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2018 3
9 s 2 5:02.74 MAŁEK Emilia MKS Agros Chełm 00 U20 LU IV DMP U20 MAZUREK Marek Z/2637/15 2018 3 89
10 s 2 5:26.93 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 99 U20 PM -- BODZIAK Igor Z/0375/15 2018 3 ZKN
11 s 2 5:33.91 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 00 U20 KP -- DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/0025/15 2018 BEZ 67
1 s 3 4:43.38 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP II DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2018 2 LDK! ZKN 122
2 s 3 4:45.08 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/0729/16 2018 2 KN
3 s 3 4:48.60 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2018 3 LDK! ZKN
4 s 3 4:50.86 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III WIERZBICKI Remigiusz Z/3912/15 2018 4
5 s 3 4:51.95 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02 U18 MA III GRECH Halina BRACHMAN Tomasz Z/0063/16 2018 LDK! ZKN GIM
6 s 3 4:57.47 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew GRZESIAK Sylwia Z/1561/15 2018 3 LDK!
7 s 3 4:57.93 PRZYBYSZ Natalia GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0764/15 2018 3
8 s 3 5:03.70 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/2768/16 2018 3 LDK! ZKN
9 s 3 5:04.03 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2018 BEZ
10 s 3 5:05.41 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/5326/15 2018 4 LDK!
11 s 3 5:06.77 KRAJEWSKA Hanna PLKS Gwda Piła 02 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0946/16 2018 4 LDK! GIM
12 s 3 5:08.49 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD IV BEDNARSKI Tomasz Z/0638/16 2018 3
13 s 3 5:11.91 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3608/16 2018 3
14 s 3 5:12.33 JASIŃSKA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0336/16 2018 BEZ
15 s 3 5:13.46 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. Z/0954/16 2018 LDK! GIM
16 s 3 5:15.55 DOMURAT Wiktoria MLKS Ostróda 02 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/0802/16 2018 3 ZKN
17 s 3 5:20.17 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2018 4
18 s 3 5:44.13 ŚWITALSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/3442/16 2018 BEZ LDK! GIM 62
  s 3 DNF KOWALCZYK Agata LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0032/15 2018 5 LDK! GIM
100 m pł J MŁ K
1 2 e 1 14.15 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.5 I B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2018 2 LDK! ZKN
2 4 e 1 14.51 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.5 II DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2018 2 LDK! ZKN 147
3 5 e 1 14.52 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU +0.5 II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 2 ZKN
4 7 e 1 15.18 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +0.5 II DMP U20 KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3386/16 2018 2 135
5 8 e 1 15.22 RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +0.5 II DMP U20 POSACKI Ryszard Z/2499/15 2018 2 LDK! 134
6 11 e 1 15.37 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.5 II WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 13 e 1 16.01 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.5 III WISZ Dariusz Z/0485/16 2018 3 LDK! GIM
1 1 e 2 14.08 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.4 I DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2018 1 LDK! ZKN 158
2 3 e 2 14.30 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP +0.4 I PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2018 LDK! ZKN
3 6 e 2 14.95 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP +0.4 II PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN
4 9 e 2 15.28 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.4 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 10 e 2 15.34 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP +0.4 II HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2018 3 LDK!
6 12 e 2 15.64 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP +0.4 II KECLER Szymon Z/1291/15 2018 2 ZKN
7 14 e 2 18.04 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +0.4 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1623/16 2018 3 ZKN
  e 2 DNF BARABASZ Aleksandra AML Słupsk 01 U18 PM +0.4 -- DMP U20 B.D. DIAK Mateusz , Z/4309/15 , 2018 3
1 f 1 13.72 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.7 I B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2018 2 LDK! ZKN
2 f 1 13.83 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.7 I DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2018 1 LDK! ZKN 165
3 f 1 14.04 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP +0.7 I PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2018 LDK! ZKN
4 f 1 14.47 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.7 I DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2018 2 LDK! ZKN 148
5 f 1 14.59 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU +0.7 II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 2 ZKN
6 f 1 14.70 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP +0.7 II PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN
7 f 1 15.20 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +0.7 II DMP U20 KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3386/16 2018 2 134
  f 1 DNF RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +0.7 -- DMP U20 POSACKI Ryszard Z/2499/15 2018 2 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.53 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP +0.2 II SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2018 1 ZKN
2 3 s 1 14.79 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U20 WP +0.2 II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3655/15 2018 2 ZKN
3 4 s 1 14.88 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB +0.2 II DMP U20 WOŹNIAK Agnieszka Z/0505/17 2018 1 ZKN 141
4 6 s 1 15.05 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN +0.2 II BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2018 M KN
5 7 s 1 15.09 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN +0.2 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN
6 9 s 1 16.23 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U20 LU +0.2 III DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2018 4 62 116
7 10 s 1 16.26 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +0.2 III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN
1 2 s 2 14.73 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP +1.5 II SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2018 1 ZKN
1 1 s 2 17.37 BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP +0.2 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1417/14 2018 4
2 5 s 2 15.01 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB +1.5 II DMP U20 WOŹNIAK Agnieszka Z/0505/17 2018 1 ZKN 139
3 8 s 2 16.08 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U20 LU +1.5 III DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2018 4 66 119
1500 m prz K
1 s 1 5:01.62 STYŚ Aleksandra MKS Jedynka Jarocin 01 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz Z/1355/15, Z/1355/15 2018, ZKN
2 s 1 5:05.23 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U18 SK II WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2018 3 ZKN
3 s 1 5:06.56 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2018 2 ZKN
4 s 1 5:14.91 PAWEŁCZYK Julia MKS Jedynka Jarocin 02 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz Z/2910/16, Z/2910/16 2018,
5 s 1 5:17.27 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III DMP U20 B.D. Z/0442/16 2018 3 LDK! ZKN GIM 117
6 s 1 5:28.97 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01 U18 LB III WISZ Mateusz Z/1352/18 2018
7 s 1 5:31.74 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK III KARKUT Bogdan Z/1364/16 2018 3 ZKN
8 s 1 5:46.38 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK IV WOŹNIAK Łukasz Z/0557/16 2018 5
9 s 1 5:53.54 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/2493/15 2018 3 LDK! 80
10 s 1 5:53.78 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2018 4
11 s 1 6:06.67 TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/0782/16 2018 4
12 s 1 6:28.48 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- DMP U20 URBACKA-KACZOR Natalia Z/0248/17 2018 5 LDK! 56
2000 m prz K
1 s 1 7:18.41 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP II ADAMEK Marek Z/1196/15 2018 2 ZKN
2 s 1 7:22.93 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP II DMP U20 SOBIERAJ Dawid Z/2402/17 2018 2 ZKN 124
3 s 1 7:25.44 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U20 PM II DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2018 2 ZKN
4 s 1 8:15.32 GROTH Dagmara GKS Żukowo 99 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/2372/15 2018 3
5 s 1 8:31.34 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2018 3 ZKN
3000 m prz K
1 1 s 1 10:44.49 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00 U20 LB I ORŁOWSKI Andrzej Z/2018/15 2018 1 KN
2 2 s 1 10:50.97 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I DMP B.D. LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1051/15 2018 ZKN 103
  s 1 DNF MAIK Daria LUKS Start Nakło 97 U23 KP -- STANKIEWICZ Błażej B.D. Z/0446/13 2018 1
4x100 m K
1 s 1 49.42 ZACZKIEWICZ Wiktoria
MIKIEWICZ Dominika
JANKOWSKA Aleksandra
KIRYLUK Aleksandra
KS Podlasie Białystok 01
01
02
01
U18 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł
Z/0600/16
Z/2836/15
Z/0448/16
Z/0596/16
2018
2018
2018
2018
2
2
2
1
2 s 1 49.75 FABIAŃCZYK Martyna
MAGRYTA Katarzyna
MACIEJEWSKA Katarzyna
ZIĘTKO Aleksandra
MKS Agros Chełm 02
02
01
01
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
WDOWIAK Aneta
Z/2592/16
Z/2700/16
Z/4581/15
Z/0170/15
2018
2018
2018
2018
2
3
3
2
3 s 1 50.47 PAWŁOW Nina
MISTOŃ Zuzanna
CZECH Natalia
ŻELAZEK Emilia
MLKS Agros Żary 02
02
02
02
U18 LBU -- WISZ Dariusz
WISZ Dariusz
WISZ Mateusz
WISZ Dariusz
Z/0485/16
Z/0441/16
Z/0495/16
Z/0440/16
2018
2018
2018
2018
3
2
3
2
4 s 1 51.62 POLL Roksana
FRĄCKOWIAK Oliwia
NOWAK Zuzanna
ROZMIAREK Ewelina
UKS Orkan Środa Wlkp. 02
01
01
02
U18 WLP -- KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek
ZAWORSKI Marek B.D.
HEMMERLING Andrzej
KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek
Z/0949/16
Z/1639/15
Z/1653/15
Z/0952/16
2018
2018
2018
2018
2
4
3
2
1 s 2 46.63 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 99
99
99
99
U20 MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
Z/3206/15
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2018
2018
2018
2018
3
M
1
M
2 s 2 48.02 LESZCZYŃSKA Anna
GRYC Anna
MARKOWSKA Natalia
WIŚNIEWSKA Aleksandra
KS Podlasie Białystok 00
99
99
00
U20 POD -- ORŁOWSKI Piotr
ORŁOWSKI Piotr
NAZARKIEWICZ Robert
ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
Z/2041/15
Z/3062/15
Z/4521/15
Z/2426/17
2018
2018
2018
2018
3
2
2

3 s 2 49.40 ŁUCZAK Zofia
JANKOWSKA Martyna
KULPIŃSKA Anna
NEUMANN Sara
UKS Orkan Środa Wlkp. 99
00
99
00
U20 WLP -- KACZOR Mieczysław
HEMMERLING Andrzej
SZOSTAK Janusz
KACZOR Mieczysław
Z/4189/15
Z/6373/15
Z/0382/15
Z/1648/15
2018
2018
2018
2018
2
2
1
2
Wzwyż K
1 f 1 1.78 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1348/11 2018 M
1 f 2 1.76 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN I BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2018 M KN
2 f 2 1.68 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99 U20 WP II WANGE Adrianna KRAKOWIAK Lech Z/0636/15 2018 KN
3 f 2 1.60 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP III KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2018 2 ZKN
4 f 2 1.60 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ III NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2018 M KN
5 f 2 1.55 ŁUPIŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III DMP U20 KUCZYŃSKI Janusz Z/0676/15 2018 2 103
6 f 2 1.50 MOŻEJKO Kamila KS Podlasie Białystok 00 U20 PD IV DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/6491/15 2018 4 92
7 f 2 1.35 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3655/15 2018 2 ZKN
1 f 3 1.71 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP I KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 f 3 1.69 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD II KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2018 2 LDK! ZKN
3 f 3 1.63 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD II DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 124
4 f 3 1.58 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2728/15 2018 2 ZKN 75 110
5 f 3 1.58 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2018 2 LDK! ZKN
6 f 3 1.55 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN
7 f 3 1.55 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP III PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN
7 f 3 1.55 ZAWER Natalia UKS Orlica Domaniów 02 U18 DS III MIKODA Lilla Z/3555/15 2018 3
9 f 3 1.55 SOBCZYK Alicja ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III MACIEJEWSKI Andrzej Z/2732/17 2018 4
10 f 3 1.50 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP IV KECLER Szymon Z/1291/15 2018 2 ZKN
11 f 3 1.50 ZABŁOCKA Adrianna ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB IV DMP U20 CZERNIK Edward Z/0910/16 2018 2 92
11 f 3 1.50 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV DMP DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/1623/16 2018 3 ZKN 56 92
13 f 3 1.50 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 02 U18 DS IV PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2018 4 LDK! GIM
13 f 3 1.50 KALENIK Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS IV DMP MARKOWSKA Małgorzata Z/3623/17 2018 5 GIM 56
15 f 3 1.40 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2478/18 2018
16 f 3 1.35 WOLAK Wiktoria MULKS MOS Sieradz 02 U18 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/0470/16 2018 4
  f 3 NM WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/1998/15 2018 2 LDK! ZKN
W dal K
1 f 1 5.53 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +0.8 II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/1362/14 2018 2 ZKN 94
2 f 1 4.59 GLAPIŃSKA Aleksandra MULKS Żeromski Sieradz 97 U23 LD +1.1 -- KUŚ Tomasz Z/1253/13 2018 1
1 f 2 5.53 JĘDRASZAK Roksana MKS Jedynka Jarocin 02 U18 WP +1.8 II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16, Z/2912/16 2018, ZKN
2 f 2 5.34 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP +0.2 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2018 ZKN
3 f 2 5.17 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP +0.9 III GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0611/16 2018 4 LDK!
4 f 2 5.10 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +0.3 III BUSZTA Stanisław # Z/0765/15 2018 3 ZKN
5 f 2 5.05 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +0.8 IV KOTOWSKI Jan Z/1824/16 2018 5 LDK!
6 f 2 4.92 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +0.5 IV PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof Z/1498/15 2018 3
7 f 2 4.92 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +1.8 IV DMP U20 CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2018 4 LDK! GIM 76
8 f 2 4.68 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U18 WN +0.6 -- CYTLAŁ Jacek Z/3092/16 2018 4 ZKN
9 f 2 4.59 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +0.7 -- MARKOWSKI Tomasz POSACKI Ryszard , Z/2503/15 , 2018 3 LDK! ZKN
10 f 2 4.16 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +1.2 -- WALCZAK Jerzy Z/2478/18 2018
11 f 2 4.03 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB +0.3 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2615/17 2018 5
1 f 3 5.71 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U20 KP +0.5 II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2018 2 ZKN
2 f 3 5.64 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN +0.2 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN
3 f 3 5.58 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD -0.6 II KOTOWSKI Jan Z/2549/15 2018 2 ZKN
4 f 3 5.42 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +1.5 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN
5 f 3 5.13 JABŁOŃSKA Patrycja KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +0.1 III DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2709/15 2018 4 90
6 f 3 5.10 KUŚWIK Magdalena UKS 12 Kalisz 00 U20 WP +1.2 III WANGE Adrianna Z/1310/15 2018 2 ZKN
7 f 3 5.06 JATKIEWICZ Izabela GUKS Asy Dywity 00 U20 WN +1.5 IV NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2018 4
8 f 3 4.95 WIŚNIEWSKA Katarzyna MULKS Żeromski Sieradz 00 U20 LD +0.1 IV KUŚ Tomasz Z/1958/17 2018 3
9 f 3 4.76 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +1.1 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2018 2 ZKN
10 f 3 4.55 MAŁECKA Katarzyna MULKS Żeromski Sieradz 00 U20 LD -0.5 -- KUŚ Tomasz Z/1959/17 2018 4
11 f 3 4.49 KAZIMIERSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U20 WP -0.2 -- BERLIŃSKI Florian Z/5076/15 2018 4 LDK!
  f 3 NM WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP 0.0 -- WIELGOSZ Sławomir Z/1993/15 2018 3 LDK! ZKN
Młot (3) K
1 f 1 60.04 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U18 WP I GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2018 1 ZKN
2 f 1 53.71 KOMISARCZYK Zuzanna LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/5341/15 2018 2
3 f 1 51.79 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II DMP U20 KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 135
4 f 1 51.06 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP II DMP U20 KENSIK Jan Z/1967/15 2018 3 LDK! ZKN 132
5 f 1 50.02 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2018 2
6 f 1 49.83 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 U18 KP II DMP U20 KSOBIECH Bartosz Z/6533/15 2018 2 LDK! ZKN GIM 128
7 f 1 42.87 GROCHOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 02 U18 KP III DMP U20 KSOBIECH Bartosz Z/0279/17 2018 5 LDK! GIM 103
8 f 1 41.54 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4493/15 2018 3
9 f 1 41.27 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2018 3 ZKN
10 f 1 40.40 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV ROSZKOWSKI Mariusz Z/3680/16 2018
11 f 1 40.16 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV KORSAK Przemysław Z/0500/16 2018 4 LDK! GIM
12 f 1 34.39 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3025/16 2018 BEZ
13 f 1 30.18 MYLCAREK Magdalena LUKS Start Nakło 01 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/3441/16 2018 BEZ
14 f 1 29.46 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ -- SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2018 3 ZKN
  f 1 NM KOZERA Julianna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01 U18 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/3880/18 2018 4
Młot (4) K
1 f 1 63.90 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2018 1 ZKN 172
2 f 1 62.63 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95 Sen LB I KOWALSKI Zenon Z/1822/11 2018 1 KN
3 f 1 51.44 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2018 1
4 f 1 51.07 SOŁODUCHA Emilia KS Agros Zamość 98 U23 LU I DMP KOPRON Witold Z/0537/14 2018 1 ZKN 122
5 f 1 49.64 JAKUBOWSKA Pamela LUKS Orkan Września 98 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/2360/15 2018 1 ZKN
6 f 1 36.57 BOBA Anna ULKS Bielgim Bielany 98 U23 MA -- DRABEK Krzysztof Z/2742/16 2018 BEZ
1 f 2 58.53 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U20 WP I GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2018 1 KN
2 f 2 50.46 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U20 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2018 1 KN
3 f 2 48.92 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 99 U20 PM I MICHALSKI Henryk Z/0339/15 2018 1 KN
4 f 2 45.00 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB II DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/3911/16 2018 3 135
5 f 2 41.58 SIWICKA Barbara LLKS Pomorze Stargard 00 U20 ZP III RÓŻYCZKA Marek Z/1751/16 2018 2 ZKN
6 f 2 37.55 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/1036/15 2018 3 ZKN
7 f 2 36.46 WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS IV DMP U20 WOCHNA Robert Z/1126/15 2018 3 ZKN 111
8 f 2 36.07 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS IV DMP CZAJKOWSKI Waldemar Z/3480/15 2018 3 ZKN 61
9 f 2 32.05 ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB IV WALCZAK Jerzy Z/1038/15 2018 3
10 f 2 31.51 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/1750/17 2018 3
Oszczep (500) K
1 f 1 53.87 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U18 ZP I GRABARCZYK Jozef Z/1568/15 2018 1
2 f 1 51.79 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP I DMP U20 KENSIK Jan Z/1994/15 2018 2 LDK! KN 155
3 f 1 44.17 KALINOWSKA Kornelia ULKS Tychowo 01 U18 ZP II GRABARCZYK Jozef Z/2883/16 2018 2 ZKN
4 f 1 42.66 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II DMP U20 KORDASIEWICZ Damian B.D. KORDASIEWICZ Damian , Z/2798/17 , 2018 4 LDK! ZKN GIM 121
5 f 1 39.88 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2018 3 LDK! ZKN GIM 109
6 f 1 39.49 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2018 2
7 f 1 38.20 WABIK Natalia RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/1287/16 , 2018 4 LDK! GIM
8 f 1 37.92 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02 U18 LB III BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2018 3
9 f 1 33.50 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2018 4 LDK! GIM
10 f 1 31.44 SUSKA Gabriela LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 02 U18 WN -- JASZCZYK Krzysztof Z/2949/16 2018 ZKN
11 f 1 31.38 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2018 4
12 f 1 30.64 ZIÓŁKOWSKA Anastazja LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/0284/17 2018 5 LDK! GIM 76
13 f 1 28.47 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/2087/16 2018 3 LDK! ZKN
14 f 1 27.36 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2018 3 LDK! ZKN
  f 1 NM PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2615/17 2018 5
Oszczep (600) K
1 f 1 50.75 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2018 1 KN 162
2 f 1 44.04 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD I DMP DMP U20 WOJNA Cezary Z/2760/15 2018 2 ZKN 111 140
3 f 1 41.41 MACIEJEWSKA Anna UKS Achilles Leszno 00 U20 WP II GÓRSKA Hanna Z/2353/16 2018 2 ZKN
4 f 1 40.07 SZRAMIAK Maria AML Słupsk 00 U20 PM II DMP U20 WITEK Mirosław Z/4291/15 2018 1 KN 123
5 f 1 39.29 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk 00 U20 PM III GRECKA Ewa Z/4294/15 2018 2
6 f 1 38.17 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ III NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2018 M KN
7 f 1 35.39 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB III DMP U20 KOWALSKI Zenon Z/4387/15 2018 3 ZKN 106
8 f 1 33.86 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U20 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2018 1 KN
9 f 1 33.80 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U20 PM IV MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2018 1 KN
10 f 1 33.13 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS IV DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2018 BEZ 63 95
11 f 1 25.73 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2018 4
12 f 1 25.60 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/1750/17 2018 3
1 f 2 34.43 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2018 2
2 f 2 31.43 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2018
Chód 5 km K
1 s 1 24:30.88 NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/1414/13 2018 M KN
2 s 1 25:57.94 DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 99 U20 PM II BODZIAK Igor Z/0374/15 2018 1 KN
3 s 1 26:32.33 AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice 96 U23 MZ -- AUGUSTYN Krzysztof Z/0008/12 2018 3 LDK!
4 s 1 27:06.91 KOWALSKA Julia LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP III DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna Z/5672/15 2018 3 LDK! ZKN 118
5 s 1 27:19.29 DROZDEK Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS III GRUMAN Bartosz Z/2488/15 2018 3 ZKN
6 s 1 27:21.33 ZAJĄCZKOWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB III DMP U20 WOŹNIAK Daniel WOŹNIAK Daniel , Z/0950/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM 116
7 s 1 27:46.04 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/2094/16 2018 3 LDK! ZKN 112
8 s 1 27:46.21 SKOBEL Kinga CMKL Człuchów 02 U18 PM III BODZIAK Igor B.D. BODZIAK Igor B.D. # Z/0310/16 2018 3 LDK!
9 s 1 28:16.76 NOWICKA Weronika LKS Vectra Włocławek 99 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0956/15 2018 2 ZKN
10 s 1 29:03.18 WILSKA Patrycja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U23 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/1156/14 2018 3
11 s 1 29:50.56 KLOTZEL Anna LKS OSiR Pleszew 01 U18 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0939/15 2018 3
12 s 1 29:54.99 WESTFAL Natalia CMKL Człuchów 01 U18 PM III BODZIAK Igor B.D. BODZIAK Igor B.D. # Z/1146/15 2018 3 LDK!
13 s 1 31:00.82 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP IV DMP U20 KENSIK Jan LATAŃSKI Grzegorz , Z/0687/16 , 2018 3 LDK! ZKN 83
14 s 1 35:22.50 GDOWSKA Gabriela SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- DMP U20 CHORZĘPA Przemysław # Z/0652/16 2018 BEZ 55
100 m M
1 2 s 8 11.01 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP 0.0 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2018 2
2 3 s 8 11.07 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96 U23 KP 0.0 II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 1 ZKN
3 4 s 8 11.18 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP 0.0 II B.D. Z/1056/13 2018
4 7 s 8 11.33 BOGACZYŃSKI Damian MKS Jedynka Jarocin 98 U23 WP 0.0 III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz Z/2826/17, Z/2826/17 2018,
5 8 s 8 11.52 GUSZCZAK Jarosław UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP 0.0 III KACZOR Mieczysław Z/1600/12 2018 3
1 3 e 1 11.04 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U18 WP +0.3 II RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2018 2 ZKN
2 12 e 1 11.35 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD +0.3 III SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2018 3
3 13 e 1 11.37 SEMENYSZYN Jacek ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB +0.3 III B.D. SASKA Tomasz , Z/2215/17 , 2018 3
4 14 e 1 11.38 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +0.3 III BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2018 2 LDK! ZKN
5 20 e 1 11.71 ŚMIGIEL Jan AML Słupsk 02 U18 PM +0.3 III DIAK Mateusz Z/0042/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
6 21 e 1 11.81 ŁYSIAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP +0.3 IV BIERŁA Dawid Z/3249/16 2018 3
1 2 e 2 10.97 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.3 II NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 5 e 2 11.27 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM +1.3 II DMP U20 DIAK Mateusz Z/2843/16 2018 3 LDK! ZKN GIM 123
3 6 e 2 11.28 SIENKIEWICZ Bartosz MKS Jedynka Jarocin 01 U18 WP +1.3 II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15, Z/1557/15 2018,
4 15 e 2 11.44 FERRA Daniel LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM +1.3 III DMP U20 JASKUŁKA Teresa B.D. Z/3009/16 2018 3 113
5 16 e 2 11.57 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U18 LU +1.3 III DMP U20 B.D. Z/3083/18 2018 106
6 18 e 2 11.58 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP +1.3 III JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2018 2 ZKN
7 27 e 2 12.29 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB +1.3 V GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2018
1 1 e 3 10.86 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U18 PD 0.0 I DMP U20 ORŁOWSKI Piotr Z/2667/18 2018 4 146
2 9 e 3 11.29 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN 0.0 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2018 3 ZKN
3 10 e 3 11.31 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01 U18 PD 0.0 III NAZARKIEWICZ Robert Z/3843/15 2018
4 17 e 3 11.57 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ 0.0 III ZIĘCINA Kazimierz Z/0202/18 2018
5 26 e 3 12.15 CIARKA Bartosz MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ 0.0 IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2018 5 LDK! GIM
1 7 e 4 11.28 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 U18 LB -1.6 II SKORUPA Krzysztof Z/0486/16 2018 3 LDK!
2 8 e 4 11.28 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U18 DS -1.6 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2018
3 22 e 4 11.93 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -1.6 IV KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2868/17 2018 5
4 25 e 4 12.10 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 02 U18 PM -1.6 IV DMP U20 DIAK Mateusz Z/0035/16 2018 4 LDK! GIM 85
1 4 e 5 11.18 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP -1.9 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2018 LDK! ZKN
2 11 e 5 11.35 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP -1.9 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2018 4
3 19 e 5 11.59 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U18 LU -1.9 III DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2018 105
4 23 e 5 11.93 MATEŃKO Wiktor MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -1.9 IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2618/16 , 2018 5 LDK! GIM
5 24 e 5 12.01 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -1.9 IV BIERŁA Dawid Z/3250/16 2018 3
  e 5 DQ OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U18 PM -1.9 -- B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2018 3
1 2 e 6 10.76 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U20 DS +0.3 I PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2018 2 ZKN
2 4 e 6 11.05 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +0.3 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
3 5 e 6 11.27 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +0.3 II SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2018 1 KN ZKN
4 7 e 6 11.34 KAJZER Maksymilian KS Maków Biega 00 U20 MZ +0.3 III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0439/18 2018
5 8 e 6 11.38 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.3 III BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2018 3
6 9 e 6 11.74 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.3 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2018
1 1 e 7 10.60 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB +0.5 M WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2018 1 KN
2 3 e 7 10.84 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +0.5 I GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2018 2 ZKN
3 6 e 7 11.33 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS +0.5 III SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2018 3 ZKN
1 f 1 10.65 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +1.6 M DMP U20 ORŁOWSKI Piotr Z/2667/18 2018 4 161
2 f 1 10.77 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U18 WP +1.6 I RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2018 2 ZKN
3 f 1 10.79 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.6 I NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 10.79 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP +1.6 I KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2018 LDK! ZKN
5 f 1 10.89 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 U18 LB +1.6 I SKORUPA Krzysztof Z/0486/16 2018 3 LDK!
6 f 1 10.99 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U18 DS +1.6 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2018
7 f 1 11.22 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM +1.6 II DMP U20 DIAK Mateusz Z/2843/16 2018 3 LDK! ZKN GIM 126
8 f 1 11.29 SIENKIEWICZ Bartosz MKS Jedynka Jarocin 01 U18 WP +1.6 II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15, Z/1557/15 2018,
1 f 2 10.65 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB -1.1 M WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2018 1 KN
2 f 2 10.68 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U20 DS -1.1 I PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2018 2 ZKN
3 f 2 10.87 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP -1.1 I GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2018 2 ZKN
4 f 2 11.02 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -1.1 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
5 f 2 11.29 KAJZER Maksymilian KS Maków Biega 00 U20 MZ -1.1 II ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0439/18 2018
6 f 2 11.34 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS -1.1 III SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2018 3 ZKN
7 f 2 11.36 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -1.1 III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2018 1 KN ZKN
1 1 f 3 10.92 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP +0.4 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2018 2
2 5 f 3 11.19 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP +0.4 II B.D. Z/1056/13 2018
3 6 f 3 11.29 BOGACZYŃSKI Damian MKS Jedynka Jarocin 98 U23 WP +0.4 II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz Z/2826/17, Z/2826/17 2018,
400 m M
1 1 s 1 49.18 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz # 01 U18 KP II WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/1586/15 , 2018 LDK! ZKN
2 2 s 1 49.36 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II DMP U20 KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz Z/2442/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 138
3 3 s 1 49.82 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 49.88 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U18 DS II DMP U20 ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2018 3 ZKN 132
5 5 s 1 50.19 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 U18 OP II GLOWACKI Leszek Z/3316/15 2018 3 ZKN
6 9 s 1 51.76 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2825/16 2018 3
1 6 s 2 50.89 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2018 2 LDK! ZKN
2 7 s 2 50.98 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2018 2 ZKN
3 11 s 2 52.15 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0219/16 2018 3
4 13 s 2 52.36 BRONISZEWSKI Kacper LIUKS Kruszwica 01 U18 KP III LUZAK Andrzej Z/3168/17 2018 4
5 17 s 2 52.71 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2071/15 2018 3 LDK!
1 8 s 3 51.57 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ III ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 10 s 3 51.76 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U18 DS III DMP U20 URBACKA-KACZOR Natalia Z/0817/16 2018 3 112
3 12 s 3 52.22 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 01 U18 OP III PIERÓG Paweł Z/4532/17 2018 4
4 14 s 3 52.47 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 01 U18 WN III TYKARSKI Marek Z/5532/15 2018 4
5 15 s 3 52.47 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III ZALEWSKI Jan Z/2036/15 2018 3
1 18 s 4 52.78 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 02 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian # Z/0206/17 2018 4 LDK! GIM
2 19 s 4 52.82 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3604/16 2018 BEZ
3 20 s 4 53.13 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN IV NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2018 4
4 21 s 4 53.22 NAUS Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB IV DMP U20 WOŹNIAK Agnieszka Z/2934/15 2018 3 99
5 24 s 4 53.91 LEWALSKI Błażej LKS Lubawa 01 U18 WN IV TYKARSKI Marek Z/5536/15 2018 BEZ
6 33 s 4 59.73 ZAWADA Szymon CMKL Człuchów 02 U18 PM -- BODZIAK Igor Z/0350/17 2018 BEZ
1 22 s 5 53.41 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert # Z/2039/15 2018 4 97
2 25 s 5 54.11 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02 U18 LU IV DMP U20 ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2018 3 ZKN 91
3 27 s 5 54.58 LASKOWSKI Adrian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB IV WOŹNIAK Daniel WOŹNIAK Daniel , Z/0951/17 , 2018 2 LDK! GIM
4 28 s 5 54.85 SOKOŁOWSKI Mariusz MKL 12 Jelenia Góra 01 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2018 BEZ LDK!
5 30 s 5 56.15 UCHANIUK Bartłomiej KS Agros Zamość 02 U18 LU -- ZAJĄC Janusz Z/3088/16 2018 4
1 16 s 6 52.63 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM III B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2018 2
2 23 s 6 53.57 DOBBEK Karol CMKL Człuchów 02 U18 PM IV BODZIAK Igor B.D. Z/0308/16 2018 5
3 26 s 6 54.54 SADOWSKI Wojciech ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/2663/18 2018
4 29 s 6 55.96 JAROSZ Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP -- GRZESIAK Sylwia Z/4186/18 2018 LDK!
5 31 s 6 56.91 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 02 U18 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2018
6 32 s 6 57.62 WIKTOROWICZ Paweł MLUKS Mokasyn Płoty 02 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/0656/16 2018 3 LDK! GIM
1 1 s 7 46.69 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM M JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2018 1 KN
2 2 s 7 47.41 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99 U20 WN I TYKARSKI Marek Z/0165/16 2018 1 KN
3 3 s 7 47.47 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK I KARKUT Bogdan LISOWSKI Józef Z/0391/15 2018 KN
4 4 s 7 47.81 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U20 LD I DMP DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0417/15 2018 2 KN 127 157
5 5 s 7 48.08 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM I SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2018 3 ZKN
6 12 s 7 52.25 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U20 WP III PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2018 2 ZKN
1 6 s 8 50.14 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U20 WP II B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2018 2 ZKN
2 7 s 8 50.28 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS II DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2018 3 128
3 8 s 8 50.84 PĘDZIWIATR Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/0930/17 2018 3
4 9 s 8 51.01 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB III WOŹNIAK Daniel Z/0508/15 2018 2 ZKN
5 10 s 8 51.19 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4518/15 2018 3
6 11 s 8 51.35 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS III OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2018 3 ZKN
1 13 s 9 52.95 SWATOWSKI Adrian KS Agros Zamość 00 U20 LU IV DMP SWATOWSKI Wojciech Z/2112/15 2018 4 49
2 14 s 9 53.27 ŁYSOŃ Marcel WMLKS Pomorze Stargard 00 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1300/15 2018 3
3 15 s 9 53.36 WIECZOREK Alan AML Słupsk 00 U20 PM IV BORUSIŃSKI Piotr Z/0198/16 2018 3 LDK! ZKN
4 16 s 9 55.09 PUCZKO Michał ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/2052/16 2018 3
  s 9 DQ MIKOŁAJEWSKI Jakub UKS 12 Kalisz 00 U20 WP -- KURZAJCZYK Robert Z/2559/18 2018 3
1 1 s 10 48.45 ZDROJEWSKI Amadeusz MKS Jedynka Jarocin 98 U23 WP I GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz Z/2380/16, Z/2380/16 2018, ZKN
2 2 s 10 49.38 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U23 WP II NALEPA Marek Z/1519/14 2018 1 ZKN
3 3 s 10 49.44 PAWŁOWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 97 U23 LD II B.D. Z/1260/13 2018 2
4 5 s 10 49.80 LUDWICZAK Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP II ZAWORSKI Marek Z/1533/13 2018 2
5 7 s 10 50.12 ŁAKOMIEC Rafał STS Pomerania Szczecin 98 U23 ZP II JUNIEWICZ Jakub Z/3531/15 2018
1 4 s 11 49.58 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD II URBANIAK Mateusz Z/0477/15 2018 2
2 6 s 11 50.07 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U23 WP II GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2018 2
3 8 s 11 54.52 KORCZ Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U23 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/0969/13 2018 BEZ
1500 m M
1 s 1 4:01.25 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/1785/13 2018 2
2 s 1 4:03.28 SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 97 U23 PM III KRÓL Krzysztof B.D. Z/1061/14 2018
3 s 1 4:06.48 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98 U23 PD III ROSZKO Damian Z/1078/14 2018 2
4 s 1 4:09.96 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98 U23 LD III KUŚ Tomasz Z/3276/15 2018 2
5 s 1 4:11.23 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2018 3
6 s 1 4:15.92 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97 U23 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0040/13 2018 3
1 s 2 4:02.78 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2018 3 ZKN
2 s 2 4:03.44 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2018 3 ZKN
3 s 2 4:04.17 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III DMP DMP U20 DĄBROWSKI Tomasz Z/2034/15 2018 3 ZKN 57 115
4 s 2 4:04.22 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 00 U20 DS III GOLEC Dominik Z/2793/15 2018 3 ZKN
5 s 2 4:05.49 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III ZALEWSKI Jan Z/2035/15 2018 3 ZKN
6 s 2 4:06.87 PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ III DMP U20 ZKN 110
7 s 2 4:07.10 SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 00 U20 SK III NIWIŃSKI Aleksander B.D. Z/6356/15 2018
8 s 2 4:13.03 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL IV HELBIK Marzanna Z/0664/15 2018 3
9 s 2 4:13.72 JAROSZEWSKI Cezary KS Maków Biega 00 U20 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0456/17 2018 4
10 s 2 4:15.72 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2018
11 s 2 4:16.47 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła 99 U20 WP IV SZYMAŃSKI Andrzej Z/4341/15 2018 2
12 s 2 4:20.77 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 00 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2018
13 s 2 4:24.82 TARASZKIEWICZ Marcin KKL Rodło Kwidzyn 99 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/1822/15 2018 3
14 s 2 4:25.30 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99 U20 MA -- ŚWIĄTKOWSKI Bartosz Z/0822/17 2018 4
15 s 2 4:26.40 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 99 U20 PM -- BODZIAK Igor Z/0200/15 2018 4
1 s 3 4:03.12 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2018 3 ZKN
2 s 3 4:04.09 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 01 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/5533/15 2018 LDK! ZKN
3 s 3 4:06.68 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III DMP WOSIEK Jacek CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # Z/0488/17 2018 3 LDK! ZKN GIM 50
4 s 3 4:07.41 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1878/15 2018 3 ZKN
5 s 3 4:09.10 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 U18 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0938/15 2018 4 ZKN
6 s 3 4:09.20 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 U18 LU III DMP U20 ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2018 3 ZKN 106
7 s 3 4:15.56 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/1241/15 2018 4 ZKN
8 s 3 4:20.08 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 02 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2018 ZKN
9 s 3 4:21.93 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4650/15 2018 3 ZKN
10 s 3 4:22.54 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2401/17 2018 4 ZKN
11 s 3 4:24.71 WRONA Oskar MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/1922/15 2018 BEZ
12 s 3 4:25.26 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 01 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3099/16 2018 3 ZKN
13 s 3 4:25.53 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0165/18 2018 BEZ
14 s 3 4:26.69 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2018 4 LDK! GIM
15 s 3 4:33.37 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/2988/16 2018 BEZ
16 s 3 4:35.83 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2018 BEZ LDK! GIM 70
17 s 3 4:45.26 DOROSZ Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- FUS Mirosław Z/1171/18 2018 BEZ
18 s 3 4:50.31 DZIUBIŃSKI Łukasz LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB -- KACZMAREK Grzegorz Z/2176/17 2018 5
110 m pł J MŁ M
1 2 e 1 14.20 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -1.1 II KACZMAREK Grzegorz # Z/4588/15 2018 1 ZKN
2 3 e 1 14.66 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -1.1 II KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2787/16 2018 2
3 5 e 1 14.90 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -1.1 II JUNIEWICZ Jakub Z/2946/16 2018 4
4 7 e 1 15.59 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -1.1 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 ZKN
1 1 e 2 14.17 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +0.4 II JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2018 2 ZKN
2 4 e 2 14.82 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB +0.4 II DMP U20 SASKA Tomasz Z/5771/15 2018 BEZ 134
3 6 e 2 15.43 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +0.4 III DMP U20 WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 119
4 8 e 2 15.80 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +0.4 IV JUNIEWICZ Jakub Z/3093/16 2018 3
5 9 e 2 15.83 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 01 U18 LB +0.4 IV SKORUPA Krzysztof Z/1930/15 2018 BEZ
1 f 1 13.86 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -0.4 I JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2018 2 ZKN
2 f 1 14.19 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -0.4 II KACZMAREK Grzegorz # Z/4588/15 2018 1 ZKN
3 f 1 14.58 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -0.4 II DMP U20 SASKA Tomasz Z/5771/15 2018 BEZ 139
4 f 1 14.65 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -0.4 II KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2787/16 2018 2
5 f 1 14.78 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -0.4 II DMP U20 WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 135
6 f 1 15.25 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -0.4 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 ZKN
7 f 1 15.26 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -0.4 III JUNIEWICZ Jakub Z/2946/16 2018 4
8 f 1 15.54 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -0.4 III JUNIEWICZ Jakub Z/3093/16 2018 3
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.18 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.9 I DMP U20 TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 2 ZKN 163
2 3 e 1 14.86 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP +0.9 II DMP U20 SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2018 2 ZKN 144
3 4 e 1 15.01 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +0.9 II DMP U20 WOŹNIAK Daniel Z/4394/15 2018 2 ZKN 140
4 8 e 1 15.62 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U20 PM +0.9 II KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2018 2 LDK! ZKN
5 9 e 1 16.18 KLIMCZAK Sebastian MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS +0.9 III KORDASIEWICZ Damian Z/4117/15 2018 3
1 2 e 2 14.73 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.1 II DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018 147
2 5 e 2 15.11 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS +0.1 II KORDASIEWICZ Damian Z/4116/15 2018 3 ZKN
3 6 e 2 15.37 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.1 II KACZOR Adam Z/4473/15 2018 1 ZKN
4 7 e 2 15.60 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +0.1 II NALEPA Marek Z/2736/16 2018 3 ZKN
1 f 1 14.28 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.3 I DMP U20 TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 2 ZKN 160
2 f 1 14.76 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU -0.3 II DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018 146
3 f 1 14.99 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U20 WP -0.3 II KACZOR Adam Z/4473/15 2018 1 ZKN
4 f 1 14.99 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB -0.3 II DMP U20 WOŹNIAK Daniel Z/4394/15 2018 2 ZKN 141
5 f 1 15.20 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS -0.3 II KORDASIEWICZ Damian Z/4116/15 2018 3 ZKN
6 f 1 15.42 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U20 PM -0.3 II KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2018 2 LDK! ZKN
7 f 1 15.81 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -0.3 III NALEPA Marek Z/2736/16 2018 3 ZKN
  f 1 DQ ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -0.3 -- DMP U20 SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2018 2 ZKN
110 m pł M
1 2 s 1 14.12 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U23 ZP -0.6 I JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2018 ZKN
2 5 s 1 15.20 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U23 PD -0.6 II DMP SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2018 1 ZKN 97
3 6 s 1 15.27 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP -0.6 II HEMMERLING Andrzej B.D. Z/0931/12 2018 1
4 7 s 1 15.98 MACHIŃSKI Wiktor LUKS Orkan Września 98 U23 WP -0.6 III KACZOR Adam Z/0593/14 2018 2
1 1 s 2 14.08 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U23 ZP 0.0 M JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2018 ZKN
2 3 s 2 14.83 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP 0.0 I HEMMERLING Andrzej B.D. Z/0931/12 2018 1
3 4 s 2 15.11 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U23 PD 0.0 II DMP SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2018 1 ZKN 101
2000 m prz M
1 s 1 6:14.52 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2018 3
2 s 1 6:18.78 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB III DMP U20 HASIÓW Tomasz Z/1058/15 2018 1 111
3 s 1 6:20.25 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS III DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/0720/15 2018 3 109
4 s 1 6:40.32 JURGA Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1071/16 2018 4
5 s 1 6:45.03 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U20 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2018 4
6 s 1 6:46.38 DRYKA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1070/16 2018 4
7 s 1 6:59.58 FĄS Mateusz PLKS Gwda Piła 00 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1596/15 2018 4
  s 1 DNF GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 99 U20 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0710/17 2018 4
1 s 2 6:20.73 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP III NALEPA Marek Z/1469/17 2018 4 GIM
2 s 2 6:21.09 WALEWSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 01 U18 WP III ZDONEK Filip Z/0896/17 2018 3 ZKN
3 s 2 6:27.58 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01 U18 PD IV SACHARCZUK Roman Z/2454/15 2018
4 s 2 6:29.31 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP IV ZWIRN Krystyna Z/0870/16 2018 3 ZKN
5 s 2 6:33.26 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2018 3 LDK! ZKN
6 s 2 6:46.45 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 02 U18 DS IV WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz Z/0237/17 2018 4 LDK!
7 s 2 7:02.12 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2018 5
8 s 2 7:03.01 LANDOWSKI Jakub CMKL Człuchów 01 U18 PM -- BODZIAK Igor BODZIAK Igor B.D. Z/1147/15 2018 4 LDK!
9 s 2 7:03.35 RAMUSIEWICZ Szymon BKS Bydgoszcz # 01 U18 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/3560/16 , 2018 LDK!
10 s 2 7:10.62 RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0781/16 , 2018 5 LDK!
  s 2 DNF KARWOWSKI Krystian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0533/16 2018 4
  s 2 DNF FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 02 U18 OP -- GLOWACKI Leszek Z/1558/17 2018 3
3000 m prz M
1 s 1 9:31.21 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2018 1 KN
2 s 1 9:31.59 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U23 PM II MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2018 2
3 s 1 9:44.21 ZDROJEWSKI Krystian MKS Jedynka Jarocin 98 U23 WP III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16, Z/1217/16 2018, ZKN
4 s 1 10:07.33 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 98 U23 LB III HASIÓW Tomasz Z/1659/15 2018 3
5 s 1 10:28.72 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98 U23 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/2420/15 2018 2 ZKN
4x100 m M
1 2 s 1 43.88 MAŃKIEWICZ Kamil
MURIAS Mateusz
ZABAWA Maciej
RATAJCZYK Jakub
MLKS Agros Żary 01
02
01
01
U18 LBU -- SKORUPA Krzysztof
WISZ Dariusz
WISZ Dariusz
SKORUPA Krzysztof
Z/1930/15
Z/0490/16
Z/1923/15
Z/0486/16
2018
2018
2018
2018
BEZ
2
3
3
2 4 s 1 44.50 JĘDRUSZCZAK Mikołaj
UCHANIUK Bartłomiej
PYDA Jakub
JANIK Marcin
KS Agros Zamość 02
02
01
01
U18 LBE -- ZAJĄC Janusz
ZAJĄC Janusz
B.D.
MURAT Tomasz Sławomir
Z/0477/16
Z/3088/16
Z/3083/18
Z/1507/18
2018
2018
2018
2018
3
4


3 5 s 1 44.73 MATEŃKO Wiktor
CIARKA Bartosz
MAŁECKI Adrian
LISICKI Dominik
MKS Durasan Płońsk 02
02
02
01
U18 MAZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
WIŚNIEWSKI Zbigniew
, Z/2618/16
, Z/3105/16
, Z/2613/16
Z/1760/15
, 2018
, 2018
, 2018
2018
5
5
3
3
1 1 s 2 43.57 BRONISZEWSKI Kacper
ZUBEL Krystian
URBANIAK Sebastian
WĘCLEWSKI Dawid
LIUKS Kruszwica 01
01
01
02
U18 KPO -- LUZAK Andrzej
KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej NOWAKOWSKI Marian
LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata
Z/3168/17
, Z/2401/16
Z/1938/15
Z/2610/16
2018
, 2018
2018
2018
4


3
2 3 s 2 44.40 AJDACKI Gabriel
TOKARZ Bartosz
DUCH Mikołaj
DUCH Jakub
WLKS Nowe Iganie 01
01
01
01
U18 MAZ -- ZIĘCINA Kazimierz
ZIĘCINA Kazimierz
CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia
CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia
Z/0202/18
Z/1120/18
Z/2071/15
Z/2070/15
2018
2018
2018
2018


3
2
3 6 s 2 44.74 ALEKSANDROWICZ Oskar
ŚMIGIEL Jan
GIL Arkadiusz
MICHALAK Piotr
AML Słupsk 02
02
02
02
U18 POM -- DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
Z/0035/16
Z/0042/16
Z/0564/17
Z/2843/16
2018
2018
2018
2018
4
3
4
3
  s 2 DNF ŚMIDOWICZ Kacper
SZELĄGOWSKI Igor
FRĄCKIEWICZ Natan
JAROSZ Bartosz
STS Pomerania Szczecinek 01
01
01
02
U18 ZPO -- JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
Z/3093/16
Z/2946/16
Z/2964/16
Z/3094/16
2018
2018
2018
2018
3
4
2
2
1 s 3 42.91 MACIASZCZYK Jakub
MICHNIEWSKI Olgierd
KORCZ Bartosz
KRZEMIŃSKI Dawid
RLTL ZTE Radom 01
00
00
00
U20 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur
TRZOS Leszek
BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur
Z/4909/15
Z/5567/15
Z/0565/17
Z/4910/15
2018
2018
2018
2018
2
2
3
3
2 s 3 43.10 OSTAPOWICZ Daniel
WNOROWSKI Przemysław
JAKSINA Jakub
ŁUPIŃSKI Rafał
KS Podlasie Białystok 00
01
01
01
U20 POD -- NAZARKIEWICZ Robert
NAZARKIEWICZ Robert
NAZARKIEWICZ Robert
ORŁOWSKI Piotr
Z/2585/17
Z/2039/15
Z/3843/15
Z/2667/18
2018
2018
2018
2018
BEZ
4

4
3 s 3 43.49 SOKOŁOWSKI Kamil
KLIMCZAK Przemysław
KLIMCZAK Sebastian
MAKOWSKI Adam
MKS Osa Zgorzelec 99
00
00
00
U20 DOL -- PIASECKI Grzegorz
KORDASIEWICZ Damian
KORDASIEWICZ Damian
SZYMAŃSKI Tomasz
Z/0072/14
Z/4116/15
Z/4117/15
Z/2300/15
2018
2018
2018
2018
2
3
3
3
  s 3 DNF WÓJCICKI Kamil
LEMIESZEK Kacper
JAKÓBCZYK Mateusz
ŁUKASZEK Konstanty
KS Agros Zamość 00
00
00
00
U20 LBE -- MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
Z/4572/18
Z/5232/15
Z/5230/15
Z/2121/17
2018
2018
2018
2018

2
2

Wzwyż M
1 f 1 1.98 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 98 U23 PD II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/1008/14 2018 1 KN 95
2 f 1 1.95 MACHIŃSKI Wiktor LUKS Orkan Września 98 U23 WP II KACZOR Adam Z/0593/14 2018 2
1 f 2 2.04 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2018 1 ZKN
2 f 2 1.98 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB II DMP U20 MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2018 2 ZKN 130
3 f 2 1.98 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS II DMP U20 PIASECKI Grzegorz Z/0072/14 2018 2 ZKN 130
4 f 2 1.95 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2018 2 ZKN
5 f 2 1.90 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/2551/15 2018 2 ZKN
6 f 2 1.80 AUGUSTYNOWICZ Dawid KS Podlasie Białystok 00 U20 PD IV DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2108/17 2018 3 99
  f 2 NM JASKUŁKA Artur LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM -- DMP U20 JASKUŁKA Teresa Z/2231/17 2018 BEZ
1 f 3 2.01 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2018 3
2 f 3 1.91 MAZUR Maciej MKL 12 Jelenia Góra 02 U18 DS III PRZEORSKI Marek Z/1651/16 2018 4 LDK! GIM
3 f 3 1.88 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 02 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2018
4 f 3 1.88 SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 01 U18 DS III MIKODA Lilla Z/3552/15 2018 3
5 f 3 1.85 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 ZKN
6 f 3 1.80 KLIMIUK Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB IV
7 f 3 1.80 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD IV KOTOWSKI Jan Z/4006/17 2018 5
8 f 3 1.75 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0490/16 2018 2 LDK! GIM
9 f 3 1.70 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- DMP U20 KŁÓDKOWSKI Andrzej WIERZBICKI Dariusz , Z/3370/17 , 2018 5 LDK! GIM 81
10 f 3 1.70 LESICKI Marcel ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- MACIEJEWSKI Andrzej Z/0909/16 2018 BEZ
11 f 3 1.65 USTARBOWSKI Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM -- PŁOMIEŃ Waldemar Z/3611/17 2018 BEZ
W dal M
1 f 1 7.17 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U20 PD +1.2 II KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2018 2 KN
2 f 1 6.91 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U20 LU +1.2 II DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2018 2 ZKN 85 125
3 f 1 6.68 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +1.0 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2018 3 ZKN
4 f 1 6.60 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -0.5 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2018 3
5 f 1 6.57 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +1.3 III DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2018 2 ZKN 64 108
6 f 1 6.55 NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB +0.1 III DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/1239/18 2018 3 107
7 f 1 6.54 YARUSHINSKIY Nikita UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP +0.8 III KACZOR Mieczysław Z/3561/18 2018
8 f 1 6.50 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.7 III KACZOR Adam Z/4473/15 2018 1 ZKN
9 f 1 6.41 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -0.4 III GRABOLUS Marek Z/2273/15 2018 3 ZKN
10 f 1 6.15 WÓJCICKI Jakub ULKS Gryf Rytwiany 00 U20 SK +1.6 IV WIĘCKOWSKI Jacek Z/1744/15 2018 3 ZKN
11 f 1 6.02 PAJĄK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 00 U20 LD +1.4 IV SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2018 4
12 f 1 5.95 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -0.4 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2018 BEZ
13 f 1 5.82 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.9 -- KACZOR Adam Z/2346/17 2018 4
14 f 1 5.63 JASKUŁKA Artur LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM -0.1 -- JASKUŁKA Teresa Z/2231/17 2018 BEZ
15 f 1 5.51 SMUS Artur MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD +0.2 -- KUŚ Tomasz Z/1780/16 2018 3
1 f 2 6.86 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U18 KP +0.7 II DMP U20 PROKOP Wojciech Z/0020/15 2018 2 LDK! ZKN 123
2 f 2 6.80 WĘCLEWSKI Dawid LIUKS Kruszwica 02 U18 KP +0.3 II LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/2610/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 f 2 6.50 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +1.2 III JUNIEWICZ Jakub Z/2946/16 2018 4
4 f 2 6.49 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U18 OP +0.4 III GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2018 4 ZKN
5 f 2 6.48 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD +1.5 III SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2018 3
6 f 2 6.46 ŚMIGIEL Jan AML Słupsk 02 U18 PM +0.6 III DMP U20 DIAK Mateusz Z/0042/16 2018 3 LDK! ZKN GIM 102
7 f 2 6.32 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +2.0 III KOZERA Piotr Z/2475/18 2018
8 f 2 6.28 KACPRZAK Adam MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +0.3 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/3066/17 2018 4
9 f 2 6.08 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.5 IV KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/2412/16 2018 5 LDK! GIM
10 f 2 6.06 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +1.4 IV KOTOWSKI Jan Z/3265/16 2018 4 LDK! ZKN
11 f 2 6.03 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP +0.7 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2018 BEZ
12 f 2 6.02 NOSAL Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP -0.1 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3388/18 2018 BEZ
13 f 2 5.89 WYRWAS Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -0.3 --
14 f 2 5.76 KWIATKOWSKI Adam MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +0.1 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/3104/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
15 f 2 5.76 LESICKI Marcel ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.1 -- MACIEJEWSKI Andrzej Z/0909/16 2018 BEZ
16 f 2 5.74 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -0.1 -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
17 f 2 5.72 CZUCZWARA Remigiusz LUKS Namysłów 02 U18 OP +1.1 --
18 f 2 5.54 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 02 U18 DS +0.7 -- PRZEORSKI Marek Z/1700/16 2018 4 LDK! GIM
19 f 2 5.50 PĘDZIŃSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +2.3 -- MACIEJEWSKI Andrzej Z/0487/15 2018 4
1 f 3 6.89 RĘGOCKI Patryk UKS Cyprianka 97 U23 KP -0.9 II MAŃKOWSKI Mariusz BUTKIEWICZ Jacek BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2018
2 f 3 6.77 JÓŹWIAK Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U23 DS -0.1 III DMP POSACKI Ryszard Z/0912/13 2018 2 76
3 f 3 6.39 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96 U23 PD -0.9 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/1475/13 2018 3
4 f 3 6.37 GUSZCZAK Jarosław UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP +0.8 III KACZOR Mieczysław Z/1600/12 2018 3
Młot (5) M
1 f 1 73.69 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/2898/16 2018 2 KN
2 f 1 65.22 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB II DMP U20 KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2018 2 ZKN 143
3 f 1 62.79 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Września 01 U18 WP II PAWLAK Przemysław Z/4474/15 2018 3 ZKN
4 f 1 58.35 MODRZEJEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/2897/16 2018 3 ZKN
5 f 1 56.02 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III DMP U20 MARCINÓW Józef Z/2190/17 2018 4 ZKN 124
6 f 1 53.25 KOWALSKI Bartłomiej LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM III DMP U20 KOWNATKE Rafał Z/3008/16 2018 3 ZKN 118
7 f 1 53.13 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/3492/15 2018 3 ZKN
8 f 1 52.87 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 U18 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2018 4
9 f 1 44.39 CHMURZYŃSKI Robert LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP IV DMP U20 WIERZBICKI Dariusz WIERZBICKI Dariusz , Z/2670/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM 101
10 f 1 43.44 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS IV DMP U20 WOCHNA Robert Z/2287/15 2018 4 LDK! 99
11 f 1 43.10 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 02 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan , Z/1961/16 , 2018 4 LDK! GIM
12 f 1 42.58 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
13 f 1 37.68 TROCKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -- DMP U20 KOWALSKI Zenon Z/5809/15 2018 BEZ 88
14 f 1 33.20 KOSIOREK Adrian LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/3369/17 2018 5 LDK! GIM
Młot (6) M
1 f 1 64.94 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U20 LU I DMP U20 ROSA Mikołaj Z/3659/15 2018 ZKN 156
2 f 1 57.94 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB II DMP U20 KOWALSKI Zenon Z/5594/15 2018 2 ZKN 142
3 f 1 52.14 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 00 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/5659/15 2018 3
4 f 1 49.05 KOWALSKI Bartosz UKS Achilles Leszno 99 U20 WP III GÓRSKA Hanna Z/0897/17 2018 3
5 f 1 47.98 GABRYELCZYK Jan UKS Błyskawica Domaniewice 00 U20 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/5578/15 2018 3
6 f 1 45.53 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 2
Młot (7.26) M
1 f 1 56.08 KUŹNIAREK Marcin MKS Zduńska Wola 96 U23 LD I SULIŃSKI Andrzej Z/1609/12 2018 2
2 f 1 53.25 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U23 DS II DMP MARKOWSKI Tomasz B.D. Z/1025/12 2018 1 103
3 f 1 51.35 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U23 LU II ROSA Mikołaj Z/1400/13 2018 1 ZKN
4 f 1 41.97 PIASECZNY Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U23 LB III KOWALSKI Zenon Z/1157/14 2018 3
Oszczep (700) M
  f 1 54.15 CYTLAŁ Artur UKS MOSiR Działdowo 03 U16 WN III CYTLAŁ Jacek Z/1189/17 2018 3
1 f 1 61.12 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 02 U18 KP II DMP U20 WALCZAK Leszek Z/0033/15 2018 2 LDK! ZKN 124
2 f 1 59.20 STRUPCZEWSKI Dominik UKS Cyprianka 02 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr Z/5656/15 2018 2 LDK!
3 f 1 58.74 SIERADZKI Mateusz UKS Cyprianka 01 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5649/15 2018 4
4 f 1 56.96 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2018 3 ZKN
5 f 1 55.92 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2018 3 ZKN
6 f 1 52.21 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III DMP U20 WOCHNA Robert Z/1037/16 2018 3 LDK! ZKN GIM 106
7 f 1 50.63 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/2940/16 2018 3 LDK! ZKN 103
8 f 1 48.32 WASZKIEWICZ Krystian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP IV WILK Robert Z/5938/15 2018 3
9 f 1 44.02 FIGGER Marcin LKS Lubawa 02 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3341/16 2018 4 LDK! GIM
10 f 1 41.87 ŚMIETAŃSKI Kacper LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- DMP U20 WIERZBICKI Dariusz WIERZBICKI Dariusz Z/0843/16 2018 4 LDK! GIM 83
11 f 1 40.59 GRZEGORZEK Jakub RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/1602/16 , 2018 5 LDK! GIM
Oszczep (800) M
1 f 1 73.06 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 Sen LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2018 1 KN
2 f 1 64.09 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 97 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2018 1 ZKN
3 f 1 62.80 PIESZKE Hubert UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U23 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/0390/14 2018 1 ZKN
4 f 1 51.86 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra 96 U23 LB III WALCZAK Jerzy B.D. Z/0904/12 2018 1
5 f 1 48.37 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U23 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2018 4
6 f 1 37.83 CZYLKOWSKI Kamil LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM -- PŁOMIEŃ Waldemar Z/2225/17 2018 3
  f 1 NM NIEDŹWIECKI Krystian ZLKL Zielona Góra 98 U23 LB -- HASIÓW Tomasz Z/1752/18 2018 BEZ
1 f 2 65.70 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00 U20 PD I DMP DMP U20 WOJNA Cezary Z/2049/16 2018 1 KN 115 147
2 f 2 61.58 SZTYLKA Karol AML Słupsk 99 U20 PM II DMP U20 WITEK Mirosław Z/4201/15 2018 1 ZKN 137
3 f 2 61.44 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1 KN 137
4 f 2 61.36 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM II GRECKA Ewa Z/4200/15 2018 1 KN
5 f 2 60.80 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS II DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/3196/15 2018 2 ZKN 97 136
6 f 2 56.96 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 99 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/4340/15 2018 1
7 f 2 56.94 BUDZISZEWSKI Damian UKS Liceum sportowe Łomża 99 U20 PD II TRZONKOWSKA Beata Z/1402/15 2018 2
8 f 2 55.28 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 00 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2018 2 ZKN
9 f 2 41.82 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2018 4
  f 2 NM WIŚNIEWSKI Dominik KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- DMP DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/5265/15 2018 2 ZKN
Chód 10 km M
1 s 1 45:18.37 KLONOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek 97 U23 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0569/13 2018 1 KN
2 s 1 49:09.12 CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 96 U23 MZ III AUGUSTYN Krzysztof B.D. Z/0907/12 2018 1 LDK! ZKN
3 s 1 49:28.90 GOŁAWSKI Robert WLKS Nowe Iganie 98 U23 MZ III GOŁAWSKI Janusz Z/0753/14 2018 2 ZKN
4 s 1 49:36.47 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/1990/15 2018 2 LDK! ZKN 121
5 s 1 49:40.14 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP III DMP U20 KENSIK Jan Z/1988/15 2018 3 LDK! ZKN 121
6 s 1 51:36.88 ADAMCZYK Adam ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1839/15 2018 4
7 s 1 52:42.46 MACIĄG Krzysztof MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP IV KENSIK Jan Z/0736/15 2018 4 LDK!
8 s 1 53:55.66 BARANOWSKI Michał MKS Unia Hrubieszów 98 U23 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1243/14 2018 3 ZKN
9 s 1 54:18.98 SÓJKA Radosław PLKS Gwda Piła 00 U20 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1577/15 2018 4 ZKN
10 s 1 54:25.28 SCHIEDEL Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0682/16 2018 3 LDK! ZKN
11 s 1 56:54.56 KONEK Piotr PLKS Gwda Piła 02 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0205/17 2018 3 LDK! GIM
12 s 1 58:26.41 ALEKSANDROWICZ Dawid UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- WYDUBA Roman Z/3242/16 2018 3
13 s 1 61:06.93 ROLA Damian ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0774/16 2018 4 LDK! GIM
14 s 1 65:18.70 KUŻAWSKI Kornel WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/2673/16 2018 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 22.017801046371 sekund