Grudziądz 19.01.2013
Halowy Mityng Lekkoatletyczny
60 m K
1 e 1 7.76 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U18 PM -- #
2 e 1 7.88 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz # 95 U20 KP --
3 e 1 8.10 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM --
4 e 1 8.15 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0275/13 2020 1
5 e 1 8.18 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2020 1
6 e 1 8.31 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. # BEZ
1 e 2 7.95 KOŁTONOWSKA Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U20 PM --
2 e 2 8.06 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. B.D. 2
3 e 2 8.24 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0018/13 2017 BEZ
4 e 2 8.35 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 97 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13 2015 2
1 e 3 8.32 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP -- #
2 e 3 8.35 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U16 PM -- JURGA Łukasz # Z/0016/14 2020 1
3 e 3 8.41 PAETZKE Julia LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM --
4 e 3 8.74 GRABOWSKA Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP --
1 e 4 8.42 CHYCZEWSKA Sandra MKL Toruń 97 U18 KP --
2 e 4 8.47 DEJEWSKA Katarzyna GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -- #
3 e 4 8.54 LACH Marta MKL Toruń 97 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1408/13 2016 2
4 e 4 8.69 LEWANDOWSKA Anna MKL Toruń 97 U18 KP --
1 e 5 8.74 WILMA Roksana MMKS Gdańsk 97 U18 PM --
2 e 5 8.79 HALIŃSKA Paulina LKS Zantyr Sztum 96 U18 PM --
3 e 5 8.86 CIUPAK Magda LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM -- #
4 e 5 8.21 MARCHEWKA Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
1 e 6 8.75 LICZNERSKA Agata MKS Truso Elbląg 98 U16 WN -- B.D.
2 e 6 9.00 POLANOWSKA Julia LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM -- #
3 e 6 9.03 ZEMBRZUSKA Zuzanna MMKS Gdańsk 00 U14 PM -- #
4 e 6 9.09 KOPP OSTROWSKA Sandra UKS Lipusz # 00 U14 PM -- #
1 e 7 9.29 BOROWSKA Aleksandra LKS Prime Food Brda Przechlewo 00 U14 PM --
2 e 7 9.52 BIELEWSKA Julita MKS Truso Elbląg 99 U16 WN --
3 e 7 9.74 WRÓBEL Zuzanna LKS Prime Food Brda Przechlewo 00 U14 PM --
4 e 7 9.77 SKOWRON Adrianna MKS Truso Elbląg 98 U16 WN --
5 e 7 10.47 SAS Marta LKS Prime Food Brda Przechlewo 02 U12 PM --
1 e 8 10.63 MUCHOWSKA Michalina LKS Prime Food Brda Przechlewo 02 U12 PM --
2 e 8 10.85 SAS Alicja LKS Prime Food Brda Przechlewo 03 U12 PM --
1 f 1 7.73 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz # 95 U20 KP --
2 f 1 7.77 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U18 PM -- #
3 f 1 7.95 KOŁTONOWSKA Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U20 PM --
4 f 1 7.98 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM --
5 f 1 8.06 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0275/13 2020 1
6 f 1 8.11 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. B.D. 2
1 f 2 8.22 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0018/13 2017 BEZ
2 f 2 8.27 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. # BEZ
3 f 2 8.34 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U16 PM -- JURGA Łukasz # Z/0016/14 2020 1
4 f 2 8.39 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2020 1
5 f 2 8.44 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 97 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13 2015 2
6 f 2 9.27 MARCHEWKA Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
200 m K
1 s 1 27.27 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U18 PM III
2 s 1 28.07 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP IV KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2020 1
1 s 2 26.69 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP III #
2 s 2 27.72 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP IV B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2019 M
3 s 2 27.94 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP IV B.D. # 1
1 s 3 28.63 DEJEWSKA Katarzyna GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -- #
2 s 3 29.04 ŻYŁA Daria GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP --
1 s 4 28.44 PIETRAS Sandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U16 KP IV
2 s 4 29.00 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 97 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13 2015 2
3 s 4 30.03 NOWAK Nicola LKS Olimpic Szczecin # 97 U18 ZP -- KARNAS Zbigniew # Z/1666/13 2016 3
1 s 5 28.99 ZUB Klaudia KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP --
2 s 5 32.09 KOPP OSTROWSKA Sandra UKS Lipusz # 00 U14 PM -- #
300 m K
1 s 1 44.55 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- KOHUTEK Artur B.D. # Z/0584/12 2020 M
2 s 1 47.14 JABŁOŃSKA Aneta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96 U18 PM --
3 s 1 47.72 BUDNIK Natalia SKLA Sopot 96 U18 PM -- B.D. 3
1 s 2 44.78 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP -- #
2 s 2 50.87 KUNICKA Katarzyna KS Wda Świecie 95 U20 KP --
3 s 2 53.52 BOROWSKA Aleksandra LKS Prime Food Brda Przechlewo 00 U14 PM --
4 s 2 53.74 WRÓBEL Zuzanna LKS Prime Food Brda Przechlewo 00 U14 PM --
5 s 2 58.18 SAS Marta LKS Prime Food Brda Przechlewo 02 U12 PM --
1 s 3 46.81 LEWANDOWSKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
2 s 3 47.32 WOLSKA Sylwia STS Pomerania Szczecinek 98 U16 ZP V B.D. # 4
3 s 3 48.60 LACH Marta MKL Toruń 97 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1408/13 2016 2
4 s 3 62.45 SAS Alicja LKS Prime Food Brda Przechlewo 03 U12 PM --
1 s 4 44.81 ZUB Klaudia KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP --
2 s 4 49.98 BIRYŁO Urszula UKS Gimpas Pasłęk 95 U20 WN -- GAJOWNICZEK Waldemar Z/5087/11 BEZ
3 s 4 55.08 ŁOBOCKA Magdalena KS Wda Świecie 97 U18 KP --
400 m K
1 s 1 64.49 RATUSZYN Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP IV
2 s 1 64.63 PAWELLA Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U18 KP --
3 s 1 66.76 ROMEL Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U18 KP --
600 m K
1 s 1 1:36.64 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 93 U23 PM --
2 s 1 1:39.43 HRYCAJEWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U20 KP -- B.D. BEZ
3 s 1 1:42.19 TRZCIŃSKA Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U20 KP -- B.D. # 3
4 s 1 1:49.64 JASIŃSKA Anna GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP --
5 s 1 1:51.98 ZIĘTARSKA Sandra GKS Olimpia Grudziądz 96 U18 KP --
6 s 1 1:52.58 FELSKOWSKA Marta KUKS Remus Kościerzyna 00 U14 PM --
1 s 2 1:43.13 KUKIEŁKO Tatiana SKLA Sopot 95 U20 PM -- B.D. B.D. 3
2 s 2 1:52.62 DRĘTKIEWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 98 U16 ZP --
3 s 2 1:55.22 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP -- #
4 s 2 2:00.07 SOŁTYS Karolina GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -- #
5 s 2 2:06.63 ŚWIERCZYŃSKA Aneta KS Wda Świecie 96 U18 KP --
1000 m K
1 s 1 3:13.50 MAIK Daria LUKS Start Nakło # 97 U18 KP -- STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0446/13 2020 1
2 s 1 3:20.23 BIRYŁO Urszula UKS Gimpas Pasłęk 95 U20 WN -- GAJOWNICZEK Waldemar Z/5087/11 BEZ
3 s 1 3:41.71 SZYMAŃSKA Agata UKS Gimpas Pasłęk 99 U16 WN --
60 m pł K Mł K
1 s 1 10.11 GRONDA Klaudia MMKS Gdańsk 98 U16 PM -- #
2 s 1 10.28 FIGA Aneta KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP -- BARTA Franciszek # Z/3107/15 2018 BEZ
60 m pł K J Mł K
1 e 1 9.25 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP --
2 e 1 9.67 RATUSZYN Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
3 e 1 9.74 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP -- #
4 e 1 9.93 LEWANDOWSKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
1 e 2 9.60 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -- B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2019 M
2 e 2 10.30 TRZCIŃSKA Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U20 KP -- B.D. # 3
1 f 1 9.10 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP --
2 f 1 9.30 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -- B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2019 M
3 f 1 9.75 RATUSZYN Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
4 f 1 9.83 LEWANDOWSKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
5 f 1 10.21 TRZCIŃSKA Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U20 KP -- B.D. # 3
Wzwyż K
1 f 1 1.70 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 97 U18 PM I B.D. 1
2 f 1 1.65 ZAKRZEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 91 U23 PM II
3 f 1 1.55 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice # 96 U18 SL III WONDZIŃSKA Aleksandra RAMUS Józef B.D. # Z/0974/12, Z/0974/12 , 2020 2
4 f 1 1.55 BELING Julia MKS Sambor Tczew 98 U16 PM III
5 f 1 1.50 DĄBROWSKA Aleksandra MKS Sambor Tczew 99 U16 PM IV #
6 f 1 1.45 JARSKA Malwina GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP IV
7 f 1 1.25 SCHUSTER Julianna MMKS Gdańsk 97 U18 PM --
W dal K
1 f 1 5.80 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk 90 Sen PM I DZIĄBA Boguslaw Z/4790/11 2013 1
2 f 1 5.16 RZEPCZYK Anna MKS Sambor Tczew 94 U20 PM III
3 f 1 4.90 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 98 U16 PM IV GALINSKI Tadeusz B.D. Z/0022/14 2018 2
4 f 1 4.85 GRONDA Klaudia MMKS Gdańsk 98 U16 PM IV #
5 f 1 4.63 WALTER Angelika UKS Czapla Białe Błota 95 U20 KP --
6 f 1 4.60 CZAJA Aneta MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP --
7 f 1 4.55 GRABOWSKA Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP --
8 f 1 4.32 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U16 PM -- JURGA Łukasz # Z/0016/14 2020 1
9 f 1 4.25 PAETZKE Julia LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM --
10 f 1 4.14 ANDRZEJEWSKA Wiktoria MKS Sambor Tczew 98 U16 PM -- B.D. 4
11 f 1 4.12 CIUPAK Magda LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM -- #
12 f 1 4.06 WILMA Roksana MMKS Gdańsk 97 U18 PM --
13 f 1 4.02 HALIŃSKA Paulina LKS Zantyr Sztum 96 U18 PM --
14 f 1 3.99 KORNELUK Monika MKS Truso Elbląg 98 U16 WN --
15 f 1 3.97 SCHUSTER Julianna MMKS Gdańsk 97 U18 PM --
16 f 1 3.96 ZEMBRZUSKA Zuzanna MMKS Gdańsk 00 U14 PM -- #
17 f 1 3.63 POLANOWSKA Julia LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM -- #
Trójskok K
1 f 1 9.99 WALTER Angelika UKS Czapla Białe Błota 95 U20 KP --
60 m M
1 e 1 6.98 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U23 PM -- #
2 e 1 7.00 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz 87 Sen KP --
3 e 1 7.03 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP -- B.D. 2
4 e 1 7.15 WINTROWICZ Miłosz MLKS Krajna Sępólno 95 U20 KP -- PATYNA Tomasz Z/3747/11 3
5 e 1 7.20 MIEDZIK Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 91 U23 KP -- B.D. 3
6 e 1 7.42 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U20 PM --
1 e 2 7.03 KOŃCZAL Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U20 KP --
2 e 2 7.11 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U20 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/2982/11 2017 2
3 e 2 7.13 SZCZYPKA Marcin BKS Bydgoszcz 93 U23 KP -- B.D. BEZ
4 e 2 7.20 KARNAS Kamil SKLA Sopot # 93 U23 PM --
5 e 2 7.23 BYKOWSKI Michał SKLA Sopot # 93 U23 PM --
6 e 2 7.33 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 Sen KP -- B.D. B.D. BEZ
1 e 3 7.11 BORKOWSKI Karol GKS Olimpia Grudziądz # 95 U20 KP -- #
2 e 3 7.18 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP -- JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2020 2
3 e 3 7.24 KUCZEWSKI Mateusz KL Lechia Gdańsk 93 U23 PM --
4 e 3 8.05 JEŻEWSKI Janusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U18 KP --
5 e 3 8.09 SŁOMSKI Radosław LKS Vectra Włocławek # 99 U16 KP --
1 e 4 7.18 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U18 KP -- #
2 e 4 7.28 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. # 3
3 e 4 7.31 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 94 U20 PM -- B.D. BEZ
4 e 4 7.35 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 93 U23 KP --
5 e 4 7.40 KOWALCZYK Artur MMKS Gdańsk 95 U20 PM --
6 e 4 8.27 HOLEC Miłosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
1 e 5 7.26 BAJ Mikołaj KL Lechia Gdańsk 92 U23 PM -- ANTCZAK Edmund # Z/4786/11 2013 2
2 e 5 7.37 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- #
3 e 5 7.44 CHWEDCZUK Karol MKS Truso Elbląg 96 U18 WN --
4 e 5 7.49 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U20 KP --
5 e 5 7.54 OSTROWSKI Patryk SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
1 e 6 7.29 KOWALSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek
2 e 6 7.46 PIPOWSKI Marcin KS Wda Świecie 95 U20 KP --
3 e 6 7.62 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- GIZA Andrzej # Z/0044/13 2019 1
4 e 6 7.67 DĄBROWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 96 U18 WN --
5 e 6 7.71 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 96 U18 KP --
6 e 6 7.80 MADEJ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- #
7 e 6 8.01 GAJOS Mateusz SKLA Sopot # 98 U16 PM --
1 e 7 7.53 MIRA Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP --
2 e 7 7.58 TABA Oskar AZS-AWFiS Gdańsk # 97 U18 PM --
3 e 7 7.61 STOLC Maciej SKLA Sopot 98 U16 PM --
4 e 7 7.72 CHABOWSKI Przemysław MMKS Gdańsk 97 U18 PM --
5 e 7 7.83 PIEKARSKI Kamil SKLA Sopot 97 U18 PM --
1 e 8 7.56 MAŁACHA Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U20 KP -- B.D.
2 e 8 7.71 OSOWSKI Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 94 U20 PM --
3 e 8 7.79 BOROŃ Zbigniew AZS-AWFiS Gdańsk 96 U18 PM --
4 e 8 8.04 KUPIS Oskar MMKS Gdańsk 98 U16 PM -- #
5 e 8 8.10 SAJNAGA Szymon MMKS Gdańsk 98 U16 PM -- #
1 e 9 7.97 PASTERNAK Patryk LKS Vectra Włocławek # 97 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna BEZ
2 e 9 8.29 POSOCHOW Dawid MMKS Gdańsk 98 U16 PM --
3 e 9 8.34 MACIESZA Jakub MKS Truso Elbląg 98 U16 WN -- B.D.
4 e 9 8.71 GUZOWSKI Krystian MKS Truso Elbląg 99 U16 WN --
5 e 9 8.88 KRZYŻOPOLSKI Mariusz MKS Truso Elbląg 98 U16 WN --
1 e 10 7.32 JÓZEFÓW Patryk STS Pomerania Szczecinek 94 U20 ZP --
2 e 10 7.43 ŻUK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 96 U18 PM --
3 e 10 7.59 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U16 PM -- #
4 e 10 7.66 DOBRZYŃ Patryk SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U20 KP --
5 e 10 8.48 PAŁCZYŃSKI Daniel MKS Truso Elbląg 99 U16 WN --
6 e 10 9.00 GLEBOW Dominik MMKS Gdańsk 98 U16 PM --
1 f 1 6.91 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U23 PM -- #
2 f 1 6.96 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz 87 Sen KP --
3 f 1 6.96 KOŃCZAL Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U20 KP --
4 f 1 7.06 BORKOWSKI Karol GKS Olimpia Grudziądz # 95 U20 KP -- #
5 f 1 7.11 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U20 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/2982/11 2017 2
1 f 2 7.11 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP -- JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2020 2
2 f 2 7.18 MIEDZIK Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 91 U23 KP -- B.D. 3
3 f 2 7.21 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U18 KP -- #
4 f 2 9.28 KARNAS Kamil SKLA Sopot # 93 U23 PM --
200 m M
1 s 1 24.23 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP IV #
2 s 1 25.43 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U20 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/2982/11 2017 2
1 s 2 24.53 SZCZUDLIŃSKI Artur LIUKS Kruszwica 96 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/1456/12 2013 2
2 s 2 24.87 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U20 PM --
3 s 2 25.44 STOLC Maciej SKLA Sopot 98 U16 PM V
300 m M
1 s 1 39.71 PIPOWSKI Marcin KS Wda Świecie 95 U20 KP --
2 s 1 41.01 PIEKARSKI Kamil SKLA Sopot 97 U18 PM --
3 s 1 42.72 SAJNAGA Szymon MMKS Gdańsk 98 U16 PM -- #
1 s 2 40.06 KAROLEWSKI Dawid MKL Toruń 97 U18 KP --
2 s 2 40.10 OSOWSKI Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 94 U20 PM --
3 s 2 43.52 KOTABA Władysław UKS Gimpas Pasłęk 96 U18 WN --
400 m M
1 s 1 57.03 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 97 U18 PM --
2 s 1 58.40 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- B.D. # 2
3 s 1 58.81 KARSZNIA Dominik SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
600 m M
1 s 1 1:27.41 KOZIURA Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 94 U20 PM -- B.D. 2
2 s 1 1:30.15 KUZIOŁA Szymon KS Wda Świecie 94 U20 KP --
3 s 1 1:30.59 MILERT Krzysztof BKS Bydgoszcz 94 U20 KP -- B.D. BEZ
4 s 1 1:32.00 RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. # BEZ
5 s 1 1:36.63 ZIEŃCZUK Przemysław MMKS Gdańsk 96 U18 PM --
6 s 1 1:40.00 GORZELAŃCZYK Paweł OŚ AZS Poznań # 96 U18 WP -- B.D. 3
1 s 2 1:33.56 GAJOS Mateusz SKLA Sopot # 98 U16 PM IV
2 s 2 1:37.75 ZAMOROWSKI Dawid MMKS Gdańsk 97 U18 PM --
3 s 2 1:37.91 WIŚNIEWSKI Paweł KS Wda Świecie 96 U18 KP --
4 s 2 1:40.60 KOTABA Władysław UKS Gimpas Pasłęk 96 U18 WN --
5 s 2 1:44.53 JEDWABNIK Dawid LLKS Smętowo Graniczne 98 U16 PM -- NOWAKOWSKI Karol BEZ
1000 m M
1 s 1 2:48.14 GLONEK Waldemar SL Olimpia Poznań # 94 U20 WP -- B.D. 3
2 s 1 2:50.32 JÓŹWIAK Dawid BKS Bydgoszcz 96 U18 KP --
3 s 1 2:51.67 KOZŁOWSKI Bartosz MKS Truso Elbląg # 96 U18 WN --
4 s 1 2:57.97 OTTO Bartosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
5 s 1 3:00.46 DRONKA Daniel GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP --
6 s 1 3:00.64 SZCZYGIEŁ Sebastian LLKS Smętowo Graniczne 98 U16 PM -- NOWAKOWSKI Karol 3
7 s 1 3:01.85 ELMINOWSKI Dawid GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP --
8 s 1 3:06.14 PASTERNAK Patryk LKS Vectra Włocławek # 97 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna BEZ
9 s 1 3:17.21 GLEBOW Dominik MMKS Gdańsk 98 U16 PM --
2000 m M
1 s 1 5:28.61 KLAYBOR Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 90 Sen PM --
2 s 1 5:38.03 GOSIEWSKI Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 Sen KP -- B.D. B.D. # , Z/0430/13 , 2020
3 s 1 5:44.46 CZAJA Dominik SKLA Sopot 94 U20 PM --
4 s 1 6:13.37 RACZYŃSKI Mikołaj LKS Ostromecko 92 U23 KP -- STANKIEWICZ Błażej B.D. B.D. B.D. # Z/0429/13 2018 2
60 m pł M Mł M
1 s 1 9.64 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2020 M
2 s 1 11.40 NOWAK Andrzej MKS Sambor Tczew 98 U16 PM -- GALINSKI Tadeusz Z/0024/14 2019 4
60 m pł M J Mł M
1 s 1 8.69 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. 3
2 s 1 8.77 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 96 U18 ZP -- #
2 f 1 8.36 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. 3
4 f 1 8.79 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 96 U18 ZP -- #
60 m pł M (99.1) M
1 e 1 8.52 PRZYBYŁA Adrian WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM --
2 e 1 8.80 STRZELECKI Filip SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U20 KP --
3 e 1 9.22 JÓŹWIAK Paweł GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP --
4 e 1 9.46 SKIBSKI Maciej KS Wda Świecie 95 U20 KP --
3 f 1 8.58 PRZYBYŁA Adrian WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM --
5 f 1 9.02 STRZELECKI Filip SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U20 KP --
6 f 1 9.35 JÓŹWIAK Paweł GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP --
7 f 1 9.66 SKIBSKI Maciej KS Wda Świecie 95 U20 KP --
60 m pł M M
1 s 1 8.37 DIAK Mateusz SKLA Słupsk 91 U23 PM -- #
1 f 1 8.33 DIAK Mateusz SKLA Słupsk 91 U23 PM -- #
Wzwyż M
1 f 1 2.05 MOTYLIŃSKI Damian AML Słupsk # 95 U20 PM II
2 f 1 2.00 HINC Radosław SKLA Sopot 94 U20 PM II
3 f 1 1.90 JABŁOŃSKI Igor GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP III
4 f 1 1.85 GURBIN Maciej GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP III
5 f 1 1.85 MAŁKIEWICZ Michał MKS Sambor Tczew 95 U20 PM III
6 f 1 1.80 WAŻNY Karol MKS Sambor Tczew 97 U18 PM IV
W dal M
1 f 1 7.33 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew 90 Sen PM I GALINSKI Tadeusz Z/2472/11 2020 2
2 f 1 7.10 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 89 Sen KP II
3 f 1 6.95 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP II SCHUBRING Zbigniew # Z/0429/11 2019 2
4 f 1 6.71 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 93 U23 KP III
5 f 1 6.45 RÓZGA Simon SKLA Sopot 95 U20 PM III #
6 f 1 6.20 CHAMSKI Kamil MKS Sambor Tczew 96 U18 PM IV
7 f 1 5.86 KUCHCZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP -- B.D. BEZ
8 f 1 5.79 REJMUS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM -- DZIĄBA Boguslaw Z/2561/11 2015 3
9 f 1 5.32 ZIÓŁKOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP --
10 f 1 5.31 GOŁEK Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
11 f 1 5.12 ŚREDNIAWSKI Adrian MKS Sambor Tczew 98 U16 PM --
12 f 1 5.04 KUPIS Oskar MMKS Gdańsk 98 U16 PM -- #
13 f 1 5.02 TRACZYK Filip KL Lechia Gdańsk 98 U16 PM -- WRZOSEK Zbigniew Z/1512/14 2014 BEZ
14 f 1 4.97 ZIEŃCZUK Przemysław MMKS Gdańsk 96 U18 PM --
15 f 1 4.88 CHRZONOWSKI Patryk MKS Sambor Tczew 99 U16 PM -- #
16 f 1 4.74 ZAMOROWSKI Dawid MMKS Gdańsk 97 U18 PM --
17 f 1 4.69 POSOCHOW Dawid MMKS Gdańsk 98 U16 PM --
  f 1 NM KUCZEWSKI Mateusz KL Lechia Gdańsk 93 U23 PM --
Trójskok M
1 f 1 15.21 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 Sen KP I
2 f 1 13.91 KOSIOR Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U20 ZP III B.D. BARTA Franciszek # , Z/3614/11 , 2019 3
3 f 1 13.47 KOBYLARZ Radosław BKS Bydgoszcz 94 U20 KP III B.D. 3
4 f 1 13.26 RÓZGA Simon SKLA Sopot 95 U20 PM III #
5 f 1 12.86 HULISZ Filip BKS Bydgoszcz 95 U20 KP IV B.D.
6 f 1 12.00 KUCHCZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP -- B.D. BEZ
7 f 1 10.83 ZIÓŁKOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.4222590923309 sekund