Warszawa 16 - 17.06.2018
Mistrzostwa Warszawy U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 s 1 24.07 DˇBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94 Sen PD -0.9 I KĘDZIORA Robert B.D. Z/0899/11 2018 MM KN
2 2 s 1 24.71 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -0.9 I B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2018 1 ZKN
3 3 s 1 24.93 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -0.9 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1 ZKN
4 4 s 1 25.24 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -0.9 II DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2018 108
5 5 s 1 25.56 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -0.9 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
6 6 s 1 25.65 MAŁKOWSKA Dominika MUKL Brodnica 02 U18 KP -0.9 II B.D. ROSIŃSKI Zenon , Z/0674/16 , 2018 2 LDK!
7 8 s 1 26.11 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -0.9 II RˇCZKA Paweł # Z/3425/17 2018 3 LDK! ZKN
8 11 s 1 26.62 OSTROWSKA Alicja AZS ŁódĽ 01 U18 LD -0.9 III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2018 2 LDK! ZKN 113
1 7 s 2 25.85 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -0.6 II CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2018 2
2 9 s 2 26.39 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ -0.6 III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2018 2
3 10 s 2 26.61 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ -0.6 III DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/3063/11 2018 2 75
4 12 s 2 26.65 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP -0.6 III ROSIŃSKI Zenon Z/3046/16 2018 3
5 13 s 2 26.69 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -0.6 III JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2 ZKN
6 14 s 2 26.72 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP -0.6 III ROSIŃSKI Zenon Z/5325/15 2018 3
7 15 s 2 27.21 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -0.6 III CZYŻ Maciej Z/1919/16 2018 4
8 17 s 2 27.36 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U16 MZ -0.6 IV JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 4
1 18 s 3 27.41 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ -0.8 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0376/17 2018 3 LDK! GIM
2 20 s 3 27.50 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 98 U23 MZ -0.8 -- B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2018
3 22 s 3 27.63 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -0.8 IV OBROCKI Bogdan Z/2322/15 2018 3
4 24 s 3 27.78 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 02 U18 KP -0.8 IV ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2018 3
5 25 s 3 27.81 MISIAK Michalina UKS Victoria Józefów 04 U16 MZ -0.8 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2934/17 2018 3
6 26 s 3 27.86 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -0.8 IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 4
7 27 s 3 27.98 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -0.8 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0644/18 2018
8 36 s 3 28.48 JACKIEWICZ Patrycja LKS Mazowsze Teresin 01 U18 MZ -0.8 IV CIERECH Bogusław Z/5392/15 2018 4
1 21 s 4 27.59 KRAJEWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 03 U16 MZ -0.2 IV RˇCZKA Paweł B.D. # Z/1257/17 2018 4 LDK!
2 28 s 4 28.04 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ -0.2 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2018 3
3 29 s 4 28.06 MALINOWSKA Urszula UKS Kusy Warszawa 03 U16 MZ -0.2 IV KĘDZIORA Robert Z/2712/17 2018 4 LDK!
4 31 s 4 28.26 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -0.2 IV JENDRYCH Marek Z/0362/17 2018 4
5 33 s 4 28.30 KOZICKA Julia UKS Młodzik Warszawa 01 U18 MZ -0.2 IV RADKE Karol RADKE Karol Z/4318/18 2018 LDK!
6 38 s 4 28.71 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ -0.2 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3456/18 2018
7 42 s 4 28.99 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.2 -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2018 BEZ
8 44 s 4 29.18 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -0.2 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3894/15 2018 4
1 16 s 5 27.28 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02 U18 MZ -1.3 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2018 3
2 32 s 5 28.29 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -1.3 IV CZYŻ Maciej Z/2219/16 2018 5
3 41 s 5 28.94 KUBIAK Maja UKS Otrębusy 03 U16 MZ -1.3 V GOLJANEK Janusz Z/1354/17 2018 5
4 46 s 5 29.30 KO¦CIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -1.3 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4
5 48 s 5 29.52 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U16 MZ -1.3 V GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2018
6 51 s 5 29.99 CIESIELSKA Magdalena LKS Mazowsze Teresin 01 U18 MZ -1.3 -- CIERECH Bogusław Z/0989/15 2018 BEZ
7 52 s 5 30.03 KOWALCZYK-SKAP Jagoda UKS Kusy Warszawa 03 U16 MZ -1.3 V KĘDZIORA Robert Z/2715/17 2018 BEZ LDK!
8 54 s 5 30.48 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -1.3 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2018 4
1 23 s 6 27.78 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ +0.7 IV TARASIUK Paweł Z/1261/16 2018 3
2 43 s 6 29.12 ZWOLIŃSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +0.7 V CYNOWSKI Wojciech Z/1183/18 2018 LDK!
3 47 s 6 29.48 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.7 -- WRZECIONO Dorota RˇCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2018 LDK!
4 49 s 6 29.55 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ +0.7 V KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2018 BEZ LDK!
5 53 s 6 30.08 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +0.7 V CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
6 55 s 6 31.02 BY¦KINIEWICZ Laura UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ +0.7 -- STRZAŁKOWSKA Joanna Z/1901/16 2018 BEZ
7 56 s 6 31.42 KRZYWDZIŃSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +0.7 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3730/18 2018
8 59 s 6 32.26 CELIK Aylin UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +0.7 -- KUBIK Ilona Z/1355/18 2018
1 30 s 7 28.19 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ +0.7 -- JENDRYCH Marek Z/0709/14 2018 4
2 35 s 7 28.42 DˇBROWSKA Magdalena Maria MKS Pogoń Siedlce 02 U18 MZ +0.7 IV MARKOWSKI Michał Z/2947/16 2018 5
3 39 s 7 28.75 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +0.7 V B.D. RADKIEWICZ Przemysław 5 LDK!
4 40 s 7 28.77 KANDER Paulina OKS Start Otwock 03 U16 MZ +0.7 V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2941/17 2018 5
5 45 s 7 29.20 CIEPAŁ Natasza AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ +0.7 V JENDRYCH Marek Z/0364/17 2018 4
6 50 s 7 29.97 DRZEWUCKA Maja AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ +0.7 V JENDRYCH Marek Z/1477/17 2018 5
7 58 s 7 32.12 MALCZEWSKA Olga UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +0.7 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/4550/18 2018
1 19 s 8 27.49 BˇK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ -1.3 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2018 3 ZKN
2 34 s 8 28.41 KALISIAK Helena AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -1.3 IV JENDRYCH Marek Z/0361/17 2018 BEZ
3 37 s 8 28.71 KWIATKOWSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -1.3 -- ŁATKO Barbara Z/3627/18 2018
4 57 s 8 31.71 GŁOWACKA Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -1.3 -- BOROŃ Adam Z/2447/17 2018 BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:19.59 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0060/16 2018 LDK! ZKN 116
2 2 s 1 2:30.54 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ IV KUBIK Ilona Z/1363/18 2018
3 3 s 1 2:32.32 PIEŃKOSZ Marta AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/2326/15 2018 4
4 4 s 1 2:33.68 GÓRSKA Zofia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna B.D. Z/1914/16 2018
5 5 s 1 2:35.11 GRZELAK Marta AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. Z/3624/18 2018
6 6 s 1 2:37.07 GAJOWIAK Zosia UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ -- KUBIK Ilona Z/1178/18 2018
7 7 s 1 2:37.54 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2018
8 8 s 1 2:41.50 GAJEWSKA Sandra AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1479/17 2018 BEZ
  s 1 DNF DZIK Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2260/18 2018
3000 m K
1 1 m 1 10:44.45 MATYSIK Nikola KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK III SOCHA Tomasz Z/2393/18 2018
2 3 m 1 11:54.46 GˇSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2018
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.00 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.8 I DMP U20 SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2018 1 LDK! ZKN 161
2 2 e 1 14.04 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -0.8 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
3 3 e 1 14.70 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ -0.8 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
4 4 e 1 15.15 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -0.8 II DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK! 135
5 6 e 1 16.13 ¦MIAŁKOWSKA Maja RKS ŁódĽ 02 U18 LD -0.8 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 2 ZKN
1 5 e 2 15.72 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ -0.4 II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0376/17 2018 3 LDK! GIM
2 7 e 2 16.23 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.4 III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
3 8 e 2 17.03 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -0.4 IV JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3
4 9 e 2 19.42 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -0.4 -- RZEPKA Marek Z/3626/18 2018
5 e 2 20.98 BIAŁOBRZEWSKA Paulina UKS Clan Ostrołęka 01 U18 MZ -0.4 -- PIERZCHAŁA Halina Z/2241/18 2018
1 f 1 14.08 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -1.0 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 14.77 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ -1.0 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
3 f 1 15.26 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -1.0 II DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK! 133
4 f 1 15.76 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ -1.0 III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0376/17 2018 3 LDK! GIM
5 f 1 15.93 ¦MIAŁKOWSKA Maja RKS ŁódĽ 02 U18 LD -1.0 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 2 ZKN
6 f 1 16.76 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -1.0 III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
7 f 1 16.83 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -1.0 III JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3
8 f 1 20.63 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -1.0 -- RZEPKA Marek Z/3626/18 2018
100 m pł K
1 1 e 1 14.25 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -0.4 I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1 ZKN 155
2 2 e 1 14.26 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ -0.4 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
3 3 e 1 14.91 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -0.4 II RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
4 4 e 1 16.09 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -0.4 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2 119
5 5 e 1 16.59 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -0.4 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3 110
6 6 e 1 18.76 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -0.4 -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
1 1 f 1 14.40 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ -1.5 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
2 2 f 1 15.09 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -1.5 II RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
3 4 f 1 16.18 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -1.5 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2 117
4 5 f 1 16.32 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -1.5 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3 115
5 6 f 1 18.24 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -1.5 -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
  3 f 1 DQ SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -1.5 -- DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1 ZKN
2000 m prz K
1 1 s 1 7:38.57 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III DMP U20 JOBT Andrzej Z/1767/15 2018 3 115
2 2 s 1 7:38.70 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/0147/14 2018 3
Wzwyż K
1 f 1 1.69 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2018 MM KN
2 f 1 1.60 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U16 MZ III PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2018 3 LDK! GIM
3 f 1 1.55 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ III BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
4 f 1 1.50 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0005/12 2018 3
5 f 1 1.50 KO¦CIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4
6 f 1 1.45 ZWOLIŃSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ IV CYNOWSKI Wojciech Z/1183/18 2018 LDK!
7 f 1 1.45 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ IV GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2722/17 2018 5 LDK! GIM
8 f 1 1.45 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ IV GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2018 4 LDK! GIM
9 f 1 1.40 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ V RADKIEWICZ Przemysław Z/3464/18 2018 LDK!
10 f 1 1.35 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/3470/18 , 2018 LDK!
11 f 1 1.30 KRZYWDZIŃSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3730/18 2018
12 f 1 1.25 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
13 f 1 1.20 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2018 LDK!
14 f 1 1.20 ŻULIŃSKA Kamila KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/3731/18 , 2018 BEZ LDK!
15 f 1 1.15 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3645/16 2018 3 ZKN GIM
16 f 1 1.15 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
Tyczka K
1 f 1 3.65 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2018 ZKN
2 f 1 3.35 OBERDA Julia OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ I DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/3956/15 2018 M 147
3 f 1 3.05 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 2.95 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ III MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2018 4 LDK!
5 f 1 2.75 MI¦KIEWICZ Aleksandra KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2399/16 2018 3
6 f 1 2.75 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ III GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/4022/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
6 f 1 2.75 PAWLAK Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ III B.D. Z/0336/18 2018
8 f 1 2.75 MC MAHON Oliwia AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ III MASTALERZ Janusz Z/2700/17 2018 4 LDK!
9 f 1 2.65 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2018 4
10 f 1 2.65 SIEMBOR Maria OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/4455/18 2018
11 f 1 2.55 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2018 LDK!
12 f 1 2.35 DˇBROWSKA Klaudia UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/2719/17 2018 BEZ
12 f 1 2.35 SMOLARCZYK Julia KS Warszawianka W-wa 05 U14 MZ V GĘBSKI Adam B.D. Z/1121/18 2018
Trójskok K
1 f 1 11.77 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +0.4 II DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0058/11 2018 1 98
2 f 1 11.27 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -0.3 III DMP DMP U20 ŁUKASIAK Michał Z/3998/15 2018 4 80 112
3 f 1 10.34 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -0.2 -- DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0005/12 2018 3 50
4 f 1 9.16 CHOJECKA Katarzyna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ +1.5 -- STRZAŁKOWSKA Joanna Z/1916/16 2018 BEZ
  f 1 NM KOWALSKA Magdalena MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ 0.0 -- B.D. MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3048/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
Dysk (1) K
1 f 1 41.83 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II DMP DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2018 KN 105 140
2 f 1 33.37 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III DMP KĘCKI Krzysztof B.D. Z/1428/13 2018 68
3 f 1 30.55 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2018
4 f 1 30.45 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV DMP U20 BOROŃ Aldona Z/3645/16 2018 3 ZKN GIM 100
5 f 1 29.84 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U23 MZ -- NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2018 3
6 f 1 29.12 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN IV CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2104/15 2018 3
7 f 1 22.65 WRÓTNIAK Marta KS Warszawianka W-wa 02 U18 MZ -- KLEIN Jarosław Z/2912/17 2018 5
8 f 1 21.33 KRUK Anna KS Warszawianka W-wa 02 U18 MZ -- KLEIN Jarosław Z/3815/16 2018 BEZ
9 f 1 16.27 SULEJ Zuzanna KS Warszawianka W-wa 02 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/3820/16 2018 BEZ
10 f 1 15.10 NIEWOLSKA Kamila KS Warszawianka W-wa 02 U18 MZ -- KLEIN Jarosław Z/3817/16 2018 BEZ
11 f 1 13.32 PRZYBOROWSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 02 U18 MZ -- KLEIN Jarosław Z/2909/17 2018 BEZ
12 f 1 11.95 MATUSZEWSKA Aleksandra KS Warszawianka W-wa 02 U18 MZ -- KLEIN Jarosław Z/3816/16 2018 BEZ
200 m M
1 1 s 1 22.62 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -0.4 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
2 3 s 1 22.82 MIERZEJEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -0.4 III DMP U20 PODOLAK Irena Z/1837/17 2018 3 121
3 4 s 1 22.84 GŁĘBOCKI Jan UKS Otrębusy 01 U18 MZ -0.4 III GOLJANEK Janusz Z/3401/16 2018 3 ZKN
4 5 s 1 22.91 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -0.4 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3 119
5 11 s 1 23.27 ZAKHARIAN Kennet UKS Kusy Warszawa 01 U18 MZ -0.4 III KĘDZIORA Robert B.D. Z/3854/16 2018 2
6 12 s 1 23.28 ZAWISZA Wojciech RKS ŁódĽ 99 U20 LD -0.4 III DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/0270/16 2018 4 66 109
7 14 s 1 23.35 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -0.4 III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2018 3 ZKN
1 2 s 2 22.74 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 Sen MZ -0.1 II OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2018 2
2 6 s 2 22.99 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -0.1 III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
3 7 s 2 23.06 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01 U18 PD -0.1 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/0427/16 2018 ZKN
4 9 s 2 23.24 LEWANDOWSKI Jakub AZS ŁódĽ 00 U20 LD -0.1 III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2018 3 110
5 10 s 2 23.27 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -0.1 III WOŁKOWYCKI Andrzej KLESZOWSKI Leszek Z/4805/15 2018 2
6 13 s 2 23.32 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -0.1 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2018
7 15 s 2 23.41 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.1 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
1 8 s 3 23.17 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -0.9 III SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
2 16 s 3 23.52 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki 01 U18 PD -0.9 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/1521/15 2018
3 17 s 3 23.84 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ -0.9 IV DMP CUCH Tadeusz Z/3994/15 2018 3 51
4 18 s 3 23.99 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -0.9 -- DMP RˇCZKA Paweł Z/3997/15 2018 BEZ 47
5 20 s 3 24.35 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -0.9 IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2018 4
6 21 s 3 24.56 DˇBROWSKI Adrian MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -0.9 -- DMP U20 TARASIUK Paweł Z/0633/17 2018 5 85
7 24 s 3 25.19 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -0.9 -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 4
1 19 s 4 24.15 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -1.1 IV BOROŃ Adam Z/4092/15 2018 4
2 22 s 4 25.11 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -1.1 V BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2018
3 26 s 4 25.42 U¦CIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -1.1 V GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/4109/18 2018 LDK!
4 28 s 4 25.57 JARCZEWSKI Antoni RKS ŁódĽ 02 U18 LD -1.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3536/16 2018 5
5 31 s 4 25.93 GACH Maciej MKS Polonia Warszawa 93 Sen MZ -1.1 -- B.D. B.D. , Z/3519/18 , 2018
6 33 s 4 26.31 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U16 MZ -1.1 -- RˇCZKA Paweł Z/1114/18 2018 LDK!
7 34 s 4 26.75 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -1.1 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2018 BEZ
1 23 s 5 25.17 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U16 MZ -1.5 V RˇCZKA Paweł Z/1113/18 2018 LDK!
2 25 s 5 25.34 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -1.5 V JENDRYCH Marek Z/2006/18 2018
3 27 s 5 25.48 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -1.5 -- B.D. Z/4728/18 2018
4 29 s 5 25.88 MALINOWSKI Jakub OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -1.5 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4112/18 2018
5 30 s 5 25.92 DOBYRN Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -1.5 -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/0258/16 2018 5 LDK! GIM
6 32 s 5 26.23 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ -1.5 -- RZEPKA Marek Z/3608/18 2018
7 35 s 5 26.78 WOJCIECHOWSKI Sebastian AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -1.5 -- JENDRYCH Marek Z/1927/18 2018
8 36 s 5 28.20 MIERZEJEWSKI Julian UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ -1.5 -- RADKE Karol GˇSIEWSKI Artur Z/4105/18 2018 BEZ LDK!
800 m M
1 s 1 1:55.53 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II DMP OGONOWSKI Jakub B.D. Z/0177/14 2018 ZKN 80
2 s 1 1:57.81 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/1508/13 2018 3
3 s 1 1:58.28 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III TARASIUK Paweł B.D. Z/0985/14 2018
4 s 1 1:59.36 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III TARASIUK Paweł B.D. Z/0986/14 2018
5 s 1 2:00.28 DˇBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/5221/15 2018 3 LDK!
6 s 1 2:03.30 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/1058/17 2018 BEZ
7 s 1 2:03.79 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U18 MZ IV RADKE Karol Z/2535/18 2018 LDK!
8 s 1 2:10.47 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2018 BEZ
9 s 1 2:33.45 TKACZUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0058/16 2018 3 LDK! GIM
  s 1 DNF BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0457/12 2018 ZKN
  s 1 DNF GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ -- ROSŁON Sławomir Z/0430/15 2018 2 ZKN
  s 1 DNF POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018
1 s 2 2:00.29 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 99 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/2206/15 2018 3
2 s 2 2:00.66 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ III DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2985/16 2018 3 104
3 s 2 2:08.81 ¦WIERCZEWSKI Bartosz UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/0761/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 s 2 2:10.67 MAŁECKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ V WI¦NIEWSKI Zbigniew WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1028/17 2018 LDK! GIM
5 s 2 2:11.73 KUCHARSKI Tomasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2047/17 2018 BEZ
6 s 2 2:14.12 PACIOREK Jakub UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1361/18 2018
7 s 2 2:14.52 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2018 5
8 s 2 2:19.20 DZIĘGIELEWSKI Norbert UKS Clan Ostrołęka 01 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/4796/18 2018
9 s 2 2:20.70 FIGAJ Sebastian AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0955/18 2018
10 s 2 2:50.90 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 63 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2018
  s 2 DNF MARCINKIEWICZ Adrian MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ -- MACIEJEWSKI Janusz B.D. Z/3613/15 2018 2
  s 2 DNF TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- PODOLAK Irena Z/2310/15 2018 4
3000 m M
1 1 m 1 11:29.36 ADAMCZYK Maciej UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1354/18 2018
5000 m M
1 1 s 1 15:40.43 ¦WIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2018
2 2 s 1 16:14.20 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1780/15 2018 3 ZKN
  s 1 DNF NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 80 Weteran LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2018 2
  s 1 DNF POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018
  s 1 DNF PIˇTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- ZKN
110 m pł MŁ M
1 5 e 1 16.37 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -0.5 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2018 4 LDK!
1 f 1 16.22 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -0.4 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2018 4 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.16 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -0.5 II KACZMAREK Grzegorz # Z/4588/15 2018 1 ZKN
2 2 e 1 14.70 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -0.5 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
3 3 e 1 15.00 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -0.5 II DMP U20 SASKA Tomasz Z/5771/15 2018 BEZ 130
4 4 e 1 15.46 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.5 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
5 6 e 1 16.52 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.5 -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
6 7 e 1 17.35 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.5 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
  e 1 DQ NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.5 -- DMP U20 BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
1 f 1 13.96 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -0.4 I KACZMAREK Grzegorz # Z/4588/15 2018 1 ZKN
2 f 1 14.63 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -0.4 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
3 f 1 15.37 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.4 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
4 f 1 16.00 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.4 IV B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
5 f 1 17.17 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.4 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.46 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -1.1 I DMP U20 BOROŃ Aldona Z/0582/15 2018 1 ZKN 154
2 2 e 1 14.46 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -1.1 I DMP U20 B.D. Z/0440/15 2018 2 ZKN 154
3 3 e 1 15.23 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamo¶ć 00 U20 LU -1.1 II DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018 136
4 4 e 1 15.56 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -1.1 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
5 5 e 1 15.90 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -1.1 III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN
1 f 1 14.47 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -1.1 I DMP U20 BOROŃ Aldona Z/0582/15 2018 1 ZKN 154
2 f 1 14.45 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -1.1 I DMP U20 B.D. Z/0440/15 2018 2 ZKN 154
3 f 1 15.20 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamo¶ć 00 U20 LU -1.1 II DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018 136
4 f 1 15.63 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -1.1 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
  f 1 DNF BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -1.1 -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN
2000 m prz M
1 1 s 1 6:07.88 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 99 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/0333/15 2018 3
2 2 s 1 6:37.44 GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/2404/15 2018 3
3 3 s 1 6:49.52 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2018 4
4 4 s 1 6:57.67 RUTA Mateusz AZS ŁódĽ 01 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/3564/18 2018 BEZ
5 5 s 1 7:09.63 GAWRYSZCZAK Daniel AZS ŁódĽ 01 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2044/15 2018 3 LDK! ZKN
6 6 s 1 8:20.66 WYSZOMIRSKI Patryk UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1364/18 2018
Trójskok M
1 f 1 14.58 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +0.4 II DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2018 ZKN 95
2 f 1 11.22 SMARDZEWSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +0.7 -- KOZERA Piotr Z/0529/16 2018 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 38.57 MARKOWSKI Przemysław OKS Start Otwock 04 U16 MZ IV SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3746/17 2018 5
2 f 1 29.12 KOWALSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3904/17 2018 LDK! GIM
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.15 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3
2 f 1 39.96 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 38.62 RUCIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN IV DMP U20 CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3674/16 2018 3 LDK! ZKN GIM 105
4 f 1 36.24 DANILUK Adam UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ IV GˇSIEWSKI Artur B.D. , Z/2737/17 , 2018 4 LDK!
5 f 1 33.73 BOROWSKI Artur UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- NIEGOWSKI Filip BOROŃ Adam , Z/2536/16 , 2018 4 LDK! GIM
6 f 1 24.82 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4727/18 2018
Dysk (1.75) M
1 f 1 53.23 KOWALSKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ I WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2018 2 ZKN
2 f 1 46.14 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN
3 f 1 34.66 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/4224/15 2018 BEZ 95
4 f 1 24.60 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4092/15 2018 4
Dysk (2) M
1 f 1 52.22 KACPRZAK Mateusz AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ I DMP OLSZEWSKI Radosław KĘCKI Krzysztof , Z/3356/11 , 2018 125

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.0264019966125 sekund