Włocławek 23 - 25.06.2018
72. PZLA Mistrzostwa Polski U20 [DMP]
200 m K
1 f 1 23.76 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +0.5 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2018 M KN
2 f 1 24.09 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U20 WP +0.5 I MARCINIAK Roman Z/0191/15 2018 M KN
3 f 1 24.26 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL +0.5 I KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2018 M KN
4 f 1 25.02 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.5 II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 ZKN
5 f 1 25.21 RAJEWSKA Alicja WLKS Wrocław 99 U20 DS +0.5 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2018
6 f 1 25.34 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL +0.5 II MIĘKIŃSKI Grzegorz # Z/0652/15 2018 2
7 f 1 25.46 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.5 II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1 ZKN
8 f 1 25.61 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.5 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2018 3 ZKN
1 f 2 25.03 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +0.6 II DMP CIUK Marek Z/3835/15 2018 1 ZKN 113
2 f 2 25.14 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS +0.6 II KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2018 1 ZKN
3 f 2 25.25 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm # 00 U20 LU +0.6 II JAROS Kazimierz Z/4184/18 2018
4 f 2 25.48 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +0.6 II MARSZAŁEK Alicja KOTUŁA Krzysztof Z/4171/15 2018 ZKN
5 f 2 25.53 BARANEK Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL +0.6 II RZEWNICKI Wiktor Z/0650/15 2018 2 ZKN
6 f 2 25.96 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U20 PM +0.6 II RETYK Sławomir Z/1839/16 2018 2 ZKN
7 f 2 26.10 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 00 U20 KP +0.6 II MAŃKOWSKI Gabriel WOŹNIAK Jacek Z/2285/16 2018 2 LDK! ZKN
1500 m K
1 1 s 1 4:26.53 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD I WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2018 2 KN
2 2 s 1 4:27.22 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U20 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2018 1 KN
3 3 s 1 4:29.41 MEGGER Eliza GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP I DMP CZUBASZEK Jarosław Z/0543/15 2018 1 KN 110
4 4 s 1 4:32.11 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2018 2 LDK! ZKN
5 5 s 1 4:33.69 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL II PASZTA Wiesław Z/2532/15 2018 1 KN
6 6 s 1 4:34.20 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1156/15 2018 2 ZKN
7 7 s 1 4:36.04 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/2995/15 2018 2 LDK! ZKN
8 8 s 1 4:36.34 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM II CZAPIEWSKA Grażyna Z/1950/15 2018 2 ZKN
9 9 s 1 4:40.42 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II MIREK Wacław Z/2407/15 2018 2 ZKN
10 10 s 1 4:42.11 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/0745/15 2018 2 ZKN
11 11 s 1 4:44.68 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda Śląska 00 U20 SL III CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2018 2 ZKN
1 12 s 2 4:44.79 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/2443/15 2018 3
2 13 s 2 4:46.94 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U20 PK III ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2018 3 ZKN
3 14 s 2 4:47.19 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław 00 U20 DS III GOLEC Dominik Z/0226/16 2018 2 ZKN
4 15 s 2 4:47.35 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2018 2 LDK! ZKN
5 16 s 2 4:48.08 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0537/15 2018 2 ZKN
6 17 s 2 4:48.94 BEREŹNICKA Monika UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U20 PK III SUGIER Maria Z/0280/15 2018 3 LDK! ZKN
7 18 s 2 4:49.31 KOWALSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP III MARCINÓW Ryszard Z/1741/16 2018 2 ZKN
8 19 s 2 4:51.07 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP III ADAMEK Marek Z/1196/15 2018 2 ZKN
9 20 s 2 4:52.55 GRUSZKOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP JAROS Marek Z/2919/15 2018 3 ZKN 57
10 21 s 2 4:55.32 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U20 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2018 2 ZKN
5000 m K
1 s 1 17:21.48 POGODA Kamila MKST Astra Nowa Sól 99 U20 LB II BIESIADA Ryszard Z/1455/15 2018 1 KN
2 s 1 17:28.16 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/2514/15 2018 2 ZKN
3 s 1 17:32.51 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II DMP DĄBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2018 2 ZKN 109
4 s 1 17:40.79 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00 U20 LB II ORŁOWSKI Andrzej Z/2018/15 2018 1 KN
5 s 1 17:43.07 DIAS Julia GKS Żukowo 99 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1305/15 2018 2 ZKN
6 s 1 17:48.61 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/2769/15 2018 2 ZKN
7 s 1 18:37.71 MAŁEK Emilia MKS Agros Chełm 00 U20 LU III MAZUREK Marek Z/2637/15 2018 3
8 s 1 18:51.03 STAWARZ Karolina WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U20 DS III GRZYBEK Grzegorz Z/0949/15 2018 3
9 s 1 18:52.17 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U20 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2018 2 ZKN
10 s 1 19:20.85 PIERZCHAŁA Magdalena LKS Koluszki 99 U20 LD III TOMCZYK Antoni Z/2755/15 2018 3 LDK!
11 s 1 19:50.44 MOCZYDLAK Karolina MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -- ADAMEK Marek Z/2621/15 2018 3
12 s 1 19:53.07 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 99 U20 PM -- BODZIAK Igor Z/0375/15 2018 3 ZKN
13 s 1 19:56.54 PIETRUCZUK Alicja MLKS Czarni Olecko 00 U20 WN -- BRYNDA Marcin Z/1795/16 2018 BEZ LDK!
100 m pł K
1 4 e 1 14.07 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +0.9 I BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1 ZKN
2 5 e 1 14.43 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP +0.9 I DMP MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2018 1 ZKN 120
3 7 e 1 14.58 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP +0.9 II SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2018 1 ZKN
4 10 e 1 15.06 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB +0.9 II WOŹNIAK Agnieszka Z/0505/17 2018 1 ZKN
5 13 e 1 15.25 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.9 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2
6 15 e 1 15.71 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS +0.9 II KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2018 3
7 16 e 1 15.77 WÓJS Marika MKS Hermes Gryfino 99 U20 ZP +0.9 III STEFAŃSKI Jacek Z/0645/15 2018 3
1 1 e 2 13.87 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +1.1 I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2018 M KN
2 3 e 2 13.94 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +1.1 I MAZUR Janusz Z/0536/15 2018 1 KN
3 8 e 2 14.72 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U20 WP +1.1 II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3655/15 2018 2 ZKN
4 9 e 2 15.00 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U20 WP +1.1 II CHWAŁEK Jarosław Z/1465/15 2018 1 ZKN
5 12 e 2 15.24 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL +1.1 II DMP JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2018 1 ZKN 91
6 17 e 2 15.84 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U20 LU +1.1 III DMP MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2018 4 73
  e 2 DNF FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +1.1 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN
1 2 e 3 13.89 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP +1.3 I DMP HULISZ Robert Z/0397/15 2018 1 KN 142
2 6 e 3 14.53 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +1.3 II KITLIŃSKI Piotr Z/1853/16 2018 2
3 11 e 3 15.18 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +1.3 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
4 14 e 3 15.48 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +1.3 II DMP ŚLUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2 84
5 18 e 3 16.65 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +1.3 III BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3
6 19 e 3 16.80 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00 U20 DS +1.3 III MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2018
7 20 e 3 17.72 BORKOWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP +1.3 IV MARCINÓW Ryszard Z/3537/15 2018 3 ZKN
1 f 1 13.79 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +1.0 I MAZUR Janusz Z/0536/15 2018 1 KN
2 f 1 13.87 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP +1.0 I DMP HULISZ Robert Z/0397/15 2018 1 KN 143
3 f 1 14.18 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +1.0 I BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1 ZKN
4 f 1 14.40 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP +1.0 I SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2018 1 ZKN
5 f 1 14.58 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +1.0 II KITLIŃSKI Piotr Z/1853/16 2018 2
6 f 1 14.67 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U20 WP +1.0 II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3655/15 2018 2 ZKN
7 f 1 14.82 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP +1.0 II DMP MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2018 1 ZKN 106
8 f 1 15.03 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U20 WP +1.0 II CHWAŁEK Jarosław Z/1465/15 2018 1 ZKN
1 f 2 15.01 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -0.7 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
2 f 2 15.05 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL -0.7 II DMP JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2018 1 ZKN 98
3 f 2 15.38 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -0.7 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2
4 f 2 15.86 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.7 III DMP ŚLUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2 72
5 f 2 15.96 WÓJS Marika MKS Hermes Gryfino 99 U20 ZP -0.7 III STEFAŃSKI Jacek Z/0645/15 2018 3
6 f 2 16.34 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS -0.7 III KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2018 3
  f 2 DNF ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U20 LU -0.7 -- DMP MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2018 4
  f 2 DNF PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB -0.7 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0505/17 2018 1 ZKN
Trójskok K
1 f 1 12.59 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP +1.3 I STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2018 1 KN
2 f 1 12.38 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U20 SL +1.8 I BIELA Marek Z/0307/15 2018 1 KN
3 f 1 12.26 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL +2.7 I PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2018 2 ZKN
4 f 1 12.23 STRĄCZEK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 99 U20 DS +2.0 I KOKOT Zdzisław Z/0507/15 2018 2 ZKN
5 f 1 12.06 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.4 I MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2018 2 ZKN
6 f 1 12.02 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP +2.3 I KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2018 1 KN
7 f 1 11.80 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD +0.6 II KOTOWSKI Jan Z/2549/15 2018 2 ZKN
8 f 1 11.77 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP +2.3 II ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2018 2 ZKN
9 f 1 11.53 LACH Jagoda MKL Toruń 99 U20 KP +0.6 II DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/0398/15 2018 2 ZKN 88
10 f 1 11.26 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP +0.9 III WIELGOSZ Sławomir Z/1993/15 2018 3 LDK! ZKN
11 f 1 11.17 PABIANEK Angelika AZS Łódź 99 U20 LD +2.1 III SADACH Aneta Z/0301/16 2018 2 ZKN
12 f 1 11.10 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA +1.4 III DMP KRAWCEWICZ Maria Z/0725/15 2018 2 ZKN 75
  11.72 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP -0.2 II ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2018 2 ZKN
Dysk (1) K
1 f 1 46.06 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U20 PM I MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2018 1 KN
2 f 1 43.92 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U20 WP I GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2018 1 KN
3 f 1 40.62 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Ostrołęka 99 U20 MZ II SZUSTER Katarzyna Z/2531/15 2018 2 ZKN
4 f 1 40.26 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 99 U20 SL II BONK Stanisław Z/3030/15 2018 II ZKN
5 f 1 38.31 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U20 OP II BUŚKO Przemysław Z/2816/15 2018 2 ZKN
6 f 1 38.24 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD II JOACHIMIAK Robert Z/4834/15 2018 2 ZKN
7 f 1 37.33 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U20 PK II RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2018 2 ZKN
8 f 1 33.82 TOBIASZ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 00 U20 PM III KWIATKOWSKI Lech Z/0195/16 2018 3 ZKN
9 f 1 33.47 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP III WINNY Antoni Z/6220/15 2018 3
10 f 1 33.35 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U20 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2018 3 ZKN
11 f 1 32.94 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00 U20 LU III WEŁNA Emilia Z/5444/15 2018 3
12 f 1 32.93 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2018 3
13 f 1 32.73 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 99 U20 MA III B.D. # Z/0831/15 2018 3
14 f 1 32.19 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/1064/15 2018 3 ZKN
15 f 1 24.02 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U20 MA -- DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
  f 1 NM BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM -- BLASZKE Mirosław Z/5600/15 2018 2 ZKN
200 m M
1 f 1 21.68 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP +0.1 I JAGACIAK Jarosław Z/1611/16 2018 2
2 f 1 21.74 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD +0.1 I NABIAŁEK Łukasz # Z/1532/15 2018 1 KN
3 f 1 21.82 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB +0.1 I WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2018 1 KN
4 f 1 21.93 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +0.1 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN
5 f 1 21.98 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN +0.1 II BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2018 M KN
6 f 1 22.17 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +0.1 II WALCZAK Michał Z/1067/17 2018
7 f 1 22.21 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL +0.1 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
  f 1 DQ WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +0.1 -- B.D. Z/1746/15 2018 KN
1 f 2 22.30 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +0.4 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2018 1 KN
2 f 2 22.50 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK +0.4 II MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 ZKN
3 f 2 22.54 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U20 PD +0.4 II B.D. Z/1796/16 2018
4 f 2 22.77 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +0.4 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
5 f 2 23.46 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +0.4 III WOŹNIAK Daniel Z/0508/15 2018 2 ZKN
6 f 2 25.28 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U20 DS +0.4 -- PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2018 2 ZKN
  f 2 DNF WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD +0.4 -- KOWALSKI Robert Z/2699/16 2018 2 ZKN
1500 m M
1 1 s 1 3:58.04 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK II BARSZCZ Mirosław Z/1224/16 2018 2 KN
2 2 s 1 3:59.08 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0312/15 2018 1 KN
3 3 s 1 3:59.38 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 3:59.38 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00 U20 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2018 2 KN
5 5 s 1 4:00.76 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99 U20 WP II DMP GRENDA Jan Z/0699/16 2018 2 ZKN 67
6 6 s 1 4:00.79 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/2581/15 2018 KN
7 7 s 1 4:02.10 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS III B.D. Z/2602/15 2018 3 ZKN
8 8 s 1 4:02.45 WOLENDER Jakub RAZ Szczecin 00 U20 ZP III SZYCH Robert Z/6204/15 2018 2 LDK!
9 9 s 1 4:02.49 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0911/15 2018 2 ZKN
10 10 s 1 4:02.49 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA III MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2018 2 ZKN
11 11 s 1 4:02.68 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0494/17 2018 2 ZKN
12 22 s 1 4:12.55 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 99 U20 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/2206/15 2018 3
13 25 s 1 4:15.44 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK IV KOWAL Piotr Z/2668/15 2018 3 ZKN
1 12 s 2 4:05.87 CHEŁMIK Sergiusz RKS Łódź 00 U20 LD III JASZCZAK Stanisław Z/1711/16 2018 3
2 13 s 2 4:05.97 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 00 U20 WP III GORCZYŃSKI Paweł Z/1159/16 2018 3
3 14 s 2 4:06.03 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 00 U20 DS III GOLEC Dominik Z/2793/15 2018 3 ZKN
4 15 s 2 4:06.41 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III ZALEWSKI Jan Z/2035/15 2018 3 ZKN
5 16 s 2 4:07.18 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2018 3 LDK! ZKN
6 17 s 2 4:07.85 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III DMP DĄBROWSKI Tomasz Z/2034/15 2018 3 ZKN 47
7 18 s 2 4:08.27 KAWALERSKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0196/16 2018 3 ZKN
8 19 s 2 4:09.00 WEREMCZUK Krzysztof niestowarzyszony # 00 U20 III B.D. Z/2323/15 2018 ZKN
9 20 s 2 4:10.17 ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin 99 U20 ZP III SZYCH Robert B.D. Z/0436/15 2018
10 21 s 2 4:12.04 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/0082/18 2018
11 23 s 2 4:13.79 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/1194/15 2018 2 ZKN
12 24 s 2 4:15.01 WIECZOREK Alan AML Słupsk 00 U20 PM IV BORUSIŃSKI Piotr Z/0198/16 2018 3 LDK! ZKN
13 26 s 2 4:20.66 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1769/15 2018 3 ZKN
5000 m M
1 2 s 1 15:25.84 JARCZOK Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL III JARCZOK Miłosz Z/0361/15 2018 2 ZKN
2 3 s 1 15:26.00 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy 00 U20 PM III KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2018 2 ZKN
3 4 s 1 15:27.42 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2018 1 KN
4 5 s 1 15:29.56 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 00 U20 WP III GRENDA Jan Z/0013/15 2018 3 ZKN
5 6 s 1 15:32.81 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2018 3 ZKN
6 7 s 1 15:33.49 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0333/15 2018 3
7 8 s 1 15:38.13 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK III ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2018 2 ZKN
8 9 s 1 15:39.60 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL III PASZTA Wiesław Z/0586/15 2018 2 ZKN
9 11 s 1 15:43.90 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 99 U20 WP III GRENDA Jan Z/0863/15 2018 3 ZKN
10 12 s 1 15:44.64 JAROSZEWSKI Cezary KS Maków Biega 00 U20 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0456/17 2018 4
11 13 s 1 15:45.37 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00 U20 PD III SOWÓL Bogusław Z/1541/15 2018 2 LDK! ZKN
12 14 s 1 15:46.11 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 99 U20 SL III PASZTA Wiesław Z/3240/15 2018 3 ZKN
13 15 s 1 15:49.15 WIŚNIEWSKI Kacper KB Dziesiątka Białogard 00 U20 ZP III CICHOCKI Jarosław Z/1715/15 2018 3 ZKN
14 16 s 1 15:50.51 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1780/15 2018 3 ZKN
15 17 s 1 15:54.45 SZYMAŃSKI Krystian PLKS Gwda Piła 99 U20 WP III SZYMAŃSKI Andrzej Z/1535/16 2018 3
16 18 s 1 15:59.18 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL III HELBIK Marzanna Z/0664/15 2018 3
17 21 s 1 16:14.09 GUMKOWSKI Szymon LKS Zorza Gdynia 99 U20 PM III WALENDZIAK Renata Z/1919/18 2018
1 1 s 2 15:22.63 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 99 U20 SL III B.D. Z/2051/16 2018 2 ZKN
2 10 s 2 15:42.23 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2018 3 ZKN
3 19 s 2 16:02.53 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2018 3
4 20 s 2 16:07.23 CZYŻ Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/0976/15 2018 2 ZKN
5 22 s 2 16:16.60 KLATKA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0357/15 2018 4
6 23 s 2 16:22.45 GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/2404/15 2018 3
7 24 s 2 16:22.96 DUDCZAK Michał UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA IV KLIMEK Józef Z/1757/17 2018 4
8 25 s 2 16:26.08 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 99 U20 PM IV BORUSIŃSKI Piotr Z/1917/17 2018
9 26 s 2 16:45.53 CZAK Daniel LZS KL Kotwica Brzeg 99 U20 OP IV MODRZEJEWSKI Kazimierz Z/1501/18 2018
10 27 s 2 16:48.65 TWOREK Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/1803/17 2018 4
11 28 s 2 16:52.51 STRASZAK Piotr LKS Zorza Gdynia 00 U20 PM IV WALENDZIAK Renata Z/1506/18 2018
12 29 s 2 17:00.79 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 99 U20 PM IV BODZIAK Igor Z/0200/15 2018 4
13 30 s 2 17:07.72 SKORUPA Kamil UKS Filipides Teresin 99 U20 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0639/18 2018 BEZ LDK!
  s 2 DNF FOBKE Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof # Z/4721/17 2018 BEZ
110 m pł M (99.1) M
1 3 e 1 14.84 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD +1.3 II TOMCZYK Kazimierz Z/3705/15 2018 2 ZKN
2 6 e 1 14.99 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD +1.3 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2 ZKN
3 7 e 1 15.01 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU +1.3 II MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018
4 9 e 1 15.03 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +1.3 II WOŹNIAK Daniel Z/4394/15 2018 2 ZKN
5 11 e 1 15.40 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U20 PM +1.3 II KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2018 2 LDK! ZKN
6 13 e 1 16.15 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +1.3 III SUPROŃ Jaroslaw Z/2445/15 2018 2 ZKN
  e 1 DQ MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +1.3 -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 2 ZKN
1 1 e 2 14.50 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +1.7 I BOROŃ Aldona Z/0582/15 2018 1 ZKN
2 2 e 2 14.62 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD +1.7 II NABIAŁEK Łukasz # Z/1535/15 2018 2 ZKN
3 4 e 2 14.90 STASIAK Dawid MKL Szczecin 99 U20 ZP +1.7 II IWIŃSKA Anna Z/5192/15 2018 2 ZKN
4 5 e 2 14.94 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +1.7 II KITLIŃSKI Piotr Z/0724/15 2018 1 KN
5 8 e 2 15.02 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U20 WP +1.7 II KACZOR Adam Z/4473/15 2018 1 ZKN
6 10 e 2 15.17 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP +1.7 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2018 2
7 12 e 2 15.46 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +1.7 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
  e 2 DQ KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +1.7 -- B.D. Z/0440/15 2018 2 ZKN
1 f 1 14.20 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -0.1 I BOROŃ Aldona Z/0582/15 2018 1 ZKN
2 f 1 14.38 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -0.1 I NABIAŁEK Łukasz # Z/1535/15 2018 2 ZKN
3 f 1 14.56 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U20 LU -0.1 II KITLIŃSKI Piotr Z/0724/15 2018 1 KN
4 f 1 14.95 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU -0.1 II MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018
5 f 1 15.00 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U20 WP -0.1 II KACZOR Adam Z/4473/15 2018 1 ZKN
6 f 1 15.02 STASIAK Dawid MKL Szczecin 99 U20 ZP -0.1 II IWIŃSKA Anna Z/5192/15 2018 2 ZKN
7 f 1 15.02 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD -0.1 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2 ZKN
8 f 1 15.26 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -0.1 II TOMCZYK Kazimierz Z/3705/15 2018 2 ZKN
Wzwyż M
1 f 1 2.02 SZTANDUR Piotr MKS Inowrocław 00 U20 KP II NIEMCZYN Dariusz Z/2763/16 2018 1 KN
2 f 1 1.98 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn Koźle 00 U20 OP II SACZKO Andrzej Z/2877/15 2018 2 KN
3 f 1 1.98 CHMIELEWSKI Kevin WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U20 DS II GRZYBEK Grzegorz Z/0947/15 2018 2 ZKN
4 f 1 1.98 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS II PIASECKI Grzegorz Z/0072/14 2018 2 ZKN
5 f 1 1.94 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM III NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2018 1 ZKN
6 f 1 1.94 KOSTKIEWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK III SUGIER Maria Z/0505/15 2018 2 ZKN
7 f 1 1.94 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/2551/15 2018 2 ZKN
8 f 1 1.94 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB III MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2018 2 ZKN
9 f 1 1.85 ŚWIĄĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL III DMP MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 66
10 f 1 1.80 DUDEK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U20 DS IV GRZYBEK Grzegorz Z/0695/16 2018 4
11 f 1 1.80 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2018 2
12 f 1 1.80 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP IV KENSIK Jan Z/1503/16 2018 3
13 f 1 1.80 LIER Oskar MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0484/15 2018 4
14 f 1 1.75 ŁOJEK Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD IV KOTOWSKI Jan Z/5056/15 2018 3
Tyczka M
1 f 1 4.60 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0579/15 2018 2 KN ZKN
2 f 1 4.50 BIALIC Tomasz MKS Piast Lwówek Śląski 00 U20 DS I BIALIC Marek Z/1161/15 2018 2 LDK! KN
3 f 1 4.50 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ I BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN
4 f 1 4.50 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U20 LD I KUBIAK Robert Z/0409/15 2018 1 KN
5 f 1 4.40 AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ II GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2018 2 ZKN
6 f 1 4.20 TOMCZAK Aleksander OSOT Szczecin 99 U20 ZP II SZCZEPAŃSKI Marcin Z/0695/15 2018 2 ZKN
7 f 1 4.20 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ II DMP MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2018 2 ZKN 87
8 f 1 4.00 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 99 U20 DS II DMP ŁOŚ Dariusz Z/3254/15 2018 2 ZKN 74
8 f 1 4.00 CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 99 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/0503/15 2018 2 ZKN
10 f 1 4.00 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra 00 U20 LB II HUDYMA Justyna Z/3982/15 2018 2
11 f 1 4.00 WESOŁOWSKI Krzysztof OSOT Szczecin 99 U20 ZP II SZCZEPAŃSKI Marcin Z/0696/15 2018 2
11 f 1 4.00 PARZYSZEK Fryderyk SKLA Sopot 99 U20 PM II JURGA Łukasz Z/0126/15 2018 2
13 f 1 4.00 PLESKACZ Marcin MKL Szczecin 00 U20 ZP II ASMOLOV Maksym Z/5712/15 2018 2
14 f 1 3.60 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS III DMP GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2018 3 ZKN 49
  f 1 NM GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U20 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2018 2 ZKN
Trójskok M
1 f 1 14.08 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -1.7 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2018 3
2 f 1 14.00 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -1.4 III DMP SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2018 3 KN 77
3 f 1 13.88 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.3 III BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2018 3 LDK! ZKN
4 f 1 13.70 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U20 KP -0.4 III KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2018 3 ZKN
5 f 1 13.50 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +0.4 III DMP CHMIELEWSKI Marek Z/2681/17 2018 3 ZKN 63
6 f 1 13.49 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -0.8 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2018 3 ZKN
7 f 1 13.38 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA -1.0 III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2018 3 ZKN
8 f 1 13.28 YARUSHINSKIY Nikita UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP -0.7 III KACZOR Mieczysław Z/3561/18 2018
9 f 1 12.72 SMUS Artur MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD -0.3 IV KUŚ Tomasz Z/1780/16 2018 3
10 f 1 12.55 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 00 U20 WP -1.2 -- KACZOR Adam Z/2346/17 2018 4
11 f 1 12.45 JAROSŁAWSKI Kamil AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +0.2 -- DMP CHMIELEWSKI Marek Z/6108/15 2018 3 36
12 f 1 12.38 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U20 WP -0.4 -- GÓRSKI Dariusz Z/3148/15 2018 2
13 f 1 12.37 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL +0.2 --
14 f 1 12.32 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -0.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0361/16 2018 4
15 f 1 12.14 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +0.1 -- NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2018 BEZ
  f 1 NM DZIEDZIECH Miłosz GKS Olimpia Grudziądz # 99 U20 KP 0.0 -- DMP MAGDOWSKI Michał Z/0542/15 2018 3 ZKN
  f 1 NM NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB 0.0 -- WALCZAK Jerzy Z/1239/18 2018 3
  f 1 NM MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/2273/15 2018 3 ZKN
Dysk (1.75) M
1 f 1 57.73 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU I KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2018 1 KN
2 f 1 52.81 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB I SZWARC Zygmunt Z/0987/15 2018 2
3 f 1 51.90 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2018 1 KN
4 f 1 50.70 KOWALSKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ I WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2018 2 ZKN
5 f 1 49.87 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1812/15 2018 1 ZKN
6 f 1 48.35 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2018 2 ZKN
7 f 1 48.14 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2018 1 ZKN
8 f 1 44.91 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II WIEJAK Izydor Z/3909/16 2018 ZKN
9 f 1 43.82 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U20 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2018 2 ZKN
10 f 1 43.74 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U20 OP III GŁOWACKI Leszek # Z/3320/15 2018 1 ZKN
11 f 1 43.39 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2018 2 LDK!
12 f 1 41.48 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/2573/15 2018 3
13 f 1 41.22 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD III JOACHIMIAK Robert Z/4350/15 2018 2 ZKN
14 f 1 41.00 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III WALCZAK Aleksandra Z/5953/15 2018 3 ZKN
15 f 1 40.67 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2018 2 ZKN
16 f 1 38.75 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2018 1 KN
17 f 1 37.56 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB IV SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 2
  f 1 NM ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ -- SZUSTER Konrad Z/1818/15 2018 2 ZKN
Młot (6) M
1 f 1 67.10 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U20 LU I ROSA Mikołaj Z/3659/15 2018 ZKN
2 f 1 59.58 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2018 2 KN ZKN
3 f 1 59.46 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/5594/15 2018 2 ZKN
4 f 1 56.32 KOLANO Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 99 U20 PK II MOMOT Krzysztof Z/4485/15 2018 2 ZKN
5 f 1 56.02 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 00 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/5659/15 2018 3
6 f 1 55.07 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ II ROSA Mikołaj Z/2247/16 2018 2 ZKN
7 f 1 53.64 BOMBA Błażej MUKS Park Zduńska Wola 99 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/4276/15 2018 2 ZKN
8 f 1 52.19 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/4691/15 2018 2 ZKN
9 f 1 48.88 ODOLCZYK Michał OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ III ROSA Mikołaj Z/3939/15 2018 3 ZKN
10 f 1 48.16 STACHOWSKI Arkadiusz MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP III JUSIAK Bogusław Z/4735/15 2018 3
11 f 1 45.90 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 2
12 f 1 44.74 KOWALSKI Bartosz UKS Achilles Leszno 99 U20 WP III GÓRSKA Hanna Z/0897/17 2018 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.960461139679 sekund