Warszawa 01.07.2018
Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018
100 m K
1 3 e 1 12.20 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +0.9 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
3 7 e 1 12.58 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +0.9 II CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2018 2
4 8 e 1 12.64 GˇSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ +0.9 II KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2018 2 ZKN
5 9 e 1 12.71 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.9 II BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2018 2
6 12 e 1 13.16 KWASIBORSKA Julia MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ +0.9 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2103/18 2018
7 14 e 1 13.22 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U16 MZ +0.9 IV JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 4
2 11 e 2 13.04 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 98 U23 MZ +2.5 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2018
3 13 e 2 13.18 KORNECKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 90 Sen SL +2.5 III BIEDERMANN Roman 3
4 15 e 2 13.28 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ +2.5 IV CZYŻ Maciej Z/1919/16 2018 4
5 16 e 2 13.61 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ +2.5 IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 4
3 17 e 3 13.84 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U16 MZ +1.4 V GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2018
4 18 e 3 13.93 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +1.4 -- OBROCKI Bogdan Z/3156/16 2018 BEZ
5 21 e 3 14.57 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +1.4 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2018 4
2 10 e 4 13.02 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ +1.1 III JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2 ZKN
3 19 e 4 14.42 SO¦NIERZ Maria AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +1.1 -- OBROCKI Bogdan Z/4800/18 2018
4 20 e 4 14.49 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +1.1 V CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
5 22 e 4 14.95 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +1.1 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK!
6 f 1 12.50 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +1.0 II CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2018 2
7 f 1 12.72 GˇSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ +1.0 II KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2018 2 ZKN
8 f 1 12.93 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ +1.0 III JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2 ZKN
9 f 1 13.03 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 98 U23 MZ +1.0 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2018
200 m K
1 1 s 1 24.80 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +1.2 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
2 2 s 1 25.27 PANEK Angelika O¦ AZS Poznań 89 Sen WP +1.2 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2018 2
3 3 s 1 25.73 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +1.2 II CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2018 2
4 4 s 1 26.19 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ +1.2 II JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2 ZKN
5 5 s 1 26.33 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +1.2 III RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
6 6 s 1 26.44 KORNECKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 90 Sen SL +1.2 III BIEDERMANN Roman 3
7 9 s 1 27.25 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ +1.2 III CZYŻ Maciej Z/1919/16 2018 4
8 12 s 1 27.47 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U16 MZ +1.2 IV JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 4
1 7 s 2 27.11 MISIAK Michalina UKS Victoria Józefów 04 U16 MZ +2.0 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2934/17 2018 3
2 8 s 2 27.19 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02 U18 MZ +2.0 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2018 3
3 11 s 2 27.30 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ +2.0 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2018 3
4 13 s 2 27.93 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ +2.0 IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 4
5 17 s 2 31.69 TOMCZYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +2.0 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2270/18 2018
1 10 s 3 27.29 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +1.1 III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0376/17 2018 3 LDK! GIM
2 14 s 3 28.04 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ +1.1 -- JENDRYCH Marek Z/0709/14 2018 4
3 15 s 3 28.92 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +1.1 -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3
4 16 s 3 30.61 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +1.1 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2018 4
400 m K
1 1 s 1 59.20 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2018 3
2 2 s 1 60.49 BˇK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2018 3 ZKN
3 3 s 1 62.26 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0709/14 2018 4
4 4 s 1 63.49 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ IV TARASIUK Paweł Z/1772/15 2018 4
5 5 s 1 65.04 NOWAK Kamila OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0368/17 2018 4
6 6 s 1 68.57 CIARKA Patrycja UKS Filipides Teresin 01 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0763/15 2018 BEZ LDK!
1 s 2 68.76 SZEWCZYK Sylwia OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/2269/18 2018
2 s 2 70.89 SIMCZUK Julia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/2268/18 2018
3 s 2 72.56 BORKOWSKA Natalia MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ --
4 s 2 76.17 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
5 s 2 82.06 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK!
800 m K
1 s 1 2:17.35 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2018 3 LDK! ZKN
2 s 1 2:25.50 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1767/15 2018 3
3 s 1 2:25.97 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ IV KUBIK Ilona Z/1363/18 2018
4 s 1 2:31.09 HALK Ida LKS Zorza Gdynia 03 U16 PM IV WALENDZIAK Renata Z/2826/16 2018 4
5 s 1 2:31.26 DROSZKOWSKA Zuzanna LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM IV WALENDZIAK Renata Z/3083/15 2018 4
6 s 1 2:47.77 DUDEK Anna MKS Polonia Warszawa 03 U16 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0384/16 2018 BEZ
7 s 1 2:58.73 WIERZBICKA Maja ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB -- TRZOS Leszek
  s 1 DNF KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2018 LDK! GIM
100 m pł J MŁ K
3 3 e 1 15.51 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +0.8 II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0376/17 2018 3 LDK! GIM
3 f 1 15.39 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +0.7 II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0376/17 2018 3 LDK! GIM
100 m pł K
1 1 e 1 14.18 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +0.8 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
2 2 e 1 15.19 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +0.8 II RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
1 f 1 14.28 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +0.7 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
2 f 1 15.30 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +0.7 II RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
Wzwyż K
1 f 1 1.20 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
2 f 1 1.10 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.40 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2018 ZKN
3 f 1 3.10 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2018 1 LDK! KN GIM
4 f 1 2.80 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ III GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 f 1 2.60 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U18 SK IV WRONA Agnieszka Z/3636/15 2018 3 ZKN
6 f 1 2.60 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/4022/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
  f 1 NM LIPIŃSKA Milena O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk 99 U20 PM -- MIGDA Leszek Z/0583/15 2018 I ZKN
  f 1 NM KAREŃSKA Agata OSOT Szczecin 01 U18 ZP -- KALINICZENKO Wiaczesław Z/4947/15 2018 2 ZKN
W dal K
1 f 1 5.29 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U18 MZ +0.9 III KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2018 3 ZKN
2 f 1 5.18 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ +2.1 III GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
3 f 1 4.71 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ +2.9 V MAJEWSKI Zbigniew Z/0203/18 2018 BEZ
4 f 1 4.68 KUBIAK Maja UKS Otrębusy 03 U16 MZ +2.6 V GOLJANEK Janusz Z/1354/17 2018 5
Kula (4) K
2 f 1 13.14 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 95 Sen PD I B.D. KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2018 1
3 f 1 8.95 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3
Dysk (1) K
1 f 1 46.40 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 95 Sen PD I B.D. KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2018 1
2 f 1 44.18 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Ostrołęka 99 U20 MZ I SZUSTER Katarzyna Z/2531/15 2018 2 ZKN
3 f 1 35.58 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U20 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2018 1
Młot (3) K
1 f 1 35.84 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ IV ROSA Mikołaj Z/2267/18 2018
100 m M
1 3 e 1 10.91 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB +1.0 II CUCH Tadeusz Z/0530/17 2018 1
3 7 e 1 11.12 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +1.0 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
4 10 e 1 11.27 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +1.0 II BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
5 12 e 1 11.44 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM +1.0 III SĘKOWSKA Anna Z/1030/15 2018 2 ZKN
6 11 e 1 11.44 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 Sen MZ +1.0 III OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2018 2
7 14 e 1 11.55 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.0 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
8 16 e 1 11.61 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +1.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
2 9 e 2 11.27 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.8 II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN
3 13 e 2 11.45 ZAKHARIAN Kennet UKS Kusy Warszawa 01 U18 MZ +0.8 III KĘDZIORA Robert B.D. Z/3854/16 2018 2
4 15 e 2 11.58 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.8 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 4
5 17 e 2 11.66 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +0.8 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
6 18 e 2 11.87 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ +0.8 IV CZYŻ Maciej Z/2133/17 2018 3
7 20 e 2 11.97 SYPNIEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +0.8 -- B.D. RˇCZKA Paweł , Z/4514/18 , 2018 BEZ
3 19 e 3 11.92 WÓJCICKI Wiktor UKS Herkules Sulejówek 03 U16 MZ +2.0 IV B.D. Z/4788/18 2018
4 22 e 3 12.27 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +2.0 V BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2018
5 24 e 3 12.33 SADOWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +2.0 -- KRYŃSKI Kamil KALINOWSKI Paweł Z/6487/15 2018 LDK!
6 23 e 3 12.33 SZMAGALSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +2.0 -- ŁATKO Barbara Z/3995/15 2018 BEZ
7 25 e 3 12.35 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +2.0 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2018 4 LDK!
3 21 e 4 12.22 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +1.2 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2018 4
4 26 e 4 12.40 ¦LIWA Jakub MKS Pułtusk 04 U16 MZ +1.2 V B.D. Z/0226/18 2018
5 27 e 4 12.44 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.2 -- RˇCZKA Paweł Z/5890/15 2018 LDK!
6 28 e 4 12.55 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ +1.2 -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2018 5
7 29 e 4 14.69 MISZCZYSZYN Bartosz KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +1.2 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0837/18 2018 BEZ LDK!
5 f 1 10.88 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB +1.6 I CUCH Tadeusz Z/0530/17 2018 1
6 f 1 11.13 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +1.6 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
7 f 1 11.27 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +1.6 II BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
8 f 1 11.37 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 Sen MZ +1.6 III OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2018 2
9 f 1 11.45 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM +1.6 III SĘKOWSKA Anna Z/1030/15 2018 2 ZKN
200 m M
1 1 s 1 21.35 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89 Sen DS +0.5 M SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3817/11 2018 MM KN
2 2 s 1 21.88 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +0.5 I ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2018 2
3 3 s 1 22.04 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB +0.5 II CUCH Tadeusz Z/0530/17 2018 1
4 4 s 1 22.17 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS +0.5 II ROSTEK William Z/0272/14 2018 1
5 5 s 1 22.70 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM +0.5 II SĘKOWSKA Anna Z/1030/15 2018 2 ZKN
6 8 s 1 22.95 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ +0.5 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2018 2 LDK! ZKN
7 12 s 1 23.28 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.5 III BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
1 6 s 2 22.86 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ +1.3 III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1122/14 2018 LDK!
2 9 s 2 23.18 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.3 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
3 10 s 2 23.21 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +1.3 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 4
4 11 s 2 23.23 TYLAK Łukasz O¦ AZS Poznań 90 Sen WP +1.3 III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2018 2
5 13 s 2 23.73 MORZEWSKI Marceli UKS Victoria Józefów 00 U20 MZ +1.3 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4261/15 2018 2 ZKN
6 15 s 2 24.33 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +1.3 IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2018 4
1 7 s 3 22.93 ZAKHARIAN Kennet UKS Kusy Warszawa 01 U18 MZ +1.9 III KĘDZIORA Robert B.D. Z/3854/16 2018 2
2 14 s 3 24.33 WÓJCICKI Wiktor UKS Herkules Sulejówek 03 U16 MZ +1.9 IV B.D. Z/4788/18 2018
3 16 s 3 24.58 SZMAGALSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +1.9 -- ŁATKO Barbara Z/3995/15 2018 BEZ
4 17 s 3 24.76 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +1.9 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
5 18 s 3 24.92 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.9 -- RˇCZKA Paweł Z/5890/15 2018 LDK!
6 19 s 3 24.94 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +1.9 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2018 4 LDK!
7 20 s 3 26.10 SADOWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +1.9 -- KRYŃSKI Kamil KALINOWSKI Paweł Z/6487/15 2018 LDK!
400 m M
1 s 1 48.95 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS ¦l±sk Wrocław 93 Sen DS II LISOWSKI Józef Z/3183/11 2018 1
4 s 1 50.28 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS II ROSTEK William Z/0272/14 2018 1
5 s 1 51.86 CIESIELSKI Kacper KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 91 Sen MZ III B.D. 3
6 s 1 54.50 WYSZOMIRSKI Patryk UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ IV KUBIK Ilona Z/1364/18 2018
3 s 2 53.58 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2985/16 2018 3
4 s 2 57.18 DYNOWSKI Łukasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2834/17 2018 BEZ
5 s 2 57.66 DYNOWSKI Grzegorz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2951/17 2018 BEZ
6 s 2 57.69 WO¬NIAK Julian KS Podlasie Białystok # 01 U18 PD -- MYDLARZ Jerzy ZALEWSKI Jan , Z/4811/18 , 2018
1 s 3 52.19 TYLAK Łukasz O¦ AZS Poznań 90 Sen WP III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2018 2
2 s 3 53.92 BURDZIŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 01 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0638/18 2018 LDK!
3 s 3 54.20 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2018 4 LDK!
4 s 3 63.72 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 04 U16 MZ -- BONIOWSKA Karolina Z/4501/18 2018
5 s 3 73.65 MISZCZYSZYN Bartosz KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0837/18 2018 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:54.12 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 1:54.23 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/1194/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 1:55.32 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 91 Sen SL II B.D. B.D. B.D. , Z/0376/12 , 2018
4 4 s 1 2:00.12 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ III WˇSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2018 2
5 5 s 1 2:01.67 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 90 Sen PD III B.D. Z/1198/11 2018
6 6 s 1 2:01.80 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2018 3 LDK! ZKN
7 7 s 1 2:02.45 TYMIŃSKI Piotr WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1001/17 2018 4
8 8 s 1 2:03.31 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2828/17 , 2018 BEZ
9 9 s 1 2:04.82 LUBELSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1011/16 2018 BEZ LDK!
  s 1 DNF DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2071/15 2018 3 LDK!
  s 1 DNF DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2018 2 LDK! ZKN
1 10 s 2 2:07.11 DˇBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV TARASIUK Paweł Z/1262/16 2018 BEZ
2 11 s 2 2:09.56 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2018 LDK!
3 12 s 2 2:11.06 BŁASZCZYK Kamil MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ V MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2018
4 13 s 2 2:11.60 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 03 U16 PM V WALENDZIAK Renata Z/0886/17 2018 5
5 14 s 2 2:15.79 PREJC Mikołaj LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/1505/18 2018
6 15 s 2 2:17.24 JADCZAK Adrian LKS Zorza Gdynia 04 U16 PM -- WALENDZIAK Renata Z/0074/18 2018
7 16 s 2 2:18.78 DOMAŃSKI Antoni MKS Lesznowola 02 U18 MZ -- B.D. Z/1486/17 2018 LDK!
8 17 s 2 2:23.21 MIŁKOWSKI Wiktor ¦UKS Polna Warszawa 05 U14 MZ -- B.D. Z/4232/17 2018 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 3:57.89 MŁYNARZ Kamil SKB Kra¶nik 90 Sen LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2018 3
2 2 s 1 3:59.96 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 4:02.03 PIRÓG Michał AZS UMCS Lublin 95 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0444/13 2018 2
4 4 s 1 4:03.08 ¦WIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2018
5 5 s 1 4:17.35 DˇBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/5221/15 2018 3 LDK!
6 6 s 1 4:17.82 GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/2404/15 2018 3
7 7 s 1 4:28.76 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2018 4
8 8 s 1 4:29.02 PUSTUŁKA Konrad AKL Ursynów Warszawa 80 Weteran MZ -- ROSŁON Sławomir Z/3855/18 2018 BEZ
9 9 s 1 5:10.27 ROSZKOWSKI Łukasz RK Athletics Warszawa 88 Sen MZ -- KALKA Kamil Z/2557/18 2018
  s 1 DNF NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz B.D.
  s 1 DNF MYDLAK Tomasz MKS Agros Chełm 94 Sen LU -- MAZUREK Marek Z/0635/12 2018 2
110 m pł J MŁ M
1 e 1 14.70 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +0.3 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
5 e 1 15.47 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.3 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
6 e 1 17.63 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.3 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
2 f 1 15.37 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +1.7 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
4 f 1 17.34 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +1.7 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
110 m pł M (99.1) M
4 e 1 15.41 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +0.3 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
3 f 1 15.60 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +1.7 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
110 m pł M
2 e 1 14.84 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +0.3 I BOROŃ Aldona Z/0582/15 2018 1 ZKN
3 e 1 14.85 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +0.3 I B.D. Z/0440/15 2018 2 ZKN
1 f 1 14.81 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +1.7 I B.D. Z/0440/15 2018 2 ZKN
  f 1 DQ WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +1.7 -- BOROŃ Aldona Z/0582/15 2018 1 ZKN
3000 m prz M
1 s 1 9:15.50 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 99 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/0333/15 2018 3
2 s 1 9:39.92 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa 92 Sen MZ III B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof , Z/5072/11 , 2018 2
3 s 1 9:55.51 KROCHMAL Paweł AKL Ursynów Warszawa 93 Sen MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2902/11 2018 2
Wzwyż M
1 f 1 1.55 MISZCZYSZYN Bartosz KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0837/18 2018 BEZ LDK!
Tyczka M
  f 1 NM MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2018 3 LDK! ZKN
Kula (5) M
1 f 1 14.78 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3
2 f 1 9.24 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
Kula (6) M
2 f 1 16.63 NIED¬WIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2018 1 ZKN
Dysk (1) M
1 f 1 41.47 MARKOWSKI Przemysław OKS Start Otwock 04 U16 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3746/17 2018 5
Dysk (1.5) M
1 f 1 55.34 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU I MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2018 2 ZKN GIM
2 f 1 43.41 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3
3 f 1 19.16 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2018 BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 60.41 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamo¶ć 00 U20 LU I KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2018 1 KN
3 f 1 48.07 KOWALSKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2018 2 ZKN
4 f 1 46.86 NIED¬WIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1812/15 2018 1 ZKN
  f 1 NM BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN
Dysk (2) M
1 f 1 59.15 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93 Sen LU M KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. Z/1411/11 2018 KN
3 f 1 49.42 KACPRZAK Mateusz AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ I OLSZEWSKI Radosław KĘCKI Krzysztof , Z/3356/11 , 2018
4 f 1 40.15 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 95 Sen MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara STANISLAWSKI Krzysztof Z/4671/11 2018 2
Młot (5) M
1 f 1 59.76 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II GÓRA Marcin Z/2530/16 2018 3 ZKN
Młot (6) M
1 f 1 60.86 KO¬LICKI Michał OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ I ROSA Mikołaj Z/3940/15 2018 1 ZKN
Młot (7.26) M
2 f 1 69.96 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamo¶ć 93 Sen LU M ROSA Mikołaj Z/2769/11 2018 KN
Oszczep (700) M
1 f 1 49.84 GAWĘDA Wojciech KS Żak Wałcz 02 U18 ZP IV B.D. Z/2965/16 2018 2 ZKN
2 f 1 31.51 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2018 BEZ
3 f 1 30.23 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
Oszczep (800) M
1 f 1 70.18 KWA¦NIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 Sen LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2018 1 KN
2 f 1 65.13 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I BIELCZYK Piotr B.D. Z/3684/11 2018
3 f 1 58.75 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II BIELCZYK Piotr B.D. Z/5021/15 2018 2
4 f 1 45.29 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ IV PATLA Genowefa Z/2310/16 2018 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.1681900024414 sekund