Częstochowa 01.06.2014
II rzut Ligi Młodzików 2014
100 m K
1 6 s 1 13.07 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 00 U16 SL +2.0 III
2 7 s 1 13.08 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL +2.0 III ZIEMBA Dariusz Z/4573/15 2017 3
3 8 s 1 13.09 JABŁOŃSKA Julia RMKS Rybnik 99 U16 SL +2.0 III
4 9 s 1 13.15 WOLSZCZAK Katarzyna LKS Pszczyna 00 U16 SL +2.0 III
5 13 s 1 13.24 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL +2.0 IV HOMA Wioleta B.D. Z/0362/15 2019
6 14 s 1 13.29 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +2.0 IV #
7 16 s 1 13.34 MERTA Sandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 99 U16 SL +2.0 IV
8 19 s 1 13.43 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 99 U16 SL +2.0 IV
1 1 s 2 12.65 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +2.2 II B.D. # Z/4569/15 2019 M
2 10 s 2 13.19 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +2.2 III
3 11 s 2 13.20 PARZYCH Weronika RMKS Rybnik 00 U16 SL +2.2 III
4 12 s 2 13.21 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +2.2 IV CIUK Marek # Z/3899/15 2018 2
5 15 s 2 13.29 FIGURA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +2.2 IV
6 18 s 2 13.42 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +2.2 IV LDK!
7 22 s 2 13.55 RODENKO Magdalena LKS Pogórze Skoczów 01 U14 SL +2.2 IV
1 17 s 3 13.41 ZIÓŁKOWSKA Weronika MOSM Tychy 00 U16 SL +1.8 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2393/15 2018 3
2 21 s 3 13.49 KUPCZAK Adrianna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL +1.8 IV #
3 27 s 3 13.75 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL +1.8 IV CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
4 34 s 3 13.93 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL +1.8 V ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2019 3
5 41 s 3 14.20 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U16 SL +1.8 V PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
6 45 s 3 14.30 MICHALSKA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +1.8 V
7 65 s 3 14.77 JABŁOŃSKA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL +1.8 --
8 79 s 3 16.28 GRALIKOWSKA Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +1.8 --
1 3 s 4 12.98 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00 U16 SL +1.0 III
2 4 s 4 13.07 ŁˇCKA Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL +1.0 III #
3 20 s 4 13.46 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +1.0 IV
4 25 s 4 13.71 KAWECKA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +1.0 IV
5 30 s 4 13.78 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +1.0 IV
6 32 s 4 13.83 BIAŁEK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL +1.0 V #
7 33 s 4 13.92 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +1.0 V KOKOT Zdzisław B.D. Z/3380/15 2019
8 50 s 4 14.38 CZADER Anna KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +1.0 V #
1 29 s 5 13.76 JAWOR Marta MOSiR Mysłowice # 00 U16 SL +0.4 IV #
2 31 s 5 13.80 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik # 02 U14 SL +0.4 IV FOJCIK Dorota # Z/3458/15 2019 LDK!
3 38 s 5 14.12 GAJ Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +0.4 V
4 39 s 5 14.14 HAJDUŁA Martyna MOSiR Mysłowice # 99 U16 SL +0.4 V PĘKALA Łukasz 5
5 43 s 5 14.25 NOWROTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +0.4 V
6 47 s 5 14.36 PRYCIUK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +0.4 V PASZTA Anna # Z/4778/15 2016 3 LDK!
7 54 s 5 14.47 FIL Justyna GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +0.4 V
8 72 s 5 15.14 JANCZAR Agnieszka MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL +0.4 --
1 42 s 6 14.24 WŁODARCZYK Nikola MOSM Tychy 01 U14 SL +0.8 V
2 51 s 6 14.43 FLEGEL Angelika MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL +0.8 V #
3 56 s 6 14.49 NOWAK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL +0.8 V
4 58 s 6 14.51 POSZWA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +0.8 -- # LDK!
5 60 s 6 14.59 MUSIAŁOWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +0.8 --
6 68 s 6 14.91 GADAMSKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 01 U14 SL +0.8 --
1 2 s 7 12.75 GLEGOŁA Aldona MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL +1.7 II
2 5 s 7 13.07 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +1.7 III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2019 2
3 23 s 7 13.63 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL +1.7 IV HOMA Wioleta Z/4407/15 2019 3
4 24 s 7 13.67 WIECZORKOWSKA Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +1.7 IV
5 28 s 7 13.75 WOJNOWSKA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +1.7 IV # LDK!
6 49 s 7 14.38 WOZNIAKOWSKA Oliwia RMKS Rybnik 01 U14 SL +1.7 V
7 52 s 7 14.45 MANN Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +1.7 V #
1 59 s 8 14.53 UJEK Oliwia TL ROW Rybnik 01 U14 SL +1.4 --
2 62 s 8 14.61 MIKOŁAJCZYK Agnieszka MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL +1.4 --
3 67 s 8 14.89 KRAKOWSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +1.4 -- MICHALSKA Alicja Z/3898/15 2018 BEZ
4 70 s 8 15.05 CZERWIK Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +1.4 --
5 76 s 8 15.30 MICHALSKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL +1.4 --
1 35 s 9 14.05 KURA Weronika MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL +1.7 V MARMUR Stanisław # Z/2765/15 2019 BEZ
2 37 s 9 14.10 BOROWIECKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +1.7 V # LDK!
3 46 s 9 14.30 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U12 SL +1.7 V KMIEĆ Wojciech # Z/2997/17 2019 2
4 53 s 9 14.47 MˇSIOR Justyna KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +1.7 V
5 57 s 9 14.50 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL +1.7 V CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
6 63 s 9 14.68 SZCZEPAŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +1.7 -- MICHALSKA Alicja Z/5243/15 2017 4
7 69 s 9 14.98 DIRKS Weronika MOSiR Mysłowice # 02 U14 SL +1.7 --
1 44 s 10 14.25 JAWOREK Laura TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +2.3 V #
2 48 s 10 14.37 STACHERCZAK Nadia CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +2.3 V
3 55 s 10 14.48 GREŃ Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 00 U16 SL +2.3 V JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3466/15 , 2017 BEZ LDK!
4 61 s 10 14.60 KAPIAS Magdalena LUKS Zabrzeg 00 U16 SL +2.3 --
5 66 s 10 14.86 MAMZEROWSKA Weronika TS AKS Chorzów 00 U16 SL +2.3 --
6 78 s 10 15.71 KACZMAREK Marta CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL +2.3 -- CIUK Marek Z/3358/15 2018 3
1 26 s 11 13.73 RADOLIŃSKA Antonina GKS Piast Gliwice 99 U16 SL +1.4 IV
2 36 s 11 14.06 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +1.4 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
3 40 s 11 14.16 KLUBA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL +1.4 V
4 71 s 11 15.08 FIRLEJ Paulina MOSiR Mysłowice # 00 U16 SL +1.4 --
5 74 s 11 15.17 DAMEK Urszula KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +1.4 --
6 77 s 11 15.38 BEŁTOWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +1.4 --
1 64 s 12 14.73 ŁUPIEŻOWIEC Weronika MOSM Tychy 01 U14 SL +2.0 --
2 73 s 12 15.16 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U12 SL +2.0 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2019 2 LDK!
3 75 s 12 15.24 SKRZYPCZYK Marta CKS Budowlani Częstochowa 02 U14 SL +2.0 -- MICHALSKA Alicja Z/3213/16 2018 4 LDK!
4 80 s 12 16.66 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 05 U12 SL +2.0 -- MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2019 5 LDK!
5 81 s 12 16.67 KOT Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 03 U12 SL +2.0 -- MICHALSKA Alicja BEZ
6 82 s 12 17.12 SUTOR Katarzyna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +2.0 --
7 83 s 12 18.33 FILIPOWICZ Roxana CKS Budowlani Częstochowa 02 U14 SL +2.0 -- MICHALSKA Alicja BEZ
300 m K
1 1 s 1 41.48 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL II CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
2 3 s 1 42.87 STĘPIEŃ Magdalena TL ROW Rybnik 00 U16 SL II
3 4 s 1 43.50 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL III RAMUS Józef Z/2913/15 2019 3
4 10 s 1 45.04 BIELAK Sandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL IV
5 14 s 1 45.88 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL IV B.D. # Z/4336/15 2018 3
1 8 s 2 44.60 WÓJCIK Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL III
2 9 s 2 44.92 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom # 01 U14 SL III SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2
3 11 s 2 45.62 WAŁĘGA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV
1 6 s 3 43.99 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1440/15 2018 4
2 12 s 3 45.63 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL IV BIELA Marek Z/4609/15 2017 3
3 19 s 3 46.09 PALACZ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL IV #
4 20 s 3 46.15 WYCHORSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL IV JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/0887/15 2019 4
  s 3 DQ WOJNOWSKA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- # LDK!
1 13 s 4 45.68 RAŻAKOWSKA Małgorzata MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL IV
2 15 s 4 45.92 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL IV MARMUR Stanisław # Z/3468/15 2019 2 LDK!
3 17 s 4 46.05 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL IV KOBĘDZA Jan # Z/4405/15 2019 2
4 18 s 4 46.06 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV
5 22 s 4 46.94 WOJTYNEK Marta LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1436/15 2018 BEZ
1 21 s 5 46.54 ŁUŻNIAK Marta MOSiR Mysłowice # 01 U14 SL V
2 26 s 5 47.58 PAWLETA Weronika RMKS Rybnik 00 U16 SL V
3 27 s 5 47.71 RUTKOWSKA Martyna TS AKS Chorzów 00 U16 SL V
4 32 s 5 48.34 ZALEJSKA Monika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V CIUK Marek Z/3363/15 2018 BEZ
5 37 s 5 49.02 SOBIK Simona RMKS Rybnik 00 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/4317/15 2018 4
1 23 s 6 47.21 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL V B.D. Z/2896/15 2019 1
2 24 s 6 47.30 EBERT Natalia MKS-MOS Katowice 00 U16 SL V
3 28 s 6 47.90 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL V B.D. Z/2788/15 2019 1
4 31 s 6 48.34 MACHAŁA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL V
5 34 s 6 48.73 HOLEWIK Anna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL --
6 49 s 6 51.42 GRZESZNY Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL -- #
1 33 s 7 48.50 ZYWERT Emilia TL ROW Rybnik 00 U16 SL V
2 43 s 7 50.02 PAZERA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -- # LDK!
3 44 s 7 50.42 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/4414/15 2019 BEZ
4 45 s 7 50.76 BIAŁEK Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL -- #
5 48 s 7 51.38 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/4411/15 2019 BEZ
6 52 s 7 52.22 KROTLIŃSKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- PASZTA Anna BEZ LDK!
1 36 s 8 48.85 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL -- B.D. 4
2 47 s 8 51.15 GOIK Kinga KB MOSiR Jastrzębie 01 U14 SL --
3 53 s 8 53.60 KUREK Natalia MOSiR Mysłowice # 02 U14 SL --
4 54 s 8 55.73 CHYC Martyna MOSiR Mysłowice # 02 U14 SL -- SZENDERA Józef BEZ
5 55 s 8 56.95 ¦LĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1439/17 2018 3 LDK!
1 7 s 9 44.32 CIE¦LAR Julia MUKS SZS Cieszyn # 00 U16 SL III
2 29 s 9 48.07 METLERSKA Anna MKS-MOS Katowice 01 U14 SL V
3 35 s 9 48.73 SZULIERZ Kamila MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław # Z/2780/15 2019 BEZ
4 39 s 9 49.54 WOSIK Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL -- #
5 41 s 9 49.79 BOBEK Agnieszka MKS-MOSM Bytom # 00 U16 SL -- #
6 46 s 9 51.13 MIROWSKA Julia MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2770/15 2018 3
1 30 s 10 48.22 SIMKA Wiktoria KS Energetyk Jaworzno 00 U16 SL V BEDNARCZYK Józef 4
2 50 s 10 51.46 SZULIK Dominika KB MOSiR Jastrzębie 01 U14 SL --
3 51 s 10 51.53 ZAKRZEWSKA Natalia UKS Chromik Mysłowice # 02 U14 SL -- PROKSA Robert # Z/0994/15 2019 BEZ
4 56 s 10 57.05 KOSTRO Marzena MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL --
5 57 s 10 59.60 KISIO Julia MOSiR Mysłowice # 00 U16 SL -- PĘKALA Łukasz BEZ
1 2 s 11 41.58 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0180/12 2019 M
2 5 s 11 43.60 BANA¦ Joanna MOS CSiR D±browa Górnicza 98 U18 SL -- B.D.
3 16 s 11 45.97 WIATREK Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL IV #
4 25 s 11 47.47 PARALUK Joanna KB MOSiR Jastrzębie 99 U16 SL V
5 38 s 11 49.25 KORCIPA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL --
1 40 s 12 49.64 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 00 U16 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/4671/15 2019 3
2 42 s 12 49.96 PAWLETA Dorota RMKS Rybnik 00 U16 SL --
3 58 s 12 63.29 KUNA Milena UKS Olimpia Zabrze 03 U12 SL -- #
600 m K
1 1 s 1 1:39.44 BOROWSKA Kamila GKS Piast Gliwice 99 U16 SL III
2 2 s 1 1:40.56 KOWALIK Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL III
3 3 s 1 1:41.01 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2019 2
4 4 s 1 1:41.37 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL III #
5 7 s 1 1:42.60 KRYSZTOFORSKA Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL III
6 8 s 1 1:43.01 BATKO Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0885/15 2019 3
7 12 s 1 1:45.64 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U14 SL IV CIEPŁAK Maciej # Z/3456/15 2019 3 LDK!
8 13 s 1 1:46.00 CYCOŃ Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL IV
9 14 s 1 1:47.16 KUC Daria MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL V #
10 17 s 1 1:48.36 KARA¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL V
11 18 s 1 1:49.12 NIEDWOROK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL V #
1 5 s 2 1:42.16 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL III #
2 6 s 2 1:42.47 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U16 SL III CZECH Klaus Z/1808/15 2019 1
3 9 s 2 1:43.56 WIKTORCZYK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL IV
4 10 s 2 1:44.50 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL IV GAJEWSKI Wojciech # Z/0225/15 2019 3
5 11 s 2 1:45.47 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 00 U16 SL IV PASZTA Wiesław # Z/2532/15 2019 1
6 16 s 2 1:48.25 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2019 2
7 24 s 2 1:52.90 SOROKA Klaudia KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL --
8 29 s 2 1:54.66 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U14 SL -- CZECH Klaus Z/1809/15 2019 3
9 43 s 2 2:10.03 KRÓLAK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 01 U14 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Mariola # Z/2608/15 2016 BEZ LDK!
  s 2 DNF JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- CIUK Marek # Z/2606/15 2019 4
1 15 s 3 1:47.23 WOJTYŁA Marcelina LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL V
2 21 s 3 1:50.65 ZEMŁA Kinga MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL -- #
3 22 s 3 1:52.01 ¦NIEGÓRSKA Maria GKS Piast Gliwice 99 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3032/15 2018 BEZ
4 26 s 3 1:53.61 TREJDA Joanna RMKS Rybnik 99 U16 SL --
5 27 s 3 1:53.95 NAWROCKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
6 28 s 3 1:54.37 SKRZYNECKA Magdalena RMKS Rybnik 99 U16 SL --
7 32 s 3 1:55.49 MAJCHEREK Kamila LUKS Zabrzeg 01 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4408/15 2016 4
8 33 s 3 1:56.66 BIERNAT Angelika MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL --
9 34 s 3 1:56.85 BABKIEWICZ Dorota MKS-MOSM Bytom 02 U14 SL -- # LDK!
10 36 s 3 1:57.87 SIEDLACZEK Marta KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL --
1 20 s 4 1:49.89 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL V KRUPA Iwona # Z/1733/15 2019 4
2 25 s 4 1:53.49 CEBULA Anna MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL -- #
3 35 s 4 1:57.85 SAWICKA Paulina MOSiR Mysłowice # 00 U16 SL --
4 37 s 4 2:01.06 MORCISZEK Dominika UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL --
5 39 s 4 2:06.93 PU¦LEDZKA Karolina MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
6 41 s 4 2:09.03 WROTNIAK Sonia CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
7 44 s 4 2:10.59 PIETREK Marta UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL -- #
8 45 s 4 2:12.06 ŁABA Anita GKS Piast Gliwice 00 U16 SL --
1 19 s 5 1:49.28 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL V #
2 23 s 5 1:52.33 RAKUS Maria LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL --
3 30 s 5 1:54.94 MACHAŁA Klaudia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
4 31 s 5 1:55.37 KRZYKAŁA Agata KB MOSiR Jastrzębie 00 U16 SL --
5 38 s 5 2:03.86 ZIMIŃSKA Maja UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL -- #
6 40 s 5 2:07.85 SIKORA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
7 42 s 5 2:09.08 BERNACKA Wiktoria MOSiR Mysłowice # 00 U16 SL -- SZENDERA Józef BEZ
8 46 s 5 2:12.79 SZELIGOWSKA Agata MOSiR Mysłowice # 00 U16 SL --
9 47 s 5 2:15.46 JARLACZYŃSKA Hanna MOSM Tychy 01 U14 SL --
10 48 s 5 2:23.34 PAGIEŁA Weronika LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL --
11 49 s 5 2:38.20 JARLACZYŃSKA Zuzanna MOSM Tychy 03 U12 SL --
1000 m K
1 1 s 1 3:01.16 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00 U16 SL II CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2019 2
2 2 s 1 3:05.46 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL III WERNER Mirosław # Z/0532/15 2019 2
3 3 s 1 3:06.35 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL III B.D. Z/2776/15 2019 1
4 4 s 1 3:09.43 BUL Julia GKS Piast Gliwice 99 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0500/15 2017 4
5 5 s 1 3:09.75 RYDZ Marta CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL III LAMCH Czesław Z/0565/15 2017 3
6 6 s 1 3:10.64 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice # 99 U16 DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2019
7 7 s 1 3:12.10 STĘPNIK Julia BKL Bełchatów 99 U16 LD III
8 8 s 1 3:12.50 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL III
9 9 s 1 3:12.68 DWORACZEK Elżbieta UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL IV
10 10 s 1 3:13.13 RYDZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/0566/15 2017 3
11 11 s 1 3:18.28 GRZEBELEC Aleksandra LUKS Zabrzeg 00 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/4410/15 2016 BEZ
12 12 s 1 3:24.00 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U14 SL V CZECH Klaus Z/1807/15 2019 3
13 13 s 1 3:26.08 MARSZAŁEK Alicja MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL V
14 14 s 1 3:32.06 HELBIN Patrycja KS Energetyk Jaworzno 99 U16 SL V BEDNARCZYK Józef BEZ
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 16.14 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ +2.2 III ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019
2 2 s 1 16.52 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 99 U16 SL +2.2 III
3 3 s 1 17.26 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +2.2 IV
300 m pł K
1 1 s 1 45.78 KOKOT Honorata LKS Pszczyna 99 U16 SL II
2 2 s 1 47.62 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III
3 3 s 1 49.12 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL III #
4 7 s 1 51.48 GˇSIOREK Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL IV #
5 8 s 1 52.26 TROSKA Dagmara TS AKS Chorzów 00 U16 SL V
1 4 s 2 49.24 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL III #
2 5 s 2 49.53 RUDZKA Weronika UKS Dziesi±tka Radomsko 99 U16 LD IV
3 6 s 2 50.89 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL IV B.D. # Z/2389/15 2019 1 LDK!
4 9 s 2 53.29 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 00 U16 SL V ROLAK Dorota Z/4108/15 2018 4
5 10 s 2 54.69 OSTROWICZ Dominika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V MICHALSKA Alicja Z/3359/15 2018 BEZ
4x100 m K
1 s 1 50.92 STEFANOWICZ Magdalena
KOZAKIEWICZ Sandra
RAŻAKOWSKA Małgorzata
KLĘBOWSKA Wiktoria
MKS-MOSM Bytom 00
99
99
00
U16 SLK -- B.D.


B.D.
Z/4569/15
Z/2776/15
2019
2019
M
1
2 s 1 51.35 BARTOSZ Patrycja
BORYS Katarzyna
HRUZIK Patrycja
SZCZEPANIK Klaudia
GKS Piast Gliwice 00
99
00
00
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam

RAMUS Józef
Z/2912/15
Z/2913/15
2019
2019
2
3
3 s 1 52.76 WIECZORKOWSKA Laura
RUSIN Anna
RYNDAK Wiktoria
FIGURA Dominika
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99
99
00
01
U16 SLK --


4 s 1 53.51 KRĘTOSZ Natalia
OSTYŃSKA Justyna
KWA¦NIAK Oliwia
GˇSIOREK Justyna
LUKS Zabrzeg 99
00
99
00
U16 SLK --
HOMA Wioleta
HOMA Wioleta B.D.
Z/4407/15
Z/0362/15
2019
2019
3

5 s 1 54.85 WÓJCIK Angelika
WYCHORSKA Anna
KRYSZTOFORSKA Angelika
KIEPURA Monika
MOS CSiR D±browa Górnicza 99
00
99
00
U16 SLK --
JA¬WIŃSKI Krzysztof

JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/0887/15
Z/0884/15
2019
2019
4
2
1 s 2 53.25 SKIBIŃSKA Karolina
KARA¦ Klaudia
BARANEK Weronika
GLEGOŁA Aldona
MOS CSiR D±browa Górnicza 00
99
99
99
U16 SLK -- PRZEWIE¬LIK Dorota

ŁUKASIAK Michał B.D.
Z/0900/15
Z/0650/15
2019
2019
2

2 s 2 53.96 GORZAWSKA Nicola
BOROWSKA Kamila
RADOLIŃSKA Antonina
SOBÓR Wiktoria
GKS Piast Gliwice 99
99
99
01
U16 SLK --


¦NIEGÓRSKI Adam
Z/4532/15
2018
3
3 s 2 55.27 BIAŁEK Jagoda
DRAGAN Justyna
ŁˇCKA Natalia
NOWROTEK Wiktoria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00
00
00
99
U16 SLK --


4 s 2 56.05 GAJ Aleksandra
LIS Milena
LISIAK Zuzanna
KRAUZE Aleksandra
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99
99
99
00
U16 SLK --


1 s 3 54.07 SŁOMIŃSKA Anna
MERTA Sandra
GREŃ Joanna
KAWECKA Agata
KS Sprint Bielsko-Biała 00
99
00
00
U16 SLK -- MARMUR Stanisław

JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna
Z/3468/15
, Z/3466/15
2019
, 2017
2
BEZ
2 s 3 54.37 OSTROWICZ Dominika
ZALEJSKA Monika
UŁAMEK Urszula
WOJNOWSKA Kamila
CKS Budowlani Częstochowa 99
99
00
00
U16 SLK -- MICHALSKA Alicja
CIUK Marek
CIUK Marek
Z/3359/15
Z/3363/15
Z/3899/15
2018
2018
2018
BEZ
BEZ
2
3 s 3 54.50 SYNOWIEC Wiktoria
MICHALSKA Monika
PALACZ Wiktoria
NIEDWOROK Karolina
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00
99
99
00
U16 SLK -- CZYŻ Katarzyna


Z/4337/15
2019
2
4 s 3 55.41 SAWICKA Aleksandra
CZADER Anna
KOWALSKA Weronika
OSIKA Magdalena
KS Sprint Bielsko-Biała 00
99
99
99
U16 SLK --


KOKOT Zdzisław B.D.
Z/3380/15
2019

1 s 4 52.68 KUPCZAK Adrianna
CIE¦LAR Katarzyna
ZAMORA Małgorzata
MOŁDRZYK Wiktoria
MUKS SZS Cieszyn 99
99
99
99
U16 SLK --


WERNER Mirosław
Z/0532/15
2019
2
2 s 4 54.60 PARZYCH Weronika
SZYMURA Natalia
TREJDA Joanna
JABŁOŃSKA Julia
RMKS Rybnik 00
99
99
99
U16 SLK --
FOJCIK Dorota

Z/4712/15
2018
BEZ
3 s 4 54.67 RODENKO Magdalena
ZWIAS Justyna
WOJTYŁA Marcelina
WRZESZCZ Magdalena
LKS Pogórze Skoczów 01
99
00
00
U16 SLK --
KRUPA Iwona

KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
Z/1733/15
Z/1440/15
2019
2018
4
4
4 s 4 55.81 PEŁKA Zuzanna
TOMANEK Olga
EBERT Natalia
KARPF Magdalena
MKS-MOS Katowice 00
00
00
00
U16 SLK --


5 s 4 57.22 SZPAŁEK Aleksandra
MANN Kinga
BOROWIECKA Julia
JAWOREK Laura
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01
01
01
01
U14 SLK --


6 s 4 57.28 FIRLEJ Paulina
ROIK Paulina
JAWOR Marta
HAJDUŁA Martyna
MOSiR Mysłowice 00
00
00
99
U16 SLK --


PĘKALA Łukasz
5
Wzwyż K
1 2 f 1 1.45 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL IV #
2 1 f 1 1.45 SIEDLACZEK Sara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL IV #
3 3 f 1 1.40 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V MICHALSKA Alicja Z/3360/15 2018 4
4 4 f 1 1.30 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL -- CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
4 4 f 1 1.30 GORZAWSKA Nicola GKS Piast Gliwice 99 U16 SL --
4 4 f 1 1.30 PISAREK Gabriela MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL --
7 7 f 1 1.30 PIWOŃ Sylwia TS AKS Chorzów 00 U16 SL --
8 8 f 1 1.20 ŁAWRYNOWICZ Adrianna GKS Piast Gliwice 00 U16 SL --
9 9 f 1 1.15 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL -- CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
W dal K
  f 1 3.65 OCHNIO Nina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +1.1 --
  f 1 3.70 SAWICKA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +1.1 --
  f 1 4.12 KOZAKIEWICZ Sandra MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL +1.6 --
  f 1 4.26 PEŁKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +1.8 --
  f 1 4.42 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 01 U14 SL +1.3 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4532/15 2018 3
1 1 f 1 4.80 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ +2.0 IV ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019
2 2 f 1 4.79 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +2.4 V
3 3 f 1 4.55 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 01 U14 SL +3.0 V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4532/15 2018 3
4 4 f 1 4.50 KAROLCZYK Patrycja KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +1.9 V
5 5 f 1 4.49 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +0.8 --
6 6 f 1 4.47 SZKUDLAREK Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +1.3 --
7 7 f 1 4.44 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +3.1 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
8 8 f 1 4.41 OLSZEWSKA Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +1.8 --
9 9 f 1 4.32 PEŁKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +2.9 --
10 10 f 1 4.20 KOZAKIEWICZ Sandra MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL +3.1 --
11 11 f 1 4.18 BUGLA Martyna RMKS Rybnik 00 U16 SL +2.0 -- #
12 12 f 1 4.16 KOCKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +2.0 -- #
13 13 f 1 4.01 SZYMURA Natalia RMKS Rybnik 99 U16 SL +3.4 -- FOJCIK Dorota Z/4712/15 2018 BEZ
14 14 f 1 4.00 OCHNIO Nina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +3.7 --
15 15 f 1 3.97 SAWICKA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +2.2 --
16 16 f 1 3.85 ŁANIK Zuzanna MOSM Tychy 01 U14 SL +1.5 --
17 17 f 1 3.79 SZPAŁEK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +1.6 -- #
18 18 f 1 3.56 ŁUPIEŻOWIEC Weronika MOSM Tychy 01 U14 SL +0.5 --
19 19 f 1 3.20 SUTOR Katarzyna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +3.0 --
  f 1 NM SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 00 U16 SL 0.0 -- #
Kula (3) K
1 1 f 1 11.03 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
2 2 f 1 10.56 MAKSYMOWICZ Sonia MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL IV
3 3 f 1 8.16 ZIÓŁKOWSKA Weronika MOSM Tychy 00 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2393/15 2018 3
4 4 f 1 8.15 BAŁDYGA Justyna MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
5 5 f 1 7.78 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL --
6 6 f 1 7.05 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
7 7 f 1 6.92 MATEL Agata GKS Piast Gliwice 01 U14 SL --
8 8 f 1 6.76 KOTECKA Wiktoria MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 38.47 SIDORUK Anna LKS Pogórze Skoczów 99 U16 SL II
2 2 f 1 36.03 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
3 3 f 1 34.86 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
4 4 f 1 26.93 KUCIA Patrycja LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1307/15 2016 3
5 5 f 1 24.44 MATEL Agata GKS Piast Gliwice 01 U14 SL V
6 6 f 1 21.35 URBANEK Aleksandra UKS Dziesi±tka Radomsko 99 U16 LD --
7 7 f 1 20.82 OSTROWSKA Maja MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL -- SKALIK Joanna Z/2591/15 2018 BEZ
Młot (3) K
1 1 f 1 46.82 BŁASZCZYK Kamila WLKS Wrocław # 99 U16 DS III B.D. LDK!
2 2 f 1 35.14 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik # 00 U16 SL IV #
3 3 f 1 31.80 DAWIDOWICZ Klaudia LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1356/14 2014 BEZ
4 4 f 1 31.13 KONIECZNA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL V
5 5 f 1 27.92 KUCIA Patrycja LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1307/15 2016 3
6 6 f 1 24.78 JAKUBOWSKA Marta TS AKS Chorzów 00 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam # Z/4664/15 2019 4
Oszczep (500) K
1 1 f 1 33.08 ŻELAZOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV
2 2 f 1 29.65 OSUCH Oliwia LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL V
3 3 f 1 27.26 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/4538/15 2019 4
4 4 f 1 23.48 OLEKSIUK Karolina LUKS Zabrzeg 99 U16 SL --
5 5 f 1 22.45 ISKRZYCKA Monika LUKS Zabrzeg 99 U16 SL -- #
6 6 f 1 21.82 HEBLIK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL -- #
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:11.01 HEPPNER Beata CKS Budowlani Częstochowa 92 U23 SL -- LAMCH Czesław B.D. Z/1864/11 2016 1
2 2 s 1 16:37.99 FIMOWICZ Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
3 3 s 1 16:54.47 MARZEC Daria LUKS Zabrzeg 99 U16 SL III KOBĘDZA Jan Z/0364/15 2016 4
4 4 s 1 17:10.42 UJMA Daria CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL III
5 5 s 1 17:14.39 MĘDROŃ Patrycja LUKS Zabrzeg 99 U16 SL III
6 6 s 1 18:03.79 LUBECKA Paulina LUKS Zabrzeg 99 U16 SL IV KOBĘDZA Jan Z/0366/15 2016 4
7 7 s 1 18:25.25 WACHOWSKA Victoria MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL IV MORKA Piotr Z/2596/15 2019 3
8 8 s 1 18:26.71 GROBARCZYK Natalia LUKS Zabrzeg 00 U16 SL IV KOBĘDZA Jan # Z/4404/15 2016 4
9 9 s 1 18:27.44 KIKUT Agnieszka MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL IV
10 10 s 1 19:40.47 SOCHA Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL V
11 11 s 1 19:49.91 JANIKOWSKA Katarzyna MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL V
12 12 s 1 20:10.80 DAROWNA Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V #
13 13 s 1 20:24.10 KUDŁACIK Gabriela LUKS Zabrzeg 00 U16 SL V
14 14 s 1 20:54.99 WOJARSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL -- #
15 15 s 1 21:07.04 LUBECKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL --
16 16 s 1 21:55.56 JACKOWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
17 17 s 1 22:11.20 KULAWIK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
18 18 s 1 22:35.16 DYNUS Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
19 19 s 1 22:37.06 JELEŃ Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
100 m M
1 1 s 1 11.50 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL +2.0 III HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M
2 2 s 1 11.77 MAZUR Mateusz RMKS Rybnik 99 U16 SL +2.0 IV
3 3 s 1 11.80 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL +2.0 IV HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1
4 4 s 1 11.82 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ +2.0 IV RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1
5 5 s 1 11.85 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 00 U16 SL +2.0 IV
6 7 s 1 12.04 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL +2.0 IV BIELA Marek # Z/4611/15 2019 1
7 9 s 1 12.16 GÓRALSKI Karol UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL +2.0 IV
  s 1 DQ KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL +2.0 --
1 11 s 2 12.24 WÓJCIK Mateusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL +1.8 V HOMA Wioleta # Z/4446/15 2015 BEZ
2 15 s 2 12.48 PYSZ Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +1.8 V
3 17 s 2 12.56 JABŁOŃSKI Łukasz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +1.8 V #
4 18 s 2 12.65 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +1.8 V JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/0878/15 2018 3
5 26 s 2 12.90 MŁYNARSKI Szymon TS AKS Chorzów 00 U16 SL +1.8 --
6 27 s 2 12.93 CYWIŃSKI Michał KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +1.8 --
1 8 s 3 12.12 NOREK Jakub TS AKS Chorzów 99 U16 SL +0.9 IV
2 13 s 3 12.37 RAJWA Jakub TS AKS Chorzów 99 U16 SL +0.9 V
3 21 s 3 12.76 PA¬DZIERZ Adam AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +0.9 -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4651/15 2019 2
4 23 s 3 12.82 GROMALA Grzegorz LUKS Zabrzeg 00 U16 SL +0.9 -- HOMA Wioleta Z/4413/15 2016 BEZ
5 25 s 3 12.89 WIECZORKIEWICZ Aleksander MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL +0.9 -- HYJEK Katarzyna # Z/2576/15 2019 4
6 33 s 3 13.28 SZYCHTA Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +0.9 -- # LDK!
1 6 s 4 11.94 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +0.7 IV ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/2910/15 2019 2
2 16 s 4 12.53 PIEKACZ Kamil CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL +0.7 V
3 28 s 4 13.02 KOZYRA Wiktor MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL +0.7 -- #
4 35 s 4 13.57 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +0.7 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2019 2
5 38 s 4 13.90 MICHALIK Kamil MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL +0.7 --
6 39 s 4 13.92 KIEŁPIŃSKI Jan MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL +0.7 -- #
7 41 s 4 14.02 MATERNA Marcin TS AKS Chorzów 00 U16 SL +0.7 --
1 10 s 5 12.18 SZWAGIERCZAK Maciej TS AKS Chorzów 99 U16 SL +2.2 IV
2 22 s 5 12.82 MARKOWSKI Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD +2.2 --
3 36 s 5 13.64 PRZERADZKI Michał GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +2.2 --
  s 5 DQ TRZECIAKIEWICZ Marek UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL +2.2 --
1 20 s 6 12.70 PRYCIUK Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +1.3 V #
2 30 s 6 13.12 IGNASZAK Jakub MOSiR Mysłowice # 01 U14 SL +1.3 -- SZENDERA Józef BEZ
3 31 s 6 13.13 SKUPIEŃ Jakub RMKS Rybnik 01 U14 SL +1.3 --
4 34 s 6 13.48 CHRZANOWSKI Maciej MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +1.3 --
5 37 s 6 13.66 DULSKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 02 U14 SL +1.3 -- LAMCH Mariola # 5 LDK!
6 43 s 6 14.23 JASICZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL +1.3 -- # LDK!
7 50 s 6 16.56 WOJTKOWIAK Łukasz MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL +1.3 --
1 12 s 7 12.33 BARAN Jakub MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL +1.0 V #
2 24 s 7 12.85 BOBIŃSKI Dawid MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL +1.0 --
3 29 s 7 13.04 BEDNAREK Jakub MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +1.0 --
4 32 s 7 13.26 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +1.0 -- BORYKA Ireneusz # Z/5554/15 2019 4
5 40 s 7 13.97 KOSOWSKI Kamil RMKS Rybnik 01 U14 SL +1.0 -- SITARSKI Michał # Z/4893/15 2019 BEZ
  s 7 DQ SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U14 SL +1.0 -- CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
1 14 s 8 12.39 SZUMIŃSKI Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +2.0 V
2 19 s 8 12.69 MOTYL Jakub CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL +2.0 V
3 42 s 8 14.05 JACH Jakub KB MOSiR Jastrzębie 01 U14 SL +2.0 --
4 46 s 8 15.26 HALAMA Michał MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL +2.0 --
5 51 s 8 16.63 MUSZAK Krystian MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL +2.0 --
1 44 s 9 14.92 BITNER Jan CKS Budowlani Częstochowa 02 U14 SL +1.5 -- LAMCH Mariola LAMCH Mariola # Z/3366/16 2017 5 LDK!
2 45 s 9 15.16 WˇSOWICZ Kajetan CKS Budowlani Częstochowa 04 U12 SL +1.5 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja LDK!
3 47 s 9 16.22 MARCINIAK Adam CKS Budowlani Częstochowa 04 U12 SL +1.5 -- LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja # Z/2073/18 2018 5 LDK!
4 48 s 9 16.29 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 06 U12 SL +1.5 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2019 BEZ LDK!
5 49 s 9 16.45 KUKLA Jakub CKS Budowlani Częstochowa 04 U12 SL +1.5 --
6 52 s 9 17.82 SZCZEPAŃSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 04 U12 SL +1.5 --
7 53 s 9 18.03 WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 07 U12 SL +1.5 --
300 m M
1 1 s 1 37.85 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U16 SL III
2 2 s 1 39.81 JUZYSZYN Patryk TS AKS Chorzów 99 U16 SL IV
3 3 s 1 40.66 WOLNIK Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL V
4 7 s 1 41.80 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL V
5 12 s 1 43.50 STEFANEK Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
1 5 s 2 40.77 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz # 00 U16 SL V SKALIK Joanna # Z/1443/15 2019 2
2 6 s 2 40.97 DUDAR Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL V HYJEK Katarzyna # Z/2589/15 2019 4
3 8 s 2 42.22 FORAJTER Patryk RMKS Rybnik 00 U16 SL V
4 10 s 2 43.18 SIEKA Aleksander MOSiR Mysłowice # 00 U16 SL -- SZENDERA Józef BEZ
5 11 s 2 43.40 WINKOWSKI Arkadiusz MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -- #
6 22 s 2 64.02 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/2774/15 2019 4
1 14 s 3 44.49 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/2777/15 2019 1
2 17 s 3 45.73 BOSY Daniel RMKS Rybnik 00 U16 SL --
3 18 s 3 47.05 KUCHARZ Michał MOSiR Mysłowice # 99 U16 SL -- SZENDERA Józef BEZ
3 19 s 3 47.05 BERNAD Aleksander UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL -- #
5 20 s 3 49.53 ZIELIŃSKI Oliwier UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL -- #
1 4 s 4 40.66 KOWAL Bartłomiej GKS Piast Gliwice 99 U16 SL V
2 15 s 4 44.58 TOMASZEWSKI Szymon MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
3 16 s 4 45.06 MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 01 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/1419/16 2017 BEZ
1 9 s 5 42.85 PARAFINIUK Mateusz MKS-MOS Katowice 01 U14 SL --
2 13 s 5 44.31 KAPINOS Radosław KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL --
3 21 s 5 52.55 STASIACZEK Dawid MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL --
600 m M
1 2 s 1 1:27.94 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom # 00 U16 MZ II TRZOS Leszek Z/2581/15 2019 1
2 3 s 1 1:28.45 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U16 SL III HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
3 4 s 1 1:30.80 HOJKA Daniel MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL III
4 5 s 1 1:32.14 SROKOSZ Denis MKS-MOS Katowice 99 U16 SL IV
5 7 s 1 1:33.07 WALECZKO Mario MOSiR Mysłowice # 99 U16 SL IV
6 8 s 1 1:33.70 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2908/15 2018 2
7 9 s 1 1:35.88 HOHMANN Sebastian UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL V
8 11 s 1 1:36.26 PRZEDZIŃSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL V
9 14 s 1 1:36.94 SLADEK Roland TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL V #
10 22 s 1 1:40.22 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/0750/15 2018 BEZ
1 1 s 2 1:27.31 FICA Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U18 SL --
2 10 s 2 1:36.04 CHWAŁEK Mikołaj UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL V #
3 13 s 2 1:36.73 KACHEL Aleksander TS AKS Chorzów 99 U16 SL V
4 15 s 2 1:37.15 CHMIELEWSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL V
5 17 s 2 1:37.67 GAJECKI Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0879/15 2018 BEZ
6 18 s 2 1:38.07 PROSKE Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL V
7 20 s 2 1:38.58 SZASTAK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0896/15 2019 3
1 6 s 3 1:32.68 KUPCZEWSKI Arkadiusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL IV
2 12 s 3 1:36.69 TRZECIAK Daniel MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL --
3 19 s 3 1:38.21 PISTELOK Mateusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL V
4 21 s 3 1:39.22 BORKOWSKI Michał CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL V #
5 23 s 3 1:40.88 GELLEN Mateusz MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL -- #
6 24 s 3 1:41.57 GRABARCZYK Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL --
7 26 s 3 1:46.19 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL -- WERNER Mirosław # Z/1546/16 2019 4
8 27 s 3 1:46.94 MAREK Marcin MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL --
9 28 s 3 1:48.68 NEJMAN Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL -- #
10 34 s 3 1:54.48 NARIMANY Julian MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
1 16 s 4 1:37.50 BŁACHUT Michał KB MOSiR Jastrzębie 99 U16 SL V
2 25 s 4 1:45.55 BATOR Szymon CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- CIUK Marek Z/2605/15 2017 BEZ
3 29 s 4 1:48.71 BABKIEWICZ Damian MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL --
4 30 s 4 1:50.06 SZYMAŃSKI Piotr MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
5 31 s 4 1:50.37 WOJTYŁA Wojciech LKS Pogórze Skoczów 01 U14 SL --
6 32 s 4 1:53.48 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza # 03 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0775/17 2019 2
7 33 s 4 1:54.45 KOTULA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL -- SITARSKI Michał # Z/2297/17 2019 5 LDK!
8 35 s 4 1:54.74 TURSKI Marek UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL -- #
9 36 s 4 1:54.90 HINC Łukasz MKS-MOS Katowice 01 U14 SL --
10 37 s 4 2:15.38 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 04 U12 SL -- PASZTA Anna Z/3733/17 2019 4
1000 m M
1 1 s 1 2:48.46 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL IV JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2019
2 4 s 1 2:52.31 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2749/15 2019 3
3 5 s 1 2:54.21 ANDRZEJEWSKI Filip MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL V #
4 6 s 1 2:54.22 PANEK Maciej UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL V
5 7 s 1 2:54.72 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2019 3
6 8 s 1 2:55.26 GNIDA Mateusz MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL V
7 10 s 1 2:59.11 WITCZAK Filip CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V
8 11 s 1 3:00.82 BOŻEK Patryk UKS Chromik Mysłowice # 00 U16 SL -- PĘKALA Łukasz BEZ
9 12 s 1 3:05.45 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL -- MARMUR Stanisław # Z/6395/15 2019 3
1 2 s 2 2:49.02 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL IV PASZTA Wiesław B.D. # Z/3240/15 2019
2 3 s 2 2:49.65 CIE¦LIK Wojciech AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL -- MARMUR Stanisław # Z/0629/14 2019 3
3 9 s 2 2:57.96 KRZYŻANEK Kacper MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL V #
4 13 s 2 3:08.02 SULIGA Marcel CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- #
5 14 s 2 3:15.09 PIˇTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/0527/15 2019
6 15 s 2 3:17.31 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom # 01 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/4236/15 2019 2 LDK!
7 16 s 2 3:22.34 SZYMAŃSKI Dominik MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
8 17 s 2 3:22.68 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 01 U14 SL -- ROLAK Dorota # Z/1392/16 2019 4
9 18 s 2 3:29.44 LIZUREJ Kacper RMKS Rybnik 01 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4318/15 2016 BEZ
2000 m M
1 1 s 1 6:11.39 KALUS Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U18 SL -- #
2 2 s 1 6:20.71 FILIN Artur LUKS MGOKSiR Korfantów 97 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/0312/14 2015 4
3 3 s 1 6:40.90 WO¬NIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3365/15 2018 BEZ
4 4 s 1 6:45.24 BEŁC Paweł MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL --
5 5 s 1 6:54.99 TWOREK Damian MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL --
300 m pł M
1 1 s 1 43.05 KUBACKI Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL IV SKALIK Joanna Z/2515/15 2018 3
2 3 s 1 44.35 UCHNAST Piotr MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL IV
3 5 s 1 45.57 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL V
4 7 s 1 47.20 PALIWODA Tomasz MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/4109/15 2018 4
1 2 s 2 43.61 BˇK Artur MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL IV
2 4 s 2 45.17 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 00 U16 SL V KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
3 6 s 2 47.13 STANISZEWSKI Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
4 8 s 2 47.69 KRAKOWSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
4x100 m M
1 s 1 45.55 TURSKI Krzysztof
KUBACKI Wojciech
DZIUBA Szymon
KALINOWSKI Kamil
MKS-SMS Victoria Racibórz 00
99
99
99
U16 SLK -- TRZOS Leszek
SKALIK Joanna
RZEPKA Marek
Z/2581/15
Z/2515/15
Z/0703/15
2019
2018
2019
1
3
1
2 s 1 48.87 NIESYTKO Błażej
WÓJCIK Mateusz
PAJˇK Rafał
GROMALA Grzegorz
LUKS Zabrzeg 99
99
99
00
U16 SLK --
HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
Z/4446/15
Z/0363/15
Z/4413/15
2015
2019
2016
BEZ
M
BEZ
3 s 1 48.98 KOZŁOWSKI Dominik
JABŁOŃSKI Łukasz
KULPECKI Filip
LATOS Mateusz
MOS CSiR D±browa Górnicza 00
00
99
00
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof

KRUPA Iwona
RZEWNICKI Wiktor
Z/0878/15
Z/0750/15
Z/0964/18
2018
2018
2018
3
BEZ
4
4 s 1 49.02 BOBIŃSKI Dawid
BARAN Jakub
UCHNAST Piotr
BˇK Artur
MKS-MOSM Bytom 99
99
00
99
U16 SLK --


5 s 1 58.85 PROSKE Przemysław
JASICZEK Dawid
JANIA Robert
SZYCHTA Krzysztof
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00
03
01
01
U16 SLK --


1 s 2 46.80 NOREK Jakub
JUZYSZYN Patryk
RAJWA Jakub
SZWAGIERCZAK Maciej
TS AKS Chorzów 99
99
99
99
U16 SLK --


2 s 2 49.32 SZUMIŃSKI Bartłomiej
PYSZ Tomasz
WANDZEL Mateusz
GIBAS Marcin
KS Sprint Bielsko-Biała 00
99
99
99
U16 SLK --


HOMA Wioleta
Z/3377/15
2019
1
3 s 2 51.56 BOŻEK Patryk
CHWAŁEK Mikołaj
TRZECIAKIEWICZ Marek
IGNASZAK Jakub
MOSiR Mysłowice 00
99
99
01
U16 SLK -- PĘKALA Łukasz


SZENDERA Józef
BEZ
BEZ
4 s 2 52.09 CZUDAK Jacek
PALIWODA Tomasz
PARAFINIUK Mateusz
WINKOWSKI Arkadiusz
MKS-MOS Katowice 99
00
01
00
U16 SLK --
ROLAK Dorota

Z/4109/15
2018
4
5 s 2 53.40 KRZYŻANEK Kacper
GELLEN Mateusz
LEGIERSKI Mikołaj
ANDRZEJEWSKI Filip
MUKS SZS Cieszyn 99
99
99
99
U16 SLK --

WERNER Mirosław
Z/1546/16
2019
4
1 s 3 49.93 BEDNAREK Jakub
PA¬DZIERZ Adam
CHRZANOWSKI Maciej
BŁAŻKOWSKI Artur
MKS-MOS Katowice 00
00
00
99
U16 SLK --
MATUSIŃSKI Aleksander

Z/4651/15
2019
2
2 s 3 50.44 HARĘZGA Kacper
DUDAR Dawid
BROŻEK Samuel
KOZYRA Wiktor
MKS-SMS Victoria Racibórz 99
00
00
00
U16 SLK -- MAŃKA Bogumił B.D.
HYJEK Katarzyna

Z/0702/15
Z/2589/15
2019
2019

4
3 s 3 51.74 GAWRYSZ Aleksander
GÓRCZYŃSKI Jonatan
MŁYNARSKI Szymon
MATERNA Marcin
TS AKS Chorzów 99
99
00
00
U16 SLK --


4 s 3 51.99 SZASTAK Mateusz
GAJECKI Kacper
PIEKARCZYK Maciej
PIEKARCZYK Patryk
MOS CSiR D±browa Górnicza 00
00
00
00
U16 SLK -- PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota

RZEWNICKI Wiktor
Z/0896/15
Z/0879/15
Z/0880/15
2019
2018
2019
3
BEZ
2
Wzwyż M
1 1 f 1 1.70 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS V MAŃKA Bogumił B.D. Z/0702/15 2019
2 2 f 1 1.50 CZUDAK Jacek MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
3 3 f 1 1.50 BROŻEK Samuel MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL --
4 4 f 1 1.40 PŁASZCZYMˇKA Paweł TS AKS Chorzów 01 U14 SL --
W dal M
  f 1 4.34 TUDZIEŻ Mateusz RMKS Rybnik 00 U16 SL +0.8 --
  f 1 5.12 ¦WIST Jakub RMKS Rybnik 99 U16 SL +2.0 --
  f 1 5.22 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +1.5 -- B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
1 1 f 1 5.96 ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 99 U16 SL +1.4 IV BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
2 2 f 1 5.61 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +2.8 V B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
3 3 f 1 5.47 LATOS Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +3.2 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0964/18 2018 4
4 4 f 1 5.36 GÓRCZYŃSKI Jonatan TS AKS Chorzów 99 U16 SL +1.3 --
5 5 f 1 5.25 GAWRYSZ Aleksander TS AKS Chorzów 99 U16 SL +1.2 --
6 6 f 1 5.16 ¦WIST Jakub RMKS Rybnik 99 U16 SL +2.6 --
7 7 f 1 5.15 MIZERA Mateusz GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +3.2 --
8 8 f 1 4.94 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +1.4 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/0878/15 2018 3
9 9 f 1 4.55 PIEKARCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +0.9 -- #
10 10 f 1 4.53 TUDZIEŻ Mateusz RMKS Rybnik 00 U16 SL +2.4 --
11 11 f 1 4.39 POMPA Patryk RMKS Rybnik 99 U16 SL +2.0 --
12 12 f 1 3.33 ¦WIERCZYNA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL +1.3 -- GÓRECKA Małgorzata BEZ
Kula (5) M
1 1 f 1 11.21 WAIDEMAN Piotr TL ROW Rybnik # 99 U16 SL V #
2 2 f 1 10.81 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/3217/15 2019 2
3 3 f 1 10.38 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL -- PUDŁOWSKI Szymon # Z/0746/15 2019 1
4 4 f 1 9.42 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL --
5 5 f 1 8.69 PODOGRODZKI Robert MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
6 6 f 1 8.57 ANDERS Oskar MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
7 7 f 1 7.60 PAWLAK Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL -- #
8 8 f 1 7.06 JANIA Robert TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL -- LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 36.96 SOBIK Filip RMKS Rybnik 00 U16 SL IV
2 2 f 1 35.89 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U16 SL IV BONK Stanisław Z/3214/15 2017 3
3 3 f 1 29.87 GODEK Bartosz RMKS Rybnik 99 U16 SL -- #
4 4 f 1 29.86 SZCZEPANIAK Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1308/15 2015 BEZ
5 5 f 1 23.79 KWIATKOWSKI Marcel CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL --
Młot (5) M
1 1 f 1 44.67 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 99 U16 SL IV #
2 2 f 1 29.88 BOMBA Błażej MUKS Park Zduńska Wola 99 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4276/15 2019 2
3 3 f 1 24.22 GARNCARZ Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
Oszczep (600) M
1 1 f 1 39.55 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL V B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
2 2 f 1 38.78 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL V #
3 3 f 1 31.61 WINKOWSKI Arkadiusz MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -- #
  f 1 NM CIERPIAŁ Piotr CKS Budowlani Częstochowa # 99 U16 SL --
  f 1 NM KWIATKOWSKI Marcel CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL --
Chód 5 km M
1 1 s 1 22:53.96 BIELECKI Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 94 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/1512/11 2017 2
2 2 s 1 25:06.61 KLONOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0569/13 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.0493359565735 sekund