Częstochowa 01.06.2014
II rzut Ligi Młodzików 2014 - konkurencje dodatkowe
100 m K
1 1 s 1 12.72 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 98 U18 SL +1.9 II HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
2 2 s 1 12.80 KRACHULEC Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL +1.9 III
3 3 s 1 12.83 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U18 LD +1.9 III
4 4 s 1 13.69 GOLBA Oliwia KS Energetyk Jaworzno 97 U18 SL +1.9 IV BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1203/14 2015
5 5 s 1 13.83 SUCHAŃSKA Justyna CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL +1.9 -- B.D.
6 6 s 1 14.14 KUPCZAK Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL +1.9 --
7 7 s 1 15.29 TOPOLNICKA Karolina MOSM Tychy 98 U18 SL +1.9 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/1620/14 2019 BEZ
200 m K
1 1 s 1 25.11 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 91 Sen SL +1.7 II B.D. 2
2 2 s 1 26.39 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U18 LD +1.7 III
3 3 s 1 26.66 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +1.7 III B.D. BEZ
4 4 s 1 27.06 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA +1.7 III GIZA Andrzej B.D. # Z/0993/14 2019 2
1 5 s 2 27.06 BERŁOWSKA Barbara RKS ŁódĽ # 99 U16 LD +1.4 III GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0198/15 2019
2 6 s 2 27.70 DZIKI Oliwia KB MOSiR Jastrzębie 98 U18 SL +1.4 IV B.D.
3 7 s 2 29.09 GONDEK Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL +1.4 -- #
400 m K
1 1 s 1 60.65 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U18 SL III
2 2 s 1 65.76 GAJOWY Magdalena KB MOSiR Jastrzębie 98 U18 SL --
3 3 s 1 66.29 PIERZCHAŁA Paulina UKS Olimpia Zabrze 98 U18 SL --
4 4 s 1 67.18 GIRYCKA Katarzyna UKS Olimpia Zabrze 98 U18 SL --
5 5 s 1 67.91 STANEK Weronika UKS Chromik Mysłowice # 98 U18 SL -- #
6 6 s 1 75.72 FˇFROWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
800 m K
1 1 s 1 2:22.96 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL III
2 2 s 1 2:25.55 ROSIKOŃ Katarzyna UKS Chromik Mysłowice # 95 U20 SL IV
3 3 s 1 2:41.96 MIELNICZUK Marta UKS Olimpia Zabrze 95 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/0340/12 2015 BEZ
W dal K
  f 1 4.52 GOLBA Oliwia KS Energetyk Jaworzno 97 U18 SL +1.7 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1203/14 2015
1 1 f 1 5.00 KASPRZYK Martyna MOSM Tychy 97 U18 SL +1.4 IV
2 2 f 1 4.60 GOLBA Oliwia KS Energetyk Jaworzno 97 U18 SL +2.2 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1203/14 2015
Kula (3) K
1 1 f 1 11.93 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1
2 2 f 1 10.21 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018 3
3 3 f 1 9.93 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. # Z/0682/14 2019 2
Dysk (1) K
1 1 f 1 33.15 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL III BONK Stanisław B.D. # Z/0682/14 2019 2
2 2 f 1 27.53 ZOGRODNIK Aleksandra KS Energetyk Jaworzno 98 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1204/14 2015 4
3 3 f 1 27.01 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018 3
4 4 f 1 26.42 BECALIK Wanesa MUKS Park Zduńska Wola 98 U18 LD --
5 5 f 1 22.54 SPYRA Natalia MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
Oszczep (500) K
1 1 f 1 33.48 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV DUBIEL Adam B.D. Z/0857/14 2019 1
2 2 f 1 31.06 GADOMSKA Natalia MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -- B.D. B.D.
3 3 f 1 28.29 KOWALIK Agnieszka MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL --
4 4 f 1 25.00 GADOMSKA Martyna MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -- B.D. BEZ
5 5 f 1 12.68 SZEWCZYK Oliwia MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
100 m M
1 1 s 1 11.15 DOBOSZ Igor CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL +2.0 II
2 2 s 1 11.71 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 97 U18 SL +2.0 III BEDNARCZYK Józef B.D. # Z/1205/14 2019 2
3 3 s 1 11.77 WALA Sławomir niestowarzyszony # 96 U20 +2.0 IV B.D. Z/1185/12 2016 BEZ
4 4 s 1 12.05 MICHALAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL +2.0 IV
5 5 s 1 12.26 JAWORSKI Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL +2.0 --
6 6 s 1 12.44 ZALASIŃSKI Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL +2.0 --
7 7 s 1 12.94 JASIŃSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL +2.0 --
  s 1 DQ MARUNOWSKI Wiktor KS Energetyk Jaworzno 97 U18 SL +2.0 -- B.D. Z/1206/14 2016 4
200 m M
1 1 s 1 23.03 DOBOSZ Igor CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL +1.6 III
2 2 s 1 23.37 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +1.6 III ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2019
3 3 s 1 24.11 JUCHNIK Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL +1.6 IV
4 4 s 1 25.63 BOJCZUK Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL +1.6 --
400 m M
1 1 s 1 51.26 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U18 SL III
2 2 s 1 51.60 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 96 U20 SL III KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
3 3 s 1 54.25 MICHALAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL IV
4 4 s 1 54.71 HURAS Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL IV
5 5 s 1 57.46 ZALASIŃSKI Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
1500 m M
1 1 s 1 4:02.51 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U23 SL III RU¦NIAK Stefan Z/1928/12 2019 3
2 2 s 1 4:07.79 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/2446/11 2015 2
3 3 s 1 4:16.20 BEDNAREK Marcin AKL Ursynów Warszawa # 96 U20 MZ IV B.D. # BEZ
4 4 s 1 4:20.54 PIˇTKOWSKI Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL IV
5 5 s 1 4:23.73 POPCZYK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
6 6 s 1 4:24.11 MIELESZKIEWICZ Michał MUKS Park Zduńska Wola 98 U18 LD --
7 7 s 1 4:24.80 PARTYKA Oskar CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL --
8 8 s 1 4:25.56 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
9 9 s 1 4:32.59 KMIECIK Bartosz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
10 10 s 1 4:34.97 KRYWULT Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/0999/14 2019 BEZ
11 11 s 1 4:36.48 DUBEL Rafał UKS Olimpia Zabrze 96 U20 SL --
  s 1 DNF JĘDRUCH Przemysław UKS Olimpia Zabrze 96 U20 SL --
Wzwyż M
1 1 f 1 1.70 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1666/14 2017 BEZ
W dal M
1 1 f 1 5.75 JAWORSKI Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL +2.4 --
Kula (5) M
1 1 f 1 14.27 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL III
2 2 f 1 12.04 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -- #
3 3 f 1 10.91 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL --
4 4 f 1 10.79 WOJNOWSKI Igor CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL --
5 5 f 1 10.08 PAWELEC Mateusz MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
Kula (6) M
1 1 f 1 11.69 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U20 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 44.16 KOZŁOWSKI Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1350/14 2016 3
2 2 f 1 40.65 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL III
3 3 f 1 36.55 MARKOWSKI Maciej LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP IV
4 4 f 1 35.02 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 37.07 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U20 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
Dysk (2) M
1 1 f 1 58.76 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA M
2 2 f 1 49.54 BARAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA I
Młot (5) M
1 1 f 1 48.96 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV #
Młot (6) M
1 1 f 1 54.35 KU¬NIAREK Marcin MKS Zduńska Wola 96 U20 LD II SULIŃSKI Andrzej B.D. Z/1609/12 2019
2 2 f 1 41.00 BARTOSIK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 96 U20 LU IV
Oszczep (700) M
1 1 f 1 43.19 DYCZEK Kajetan KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.78010106086731 sekund