Łomża 11.06.2014
1. Mityng Łomżyński [DMP]
100 m K
1 11 s 1 13.80 PĘDZICH Agnieszka UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ +0.6 IV #
2 12 s 1 13.90 SZYMBORSKA Klaudia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U14 PD +0.6 V #
3 16 s 1 14.34 STEFAŃSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD +0.6 --
4 17 s 1 14.44 ZAGÓRSKA Patrycja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U14 PD +0.6 V
5 18 s 1 14.74 MIECZNIKOWSKA Patrycja UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ +0.6 -- #
6 19 s 1 14.84 KOŁODZIEJCZYK Renata UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ +0.6 -- #
7 20 s 1 15.12 BUDZIŃSKA Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U14 PD +0.6 --
1 7 s 2 13.41 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 99 U16 LU 0.0 IV MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2019 2
2 8 s 2 13.64 GRALA Anna OKLA Ostrołęka 96 U20 MZ 0.0 IV
3 9 s 2 13.74 GRZYB Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ 0.0 IV
4 10 s 2 13.76 ORYSIAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk 98 U18 MZ 0.0 IV
5 13 s 2 13.92 MICHNIEWICZ Aleksandra MKS Juvenia Białystok 97 U18 PD 0.0 -- MYDLARZ Adrian B.D. Z/5015/15 2018 BEZ
6 14 s 2 14.00 JAKUBOWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN 0.0 --
7 15 s 2 14.30 MLECZEK Klaudyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD 0.0 --
1 1 s 3 12.43 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 93 U23 PD +1.0 II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/4111/11 2015 2
2 2 s 3 12.46 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +1.0 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
3 3 s 3 12.91 PIOTROWSKA Diana LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD +1.0 III #
4 4 s 3 12.92 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD +1.0 III MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
5 5 s 3 13.03 OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ +1.0 III
6 6 s 3 13.30 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ +1.0 IV B.D. BEZ
200 m K
1 1 s 1 25.09 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +0.9 II
2 2 s 1 25.39 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +0.9 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
3 3 s 1 25.60 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +0.9 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
4 4 s 1 25.79 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN +0.9 II NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
5 6 s 1 26.64 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +0.9 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. # Z/2191/15 2019
6 8 s 1 27.02 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN +0.9 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
7 9 s 1 27.23 RYPINA Paula UKS Kusy Warszawa 95 U20 MZ +0.9 III GĄSIEWSKI Artur Z/5039/11 2014 3
8 13 s 1 28.88 JAKUBOWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN +0.9 --
1 5 s 2 26.63 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok # 96 U20 PD +1.5 III MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
2 7 s 2 27.01 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN +1.5 III LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/0443/15 2017
3 10 s 2 27.34 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN +1.5 IV
4 11 s 2 27.73 DWORNICZAK Natalia UKS Kusy Warszawa 97 U18 MZ +1.5 IV KĘDZIORA Robert Z/1466/14 2016 4
5 12 s 2 27.96 GRALA Anna OKLA Ostrołęka 96 U20 MZ +1.5 IV
6 14 s 2 29.24 STEFAŃSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD +1.5 --
7 15 s 2 29.73 MLECZEK Klaudyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD +1.5 --
8 16 s 2 31.36 KOŁODZIEJCZYK Renata UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ +1.5 -- #
300 m K
1 1 s 1 41.82 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
2 2 s 1 42.56 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/0443/15 2017
3 3 s 1 42.69 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD II MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
4 4 s 1 43.26 PIOTROWSKA Diana LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD III #
5 5 s 1 44.01 ABRAMCZYK Kinga OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ III
6 13 s 1 47.62 KOZIKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD V
1 6 s 2 45.25 BAGIŃSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD IV
2 8 s 2 46.51 ŻUKOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V
3 9 s 2 46.79 KURPIEWSKA Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
4 12 s 2 47.42 SOKOŁOWSKA Angelika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U14 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/1216/15 2018 BEZ
5 15 s 2 49.12 MAZURKIEWICZ Oliwia Jolanta KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
6 16 s 2 49.56 CIESIELSKA Magdalena LKS Mazowsze Teresin 01 U14 MZ -- CIERECH Bogusław Z/0989/15 2018 BEZ
1 7 s 3 46.34 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD IV WARDASZKA Andrzej # Z/2839/15 2019 3
2 10 s 3 47.12 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ V MIERZEJEWSKI Marek # Z/0775/15 2019 1
3 11 s 3 47.24 JABŁOŃSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U14 PD V
4 14 s 3 48.38 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2103/15 2019 2
5 17 s 3 50.08 TRZONKOWSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD --
6 18 s 3 51.29 GUTOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U14 PD --
7 19 s 3 58.11 TRZASKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 01 U14 MZ --
400 m K
1 1 s 1 54.84 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 U23 PD I DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2019 M
2 2 s 1 55.08 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP I B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
3 3 s 1 55.18 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 90 Sen LU I B.D. B.D. 1
4 4 s 1 56.03 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
5 5 s 1 56.33 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN I
1 7 s 2 59.66 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
2 8 s 2 59.69 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok # 96 U20 PD III MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
3 9 s 2 59.70 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
4 10 s 2 59.91 SZYDŁOWSKA Aneta MKS Juvenia Białystok 95 U20 PD III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/3478/11 , 2017 2
5 11 s 2 60.45 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III PODOLAK Kazimierz B.D. Z/0888/12 2017 3
6 12 s 2 61.41 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2019 2
1 6 s 3 59.53 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ III B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
2 13 s 3 62.75 GÓRSKA Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD IV
3 14 s 3 63.56 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97 U18 PD IV B.D. B.D. # Z/5014/15 2019 2
4 15 s 3 64.54 ZAJKOWSKA Marzena MKS Juvenia Białystok 95 U20 PD -- MYDLARZ Adrian Z/1673/12 2014 4
5 16 s 3 64.83 MALINOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD --
6 17 s 3 66.34 ROGOWSKA Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
800 m K
4 4 s 1 2:14.12 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U23 WN II NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
5 5 s 1 2:15.36 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ II
6 6 s 1 2:15.96 DZIEDZIECH Izabela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 91 Sen PD II KOTOWSKI Jan 2
7 7 s 1 2:17.43 BARTCZAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN II
8 11 s 1 2:24.02 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017 2
9 13 s 1 2:25.64 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ IV
  s 1 DNF STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN --
1 8 s 2 2:20.91 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ III B.D. 2
2 9 s 2 2:21.04 RUTKOWSKA Michaela KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
3 10 s 2 2:23.33 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN III PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
4 12 s 2 2:24.52 SŁOMIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
5 14 s 2 2:27.13 HANOWSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN IV #
6 15 s 2 2:30.50 SADOWSKA Natalia LUKS Hańcza Suwałki 97 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw B.D. Z/3064/15 2017 BEZ
7 16 s 2 2:34.00 KĘDZIA Milena KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz B.D. # Z/0466/13 2018 BEZ
1000 m K
1 1 s 2 3:02.49 CYBULSKA Dagmara UKS Victoria Józefów # 99 U16 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0388/15 2019 2
2 2 s 2 3:04.19 CYBULSKA Klaudia UKS Victoria Józefów # 99 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0389/15 2019 2
3 3 s 2 3:09.43 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2019
4 4 s 2 3:14.58 TREMBICKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
5 5 s 2 3:17.21 KAMIŃSKA Jagoda KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
6 10 s 2 3:32.46 GRUBERT Natalia GUKS Asy Dywity 00 U16 WN V
7 14 s 2 3:45.43 TRZCINKA Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD --
8 16 s 2 3:47.89 MOCARSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD -- PURZECZKO Agnieszka BEZ
9 18 s 2 3:58.13 WASZKIEWICZ Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD --
1 6 s 3 3:19.12 GRABOWSKA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV
2 7 s 3 3:21.41 PONS Sara UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ IV
3 8 s 3 3:21.54 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek # Z/0772/15 2019 2
4 9 s 3 3:23.92 ORZOŁ Wiktoria OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ V
5 11 s 3 3:32.62 OLSZEWSKA Julia UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ --
6 12 s 3 3:39.75 EJZEMBERG Victoria UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/0779/15 2019 4
7 13 s 3 3:43.57 ŚNIETKA Dorota UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ --
8 15 s 3 3:47.22 MAZGOŁA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD --
9 17 s 3 3:56.67 SADŁOWSKA Angelika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD --
5000 m K
1 1 s 1 16:20.97 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD I DMP KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2255/11 2019 BEZ 144
2 2 s 1 16:31.89 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 90 Sen WN I WOSIEK Jacek # Z/3500/11 2019 MM
3 3 s 1 16:40.57 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP I B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
4 4 s 1 16:41.78 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin 88 Sen LU I DMP JAKUBOWSKI Marek Z/2651/11 2019 MM 133
5 5 s 1 16:46.18 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 91 Sen LU I DMP JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/2650/11 2019 1 131
6 6 s 1 16:51.96 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85 Sen PD I DMP B.D. Z/0140/13 2019 1 128
7 7 s 1 17:13.82 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88 Sen PD I DMP DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1 118
8 8 s 1 17:52.99 SZYSZKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 Sen PD II DMP B.D. Z/5043/11 2019 1 99
9 9 s 1 18:06.80 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U23 PD II KOTOWSKI Jan BEZ
10 10 s 1 18:07.21 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 91 Sen WN II CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2019 3
11 11 s 1 18:21.47 LIPSKA-MAZUREK Paulina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U23 PD III B.D. JAKUBOWSKI Marek , Z/1630/14 , 2018 1
12 12 s 1 18:29.95 KROPIEWNICKA Julita KS Podlasie Białystok 94 U23 PD III B.D. # 3
Wzwyż K
1 f 1 1.62 BRODOWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD II KOTOWSKI Jan Z/1494/12 2015 3
2 f 1 1.58 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III DMP DUDEK Marcin B.D. # Z/1436/13 2019 2 75
3 f 1 1.54 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ IV #
4 f 1 1.50 ŁAZAR Magdalena KS Podlasie Białystok 97 U18 PD IV B.D. B.D. BEZ
5 f 1 1.50 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U14 PD IV KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2019 2 LDK!
6 f 1 1.40 GAJEWSKA Żaneta LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD --
7 f 1 1.35 POCHMARA Kaja UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ --
W dal K
1 f 1 5.56 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U20 PD -0.9 II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M 96
2 f 1 5.19 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -0.6 III DMP MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2019 2 72
3 f 1 4.94 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 99 U16 LU -1.3 IV DMP MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2019 2 56
4 f 1 4.87 PĘDZICH Agnieszka UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ -1.0 IV #
5 f 1 4.84 ŁOMOTOWSKA Patrycja LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD -0.5 IV KOTOWSKI Jan Z/2548/15 2017 4
6 f 1 4.80 OLSZEWSKA Karolina LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD -0.5 IV
7 f 1 4.74 GRZYB Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ -0.6 --
8 f 1 4.70 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ -0.7 -- #
9 f 1 4.41 MIECZNIKOWSKA Patrycja UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ -1.0 -- #
10 f 1 4.28 SĘK Dominika OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ -0.6 --
11 f 1 3.98 MICHALSKA Alicja LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD -0.7 --
Kula (3) K
1 f 1 16.01 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ I OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2019
2 f 1 12.75 POLAK Urszula KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
3 f 1 12.38 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. 3
Kula (4) K
1 f 1 15.41 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U20 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2019 MM 141
2 f 1 13.60 NESTEROWICZ Karolina LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD I
3 f 1 12.61 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
4 f 1 12.06 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U20 PD II GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
5 f 1 11.84 WOJTECKA Aleksandra MKS Juvenia Białystok 96 U20 PD II MYDLARZ Adrian Z/1944/12 2014 2
6 f 1 11.16 ORMANOWSKA Justyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 93 U23 PD III KOTOWSKI Jan B.D. 3
7 f 1 10.16 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław 3
8 f 1 9.45 ZDUNIEWICZ Anna LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD IV
100 m M
1 1 s 1 10.58 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +0.9 M OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
2 2 s 1 10.73 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok 91 Sen PD +0.9 I B.D. 2
3 4 s 1 11.06 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.9 II DMP GIZA Andrzej B.D. # Z/0090/13 2019 1 98
4 5 s 1 11.07 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.9 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
5 6 s 1 11.32 BARTNOWSKI Damian KS Podlasie Białystok # 94 U23 PD +0.9 III
6 7 s 1 11.33 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 U23 PD +0.9 III DMP SIENKIEWICZ Karol B.D. # Z/1800/13 2019 1 77
7 9 s 1 11.51 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +0.9 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
1 3 s 2 10.83 SIENKIEWICZ Karol KS Podlasie Białystok 86 Sen PD +1.0 I SIENKIEWICZ Karol # Z/3134/11 2015 2
2 8 s 2 11.45 MARGOL Arkadiusz KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +1.0 III #
3 10 s 2 11.63 KIERSKI Dawid Jarosław UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD +1.0 III SUTYNIEC Mieczysław Z/0627/12 2014 3
4 11 s 2 11.64 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN +1.0 III
5 12 s 2 11.70 GBUR Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD +1.0 III
6 14 s 2 11.79 WĄDOŁOWSKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD +1.0 IV
1 13 s 3 11.75 ZYGMUNT Konrad UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ +1.4 III
2 16 s 3 11.97 WOŁYNIEC Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD +1.4 IV
3 17 s 3 12.06 PLISZKA Jakub PKS Gwardia Szczytno 97 U18 WN +1.4 IV BUKOWIECKI Ireneusz # 3
4 19 s 3 12.12 BARTNICKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN +1.4 IV
5 20 s 3 12.21 MILEWSKI Jacek UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ +1.4 --
6 21 s 3 12.61 AMBROZIAK Mariusz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +1.4 -- #
  s 3 DQ ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U23 SL +1.4 -- OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
1 15 s 4 11.82 BARTNIKOWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +1.5 IV B.D. BEZ
2 18 s 4 12.10 ZDANIO Mateusz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +1.5 IV #
3 22 s 4 12.96 TRZCIŃSKI Wiktor UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ +1.5 --
4 23 s 4 13.77 SEKSCIŃSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD +1.5 --
150 m M
1 1 s 1 15.26 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U23 SL -- OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 2 s 1 15.73 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -- OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
3 3 s 1 16.46 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0090/13 2019 1
4 4 s 1 17.04 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
5 5 s 1 17.76 GBUR Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD --
200 m M
1 13 s 1 23.82 ZYGMUNT Konrad UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ +2.0 IV
2 15 s 1 24.48 PLISZKA Jakub PKS Gwardia Szczytno 97 U18 WN +2.0 -- BUKOWIECKI Ireneusz # 3
3 16 s 1 25.08 GRECZKO Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN +2.0 V
4 17 s 1 25.22 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 95 U20 MZ +2.0 -- B.D. BEZ
5 18 s 1 25.67 BRZÓZKA Maciej KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN +2.0 --
1 4 s 2 22.80 MARCZYK Mikołaj AZS UMCS Lublin 90 Sen LU +0.6 II
2 7 s 2 23.14 STRZELCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD +0.6 III
3 9 s 2 23.36 WĄDOŁOWSKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD +0.6 III
4 10 s 2 23.50 KIERSKI Dawid Jarosław UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD +0.6 III SUTYNIEC Mieczysław Z/0627/12 2014 3
5 11 s 2 23.66 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN +0.6 IV
6 12 s 2 23.70 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN +0.6 IV #
7 14 s 2 23.86 BARTNIKOWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +0.6 IV B.D. BEZ
1 1 s 3 21.45 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok 91 Sen PD +1.8 M B.D. 2
2 2 s 3 21.68 WILAMOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 89 Sen PD +1.8 I
3 3 s 3 22.27 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +1.8 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 5 s 3 22.85 BARTNOWSKI Damian KS Podlasie Białystok # 94 U23 PD +1.8 III
5 6 s 3 23.09 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +1.8 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
6 8 s 3 23.16 MARGOL Arkadiusz KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +1.8 III #
300 m M
1 1 s 1 38.78 GRECZKO Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN III
2 2 s 1 39.13 SOKOŁOWSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD IV
3 4 s 1 39.80 WARCHOŁ Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD IV
4 5 s 1 39.96 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV #
5 6 s 1 40.55 BRZÓZKA Maciej KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V
6 7 s 1 40.72 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V
7 8 s 1 40.99 BARTNICKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V
1 9 s 2 41.32 CHARUBIN Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD V
2 10 s 2 41.63 OLSZEWSKI Kacper KS Łomżanie Łomża 99 U16 PD V
3 13 s 2 43.26 BUCZYŃSKI Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
1 3 s 3 39.43 GRAJEWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U16 PD IV
2 11 s 3 43.00 PERKOWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD --
3 12 s 3 43.03 NURCZYK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD -- B.D.
4 14 s 3 43.78 BĄCZEK Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
400 m M
1 1 s 1 48.36 WILAMOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 89 Sen PD I
3 3 s 1 50.60 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U23 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
4 4 s 1 50.80 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ III
5 5 s 1 52.06 KAJETANEK Piotr MLKS Ostróda 95 U20 WN III
6 7 s 1 52.49 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ III GĄSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
1 6 s 2 52.31 PASZKOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD III
2 8 s 2 54.26 KOZIOŁ Adrian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD IV
3 9 s 2 55.05 RZERZUCHOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN --
4 10 s 2 55.68 PĘDZICH Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD --
5 11 s 2 56.23 KAMROWSKI Marek MLKS Ostróda 96 U20 WN --
6 12 s 2 56.64 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0446/15 2019 2
1000 m M
1 1 s 1 2:50.02 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/0333/15 2019
2 2 s 1 2:51.51 SENDROWSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
3 3 s 1 2:51.79 SZCZĘSNY Konrad GUKS Asy Dywity 99 U16 WN V
4 4 s 1 2:52.13 GAWRYCH Kamil UKS Liceum sportowe Łomża # 98 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1403/15 2016
5 5 s 1 2:53.85 JASKÓLSKI Mateusz KS Łomżanie Łomża 99 U16 PD V #
6 6 s 1 2:55.42 BAŁONKOWSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
7 10 s 1 3:02.30 BĄCZEK Daniel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD --
8 11 s 1 3:07.34 NERKOWSKI Damian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD --
9 12 s 1 3:07.69 GODLEWSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD --
10 13 s 1 3:09.13 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2019 3
1 7 s 2 3:00.05 WASZKIEWICZ Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD --
2 8 s 2 3:00.58 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/2420/15 2019 3
3 9 s 2 3:01.46 TRZONKOWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD -- B.D. BEZ
4 14 s 2 3:12.01 KOZIOŁ Konrad LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD --
5 15 s 2 3:12.45 ZALEWSKI Łukasz KS Łomżanie Łomża 99 U16 PD --
6 16 s 2 3:27.49 JANKIEWICZ Dawid KS Łomżanie Łomża 00 U16 PD --
7 17 s 2 3:45.10 LEMAŃSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD --
1500 m M
1 1 s 1 3:57.77 JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice 89 Sen SK II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/1458/11 2015 3
2 2 s 1 3:59.17 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ II JOBT Andrzej Z/0723/13 2019 3
3 3 s 1 4:02.91 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III B.D. 2
4 4 s 1 4:05.05 KAPUŚCIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok # 95 U20 PD III B.D. BEZ
5 5 s 1 4:06.57 PYSZEL Florian BKS Wataha Warszawa # 95 U20 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof DZIUBIŃSKA Bożena # , Z/0205/11 , 2018 2
6 6 s 1 4:08.18 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ III DMP WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2019 2 46
7 7 s 1 4:14.43 ZABIELSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 95 U20 PD IV STANISLAWSKI Krzysztof 2
8 9 s 1 4:15.72 KUDRZYCKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ IV
9 8 s 1 4:15.72 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ IV B.D. B.D. # Z/0177/14 2019 2
10 10 s 1 4:16.69 ILSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0812/12 2017 3
11 11 s 1 4:18.22 BUGNACKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD IV B.D.
12 12 s 1 4:19.82 MATEUSIAK Cezary KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
5000 m M
2 2 s 1 14:28.13 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD II B.D. Z/2257/11 2019 1
3 3 s 1 14:49.33 ROGIEWICZ Andrzej LKS Zantyr Sztum 93 U23 PM II MAZERSKI Bartosz Z/0610/11 2016 1
5 5 s 1 15:00.50 BIMKIEWICZ Jarosław AZS UMCS Lublin 93 U23 LU II ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3014/11 2018 2
6 6 s 1 15:25.63 OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 81 Sen PD III B.D. Z/0139/13 2019 2
7 7 s 1 15:31.33 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 96 U20 MZ III ROSŁON Sławomir Z/0010/12 2017 3
8 8 s 1 15:55.48 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA III B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
9 9 s 1 17:17.01 WÓJCIK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ IV
10 10 s 1 19:16.45 TOMCZAK Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD --
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.55 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN III #
2 2 s 1 57.55 ROSZKOWSKI Cezary Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD III
3 3 s 1 65.16 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN --
4 4 s 1 67.70 KŁOSEK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
3000 m prz M
1 1 s 1 9:12.51 BIELAWIEC Maciej KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II B.D. 2
2 2 s 1 9:13.53 ŁOBODZIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85 Sen PD II B.D. Z/0356/13 2019 BEZ
3 3 s 1 9:40.44 KARWIŃSKI Michał LKS Zantyr Sztum 96 U20 PM III MAZERSKI Bartosz Z/1628/12 2016 2
4 4 s 1 10:12.17 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa # 92 U23 MZ III B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # , Z/5072/11 , 2019 2
5 5 s 1 10:33.02 IWANICZ Rafał MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ IV
W dal M
1 f 1 6.33 CICHOCKI Piotr MKS Pułtusk 98 U18 MZ -0.7 III
2 f 1 6.32 CHMIELEWSKI Grzegorz LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD -0.9 III KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1495/12 2015 BEZ
3 f 1 6.29 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD -0.7 IV KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1286/14 2019
4 f 1 5.87 KOWALEWSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 97 U18 PD -0.7 --
5 f 1 5.86 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U16 PD -0.8 V #
6 f 1 5.59 KUZAWA Daniel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD -1.0 --
7 f 1 5.51 WALCZUK Arkadiusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD -1.1 --
8 f 1 5.14 DAWIDCZYK Albert UKS Siódemka Ostrołęka 99 U16 MZ -1.0 -- #
9 f 1 5.12 TRZCIŃSKI Wiktor UKS Siódemka Ostrołęka 00 U16 MZ -1.0 --
Kula (6) M
1 f 1 20.54 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
Kula (7.26) M
1 f 1 17.02 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
2 f 1 16.84 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2019 M
3 f 1 16.31 GORLEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 94 U23 PD I B.D. 1
Oszczep (700) M
1 f 1 45.80 MIERZEJEWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża # 98 U18 PD IV
Oszczep (800) M
1 f 1 72.26 SZALECKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 91 Sen PD I
2 f 1 68.25 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa 90 Sen MZ I KRUKOWSKI Michał Z/5005/11 2016 MM
3 f 1 66.93 ĆWIK Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 94 U23 WN I CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3506/11 2019 1
4 f 1 65.22 STRZESZEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD I
5 f 1 64.29 ŚNIATKOWSKI Maciej LUKS Hańcza Suwałki 94 U23 PD I
6 f 1 61.09 PRACZUK Łukasz KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II
7 f 1 58.45 KOTUK Marcin KS Podlasie Białystok 93 U23 PD II B.D. 2
8 f 1 55.56 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II DMP B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. # , Z/0444/12 , 2019 M 78
9 f 1 52.53 ŁUKASIK Szymon KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III
10 f 1 51.56 BĘBENEK Tomasz niest. Warszawa 89 Sen MZ III B.D. 3
11 f 1 51.42 KOLENDO Maciej KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.3313479423523 sekund