Warszawa 20.07.2018
Kontrolne zawody lekkoatletyczne przed OOM
100 m K
1 1 e 1 12.60 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ +0.4 II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
2 2 e 1 12.60 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +0.4 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
3 3 e 1 12.84 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.4 III OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 3
4 4 e 1 12.97 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.4 III OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 3 ZKN
5 5 e 1 13.48 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.4 IV OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2018 2 ZKN
6 6 e 1 13.56 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD +0.4 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/2938/16 2018
1 7 e 2 13.58 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +1.5 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0603/17 2018 3
2 8 e 2 13.73 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +1.5 IV OBROCKI Bogdan Z/3156/16 2018 BEZ
3 9 e 2 13.90 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U16 MZ +1.5 V GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2018
4 11 e 2 13.93 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +1.5 -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2018 BEZ
5 10 e 2 13.93 KAMIŃSKA Zofia MUKL Brodnica 04 U16 KP +1.5 V ROSIŃSKI Zenon Z/3268/17 2018 5
6 12 e 2 14.05 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +1.5 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2018 4
1 f 1 13.44 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD +1.1 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/2938/16 2018
2 f 1 13.63 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +1.1 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0603/17 2018 3
3 f 1 13.80 KAMIŃSKA Zofia MUKL Brodnica 04 U16 KP +1.1 IV ROSIŃSKI Zenon Z/3268/17 2018 5
4 f 1 13.88 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U16 MZ +1.1 V GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2018
5 f 1 13.90 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +1.1 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2018 4
200 m K
1 s 1 25.47 MAŁKOWSKA Dominika MUKL Brodnica 02 U18 KP +0.5 II B.D. ROSIŃSKI Zenon , Z/0674/16 , 2018 2 LDK!
2 s 1 26.30 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP +0.5 III ROSIŃSKI Zenon Z/3046/16 2018 3
3 s 1 28.45 GROMADA Karolina MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U18 SK +0.5 IV MIREK Andrzej Z/2709/16 2018 4
4 s 1 28.81 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD +0.5 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2938/16 2018
1 s 2 27.96 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -0.2 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0603/17 2018 3
2 s 2 28.18 JACKIEWICZ Patrycja LKS Mazowsze Teresin 01 U18 MZ -0.2 IV CIERECH Bogusław Z/5392/15 2018 4
3 s 2 28.54 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.2 -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2018 BEZ
4 s 2 29.39 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -0.2 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2018 4
5 s 2 30.19 CIESIELSKA Magdalena LKS Mazowsze Teresin 01 U18 MZ -0.2 -- CIERECH Bogusław Z/0989/15 2018 BEZ
300 m K
1 1 s 1 40.16 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 41.12 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 44.02 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2018 3
4 4 s 1 44.19 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2018 LDK!
5 5 s 1 44.33 MALINOWSKA Urszula UKS Kusy Warszawa 03 U16 MZ III KĘDZIORA Robert Z/2712/17 2018 4 LDK!
6 6 s 1 45.80 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ IV GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2930/17 2018 5 LDK! GIM
400 m K
5 5 s 1 59.71 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2018 3 LDK! ZKN
600 m K
1 s 1 1:40.23 DOMURAT Wiktoria MLKS Ostróda 02 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/0802/16 2018 3 ZKN
2 s 1 1:40.99 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD -- GAŁASZEWSKI Adrian Z/2854/17 2018 4
3 s 1 1:41.01 GRABOWSKA Olga UKS Kusy Warszawa 03 U16 MZ III KĘDZIORA Robert Z/1038/17 2018 4 LDK!
4 s 1 1:43.97 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2018 4 GIM
5 s 1 1:47.20 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U16 WN V NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2018 2
6 s 1 1:51.47 WOJNOWSKA Aleksandra MUKL Brodnica 04 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3269/17 2018 BEZ
7 s 1 1:51.60 MOTULEWICZ Patrycja MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/2835/16 2018 BEZ LDK! GIM
8 s 1 1:56.70 ROSA Marlena MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3052/17 2018 LDK! GIM
9 s 1 1:58.82 KRAWIEC Wiktoria MLKS Ostróda 04 U16 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1978/18 2018
10 s 1 2:00.72 TCHÓRZ Kinga MLKS Ostróda 03 U16 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1129/17 2018 5 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:57.77 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2018 3 LDK! ZKN
2 2 s 1 3:03.00 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2079/15 2018 2 LDK! ZKN
3 3 s 1 3:04.97 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 02 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2018 2 ZKN
4 4 s 1 3:07.34 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2018 3 ZKN
5 5 s 1 3:08.02 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2018
6 6 s 1 3:09.95 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2018 3
7 7 s 1 3:10.59 PRZYBYSZ Natalia GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0764/15 2018 3
8 8 s 1 3:13.41 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2018
9 9 s 1 3:20.35 PIETRUCZUK Alicja MLKS Czarni Olecko 00 U20 WN -- BRYNDA Marcin Z/1795/16 2018 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.50 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +1.3 II RZEPKA Marek Z/1131/17 2018
100 m pł K
1 1 s 1 16.13 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +1.3 III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
4x100 m K
1 1 m 1 48.71 MASZKIEWICZ Maja
LIPIŃSKA Julia
NOWAKOWSKA Marcelina
ŻUROWSKA Julia
AKL Ursynów Warszawa 01
01
02
01
U18 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/2152/16
Z/2758/17
Z/2149/16
Z/1754/17
2018
2018
2018
2018
2
3
3
3
2 2 m 1 49.08 WOJNOWSKA Natalia
MIERZEJEWSKA Martyna
WESOŁOWSKA Natalia
MAŁKOWSKA Dominika
MUKL Brodnica 02
02
02
02
U18 KPO -- ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
B.D. ROSIŃSKI Zenon
Z/3046/16
Z/3047/16
Z/5325/15
, Z/0674/16
2018
2018
2018
, 2018
3
3
3
2
  m 1 DQ SUCHECKA Katarzyna
KALISIAK Małgorzata
MAZUR Anna
BRELA Zuzanna
AKL Ursynów Warszawa 01
01
01
00
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/2640/16
Z/2424/17
Z/3156/16
Z/2319/15
2018
2018
2018
2018
4
BEZ
BEZ
3
Wzwyż K
1 f 1 1.53 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK IV MIREK Andrzej Z/2712/16 2018 2 ZKN
Tyczka K
1 f 1 3.40 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2018 ZKN
2 f 1 3.40 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U18 SK I WRONA Agnieszka Z/3633/15 2018 1 LDK! ZKN
3 f 1 3.20 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 2.80 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ III GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2018 4
5 f 1 2.80 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ III MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2018 4 LDK!
6 f 1 2.60 MC MAHON Oliwia AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz Z/2700/17 2018 4 LDK!
W dal K
1 f 1 4.98 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +0.9 IV ŁUKASIAK Michał Z/3998/15 2018 4
2 f 1 4.97 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +2.4 IV SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM
3 f 1 4.97 OLSZEWSKA Maria MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +0.9 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2018 4
4 f 1 4.90 KUBIAK Maja UKS Otrębusy 03 U16 MZ +2.2 IV GOLJANEK Janusz Z/1354/17 2018 5
5 f 1 4.86 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +1.8 IV GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2018 4 LDK! GIM
6 f 1 4.47 ZDUNOWSKA Marta MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ +3.0 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/2104/18 , 2018 LDK!
7 f 1 4.40 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ +1.1 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2018 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.28 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ 0.0 III ŁUKASIAK Michał Z/3998/15 2018 4
2 f 1 10.89 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ -0.3 III BUSZTA Stanisław # Z/0765/15 2018 3 ZKN
Kula (3) K
1 f 1 14.26 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ I KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2018 KN
2 f 1 12.60 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2018 3
3 f 1 11.24 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK III MIREK Andrzej Z/2712/16 2018 2 ZKN
4 f 1 11.11 CICHOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 01 U18 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5548/15 2018 3
5 f 1 11.02 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN
6 f 1 10.75 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2018 4
7 f 1 10.50 KACZOROWSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 03 U16 MZ IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2707/17 2018 4
8 f 1 10.32 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2018 4 LDK! GIM
9 f 1 9.68 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1131/17 2018
10 f 1 9.44 ZAPATKA Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 01 U18 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5549/15 2018 4
11 f 1 8.46 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
Kula (4) K
1 f 1 11.20 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
Dysk (1) K
1 f 1 42.28 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2018 KN
2 f 1 34.17 MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2018 3 ZKN GIM
3 f 1 30.34 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2018 4
Młot (3) K
1 f 1 54.18 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2018 1 KN
Oszczep (500) K
1 f 1 35.49 STYŚ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2018 2
2 f 1 35.46 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 32.76 ZAPATKA Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 01 U18 MZ IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5549/15 2018 4
4 f 1 31.25 CICHOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 01 U18 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5548/15 2018 3
5 f 1 30.62 KACZOROWSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 03 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2707/17 2018 4
6 f 1 28.12 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
100 m M
1 1 e 1 11.30 TOKARZ Bartosz WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ +1.7 II ZIĘCINA Kazimierz Z/1120/18 2018
2 2 e 1 11.48 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ +1.7 III ZIĘCINA Kazimierz Z/0202/18 2018
3 3 e 1 11.62 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ +1.7 III WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2018
4 4 e 1 11.63 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ +1.7 III B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2018
5 7 e 1 11.99 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD +1.7 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2018
1 5 e 2 11.74 SYPNIEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +1.5 III B.D. RĄCZKA Paweł , Z/4514/18 , 2018 BEZ
2 6 e 2 11.88 FYDRYCH Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U16 PD +1.5 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/5061/18 2018
3 8 e 2 12.02 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U16 KP +1.5 IV ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2018 LDK!
4 9 e 2 12.11 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +1.5 IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2018 5 LDK!
1 1 f 1 11.60 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ +0.8 III WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2018
2 2 f 1 11.69 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ +0.8 III B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2018
3 3 f 1 11.78 SYPNIEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +0.8 -- B.D. RĄCZKA Paweł , Z/4514/18 , 2018 BEZ
4 4 f 1 11.80 FYDRYCH Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U16 PD +0.8 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/5061/18 2018
5 5 f 1 11.93 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U16 KP +0.8 IV ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2018 LDK!
6 6 f 1 11.95 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD +0.8 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2018
7 7 f 1 12.09 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +0.8 IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2018 5 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.90 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +1.3 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
2 2 s 1 22.95 ZAKHARIAN Kennet UKS Kusy Warszawa 01 U18 MZ +1.3 III KĘDZIORA Robert B.D. Z/3854/16 2018 2
3 3 s 1 23.13 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +1.3 III ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 23.66 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U18 KP +1.3 IV ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2018 4
5 6 s 1 23.99 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +1.3 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
1 5 s 2 23.67 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ +0.7 IV WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2018
2 7 s 2 24.03 PAŁKOWSKI Dawid LUKS Lidzbark Welski 04 U16 WN +0.7 IV AFELTOWICZ Karol Z/2557/17 2018 5
3 8 s 2 24.50 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +0.7 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2018 5 LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.41 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2018 2 LDK! ZKN
2 2 s 1 35.82 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
3 5 s 1 36.67 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN II ADAMOWICZ Małgorzata PODOLAK Kazimierz # , Z/1096/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 6 s 1 36.83 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018
5 8 s 1 41.35 PŁOCIENICKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V B.D. Z/5003/18 2018
1 3 s 2 36.34 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2071/15 2018 3 LDK!
2 4 s 2 36.54 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa # 02 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2053/15 2018 II LDK! ZKN
3 7 s 2 37.62 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2018 4
400 m M
1 1 s 1 53.27 GORTATOWSKI Mateusz MUKL Brodnica 02 U18 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/5322/15 2018 3
2 2 s 1 53.78 KORYCKI Jakub MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/1029/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 3 s 1 54.51 KARWOWSKI Krystian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0533/16 2018 4
4 4 s 1 57.59 CIARKA Bartosz MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2018 5 LDK! GIM
6 6 s 1 63.70 NOWAKOWSKI Jacek AKL Ursynów Warszawa 66 Weteran MZ -- B.D. B.D. , Z/3854/18 , 2018
600 m M
1 s 1 1:22.28 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1768/15 2018 2 ZKN
2 s 1 1:22.42 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 02 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2018 ZKN
3 s 1 1:22.91 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2018 2 ZKN
4 s 1 1:25.21 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2985/16 2018 3
5 s 1 1:27.28 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/1058/17 2018 BEZ
6 s 1 1:27.82 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2018 4
7 s 1 1:29.04 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2828/17 , 2018 BEZ
8 s 1 1:30.18 MAŁECKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1028/17 2018 LDK! GIM
9 s 1 1:30.70 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD III DĄBKOWSKA Małgorzata Z/0984/17 2018 BEZ GIM
10 s 1 1:32.61 GACH Maciej MKS Polonia Warszawa 93 Sen MZ -- B.D. B.D. , Z/3519/18 , 2018
11 s 1 1:38.38 CZERWOŃSKI Artur RK Athletics Warszawa 68 Weteran MZ -- KACZMAREK Aneta Z/4419/18 2018
1000 m M
1 1 s 1 2:36.47 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2018 4 LDK!
2 2 s 1 2:37.09 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- PODOLAK Irena Z/2310/15 2018 4
3 3 s 1 2:40.02 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2018 3 LDK! ZKN
4 4 s 1 2:42.32 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2018 BEZ
5 5 s 1 2:44.04 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2018 4
6 6 s 1 2:45.66 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2018 BEZ
7 7 s 1 2:47.40 OBARA Przemysław MUKS Płock 95 Sen MZ -- B.D. Z/2011/17 2018 BEZ
8 8 s 1 2:49.03 BŁASZCZYK Kamil MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2018
9 9 s 1 2:50.02 CWALINA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0853/16 2018
10 10 s 1 2:54.93 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2018 LDK! GIM
11 11 s 1 2:55.26 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3155/16 2018
12 12 s 1 2:55.75 BRYNDA Marcin MLKS Czarni Olecko 88 Sen WN -- BRYNDA Marcin Z/1471/16 2018 BEZ
13 13 s 1 2:55.80 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2018
14 14 s 1 2:55.84 ZYGMUNCIAK Kacper OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0366/17 2018
15 15 s 1 2:56.27 FIGAJ Sebastian AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0955/18 2018
16 16 s 1 3:03.90 WOŁEK Dawid OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0367/17 2018 5
2000 m M
1 1 s 1 6:02.63 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2018 3
2 2 s 1 6:19.63 PACHNIK Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz # Z/1206/17 2018 5
3 3 s 1 6:29.71 PUSTUŁKA Konrad AKL Ursynów Warszawa 80 Weteran MZ -- ROSŁON Sławomir Z/3855/18 2018 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.93 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +1.5 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
2 2 e 1 15.40 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +1.5 III B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
3 3 e 1 15.43 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +1.5 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
5 5 e 1 16.51 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +1.5 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
6 6 e 1 17.10 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +1.5 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
7 7 e 1 18.18 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +1.5 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK!
  e 1 DNF SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ +1.5 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN
2 f 1 15.49 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.2 III B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
3 f 1 15.80 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.2 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
4 f 1 16.27 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.2 IV BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
5 f 1 16.29 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -0.2 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
6 f 1 17.66 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -0.2 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK!
7 f 1 17.93 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.2 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
110 m pł M (99.1) M
4 4 e 1 15.59 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +1.5 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
1 f 1 15.28 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -0.2 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 59.21 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2018 3 ZKN
400 m pł M
1 1 s 1 56.90 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2018 2
4x100 m M
1 1 m 1 43.60 AJDACKI Gabriel
TOKARZ Bartosz
DUCH Mikołaj
DUCH Jakub
WLKS Nowe Iganie 01
01
01
01
U18 MAZ -- ZIĘCINA Kazimierz
ZIĘCINA Kazimierz
CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia
CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia
Z/0202/18
Z/1120/18
Z/2071/15
Z/2070/15
2018
2018
2018
2018


3
2
Wzwyż M
1 f 1 1.45 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
  f 1 NM SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
Tyczka M
1 f 1 4.00 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2018 3 LDK! ZKN
2 f 1 3.50 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław # Z/1119/18 2018 5 LDK!
3 f 1 2.00 WEREDA Dawid SKS Feniks Siedlce 04 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2107/18 2018
  f 1 NM DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ -- MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2018 2 ZKN
  f 1 NM MARCINIEWICZ Mateusz AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- MASTALERZ Janusz Z/1583/14 2018 2
W dal M
1 f 1 6.96 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ +2.1 II DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2018 3 LDK! ZKN
2 f 1 6.60 RĘGOCKI Patryk UKS Cyprianka 97 U23 KP +2.5 III MAŃKOWSKI Mariusz BUTKIEWICZ Jacek BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2018
3 f 1 6.29 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +2.8 IV OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 4
4 f 1 5.91 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +2.0 IV KOZERA Piotr Z/2475/18 2018
5 f 1 5.72 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ +3.1 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN
6 f 1 5.60 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD +1.0 V KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2018
Trójskok M
1 f 1 11.86 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +0.6 -- KOZERA Piotr Z/2475/18 2018
Kula (5) M
1 f 1 16.36 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U18 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2018 2
2 f 1 16.02 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3
3 f 1 13.70 KULIGOWSKI Michał UKS Cyprianka 03 U16 KP III ŁABĘCKI Adam JETTER Piotr # Z/2519/16 2018 3 LDK!
4 f 1 9.84 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
5 f 1 9.16 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
Kula (6) M
1 f 1 15.25 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2018 2 ZKN
  f 1 NM NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ -- SZUSTER Konrad Z/1812/15 2018 1 ZKN
Kula (7.26) M
1 f 1 16.06 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2018 1
Dysk (1) M
1 f 1 42.95 KULIGOWSKI Michał UKS Cyprianka 03 U16 KP III ŁABĘCKI Adam JETTER Piotr # Z/2519/16 2018 3 LDK!
2 f 1 35.26 JEDLIŃSKI Kamil WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ V B.D. Z/4856/18 2018
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.52 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3
2 f 1 38.73 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2535/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
Dysk (1.75) M
1 f 1 45.88 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1812/15 2018 1 ZKN
2 f 1 43.22 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ III SZUSTER Konrad Z/1818/15 2018 2 ZKN
Dysk (2) M
1 f 1 45.83 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2018 1
Młot (5) M
1 f 1 56.12 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III GÓRA Marcin Z/2530/16 2018 3 ZKN
2 f 1 45.95 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ IV GÓRA Marcin Z/2986/16 2018 4 ZKN
3 f 1 44.55 PIĄCZKOWSKI Andrzej RKS Skra Warszawa 50 Weteran MZ -- B.D. B.D. Z/5247/11 2018 BEZ
4 f 1 37.32 LEVI Charles RKS Skra Warszawa 57 Weteran MZ -- B.D. B.D. Z/3563/18 2018 BEZ
Młot (7.26) M
1 f 1 57.56 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U20 LU I ROSA Mikołaj Z/3659/15 2018 ZKN
Oszczep (700) M
1 f 1 50.66 STRUPCZEWSKI Dominik UKS Cyprianka 02 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr Z/5656/15 2018 2 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 58.70 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II BIELCZYK Piotr B.D. Z/5021/15 2018 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.503947019577 sekund