Chorzów 27 - 29.07.2018
Starty PK podczas 24. OOM
100 m K
1 1 s 1 12.55 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 01 U18 WN -0.4 II MAKOWSKI Leszek Z/5768/15 2018 4
2 2 s 1 12.63 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.4 II OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 3 ZKN
3 3 s 1 12.68 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.4 II OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 3
4 4 s 1 12.74 ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01 U18 PM -0.4 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/5436/15 2018 4 LDK!
5 6 s 1 12.82 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP -0.4 III ROSIŃSKI Zenon Z/5325/15 2018 3
6 7 s 1 12.94 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U18 KP -0.4 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1576/16 2018 3
7 9 s 1 13.09 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U18 KP -0.4 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2018 3
1 5 s 2 12.82 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -0.1 III NIEBUDEK Sylwester Z/3297/17 2018 5
2 8 s 2 12.97 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -0.1 III KACZOCHA Malwina OLCZYK Stanisław B.D. , Z/0071/15 , 2018 3 LDK! GIM
3 10 s 2 13.32 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -0.1 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3089/16 2018 3 LDK!
4 11 s 2 13.51 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 02 U18 KP -0.1 IV ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2018 3
5 12 s 2 13.58 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.1 IV OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 4
400 m K
1 s 1 61.35 PLECZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 02 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/2926/16 2018 2 LDK! ZKN
2 s 1 61.70 WALIŁKO Kamila KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III ANIOŁ Stanisław Z/1427/16 2018 3 ZKN
100 m M
1 1 s 1 11.26 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.3 II NAZARKIEWICZ Robert Z/3843/15 2018
2 2 s 1 11.41 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki 01 U18 PD -0.3 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/1521/15 2018
3 3 s 1 11.46 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -0.3 III ROLAK Dorota Z/3195/16 2018 3
4 4 s 1 11.48 TOKARZ Bartosz WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -0.3 III ZIĘCINA Kazimierz Z/1120/18 2018
5 5 s 1 11.50 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U18 DS -0.3 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/3828/16 2018 4
6 7 s 1 11.54 GRAJEWSKI Tomasz SL Salos Suwałki 01 U18 PD -0.3 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/0146/18 2018
7 8 s 1 11.64 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -0.3 III ZIĘCINA Kazimierz Z/0202/18 2018
  s 1 DQ WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 02 U18 DS -0.3 -- BIALIC Marek B.D. , Z/0409/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
  s 1 DQ POSŁUSZNY Piotr MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -0.3 -- B.D. Z/2651/15 2018
1 6 s 2 11.52 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -0.1 III B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3015/16 , 2018 4 LDK!
2 9 s 2 11.69 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.1 III NAZARKIEWICZ Robert # Z/2039/15 2018 4
3 10 s 2 11.71 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -0.1 III CHMIELEWSKI Marek Z/6106/15 2018 4 LDK!
4 11 s 2 11.91 ŻAMOJTUK Maciej KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.1 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/3664/18 2018 BEZ
5 12 s 2 11.91 DUDEK Miłosz AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -0.1 IV CHMIELEWSKI Marek Z/6105/15 2018 3 LDK!
6 13 s 2 11.96 CISEK Kacper AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -0.1 IV ADAMOWICZ Henryk Z/2658/18 2018 BEZ
7 14 s 2 12.10 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U18 DS -0.1 IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2018 4
8 15 s 2 12.28 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS -0.1 -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2018 3 ZKN
9 16 s 2 12.37 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -0.1 -- B.D. CHMIELEWSKI Marek , Z/0340/16 , 2018 4 LDK! GIM
400 m M
1 s 1 51.44 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 01 U18 WN III TYKARSKI Marek Z/5532/15 2018 4
2 s 1 51.79 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2856/17 2018 BEZ
3 s 1 52.48 LEWALSKI Błażej LKS Lubawa 01 U18 WN III TYKARSKI Marek Z/5536/15 2018 BEZ
4 s 1 52.79 KONDERLA Jakub UKS Piast Bolków 02 U18 DS IV WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz Z/1136/16 2018 3 LDK!
5 s 1 53.00 JAROSZEWSKI Bartosz LKS Lubawa 02 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3347/16 2018 4 LDK! GIM
6 s 1 56.78 NIEDZIELA Mateusz LKS Lubawa 02 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3342/16 2018 5 GIM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1487729549408 sekund