Biała Podlaska 07 - 08.06.2014
Mistrzostwa Zrzeszeń LZS 2014 [DMP]
200 m K
1 1 s 1 25.16 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 93 U23 PD +1.2 II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/4111/11 2015 2
1 4 s 1 25.64 PANAŚ Bożena KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +0.4 II
1 1 s 1 26.02 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP +1.6 II #
1 9 s 1 26.64 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ +0.2 III B.D. BEZ
2 7 s 1 25.83 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U20 PD +0.4 II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
2 2 s 1 25.83 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 92 U23 PK +1.2 II
2 12 s 1 27.34 DALSGAARD Katharina LKS Olimpic Szczecin 98 U18 ZP +0.2 IV
3 3 s 1 26.67 ŚLIWA Sabina KS Agros Zamość 92 U23 LU +1.2 III B.D. BEZ
3 8 s 1 27.19 OKOŃ Kinga MKS Agros Chełm 96 U20 LU +0.4 III
3 14 s 1 27.71 MISZCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 98 U18 LU +0.2 IV #
4 9 s 1 27.35 ZIELIŃSKA Klaudia AZS-AWF Gorzów # 95 U20 LB +0.4 IV B.D. BEZ
4 16 s 1 29.14 FILIPOWSKA Monika LKB Rudnik 97 U18 SK +0.2 -- DUDEK Sylwester Z/0186/13 2014 4
5 10 s 1 27.43 ZIELIŃSKA Sylwia AZS-AWF Gorzów # 95 U20 LB +0.4 IV B.D. BEZ
6 11 s 1 28.07 OWCZARSKA Halina ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK +0.4 IV
7 12 s 1 28.97 BRONIEWICZ Monika MKS Żak Biała Podlaska 96 U20 LU +0.4 --
  s 1 DNF WOLSKA Sylwia STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +1.6 -- B.D. # 4
1 1 s 2 24.72 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +2.1 I B.D. 3
1 2 s 2 25.49 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin # 97 U18 ZP +0.4 II NOWICKI Bartosz B.D. # Z/1234/13 2019 1
2 2 s 2 25.13 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +2.1 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0698/12 2019 M
2 10 s 2 27.01 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +0.4 III
3 3 s 2 25.18 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +2.1 II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1
3 11 s 2 27.08 MATEJEK Agata MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU +0.4 III
4 5 s 2 25.78 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP +2.1 II POLAK Mirosław Z/4534/11 2014 2
4 13 s 2 27.61 GRABEK Emanuela KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.4 IV
5 6 s 2 25.82 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +2.1 II B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
5 15 s 2 27.93 KLEWIN Aleksandra LKS Omega Kleszczów 98 U18 LD +0.4 IV
1 1 s 3 25.07 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.3 II ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
2 3 s 3 25.58 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +0.3 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2
3 4 s 3 25.73 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP +0.3 II
4 5 s 3 25.74 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN +0.3 II NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
5 6 s 3 25.90 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.3 II
6 7 s 3 26.50 CELNER Angelika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP +0.3 III SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0807/13 2017 1
7 8 s 3 26.54 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB +0.3 III HASIÓW Tomasz Z/0707/13 2018 2
800 m K
1 1 s 1 2:13.17 KOSZ Monika AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU II B.D. 3
1 1 s 1 2:13.93 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U20 OP II BUŚKO Przemysław Z/3451/11 2016 2
1 7 s 1 2:18.32 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III
2 2 s 1 2:14.27 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U23 WN II NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
2 2 s 1 2:17.36 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP II
2 9 s 1 2:21.04 ZIÓŁKOWSKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew BEZ
3 3 s 1 2:15.16 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
3 3 s 1 2:17.81 ZIÓŁKOWSKA Kamila LUKS Boguszyce 96 U20 LD III
3 11 s 1 2:23.28 PIETRUSZYŃSKA Monika PLKS Gwda Piła 98 U18 WP III
4 4 s 1 2:17.86 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU III B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2018 2
4 12 s 1 2:23.46 MATYJASIK Magdalena WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP III
4 4 s 1 2:40.91 KOSTYRKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 94 U23 PM --
5 5 s 1 2:19.89 MAJDECKA Andżelika LUKS Orkan Września 95 U20 WP III
5 13 s 1 2:24.17 GÓRNA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III PRZYBORSKA Wioleta # Z/0381/14 2017 4
6 6 s 1 2:20.22 KARCZEWSKA Karolina MLKS Ostróda 96 U20 WN III
6 14 s 1 2:45.25 JACHACZ Dorota MKS Zduńska Wola 98 U18 LD --
7 7 s 1 2:23.81 MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy 96 U20 OP III
7 15 s 1 2:52.61 DYONIZIAK Maja LKB Rudnik 98 U18 SK -- DUDEK Szymon Z/0403/14 2017 BEZ
8 8 s 1 2:24.44 SZACHTA Marta LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U20 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0722/12 2016 3
9 9 s 1 2:26.05 WÓJTOWICZ Małgorzata MLKS Sokół Lubin 95 U20 DS IV
10 10 s 1 2:26.10 SIEWOSIENKIEWICZ Marta PLKS Gwda Piła 96 U20 WP IV
11 11 s 1 2:26.55 JASIŃSKA Magdalena LKS Olimpic Szczecin 95 U20 ZP IV
12 12 s 1 2:26.69 WAWRZYK Martyna MKS Agros Chełm 96 U20 LU IV B.D. BEZ
13 13 s 1 2:27.68 KUROWSKA Magdalena LKS Olimpic Szczecin 96 U20 ZP IV B.D. BEZ
  s 1 DNF JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94 U23 PD -- KOSTRZEBA Jacek # Z/1252/11 2019
  s 1 DQ SZAJNER Justyna MLKS Ostróda 97 U18 WN --
1 1 s 2 2:13.87 DERYŁO Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU II #
2 2 s 2 2:14.58 LENARTOWICZ Eliza WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP II B.D. 3
3 3 s 2 2:15.07 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II DMP DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2019 2 90
4 4 s 2 2:16.19 DWORECKA Weronika OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ II
5 5 s 2 2:16.23 PRZYTUŁA Karolina STS Skarżysko-Kamienna 97 U18 SK II OSMAN Artur Z/0154/14 2015 BEZ
6 6 s 2 2:16.93 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA II MIREK Wacław B.D. # Z/0804/13 2019 1
7 8 s 2 2:19.05 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin # 97 U18 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/1695/13 2019 1
8 10 s 2 2:22.81 WOSZCZYK Karolina ULKS Talex Borzytuchom 98 U18 PM III
  s 2 DNF WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019
  s 2 DQ FILIPOWSKA Agnieszka RKS Łódź # 97 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław # Z/0187/13 2019 1
3000 m K
1 7 s 1 10:48.81 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2019
2 8 s 1 10:53.27 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 96 U20 WP III
3 9 s 1 10:55.06 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0665/14 2019 BEZ
4 11 s 1 10:57.94 ZŁOMAŃCZUK Eliza KS Agros Zamość 97 U18 LU III
5 12 s 1 11:05.14 FRAŚ Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV B.D. Z/1464/14 2015 4
6 16 s 1 11:35.12 PONIKIEWSKA Kamila MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP IV
7 17 s 1 11:52.13 TREDER Patrycja ULKS Talex Borzytuchom 97 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0671/13 2016 4
8 18 s 1 12:01.99 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 96 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0636/12 2017 2
9 19 s 1 12:38.29 WOŚ Monika MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP --
10 20 s 1 12:38.36 STOLARCZYK Magdalena MLKS Ostróda 96 U20 WN --
1 1 s 2 10:18.59 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD II
2 2 s 2 10:19.76 WIŚNIEWSKA Dominika WMLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP II
3 3 s 2 10:24.58 MAIK Daria LUKS Start Nakło 97 U18 KP II STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0446/13 2019 1
4 4 s 2 10:24.60 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB II WIERZBICKI Remigiusz Z/0614/12 2018 1
5 5 s 2 10:43.60 DAWIDZIUK Diana MKS Agros Chełm 94 U23 LU III B.D. B.D. 3
6 6 s 2 10:44.78 SZCZEGOT Katarzyna GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ III
7 10 s 2 10:55.20 SZTUDER Marcelina LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP III WIEJA Piotr FUS Jan , Z/1329/13 , 2015 4
8 13 s 2 11:11.60 KORSZEŃ Natalia MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU IV
9 14 s 2 11:22.72 WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1674/13 2018 2
10 15 s 2 11:26.03 PRZYBYŁA Magdalena ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB IV
  s 2 DNF SAWICKA Weronika KS Agros Zamość 98 U18 LU -- #
400 m pł K K
1 1 s 1 63.69 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP II
1 1 s 1 65.08 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU II
2 2 s 1 64.50 KUBEŁ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP II B.D. 2
2 6 s 1 69.05 HAJDASZ Aleksandra LUKS Podium Kup 98 U18 OP IV #
3 3 s 1 65.43 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2019 1
3 7 s 1 70.12 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV KACZOR Mieczysław # Z/0385/14 2017 2
4 4 s 1 65.57 MĄKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II
4 8 s 1 70.48 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 97 U18 DS IV #
5 5 s 1 65.77 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP II
5 10 s 1 72.33 BERNACKA Dominika MKS Agros Chełm 97 U18 LU IV
6 6 s 1 68.59 PIOTROWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 95 U20 PD III
6 11 s 1 74.92 SZYNDLAREWICZ Kamila LUKS Podium Kup 98 U18 OP --
7 7 s 1 73.59 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ --
1 2 s 2 65.71 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 97 U18 ZP II #
2 3 s 2 66.10 OSIOWY Weronika CMKL Człuchów 98 U18 PM III B.D. 2
3 4 s 2 66.86 JAŁOSZYŃSKA Agata LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna B.D. Z/0570/13 2017
4 5 s 2 68.40 NOWAK Nicola LKS Olimpic Szczecin 97 U18 ZP III KARNAS Zbigniew # Z/1666/13 2016 3
5 9 s 2 70.63 PLEWKA Agata KS Agros Zamość 98 U18 LU IV
4x400 m K
1 s 1 4:00.87 GŁÓWKA Klaudyna
GÓRAK Paulina
GALUS Natalia
KARAŚ Mariola
MLUKS Tarnów 96
97
97
96
U20 MLP -- B.D. GĄSIEWSKI Artur
MIREK Wacław B.D.

GIZA Andrzej B.D.
, Z/0553/12
Z/0804/13
Z/0698/12
, 2019
2019
2019
1
1
M
2 s 1 4:01.46 SUŁKOWSKA Julia
MIŃCZUK Alicja
DALSGAARD Katharina
GULCZYŃSKA Natalia
LKS Olimpic Szczecin 97
97
98
97
U18 ZPO --
BINDASZEWSKI Wiesław B.D.

NOWICKI Bartosz B.D.
Z/1695/13
Z/1234/13
2019
2019
1
1
3 s 1 4:13.18 OKOŃ Kinga
KOSZ Monika
WAWRZYK Martyna
BERNACKA Dominika
MKS Agros Chełm 96
94
96
97
U23 LBE --
B.D.
B.D.
3
BEZ
4 s 1 4:14.79 KARNAS Katarzyna
LAMENT Alicja
KIEŁPIKOWSKA Marta
NOWAK Nicola
UKS Czapla Białe Błota 01
00
98
97
U18 KPO -- B.D.


KARNAS Zbigniew
Z/2279/15
Z/1666/13
2018
2016
3
3
5 s 1 4:19.07 ŚLIWA Sabina
MANDZIUK Ilona
ZAJĄC Monika
SZMIT Joanna
KS Agros Zamość 92
96
94
94
U23 LBE -- B.D.
B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek

SWATOWSKI Wojciech B.D.
, Z/0887/12
Z/0615/11
, 2018
2018
BEZ
2
3
Trójskok K
  f 1 10.55 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +1.1 IV KLESZOWSKI Leszek # BEZ
  f 1 10.86 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +1.1 III B.D. B.D.
1 1 f 1 11.97 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +1.0 II DMP ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2 107
1 1 f 1 12.13 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD +1.9 I KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
1 1 f 1 12.62 MARKIEWICZ Karolina KS Podlasie Białystok 93 U23 PD -0.4 I
2 2 f 1 10.98 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +2.4 III B.D. B.D.
2 2 f 1 11.44 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP +2.0 III ADAMCZEWSKI Ryszard # Z/0294/13 2017 2
2 2 f 1 12.31 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U23 PD +0.9 I B.D. 1
3 3 f 1 9.46 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U23 PK +2.2 --
3 3 f 1 10.78 KOWALEWSKA Martyna UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP +1.4 III ADAMCZEWSKI Ryszard B.D. # Z/0293/13 2017 BEZ
3 3 f 1 10.85 DEMIAŃCZUK Olga AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +1.4 III
4 4 f 1 10.39 PRZYTUŁA Paulina KS Agros Zamość 97 U18 LU +1.2 IV B.D. BEZ
4 4 f 1 10.75 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U20 WP +2.0 III PTAK Krzysztof Z/1742/12 2017 2
5 5 f 1 9.08 WIECZOREK Monika LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +1.3 -- NALEPA Marek # Z/0383/13 2015 4
5 5 f 1 10.55 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +2.5 IV KLESZOWSKI Leszek # BEZ
Kula (3) K
1 1 f 1 13.71 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ II GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1
2 2 f 1 13.03 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ II OLSZEWSKI Radosław Z/1044/14 2019 1
3 3 f 1 12.76 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
4 4 f 1 12.61 JEZIORSKA Michalina UKS Cyprianka 98 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1241/14 2015 2
5 5 f 1 12.61 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. 3
6 6 f 1 12.50 POLAK Urszula KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
7 7 f 1 11.57 WOLIŃSKA Dorota UKS Błyskawica Domaniewice 97 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1086/13 2015 3
8 8 f 1 11.19 STRONSKI Maja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP III
9 9 f 1 9.98 WICKOWSKA Justyna ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK IV
10 10 f 1 9.83 KUCHARSKA Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP IV #
11 11 f 1 9.37 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB --
12 12 f 1 9.12 GARBOŚ Magdalena LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0614/13 2016 4
13 13 f 1 8.93 ŚMIATACZ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- WINNY Antoni Z/1573/13 2014 BEZ
14 14 f 1 6.83 SOŁODUCHA Emilia KS Agros Zamość 98 U18 LU -- KOPRON Witold # Z/0537/14 2018 1
Kula (4) K
1 1 f 1 12.34 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń # 94 U23 KP II HULISZ Robert B.D. # Z/3600/11 2019 M
1 1 f 1 15.17 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U20 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2019 MM 138
2 2 f 1 11.92 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U23 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2019 1
2 2 f 1 13.99 NESTEROWICZ Karolina LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD I
3 3 f 1 10.86 LEHMANN Emilia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U23 WP III POLAK Mirosław Z/4542/11 2014 2
3 3 f 1 13.11 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U20 PD I GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
4 4 f 1 10.45 KUBACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U23 KP III
4 4 f 1 12.83 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
5 5 f 1 9.69 LEHMANN Magdalena WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U23 WP -- POLAK Mirosław Z/4543/11 2014 2
5 5 f 1 11.22 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD III SIKORSKI Karol Z/1412/12 2019 M
6 6 f 1 10.91 MAŁYSZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 96 U20 LB III CZERNIK Edward # Z/1480/12 2018 1
7 7 f 1 10.13 ZDUNIEWICZ Anna LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD III
8 8 f 1 9.31 ŁOCHIŃSKA Maria LUKS Orkan Września 95 U20 WP IV
9 9 f 1 7.97 BEKACZ Ewa MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS --
Oszczep (500) K
1 1 f 1 40.84 SANDAK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
2 2 f 1 36.42 BUZOR Dominika RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ IV
3 3 f 1 34.97 BRZOZOWSKA Karolina LUKS Hańcza Suwałki 98 U18 PD IV
4 4 f 1 34.66 KUCHARSKA Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP IV #
5 5 f 1 32.40 BĄBEL Wiktoria LUKS Podium Kup 98 U18 OP IV
6 6 f 1 31.85 FRAJER Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/1420/14 2018 1
7 7 f 1 31.54 STRONSKI Maja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP --
8 8 f 1 30.51 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -- GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2019 1
9 9 f 1 29.75 KOPEĆ Anna RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 49.46 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U23 PM I WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2019 1
1 1 f 1 53.30 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD M SIKORSKI Karol Z/1412/12 2019 M
2 2 f 1 47.47 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U20 DS I PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
3 3 f 1 46.22 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/1413/12 2019 1
4 4 f 1 40.47 WOJTULEWICZ Barbara LUKS Hańcza Suwałki 95 U20 PD II B.D. BEZ
5 5 f 1 39.36 DUDKOWSKA Roksana LLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP III B.D. 3
6 6 f 1 39.17 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U20 WP III PTAK Krzysztof Z/1742/12 2017 2
7 7 f 1 37.59 TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup 95 U20 OP III
8 8 f 1 27.54 CZEROPSKA Agnieszka LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD -- B.D. BEZ
  f 1 NM PACHWICEWICZ Natalia LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD --
200 m M
1 1 s 1 22.15 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +2.5 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2019 2
1 9 s 1 22.52 IMOSA Konrad KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK +2.5 II PEREPICZKO Zdzisław Z/1701/13 2015 2
1 10 s 1 23.06 RDZANEK Norbert MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +1.8 III
2 2 s 1 22.23 KAWKA Oktawian KS Agros Zamość 94 U23 LU +2.5 II
2 13 s 1 22.79 PIRSZ Jakub PLKS Gwda Piła 96 U20 WP +2.5 II
2 14 s 1 23.48 SIDORUK Jędrzej UMLKS Pegaz Opoczno 98 U18 LD +1.8 III MARSZAŁEK Rafał Z/0874/14 2014 3
3 3 s 1 22.75 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U23 WP +2.5 II POLAK Mirosław Z/4549/11 2019 2
3 16 s 1 22.99 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP +2.5 III KRZYSIEK Zbigniew Z/4847/11 2019 2
3 17 s 1 23.70 WÓJCIK Mateusz MLUKS Tarnów 97 U18 MA +1.8 IV
4 4 s 1 23.48 GANCARZ Ernest KS Agros Zamość 94 U23 LU +2.5 III
4 22 s 1 23.53 SŁAWNIAK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK +2.5 III
4 19 s 1 23.89 RYK Rafał MLKS Agros Żary 97 U18 LB +1.8 IV
5 5 s 1 23.51 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +2.5 III
5 23 s 1 23.65 ANIOŁKOWSKI Kamil LUKS Atletic Białystok 96 U20 PD +2.5 IV CHLEBIŃSKI Bogumił # Z/0939/14 2015 BEZ
5 22 s 1 24.01 ROWIEŃSKI Mateusz MKS Agros Chełm 97 U18 LU +1.8 IV
6 26 s 1 24.06 STACHÓW Marcin MLKS Agros Żary 98 U18 LB +1.8 IV
7 31 s 1 24.74 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP +1.8 -- #
8 32 s 1 25.53 RYKOWSKI Piotr LUKS Orneta 98 U18 WN +1.8 -- MAKOWSKI Leszek Z/1442/14 2014 BEZ
  s 1 DNF STRZELECKI Maciej KS Wisła Puławy 94 U23 LU +2.5 --
1 8 s 2 22.51 MILIAN Marcin ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB +2.0 II B.D. 2
1 15 s 2 23.51 JAKUBEK Patryk ULKS Talex Borzytuchom 97 U18 PM +0.8 III RADTKE Marek Z/0673/13 2016 4
2 15 s 2 22.97 ZACHCIAŁ Adrian MKL Szczecin # 95 U20 ZP +2.0 III B.D. # 3
2 16 s 2 23.55 WRONA Dominik MKS Agros Chełm 97 U18 LU +0.8 III
3 18 s 2 23.73 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ +0.8 IV #
4 21 s 2 23.95 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +0.8 IV JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
5 24 s 2 24.02 ZABIELSKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU +0.8 IV
6 25 s 2 24.06 PIWKO Bartłomiej KS Agros Zamość # 97 U18 LU +0.8 IV
7 29 s 2 24.59 OGORZAŁEK Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.8 --
8 30 s 2 24.67 ŁACHAŃSKI Marcin WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP +0.8 --
  s 2 DQ ŁOPOCKI Michał MKS Unia Hrubieszów 96 U20 LU +2.0 --
1 5 s 3 22.69 NEUMANN Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP +2.4 II SZOSTAK Janusz # Z/0971/13 2015 2
1 12 s 3 22.71 KUPIS Robert RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ +0.4 II
2 6 s 3 22.77 OLESZCZYŃSKI Przemysław MKS Agros Chełm 97 U18 LU +2.4 II
2 17 s 3 23.07 PIETRASZKO Filip MLKS Agros Żary 95 U20 LB +0.4 III
3 8 s 3 22.84 KAŹMIERSKI Michał LIUKS Kruszwica 98 U18 KP +2.4 III LUZAK Andrzej Z/1459/14 2016 3
3 18 s 3 23.12 SUDOŁ Krystian LUKS Orneta 96 U20 WN +0.4 III MAKOWSKI Leszek Z/1750/12 2014 2
4 9 s 3 22.97 WERNER Mariusz LUKS Podium Kup 97 U18 OP +2.4 III
4 19 s 3 23.16 WALCZAK Artur MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS +0.4 III
5 11 s 3 23.16 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U18 LD +2.4 III B.D. Z/1255/14 2017 3
5 20 s 3 23.18 MACIOŁEK Damian LKS Lubawa 95 U20 WN +0.4 III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0962/13 2014 3
6 21 s 3 23.20 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 96 U20 DS +0.4 III
6 12 s 3 23.20 KLUZ Gerard KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +2.4 III #
7 13 s 3 23.30 CHMIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU +2.4 III
8 20 s 3 23.90 WYSOTA Tomasz MULKS MOS Sieradz 97 U18 LD +2.4 IV FIRLIT Roman Z/1262/13 2015 4
1 1 s 4 21.81 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.9 I OSIK Tadeusz # Z/0387/14 2019 M
1 7 s 4 22.49 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U20 WP +1.3 II B.D. Z/1056/13 2018 2
2 2 s 4 21.89 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +1.9 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2019 M
2 10 s 4 22.62 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +1.3 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
3 3 s 4 22.30 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +1.9 II B.D. #
3 11 s 4 22.63 ROCZEK Maciej LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD +1.3 II KLESZOWSKI Leszek 3
4 4 s 4 22.65 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 97 U18 LU +1.9 II DMP JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1 86
4 14 s 4 22.86 ŻUKOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 95 U20 PD +1.3 III B.D. # 2
5 7 s 4 22.78 NICPOŃ Jakub MKL Szczecin # 98 U18 ZP +1.9 II BINDASZEWSKA Hanna # Z/1531/14 2019 3
  s 4 DQ JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 U20 LU +1.3 -- B.D. B.D. # Z/5085/11 2019 M
1 1 s 5 21.87 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS +1.3 I
1 23 s 5 24.02 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ +2.0 IV
2 2 s 5 21.92 GŁUCHOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +1.3 II
2 27 s 5 24.09 RUTKOWSKI Gerard RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ +2.0 IV
3 3 s 5 22.11 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +1.3 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2019 1
3 28 s 5 24.23 RUS Karol RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ +2.0 IV
4 4 s 5 22.21 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U20 LD +1.3 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
5 5 s 5 22.22 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +1.3 II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2019 M
6 6 s 5 22.27 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP +1.3 II
800 m M
1 1 s 1 1:54.46 PIOTROWICZ Patryk PLKS Gwda Piła 94 U23 WP II B.D. 2
1 7 s 1 1:59.29 JOST Zbigniew KKL Rodło Kwidzyn 96 U20 PM III
1 11 s 1 2:03.20 PODOLSKI Tomasz UKS Czapla Białe Błota 97 U18 KP IV
2 2 s 1 1:55.15 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II CHYLIŃSKI Romuald B.D. Z/4107/11 2019 2
2 8 s 1 1:59.59 BRYLIŃSKI Patryk MKS Polonia Warszawa # 96 U20 MZ III
2 12 s 1 2:04.49 MICHOWSKI Łukasz KS Agros Zamość 97 U18 LU IV
3 3 s 1 1:55.51 BUCZAK Rafał KS Agros Zamość 92 U23 LU II B.D. 2
3 10 s 1 2:04.73 KAWECKI Kasjan LKS Olimpic Szczecin 96 U20 ZP IV
3 13 s 1 2:04.80 WĄSOWSKI Jakub MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU IV
4 4 s 1 1:55.87 JANKOWSKI Andrzej KS Podlasie Białystok 93 U23 PD II DMP DĄBROWSKI Tomasz # Z/0796/11 2019 2 78
4 14 s 1 2:05.55 PRZYBYSZ Bartosz GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ IV
4 11 s 1 2:08.78 FLORCZYŃSKI Łukasz SKS Sokół Malbork 96 U20 PM -- ŁUKASZ Godlewski SAJKOWSKI Norbert Z/1629/12, Z/1629/12 , 2014 BEZ
5 5 s 1 1:57.61 JANUSZEWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 93 U23 PD III
5 15 s 1 2:08.64 SZULC Kacper UKS Wiking Rychnowy 97 U18 PM --
5 12 s 1 2:15.72 KAJETANEK Piotr MLKS Ostróda 95 U20 WN --
6 6 s 1 1:57.67 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U23 MZ III B.D. 2
6 16 s 1 2:19.78 NIECKARZ Aleksander SKS Sokół Malbork 98 U18 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/1317/14 2015 BEZ
7 7 s 1 1:58.61 KALISZ Adam MKS Żak Biała Podlaska 94 U23 LU III CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław 3
7 17 s 1 2:27.76 WITKOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 98 U18 LU --
8 8 s 1 2:00.77 BUCZEK Sylwester KS Agros Zamość 93 U23 LU III B.D. BEZ
1 1 s 2 1:53.87 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów # 95 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2019 MM
1 1 s 2 1:54.84 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź # 97 U18 LD II DMP JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0185/13 2019 MM 86
2 2 s 2 1:53.92 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. B.D. Z/0285/12 2018
2 2 s 2 1:55.85 SWITEK Paweł UKS Żaczek Połaniec 97 U18 SK II
3 3 s 2 1:54.13 BZOWY Patryk UKS Przełaj Żerków 95 U20 WP II
3 3 s 2 1:55.87 BEDNAREK Radosław LUKS Boguszyce 97 U18 LD II
4 4 s 2 1:54.69 FONAŁ Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica # 95 U20 DS II #
4 4 s 2 1:55.94 SURMA Krystian SSR Olimp Strawczyn 97 U18 SK II B.D. NIWIŃSKI Aleksander # , Z/0053/13 , 2017 2
5 5 s 2 1:57.12 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ III
5 5 s 2 1:57.65 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98 U18 WN III TYKARSKI Marek Z/0237/14 2017 2
6 6 s 2 1:57.89 RZESZOWSKI Marcin KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U20 SK III
6 6 s 2 1:58.83 WOŹNIAK Jakub WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III
7 7 s 2 1:59.82 KSIĄŻYK Konrad KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
7 9 s 2 2:03.45 GARSKI Dawid MLKS Baszta Bytów 95 U20 PM IV KUTEŁŁO Dariusz Z/0360/13 2019 3
8 8 s 2 2:00.57 OBECNY Mateusz CMKL Człuchów 97 U18 PM III
9 9 s 2 2:01.02 NOWICKI Marcin UKS Achilles Leszno 97 U18 WP III
10 10 s 2 2:02.67 GINTER Leszek ULKS Talex Borzytuchom 98 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/0697/14 2017 2
3000 m M
1 1 s 1 8:28.69 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U23 LB II
1 1 s 1 8:41.88 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia # 96 U20 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2019 2
1 1 s 1 9:10.23 EBEL Grzegorz MLKS Baszta Bytów 97 U18 PM III KUTEŁŁO Dariusz # Z/0270/13 2018 1
2 2 s 1 8:31.72 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92 U23 LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/0700/11 2019 1
2 2 s 1 8:41.93 KUŚMIERZ Aleksander AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II #
2 2 s 1 9:14.39 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo # 98 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2019 1
3 3 s 1 8:38.60 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/1784/13 2019 1
3 3 s 1 8:46.93 POLAKOWSKI Paweł OKLA Ostrołęka 95 U20 MZ III
3 3 s 1 9:15.50 KOWALIK Konrad MLUKS Tarnów 97 U18 MA IV
4 4 s 1 8:47.63 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U23 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4374/11 2017 1
4 4 s 1 8:51.08 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ III
4 4 s 1 9:21.08 KWIECIŃSKI Bartosz LLKS Osowa Sień 97 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/0313/14 2019 2
5 5 s 1 8:52.62 BANASZKIEWICZ Jakub LKS Vectra Włocławek 96 U20 KP III
5 5 s 1 9:21.39 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS IV WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek Z/0418/13 2019 2
5 5 s 1 9:28.62 GRZYWIŃSKI Wojciech LKS Zantyr Sztum 94 U23 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/0437/13 2015 3
6 6 s 1 8:53.00 KNAP Szczepan KS Agros Zamość 95 U20 LU III
6 6 s 1 9:24.73 MIELEWCZYK Dawid MLKS Baszta Bytów 97 U18 PM IV
7 7 s 1 8:53.87 SATOR Damian KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK III SUDOŁ Grzegorz # Z/0850/12 2019 3
7 7 s 1 9:27.75 MROŻEK Filip UKS Wiking Rychnowy 97 U18 PM IV
8 8 s 1 8:56.65 PIEKIELNY Norbert UKS Sokół Żmigród # 96 U20 DS III
8 8 s 1 9:30.02 KRAWCZYK Łukasz RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ IV
9 9 s 1 9:00.69 GOŁĄB Łukasz UMLKS START Wieruszów # 96 U20 LD III URBANIAK Jarosław Z/0877/12 BEZ
9 9 s 1 9:35.50 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97 U18 PM IV B.D. 3
10 10 s 1 9:11.21 GRODZKI Dawid UKS Achilles Leszno 96 U20 WP III
10 10 s 1 9:35.80 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2019 3
11 11 s 1 9:11.43 ZABIELSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 95 U20 PD III STANISLAWSKI Krzysztof 2
11 11 s 1 9:39.92 ORZESZYNA Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/0693/14 2017 3
12 12 s 1 9:19.30 PIRÓG Michał AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0444/13 2018 2
12 12 s 1 9:43.71 HADRYŚ Dawid MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV
13 13 s 1 9:23.34 MIKOŁAJCZAK Piotr WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur B.D. Z/0574/13 2017
13 13 s 1 10:13.25 KACZOR Jakub LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP --
14 14 s 1 9:24.38 DOLINA Daniel LKS Znicz Biłgoraj 96 U20 LU IV
14 14 s 1 10:20.05 FILIN Artur LUKS MGOKSiR Korfantów 97 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/0312/14 2015 4
15 15 s 1 9:29.07 WILK Mikołaj UMLKS Pegaz Opoczno 96 U20 LD IV
15 15 s 1 10:22.55 MALEC Łukasz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 98 U18 LU --
16 16 s 1 9:34.61 WÓJCIK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ IV
17 17 s 1 9:35.94 MIKOŁAJEWSKI Michał LUKS Boguszyce 96 U20 LD IV
18 18 s 1 10:13.77 BALCERZAK Przemysław KS Rajsport Sieradz Active Team # 95 U20 LD -- B.D. Z/4503/11 2018 BEZ
  s 1 DNF BIELAWSKI Kamil SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander # Z/0705/14 2017 2
  s 1 DNF WARZOCHA Adrian MLKS Sokół Lubin 94 U23 DS --
  s 1 DNF KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U23 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
  s 1 DNF WITKOWSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP --
  s 1 DNF KWIATKOWSKI Arkadiusz ULKS Gryf Rytwiany 96 U20 SK --
400 m pł J MŁ M
1 4 s 1 56.60 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP III REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2019 1
2 6 s 1 57.56 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP III
3 7 s 1 57.70 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 97 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof # Z/0984/13 2019 2
4 8 s 1 58.08 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/1519/14 2019
5 10 s 1 60.39 RUDZIŃSKI Paweł LUKS Atletic Białystok 97 U18 PD IV
1 1 s 2 54.78 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP II REJEWSKI Robert B.D. # Z/0056/13 2019 1
2 2 s 2 55.23 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP II REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
3 3 s 2 56.03 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 97 U18 ZP III
4 5 s 2 56.81 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD III FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. # Z/1260/13 2019
5 9 s 2 58.09 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/0544/14 2019 2
  s 2 DQ WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz # 97 U18 KP -- KASZEWSKI Tomasz # BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 53.06 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
1 1 s 1 53.22 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
2 2 s 1 53.48 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP I B.D. # BEZ
2 2 s 1 56.44 STRZELECKI Maciej KS Wisła Puławy 94 U23 LU II
3 3 s 1 53.76 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD I KLESZOWSKI Leszek BEZ
3 3 s 1 62.81 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U23 PM --
4 4 s 1 53.95 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS I DMP ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019 113
5 5 s 1 54.68 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2019 M 104
6 6 s 1 56.27 STAWNY Rafał LUKS Orkan Września 96 U20 WP II
7 7 s 1 56.29 PASZKOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD II
8 8 s 1 58.54 SOBIERAJSKI Błażej UKS Achilles Leszno 95 U20 WP III
  s 1 DQ SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4681/11 2019 1
4x400 m M
1 s 1 3:25.20 MUZYCZUK Dawid
BUCZEK Sylwester
KAWKA Oktawian
GANCARZ Ernest
KS Agros Zamość 96
93
94
94
U23 LBE -- SWATOWSKI Wojciech KLESZOWSKI Leszek
B.D.

Z/1399/13
2019
2
BEZ
2 s 1 3:28.52 WILCZYŃSKI Szymon
SMOLIŃSKI Kamil
SMOLIŃSKI Mateusz
STODOLNY Michał
UKB Szubin 97
96
96
95
U20 KPO -- KASZEWSKI Tomasz
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
B.D.
Z/0751/12
Z/0750/12
2019
2017
BEZ
4
3
BEZ
3 s 1 3:28.91 PIRSZ Jakub
PIOTROWICZ Patryk
DOBROWOLSKI Michał
WYRZYKIEWICZ Adrian
PLKS Gwda Piła 96
94
98
95
U23 WLP --
B.D.

KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. B.D.
Z/0285/12
2018
2

4 s 1 3:31.84 GOSS Maciej
GRADZIK Damian
KOPEĆ Mateusz
KARABAN Wojciech
MKS Bolesłavia Bolesławiec 95
97
96
97
U20 DOL -- GIZA Andrzej B.D.

B.D.
Z/1716/12
2018
2
BEZ
Trójskok M
  f 1 11.29 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U23 PK +2.0 --
  f 1 12.67 SYSKI Marcin MKL Toruń # 98 U18 KP +0.2 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2019 2
1 1 f 1 13.92 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.7 III KOKOT Zdzisław Z/0912/13 2019
1 1 f 1 14.18 SZUBER Paweł LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP +0.1 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir REJEWSKI Robert Z/1688/12 2016 3
1 1 f 1 14.72 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U23 LD +0.3 II DMP SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1 100
2 2 f 1 13.67 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 93 U23 MZ +1.5 III
2 2 f 1 13.78 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 97 U18 KP +1.0 III DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2 71
2 2 f 1 13.89 OLCZYKOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ +0.3 III
3 3 f 1 12.71 SIEWIELEC Łukasz LLKS Pomorze Stargard 94 U23 ZP +0.9 --
3 3 f 1 13.34 KOBEL Wojciech CWKS Resovia Rzeszów # 95 U20 PK +1.1 III
3 3 f 1 13.66 BAGAN Karol KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +1.8 III
4 4 f 1 11.50 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U23 PK +2.7 --
4 4 f 1 12.57 KUDERCZAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U20 WP +1.7 -- KACZOR Mieczysław Z/2496/11 2014 3
4 4 f 1 13.28 MICHALAK Daniel MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS +1.6 III
5 5 f 1 12.30 PISKORSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ +1.8 --
5 5 f 1 12.89 KASPRZAK Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP +1.8 IV KACZOR Mieczysław Z/0388/14 2017 4
6 6 f 1 12.19 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 96 U20 ZP +1.9 --
6 6 f 1 12.84 SYSKI Marcin MKL Toruń # 98 U18 KP +2.3 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2019 2
7 7 f 1 11.94 CABAN Damian MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ +1.9 --
7 7 f 1 12.36 KARWIK Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +1.9 -- #
8 8 f 1 11.95 STYPA Stanisław STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +0.5 --
9 9 f 1 11.54 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 97 U18 MZ +1.8 -- KOZERA Piotr Z/1825/13 2019 3
Kula (5) M
1 1 f 1 18.58 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
2 2 f 1 17.92 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS I
3 3 f 1 16.58 PATYK Marcin LUKS Podium Kup 97 U18 OP II
4 4 f 1 16.51 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II
5 5 f 1 16.34 ŚWIDRAK Damian MUKS Szok Bojanowo 97 U18 WP II
6 6 f 1 15.64 ORZEL Michał LUKS Atletic Białystok 97 U18 PD II CHLEBIŃSKI Bogumił Z/0955/14 2016 2
7 7 f 1 15.62 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
8 8 f 1 15.49 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 97 U18 MZ II #
9 9 f 1 14.54 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
10 10 f 1 14.35 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III SZWARC Zygmunt # Z/0205/14 2019 M
11 11 f 1 14.32 CZAPOR Wiktor LUKS Podium Kup 97 U18 OP III
12 12 f 1 13.85 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS III SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2019 2
13 13 f 1 13.77 KMIEĆ Witold UKS Cyprianka 97 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1566/13 2015 4
14 14 f 1 13.68 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. 3
15 15 f 1 13.07 PRZYCHODZKI Krzysztof ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB IV
16 16 f 1 13.04 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 97 U18 LU IV GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2019 2
17 17 f 1 12.71 KUBUS Paweł LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 98 U18 OP IV CZERW Juliusz Z/1347/14 2017 BEZ
18 18 f 1 12.51 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS IV KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
19 19 f 1 12.50 WARCHOŁ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV
20 20 f 1 12.31 OLEKSIEJUK Jakub MKS Agros Chełm 98 U18 LU --
21 21 f 1 12.23 PLUTA Karol MULKS MOS Sieradz 97 U18 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/1486/14 2014 4
22 22 f 1 11.60 CZARNOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 98 U18 PD -- #
23 23 f 1 11.37 KUTRYBA Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS --
Kula (6) M
1 1 f 1 18.50 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 95 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
2 2 f 1 17.53 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ I
3 3 f 1 16.98 PAWELSKI Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I
4 4 f 1 16.78 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP I BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
5 5 f 1 16.50 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U20 LB I
6 6 f 1 15.50 KURZYCH Bartosz OKLA Ostrołęka 96 U20 MZ II
7 7 f 1 15.33 TREDER Krystian KS Polonia Pasłęk 96 U20 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/0159/12 2016 1
8 8 f 1 14.97 WOŁKOWSKI Karol ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB II
9 9 f 1 14.77 MAJDZIŃSKI Kamil LUKS Orkan Września 95 U20 WP II
Kula (7.26) M
1 1 f 1 17.01 GORLEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 94 U23 PD I B.D. 1
2 2 f 1 16.47 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 94 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
3 3 f 1 13.02 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka 94 U23 MZ III KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/0184/11 2018 2
Oszczep (700) M
1 1 f 1 72.93 STRZESZEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD I
2 2 f 1 60.81 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 97 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2019 1
3 3 f 1 58.47 KOLENDO Maciej KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II
4 4 f 1 56.59 RADZIEJ Fabian LUKS Podium Kup 98 U18 OP III
5 5 f 1 55.46 SZCZYGIEŁ Patryk LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP III
6 6 f 1 53.24 PIESZKE Hubert UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/0390/14 2019 1
7 7 f 1 52.77 FIGGER Mateusz KS Polonia Pasłęk # 98 U18 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/1447/14 2016
8 8 f 1 42.50 SAKOWSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 65.96 ŚNIATKOWSKI Maciej LUKS Hańcza Suwałki 94 U23 PD I
1 1 f 1 70.54 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M
2 2 f 1 54.41 FALIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ III
2 2 f 1 59.77 PRACZUK Łukasz KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II
3 3 f 1 53.30 TREDER Krystian KS Polonia Pasłęk 96 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/0159/12 2016 1
3 3 f 1 58.20 KOTUK Marcin KS Podlasie Białystok 93 U23 PD II B.D. 2
5 5 f 1 42.28 WRZAŁKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP IV B.D. B.D. 1
5 5 f 1 42.41 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS IV B.D. # 1
6 6 f 1 40.11 KOPEĆ Dawid KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK IV PEREPICZKO Zdzisław Z/0219/14 2015 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.427059173584 sekund