Chorzów 25.08.2018
Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka oraz zawody U16 o puchar Haliny Góreckiej
60 m K
1 2 s 1 8.76 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -0.2 -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
2 8 s 1 9.53 PRZE¬DZINK Hanna TL ROW Rybnik 06 U14 SL -0.2 -- OLSZAR Michal Z/2969/18 2018
3 10 s 1 9.59 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 06 U14 SL -0.2 -- GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2018 BEZ
4 11 s 1 9.59 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 08 U12 SL -0.2 -- KRUPA Iwona Z/1386/18 2018
5 12 s 1 9.67 JATKOWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U12 SL -0.2 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0556/17 , 2018 BEZ LDK!
6 17 s 1 10.11 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -0.2 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2018 BEZ LDK!
7 20 s 1 10.48 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08 U12 MA -0.2 -- SIERKA Ewa Z/1647/18 2018 BEZ LDK!
8 26 s 1 10.83 SAŁAHUB Oliwia TS AKS Chorzów 06 U14 SL -0.2 -- GRUCHEL Marzena Z/3685/18 2018
1 5 s 2 9.15 OLCZYK Anna BKL Bełchatów 07 U12 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
2 7 s 2 9.39 ZOCHNIAK Amelia BKL Bełchatów 07 U12 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz LDK!
3 9 s 2 9.57 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/4912/18 2018
4 14 s 2 9.77 COFAŁA Daria TS AKS Chorzów 05 U14 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena Z/3025/18 2018 BEZ
5 22 s 2 10.51 PUDŁOWSKA Amelia TS AKS Chorzów 09 U12 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena
6 29 s 2 11.47 FORNALIK Hanna TS AKS Chorzów 09 U12 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena Z/3028/18 2018 BEZ
1 3 s 3 8.95 DYLEWSKA Amelia BKL Bełchatów 06 U14 LD -0.1 -- B.D. B.D. RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
2 13 s 3 9.75 WALCZAK Nadia UKS Lisy Zgierz 06 U14 LD -0.1 -- LISIECKI Paweł Z/0245/18 2018
3 15 s 3 9.84 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07 U12 MA -0.1 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2570/18 2018
4 18 s 3 10.15 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 07 U12 SL -0.1 -- CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/2780/18 , 2018 LDK!
5 19 s 3 10.21 WASALA Dominika TL ROW Rybnik 07 U12 SL -0.1 -- OLSZAR Michal Z/2971/18 2018
6 22 s 3 10.51 KASPEREK Julia LKS Brzezina Osiek 07 U12 MA -0.1 -- BULKIEWICZ Jan
7 25 s 3 10.61 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -0.1 -- SIERKA Ewa Z/2224/18 2018 LDK!
8 27 s 3 11.17 WALCZAK Noemi BKL Bełchatów 10 U12 LD -0.1 --
1 1 s 4 8.22 MATY¦KIEWICZ Maja BKL Bełchatów 04 U16 LD +0.4 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/0232/18 2018 2 LDK!
2 4 s 4 9.10 MIELCZAREK Martyna BKL Bełchatów 05 U14 LD +0.4 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
3 6 s 4 9.32 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06 U14 MA +0.4 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/2568/18 2018
4 16 s 4 10.02 HAŁADAJ Barbara BKL Bełchatów 07 U12 LD +0.4 -- RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
5 21 s 4 10.50 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 10 U12 MA +0.4 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/4466/18 2018
6 24 s 4 10.56 GACEK Kamila MKS Tempo Kęty 08 U12 MA +0.4 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/2567/18 2018
7 28 s 4 11.32 GÓRKIEWICZ Amelia LKS Brzezina Osiek 07 U12 MA +0.4 -- BULKIEWICZ Jan LDK!
100 m K
1 1 s 1 12.76 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL -1.6 III KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2018 3
2 2 s 1 13.06 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U16 SL -1.6 III KRUPA Iwona Z/1634/16 2018 3
3 4 s 1 13.42 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -1.6 IV PASZTA Anna Z/3731/17 2018 3 LDK! GIM
4 5 s 1 13.60 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -1.6 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2018 4 LDK! GIM
5 6 s 1 13.62 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 03 U16 SL -1.6 IV KRUPA Iwona Z/0800/17 2018 3
3 10 s 2 13.95 KOPKA Malwina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -2.1 V HEPPNER Beata Z/4002/17 2018 4 LDK! GIM
4 12 s 2 13.97 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 05 U14 SL -2.1 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta , Z/3419/18 , 2018 LDK!
5 13 s 2 13.99 BˇBEL Karolina AZS-AWF Katowice 05 U14 SL -2.1 V CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2018 5 LDK!
6 16 s 2 14.18 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -2.1 V WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/4415/17 , 2018 LDK! GIM
7 20 s 2 14.45 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -2.1 V LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2018 5 LDK!
8 26 s 2 14.83 ADAMCZEWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 05 U14 LD -2.1 -- LISIECKI Paweł Z/0238/18 2018
2 9 s 3 13.94 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 05 U14 SL -0.3 V MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/2920/18 2018 BEZ LDK!
3 14 s 3 14.09 MARCZEWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -0.3 V LAMCH Czesław # Z/3048/18 2018 LDK!
4 19 s 3 14.39 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA -0.3 V KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2018 4
5 21 s 3 14.66 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -0.3 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
6 22 s 3 14.67 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -0.3 -- ZAWADZKA Gabriela HARAT Beata # Z/2572/18 2018
7 24 s 3 14.69 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -0.3 -- SIERKA Ewa Z/4895/18 2018 LDK!
1 10 s 4 13.95 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -0.4 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2018 LDK!
2 17 s 4 14.19 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -0.4 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 27 s 4 14.94 MAJKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL -0.4 -- PILAREK Sławomir Z/1563/18 2018 LDK!
4 29 s 4 15.26 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -0.4 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/4912/18 2018
5 30 s 4 15.31 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -0.4 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/2568/18 2018
6 31 s 4 15.54 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 05 U14 SL -0.4 -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0816/18 2018 BEZ LDK!
7 33 s 4 16.93 ŁYCZKO Amelia MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -0.4 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/4911/18 2018
1 22 s 5 14.67 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 05 U14 SL 0.0 -- OLSZAR Michal Z/2970/18 2018
2 25 s 5 14.82 KOŁODZIEJCZUK Maria BKL Bełchatów 04 U16 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0237/18 , 2018 LDK!
3 28 s 5 15.15 MAJDAK Wiktoria MKS Żywiec 05 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna FIJAK Krystyna , Z/5027/18 , 2018
4 32 s 5 15.60 KOWALIK Karolina MKS-MOS Katowice 05 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/3491/18 2018
1 1 e 1 13.39 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL -0.2 IV CHRIST Marek Z/2387/15 2018 3
2 2 e 1 13.42 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL -0.2 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2018 3
3 3 e 1 13.75 LEGASZEWSKA Maria GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -0.2 IV RAMUS Józef Z/1426/17 2018 4
4 4 e 1 13.77 STEC Julia MOSM Tychy 00 U20 SL -0.2 IV GAWLINA Józef Z/2724/17 2018 4
5 5 e 1 13.94 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -0.2 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2018
6 7 e 1 14.01 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U20 SL -0.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2018 3
7 8 e 1 14.12 PRU¦ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -0.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
1 6 e 2 13.97 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 01 U18 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/5981/15 2018 BEZ
2 9 e 2 14.14 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA 0.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
3 10 e 2 14.22 JURKIEWICZ Aniela KS Cracovia 1906 Kraków # 00 U20 MA 0.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/4816/18 2018
4 11 e 2 15.02 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA 0.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN
5 12 e 2 15.58 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 02 U18 SL 0.0 -- PASZTA Anna Z/2803/17 2018 5
200 m K
1 1 s 1 26.64 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA 0.0 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 3 s 1 27.95 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 00 U20 SL 0.0 IV CHRIST Marek Z/2376/15 2018 3
3 4 s 1 27.97 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA 0.0 IV GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
4 5 s 1 27.98 STERNATIVO Wiktoria TS AKS Chorzów 97 U23 SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz Z/0771/18 2018
1 2 s 2 27.89 STEC Julia MOSM Tychy 00 U20 SL -0.6 IV GAWLINA Józef Z/2724/17 2018 4
2 6 s 2 28.22 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 02 U18 SL -0.6 IV BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2018 3
3 7 s 2 28.37 PRU¦ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -0.6 IV KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
3 7 s 2 28.37 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -0.6 IV GIZA Maciej Z/0388/16 2018 4 LDK!
1 9 s 3 28.65 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U14 SL -1.0 V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2018 4 LDK!
2 10 s 3 28.66 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL -1.0 -- OLSZAR Michal Z/2263/16 2018 2
3 11 s 3 29.08 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -1.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
4 12 s 3 29.62 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U18 SL -1.0 -- CHRIST Marek Z/2381/15 2018 4
5 13 s 3 29.73 JURKIEWICZ Aniela KS Cracovia 1906 Kraków # 00 U20 MA -1.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/4816/18 2018
1 14 s 4 30.68 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -1.6 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN
2 15 s 4 31.79 WILK Magdalena MOSM Tychy 02 U18 SL -1.6 -- GAWLINA Józef Z/2852/17 2018 BEZ
300 m K
1 1 s 1 40.75 MATY¦KIEWICZ Maja BKL Bełchatów 04 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/0232/18 2018 2 LDK!
2 2 s 1 41.01 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U20 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/0656/15 2018 1 ZKN
3 3 s 1 42.27 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U16 SL II KRUPA Iwona Z/1634/16 2018 3
4 4 s 1 42.48 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 7 s 1 43.39 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 8 s 1 43.41 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 03 U16 SL III KRUPA Iwona Z/0800/17 2018 3
1 6 s 2 43.30 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA III B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 9 s 2 43.57 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2018 3 LDK!
3 10 s 2 43.94 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
4 12 s 2 44.48 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej Z/0388/16 2018 4 LDK!
6 14 s 2 44.62 TOBOREK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL III LAMCH Czesław LAMCH Mariola # Z/3613/17 2018 3 LDK! GIM
1 5 s 3 42.73 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2018 3
2 15 s 3 45.42 KOPKA Malwina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL IV HEPPNER Beata Z/4002/17 2018 4 LDK! GIM
3 16 s 3 45.61 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2018 4
4 20 s 3 46.24 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3189/18 , 2018 5 LDK!
5 21 s 3 46.44 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2018 5
6 25 s 3 48.33 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
1 17 s 4 46.02 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA IV GIZA Karolina Z/3285/18 2018 5 LDK!
2 18 s 4 46.05 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2018 4 LDK! GIM
3 19 s 4 46.22 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2018 4
4 22 s 4 47.70 FRANIEL Agata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U14 SL V SPISAK Barbara SPISAK Barbara , Z/5009/18 , 2018 BEZ LDK!
6 26 s 4 48.71 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- PRENCEL Piotr Z/4379/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 24 s 5 48.22 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2063/18 2018
2 27 s 5 48.76 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 05 U14 SL -- OLSZAR Michal Z/2970/18 2018
3 28 s 5 50.73 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/4895/18 2018 LDK!
4 29 s 5 51.34 PIASECKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3217/18 2018
5 32 s 5 53.78 BARANOWICZ Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3213/18 2018
2 30 s 6 51.79 BRZEZOWSKA Melisa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3214/18 2018 BEZ
3 37 s 6 58.73 KOWALSKA Katarzyna BKL Bełchatów 05 U14 LD -- SKARBA Andrzej LDK!
1 31 s 7 51.99 PRZE¬DZINK Hanna TL ROW Rybnik 06 U14 SL -- OLSZAR Michal Z/2969/18 2018
2 33 s 7 54.14 MAKUCH Julia LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4872/18 2018 LDK!
3 34 s 7 54.44 KUREK Natalia UKS Kusy Bukowno 06 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/2585/18 2018 BEZ
4 35 s 7 55.04 WASALA Dominika TL ROW Rybnik 07 U12 SL -- OLSZAR Michal Z/2971/18 2018
5 36 s 7 55.86 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 08 U12 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/2584/18 2018
6 38 s 7 60.70 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 09 U12 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/2582/18 2018
400 m K
1 1 s 1 58.75 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 62.21 KONIECZNA Wiktoria BKL Bełchatów 01 U18 LD IV RYBARCZYK Dariusz Z/4813/15 2018 3 LDK! ZKN
3 3 s 1 64.00 PRU¦ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
4 4 s 1 65.71 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
5 5 s 1 67.11 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN
6 6 s 1 68.47 JURKIEWICZ Aniela KS Cracovia 1906 Kraków # 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4816/18 2018
600 m K
1 1 s 1 1:38.70 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 03 U16 SL II HELBIK Marzanna Z/1186/18 2018
2 2 s 1 1:40.57 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA III GIZA Karolina GIZA Maciej Z/3191/18 2018 4 LDK!
3 3 s 1 1:40.75 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0274/18 2018 3 LDK!
4 4 s 1 1:41.36 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 04 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2018 4 LDK!
5 5 s 1 1:42.39 PALA Zuzanna LKS Pszczyna 04 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1220/18 , 2018 5 LDK!
6 6 s 1 1:42.84 PAWELUS Amelia BKL Bełchatów 05 U14 LD III RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
7 7 s 1 1:45.94 SZCZYPKA Roksana LKS Pogórze Skoczów 03 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2288/16 2018 4
8 8 s 1 1:46.91 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2018 4
9 9 s 1 1:48.34 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2018 5 LDK! GIM
10 12 s 1 1:54.51 DYBALAK Marita BKL Bełchatów 04 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/0230/18 2018 LDK!
  s 1 DNF KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 10 s 2 1:52.02 POSMYK Wiktoria BKL Bełchatów 04 U16 LD -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0388/18 , 2018 LDK!
2 11 s 2 1:52.44 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
4 14 s 2 1:55.18 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2018 BEZ LDK!
5 15 s 2 1:55.74 ¦RUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 04 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/2902/18 2018 BEZ
7 17 s 2 1:57.77 SZARZYŃSKA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/3646/18 2018 BEZ LDK!
8 18 s 2 1:58.08 WALCZAK Nadia BKL Bełchatów 10 U12 LD --
9 19 s 2 1:58.50 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL -- PASZTA Anna Z/0817/18 2018 BEZ
10 20 s 2 1:58.76 LISOWSKA Daria UKS Trójka Mikołów 05 U14 SL --
11 21 s 2 1:59.16 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2094/17 , 2018 BEZ LDK!
12 22 s 2 2:04.11 KURKOWSKA Patrycja UKS Czwórka Żory 05 U14 SL -- KRUPA Iwona Z/1388/18 2018
1000 m K
1 1 s 1 2:59.41 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL II SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2018 3 LDK! GIM
2 2 s 1 2:59.42 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL -- CZECH Klaus Z/1808/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 3:06.40 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U18 SL -- CIEPŁAK Maciej Z/3456/15 2018 2 LDK!
4 4 s 1 3:07.80 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL III PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2018 3 LDK! GIM
5 5 s 1 3:10.36 KOWALSKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL III LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/0669/17 2018 3 LDK! GIM
6 6 s 1 3:11.87 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U18 SL -- CZECH Klaus Z/1809/15 2018 3 ZKN
  s 1 DNF GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U18 SL -- CZECH Klaus Z/1807/15 2018 4
1 7 s 2 3:13.26 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04 U16 SL IV BIELA Marek Z/0803/18 2018 5 LDK!
2 8 s 2 3:13.75 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2018 5 LDK! GIM
3 9 s 2 3:15.27 KOZIK Karolina MOSM Tychy 03 U16 SL IV GAWLINA Józef Z/2138/17 2018 4
5 11 s 2 3:24.55 KIJAK Lena MOSM Tychy 03 U16 SL V GAWLINA Józef Z/3934/17 2018 5
6 12 s 2 3:28.99 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL -- B.D. CHRIST Marek , Z/2382/15 , 2018 4
7 13 s 2 3:30.89 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 06 U14 SL V CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0819/18 2018 BEZ LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.20 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U16 OP -0.4 II SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 3 LDK! GIM
2 2 s 1 13.06 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -0.4 IV B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
3 3 s 1 13.66 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U16 SL -0.4 IV B.D. PASZTA Anna , Z/2802/17 , 2018 4 LDK!
4 6 s 1 14.27 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U14 SL -0.4 V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2018 4 LDK!
1 4 s 2 13.70 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -0.2 IV LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2018 5 LDK!
2 5 s 2 13.93 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 03 U16 SL -0.2 V ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2018 4
3 7 s 2 14.50 MIELCZAREK Zuzanna BKL Bełchatów 05 U14 LD -0.2 V RYBARCZYK Dariusz MORAWIEC Agnieszka BEZ LDK!
4 8 s 2 15.00 GROCHULSKA Julia BKL Bełchatów 05 U14 LD -0.2 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 KACZMAREK Wiktoria BKL Bełchatów 03 U16 LD IV MANTYK Łukasz RYBARCZYK Dariusz , Z/5452/18 , 2018 LDK!
2 2 f 1 1.35 GROCHULSKA Julia BKL Bełchatów 05 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
3 3 f 1 1.35 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U14 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2018 4 LDK!
4 4 f 1 1.20 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2570/18 2018
W dal K
1 f 1 5.41 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U20 SL 0.0 II BIELA Marek Z/0307/15 2018 1 KN
2 f 1 5.27 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL 0.0 III CHRIST Marek Z/2387/15 2018 3
3 f 1 4.95 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL -1.2 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2018 3
4 f 1 4.91 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 99 U20 SL 0.0 IV OLSZAR Michal Z/3338/15 2018 3
6 f 1 4.64 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U18 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/2381/15 2018 4
7 f 1 4.62 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 01 U18 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/5981/15 2018 BEZ
8 f 1 4.57 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 00 U20 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/2376/15 2018 3
1 1 f 2 5.10 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U16 OP 0.0 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 3 LDK! GIM
2 2 f 2 4.68 MIELCZAREK Zuzanna BKL Bełchatów 05 U14 LD -0.8 V RYBARCZYK Dariusz MORAWIEC Agnieszka BEZ LDK!
3 3 f 2 4.61 MAJDAK Wiktoria MKS Żywiec 05 U14 SL -0.1 V FIJAK Krystyna FIJAK Krystyna , Z/5027/18 , 2018
5 5 f 2 4.51 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U14 SL -0.8 V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2018 4 LDK!
6 6 f 2 4.48 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL 0.0 -- LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2018 5 LDK!
7 7 f 2 4.35 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL 0.0 -- PASZTA Anna CHRIST Marek Z/0815/18 2018 5 LDK!
8 8 f 2 4.33 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U16 SL -0.2 -- BIELA Monika Z/3771/17 2018 5
9 9 f 2 4.24 KRZYSTOLIK Alina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U16 SL 0.0 -- SITARSKI Michał # Z/2208/18 2018 LDK!
10 10 f 2 4.24 MIELCZAREK Martyna BKL Bełchatów 05 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
11 11 f 2 4.23 DYLEWSKA Amelia BKL Bełchatów 06 U14 LD 0.0 -- B.D. B.D. RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
12 12 f 2 4.22 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -1.3 -- ZAWADZKA Gabriela HARAT Beata # Z/2572/18 2018
14 14 f 2 4.07 MARCZEWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -1.3 -- LAMCH Czesław # Z/3048/18 2018 LDK!
15 15 f 2 4.00 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -0.2 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/4912/18 2018
16 16 f 2 3.88 OLCZYK Anna BKL Bełchatów 07 U12 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
17 17 f 2 3.86 MAJKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL -0.7 -- PILAREK Sławomir Z/1563/18 2018 LDK!
18 18 f 2 3.77 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 05 U14 SL -0.8 -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0816/18 2018 BEZ LDK!
19 19 f 2 3.50 GACEK Kamila MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -0.7 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/2567/18 2018
20 20 f 2 3.46 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -0.1 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/2568/18 2018
21 21 f 2 3.42 JATKOWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0556/17 , 2018 BEZ LDK!
22 22 f 2 3.11 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 07 U12 SL 0.0 -- CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/2780/18 , 2018 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.77 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
2 2 f 1 10.18 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 3 f 1 9.70 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0553/17 2018 5 LDK! GIM
5 5 f 1 9.27 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2018 LDK!
6 6 f 1 8.93 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 7 f 1 6.81 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1910/17 , 2018 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 9.74 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
2 2 f 1 8.70 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 3 f 1 7.76 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2018 BEZ LDK! GIM
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 29.96 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV GÓRECKA Małgorzata PASZTA Anna , Z/3736/18 , 2018 BEZ LDK!
2 2 f 1 29.19 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 3 f 1 26.68 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0553/17 2018 5 LDK! GIM
4 4 f 1 26.62 FOLTYN Aleksandra MKS-MOS Katowice 03 U16 SL V BONK Stanisław Z/3472/17 2018 5
5 5 f 1 22.72 MIAŁKOWSKA Bianka MKS-MOS Katowice 03 U16 SL -- BONK Stanisław Z/2904/18 2018 BEZ
6 6 f 1 21.81 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2018 LDK!
7 7 f 1 20.56 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/2224/18 2018 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 33.87 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U20 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2018 3 ZKN
2 2 f 1 31.63 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
3 3 f 1 24.01 CYROL Katarzyna MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3193/16 2018 5
4 4 f 1 20.48 KRAMARCZYK Aneta MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1700/17 2018 BEZ
  f 1 NM NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
Młot (3) K
1 1 f 1 47.65 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U16 SK II FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2018 2 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 60.96 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U23 SK I FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2018 MM KN
2 2 f 1 56.59 KOKOWSKA Aleksandra TS AKS Chorzów 95 Sen SL I GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/3234/11 2018 1 KN
3 3 f 1 52.97 KACZMAREK Marika MUKS Kadet Rawicz 96 U23 WP I JUSIAK Bogusław Z/1130/12 2018 M LDK! KN
60 m M
1 1 s 1 9.29 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 U12 MA -0.9 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2018
2 2 s 1 9.44 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -0.9 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2018 BEZ LDK!
3 7 s 1 9.69 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09 U12 MA -0.9 -- SIERKA Ewa Z/2225/18 2018 LDK!
4 10 s 1 9.99 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -0.9 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4465/18 2018
5 11 s 1 10.29 RY¦ Marcin TL ROW Rybnik 07 U12 SL -0.9 -- OLSZAR Michal Z/4979/18 2018
6 12 s 1 10.31 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07 U12 MA -0.9 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
1 6 s 2 9.58 LACH Marcel MKS Tempo Kęty 07 U12 MA -0.1 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4992/18 2018
2 9 s 2 9.85 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09 U12 MA -0.1 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4991/18 2018
3 14 s 2 10.79 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10 U12 MA -0.1 -- B.D. Z/5055/18 2018 LDK!
4 15 s 2 11.41 BOROWIEC Mateusz TS AKS Chorzów 08 U12 SL -0.1 -- GRUCHEL Marzena Z/3047/18 2018
5 17 s 2 12.46 ZACZYK Piotr TS AKS Chorzów 10 U12 SL -0.1 -- GRUCHEL Marzena
1 3 s 3 9.46 ZACZYK Łukasz TS AKS Chorzów 07 U12 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena Z/3686/18 2018
2 4 s 3 9.47 TŁOCZEK Filip BKL Bełchatów 07 U12 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz LDK!
3 5 s 3 9.52 MACHNIK Szymon TS AKS Chorzów 07 U12 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena
4 8 s 3 9.75 KUBIAK Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 08 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1564/18 , 2018 LDK!
5 13 s 3 10.55 LOTKA Adam BKL Bełchatów 08 U12 LD 0.0 --
6 16 s 3 11.65 MACHNIK Michał TS AKS Chorzów 09 U12 SL 0.0 -- B.D.
100 m M
1 1 s 1 10.99 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL -0.7 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 11.42 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.7 III PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
3 4 s 1 11.53 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -0.7 III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2018 2 ZKN
4 5 s 1 11.54 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -0.7 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
5 6 s 1 11.66 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL -0.7 III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2018
6 9 s 1 11.85 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL -0.7 -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2018 2
1 3 s 2 11.44 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA 0.0 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
2 7 s 2 11.83 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL 0.0 IV KASIŃSKI Marek Z/2284/16 2018 3
2 7 s 2 11.83 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA 0.0 IV PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
4 10 s 2 11.87 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL 0.0 IV LAMCH Czesław Z/3045/16 2018 3 ZKN
5 11 s 2 11.98 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 01 U18 SL 0.0 IV BEDNARCZYK Józef Z/3169/17 2018 4
5 11 s 2 11.98 KLOS Roger UKS Olimpia Zabrze 93 Sen SL 0.0 -- KMIEĆ Wojciech Z/3199/17 2018 3
7 13 s 2 12.01 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL 0.0 IV KRUPA Iwona Z/3998/18 2018
8 16 s 2 12.25 SZAROTA Bartosz TS AKS Chorzów 96 U23 SL 0.0 -- GRUDZIEŃ Adam Z/1332/13 2018 BEZ
1 15 s 3 12.15 SZCZYREK Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -1.4 IV GIZA Maciej Z/1036/18 2018
2 17 s 3 12.32 RZEPKA Radosław TS AKS Chorzów 02 U18 SL -1.4 -- PODCHUL Krzysztof #
3 18 s 3 12.66 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -1.4 -- GIZA Maciej Z/1350/18 2018
4 19 s 3 12.73 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -1.4 -- CZYŻ Katarzyna Z/3806/16 2018 5 LDK!
5 20 s 3 12.77 UCHEREK Kacper UKS Czwórka Żory 02 U18 SL -1.4 -- KRUPA Iwona Z/5053/18 2018
6 21 s 3 12.87 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL -1.4 -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2018 BEZ
7 22 s 3 12.98 SZYMCZYK Patryk MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -1.4 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1975/16 2018
8 23 s 3 13.42 JANEWICZ Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -1.4 -- CZYŻ Katarzyna Z/3808/16 2018 BEZ LDK!
1 1 e 1 11.77 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL -0.1 IV HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1076/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 2 e 1 11.81 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP -0.1 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1565/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 3 e 1 12.01 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -0.1 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
4 4 e 1 12.19 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U16 SL -0.1 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2018 4
5 5 e 1 12.29 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL -0.1 V PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2018 4
6 7 e 1 12.44 DRZAŁ Maksym TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -0.1 V GIZA Maciej Z/3187/18 2018
3 10 e 2 12.84 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL 0.0 -- MARKOWSKI Jacek Z/3587/18 2018
4 11 e 2 13.05 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 05 U14 SL 0.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2018 BEZ
5 12 e 2 13.13 KURDZIEL Robert KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA 0.0 -- SIERKA Ewa Z/4874/18 2018 BEZ LDK!
2 13 e 3 13.41 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.7 -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
3 14 e 3 15.00 WALCZAK Andrzej TL ROW Rybnik 05 U14 SL -0.7 -- OLSZAR Michal Z/2265/16 2018 BEZ LDK!
4 15 e 3 15.22 JARZYNA Paweł TL ROW Rybnik 05 U14 SL -0.7 -- OLSZAR Michal Z/2257/16 2018 BEZ LDK!
5 16 e 3 15.79 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -0.7 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2018 BEZ LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.21 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL -0.1 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
3 4 s 1 23.31 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.1 III PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
4 5 s 1 23.52 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -0.1 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
5 6 s 1 23.74 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -0.1 IV LAMCH Czesław Z/3045/16 2018 3 ZKN
6 8 s 1 23.82 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 97 U23 SL -0.1 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3089/15 2018 2
1 3 s 2 23.27 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA 0.0 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
2 9 s 2 23.88 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 01 U18 SL 0.0 IV BEDNARCZYK Józef Z/3169/17 2018 4
3 10 s 2 24.20 KLOS Roger UKS Olimpia Zabrze 93 Sen SL 0.0 -- KMIEĆ Wojciech Z/3199/17 2018 3
4 12 s 2 24.65 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL 0.0 -- KRUPA Iwona Z/3998/18 2018
5 13 s 2 24.66 SZAROTA Bartosz TS AKS Chorzów 96 U23 SL 0.0 -- GRUDZIEŃ Adam Z/1332/13 2018 BEZ
1 7 s 3 23.80 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA 0.0 IV PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
2 14 s 3 24.76 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL 0.0 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
3 16 s 3 25.22 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA 0.0 -- GIZA Maciej Z/1350/18 2018
4 17 s 3 25.52 UCHEREK Kacper UKS Czwórka Żory 02 U18 SL 0.0 -- KRUPA Iwona Z/5053/18 2018
5 18 s 3 25.73 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL 0.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/3806/16 2018 5 LDK!
6 19 s 3 26.89 SZYMCZYK Patryk MCKiS Jaworzno 97 U23 SL 0.0 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1975/16 2018
1 11 s 4 24.41 SZCZYREK Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -0.8 -- GIZA Maciej Z/1036/18 2018
2 15 s 4 24.78 RZEPKA Radosław TS AKS Chorzów 02 U18 SL -0.8 -- PODCHUL Krzysztof #
300 m M
1 1 s 1 38.39 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL III LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja # Z/2074/18 2018 5 LDK!
2 2 s 1 38.55 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U16 SL III KRUPA Iwona Z/0803/17 2018 4
3 4 s 1 39.37 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA IV GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
4 5 s 1 39.98 CHRU¦CIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL IV LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2018 BEZ LDK!
5 6 s 1 40.27 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0273/18 2018 5 LDK!
6 9 s 1 42.07 TKOCZ Cyryl TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3187/17 2018 4
2 7 s 2 41.15 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/0937/18 2018 BEZ LDK!
3 8 s 2 41.87 MˇKA Patryk UKS Czwórka Żory 04 U16 SL V KRUPA Iwona Z/4762/18 2018
4 10 s 2 43.07 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/3693/18 2018 LDK!
5 11 s 2 44.23 KURDZIEL Robert KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/4874/18 2018 BEZ LDK!
6 13 s 2 45.72 KRUCZYŃSKI Jeremi MKS Żywiec 05 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4168/18 2018 BEZ
1 12 s 3 45.33 SYGUŁA Jakub UKS Kusy Bukowno 04 U16 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/5028/18 2018
2 14 s 3 46.08 BRZEZINA Grzegorz MKS-MOS Katowice 04 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/2896/18 2018
3 15 s 3 48.75 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2018
4 16 s 3 52.73 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2018 BEZ LDK!
5 17 s 3 59.71 RY¦ Marcin TL ROW Rybnik 07 U12 SL -- OLSZAR Michal Z/4979/18 2018
6 18 s 3 75.54 RZESZUTKO Sebastian UKS Kusy Bukowno 09 U12 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/2580/18 2018
400 m M
1 1 s 1 50.38 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL II B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2018
2 2 s 1 51.01 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U23 SL III PRZYBYCIN Bogdan B.D. Z/0881/14 2018
3 3 s 1 53.02 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL IV KASIŃSKI Marek Z/2284/16 2018 3
4 5 s 1 54.01 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2018 4
1 4 s 2 53.45 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA IV KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2018 4
2 6 s 2 54.15 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL IV CIUK Marek Z/1899/17 2018 4
3 7 s 2 54.25 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/5054/18 2018
600 m M
1 1 s 1 1:32.77 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2018 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:32.96 HUTNY Jakub MKS Żywiec 03 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/3750/17 2018 5
3 4 s 1 1:34.50 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2065/18 2018 BEZ
4 5 s 1 1:35.33 KAMEL Patryk LKS Pogórze Skoczów 03 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1294/16 2018 5
5 6 s 1 1:37.13 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2018 BEZ
6 9 s 1 1:39.09 MARKOWIAK Mateusz BKL Bełchatów 05 U14 LD V RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
7 12 s 1 2:09.74 KUBIAK Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 08 U12 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1564/18 , 2018 LDK!
  s 1 DNF ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2018 2 LDK! GIM
1 3 s 2 1:33.58 JÓ¬WIAK Krzysztof UKS Lisy Zgierz 04 U16 LD IV LISIECKI Paweł Z/0247/18 2018 BEZ
3 8 s 2 1:38.61 KUCIŃSKI Wiktor BKL Bełchatów 05 U14 LD V RYBARCZYK Dariusz LDK!
4 10 s 2 1:43.27 JAENEL Igor MKS-MOS Katowice 04 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/2897/18 2018
5 11 s 2 1:45.01 SRAGA Jakub KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/1650/18 , 2018 BEZ LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:38.50 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1062/17 2018 4 ZKN
2 2 s 1 2:42.40 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL III LAMCH Czesław Z/1831/18 2018 LDK!
3 3 s 1 2:42.46 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2018 2 LDK! GIM
4 4 s 1 2:45.15 ZASTAWNY Łukasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U16 SL IV JONDA Czesław Z/2022/18 2018 5 LDK!
5 5 s 1 2:46.77 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2018 5 LDK! GIM
6 6 s 1 2:46.86 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA IV GIZA Maciej Z/1673/18 2018 LDK!
7 7 s 1 2:49.36 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0271/18 2018 5 LDK!
8 8 s 1 2:51.74 ROZWADOWSKI Jan UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0696/17 2018 BEZ
9 9 s 1 2:52.32 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 03 U16 SL V ROLAK Dorota Z/2898/18 2018
10 10 s 1 2:52.80 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2018 BEZ LDK! GIM
11 11 s 1 2:53.41 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2018 BEZ
12 12 s 1 3:12.43 LIGOROWSKI Cyprian CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/1977/18 , 2018 BEZ LDK!
1500 m M
1 s 1 4:06.46 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 99 U20 SL III B.D. Z/2051/16 2018 2 ZKN
2 s 1 4:11.90 HAJDUK Paweł TL ROW Rybnik 99 U20 SL III CIEPŁAK Maciej Z/1068/17 2018 4
3 s 1 4:12.14 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2018 3 ZKN
4 s 1 4:13.78 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL -- JONDA Czesław B.D. Z/0325/14 2018
5 s 1 4:16.42 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL IV HELBIK Marzanna Z/0664/15 2018 3
6 s 1 4:34.95 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL -- PRENCEL Piotr Z/4427/15 2018 BEZ
7 s 1 4:41.36 PIEKORZ Paweł TL ROW Rybnik 01 U18 SL -- CIEPŁAK Maciej Z/2685/18 2018
8 s 1 4:42.34 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1392/16 2018 4
9 s 1 4:49.40 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1390/16 2018 BEZ
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 59.00 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL IV BONK Stanisław Z/3197/16 2018 2 ZKN
2 2 s 1 66.05 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1393/16 2018 3
Wzwyż M
1 1 f 1 1.70 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2018 4 LDK! GIM
1 1 f 1 1.70 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2085/17 , 2018 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.40 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.15 TŁOCZEK Filip BKL Bełchatów 07 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz LDK!
  f 1 NM JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2018 BEZ LDK!
1 1 f 2 1.95 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U20 OP II SACZKO Andrzej Z/2877/15 2018 2 KN
2 2 f 2 1.95 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 U18 SL II BIELA Marek # Z/3772/17 2018 3 ZKN
3 3 f 2 1.80 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL IV MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN
W dal M
3 3 f 1 6.30 WATOŁA Maciej TS AKS Chorzów 91 Sen SL -0.5 III STAWOWY Andrzej B.D. Z/3226/11 2018 3
5 5 f 1 5.17 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Weteran SL +0.3 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2018 3
1 1 f 2 5.93 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -1.5 IV SACZKO Andrzej Z/0937/18 2018 BEZ LDK!
3 3 f 2 5.79 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP 0.0 V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2018 4 LDK! GIM
4 4 f 2 5.64 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -0.1 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
5 5 f 2 5.54 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL -1.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2018 4
6 6 f 2 5.53 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 03 U16 SL 0.0 -- RAMUS Józef Z/4512/18 2018 BEZ LDK!
8 8 f 2 4.71 KRUCZYŃSKI Jeremi MKS Żywiec 05 U14 SL -2.1 -- FIJAK Krystyna Z/4168/18 2018 BEZ
9 9 f 2 4.16 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2018
10 10 f 2 3.80 LACH Marcel MKS Tempo Kęty 07 U12 MA -1.7 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4992/18 2018
11 11 f 2 3.80 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09 U12 MA -1.9 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4991/18 2018
12 12 f 2 3.80 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -0.3 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4465/18 2018
13 13 f 2 3.60 KUBIAK Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 08 U12 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1564/18 , 2018 LDK!
Kula (5) M
2 2 f 1 14.00 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
3 3 f 1 13.75 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III TOMCZAK Dominika Z/1903/17 2018 3
4 4 f 1 11.85 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3473/17 2018 4
5 5 f 1 10.80 KOREJBA Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP V DOMIN Adam SKRZYDLEWSKI Marek , Z/3212/17 , 2018 3 LDK! GIM
6 6 f 1 10.57 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2408/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 7 f 1 10.37 TYMOSZUK Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/4613/17 2018 LDK!
8 8 f 1 9.45 SZENFELD Patryk MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0935/18 2018 BEZ LDK!
9 9 f 1 9.20 BOHATYROWICZ Fabian MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/3408/17 2018 BEZ LDK! GIM
11 11 f 1 6.82 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 14.21 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL II B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2018 2
2 2 f 1 11.44 ZˇBKOWSKI Alan TS AKS Chorzów 99 U20 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/3188/15 2018 3
3 3 f 1 9.43 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2018 BEZ
Dysk (1) M
1 1 f 1 49.51 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL II PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
2 2 f 1 48.25 KOREJBA Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP II DOMIN Adam SKRZYDLEWSKI Marek , Z/3212/17 , 2018 3 LDK! GIM
3 3 f 1 44.24 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 04 U16 SL III BONK Stanisław Z/3549/15 2018 5
4 4 f 1 38.88 BOHATYROWICZ Fabian MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP IV SACZKO Andrzej Z/3408/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 6 f 1 28.81 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2408/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 7 f 1 26.45 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 06 U14 SL -- BEDNARCZYK Józef
8 8 f 1 25.98 KASTELIK Igor MCKiS Jaworzno 03 U16 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1449/17 2018 5
9 9 f 1 24.42 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2083/17 , 2018 BEZ LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 46.19 PUDŁOWSKI Szymon AZS-AWF Katowice 89 Sen SL I BONK Stanisław B.D. Z/0961/13 2018 2
2 2 f 1 42.81 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno 91 Sen SL II BEDNARCZYK Józef Z/4086/11 2018
3 3 f 1 37.45 DROZDOWSKI Olaf TS AKS Chorzów 95 Sen SL III GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/3225/11 2018 2
4 4 f 1 27.91 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2018 BEZ
5 5 f 1 20.53 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- TOMCZAK Dominika Z/1903/17 2018 3
Młot (5) M
1 1 f 1 19.91 WIERZBICKI Kajetan LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/2282/18 2018
1 1 f 2 30.08 ¦WIERCZYŃSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- SITARSKI Michał B.D. Z/4179/18 2018 LDK!
Młot (7.26) M
1 1 f 1 54.77 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL I GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2018 1
2 2 f 1 50.88 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 94 Sen SL II B.D. GRUDZIEŃ Adam , Z/2353/11 , 2018
3 3 f 1 47.24 PTAK Adam WKS ¦l±sk Wrocław 98 U23 DS II KOTWICA Czesław Z/0958/14 2018 2 ZKN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.0253148078918 sekund