Kraków 08.09.2018
Małopolski mityng lekkoatletyczny - I Ty możesz zostać Mistrzem
100 m K
1 1 s 1 12.77 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA -0.7 III PAŚ Mariusz B.D. Z/0636/14 2018 KN
2 2 s 1 13.27 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -0.7 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3
3 3 s 1 13.36 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -0.7 IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 13.45 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.7 IV KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2018 3
5 5 s 1 13.48 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.7 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
1 6 s 2 13.52 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +0.6 IV BARSZCZ Mirosław Z/6495/15 2018 4 LDK!
2 7 s 2 13.98 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA +0.6 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2018 3 LDK! GIM
3 8 s 2 14.33 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +0.6 V KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 BEZ LDK!
4 9 s 2 15.21 OSTACHOWSKA Aleksandra LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA +0.6 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1211/16 2018 BEZ LDK! GIM
  s 2 DQ JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +0.6 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2486/18 2018
200 m K
1 1 s 1 26.26 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.6 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 4 s 1 27.59 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.6 IV GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
3 12 s 1 31.57 PIETRZAK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.6 -- WÓJCIK Teodor Z/2206/17 2018 BEZ
1 2 s 2 27.41 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +0.5 IV MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2 ZKN
2 3 s 2 27.53 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +0.5 IV BARSZCZ Mirosław Z/6495/15 2018 4 LDK!
3 7 s 2 28.87 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +0.5 -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2018 3 LDK!
4 9 s 2 29.21 SŁOMSKA Magdalena UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL +0.5 V WAJDA Aleksandra Z/2315/18 2018 5 LDK!
5 10 s 2 30.49 SMOLARCZYK Karolina MKS Stal Nowa Dęba 02 U18 PK +0.5 -- ZIĘBA Julian Z/1362/16 2018 5
1 5 s 3 28.50 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA +0.6 IV GIZA Karolina Z/3285/18 2018 5 LDK!
2 6 s 3 28.59 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA +0.6 V SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3189/18 , 2018 5 LDK!
3 8 s 3 29.14 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA +0.6 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2018 3 LDK! GIM
4 11 s 3 31.43 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK +0.6 -- ZIĘBA Julian Z/1193/18 2018 5 LDK!
5 13 s 3 32.11 OSTACHOWSKA Aleksandra LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA +0.6 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1211/16 2018 BEZ LDK! GIM
400 m K
1 1 s 1 60.71 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL III KRUPA Iwona Z/0004/15 2018 2 KN
2 7 s 1 63.07 PRUŚ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
3 8 s 1 63.43 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA IV GIZA Maciej Z/0388/16 2018 4 LDK!
4 9 s 1 64.05 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 01 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/0007/15 2018 3
  s 1 DQ SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
1 4 s 2 61.96 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA III KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
2 5 s 2 62.23 BRZĘK Paulina KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA IV KUCZEK Piotr Z/1866/16 2018 3
3 6 s 2 62.59 POKORNY Joanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/2392/17 2018 BEZ
4 11 s 2 65.48 WSZOŁEK Paulina KKB MOSiR Krosno 02 U18 PK -- KATAN Wacław Z/1805/17 2018 4
5 12 s 2 65.76 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2129/15 2018 BEZ
1 2 s 3 61.55 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK III ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2018 BEZ LDK!
2 3 s 3 61.75 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA III GIZA Karolina GIZA Maciej Z/3191/18 2018 4 LDK!
3 10 s 3 64.98 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/5361/15 2018 BEZ LDK!
4 13 s 3 69.55 SMOLARCZYK Karolina MKS Stal Nowa Dęba 02 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/1362/16 2018 5
5 14 s 3 70.00 LISZKA Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/5269/18 2018 LDK!
6 15 s 3 70.12 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK -- ZIĘBA Julian Z/1193/18 2018 5 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:19.12 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III KOWAL Piotr Z/2937/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 2:19.19 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0537/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 2:22.11 MASŁYK Natalia KKB MOSiR Krosno 99 U20 PK III KATAN Wacław Z/0483/17 2018 3
4 4 s 1 2:22.67 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III MAZUR Janusz KOWAL Piotr , Z/2340/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
5 5 s 1 2:24.27 LIGAS Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK III SUDOŁ Edward Z/1233/16 2018 3
6 6 s 1 2:26.52 PRZYDZIAŁ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/1805/18 2018
7 7 s 1 2:27.43 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U20 PK IV SOCHA Tomasz Z/0542/17 2018 4
8 8 s 1 2:40.68 SERWATKA Wiktoria KKB MOSiR Krosno 99 U20 PK -- KATAN Wacław Z/3273/15 2018 4
9 9 s 1 2:46.53 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 06 U14 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1888/18 2018
1500 m K
1 1 s 1 4:54.84 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 5:00.97 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN
  s 1 DNF SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02 U18 MA -- GRECH Halina BRACHMAN Tomasz Z/0063/16 2018 LDK! ZKN GIM
  s 1 DNF GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 89 Sen MA -- KRÓL Zbigniew Z/1912/11 2018 1
100 m pł J MŁ K
2 2 s 1 14.35 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.4 I GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 3 s 1 14.87 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +0.4 II MAZUR Janusz Z/6413/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 15.31 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +0.4 II MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2 ZKN
1 6 s 2 15.80 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -0.3 III GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
3 8 s 2 16.37 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.3 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0115/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 9 s 2 16.75 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -0.3 III KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
100 m pł K
1 1 s 1 13.94 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +0.4 I MAZUR Janusz Z/0536/15 2018 1 KN
5 5 s 1 15.41 RAJEWSKA Alicja WLKS Wrocław 99 U20 DS +0.4 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2018
2 7 s 2 16.32 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -0.3 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2018 3 LDK!
5 10 s 2 18.61 PRUŚ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -0.3 -- KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.75 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK I TITTINGER Michał Z/2337/16 2018 1 KN
2 f 1 1.30 SZANIAWSKA Agata KS AZS AWF Kraków 05 U14 MA -- ZAPART Stanisław
W dal K
1 f 1 5.93 WOTA Gaja niestowarzyszona 98 U23 +1.2 I B.D. Z/1069/14 2018 KN
2 f 1 5.23 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -0.7 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/4528/15 2018 3
3 f 1 5.15 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U18 MA +1.9 III FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 5.15 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -1.1 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 f 1 5.05 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.4 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0115/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
6 f 1 4.72 ZYCH Julia WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.7 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2461/16 2018 4
7 f 1 4.72 MAJOWICZ Mariola MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK +2.0 V ŻAK Dariusz Z/0635/18 2018 BEZ LDK!
8 f 1 4.69 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -1.1 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2018 3 ZKN
9 f 1 4.30 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -0.3 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2018 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.80 KOSTOŁOWSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/5623/18 2018
2 f 1 10.55 ZYGUŁA Gabriela WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/0390/16 2018 LDK!
3 f 1 8.35 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2018
Dysk (1) K
1 f 1 32.81 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA III NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2018 2
2 f 1 29.08 KRÓL Magdalena WKS Wawel Kraków 00 U20 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/2801/15 2018 4
3 f 1 27.65 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2018
Oszczep (500) K
1 f 1 39.02 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA -- NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2018 2
  f 1 NM PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U18 MA -- FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
100 m M
1 1 s 1 10.81 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL +2.0 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 10.89 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +2.0 I MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 2 LDK! KN GIM
3 3 s 1 11.03 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +2.0 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 11.18 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK +2.0 II MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 ZKN
5 6 s 1 11.31 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.0 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 4
6 13 s 1 11.74 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.0 III GIZA Andrzej Z/4925/15 2018 2 ZKN
1 5 s 2 11.30 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA 0.0 II WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2018 3
2 7 s 2 11.47 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U18 DS 0.0 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/3828/16 2018 4
3 9 s 2 11.56 DEREŃ Patryk KB Witar Tarnobrzeg 01 U18 PK 0.0 III MAŚLANKA Adam Z/3627/15 2018 4 LDK!
4 10 s 2 11.58 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK 0.0 III MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2668/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 12 s 2 11.59 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL 0.0 III LAMCH Czesław Z/3045/16 2018 3 ZKN
5 11 s 2 11.59 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL 0.0 III B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2018 2
1 8 s 3 11.54 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +0.8 III KUKLA Rafał Z/2360/17 2018 4
2 14 s 3 11.74 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.8 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2018 4
3 15 s 3 11.76 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +0.8 IV WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3 ZKN
4 16 s 3 11.78 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +0.8 IV KRUPA Iwona Z/3998/18 2018
  s 3 DQ BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.8 -- PAŚ Mariusz Z/2262/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
  s 3 DQ KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA +0.8 -- PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
1 18 s 4 11.98 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA 0.0 -- GIZA Andrzej
2 19 s 4 12.08 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA 0.0 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018
3 20 s 4 12.11 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00 U20 MA 0.0 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3605/18 2018 BEZ
4 27 s 4 12.32 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA 0.0 -- KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN
1 17 s 5 11.89 SZCZYREK Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +1.2 IV GIZA Maciej Z/1036/18 2018
2 21 s 5 12.12 UCHEREK Kacper UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +1.2 IV KRUPA Iwona Z/5053/18 2018
3 24 s 5 12.27 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.2 -- GIZA Maciej Z/1350/18 2018
4 25 s 5 12.30 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +1.2 -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2018
5 28 s 5 12.37 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS +1.2 -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2018 3 ZKN
1 22 s 6 12.14 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +0.7 IV KRUPA Iwona Z/5054/18 2018
2 23 s 6 12.27 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.7 -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2018 5
3 26 s 6 12.30 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05 U14 MA +0.7 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5432/18 2018
4 29 s 6 12.54 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA +0.7 V BUJAS Marcin BUJAS Marcin , Z/3095/18 , 2018 BEZ LDK!
5 30 s 6 13.01 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.7 -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2018
6 31 s 6 13.39 STROJNY Antoni KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +0.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/0103/17 2018 5
200 m M
1 1 s 1 21.82 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL +0.1 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 21.91 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +0.1 II MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 2 LDK! KN GIM
3 3 s 1 22.56 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK +0.1 II MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 ZKN
4 4 s 1 23.01 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.1 III PAŚ Mariusz Z/2262/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 5 s 1 23.24 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.1 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
6 6 s 1 23.33 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +0.1 III LAMCH Czesław Z/3045/16 2018 3 ZKN
  s 1 DNF BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA +0.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2018 3
1 10 s 2 23.70 SZCZYREK Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA 0.0 IV GIZA Maciej Z/1036/18 2018
2 9 s 2 23.70 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA 0.0 IV PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
3 11 s 2 23.72 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA 0.0 IV KUKLA Rafał Z/2360/17 2018 4
4 13 s 2 24.07 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA 0.0 IV WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2018 4
5 18 s 2 24.54 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018
1 7 s 3 23.53 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.1 III GIZA Andrzej Z/4925/15 2018 2 ZKN
2 8 s 3 23.65 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -0.1 IV WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3 ZKN
3 14 s 3 24.32 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02 U18 MA -0.1 IV KRZYZAK Stanislaw Z/3868/16 2018 3
4 15 s 3 24.33 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL -0.1 IV KRUPA Iwona Z/3998/18 2018
5 16 s 3 24.43 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -0.1 -- GIZA Andrzej
6 19 s 3 24.65 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -0.1 -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2018
7 20 s 3 25.01 UCHEREK Kacper UKS Czwórka Żory 02 U18 SL -0.1 -- KRUPA Iwona Z/5053/18 2018
1 12 s 4 23.85 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA +0.1 IV MICHNIAK Jan Z/1859/16 2018 BEZ
2 17 s 4 24.48 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +0.1 -- KRUPA Iwona Z/5054/18 2018
3 21 s 4 25.09 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.1 -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2018 3 ZKN
4 22 s 4 26.14 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA +0.1 -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin , Z/3095/18 , 2018 BEZ LDK!
5 23 s 4 26.45 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.1 -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2018
6 24 s 4 27.52 STROJNY Antoni KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +0.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/0103/17 2018 5
400 m M
1 1 s 1 50.95 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA III WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/5317/15 2018
2 3 s 1 52.58 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U18 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/3828/16 2018 4
3 4 s 1 52.91 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK IV KOWAL Piotr Z/1846/16 2018 3 ZKN
4 5 s 1 53.52 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U18 DS IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2018 4
5 7 s 1 54.13 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/3408/15 2018 3 LDK! ZKN
6 8 s 1 54.75 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz Z/0034/16 2018 BEZ LDK!
7 9 s 1 55.08 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2018 4
1 2 s 2 51.05 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 6 s 2 54.08 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 4
3 10 s 2 55.67 SITEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/1260/16 , 2018 LDK! GIM
4 11 s 2 56.15 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2123/16 2018 2 ZKN
5 12 s 2 57.63 DYDUŁA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4576/18 2018 BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:56.62 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II KOWAL Piotr Z/0494/17 2018 2 ZKN
2 2 s 1 1:57.64 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2018 3 ZKN
3 3 s 1 1:58.64 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK III KATAN Wacław Z/2971/15 2018 3 ZKN
4 4 s 1 1:59.03 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00 U20 MA III PAŚ Mariusz Z/2362/17 2018 4
5 5 s 1 1:59.21 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA III BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2018 3
6 6 s 1 1:59.66 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 U18 MA III PAŚ Mariusz Z/1440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 10 s 1 2:05.10 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/1367/16 2018 2 ZKN
8 12 s 1 2:12.20 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/2668/15 2018 3 ZKN
1 7 s 2 2:00.00 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA III KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2018 4
2 8 s 2 2:02.22 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2018 3
3 9 s 2 2:04.60 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/0721/18 2018 4 ZKN
4 11 s 2 2:11.95 BUDZIK Piotr KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA -- MIREK Wacław Z/1365/14 2018 BEZ
5 13 s 2 2:26.90 MOKRZYCKI Jan MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK -- ZIĘBA Julian Z/4688/18 2018 LDK!
6 14 s 2 2:41.43 KUC Paweł MKS Halicz Ustrzyki Dolne 05 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz , Z/2374/18 , 2018 BEZ LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:58.86 MARSZAŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 Sen PK II LASSOTA Lesław B.D. Z/5472/15 2018 2
2 2 s 1 4:17.72 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz B.D.
3 3 s 1 4:22.61 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2018 4
4 4 s 1 4:23.18 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2018 4
5 5 s 1 4:23.32 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02 U18 MA -- GRECH Halina Z/0082/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 6 s 1 4:23.49 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2018
7 7 s 1 4:28.37 RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1864/16 2018 4
8 8 s 1 4:44.13 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/2463/16 2018 5
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.60 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.1 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 15.02 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -0.1 III MAZUR Janusz Z/1170/18 2018
3 3 s 1 15.51 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -0.1 III WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2018 4
4 4 s 1 17.31 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.1 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1843/17 2018 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.90 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III TITTINGER Michał Z/6349/15 2018 3 ZKN
W dal M
1 f 1 6.09 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA 0.0 IV PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
2 f 1 6.06 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +0.1 IV KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN
3 f 1 5.87 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +1.4 -- ZAPART Stanisław Z/2528/16 2018 3 ZKN
4 f 1 5.82 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +2.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2018 3 ZKN
5 f 1 5.46 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.9 -- GIZA Maciej Z/1350/18 2018
Kula (5) M
1 f 1 10.71 GŁUSZEK Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/5270/18 2018
Kula (6) M
1 f 1 14.89 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2018 2 ZKN
2 f 1 11.41 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA IV WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2018 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 14.89 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice # 99 U20 SL I KURDZIEL Andrzej # Z/1844/16 2019 ZKN
2 f 1 14.13 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL II B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2018 2
Oszczep (700) M
1 f 1 50.32 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/5834/15 2018 4
2 f 1 40.23 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2018 5

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.5726928710938 sekund