Białystok 16.09.2018
Finał Superligi PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20
100 m K
1 s 1 12.11 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -0.5 I JADCZAK Bożena Z/0634/15 2018 M KN
2 s 1 12.59 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -0.5 II LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2018 2 ZKN
3 s 1 12.75 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamo¶ć 00 U20 LU -0.5 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2018 3 ZKN
4 s 1 12.89 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -0.5 III BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1 ZKN
5 s 1 13.24 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -0.5 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2018 1 ZKN
1 s 2 12.86 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.8 III GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2018 2 LDK!
2 s 2 13.06 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP -0.8 III OLCZYK Stanisław Z/0679/18 2018
3 s 2 13.21 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.8 IV BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2018 2
4 s 2 13.35 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL -0.8 IV ROLAK Dorota Z/0891/15 2018 3
5 s 2 14.03 HENNING Julia MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 03 U16 KP -0.8 V KENSIK Jan Z/4967/18 2018
1 s 3 13.17 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -0.1 III NIEBUDEK Sylwester Z/3297/17 2018 5
2 s 3 13.77 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -0.1 IV TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4253/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 s 3 13.88 NOWAK Aleksandra RKS ŁódĽ 01 U18 LD -0.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2018 3
4 s 3 14.04 JÓ¬WIAK Zofia RKS ŁódĽ 01 U18 LD -0.1 -- KOPEĆ Dominik Z/1840/17 2018 BEZ
200 m K
1 s 1 24.73 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -0.4 I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2018 M KN
2 s 1 25.68 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -0.4 II JADCZAK Bożena Z/0635/15 2018 M KN
3 s 1 25.81 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB -0.4 II PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2018 2 LDK!
4 s 1 26.34 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -0.4 III ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2018 1 LDK! KN
5 s 1 26.67 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.4 III DANIELCZUK Paweł Z/5966/15 2018 2
6 s 1 26.74 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -0.4 III OLCZYK Stanisław B.D. Z/0163/16 2018 4 LDK! GIM
1 s 2 27.06 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -2.0 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2018 3 ZKN
2 s 2 27.44 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB -2.0 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0727/17 2018 2 LDK! GIM
3 s 2 27.48 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -2.0 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3089/16 2018 3 LDK!
4 s 2 27.63 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U20 PD -2.0 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/4521/15 2018 2 ZKN
5 s 2 27.77 GROT Weronika RKS ŁódĽ 00 U20 LD -2.0 IV KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2018 4
6 s 2 27.84 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL -2.0 IV ROLAK Dorota Z/0903/15 2018 3
7 s 2 28.07 MOTYKA Aleksandra RKS ŁódĽ 03 U16 LD -2.0 IV JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/0749/17 , 2018 3 LDK! GIM
400 m K
1 s 1 57.11 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II LEWANDOWSKI Jacek # Z/0082/16 2018 2 ZKN
2 s 1 57.17 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2018 2 ZKN
3 s 1 58.51 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01 U18 LU II ADAMOWICZ Henryk Z/0343/16 2018 3
4 s 1 58.73 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II KOWAL Piotr Z/2937/15 2018 2 ZKN
5 s 1 60.96 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1403/16 2018 4
1 s 2 58.82 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2018 2 ZKN
2 s 2 59.41 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2018 LDK! ZKN GIM
3 s 2 61.95 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2018 2 ZKN
4 s 2 62.20 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 4
800 m K
1 f 1 2:10.74 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II B.D. LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1051/15 2018 ZKN
2 f 1 2:15.36 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP II NIEBUDEK Sylwester Z/0252/15 2018 2 ZKN
3 f 1 2:18.09 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0537/15 2018 2 ZKN
4 f 1 2:22.09 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III WIERZBICKI Remigiusz Z/3912/15 2018 4
5 f 1 2:22.53 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2018 4 LDK! GIM
6 f 1 2:23.01 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III MAZUR Janusz KOWAL Piotr , Z/2340/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
7 f 1 2:23.94 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/3944/15 2018 3
8 f 1 2:27.28 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2018 3 ZKN
1500 m K
1 f 1 4:46.65 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01 U18 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2018 2 LDK! ZKN
2 f 1 4:48.87 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/0060/16 2018 LDK! ZKN
3 f 1 5:20.39 MORAWSKA Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0959/18 2018 4
4 f 1 5:44.42 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1398/16 2018 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.50 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.7 I GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2018 2 LDK! ZKN
2 s 1 14.91 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB +0.7 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2018 1 ZKN
3 s 1 14.93 OZGA Aleksandra RKS ŁódĽ 01 U18 LD +0.7 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 ZKN
4 s 1 15.02 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +0.7 II MAZUR Janusz Z/6413/15 2018 2 ZKN
5 s 1 15.59 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +0.7 II KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3386/16 2018 2
6 s 1 18.08 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +0.7 -- TRZOS Leszek Z/5568/15 2018 3
1 s 2 13.59 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -2.2 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2018 1 LDK! KN
2 s 2 14.16 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -2.2 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
3 s 2 14.47 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -2.2 I SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2018 1 LDK! ZKN
4 s 2 14.51 ROMASZKO Monika KS Agros Zamo¶ć 02 U18 LU -2.2 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2018 2 LDK! ZKN
100 m pł K
1 f 1 14.22 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -2.2 I MAZUR Janusz Z/0536/15 2018 1 KN
2 f 1 15.65 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U20 LU -2.2 II KITLIŃSKI Piotr Z/1853/16 2018 2
400 m pł K K
1 f 1 61.87 GRYC Anna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I ORŁOWSKI Piotr Z/3062/15 2018 2 ZKN
2 f 1 62.38 STˇSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U18 LU I WIERCINSKI Jerzy Z/0354/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 65.41 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3028/16 , 2018 3 LDK! ZKN
4 f 1 66.73 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2 ZKN
5 f 1 67.33 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0056/16 2018 2 ZKN GIM
6 f 1 67.58 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0260/17 , 2018 3 LDK! GIM
4x100 m K
1 s 1 48.79 ORSZAGH Natalia
PLUSCHKE Anna
KOGUT Zuzanna
NIERUSZEWICZ Amelia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02
99
02
03
U20 KPO -- OLCZYK Stanisław B.D.
LEWANDOWSKI Jacek
NIEBUDEK Sylwester
OLCZYK Stanisław
Z/0163/16
Z/0109/16
Z/3297/17
Z/0679/18
2018
2018
2018
2018
4
2
5

2 s 1 49.03 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 99
99
99
99
U20 MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
Z/3206/15
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2018
2018
2018
2018
3
M
1
M
3 s 1 49.58 ZACZKIEWICZ Wiktoria
MIKIEWICZ Dominika
GRYC Anna
KIRYLUK Aleksandra
KS Podlasie Białystok 01
01
99
01
U20 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
ORŁOWSKI Piotr
SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł
Z/0600/16
Z/2836/15
Z/3062/15
Z/0596/16
2018
2018
2018
2018
2
2
2
1
4 s 1 50.11 PISULIŃSKA Jagoda
PLIZGA Daria
FILAR Gabriela
WOJTUNIK Klaudia
CWKS Resovia Rzeszów 04
01
01
99
U20 PDK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz
MAZUR Janusz
MAZUR Janusz
MAZUR Janusz
, Z/4253/17
Z/6413/15
Z/2339/16
Z/0536/15
, 2018
2018
2018
2018
4
2
2
1
  s 1 DQ DZIEDZIC Justyna
PIETRUCZUK Natalia
WIERZBICKA Dominika
STˇSIK Anna
AZS UMCS Lublin 00
99
00
02
U20 LBE -- DANIELCZUK Paweł
KITLIŃSKI Piotr
DANIELCZUK Paweł
WIERCINSKI Jerzy
Z/5966/15
Z/1853/16
Z/2538/16
Z/0354/16
2018
2018
2018
2018
2
2
3
2
  s 1 DQ SOBCZYK Kamila
BURLEWICZ Barbara
JÓ¬WIACZUK Katarzyna
SKRZYSZOWSKA Pia
OKS Skra Warszawa 02
03
01
01
U18 MAZ -- BALCERZAK Piotr
SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław
RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław
RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław
Z/0493/17
, Z/0311/18
Z/3955/15
Z/3958/15
2018
, 2018
2018
2018
2
3
1
1
1 s 2 49.34 BARASZKIEWICZ Julia
KITEWSKA Wioleta
KUBICKA Julia
POTASZNIK Alicja
KS AZS UWM Olsztyn 02
02
02
00
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława
NIESTATEK Szymon
Z/3089/16
Z/0056/16
Z/0055/16
Z/2957/15
2018
2018
2018
2018
3
2


2 s 2 52.52 ¦MIAŁKOWSKA Maja
JÓ¬WIAK Zofia
NOWAK Aleksandra
OZGA Aleksandra
RKS ŁódĽ 02
01
01
01
U18 LDZ -- SZABLEWSKI Tadeusz
KOPEĆ Dominik
SZABLEWSKI Tadeusz
SZABLEWSKI Tadeusz
Z/2708/16
Z/1840/17
Z/6309/15
Z/4810/15
2018
2018
2018
2018
2
BEZ
3

3 s 2 52.78 WOŁCZAK Aleksandra
ŁASZCZYŃSKA Wiktoria
JARCZAK Sandra
LESIEWICZ Kornelia
AZS-AWF Gorzów 03
04
03
03
U16 LBU -- ZALESKA-POSMYK Izabela
B.D.
ZALESKA-POSMYK Izabela
PAPUGA Sebastian
Z/0727/17
Z/2786/18
Z/0729/17
Z/0863/17
2018
2018
2018
2018
2
BEZ
4
2
4 s 2 53.46 SIEMBRZUCH Wiktoria
HENNING Julia
WI¦NIEWSKA Agata
WIELGOSZ Magdalena
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01
03
01
00
U20 KPO -- KENSIK Jan
KENSIK Jan
KENSIK Jan
WIELGOSZ Sławomir
Z/1994/15
Z/4967/18
Z/1998/15
Z/1993/15
2018
2018
2018
2018
2

2
3
5 s 2 54.41 PAWLUK Alicja
LILEJKO Daria
BRYSZEWSKA Marta
CHMIELEWSKA Anita
ZLKL Zielona Góra 02
01
02
01
U18 LBU -- ŻUROWSKI Mariusz
WALCZAK Jerzy
ŻUROWSKI Mariusz
KRZYŻANOWSKI Mirosław
Z/0331/16
Z/2620/18
Z/0377/16
Z/3386/16
2018
2018
2018
2018
2
BEZ
3
2
6 s 2 55.34 TUCKA Dominika
BARANEK Weronika
KIEPURA Monika
OGÓROWSKA Natalia
MOS CSiR D±browa Górnicza 01
99
00
01
U20 SLK -- ROLAK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
JA¬WIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
Z/0903/15
Z/0650/15
Z/0884/15
Z/0891/15
2018
2018
2018
2018
3
2
1
3
4x400 m K
1 m 1 3:34.60 FORC Wiktoria
PIASECKI Ryszard
SUŁEK Adrianna
ŻYGOWSKI Damian
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02
01
99
01
U20 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
CZAPIEWSKI Wiesław
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0082/16
Z/0948/18
Z/0250/15
Z/6140/15
2018
2018
2018
2018
2
4
M
3
2 m 1 3:38.04 ŻUK Natalia
KOZŁOWSKI Piotr
POTASZNIK Alicja
KLIMEK Rafał
KS AZS UWM Olsztyn 00
01
00
99
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
NIESTATEK Szymon
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/2426/15
Z/5533/15
Z/2957/15
Z/0446/15
2018
2018
2018
2018
2


2
3 m 1 3:40.95 JELSKA Justyna
PERKOWSKI Jakub
WI¦NIEWSKA Aleksandra
MNICH Patryk
KS Podlasie Białystok 99
01
00
01
U20 POD -- B.D. LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
ZALEWSKI Jan
Z/1051/15
Z/2856/17
Z/2426/17
Z/2036/15
2018
2018
2018
2018

BEZ

3
4 m 1 3:42.50 KRASICKA Wiktoria
KUBI¦ Eryk
KOSIKOWSKA Paulina
PĘKAŁA Patryk
AZS-AWF Gorzów 01
01
01
01
U18 LBU -- ZALESKA-POSMYK Izabela
PAPUGA Sebastian
PAPUGA Sebastian
ZALESKA-POSMYK Izabela
Z/0632/15
Z/2711/15
Z/0631/15
Z/5591/15
2018
2018
2018
2018
1
3
2
3
5 m 1 3:49.00 GROT Weronika
WŁOSTEK Piotr
MOTYKA Aleksandra
SZKUDLAREK Jakub
RKS ŁódĽ 00
00
03
01
U20 LDZ -- KOPEĆ Dominik
SZABLEWSKI Tadeusz
JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław
JASZCZAK Stanisław
Z/6301/15
Z/4835/15
, Z/0749/17
Z/6308/15
2018
2018
, 2018
2018
4
2
3
2
6 m 1 3:53.67 TKACZYK Weronika
WASIAK Piotr
SMOLIŃSKA Izabela
TURSKI Krzysztof
RLTL ZTE Radom 99
00
99
00
U20 MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz
ZGRZEBNICKI Ireneusz
ZGRZEBNICKI Ireneusz
TRZOS Leszek
Z/3206/15
Z/4852/18
Z/0633/15
Z/2581/15
2018
2018
2018
2018
3

1

1 m 2 3:37.45 DROZD Wiktoria
HOŁUB Krzysztof
IWANEK Iga
KOTYRA Mikołaj
AZS UMCS Lublin 01
00
01
01
U20 LBE -- ADAMOWICZ Henryk B.D.
JAROS Marek
ADAMOWICZ Henryk
ADAMOWICZ Henryk B.D.
Z/6101/15
Z/2537/16
Z/0343/16
Z/0316/16
2018
2018
2018
2018
1
3
3
2
2 m 2 3:40.46 CZAPKA Emilia
DZIMIRA Marcin
SUROWIEC Patrycja
SOKÓŁ Karol
CWKS Resovia Rzeszów 01
00
99
00
U20 PDK -- KOWAL Piotr
KOWAL Piotr
KOWAL Piotr
KOWAL Piotr
Z/2937/15
Z/1846/16
Z/0537/15
Z/0494/17
2018
2018
2018
2018
2
3
2
2
3 m 2 3:52.35 ZAGAJSKA Julia
GAJECKI Kacper
SKIBIŃSKA Karolina
SZASTAK Mateusz
MOS CSiR D±browa Górnicza 02
00
00
00
U20 SLK -- PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/1403/16
Z/0879/15
Z/0900/15
Z/0896/15
2018
2018
2018
2018
4
BEZ
2
4
4 m 2 3:52.40 LILEJKO Daria
WRÓBEL Sebastian
DZIAŁOSZEWSKA Maja
BANA¦ Dawid
ZLKL Zielona Góra 01
99
01
02
U20 LBU -- WALCZAK Jerzy
LANDYSZKOWSKI Sławomir
WIERZBICKI Remigiusz
KRZYŻANOWSKI Mirosław
Z/2620/18
Z/4518/15
Z/3912/15
Z/3062/17
2018
2018
2018
2018
BEZ
3
4
4
5 m 2 3:52.56 TRZCIŃSKA Joanna
MIESZKOWSKI Bartłomiej
KĘDZIOR Ewelina
POLOWIEC Karol
OKS Skra Warszawa 99
99
00
01
U20 MAZ -- BUKIS-OWSIAK Anna
BALCERZAK Piotr
BUKIS-OWSIAK Anna
BUKIS-OWSIAK Anna
Z/3944/15
Z/1589/16
Z/3950/15
Z/2985/16
2018
2018
2018
2018
3
3
4
3
6 m 2 4:11.73 OLLER Patrycja
OCZKO¦ Miłosz
LATAŃSKA Zuzanna
RUMIŃSKI Michał
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01
01
01
02
U18 KPO -- KENSIK Jan
KENSIK Jan
LATAŃSKI Grzegorz
KENSIK Jan
Z/2094/16
Z/1988/15
Z/1980/15
Z/0683/16
2018
2018
2018
2018
3
3
2
2
Wzwyż K
1 f 1 1.77 MIˇSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK I TITTINGER Michał Z/2337/16 2018 1 KN
2 f 1 1.74 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD I GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 1.66 KA¬MIERCZAK Weronika RKS ŁódĽ 02 U18 LD II KRAKOWIAK Lech Z/1644/16 2018 KN
4 f 1 1.62 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II DZIDO Dariusz Z/2226/16 2018 2 ZKN
5 f 1 1.58 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ III SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM
6 f 1 1.58 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2018 2 LDK! ZKN
7 f 1 1.58 OWCZAREK Patrycja RKS ŁódĽ 02 U18 LD III KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2018 3 ZKN
8 f 1 1.53 FLISIŃSKA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ IV GOS Piotr B.D. Z/1662/17 2018 3 LDK!
9 f 1 1.53 WI¦NIEWSKA Agata MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01 U18 KP IV KENSIK Jan Z/1998/15 2018 2 LDK! ZKN
10 f 1 1.48 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2018 3
Tyczka K
1 f 1 3.50 OBERDA Julia OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ I GAWENDA Andrzej Z/3956/15 2018 M
2 f 1 3.50 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U20 KP I
3 f 1 3.20 PLAK Malwina RKS ŁódĽ 02 U18 LD II SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2018 2 ZKN
4 f 1 3.20 ¦MIAŁKOWSKA Maja RKS ŁódĽ 02 U18 LD II SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 2 ZKN
5 f 1 3.00 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2018 1 LDK! KN GIM
6 f 1 3.00 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/0377/16 2018 3 ZKN
7 f 1 2.80 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/0331/16 2018 2
W dal K
1 f 1 5.52 BARANEK Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL +0.9 II RZEWNICKI Wiktor Z/0650/15 2018 2 ZKN
2 f 1 4.99 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +2.4 IV RZEWNICKI Wiktor Z/0902/15 2018 4
3 f 1 4.95 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB +0.5 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0729/17 2018 4 LDK! GIM
Trójskok K
  f 1 NM WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 00 U20 KP 0.0 -- WIELGOSZ Sławomir Z/1993/15 2018 3 LDK! ZKN
Kula (3) K
1 f 1 14.22 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamo¶ć 02 U18 LU I NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2018 2 LDK! KN GIM
2 f 1 13.17 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert Z/6092/15 2018 2 ZKN
3 f 1 12.67 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2018 3 ZKN
Kula (4) K
1 f 1 11.84 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2018 1 ZKN
Dysk (1) K
1 f 1 27.63 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN IV CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2104/15 2018 3
Młot (3) K
1 f 1 60.28 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U18 LU I WIEJAK Izydor B.D. Z/6096/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 52.28 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/6095/15 2018 1 LDK! ZKN
3 f 1 47.65 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01 U18 KP II KENSIK Jan Z/1967/15 2018 3 LDK! ZKN
4 f 1 47.65 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2018 4 LDK!
5 f 1 43.49 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/3155/17 2018 2 ZKN
6 f 1 43.40 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamo¶ć 03 U16 LU III PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2018 3 LDK!
7 f 1 38.33 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2824/16 2018 4 ZKN
8 f 1 38.20 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV ROSZKOWSKI Mariusz Z/3680/16 2018
Młot (4) K
1 f 1 39.88 FAULKNER Gabriela OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III ROSA Mikołaj Z/3891/15 2018 3 ZKN
Oszczep (500) K
1 f 1 48.37 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01 U18 KP I KENSIK Jan Z/1994/15 2018 2 LDK! KN
Oszczep (600) K
1 f 1 44.70 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD I WOJNA Cezary Z/2760/15 2018 2 ZKN
Chód 5 km K
1 f 1 27:51.94 OLLER Patrycja MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01 U18 KP III KENSIK Jan Z/2094/16 2018 3 LDK! ZKN
2 f 1 28:23.56 OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB III PAPUGA Sebastian Z/4457/15 2018 3 ZKN
3 f 1 33:51.69 KACZPERSKA Anita AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4681/18 2018
100 m M
1 s 1 11.02 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -0.6 II MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 2 LDK! KN GIM
2 s 1 11.32 GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -0.6 III LEWANDOWSKI Jacek Z/0141/16 2018 3
3 s 1 11.42 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.6 III NAZARKIEWICZ Robert Z/3843/15 2018
4 s 1 11.80 KRUPA Patryk KS Agros Zamo¶ć 02 U18 LU -0.6 IV NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 s 1 11.96 BURDA Adam MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL -0.6 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof JAGACIAK Jarosław Z/0601/17 2018 KN
1 s 2 11.50 JANIK Marcin KS Agros Zamo¶ć 01 U18 LU +1.8 III MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2018
2 s 2 11.50 KOZIOŁ Jakub RKS ŁódĽ 99 U20 LD +1.8 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2018 3
3 s 2 11.51 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.8 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
4 s 2 11.93 BEDNARCZYK Kacper RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ +1.8 IV KARPETA Beata WA¦NIEWSKI Marcin # , Z/2998/16 , 2018 5 LDK! GIM
5 s 2 12.46 SZCZEPANIAK Jakub RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ +1.8 V ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5097/18 2018
6 s 2 12.65 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +1.8 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1407/16 2018 BEZ
1 s 3 11.49 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -0.2 III B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3015/16 , 2018 4 LDK!
2 s 3 11.53 MIKUS Patryk CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -0.2 III MAZUR Janusz Z/2209/17 2018 3
3 s 3 11.57 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -0.2 III LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2018 BEZ
4 s 3 11.89 ZAJMA Paweł RKS ŁódĽ 99 U20 LD -0.2 IV KOPEĆ Dominik Z/0407/15 2018 2
5 s 3 12.07 ŻAMOJTUK Maciej KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.2 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/3664/18 2018 BEZ
6 s 3 12.18 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.2 IV NAZARKIEWICZ Robert # Z/2039/15 2018 4
8 s 3 12.39 SADOWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.2 -- KRYŃSKI Kamil KALINOWSKI Paweł Z/6487/15 2018 LDK!
200 m M
1 s 1 21.99 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK 0.0 II MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 ZKN
2 s 1 22.42 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP 0.0 II LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2018 2 ZKN
3 s 1 22.51 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U18 LU 0.0 II ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/0316/16 2018 2 LDK! ZKN
4 s 1 22.83 MIERZEJEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN 0.0 III PODOLAK Irena Z/1837/17 2018 3
5 s 1 23.04 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ 0.0 III BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2018 3
6 s 1 23.13 PYDA Jakub KS Agros Zamo¶ć 01 U18 LU 0.0 III B.D. Z/3083/18 2018
7 s 1 23.17 ŁABĘDZKI Michał AZS UMCS Lublin 00 U20 LU 0.0 III B.D. Z/3994/18 2018
1 s 2 23.19 DˇBROWSKI Patryk RKS ŁódĽ 00 U20 LD +0.8 III KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2018 3
2 s 2 23.19 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN +0.8 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # , Z/2970/17 , 2018 3 LDK! GIM
3 s 2 23.64 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +0.8 IV KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2825/16 2018 3
4 s 2 23.78 ZAWISZA Wojciech RKS ŁódĽ 99 U20 LD +0.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0270/16 2018 4
5 s 2 23.81 SWATOWSKI Adrian KS Agros Zamo¶ć 00 U20 LU +0.8 IV SWATOWSKI Wojciech Z/2112/15 2018 4
6 s 2 24.89 DRÓŻDŻ Marcin MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +0.8 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1406/16 2018 3 ZKN
400 m M
1 s 1 49.84 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0446/15 2018 2 ZKN
2 s 1 50.31 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/2581/15 2018 KN
3 s 1 50.40 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2018 4
4 s 1 50.73 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2018 LDK! GIM
5 s 1 51.39 KUBI¦ Eryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB III PAPUGA Sebastian Z/2711/15 2018 3 ZKN
1 s 2 52.11 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III KOWAL Piotr Z/1367/16 2018 2 ZKN
2 s 2 53.70 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB IV LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4518/15 2018 3
3 s 2 54.80 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0728/17 2018 4 LDK! GIM
4 s 2 56.06 GAJECKI Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0879/15 2018 BEZ
5 s 2 57.03 WASIAK Piotr RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4852/18 2018
1 s 3 51.43 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2856/17 2018 BEZ
2 s 3 52.22 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III ZALEWSKI Jan Z/2036/15 2018 3
3 s 3 52.78 CHMIELNICKI Witold KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/3899/16 2018 3 LDK! GIM
800 m M
1 f 1 1:52.94 SZKUDLAREK Jakub RKS ŁódĽ 01 U18 LD II JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2018 2 KN
2 f 1 1:54.51 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II KOWAL Piotr Z/0494/17 2018 2 ZKN
3 f 1 1:57.60 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III ZALEWSKI Jan Z/2035/15 2018 3 ZKN
4 f 1 1:57.80 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III DˇBROWSKI Tomasz Z/2034/15 2018 3 ZKN
5 f 1 1:58.74 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 01 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/5533/15 2018 LDK! ZKN
6 f 1 1:59.13 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/2985/16 2018 3
7 f 1 2:01.28 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamo¶ć 02 U18 LU III ZAJˇC Janusz Z/0477/16 2018 3 ZKN
8 f 1 2:02.62 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamo¶ć 01 U18 LU IV SWATOWSKI Wojciech Z/5109/15 2018 3 ZKN
9 f 1 2:05.57 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 02 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0683/16 2018 2 LDK! ZKN
10 f 1 2:06.18 SZASTAK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0896/15 2018 4
1500 m M
1 f 1 4:12.88 BELNIAK Damian KS Agros Zamo¶ć 02 U18 LU IV ZAJˇC Janusz Z/0476/16 2018 3 ZKN
2 f 1 4:16.72 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01 U18 PD IV SACHARCZUK Roman Z/2454/15 2018
110 m pł J MŁ M
1 f 1 14.57 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.1 II KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2787/16 2018 2
2 f 1 14.60 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB +0.1 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2018 2 ZKN
3 f 1 14.78 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +0.1 II BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2018 2 LDK! ZKN
4 f 1 15.10 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +0.1 III MAZUR Janusz Z/1170/18 2018
5 f 1 15.17 RADOMSKI Dawid RKS ŁódĽ 02 U18 LD +0.1 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK! ZKN
6 f 1 16.29 DER Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.1 IV KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3273/16 2018 3
110 m pł M (99.1) M
1 f 1 14.11 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U20 LU -0.6 I KITLIŃSKI Piotr Z/0724/15 2018 1 KN
2 f 1 14.63 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.6 II TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 2 ZKN
400 m pł J MŁ M
1 f 1 55.77 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/6140/15 2018 3
2 f 1 56.36 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2018 3
3 f 1 57.13 JOŃCZYK Maciej RKS ŁódĽ 02 U18 LD III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 62.75 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/3676/16 2018 BEZ LDK!
400 m pł M
1 f 1 54.55 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II JAROS Marek Z/2537/16 2018 3
2 f 1 57.84 WŁOSTEK Piotr RKS ŁódĽ 00 U20 LD III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2 ZKN
3 f 1 60.41 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U20 PD IV SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2018 2 ZKN
4 f 1 62.17 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamo¶ć 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2018 2
2000 m prz M
1 f 1 6:28.26 CHEŁMIK Sergiusz RKS ŁódĽ 00 U20 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/1711/16 2018 3
2 f 1 6:42.06 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB IV HASIÓW Tomasz Z/1058/15 2018 1
4x100 m M
1 s 1 43.25 GROBELNY Jakub
KSEPKA Jędrzej
BRODZIK Mikołaj
KASZYŃSKI Dawid
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99
01
01
02
U20 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
B.D. LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek OLCZYK Stanisław B.D.
Z/0141/16
Z/3019/16
, Z/3015/16
, Z/0089/15
2018
2018
, 2018
, 2018
3
2
4
3
2 s 1 43.87 ŻAMOJTUK Maciej
WNOROWSKI Przemysław
JAKSINA Jakub
ŁUPIŃSKI Rafał
KS Podlasie Białystok 01
01
01
01
U18 POD -- NAZARKIEWICZ Robert
NAZARKIEWICZ Robert
NAZARKIEWICZ Robert
ORŁOWSKI Piotr
Z/3664/18
Z/2039/15
Z/3843/15
Z/2667/18
2018
2018
2018
2018
BEZ
4

4
3 s 1 44.60 CHMIELNICKI Witold
KOZACKI Jakub
SOBÓL Damian
MIERZEJEWSKI Dawid
KS AZS UWM Olsztyn 02
02
03
01
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
PODOLAK Irena
Z/3899/16
Z/1477/16
, Z/2970/17
Z/1837/17
2018
2018
, 2018
2018
3

3
3
4 s 1 44.68 DˇBROWSKI Patryk
ZAJMA Paweł
KOZIOŁ Jakub
ZAWISZA Wojciech
RKS ŁódĽ 00
99
99
99
U20 LDZ -- KOPEĆ Dominik
KOPEĆ Dominik
SZABLEWSKI Tadeusz
SZABLEWSKI Tadeusz
Z/6305/15
Z/0407/15
Z/0538/17
Z/0270/16
2018
2018
2018
2018
3
2
3
4
5 s 1 45.10 PYDA Jakub
JANIK Marcin
SWATOWSKI Kacper
KRUPA Patryk
KS Agros Zamo¶ć 01
01
03
02
U18 LBE -- B.D.
MURAT Tomasz Sławomir
NAMIOTKO Stanisław
NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech
Z/3083/18
Z/1507/18
Z/3322/17
Z/0324/16
2018
2018
2018
2018


3
2
1 s 2 42.75 TARKOWSKI Piotr
SIEROCKI Michał
ŁABĘDZKI Michał
KISTER Jakub
AZS UMCS Lublin 99
99
00
00
U20 LBE -- MAKARUK Tadeusz
KITLIŃSKI Piotr
B.D.
CHMIELEWSKI Marek TUSTANOWSKI Roman
Z/5026/15
Z/0724/15
Z/3994/18
Z/6120/15
2018
2018
2018
2018
3
1

3
2 s 2 43.24 MIKUS Patryk
KOMAŃSKI Albert
ŻYCZYŃSKI Tomasz
WDOWIK Oliwer
CWKS Resovia Rzeszów 01
00
02
02
U20 PDK -- MAZUR Janusz
MAZUR Janusz
MAZUR Janusz MAZUR Janusz
MAZUR Janusz MAZUR Janusz
Z/2209/17
Z/5152/15
Z/2668/16
Z/2338/16
2018
2018
2018
2018
3

3
2
3 s 2 46.31 BANA¦ Dawid
SAFIAN Miłosz
DER Oskar
MOTT Jakub
ZLKL Zielona Góra 02
01
02
02
U18 LBU -- KRZYŻANOWSKI Mirosław
KRZYŻANOWSKI Mirosław
KRZYŻANOWSKI Mirosław
KRZYŻANOWSKI Mirosław
Z/3062/17
Z/2825/16
Z/3273/16
Z/2787/16
2018
2018
2018
2018
4
3
3
2
4 s 2 46.48 CIEŃ Marcel
WOJCIECHOWSKI Jacek
DRÓŻDŻ Marcin
BURDA Adam
MOS CSiR D±browa Górnicza 02
02
02
99
U20 SLK -- RZEWNICKI Wiktor
RZEWNICKI Wiktor
RZEWNICKI Wiktor
JA¬WIŃSKI Krzysztof JAGACIAK Jarosław
Z/1407/16
Z/1415/16
Z/1406/16
Z/0601/17
2018
2018
2018
2018
BEZ
5
3

5 s 2 47.64 CERAZY Michał
OSTROWSKI Norbert
JANIAK Adam
DEJNEKO Kamil
AZS-AWF Gorzów 99
01
03
01
U20 LBU -- PAPUGA Sebastian
ZALESKA-POSMYK Izabela
ZALESKA-POSMYK Izabela
ZALESKA-POSMYK Izabela
Z/4455/15
Z/5776/15
Z/0728/17
Z/5584/15
2018
2018
2018
2018
3
4
4
2
Wzwyż M
1 f 1 1.99 MOSZCZYŃSKI Sebastian OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ II WITKOWSKI Bartosz DANELSKI Andrzej , Z/3064/16 , 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 1.99 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 1.99 WI¦NIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0798/15 2018 2 LDK! KN
4 f 1 1.95 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB II MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2018 2 ZKN
5 f 1 1.85 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III TITTINGER Michał Z/6349/15 2018 3 ZKN
6 f 1 1.85 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5776/15 2018 4
6 f 1 1.85 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 00 U20 KP III KENSIK Jan Z/1503/16 2018 3
8 f 1 1.75 KLIMIUK Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB IV
9 f 1 1.65 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U16 LU V MAKARUK Tadeusz Z/2233/18 2018
Tyczka M
1 f 1 4.50 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0579/15 2018 2 KN ZKN
2 f 1 4.00 AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ II GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2018 2 ZKN
3 f 1 3.60 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/5580/15 2018 3 ZKN
3 f 1 3.60 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/4620/15 2018 4 ZKN
W dal M
1 f 1 7.25 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U20 LU +0.5 I MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2018 3 ZKN
2 f 1 6.49 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +0.5 III NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2018 2 ZKN
3 f 1 6.17 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamo¶ć 00 U20 LU +0.3 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2018 2 ZKN
4 f 1 6.08 WOJCIECHOWSKI Jacek MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +2.3 IV RZEWNICKI Wiktor Z/1415/16 2018 5
Trójskok M
1 f 1 13.90 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +0.7 III SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2018 3 KN
2 f 1 12.55 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -0.9 -- NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2018 BEZ
3 f 1 12.37 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +1.6 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2018 BEZ
4 f 1 12.05 WI¦NIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.1 -- CHMIELEWSKI Marek Z/2681/17 2018 3 ZKN
Kula (5) M
1 f 1 14.38 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/4001/17 2018 3 ZKN
2 f 1 13.02 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV ZABAWSKI Przemysław Z/4176/18 2018
Kula (6) M
1 f 1 17.41 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2018 1 KN
2 f 1 15.78 UCHMAN Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK II SAMAGALSKI Tomasz KURDZIEL Andrzej # Z/1844/16 2018 ZKN
3 f 1 15.47 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL II PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2018 2
4 f 1 14.46 KORZEC Patryk MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 99 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2018 2 ZKN
5 f 1 14.21 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II WA¦NIEWSKI Marcin Z/1413/15 2018 2 ZKN
6 f 1 13.40 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2018 2 ZKN
Dysk (1.5) M
1 f 1 50.70 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 U18 PD II KRYSTOŃ Wojciech # Z/2724/15 2018 2 ZKN
2 f 1 44.45 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III MAZUR Janusz Z/3140/17 2018 2 ZKN GIM
3 f 1 42.53 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 02 U18 KP III KENSIK Jan Z/2941/16 2018 3 LDK!
4 f 1 38.46 RUCIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN IV CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3674/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 f 1 33.91 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2018 4 LDK! GIM
Dysk (1.75) M
1 f 1 52.01 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamo¶ć 00 U20 LU I KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2018 1 KN
2 f 1 45.38 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II WIEJAK Izydor Z/3909/16 2018 ZKN
Młot (5) M
1 f 1 71.71 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/1648/16 2018 1 LDK! KN
2 f 1 54.80 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U18 LU III ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2018 3
3 f 1 53.37 TOCZYŁOWSKI Maciej LUKS Atletic Białystok 01 U18 PD III CHLEBIŃSKI Bogumił Z/4574/18 2018 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 61.02 MAZUR Michał KS Agros Zamo¶ć 99 U20 LU I ROSA Mikołaj Z/3659/15 2018 ZKN
2 f 1 58.30 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ II ROSA Mikołaj Z/2247/16 2018 2 ZKN
3 f 1 51.34 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/4691/15 2018 2 ZKN
  f 1 NM KO¬LICKI Michał OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -- ROSA Mikołaj Z/3940/15 2018 1 ZKN
Oszczep (700) M
1 f 1 56.78 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 02 U18 KP III KENSIK Jan Z/2940/16 2018 3 LDK! ZKN
Oszczep (800) M
1 f 1 60.27 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II WOJNA Cezary Z/2049/16 2018 1 KN
2 f 1 54.50 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1 KN
3 f 1 39.76 WI¦NIEWSKI Dominik KS Podlasie Białystok 00 U20 PD IV ROSZKOWSKI Mariusz Z/5265/15 2018 2 ZKN
Chód 5 km M
1 f 1 23:40.93 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 00 U20 KP -- KENSIK Jan Z/1990/15 2018 2 LDK! ZKN
2 f 1 23:53.93 STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/5644/15 2018 3 ZKN
3 f 1 24:28.75 JEŻ Paweł AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/4456/15 2018 3 ZKN
4 f 1 24:28.80 OCZKO¦ Miłosz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01 U18 KP -- KENSIK Jan Z/1988/15 2018 3 LDK! ZKN
5 f 1 27:32.27 CERAZY Michał AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/4455/15 2018 3 ZKN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.6973531246185 sekund