Warszawa 13.09.2018
Ogólnopolskie Zawody Nestle Cup 2018
60 m K
1 e 1 8.10 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK +0.2 -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika , Z/3649/18 , 2018 LDK!
2 e 1 8.26 KOZŁOWSKA Kinga OLA Pomorskie 06 U14 PM +0.2 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta LDK!
2 e 1 8.26 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05 U14 SL +0.2 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2018 3 LDK!
4 e 1 8.26 CIESIELSKA Paulina PLKS Gwda Piła 05 U14 WP +0.2 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3347/17 2018 LDK!
5 e 1 8.52 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 05 U14 SK +0.2 -- SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0155/17 2018 3 LDK!
6 e 1 8.70 ZIOMKO Zuzanna MKL Maraton Świnoujście 06 U14 ZP +0.2 -- WALKOWIAK Janusz WALKOWIAK Janusz Z/3450/18 2018 BEZ LDK!
7 e 1 8.75 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05 U14 LD +0.2 --
8 e 1 8.93 PIOŚ Emilia MLKS Agros Żary 05 U14 LB +0.2 -- WISZ Dariusz Z/4683/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 e 2 8.18 BOGUSZEWSKA Klaudia OLA Podlaskie 05 U14 PD +0.4 -- BOROWIK Włodzimierz BEZ LDK!
2 e 2 8.39 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 05 U14 KP +0.4 -- B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2018 4 LDK!
3 e 2 8.41 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 05 U14 DS +0.4 -- B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2018 5 LDK!
4 e 2 8.45 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA +0.4 -- B.D. Z/3056/18 2018 BEZ LDK!
5 e 2 8.71 SOBOLEWSKA Dominika UKS-MOS Opole 05 U14 OP +0.4 -- MARCINÓW Jakub Z/3861/17 2018 5 LDK! GIM
6 e 2 8.73 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU +0.4 -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata FUS Mirosław GDAŃSKA Małgorzata BEZ LDK!
7 e 2 9.06 FAFIŃSKA Paulina LKS Lubawa 06 U14 WN +0.4 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/0097/18 2018 5 LDK!
1 f 1 8.16 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK +0.3 -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika , Z/3649/18 , 2018 LDK!
2 f 1 8.30 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05 U14 SL +0.3 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2018 3 LDK!
3 f 1 8.33 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 05 U14 KP +0.3 -- B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2018 4 LDK!
4 f 1 8.35 BOGUSZEWSKA Klaudia OLA Podlaskie 05 U14 PD +0.3 -- BOROWIK Włodzimierz BEZ LDK!
5 f 1 8.36 CIESIELSKA Paulina PLKS Gwda Piła 05 U14 WP +0.3 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3347/17 2018 LDK!
6 f 1 8.37 KOZŁOWSKA Kinga OLA Pomorskie 06 U14 PM +0.3 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta LDK!
7 f 1 8.38 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA +0.3 -- B.D. Z/3056/18 2018 BEZ LDK!
8 f 1 8.42 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 05 U14 DS +0.3 -- B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2018 5 LDK!
100 m K
1 e 1 12.94 NADŁONEK Joanna MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP +0.2 III ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena Z/2017/17 2018 3 LDK! GIM
2 e 1 13.26 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U16 KP +0.2 IV PLISZKA Julia Z/4615/17 2018 3 LDK!
3 e 1 13.56 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U16 LU +0.2 IV LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2018 2 LDK! GIM
4 e 1 13.74 CARUK Anna MLKS Agros Żary 03 U16 LB +0.2 IV WISZ Dariusz Z/0517/17 2018 4 LDK! GIM
5 e 1 14.08 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ +0.2 V WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/0378/17 , 2018 3 LDK! GIM
6 e 1 14.15 MATYŚKIEWICZ Maja BKL Bełchatów 04 U16 LD +0.2 V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/0232/18 2018 2 LDK!
7 e 1 14.35 WICHER Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +0.2 V SOBCZYK Bogumiła Z/4586/17 2018 5 LDK! GIM
1 e 2 12.79 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK +1.6 III TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/3798/17 , 2018 2 LDK! GIM
2 e 2 12.87 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U16 SK +1.6 III OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 e 2 12.95 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS +1.6 III ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 e 2 13.20 STEMPKOWSKA Kamila KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 04 U16 WN +1.6 III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/5287/18 2018 LDK!
5 e 2 13.39 HUK Oliwia AML Słupsk 04 U16 PM +1.6 IV B.D. B.D. CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz , Z/4648/17 , 2018 3 LDK! GIM
6 e 2 13.51 TADYCH Alicja PLKS Gwda Piła 03 U16 WP +1.6 IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3345/17 2018 4 LDK! GIM
7 e 2 13.57 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +1.6 IV DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2018 3 LDK!
8 e 2 13.83 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 03 U16 OP +1.6 V ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2018 5 LDK!
1 f 1 12.70 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.6 II TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/3798/17 , 2018 2 LDK! GIM
2 f 1 12.72 NADŁONEK Joanna MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP +0.6 II ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena Z/2017/17 2018 3 LDK! GIM
3 f 1 12.87 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U16 KP +0.6 III PLISZKA Julia Z/4615/17 2018 3 LDK!
4 f 1 12.88 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U16 SK +0.6 III OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 12.95 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS +0.6 III ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2018 4 LDK! GIM
6 f 1 13.25 TADYCH Alicja PLKS Gwda Piła 03 U16 WP +0.6 IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3345/17 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 13.26 STEMKOWSKA Kamila OLA Warmińsko-mazurskie 03 U16 WN +0.6 IV LDK!
8 f 1 13.50 HUK Oliwia AML Słupsk 04 U16 PM +0.6 IV B.D. B.D. CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz , Z/4648/17 , 2018 3 LDK! GIM
300 m K
1 2 s 1 43.03 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK III SUGIER Krzysztof Z/0324/18 2018 3 LDK!
2 3 s 1 43.45 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2018 LDK!
3 4 s 1 43.78 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U14 SL III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2018 4 LDK!
4 5 s 1 44.16 MŁODZIŃSKA Nina AZS Łódź 06 U14 LD III BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/4373/18 , 2018 LDK!
5 6 s 1 45.27 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3189/18 , 2018 5 LDK!
6 7 s 1 45.74 WIĘCEK Antonina OLA Zachodniopomorskie 05 U14 ZP IV MŁYNARCZYK Marta MŁYNARCZYK Marta LDK!
7 8 s 1 46.02 ŻURAWSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 05 U14 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/4638/17 2018 LDK! GIM
8 14 s 1 47.70 SPYCHALSKA Agata UKS Wyspiański Szubin 06 U14 KP V STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0864/16 2018 5 LDK!
1 1 s 2 42.64 DOROBA Zuzanna PLKS Gwda Piła 06 U14 WP II SOBKOWSKI Przemysław Z/0270/18 2018 3
2 9 s 2 46.64 KLATKA Anna SL GKS Olsza Olszyna 05 U14 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/2231/18 2018 LDK!
3 10 s 2 46.96 LACH Alicja UKS-MOS Opole 06 U14 OP V MARCINÓW Jakub LDK!
4 11 s 2 47.15 CZEPIEL Milena AML Słupsk 06 U14 PM V BORUSIŃSKA Aleksandra Z/4971/18 2018 LDK!
5 12 s 2 47.25 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 05 U14 LU V MAZUREK Marek # Z/4350/18 2018 5 LDK!
6 13 s 2 47.65 MOLENDOWSKA Julia KS Słoneczko Busko Zdrój 06 U14 SK V PEREPICZKO Zdzisław Z/1041/18 2018 LDK!
7 15 s 2 48.02 GUGNOWSKA Natalia OLA Podlaskie 06 U14 PD V ANESZKO Marta BEZ LDK!
8 16 s 2 50.75 SZUL Julia ZLKL Zielona Góra 06 U14 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman LDK!
1 s 3 41.92 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1007/17 2018 2 LDK! GIM
2 s 3 42.74 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL II PASZTA Anna Z/3731/17 2018 3 LDK! GIM
3 s 3 42.77 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0260/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 s 3 42.93 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U16 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2018 4 LDK! GIM
5 s 3 44.09 NOWAK Natalia UKS Technik Radom 04 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur # Z/1551/18 2018 5 LDK!
6 s 3 44.10 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2018 LDK! GIM
7 s 3 44.21 REJCHERT Anna UKS Chrobry Międzyzdroje 04 U16 ZP III BŁOCIAN Rafał WALKOWIAK Janusz Z/2816/16 2018 3 LDK!
8 s 3 44.74 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP III CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek , Z/1240/17 , 2018 4 LDK! GIM
1 s 4 42.75 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U16 DS II PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2018 LDK!
2 s 4 43.14 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U16 LU III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2018 LDK!
3 s 4 44.02 JASZCZAK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U16 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2018 5 LDK!
4 s 4 44.64 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK III SUGIER Maria Z/2336/17 2018 3 LDK! GIM
5 s 4 45.01 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA IV MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3681/17 2018 4 LDK! GIM
6 s 4 45.45 CHMIELEWSKA Gabriela BKL Bełchatów 03 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz Z/0228/18 2018 LDK!
7 s 4 45.70 ROKITA Katarzyna KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U16 SK IV PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0131/17 , 2018 3 LDK!
8 s 4 47.70 SZCZOTKA Julia ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB V KACZMAREK Adam KWAPICH Roman B.D. , Z/1796/18 , 2018 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:39.61 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA III GIZA Karolina GIZA Maciej Z/3191/18 2018 4 LDK!
2 2 s 1 1:40.06 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05 U14 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 3 s 1 1:42.04 BUTRYN Kornelia KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK III KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika , Z/3654/18 , 2018 LDK!
4 4 s 1 1:42.35 PAWELUS Amelia BKL Bełchatów 05 U14 LD III RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
5 5 s 1 1:43.42 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U14 KP IV KENSIK Jan Z/0351/18 2018 5 LDK!
6 6 s 1 1:44.43 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 05 U14 PM IV RADTKE Marek B.D. WRYCZA Jarosław , Z/0040/18 , 2018 4 LDK!
7 7 s 1 1:44.91 GAMROT Zuzanna OLA Dolnośląskie 05 U14 DS IV B.D. SZYRWIEL Aleksandra LDK!
8 8 s 1 1:45.86 SIMONIENKO Julia UKS Technik Augustów 05 U14 PD IV SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/5014/18 , 2018 LDK!
9 9 s 1 1:46.53 KROMOŁOWSKA Iga CKS Budowlani Częstochowa 05 U14 SL V MICHALSKA Alicja Z/4364/18 2018 BEZ LDK!
10 10 s 1 1:47.57 SZONDELMAJER Zuzanna MKP Myślibórz 05 U14 ZP V CIELECKI Zbigniew Z/1704/18 2018 5 LDK!
11 11 s 1 1:48.01 ŁUGIEWICZ Alina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 05 U14 WN V GOŁĘBIEWSKI Zbigniew PRUSAKOWSKI Leon , Z/0758/18 , 2018 BEZ LDK!
12 12 s 1 1:52.06 BĄBELEWSKA Daria LZS KL Kotwica Brzeg 06 U14 OP -- ZOK Roman LDK!
13 13 s 1 1:53.12 BRODZIAK Milena LKS Znicz Biłgoraj 05 U14 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/1509/18 , 2018 LDK!
14 14 s 1 1:58.92 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 06 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
1 1 s 2 1:38.99 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB II LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/0946/18 2018 BEZ
2 2 s 2 1:39.39 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 03 U16 PM III BORUSIŃSKI Piotr Z/0122/17 2018 4 LDK! GIM
3 3 s 2 1:41.04 KORNACKA Kinga KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1125/17 2018 2 LDK! GIM
4 4 s 2 1:41.65 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK III ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2018 5 LDK! GIM
5 5 s 2 1:42.87 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL III PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2018 3 LDK! GIM
6 6 s 2 1:43.11 WICHLIŃSKA Weronika LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4277/17 2018 LDK! GIM
7 7 s 2 1:44.33 MŚCISZ Daria MKS Piast Lwówek Śląski 03 U16 DS IV BIALIC Marek BIALIC Marek Z/0718/17 2018 4 LDK! GIM
8 8 s 2 1:44.68 GRABOWSKA Olga UKS Kusy Warszawa 03 U16 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/1038/17 2018 4 LDK!
9 9 s 2 1:45.11 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU IV WILCZEK Janusz WILCZEK Janusz , Z/4413/17 , 2018 LDK! GIM
10 10 s 2 1:46.42 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP V RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1853/18 , 2018 BEZ LDK!
11 11 s 2 1:47.32 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U16 MA V KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1645/17 , 2018 4 LDK! GIM
12 12 s 2 1:48.16 OSTAPOWICZ Dominika UKS Technik Augustów 04 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1324/18 , 2018 BEZ LDK!
13 13 s 2 1:48.20 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 04 U16 LD V MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2018 LDK!
14 14 s 2 1:58.91 RZYMCZYK Natalia UKS Barnim Goleniów 04 U16 ZP -- B.D. SZWARC Sławomir # Z/1566/18 2018 4 LDK!
1000 m K
1 s 1 2:59.47 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03 U16 PD II GRYGORUK Andrzej KALINOWSKI Paweł SACHARCZUK Roman , Z/0431/18 , 2018 LDK! GIM
2 s 1 2:59.86 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL II SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2018 3 LDK! GIM
3 s 1 3:01.59 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA II B.D. Z/0054/17 2018 3 LDK! GIM
4 s 1 3:06.24 KUŻNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK III KOWAL Piotr Z/4125/17 2018 4 LDK! GIM
5 s 1 3:12.92 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1148/17 2018 3 LDK! GIM
6 s 1 3:13.57 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM IV B.D. B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2018 4 LDK! GIM
7 s 1 3:34.82 KOSMALA Natalia UKS Barnim Goleniów 04 U16 ZP -- HANUSZKIEWICZ Monika GOŁĘBIOWSKI Michał , Z/1523/18 , 2018 5 LDK!
80 pł K
1 1 e 1 11.76 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U16 OP +1.1 II SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 3 LDK! GIM
2 3 e 1 12.60 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB +1.1 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0727/17 2018 2 LDK! GIM
3 4 e 1 12.91 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +1.1 III MAZUR Janusz MAZUR Janusz # , Z/1625/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 6 e 1 13.33 HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM +1.1 IV HERING Mateusz B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz Z/0076/17 2018 LDK! GIM
5 7 e 1 13.37 GRZYB Ola MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U16 SK +1.1 IV MIREK Andrzej Z/2713/16 2018 3
6 11 e 1 14.94 ZAWADZKA Zuzanna AZS Łódź 04 U16 LD +1.1 -- SYGDZIAK Zofia SYGDZIAK Zofia , Z/0650/18 , 2018 LDK!
7 12 e 1 16.00 WOŁOWIK Marcelina MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU +1.1 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4525/17 2018 LDK! GIM
1 2 e 2 12.39 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS +0.9 II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2018 5 LDK! GIM
2 5 e 2 12.97 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP +0.9 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2018 4 LDK! GIM
3 8 e 2 13.43 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U16 SL +0.9 IV B.D. PASZTA Anna , Z/2802/17 , 2018 4 LDK!
4 9 e 2 13.43 WINIARCZYK Wiktoria MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP +0.9 IV MILEWICZ Magda ŚLIWKA Irena , Z/2030/17 , 2018 5 LDK! GIM
5 10 e 2 14.84 WALDON Natalia UKS Czapla Białe Błota 03 U16 KP +0.9 -- KARNAS Kinga KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew , Z/1325/17 , 2018 4 LDK! GIM
1 e 3 12.80 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ 0.0 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0320/17 , 2018 3 LDK! GIM
1 f 1 11.78 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U16 OP 0.0 II SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 12.14 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ 0.0 II CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0320/17 , 2018 3 LDK! GIM
3 f 1 12.58 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB 0.0 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0727/17 2018 2 LDK! GIM
4 f 1 12.74 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP 0.0 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 12.75 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS 0.0 III ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 13.35 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK 0.0 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz # , Z/1625/17 , 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 13.40 HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM 0.0 IV HERING Mateusz B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz Z/0076/17 2018 LDK! GIM
8 f 1 13.40 GRZYB Ola MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U16 SK 0.0 IV MIREK Andrzej Z/2713/16 2018 3
200 m pł K
1 1 s 1 29.71 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03 U16 WP +0.1 II RATAJCZAK Maciej Z/5696/15 2018 2 LDK!
2 2 s 1 30.64 KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN +0.1 II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1124/17 2018 2 LDK! GIM
3 3 s 1 30.96 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +0.1 II MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/0666/17 2018 2 LDK! GIM
4 4 s 1 31.20 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP +0.1 II SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata Z/2888/15 2018 3 LDK! GIM
5 6 s 1 31.46 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U16 SL +0.1 II FOJCIK Dorota Z/3619/16 2018 3 LDK! GIM
6 8 s 1 32.25 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA +0.1 III KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2018 3 LDK! GIM
1 5 s 2 31.40 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03 U16 MA +1.5 II GRECH Halina JASICZ Ryszard B.D. Z/0083/17 2018 3 LDK! GIM
2 7 s 2 31.54 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +1.5 III LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2018 5 LDK!
3 9 s 2 33.04 HATAŚ Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK +1.5 IV SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/3794/17 2018 5 LDK! GIM
Wzwyż K
1 f 1 1.60 TWARDOWSKA Emilia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U14 WP III WALCZAK Michał Z/1059/18 2018 LDK!
2 f 1 1.55 PATEJUK Milena AML Słupsk 06 U14 PM III KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2018 5 LDK!
3 f 1 1.50 GROCHULSKA Julia BKL Bełchatów 05 U14 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
3 f 1 1.50 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL IV KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2528/18 , 2018 5 LDK!
3 f 1 1.50 LODKOWSKA Amelia UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U14 MZ IV B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2018 LDK!
6 f 1 1.45 KOŁODZIEJ Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 05 U14 SK IV MIREK Andrzej BEZ
6 f 1 1.45 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U14 KP IV KALINOWSKA Katarzyna Z/0587/18 2018 LDK!
8 f 1 1.40 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05 U14 MA V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3687/17 2018 4 LDK! GIM
8 f 1 1.40 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 06 U14 LU V CZERNIAKIEWICZ Dorota LDK!
9 f 1 1.40 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 06 U14 DS V MARKOWSKA Małgorzata WIŚNIEWSKI Paweł BEZ LDK!
10 f 1 1.40 WOJNAR Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 05 U14 PK V ZŁOTEK Grzegorz ZŁOTEK Grzegorz BEZ LDK!
12 f 1 1.35 RAJEWSKA Wiktoria OLA Podlaskie 05 U14 PD -- BOROWIK Włodzimierz LDK!
13 f 1 1.35 SŁODZIŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek LDK!
14 f 1 1.30 KORNIIAKA Kateryna UKS-MOS Opole 05 U14 OP -- KOMAR Patryk
15 f 1 1.25 KOWALSKA Alicja OLA Warmińsko-mazurskie 06 U14 WN -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew LDK!
15 f 1 1.25 MARCINIAK Maria MLKS Agros Żary 06 U14 LB -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta LDK!
1 f 2 1.63 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ II SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM
2 f 2 1.63 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U16 MZ II PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2018 3 LDK! GIM
3 f 2 1.60 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U16 PM III TARGAŃSKI Marcin KOPEĆ Bernadeta , Z/0038/16 , 2018 3 LDK! GIM
4 f 2 1.55 FLISIŃSKA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ III GOS Piotr B.D. Z/1662/17 2018 3 LDK!
5 f 2 1.55 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP III DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2018 4 LDK! GIM
6 f 2 1.55 MRÓZ Maja LUKS Namysłów 04 U16 OP III DZIUBA Jacek Z/2694/18 2018 LDK!
7 f 2 1.50 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 03 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/2588/16 2018 4 LDK! GIM
Tyczka K
1 f 1 3.00 MC MAHON Oliwia AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ II MASTALERZ Janusz Z/2700/17 2018 4 LDK!
2 f 1 2.90 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ III GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2018 LDK!
3 f 1 2.80 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ III MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2018 4 LDK!
W dal K
1 f 1 5.14 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U16 SL 0.0 III SITARSKI Michał Z/3624/16 2018 4 LDK! GIM
2 f 1 5.08 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD 0.0 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2018 2 LDK!
3 f 1 5.05 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA 0.0 IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 5.03 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK 0.0 IV SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2018 3 LDK! GIM
5 f 1 5.00 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 03 U16 DS 0.0 IV KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2018 3 LDK! GIM
6 f 1 4.98 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB 0.0 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0729/17 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 4.92 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 04 U16 WP 0.0 IV CHWAŁEK Jarosław Z/0473/18 2018 4 LDK!
8 f 1 4.91 URBANOWICZ Kaja LUKS Start Nakło 03 U16 KP 0.0 IV JANKOWSKI Marcin B.D. Z/1330/16 2018 3 LDK! GIM
9 f 1 4.90 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD 0.0 IV KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1231/18 , 2018 LDK!
10 f 1 4.81 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM 0.0 IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2018 4 LDK! GIM
11 f 1 4.74 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ 0.0 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4
12 f 1 4.64 BALON Nicola MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP 0.0 V KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1122/18 2018 5 LDK!
13 f 1 4.63 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 04 U16 SK 0.0 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2018 5 LDK!
14 f 1 4.58 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN 0.0 V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3311/17 2018 5 GIM
15 f 1 4.55 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP 0.0 V KOŁODZIEJ Tomasz Z/1394/18 2018 BEZ LDK!
16 f 1 3.90 MICHNO Dominika MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU 0.0 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4520/17 2018 BEZ LDK! GIM
W dal strefa K
1 f 1 5.20 GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06 U14 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2018 5 LDK!
2 f 1 5.16 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK 0.0 -- ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2018 BEZ LDK!
3 f 1 5.08 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U14 WP 0.0 -- WALCZAK Michał Z/1055/18 2018 LDK!
4 f 1 4.83 BOREK Alicja KKL Kielce 05 U14 SK 0.0 -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2018 5 LDK!
5 f 1 4.77 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 BEZ LDK!
6 f 1 4.70 MIELCZAREK Zuzanna BKL Bełchatów 05 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz MORAWIEC Agnieszka BEZ LDK!
7 f 1 4.65 PAPIERSKA Martyna SSMKS Parasol Wrocław 06 U14 DS 0.0 -- B.D. SZYRWIEL Aleksandra LDK!
8 f 1 4.61 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 05 U14 WN 0.0 -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3459/17 , 2018 4 LDK!
9 f 1 4.57 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 06 U14 PM 0.0 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/3795/18 , 2018 LDK!
10 f 1 4.54 MAJOR Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1995/18 2018 LDK!
11 f 1 4.45 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 06 U14 KP 0.0 -- MORITZ Rafał MORITZ Rafał , Z/3924/18 , 2018 BEZ LDK!
12 f 1 4.37 MAKAREWICZ Laura UKS Technik Augustów 05 U14 PD 0.0 -- CHABASIŃSKA Izabela SOWÓL Bogusław OLSZEWSKI Ryszard # , Z/1333/18 , 2018 LDK!
13 f 1 4.35 STEFAŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 05 U14 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina Z/2471/18 2018 BEZ LDK!
14 f 1 4.34 UJMA Martyna OLA Lubelskie 06 U14 LU 0.0 -- GDAŃSKA Małgorzata LDK!
15 f 1 4.33 KODLEWICZ Wiktoria MUKS Gim 2 Nysa 06 U14 OP 0.0 -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek BEZ LDK!
16 f 1 4.25 JAROSZ Nicola MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- SENDEREK Żaklina SENDEREK Żaklina , Z/5307/18 , 2018 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.69 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 04 U16 MZ III NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2018 4 LDK! GIM
2 f 1 11.36 GEHRMANN Julia KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM III GELO Krystyna Z/3827/17 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 10.90 POHL Natalia WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS IV MIKOŁAJCZYK Wiesława STOLARSKA Magdalena , Z/0384/18 , 2018 LDK!
4 f 1 10.85 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U16 SL IV RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2018 4 LDK!
5 f 1 10.47 ANTOSZEWSKA Maja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/4239/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 f 1 10.39 RYBARCZYK Michalina UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK IV SUGIER Maria Z/3450/17 2018 BEZ LDK!
7 f 1 10.25 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04 U16 PD IV DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2018 LDK!
8 f 1 9.78 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U16 SK V FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2018 2 LDK!
9 f 1 9.34 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP V KOZŁOWSKI Krzysztof KOZŁOWSKI Krzysztof , Z/2113/16 , 2018 4 LDK! GIM
10 f 1 9.16 KORENDA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP V SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1859/18 , 2018 LDK!
11 f 1 8.55 PRABUCKA Weronika UKL Ósemka Police 03 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/1495/16 2018 4 LDK! GIM
12 f 1 7.71 JANIAK Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4385/18 2018
13 f 1 7.67 WALCZAK Katarzyna MLKS Agros Żary 03 U16 LB -- KORSAK Przemysław Z/5309/18 2018 LDK!
  f 1 NM LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2018 4 LDK! GIM
Ppal (150) K
1 f 1 57.00 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 05 U14 MZ -- FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur # , Z/1553/18 , 2018 LDK!
2 f 1 55.00 RATAJ Dominika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U14 WP -- WALCZAK Michał Z/1067/18 2018 LDK!
3 f 1 51.00 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2524/18 2018 BEZ LDK!
4 f 1 49.50 ZAJĄCZKOWSKA Wiktoria AML Słupsk # 06 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta WITEK Mirosław # , Z/5713/18 , 2018 LDK!
5 f 1 48.00 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU -- GDAŃSKA Małgorzata LDK!
6 f 1 47.50 SKUCIŃSKA Zuzanna KKL Kielce 05 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz 5 LDK!
7 f 1 47.00 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika MMKS Kędzierzyn Koźle 05 U14 OP -- DOMIN Adam Z/4045/18 2018 LDK!
8 f 1 44.50 HAPONIK Paulina UKS Technik Augustów 05 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard SOWÓL Bogusław , Z/1332/18 , 2018 LDK!
9 f 1 43.00 DYLEWSKA Amelia BKL Bełchatów 06 U14 LD -- B.D. B.D. RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
10 f 1 43.00 SZELIGA Martyna ZLKL Zielona Góra 05 U14 LB -- KACZMAREK Adam BEZ LDK!
11 f 1 40.00 JĘDRZEJCZYK Patrycja KS AZS UWM Olsztyn 05 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/4211/17 , 2018 LDK! GIM
12 f 1 37.00 ŁĄCKA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U14 KP -- CZAJA Bogdan LDK!
13 f 1 36.50 KOŁOSZYN Anna OLA Dolnośląskie 06 U14 DS -- B.D. LDK!
14 f 1 28.00 KUSZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/0318/18 2018 5 LDK!
15 f 1 26.00 KAMELA Weronika LLKS Pomorze Stargard # 05 U14 ZP -- GOŁDYN Bartosz Z/5716/18 2018 LDK!
16 f 1 23.00 MAJKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1563/18 2018 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 43.02 RZEŹNICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS II WOCHNA Robert Z/2812/17 2018 5 LDK! GIM
2 f 1 36.25 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U16 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr # , Z/0605/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 35.97 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U16 MA IV MICHNIAK Jan Z/0026/17 2018 4 LDK!
4 f 1 34.86 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA IV B.D. Z/1678/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 f 1 34.53 MARKIEWICZ Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0052/15 2018 LDK!
6 f 1 33.77 ADAMCZYK Małgorzata RMKS Rybnik 04 U16 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/2499/18 2018 BEZ LDK!
7 f 1 33.61 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2018 4 LDK! GIM
8 f 1 32.65 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U16 PM IV B.D. WITEK Mirosław B.D. TARGAŃSKI Marcin , Z/0040/16 , 2018 4 LDK! GIM
9 f 1 30.65 HALECKA Patrycja AML Słupsk 03 U16 PM V WITEK Mirosław TARGAŃSKI Marcin Z/0020/17 2018 4 LDK! GIM
60 m M
1 e 1 7.74 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 05 U14 PM +0.7 -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2018 LDK!
2 e 1 7.95 MATWIEJUK Karol OLA Lubelskie 05 U14 LU +0.7 -- DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga LDK!
3 e 1 7.99 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA +0.7 -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin Z/3093/18 2018 BEZ LDK!
4 e 1 8.23 KAMIŃSKI Mateusz OLA Dolnośląskie 05 U14 DS +0.7 -- B.D. LDK!
5 e 1 8.24 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP +0.7 -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0568/18 2018 LDK!
6 e 1 8.32 BIELSKI Mateusz OLA Podlaskie 05 U14 PD +0.7 -- ANESZKO Marta BEZ LDK!
1 e 2 7.96 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK +0.6 -- SUGIER Krzysztof SUGIER Krzysztof , Z/0330/18 , 2018 LDK!
2 e 2 8.11 SKOCZEŃ Filip MUKS Gim 2 Nysa 05 U14 OP +0.6 -- RYSZEWSKI Jacek LDK!
3 e 2 8.18 SAWIUK Michał MLKS Agros Żary 05 U14 LB +0.6 -- SENDEREK Żaklina SENDEREK Żaklina , Z/5562/18 , 2018 LDK!
4 e 2 8.35 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 05 U14 WN +0.6 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1476/18 , 2018 LDK!
5 e 2 8.49 KUNICKI Kacper OLA Łódzkie 06 U14 LD +0.6 -- KARP Sławomir KARP Sławomir LDK!
6 e 2 8.62 WYSOCKI Nikodem UKL Ósemka Police 05 U14 ZP +0.6 -- CZERNIEC Rafał Z/5277/18 2018 LDK!
7 e 2 8.90 SKOWRONEK Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL +0.6 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4580/17 , 2018 BEZ LDK!
8 e 2 9.13 JURCZYK Aleksander KKL Kielce 05 U14 SK +0.6 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
1 f 1 7.63 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 05 U14 PM +0.3 -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2018 LDK!
2 f 1 7.92 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK +0.3 -- SUGIER Krzysztof SUGIER Krzysztof , Z/0330/18 , 2018 LDK!
3 f 1 7.96 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA +0.3 -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin Z/3093/18 2018 BEZ LDK!
4 f 1 8.00 MATWIEJUK Karol OLA Lubelskie 05 U14 LU +0.3 -- DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga LDK!
5 f 1 8.06 SKOCZEŃ Filip MUKS Gim 2 Nysa 05 U14 OP +0.3 -- RYSZEWSKI Jacek LDK!
6 f 1 8.13 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP +0.3 -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0568/18 2018 LDK!
7 f 1 8.24 KAMIŃSKI Mateusz OLA Dolnośląskie 05 U14 DS +0.3 -- B.D. LDK!
8 f 1 8.29 SAWIUK Michał MLKS Agros Żary 05 U14 LB +0.3 -- SENDEREK Żaklina SENDEREK Żaklina , Z/5562/18 , 2018 LDK!
100 m M
1 e 1 11.84 ISKRA Bartosz UKB Szubin 03 U16 KP 0.0 IV WOCHNA Marek Z/1131/16 2018 4 LDK!
2 e 1 11.87 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U16 DS 0.0 IV SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2018 LDK!
3 e 1 11.93 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN 0.0 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # , Z/2970/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 e 1 12.00 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD 0.0 IV KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/0656/17 2018 4 LDK! GIM
5 e 1 12.07 CYBULSKI Filip MUKS Płock 03 U16 MZ 0.0 IV MIESZKOWSKI Piotr # Z/0606/17 2018 4 LDK! GIM
6 e 1 12.10 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK 0.0 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2018 5 LDK! GIM
7 e 1 13.08 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK 0.0 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2215/18 2018 LDK!
1 e 2 11.43 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U16 LU +0.9 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2018 LDK! GIM
2 e 2 11.48 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U16 OP +0.9 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1565/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 e 2 11.62 KRYŚ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U16 WP +0.9 III SOBIERAJ Dawid NALEPA Marek Z/4126/18 2018
4 e 2 11.67 KOWALSKI Kacper MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP +0.9 III ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena Z/2015/17 2018 5 LDK! GIM
5 e 2 11.71 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM +0.9 III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/1505/17 , 2018 2 LDK! GIM
6 e 2 11.76 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +0.9 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
7 e 2 11.97 PŁOSZAJSKI Norbert MLKS Agros Żary 04 U16 LB +0.9 IV HOFFMAN Wioletta WISZ Dariusz , Z/1030/18 , 2018 LDK!
8 e 2 12.93 GAŁA Michał AZS Łódź 04 U16 LD +0.9 -- SYGDZIAK Dagmara SADACH Aneta , Z/0645/18 , 2018 LDK!
1 f 1 11.50 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U16 LU +1.4 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2018 LDK! GIM
2 f 1 11.51 KRYŚ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U16 WP +1.4 III SOBIERAJ Dawid NALEPA Marek Z/4126/18 2018
3 f 1 11.54 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U16 OP +1.4 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1565/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 11.62 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM +1.4 III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/1505/17 , 2018 2 LDK! GIM
5 f 1 11.66 KOWALSKI Kacper MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP +1.4 III ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena Z/2015/17 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 11.68 ISKRA Bartosz UKB Szubin 03 U16 KP +1.4 III WOCHNA Marek Z/1131/16 2018 4 LDK!
7 f 1 11.75 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +1.4 III SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2018 LDK!
8 f 1 11.77 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.4 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
300 m M
1 s 1 39.66 BIEŃKOWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 05 U14 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3152/17 , 2018 BEZ LDK!
2 s 1 40.00 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 05 U14 MA IV GRECH Halina # Z/3424/18 2018 LDK!
3 s 1 40.25 MLECZEK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL IV PILAREK Sławomir Z/5124/18 2018 LDK!
4 s 1 42.26 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK V SUGIER Krzysztof SUGIER Krzysztof , Z/0394/18 , 2018 LDK!
5 s 1 43.23 MICHALAK Maciej LZS KL Kotwica Brzeg 05 U14 OP -- ZOK Roman ZOK Roman LDK!
6 s 1 43.97 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 05 U14 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/1717/18 , 2018 BEZ LDK!
7 s 1 44.59 MIERZWIŃSKI Ksawery UKB Szubin 05 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/1130/16 2018 BEZ LDK!
8 s 1 44.67 ZIĘTEK Leon WLKS Wrocław 06 U14 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/5011/18 2018 BEZ LDK!
1 s 2 39.66 JANISZEWSKI Filip KKL Kielce 05 U14 SK IV JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
2 s 2 39.95 JURKOWSKI Mateusz OLA Mazowieckie 05 U14 MZ IV B.D. BEZ LDK!
3 s 2 41.80 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 05 U14 PM V CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2018 LDK!
4 s 2 43.14 POPŁAWSKI Jan OLA Podlaskie 05 U14 PD -- ANESZKO Marta LDK!
5 s 2 45.31 SZCZEPANIK Kacper PLKS Gwda Piła 05 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej WAWRUSZAK Andrzej Z/4256/18 2018 LDK!
6 s 2 46.01 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 05 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2018 LDK!
7 s 2 46.13 GRUSZKA Dawid MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LDK!
8 s 2 46.18 SITKIEWICZ Kamil OLA Łódzkie 06 U14 LD -- BRÓDKA Daniel LDK!
1 s 3 36.80 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U16 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2750/16 2018 3 LDK!
2 s 3 36.84 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN II ADAMOWICZ Małgorzata PODOLAK Kazimierz , Z/1096/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 s 3 37.19 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U16 MA II KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2018 2 LDK! GIM
4 s 3 37.55 KORCZOWSKI Max CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK III MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/0892/17 2018 3 LDK! GIM
5 s 3 38.47 MALSKI Aleks MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP III ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena Z/2029/17 2018 3 LDK! GIM
6 s 3 38.59 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2018 5 LDK! GIM
1 s 4 36.75 WOŚKO Kacper BKL Bełchatów 03 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2018 2 LDK!
2 s 4 37.45 ŻUCHOWSKI Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL II DĘBOWSKI Michał Z/3308/16 2018 3 LDK!
3 s 4 38.55 SZAJNER Wojciech RLTL ZTE Radom # 03 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur # Z/5753/18 2018 LDK!
4 s 4 39.40 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/3639/17 , 2018 5 LDK!
5 s 4 39.54 FRANCZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/3923/17 2018 LDK! GIM
6 s 4 39.81 KAŹMIERSKI Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/2135/16 2018 LDK! GIM
7 s 4 39.93 RAMS Arkadiusz MUKS Gim 2 Nysa 03 U16 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz Z/1509/17 2018 5 LDK! GIM
8 s 4 40.25 GODZWON-SKOTNICKI Kacper UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3617/17 2018 4 LDK! GIM
600 m M
1 1 s 1 1:32.26 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 05 U14 LB IV PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2018 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:32.70 MARKOWSKI Stefan KS AZS UWM Olsztyn 05 U14 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3016/17 , 2018 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:33.24 BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 05 U14 ZP IV SZWARC Sławomir SZWARC Sławomir Z/1521/18 2018 5 LDK!
4 4 s 1 1:35.37 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 05 U14 MZ V MISZTAL Janusz Z/2893/18 2018 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:35.47 KAMIŃSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 06 U14 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4251/18 2018
6 6 s 1 1:36.04 JAWORSKI Oliwier SSMKS Parasol Wrocław 05 U14 DS V GOLEC Dominik B.D. BEZ LDK!
7 7 s 1 1:37.67 KLAFKA Kacper ULKS Talex Borzytuchom 05 U14 PM V RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/4839/18 , 2018 LDK!
8 8 s 1 1:38.10 HRYNIEWICKI Łukasz OLA Podlaskie 05 U14 PD V B.D. LDK!
9 9 s 1 1:38.99 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 05 U14 SL V KŁÓSKA Karolina Z/4565/18 2018 LDK!
11 10 s 1 1:42.30 KASPROWICZ Igor STS Skarżysko-Kamienna 05 U14 SK -- CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał BEZ LDK!
12 11 s 1 1:42.36 HOFFMAN Kacper MUKS Gim 2 Nysa 05 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek LDK!
13 12 s 1 1:44.88 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/0320/18 2018 BEZ LDK!
14 13 s 1 1:47.56 CICHOWICZ Kamil UKS Czapla Białe Błota 05 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/3119/18 2018 LDK!
15 14 s 1 1:51.88 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -- GIZA Karolina GIZA Andrzej B.D. Z/3186/18 2018 BEZ LDK!
16 15 s 1 1:55.40 DZIEDZIC Karol OLA Lubelskie 05 U14 LU -- GDAŃSKA Małgorzata LDK!
1 s 2 1:27.86 LEWANDOWSKI Filip SKLA Sopot 03 U16 PM II URBANEK Ryszard B.D. Z/2219/17 2018 3 LDK!
2 s 2 1:29.04 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 03 U16 ZP III WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał # , Z/4639/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 s 2 1:29.41 ZASTAWNY Łukasz TL Pogoń Ruda Śląska 03 U16 SL III JONDA Czesław Z/2022/18 2018 5 LDK!
4 s 2 1:29.87 ŻWIRKOWSKI Aleksander MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU III FROŃCZUK Rafał Z/0032/17 2018 5 LDK! GIM
5 s 2 1:30.92 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 04 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/2012/18 2018 LDK!
6 s 2 1:31.12 KABATA Filip PLKS Gwda Piła 03 U16 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4078/17 2018 LDK!
7 s 2 1:31.52 SZPANELEWSKI Dawid KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/4242/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 s 2 1:31.98 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 04 U16 LB III WISZ Mateusz # Z/4695/17 2018 5 LDK! GIM
9 s 2 1:32.77 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 04 U16 OP IV ZOK Roman ZOK Roman , Z/1264/18 , 2018 LDK!
10 s 2 1:32.79 ZYSKOWSKI Oliwier UKS Technik Augustów 04 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1330/18 , 2018 LDK!
11 s 2 1:33.89 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 03 U16 DS IV B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0958/17 2018 3 LDK! GIM
12 s 2 1:37.85 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 03 U16 SK V WOŹNIAK Łukasz Z/2480/18 2018 LDK!
13 s 2 1:38.31 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
14 s 2 1:38.93 JAGIEŁŁO Jacek WKS Wawel Kraków 03 U16 MA V PAŚ Mariusz Z/1679/17 2018 BEZ LDK! GIM
15 s 2 1:40.25 DĄBRÓWKA Wiktor BKL Bełchatów 04 U16 LD -- B.D. RYBARCZYK Dariusz Z/0229/18 2018 BEZ LDK!
1000 m M
1 s 1 2:38.02 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2018 2 LDK! GIM
2 s 1 2:38.06 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U16 PK III TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/1745/17 2018 3 LDK! GIM
3 s 1 2:40.54 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03 U16 DS III ROSTKOWSKI Piotr Z/3933/17 2018 5 LDK!
4 s 1 2:41.09 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2018 LDK! GIM
5 s 1 2:44.50 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03 U16 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2018 LDK!
6 s 1 2:44.70 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/0664/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
7 s 1 2:44.74 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2018 5 LDK! GIM
8 s 1 2:45.16 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U16 MZ IV MISZTAL Janusz Z/3513/17 2018 5 LDK! GIM
9 s 1 2:51.78 RYSZEWSKI Maciej MUKS Gim 2 Nysa 03 U16 OP V KOŁODZIEJ Tomasz RYSZEWSKI Jacek Z/1512/17 2018 5 LDK! GIM
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 15.47 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03 U16 ZP -0.2 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/3334/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 6 e 1 15.99 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -0.2 III LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja # Z/2074/18 2018 5 LDK!
3 3 e 1 16.24 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -0.2 III GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2018 3 LDK! GIM
4 e 1 16.28 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -0.2 III KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/1226/18 2018 LDK!
5 5 e 1 16.66 NOGA Oskar GKS Olimpia Grudziądz 03 U16 KP -0.2 III B.D. DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/3629/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 2 e 1 16.97 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U16 WP -0.2 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1433/17 , 2018 LDK! GIM
6 4 e 1 16.97 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS -0.2 III KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2018 LDK!
8 7 e 1 18.41 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 04 U16 PK -0.2 V TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka Z/4394/17 2018 LDK! GIM
1 8 e 2 15.18 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN +0.7 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2467/17 2018 3
2 9 e 2 16.03 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U16 LB +0.7 III WISZ Dariusz Z/0720/17 2018 3 LDK! GIM
3 10 e 2 16.28 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ +0.7 III WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2018 5 LDK! GIM
4 11 e 2 16.68 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U16 OP +0.7 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2018 4 LDK! GIM
5 12 e 2 16.78 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U16 LU +0.7 III LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2018 5 LDK! GIM
6 13 e 2 30.33 RATUSZNY Adrian AZS Łódź 04 U16 LD +0.7 -- SYGDZIAK Dagmara SADACH Aneta , Z/0821/18 , 2018 LDK!
1 f 1 15.23 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN 0.0 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2467/17 2018 3
2 f 1 15.46 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03 U16 ZP 0.0 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/3334/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 15.75 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM 0.0 II GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2018 3 LDK! GIM
4 f 1 15.77 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL 0.0 III LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja # Z/2074/18 2018 5 LDK!
5 f 1 15.94 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U16 LB 0.0 III WISZ Dariusz Z/0720/17 2018 3 LDK! GIM
6 f 1 16.21 NOGA Oskar GKS Olimpia Grudziądz 03 U16 KP 0.0 III B.D. DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/3629/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
7 f 1 16.23 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ 0.0 III WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2018 5 LDK! GIM
8 f 1 16.46 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD 0.0 III KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/1226/18 2018 LDK!
200 m pł M
1 s 1 25.99 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U16 DS +2.3 II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 s 1 27.52 GĘBCZYK Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ +2.3 III WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/0386/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 s 1 27.84 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U16 SL +2.3 III RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2018 5 LDK! GIM
4 s 1 28.19 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL +2.3 III DĘBOWSKI Michał Z/3181/16 2018 3 LDK!
5 s 1 28.92 SOBCZAK Bartłomiej LIUKS Kruszwica 03 U16 KP +2.3 IV LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata Z/2851/17 2018 4 LDK! GIM
6 s 1 29.57 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U16 DS +2.3 V PRZEORSKI Marek IMIOŁEK Monika Z/1650/16 2018 BEZ LDK! GIM
  s 1 DNF MALENDOWICZ Filip UKS Czapla Białe Błota 03 U16 KP +2.3 -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/4023/17 2018 5 LDK! GIM
Wzwyż M
1 f 1 1.65 MAŁEK Kewin AML Słupsk 05 U14 PM V KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0018/18 , 2018 BEZ LDK!
2 f 1 1.60 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 05 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4374/18 2018 BEZ
3 f 1 1.55 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 05 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2018 BEZ LDK!
4 f 1 1.55 SIEŃKO Patryk MKS Agros Chełm 05 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota BEZ LDK!
5 f 1 1.55 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/0323/18 2018 LDK!
6 f 1 1.50 FIBNER Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/2830/18 , 2018 LDK!
7 f 1 1.45 JAWOROWSKI Filip OLA Podlaskie 05 U14 PD -- ANESZKO Marta LDK!
8 f 1 1.45 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 05 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2018 BEZ LDK!
9 f 1 1.45 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 06 U14 LB -- KOZIEŁ Marek B.D. , Z/3809/18 , 2018 LDK!
10 f 1 1.40 TARNOWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 05 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek BEZ LDK!
11 f 1 1.40 ŻURAWSKI Wiktor GKS Olimpia Grudziądz 05 U14 KP -- DEJEWSKI Michał Z/3881/18 2018 LDK!
11 f 1 1.40 ŻURAW Marceli MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP --
13 f 1 1.30 PAŁASZ Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -- MICHALSKA Alicja
  f 1 NM WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4700/18 2018 LDK!
1 f 2 2.00 MOSZCZYŃSKI Sebastian OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ II WITKOWSKI Bartosz DANELSKI Andrzej , Z/3064/16 , 2018 3 LDK! GIM
2 f 2 1.85 ROZUMKIEWICZ Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/4291/18 2018 LDK!
3 f 2 1.80 SOŚNICKI Emanuel UKS-MOS Opole 03 U16 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/3872/17 2018 5 LDK! GIM
4 f 2 1.80 OLSZEWSKI Maksymilian LUKS Podium Kup 03 U16 OP IV OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3470/16 , 2018 5 LDK! GIM
5 f 2 1.80 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 03 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej , Z/2672/17 , 2018 3 LDK! GIM
6 f 2 1.75 ZAKRZEWSKI Damian OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz DANELSKI Andrzej , Z/1097/18 , 2018 LDK!
7 f 2 1.65 WIŚNIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP V MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/0938/18 , 2018 LDK!
8 f 2 1.60 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 03 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2018 BEZ LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.00 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ II RADKIEWICZ Przemysław Z/1119/18 2018 5 LDK!
2 f 1 2.60 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
2 f 1 3.70 CACAJ Wiktor UKS OSoT Szczecin 04 U16 ZP III FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin , Z/4943/18 , 2018 LDK! GIM
3 f 1 3.60 PRAWUCKI Bartosz MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP III FERFET Marek FERFET Marek , Z/2414/17 , 2018 5 LDK! GIM
4 f 1 3.20 STOPA Michał MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP IV FERFET Marek Z/3358/17 2018 BEZ LDK! GIM
W dal M
1 f 1 6.35 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS 0.0 III GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 6.34 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP 0.0 III GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz # Z/4453/17 2018 5 LDK! GIM
3 f 1 6.12 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL 0.0 IV DOBIJA Katarzyna # Z/3188/16 2018 BEZ LDK!
4 f 1 6.02 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 03 U16 KP 0.0 IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2018 5 LDK! GIM
5 f 1 5.96 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U16 MA 0.0 IV JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2018 4 LDK! GIM
6 f 1 5.93 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP 0.0 IV SACZKO Andrzej Z/0937/18 2018 BEZ LDK!
7 f 1 5.90 BAREJA Filip WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ 0.0 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0317/17 2018 5 LDK! GIM
8 f 1 5.82 CHOIŃSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD 0.0 V KOTOWSKI Bartosz LDK!
9 f 1 5.77 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 03 U16 LU 0.0 V BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/0035/17 , 2018 5 LDK! GIM
10 f 1 5.76 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP 0.0 V GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2018 LDK! GIM
11 f 1 5.75 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB 0.0 V WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2018
12 f 1 5.49 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2018 5
13 f 1 5.44 NIEKRASZEWICZ Kajetan MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD 0.0 -- BELTER Artur BELTER Artur , Z/1421/18 , 2018 LDK!
14 f 1 5.42 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U16 PK 0.0 -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2018 BEZ LDK! GIM
15 f 1 5.40 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM 0.0 -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
16 f 1 4.68 NESKA Bartłomiej KKL Kielce 03 U16 SK 0.0 -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/0158/17 2018 BEZ LDK!
W dal strefa M
1 f 1 5.77 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 05 U14 PK 0.0 -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2018 LDK!
2 f 1 5.53 JĘDRZEJEWSKI Damian MMKS Gdańsk 05 U14 PM 0.0 -- SKALSKI Krzysztof Z/0166/18 2018 LDK!
3 f 1 5.35 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA 0.0 -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin , Z/3095/18 , 2018 BEZ LDK!
4 f 1 5.30 OSTACHOWSKI Antoni KS Orzeł Warszawa # 05 U14 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian B.D. Z/5566/18 2018 BEZ LDK!
5 f 1 5.28 OGIEGŁO Szymon LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL 0.0 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5379/18 2018 BEZ LDK!
6 f 1 5.25 GRYCZYŃSKI Szymon OLA Lubuskie 05 U14 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra NOWAKOWSKA Aleksandra LDK!
7 f 1 5.02 BAZAN Adrian LKS Znicz Biłgoraj 05 U14 LU 0.0 -- JURAŁOWICZ Agnieszka LDK!
8 f 1 4.90 HALUSHKO Dymytro LUKS Podium Kup 05 U14 OP 0.0 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2737/18 2018 LDK!
9 f 1 4.68 JACKOWSKI Mateusz LKS Lubawa 05 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/0098/18 , 2018 BEZ LDK!
10 f 1 4.65 JAGŁOWSKI Kacper OLA Podlaskie 05 U14 PD 0.0 -- SOWÓL Bogusław LDK!
11 f 1 4.60 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 06 U14 ZP 0.0 -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/4231/18 , 2018 BEZ LDK!
12 f 1 4.60 NABORCZYK Norbert BOSiR Barcin 06 U14 KP 0.0 -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej # , Z/3923/18 , 2018 BEZ LDK!
13 f 1 4.50 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 06 U14 WP 0.0 -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/2833/18 , 2018 BEZ LDK!
14 f 1 4.30 WDOWIAK Jędrzej OLA Łódzkie 06 U14 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej LDK!
15 f 1 3.75 BĄK Karol UKS Żaczek Połaniec 06 U14 SK 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 14.00 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 12.91 MILEWSKI Adrian OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ IV SZUSTER Konrad Z/3211/17 2018 5 LDK! GIM
3 f 1 12.53 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 12.53 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/0680/18 2018 LDK!
5 f 1 12.32 RODZIAK Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP V B.D. Z/4273/18 2018 LDK!
6 f 1 11.99 BUCHWALD Jakub LUKS Podium Kup 04 U16 OP V BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław , Z/3705/17 , 2018 5 LDK!
7 f 1 11.90 STRYCZEK Marcin MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław Z/3253/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 f 1 11.59 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/3656/17 2018 5 LDK!
9 f 1 10.77 GAJEWSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD V BELTER Artur Z/1414/18 2018
10 f 1 10.60 SONDEJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK V SAMAGALSKI Tomasz Z/3653/18 2018 BEZ LDK!
11 f 1 10.15 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2018 4 LDK! GIM
12 f 1 10.05 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 04 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2018 LDK! GIM
13 f 1 9.91 JANIKOWSKI Łukasz MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP -- FERFET Marek Z/3356/17 2018 BEZ LDK! GIM
14 f 1 9.74 BIAŁK Karol KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- GELO Krystyna Z/2051/17 2018 BEZ LDK! GIM
15 f 1 9.25 ŚMIGIELSKI Patryk LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2263/17 2018 5 LDK! GIM
16 f 1 8.28 RADEK Patryk KKL Kielce 03 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/4755/17 2018 BEZ LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 64.00 BYTNAR Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 05 U14 PK -- MAZUR Janusz Z/4765/18 2018 LDK!
2 f 1 63.00 KNIOTEK Marcin OLA Podlaskie 05 U14 PD -- KARŁUK Marek LDK!
3 f 1 63.00 KORYCIŃSKI Maciej OLA Mazowieckie 05 U14 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz LDK!
4 f 1 59.50 KRUK Bartosz UKL Feniks Świdwin 06 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil PIOTROWSKI Kamil Z/2203/16 2018 BEZ LDK!
5 f 1 57.50 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 05 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0095/18 2018 BEZ
6 f 1 57.00 POPEK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U14 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz LDK!
7 f 1 52.00 ŚPIEWAK Jakub niest. Z.Góra 06 U14 LB -- KWAPICH Roman
8 f 1 49.50 BĘBENEK Michał OLA Śląskie 05 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir LDK!
9 f 1 48.00 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło # 06 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz # LDK!
10 f 1 48.00 KORTA Szymon SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1667/18 , 2018 LDK!
11 f 1 47.00 ŁYCZKOWSKI Adrian MUKS Park Zduńska Wola 05 U14 LD --
12 f 1 46.50 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 05 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0016/18 , 2018 LDK!
13 f 1 45.00 POLOK Kacper OLA Lubelskie 05 U14 LU -- DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga LDK!
14 f 1 44.00 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 06 U14 OP -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2018 BEZ LDK!
15 f 1 42.50 BINKOWSKI Seweryn OLA Wielkopolskie 05 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej WAWRUSZAK Andrzej LDK!
16 f 1 39.00 SALUS Rafał KKL Kielce 05 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz # BEZ LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 49.15 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD III KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2536/17 , 2018 4 LDK!
2 f 1 47.64 KOWALSKI Antoni MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP IV ŚLIWKA Irena Z/2014/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 f 1 45.11 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 03 U16 DS IV B.D. B.D. , Z/4203/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
4 f 1 44.77 NYKAZA Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 03 U16 WP IV UNGER Krzysztof Z/2377/17 2018 5 GIM
5 f 1 39.65 KULA Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 37.64 MAJ Jakub RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/0382/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 f 1 36.28 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek , Z/0617/18 , 2018 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.2300112247467 sekund