Gliwice 22.09.2018
Mityng Piasta Gliwice
100 m K
1 1 s 1 12.52 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U18 SL -0.2 II OLSZAR Michal Z/3464/15 2018 1 LDK!
2 2 s 1 13.02 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.2 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 3 s 1 13.20 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 01 U18 SL -0.2 III KRUPA Iwona Z/0008/15 2018 3
4 4 s 1 13.25 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -0.2 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2018 2 ZKN
5 7 s 1 13.70 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -0.2 IV ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam , Z/3294/18 , 2018 4 LDK!
1 5 s 2 13.27 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06 U14 SL +2.1 IV B.D. Z/3394/18 2018 5 LDK!
2 6 s 2 13.34 ZWIAS Justyna MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL +2.1 IV WERNER Mirosław Z/1733/15 2018 3
3 8 s 2 13.73 GOEBEL Alicja UKS Czwórka Żory 03 U16 SL +2.1 IV KRUPA Iwona Z/0801/17 2018 3
4 9 s 2 13.86 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +2.1 -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2018 3 LDK!
5 10 s 2 13.89 ¦LUSARCZYK Julia UKS Czwórka Żory 05 U14 SL +2.1 V KRUPA Iwona Z/1387/18 2018
6 11 s 2 14.02 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL +2.1 V CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2018 5
1 12 s 3 14.30 ZABROCKA Nikola GKS Piast Gliwice 03 U16 SL +4.1 V RAMUS Józef Z/4595/17 2018 BEZ LDK! GIM
2 13 s 3 14.81 KOSIŃSKA Justyna MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 05 U14 SL +4.1 -- B.D. Z/3407/18 2018 LDK!
3 14 s 3 15.32 PRZE¬DZINK Hanna TL ROW Rybnik 06 U14 SL +4.1 -- OLSZAR Michal Z/2969/18 2018
1 1 e 1 17.80 WIECZOREK Lidia UTW Gliwice 60 Weteran SL +0.6 -- B.D. BEZ
2 2 e 1 22.57 GRYZIECKA Elżbieta UTW Gliwice 52 Weteran SL +0.6 -- B.D. BEZ
200 m K
1 1 s 1 25.96 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +2.1 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 26.94 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 01 U18 SL +2.1 III KRUPA Iwona Z/0008/15 2018 3
3 5 s 1 27.49 ZWIAS Justyna MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL +2.1 IV WERNER Mirosław Z/1733/15 2018 3
4 7 s 1 28.10 LEGASZEWSKA Maria GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +2.1 IV RAMUS Józef Z/1426/17 2018 4
5 10 s 1 28.83 GOEBEL Alicja UKS Czwórka Żory 03 U16 SL +2.1 V KRUPA Iwona Z/0801/17 2018 3
1 3 s 2 27.39 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 05 U14 SL +0.2 IV DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2018
2 4 s 2 27.47 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL +0.2 IV DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2018 3 LDK!
3 6 s 2 27.91 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +0.2 IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2018 3 LDK!
4 8 s 2 28.30 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U18 MA +0.2 IV KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/0607/15 2018 4
5 9 s 2 28.59 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U16 SL +0.2 V ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam , Z/3294/18 , 2018 4 LDK!
2 13 s 3 29.89 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 03 U16 SL +1.0 V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5639/18 2018 LDK!
1 12 s 4 29.54 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 03 U16 SL -0.1 V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1815/17 2018 5 LDK!
2 14 s 4 30.33 SZYSZKA Martyna GKS Piast Gliwice 03 U16 SL -0.1 -- RAMUS Józef Z/2320/17 2018 5 LDK! GIM
3 15 s 4 30.68 WODNICKA Julia GKS Piast Gliwice 03 U16 SL -0.1 -- RAMUS Józef RAMUS Józef Z/4535/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 16 s 4 31.21 PROKOPIUK Marta GKS Piast Gliwice 03 U16 SL -0.1 -- RAMUS Józef Z/4593/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 17 s 4 32.04 KUCHARSKA Julia WKS ¦l±sk Wrocław 06 U14 DS -0.1 -- SIERADZKI Andrzej Z/0620/18 2018 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.19 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/0656/15 2018 1 ZKN
2 2 s 1 58.79 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL II KRUPA Iwona Z/0004/15 2018 2 KN
3 3 s 1 59.09 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 60.44 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
5 5 s 1 61.28 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 01 U18 SL III KRUPA Iwona Z/0007/15 2018 3
1 6 s 2 61.58 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL III B.D. Z/4336/15 2018 4
2 7 s 2 64.90 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 03 U16 SL V ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2018 4
4 10 s 2 69.90 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 03 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/4761/18 2018
5 14 s 2 76.20 BARTOŃ Natalia GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -- RAMUS Józef RAMUS Józef , Z/1819/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
1 9 s 3 67.83 WRZESZCZ Patrycja LKS Pogórze Skoczów 03 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5663/15 2018 4
2 11 s 3 72.35 WELET Maria LKS Pogórze Skoczów 05 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0986/18 2018
3 12 s 3 72.64 NAJBERG Daria UKS Czwórka Żory 03 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/0802/17 2018 BEZ
4 13 s 3 75.35 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 05 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2018
800 m K
1 1 s 1 2:10.32 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice 99 U20 SL I MARMUR Stanisław Z/3569/15 2018 1 KN
2 2 s 1 2:11.44 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 Sen SL II B.D. B.D. Z/4043/11 2018 2
3 3 s 1 2:37.02 SZCZYPKA Roksana LKS Pogórze Skoczów 03 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2288/16 2018 4
4 4 s 1 3:08.39 STAROŃ Kornelia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2287/16 2018 BEZ
  s 1 DNF KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -- MARMUR Stanisław Z/2389/15 2018 1 LDK! KN
3000 m K
1 1 s 1 10:21.12 SUWAJ Aneta AZS-AWF Katowice 86 Sen SL II MARMUR Stanisław Z/0731/11 2018 1
2 2 s 1 10:38.81 KU¦MIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD III BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2018
3 3 s 1 10:46.49 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/0638/16 2018 3
4 4 s 1 10:46.87 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice 95 Sen SL III MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2018 2
5 5 s 1 10:47.80 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2018 4
6 6 s 1 10:51.15 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 00 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/3468/15 2018 II LDK!
7 7 s 1 11:35.52 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 00 U20 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1438/15 2018 4
Wzwyż K
1 f 1 1.50 WITKOWSKA Kinga WKS ¦l±sk Wrocław 01 U18 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2018 2 ZKN
1 f 1 1.50 LABURDA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/3914/17 2018 4
3 f 1 1.40 SYDOR Karolina GKS Piast Gliwice 03 U16 SL V RAMUS Józef Z/2318/17 2018 5 LDK! GIM
W dal K
1 f 1 5.62 WOTA Gaja niestowarzyszona 98 U23 +0.4 II B.D. Z/1069/14 2018 KN
2 f 1 5.21 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.9 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 f 1 5.13 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL +1.2 III RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2018 3
4 f 1 5.00 LEGASZEWSKA Maria GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +1.0 IV RAMUS Józef Z/1426/17 2018 4
5 f 1 4.70 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL +2.0 V DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2018 3 LDK!
6 f 1 3.91 KUCHARSKA Julia WKS ¦l±sk Wrocław 06 U14 DS +3.1 -- SIERADZKI Andrzej Z/0620/18 2018 BEZ LDK!
7 f 1 2.94 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 99 U20 SL -1.7 -- OLSZAR Michal Z/3338/15 2018 3
  3.77 KUCHARSKA Julia WKS ¦l±sk Wrocław 06 U14 DS +1.5 -- SIERADZKI Andrzej Z/0620/18 2018 BEZ LDK!
Trójskok K
1 f 1 12.73 WOTA Gaja niestowarzyszona 98 U23 -0.3 I B.D. Z/1069/14 2018 KN
2 f 1 11.17 WITKOWSKA Kinga WKS ¦l±sk Wrocław 01 U18 DS -3.0 III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2018 2 ZKN
3 f 1 10.82 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL -0.2 III RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2018 3
4 f 1 10.03 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.7 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
Oszczep (600) K
1 f 1 41.20 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II DUBIEL Adam B.D. Z/0857/14 2018 ZKN
2 f 1 40.65 BEDNAREK Aleksandra RMKS Rybnik 01 U18 SL II STOCHAJ Piotr Z/6409/15 2018 3 ZKN
100 m M
1 1 s 1 10.86 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL -0.4 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 11.09 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.4 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
3 3 s 1 11.28 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.4 II PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
4 4 s 1 11.41 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL -0.4 III FOJCIK Dorota Z/2963/17 2018 4
5 5 s 1 11.49 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U18 SL -0.4 III FOJCIK Dorota Z/3618/16 2018 4 LDK! GIM
6 6 s 1 11.55 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 97 U23 SL -0.4 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3089/15 2018 2
1 8 s 2 11.73 SZCZYREK Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +1.2 III GIZA Maciej Z/1036/18 2018
2 9 s 2 11.77 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +1.2 IV KASIŃSKI Marek Z/2284/16 2018 3
3 10 s 2 11.78 CIMERMAN Kewin GKS Piast Gliwice 02 U18 SL +1.2 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4893/18 2018
4 11 s 2 11.93 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +1.2 IV KRUPA Iwona Z/3998/18 2018
5 12 s 2 11.95 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL +1.2 IV KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2018 4
6 14 s 2 12.13 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U16 SL +1.2 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2018 4
1 7 s 3 11.67 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.6 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 13 s 3 12.06 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +0.6 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2018 5
3 15 s 3 12.23 UCHEREK Kacper UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +0.6 -- KRUPA Iwona Z/5053/18 2018
4 16 s 3 12.62 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL +0.6 -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2018 BEZ
5 17 s 3 12.78 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL +0.6 -- MARKOWSKI Jacek Z/3587/18 2018
6 20 s 3 13.24 BORKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 04 U16 SL +0.6 -- HOLIK Elżbieta HOLIK Elżbieta RAMUS Józef HOLIK Elżbieta , Z/4592/17 , 2018 5 LDK! GIM
1 18 s 4 12.91 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U14 SL -0.7 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2018 BEZ
2 19 s 4 13.09 NOREK Tomasz UTW Gliwice 76 Weteran SL -0.7 -- B.D. BEZ
3 21 s 4 13.68 OLSZEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 03 U16 SL -0.7 -- B.D. Z/3401/18 2018
4 22 s 4 13.87 KOTYLA Adam GKS Piast Gliwice 03 U16 SL -0.7 -- ¦NIEGÓRSKI Adam BEZ
5 23 s 4 14.17 GNACY Kevin MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 05 U14 SL -0.7 -- B.D. Z/4440/18 2018 LDK!
6 24 s 4 14.51 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 05 U14 SL -0.7 -- B.D. Z/3404/18 2018 BEZ LDK!
1 1 e 1 14.71 DOBRZYŃSKI Marek UTW Gliwice 51 Weteran SL +0.6 -- B.D. BEZ
2 2 e 1 15.72 RISS Mieczysław UTW Gliwice # 46 Weteran SL +0.6 --
3 3 e 1 16.07 KOWALIK Zbigniew UTW Gliwice 53 Weteran SL +0.6 --
4 4 e 1 16.71 GAMRACY Leszek UTW Gliwice 50 Weteran SL +0.6 -- B.D. B.D. BEZ
200 m M
1 1 s 1 21.87 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL +0.8 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 22.73 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.8 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
3 3 s 1 22.98 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 97 U23 SL +0.8 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3089/15 2018 2
4 4 s 1 22.99 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.8 III FOJCIK Dorota Z/2963/17 2018 4
5 5 s 1 23.03 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.8 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 7 s 1 23.71 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +0.8 IV KASIŃSKI Marek Z/2284/16 2018 3
1 6 s 2 23.25 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U18 SL -0.4 III FOJCIK Dorota Z/3618/16 2018 4 LDK! GIM
2 8 s 2 23.79 SZCZYREK Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -0.4 IV GIZA Maciej Z/1036/18 2018
3 9 s 2 23.92 CIMERMAN Kewin GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -0.4 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4893/18 2018
4 10 s 2 24.37 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL -0.4 IV KRUPA Iwona Z/3998/18 2018
5 11 s 2 24.41 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL -0.4 -- KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2018 4
6 12 s 2 24.55 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U16 SL -0.4 V KRUPA Iwona Z/0803/17 2018 4
1 13 s 3 24.63 UCHEREK Kacper UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +0.5 -- KRUPA Iwona Z/5053/18 2018
2 14 s 3 25.01 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.5 -- GIZA Maciej Z/1350/18 2018
3 15 s 3 25.57 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 03 U16 SL +0.5 V RAMUS Józef Z/4512/18 2018 BEZ LDK!
4 17 s 3 26.80 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U14 SL +0.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2018 BEZ
1 16 s 4 25.97 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +2.6 -- DOBIJA Katarzyna DOBIJA Katarzyna , Z/4249/17 , 2018 BEZ LDK!
2 18 s 4 27.27 OLSZEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 03 U16 SL +2.6 -- B.D. Z/3401/18 2018
3 19 s 4 27.50 TARANOWSKI Mateusz GKS Piast Gliwice 03 U16 SL +2.6 -- MATUSZ Mirosława RAMUS Józef Z/5535/18 2018 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.61 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL II MORKA Piotr Z/0303/16 2018 2 ZKN
2 2 s 1 50.02 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL II B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2018
3 3 s 1 51.70 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
1 4 s 2 52.72 MALINOWSKI Rafał MKS MOS Wrocław 01 U18 DS III ADAMEK Marek Z/4362/15 2018 4
2 5 s 2 53.08 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/5054/18 2018
3 7 s 2 54.28 KORGÓL Bartosz GKS Piast Gliwice 02 U18 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam
800 m M
1 1 s 1 1:58.48 CZAK Daniel LZS KL Kotwica Brzeg 99 U20 OP III MODRZEJEWSKI Kazimierz Z/1501/18 2018
2 2 s 1 1:58.77 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2018 3 ZKN
3 3 s 1 1:59.20 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA III KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2018 4
4 4 s 1 2:00.41 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02 U18 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1822/17 2018 2 LDK! GIM
5 5 s 1 2:07.76 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/1546/16 2018 4
6 6 s 1 2:08.89 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2018 4
8 8 s 1 2:22.41 ZAJˇC Kamil GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -- KOSTRZEWA Jacek RAMUS Józef , Z/4594/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
3000 m M
1 1 s 1 9:07.98 HAJDUK Paweł TL ROW Rybnik 99 U20 SL III CIEPŁAK Maciej Z/1068/17 2018 4
2 2 s 1 9:11.69 KASPRZAK Radosław TL ROW Rybnik 91 Sen SL III CIEPŁAK Maciej B.D. B.D. Z/0930/13 2018 2
3 3 s 1 9:43.41 WALOTEK Artur AZS-AWF Katowice 99 U20 SL IV
4 4 s 1 9:54.45 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2998/17 2018 4
5 5 s 1 10:00.33 ŁABYS Mateusz LZS KL Kotwica Brzeg 96 U23 OP -- MODRZEJEWSKI Kazimierz Z/1502/18 2018
6 6 s 1 10:16.31 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 02 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/0956/18 2018
7 7 s 1 10:20.53 MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 00 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/2461/18 2018
8 8 s 1 10:46.95 PIEKORZ Paweł TL ROW Rybnik 01 U18 SL -- CIEPŁAK Maciej Z/2685/18 2018
  s 1 DNF KOŻDOŃ Jarosław TL ROW Rybnik 84 Sen SL -- CIEPŁAK Maciej Z/0617/17 2018 3
Wzwyż M
1 f 1 2.00 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U20 OP II SACZKO Andrzej Z/2877/15 2018 2 KN
W dal M
1 f 1 5.81 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1843/17 2018 BEZ LDK!
2 f 1 5.61 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -1.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2018 3 ZKN
3 f 1 5.60 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -1.0 -- GIZA Maciej Z/1350/18 2018
4 f 1 5.36 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 03 U16 SL +0.8 -- RAMUS Józef Z/4512/18 2018 BEZ LDK!
5 f 1 5.21 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +1.3 -- DOBIJA Katarzyna DOBIJA Katarzyna , Z/4249/17 , 2018 BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.13 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.5 IV PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
2 f 1 13.09 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +0.7 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2018 3 ZKN
3 f 1 12.44 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +0.4 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1843/17 2018 BEZ LDK!
4 f 1 12.09 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -2.1 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2018 5
Kula (7.26) M
1 f 1 12.72 KIN Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U20 SL III DUBIEL Adam Z/3217/15 2018 2
Oszczep (600) M
1 f 1 25.98 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 05 U14 SL -- B.D. Z/3404/18 2018 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 42.96 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2018 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.8739809989929 sekund