Kraków 30.09.2018
43. Memoriał Aleksandra Moroza
100 m K
1 1 s 1 13.12 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.9 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3
2 2 s 1 13.28 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U16 MA +0.9 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2018 4 LDK!
3 3 s 1 13.45 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.9 IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 13.58 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA +0.9 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2018 BEZ
5 6 s 1 13.70 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U18 MA +0.9 IV KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0607/15 2018 4
6 7 s 1 13.88 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA +0.9 V GIZA Karolina Z/3285/18 2018 5 LDK!
1 5 s 2 13.62 BIAŁEK Joanna WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -1.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2794/15 2018 4
2 8 s 2 13.93 STARZAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -1.2 V BORA Piotr Z/3010/17 2018 5
3 10 s 2 14.07 ZARZYCKA Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -1.2 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2678/18 2018 BEZ
4 11 s 2 14.08 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -1.2 V SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3189/18 , 2018 5 LDK!
5 13 s 2 14.30 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -1.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ
6 14 s 2 14.38 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA -1.2 V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4
7 15 s 2 14.59 MAZUR Dorota UKS Kobylanka 02 U18 MA -1.2 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3736/16 2018 4
1 9 s 3 14.05 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA -0.8 V KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2018 4
2 12 s 3 14.22 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD -0.8 -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2018 BEZ
3 16 s 3 14.78 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.8 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2486/18 2018
4 17 s 3 15.68 OCIEPKA Lena SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.8 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2492/18 2018 BEZ
5 18 s 3 15.91 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.8 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2485/18 2018 BEZ
6 19 s 3 16.70 ŻAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.8 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2522/18 2018 BEZ
200 m K
1 1 s 1 27.45 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -1.4 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3
2 2 s 1 27.63 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -1.4 IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 3 s 1 27.70 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -1.4 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2018 4 LDK!
4 4 s 1 28.24 BIAŁEK Joanna WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -1.4 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2794/15 2018 4
5 10 s 1 29.22 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -1.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ
1 6 s 2 28.34 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -0.9 IV GIZA Karolina Z/3285/18 2018 5 LDK!
2 8 s 2 28.60 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -0.9 V SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3189/18 , 2018 5 LDK!
3 9 s 2 28.82 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA -0.9 V KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2018 4
4 11 s 2 29.31 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD -0.9 -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2018 BEZ
5 12 s 2 29.42 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA -0.9 V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4
6 13 s 2 29.47 MAZUR Dorota UKS Kobylanka 02 U18 MA -0.9 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3736/16 2018 4
7 15 s 2 31.69 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.9 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2486/18 2018
8 17 s 2 33.77 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.9 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2485/18 2018 BEZ
1 5 s 3 28.29 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA -1.5 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2018 BEZ
2 7 s 3 28.57 STARZAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -1.5 V BORA Piotr Z/3010/17 2018 5
3 14 s 3 30.99 ZARZYCKA Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -1.5 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2678/18 2018 BEZ
4 16 s 3 33.04 OCIEPKA Lena SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -1.5 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2492/18 2018 BEZ
5 18 s 3 33.83 KUREK Natalia UKS Kusy Bukowno 06 U14 MA -1.5 -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2585/18 2018 BEZ
6 19 s 3 35.19 ŻAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -1.5 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2522/18 2018 BEZ
7 20 s 3 36.86 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 08 U12 MA -1.5 -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2584/18 2018
8 21 s 3 38.54 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 09 U12 MA -1.5 -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2582/18 2018
400 m K
1 1 s 1 60.69 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0274/18 2018 3 LDK!
2 2 s 1 61.44 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2018 3
3 3 s 1 61.46 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA III GIZA Karolina GIZA Maciej Z/3191/18 2018 4 LDK!
4 4 s 1 61.63 ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA III KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2018 3
5 6 s 1 64.50 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 93 Sen SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1002/11 2018
6 7 s 1 66.44 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN
1 5 s 2 62.52 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2018 3 LDK!
2 8 s 2 67.32 JURKIEWICZ Aniela KS Cracovia 1906 Kraków # 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4816/18 2018
3 9 s 2 69.53 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03 U16 MA -- MROWIEC ADAM Z/3960/17 2018 5 LDK!
4 10 s 2 71.11 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 06 U14 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1888/18 2018
5 11 s 2 78.30 KWAŚNEWSKA Nina niest. Kraków 89 Sen MA --
800 m K
1 1 s 1 2:22.42 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III MAZUR Janusz KOWAL Piotr , Z/2340/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 2:24.45 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2018 3
3 3 s 1 2:26.40 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN
4 4 s 1 2:29.48 PAWŁOWSKA Joanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA IV B.D. Z/1255/16 2018 3
5 5 s 1 2:31.83 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 93 Sen SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1002/11 2018
6 6 s 1 2:32.45 ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2018 3
7 7 s 1 2:49.77 JURKIEWICZ Aniela KS Cracovia 1906 Kraków # 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4816/18 2018
8 8 s 1 2:51.49 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 06 U14 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1888/18 2018
9 9 s 1 2:56.10 KWAŚNEWSKA Nina niest. Kraków 89 Sen MA --
10 10 s 1 2:58.73 ŁUKASZ Maria UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1891/17 2018 BEZ
11 11 s 1 3:11.45 PAWŁOWSKA Julia UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1895/17 2018 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.54 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -3.3 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 16.61 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -3.3 III B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
3 3 s 1 16.62 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -3.3 III GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
4 4 s 1 17.80 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -3.3 -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
100 m pł K
1 s 1 16.68 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -3.3 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2018 3 LDK!
2 s 1 18.16 PRUŚ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -3.3 -- KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
400 m pł K K
1 1 s 1 66.11 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 67.66 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2018 3 LDK!
3 3 s 1 68.33 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
4 4 s 1 69.20 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA IV B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
5 5 s 1 69.82 PRUŚ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
6 6 s 1 70.20 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
  s 1 DNF PIETRZAK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2206/17 2018 BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.60 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
2 f 1 1.55 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK!
3 f 1 1.55 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 f 1 1.52 WOTA Gaja niestowarzyszona 98 U23 -- B.D. Z/1069/14 2018 KN
5 f 1 1.52 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4528/15 2018 3
6 f 1 1.48 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0115/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
7 f 1 1.44 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA V ZAPART Stanisław Z/3049/18 2018
7 f 1 1.44 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2018 BEZ
9 f 1 1.40 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/4046/18 2018 BEZ
10 f 1 1.40 ROGULSKA Maria UKS Kobylanka 03 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/3874/16 2018 BEZ
11 f 1 1.35 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ
12 f 1 1.35 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 BEZ LDK!
13 f 1 1.35 DZIEDZIC Martyna KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA --
14 f 1 1.30 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/0026/17 2018 4 LDK!
15 f 1 1.30 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2018 BEZ LDK! GIM
16 f 1 1.25 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018
W dal K
1 f 1 5.61 WOTA Gaja niestowarzyszona 98 U23 -0.1 II B.D. Z/1069/14 2018 KN
2 f 1 5.29 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -1.0 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/4528/15 2018 3
3 f 1 5.28 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +1.2 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 f 1 5.13 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL +0.9 III RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2018 3
5 f 1 5.09 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +1.1 IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
6 f 1 5.06 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA +1.9 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK!
7 f 1 4.87 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -1.1 IV WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018
8 f 1 4.64 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -1.1 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0115/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
9 f 1 4.54 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -1.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3
10 f 1 4.35 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +0.3 -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 BEZ LDK!
11 f 1 4.18 ROGULSKA Maria UKS Kobylanka 03 U16 MA -2.0 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3874/16 2018 BEZ
12 f 1 4.18 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -0.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2018 BEZ
13 f 1 4.17 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -0.2 -- GRABOLUS Marek Z/4046/18 2018 BEZ
14 f 1 4.16 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -1.2 -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ
15 f 1 4.16 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +0.4 -- MICHNIAK Jan Z/0026/17 2018 4 LDK!
16 f 1 4.14 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -0.6 -- ZAPART Stanisław Z/3049/18 2018
17 f 1 4.09 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -1.1 -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2018 BEZ LDK! GIM
18 f 1 4.01 DZIEDZIC Martyna KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -0.7 --
19 f 1 3.87 ŁUKASZ Maria UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +0.3 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1891/17 2018 BEZ
Trójskok K
1 f 1 12.80 WOTA Gaja niestowarzyszona 98 U23 -0.1 I B.D. Z/1069/14 2018 KN
2 f 1 11.10 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +1.0 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 11.00 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL +0.5 III RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2018 3
4 f 1 10.43 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.7 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 f 1 9.62 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD +0.9 -- GRABOLUS Marek Z/4046/18 2018 BEZ
Kula (3) K
1 1 f 1 10.30 ZYGUŁA Gabriela WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/0390/16 2018 LDK!
2 2 f 1 10.08 KOSTOŁOWSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/5623/18 2018
3 3 f 1 9.82 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2018 4
4 4 f 1 9.53 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA V SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
5 5 f 1 9.36 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA V SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 5 LDK!
6 6 f 1 7.98 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1734/17 2018 BEZ
Kula (4) K
1 1 f 1 12.57 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2018
2 2 f 1 11.95 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA II TOMCZAK Dominika B.D. Z/3865/11 2018 1 KN
3 3 f 1 11.14 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III B.D. Z/4005/18 2018 4
4 4 f 1 8.19 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2018 3 ZKN
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 33.97 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA III SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 5 LDK!
2 2 f 1 32.42 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
3 3 f 1 31.32 ZYGUŁA Gabriela WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/0390/16 2018 LDK!
4 4 f 1 26.46 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2018 4
5 5 f 1 21.70 KOSTOŁOWSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/5623/18 2018
Dysk (1) K
1 1 f 1 50.29 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I TOMCZAK Dominika B.D. Z/3865/11 2018 1 KN
2 2 f 1 33.75 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA III TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2018
3 3 f 1 32.10 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III B.D. Z/4005/18 2018 4
4 4 f 1 29.98 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2018 3 ZKN
100 m M
1 1 s 1 11.07 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U23 MZ -0.4 II KOSSOWSKI Kazimierz B.D. Z/1580/14 2018
2 2 s 1 11.14 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.4 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
3 4 s 1 11.59 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.4 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 4
4 7 s 1 11.80 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -0.4 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
1 3 s 2 11.58 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +0.5 III WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/5317/15 2018
2 5 s 2 11.65 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +0.5 III KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
3 9 s 2 11.90 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +0.5 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 4
4 10 s 2 11.94 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.5 IV WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2018 4
5 12 s 2 11.99 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +0.5 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2018 4 LDK!
6 13 s 2 12.06 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +0.5 IV GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
7 14 s 2 12.09 KOSIEC Paweł RLMKS Orlęta Radom 02 U18 MZ +0.5 IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/3059/17 2018 4 LDK!
1 6 s 3 11.74 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +0.1 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2018 5
2 8 s 3 11.86 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +0.1 IV WÓJCIK Teodor Z/3835/18 2018
3 11 s 3 11.95 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02 U18 MA +0.1 IV KRZYZAK Stanislaw Z/3868/16 2018 3
4 15 s 3 12.11 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA +0.1 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018
5 17 s 3 12.16 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05 U14 MA +0.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5432/18 2018
6 18 s 3 12.27 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00 U20 MA +0.1 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3605/18 2018 BEZ
7 19 s 3 12.30 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.1 -- KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2018
1 20 s 4 12.46 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -1.6 -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2018 5
2 22 s 4 12.67 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -1.6 -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2018
3 23 s 4 12.68 POLASZEK Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -1.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1640/18 2018 BEZ
4 24 s 4 12.83 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -1.6 -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/4801/18 2018 BEZ LDK!
5 25 s 4 13.03 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -1.6 -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
6 26 s 4 13.10 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -1.6 -- BRACHMAN Tomasz Z/3050/18 2018
7 27 s 4 13.20 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -1.6 -- MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz , Z/3455/18 , 2018 BEZ LDK!
1 16 s 5 12.13 SŁOWIK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 92 Sen MA -1.4 -- WÓJCIK Teodor Z/2664/18 2018
2 21 s 5 12.59 MACHAJ Dominik UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -1.4 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/0717/18 2018 BEZ
3 28 s 5 13.42 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -1.4 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1252/18 2018 BEZ LDK!
4 29 s 5 13.85 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -1.4 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1253/18 2018 BEZ LDK!
5 30 s 5 13.90 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -1.4 --
6 31 s 5 14.05 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -1.4 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4312/17 2018 BEZ LDK!
7 32 s 5 14.19 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -1.4 -- WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2018 BEZ
200 m M
1 1 s 1 22.23 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U23 MZ +0.1 II KOSSOWSKI Kazimierz B.D. Z/1580/14 2018
2 2 s 1 22.77 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.1 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
3 3 s 1 23.00 KOSSOWSKI Daniel RLMKS Orlęta Radom 81 Weteran MZ +0.1 III KOSSOWSKI Kazimierz Z/1716/13 2018 2
4 4 s 1 23.08 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +0.1 III WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/5317/15 2018
5 6 s 1 23.53 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +0.1 III KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
1 5 s 2 23.36 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -1.4 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 4
2 7 s 2 23.92 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02 U18 MA -1.4 IV KRZYZAK Stanislaw Z/3868/16 2018 3
3 8 s 2 23.99 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -1.4 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 4
4 9 s 2 24.04 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -1.4 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
5 10 s 2 24.13 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -1.4 IV WÓJCIK Teodor Z/3835/18 2018
6 13 s 2 24.41 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -1.4 V KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2018 4 LDK!
7 14 s 2 24.52 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -1.4 V GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
1 11 s 3 24.18 SŁOWIK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 92 Sen MA -0.8 -- WÓJCIK Teodor Z/2664/18 2018
2 15 s 3 24.82 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -0.8 -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2018
3 16 s 3 24.89 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.8 -- WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2018 4
4 17 s 3 24.92 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -0.8 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3605/18 2018 BEZ
5 20 s 3 24.98 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -0.8 -- KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2018
6 21 s 3 25.51 POLASZEK Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1640/18 2018 BEZ
7 23 s 3 25.90 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.8 -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2018 5
8 30 s 3 29.12 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -0.8 -- WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2018 BEZ
1 19 s 4 24.96 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05 U14 MA +0.3 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5432/18 2018
2 25 s 4 26.18 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.3 -- MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz , Z/3455/18 , 2018 BEZ LDK!
3 26 s 4 26.45 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.3 -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
4 27 s 4 28.33 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.3 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1253/18 2018 BEZ LDK!
5 29 s 4 28.75 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +0.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4312/17 2018 BEZ LDK!
1 12 s 5 24.21 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2018 5
2 18 s 5 24.94 KOSIEC Paweł RLMKS Orlęta Radom 02 U18 MZ -0.2 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/3059/17 2018 4 LDK!
3 22 s 5 25.59 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.2 V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/4801/18 2018 BEZ LDK!
4 24 s 5 26.14 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -0.2 -- BRACHMAN Tomasz Z/3050/18 2018
5 28 s 5 28.42 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -0.2 --
400 m M
1 1 s 1 52.58 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2018 3 ZKN
2 2 s 1 52.88 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA IV KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2018 4
3 3 s 1 53.50 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2018 3
4 4 s 1 54.19 SZCZYREK Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA IV GIZA Maciej Z/1036/18 2018
5 5 s 1 54.85 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2018 3
6 6 s 1 55.32 ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica # 02 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/3739/16 2018
1 7 s 2 55.66 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2018 5
2 8 s 2 56.10 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0273/18 2018 5 LDK!
3 9 s 2 56.14 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2018 4
4 10 s 2 56.60 BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1883/17 2018 BEZ
5 11 s 2 56.66 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2018 BEZ LDK!
6 12 s 2 57.02 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/4271/17 2018 BEZ
7 13 s 2 57.95 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2018
8 14 s 2 61.56 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 01 U18 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/5624/18 2018
800 m M
1 1 s 1 1:57.72 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 99 U20 SL III B.D. Z/2051/16 2018 2 ZKN
2 2 s 1 1:59.16 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2018 3 ZKN
3 3 s 1 2:02.97 ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica # 02 U18 PK IV WOJTAS Tomasz Z/3739/16 2018
4 4 s 1 2:06.27 CIEŚLIK Wojciech AZS-AWF Katowice 98 U23 SL -- MARMUR Stanisław Z/0629/14 2018
5 5 s 1 2:07.32 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2018 5
6 6 s 1 2:07.81 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0271/18 2018 5 LDK!
1 7 s 2 2:09.02 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA V GIZA Maciej Z/1673/18 2018 LDK!
2 8 s 2 2:09.86 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2018 4
3 9 s 2 2:13.63 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2018 BEZ LDK!
4 10 s 2 2:14.00 BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1883/17 2018 BEZ
5 11 s 2 2:17.20 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 12 s 2 2:19.16 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2018
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.73 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -1.4 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 15.91 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -1.4 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1843/17 2018 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 17.78 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -1.4 -- PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
400 m pł J MŁ M
1 s 1 54.79 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
400 m pł M
1 1 s 1 58.48 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
Wzwyż M
1 f 1 1.90 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2018 2 ZKN
2 f 1 1.85 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2018 3 ZKN
3 f 1 1.80 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD IV GRABOLUS Marek Z/4978/15 2018 3 ZKN
4 f 1 1.65 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2018 4
5 f 1 1.60 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018
6 f 1 1.55 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
7 f 1 1.55 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN
8 f 1 1.55 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2018 BEZ
9 f 1 1.55 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2018 4
10 f 1 1.50 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2018 5
11 f 1 1.25 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4695/18 2018 LDK!
12 f 1 1.25 WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4700/18 2018 LDK!
W dal M
1 f 1 6.37 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.2 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
2 f 1 6.16 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -2.8 IV GRABOLUS Marek Z/4978/15 2018 3 ZKN
3 f 1 6.02 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA -1.3 IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2018 BEZ
4 f 1 6.02 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA +0.3 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2016 3
5 f 1 6.01 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -0.9 IV GRABOLUS Marek Z/2231/15 2018 2 ZKN
6 f 1 5.87 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -0.7 -- KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN
7 f 1 5.83 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -0.7 -- ZAPART Stanisław Z/2528/16 2018 3 ZKN
8 f 1 5.68 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +0.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1843/17 2018 BEZ LDK!
9 f 1 5.51 MACHAJ Dominik UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -1.5 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/0717/18 2018 BEZ
10 f 1 5.47 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -1.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 4
11 f 1 5.46 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA -0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018
12 f 1 5.30 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -0.4 -- WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2018 4
13 f 1 5.04 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2018 4
14 f 1 4.99 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.4 -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2018 5
15 f 1 4.89 KUKLA Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -1.3 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2688/18 2018
16 f 1 4.30 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06 U14 MA +0.5 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4695/18 2018 LDK!
  f 1 NM WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4700/18 2018 LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.32 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +2.5 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2018 3 ZKN
2 f 1 13.25 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +0.8 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2018 3 ZKN
3 f 1 13.03 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.2 IV PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
4 f 1 11.99 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U18 LD +2.1 -- GRABOLUS Marek Z/1639/16 2017 5
  f 1 NM RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/2231/15 2018 2 ZKN
Kula (5) M
1 1 f 1 13.94 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
2 2 f 1 13.57 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/3748/16 2018 ZKN
3 3 f 1 13.18 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 4
4 4 f 1 13.11 LIS Czesław KS Energetyk Jaworzno 56 Weteran SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
5 5 f 1 12.55 KUŁACH Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA IV JABŁOŃSKI Piotr Z/2672/18 2018
6 6 f 1 12.05 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/5834/15 2018 4
7 7 f 1 11.40 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2018
8 8 f 1 10.46 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2018 BEZ
9 9 f 1 10.20 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/2979/16 2018 4
10 10 f 1 8.06 KUKULSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/4366/18 2018 LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 13.07 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno 91 Sen SL III BEDNARCZYK Józef Z/4086/11 2018
2 2 f 1 12.29 MAGNUCKI Szymon BKL Bełchatów 96 U23 LD III B.D. NIERODA Renata
3 3 f 1 9.38 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2018 BEZ
Dysk (1) M
1 1 f 1 49.09 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL II PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
2 2 f 1 48.18 LIS Czesław KS Energetyk Jaworzno 56 Weteran SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
3 3 f 1 38.86 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2018 BEZ
4 4 f 1 38.43 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 4
5 5 f 1 36.32 KASTELIK Igor MCKiS Jaworzno 03 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1449/17 2018 5
6 6 f 1 31.03 KUKULSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 04 U16 MA V SOBCZYK Bogumiła Z/4366/18 2018 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 40.68 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2018
2 2 f 1 31.48 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/3748/16 2018 ZKN
3 3 f 1 29.48 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/5834/15 2018 4
4 4 f 1 28.68 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/2979/16 2018 4
Dysk (2) M
1 1 f 1 46.22 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno 91 Sen SL I BEDNARCZYK Józef Z/4086/11 2018
2 2 f 1 34.03 MAGNUCKI Szymon BKL Bełchatów 96 U23 LD -- B.D. NIERODA Renata
3 3 f 1 29.29 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2018 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.6827340126038 sekund