Inowrocław 14.06.2014
Mityng ogólnopolski
100 m K
1 s 1 12.87 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.8 III SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 s 1 13.15 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP +0.8 III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
3 s 1 13.26 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP +0.8 IV
4 s 1 13.65 KŁODAWSKA Karina AZS Łódź # 96 U20 LD +0.8 IV
5 s 1 15.48 BAUZA Anna MKS Inowrocław 96 U20 KP +0.8 --
6 s 1 15.71 LASKOWSKA Agnieszka MKS Inowrocław 95 U20 KP +0.8 --
1 s 2 12.67 LACH Marta MKL Toruń 97 U18 KP +1.1 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1408/13 2016 2
2 s 2 14.16 KOCIENIEWSKA Marta UKS Kmicic Unisław 98 U18 KP +1.1 -- WASIELEWSKI Michał 4
3 s 2 17.05 OLEJARZ Martyna LUKS Start Nakło 01 U14 KP +1.1 --
1 s 3 13.37 RĄCZKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 00 U16 KP -0.8 IV #
2 s 3 13.68 STIMMA Alicja LUKS Serock 99 U16 KP -0.8 IV SCHULZ Stanisław Z/2623/15 2018 4
3 s 3 13.77 OLENDER Kamila UKS Czwórka Inowrocław 99 U16 KP -0.8 IV
4 s 3 14.54 KOBUSIŃSKA Michalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U14 KP -0.8 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/2672/15 2019
1 s 4 13.89 MICHALSKA Sandra GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +0.1 V #
2 s 4 14.24 KACZMAREK Aleksandra LUKS Start Nakło 01 U14 KP +0.1 V #
3 s 4 14.34 REMBAS Izabela UKS Sprinter Słodków 01 U14 WP +0.1 V # LDK!
4 s 4 14.72 KOWALSKA Katarzyna LUKS Start Nakło 00 U16 KP +0.1 --
5 s 4 14.75 WITKA Zuzanna UKS Wyspiański Szubin # 02 U14 KP +0.1 -- B.D. # 5 LDK!
6 s 4 15.02 CZARNOLEWSKA Aleksandra MKS Inowrocław 01 U14 KP +0.1 -- GRAJNERT Dorota # Z/3765/16 2019 3
1 s 5 14.29 WIWATOWSKA Weronika UKS Sprinter Słodków 99 U16 WP +0.1 V
2 s 5 14.55 TOMCZAK Oliwia UKS Kmicic Unisław 00 U16 KP +0.1 -- WASIELEWSKI Michał BEZ
3 s 5 14.78 SOBCZAK Lukrecja MKS Inowrocław 01 U14 KP +0.1 -- #
4 s 5 15.41 JANKOWSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U16 KP +0.1 --
1 e 1 12.64 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +0.6 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2019 2
2 e 1 12.85 LASKOWSKA Weronika MKS Inowrocław 93 U23 KP +0.6 III
3 e 1 13.13 LASKOWSKA Kamila MKS Inowrocław 93 U23 KP +0.6 III
1 f 1 12.46 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +2.0 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2019 2
2 f 1 12.75 LACH Marta MKL Toruń 97 U18 KP +2.0 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1408/13 2016 2
3 f 1 12.76 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +2.0 III SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
4 f 1 12.85 LASKOWSKA Weronika MKS Inowrocław 93 U23 KP +2.0 III
5 f 1 13.03 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP +2.0 III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
6 f 1 13.24 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP +2.0 IV
7 f 1 13.25 LASKOWSKA Kamila MKS Inowrocław 93 U23 KP +2.0 --
8 f 1 13.26 RĄCZKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 00 U16 KP +2.0 IV #
200 m K
1 s 1 27.11 LACH Marta MKL Toruń 97 U18 KP +1.8 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1408/13 2016 2
1 s 1 28.19 STIMMA Alicja LUKS Serock 99 U16 KP +1.8 IV SCHULZ Stanisław Z/2623/15 2018 4
2 s 1 27.64 BYLEWSKA Anna MUKL Brodnica 97 U18 KP +1.8 IV
2 s 1 28.83 ELWART Wiktoria MKL Toruń # 00 U16 KP +1.8 V BUTKIEWICZ Jacek Z/5034/15 2018 3
3 s 1 29.01 STRZELEWICZ Zuzanna LUKS Start Nakło 02 U14 KP +1.8 V JANKOWSKI Marcin Z/0024/15 2019 2 LDK!
300 m K
1 s 1 46.65 KAISER Jagoda UKB Szubin 02 U14 KP V PAWLAK Sandra # Z/0215/15 2018 4 LDK!
2 s 1 48.03 SZCZECH Aleksandra UKB Szubin 02 U14 KP V WOCHNA Marek # Z/0213/15 2018 5
3 s 1 48.46 BEJMA Karolina UKB Szubin 01 U14 KP V PAWLAK Sandra # Z/0218/15 2018 3
4 s 1 49.41 KOZEREWICZ Weronika UKB Szubin 00 U16 KP -- WOCHNA Marek # Z/0220/15 2018 BEZ
5 s 1 50.59 PRZYBYLSKA Weronika UKB Szubin 03 U12 KP -- WOCHNA Marek # Z/0206/15 2015 BEZ
6 s 1 54.89 NAJDOWSKA Weronika UKB Szubin 02 U14 KP -- #
7 s 1 54.94 PIECUCH Marika UKB Szubin 03 U12 KP -- WOCHNA Marek # Z/0204/15 2016 BEZ
8 s 1 56.34 BINKOWSKA Martyna UKB Szubin 03 U12 KP -- PAWLAK Sandra # Z/0217/15 2018 BEZ LDK!
400 m K
1 s 1 56.53 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II B.D. BEZ
2 s 1 56.98 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II KOHUTEK Artur B.D. # Z/0584/12 2019 M
3 s 1 59.22 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań 96 U20 WP III B.D.
4 s 1 74.37 BAUZA Anna MKS Inowrocław 96 U20 KP --
1 s 2 66.03 KWIATKOWSKA Aleksandra MUKL Brodnica 98 U18 KP --
1 s 3 60.90 WALCZAK Aleksandra MUKL Brodnica 99 U16 KP III
2 s 3 66.13 STĘPIEŃ Karolina GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP V #
3 s 3 68.34 SAWICKA Karolina UKS Sprinter Słodków 01 U14 WP -- # LDK!
4 s 3 68.99 CHOJNACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP -- #
5 s 3 70.38 SOBCZAK Martyna MUKL Brodnica 01 U14 KP --
6 s 3 74.35 PRZYBYŁ Patrycja UKS Sprinter Słodków 99 U16 WP --
7 s 3 78.05 WROŃSKA Natalia MUKL Brodnica 01 U14 KP --
1 s 4 61.41 MEGGER Eliza LKS Pszczyna # 99 U16 SL III HELBIK Marzanna B.D. # Z/0543/15 2019
2 s 4 64.61 BUDZIŃSKA Nikola MUKL Brodnica 99 U16 KP V
3 s 4 65.63 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 00 U16 KP V CZUBASZEK Jarosław Z/0452/15 2019 3
4 s 4 66.98 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/3452/15 2019 3 LDK!
5 s 4 68.32 SARNOWSKA Jadwiga MUKL Brodnica 00 U16 KP --
6 s 4 68.68 PAWŁOWSKA Patrycja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 99 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # Z/3975/15 2018 3
7 s 4 71.56 KONICKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/2002/15 2019
800 m K
1 s 1 2:28.68 GOTÓWKA Natalia MKS Inowrocław 98 U18 KP IV
1 s 2 2:29.40 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD IV LIPIŃSKI Leszek # Z/1661/15 2019 2 LDK!
2 s 2 2:34.14 GORCZYŃSKA Michalina MKS Gniezno 99 U16 WP V GORCZYŃSKI Paweł # Z/4285/15 2018 BEZ
3 s 2 2:34.31 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/3454/15 2019 3 LDK!
4 s 2 2:37.49 JASIŃSKA Jagoda LUKS Start Nakło 02 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0034/15 2019 BEZ LDK!
5 s 2 2:39.00 WEILAND Zuzanna KS Wda Świecie 00 U16 KP -- WASIELEWSKI Michał BEZ
6 s 2 2:39.46 BĄKOWSKA Izabela MKS Gniezno 01 U14 WP -- SZYMAŃSKA Hanna CZAJA Robert
7 s 2 2:40.83 TROJANOWSKA Alicja MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP --
8 s 2 2:42.03 BĄKOWSKA Dorota MKS Gniezno 99 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/4282/15 2015 BEZ
9 s 2 3:14.43 ROSZKOWIAK Weronika MKS Gniezno 00 U16 WP -- SZYMAŃSKA Hanna BEZ
1500 m K
1 s 1 5:48.56 JEZIORSKA Magda MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U20 KP -- KENSIK Jan Z/4285/11 2016 BEZ
2 s 1 5:53.79 DĄBROWSKA Paulina SL Olimpia Poznań # 95 U20 WP --
1 s 2 5:18.77 MAZUREK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP V
2 s 2 6:07.67 GORCZYŃSKA Zuzanna MKS Gniezno 97 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0662/14 2015 BEZ
3 s 2 6:11.05 BARTOSZAK Paulina MKS Gniezno 97 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0660/14 2015 BEZ
3000 m K
1 s 1 10:24.86 ANUS Milena SL Olimpia Poznań 95 U20 WP II
2 s 1 10:27.84 LAZAR Dominika SL Olimpia Poznań 94 U23 WP III MOTYL Edward B.D. Z/1726/11 2015 BEZ
3 s 1 10:32.02 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 96 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2019 1
1 s 2 11:34.77 GORCZYCA Maria SL Olimpia Poznań 97 U18 WP IV B.D. B.D.
5000 m K
1 s 1 19:01.50 NOWAKOWSKA Anna KS Maków Biega # 91 Sen MZ III B.D. # Z/1623/14 2019
  s 1 DNF GOTÓWKA Natalia MKS Inowrocław 98 U18 KP --
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.30 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U16 KP +0.5 II HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
2 s 1 20.49 NAROWSKA Paulina MKS Gniezno 01 U14 WP +0.5 -- SZYMAŃSKA Hanna Z/0014/15 2016 5
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.15 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.5 II ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
2 s 1 16.81 ŻYŁA Daria GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP +0.5 III
3 s 1 18.35 GRANICA Katarzyna GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP +0.5 --
100 m pł K
1 s 1 14.58 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -1.2 II SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 s 1 16.42 LASKOWSKA Kamila MKS Inowrocław 93 U23 KP -1.2 III
400 m pł K K
1 s 1 63.56 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 Sen KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2411/11 2018 2
2 s 1 64.16 LASKOWSKA Weronika MKS Inowrocław 93 U23 KP II
1 s 2 68.29 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB III
2 s 2 89.20 CZACHAROWSKA Klaudia MKS Inowrocław 96 U20 KP -- #
1 s 3 64.15 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
2 s 3 67.16 SAMÓL Anna MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP III
2000 m prz K
1 s 1 7:01.61 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań # 93 U23 WP -- B.D. 1
2 s 1 8:23.85 PIĄTEK Bożena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB -- WALCZAK Zygmunt WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1819/11, Z/1819/11 , 2015 BEZ
1 s 2 7:05.47 MAIK Daria LUKS Start Nakło 97 U18 KP II STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0446/13 2019 1
2 s 2 7:24.81 BRUCH Patrycja MKS Gniezno 97 U18 WP II GORCZYŃSKI Paweł # Z/0511/13 2016 4
3 s 2 7:37.99 NOWICKA Dorota LKS OSiR Pleszew 97 U18 WP III GRENDA Jan
4 s 2 7:55.19 BUDNER Justyna SL Olimpia Poznań 97 U18 WP III #
Wzwyż K
1 f 1 1.50 SYNAK Sylwia GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP IV #
2 f 1 1.50 DUBANOWSKA Laura GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP IV
Tyczka K
1 f 1 3.00 SKLEPOWICZ Agata BKS Bydgoszcz 98 U18 KP II
2 f 1 2.60 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP IV DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2019 1
3 f 1 2.60 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP IV
W dal K
1 f 1 5.55 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 94 U23 LB 0.0 II SASKA Tomasz Z/1825/11 2016 1
2 f 1 5.55 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U18 KP 0.0 II KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
3 f 1 5.30 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP 0.0 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/1569/12 2019 1
4 f 1 5.15 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U16 KP 0.0 III HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
5 f 1 4.99 ROMANIUK Paulina BKS Bydgoszcz 00 U16 KP 0.0 IV
6 f 1 4.92 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U16 KP 0.0 IV KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2019 1
7 f 1 4.82 BERDYCH Natalia BKS Bydgoszcz 01 U14 KP 0.0 IV #
8 f 1 4.58 KASPRZAK Sandra BKS Bydgoszcz 01 U14 KP 0.0 V
9 f 1 4.47 MIKOŁAJCZAK Daria MKS Gniezno 99 U16 WP 0.0 -- SZYMAŃSKA Hanna 4
10 f 1 4.36 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U16 KP 0.0 -- WIELGOSZ Sławomir # Z/1993/15 2019 2 LDK!
11 f 1 4.31 MACHOWSKA Aleksandra UKB Szubin 01 U14 KP 0.0 -- WOCHNA Marek # BEZ
12 f 1 4.12 BACHORSKA Monika LUKS Serock 98 U18 KP 0.0 --
13 f 1 4.08 KOBUSIŃSKA Michalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U14 KP 0.0 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/2672/15 2019
14 f 1 4.00 NAROWSKA Paulina MKS Gniezno 01 U14 WP 0.0 -- SZYMAŃSKA Hanna Z/0014/15 2016 5
15 f 1 3.73 SOBCZAK Lukrecja MKS Inowrocław 01 U14 KP 0.0 -- #
16 f 1 3.72 URBANOWICZ Kaja LUKS Start Nakło 03 U12 KP 0.0 -- JANKOWSKI Marcin B.D. Z/1330/16 2019 3 LDK!
Trójskok K
  f 1 12.05 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 94 U23 LB +0.5 I SASKA Tomasz Z/1825/11 2016 1
1 f 1 12.06 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 94 U23 LB +2.9 I SASKA Tomasz Z/1825/11 2016 1
2 f 1 11.73 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U18 KP +2.5 II KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
3 f 1 10.74 FRONTCZAK Monika UKB Szubin 95 U20 KP +1.0 IV WOCHNA Marek # Z/4394/11 2015 4
4 f 1 10.37 GRONDA Klaudia MMKS Gdańsk 98 U18 PM -0.3 IV
Kula (3) K
1 f 1 14.01 SUŁEK Nikola MMKS Gdańsk 98 U18 PM I SKALSKI Krzysztof Z/0375/14 2017 1
2 f 1 13.32 ZIÓŁKOWSKA Oktawia GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP II #
3 f 1 12.95 CZAPIEWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III
4 f 1 11.35 JEZIORSKA Michalina UKS Cyprianka 98 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1241/14 2015 2
5 f 1 8.72 SZYMONIAK Kamila MUKS Kadet Rawicz 98 U18 WP --
1 f 2 9.90 SZCZERBA Magdalena LUKS Serock 00 U16 KP IV
2 f 2 9.90 KOLENDA Emila UKS Sprinter Słodków 00 U16 WP IV LDK!
3 f 2 8.78 BIAŁA Marzena MKL Toruń # 99 U16 KP V HULISZ Robert Z/2418/15 2018 2
4 f 2 7.48 PIĘTA Renata LUKS Serock 99 U16 KP -- SCHULZ Stanisław BEZ
5 f 2 7.09 WOLLNIK Patrycja MKS Inowrocław 01 U14 KP -- #
Kula (4) K
1 f 1 9.78 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U20 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/1130/12 2019 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.45 SZCZERBA Magdalena LUKS Serock 00 U16 KP III
2 f 1 28.20 BIAŁA Marzena MKL Toruń # 99 U16 KP IV HULISZ Robert Z/2418/15 2018 2
3 f 1 24.64 RULEWSKA Natalia LUKS Serock 99 U16 KP V
Dysk (1) K
1 f 1 52.20 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 92 U23 PM I B.D. 1
2 f 1 38.50 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 95 U20 KP II HULISZ Robert B.D. Z/5211/11 2017 2
3 f 1 33.83 SUŁEK Nikola MMKS Gdańsk 98 U18 PM III SKALSKI Krzysztof Z/0375/14 2017 1
4 f 1 33.10 KRÓL Justyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III #
5 f 1 32.91 WITOWSKA Paulina MMKS Gdańsk 97 U18 PM III
6 f 1 32.54 JEZIORSKA Michalina UKS Cyprianka 98 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1241/14 2015 2
7 f 1 30.20 ŻYWICKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 98 U18 KP IV
8 f 1 29.91 SŁAWIŃSKA Weronika LUKS Serock 98 U18 KP IV #
Młot (3) K
1 f 1 47.72 LATAŃSKA Joanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP II
2 f 1 40.63 ORZECHOWSKA Aleksandra MKL Toruń # 97 U18 KP IV PIĄTEK Mirosław Z/1146/13 2019
3 f 1 36.56 SZYMONIAK Kamila MUKS Kadet Rawicz 98 U18 WP IV
Młot (4) K
1 f 1 59.35 SZEWA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 Sen KP I
2 f 1 57.13 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U20 SK I FURMANEK Grzegorz Z/1130/12 2019 LDK!
3 f 1 39.92 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 95 U20 KP III HULISZ Robert B.D. Z/5211/11 2017 2
4 f 1 32.98 ANTOSZEWSKA Andżelika MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U20 KP IV
Oszczep (500) K
1 f 1 27.27 GRZYB Laura UKS Cyprianka 00 U16 KP -- B.D. 5
1 f 1 34.64 CZAJA Aneta MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP IV
2 f 1 21.75 GRZYB Weronika UKS Cyprianka 99 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward BEZ
2 f 1 30.48 SCHIDEL Sandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 98 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0824/14 2016 BEZ
3 f 1 20.90 WOLLNIK Patrycja MKS Inowrocław 01 U14 KP -- #
4 f 1 20.10 CZARNOLEWSKA Aleksandra MKS Inowrocław 01 U14 KP -- GRAJNERT Dorota # Z/3765/16 2019 3
5 f 1 18.80 RULEWSKA Natalia LUKS Serock 99 U16 KP --
6 f 1 18.58 PIĘTA Renata LUKS Serock 99 U16 KP -- SCHULZ Stanisław BEZ
100 m M
1 s 2 10.96 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 95 U20 DS +0.1 II LISOWSKI Józef # Z/0195/12 2019 1
2 s 2 11.66 MARCINKOWSKI Mateusz OŚ AZS Poznań 95 U20 WP +0.1 III B.D. BEZ
3 s 2 11.76 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.1 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/5037/15 2019 2
4 s 2 11.83 CZARNOLEWSKI Jacek MKS Inowrocław 96 U20 KP +0.1 IV #
1 s 3 11.56 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U18 WP -0.7 III BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2019 2
2 s 3 12.17 LEWANDOWSKI Jakub MKS Inowrocław 98 U18 KP -0.7 IV
3 s 3 12.36 RATAJCZAK Jakub MKS Inowrocław 98 U18 KP -0.7 --
1 s 4 11.64 MĄKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +1.8 III
2 s 4 11.89 WIŚNIEWSKI Gracjan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 99 U16 WN +1.8 IV #
3 s 4 11.97 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +1.8 IV CZUBASZEK Jarosław # Z/0553/15 2019 3
4 s 4 12.28 KRYSZTOFIAK Bartłomiej BKS Bydgoszcz 99 U16 KP +1.8 V
5 s 4 12.28 MIRA Filip BKS Bydgoszcz 99 U16 KP +1.8 V
6 s 4 12.54 SZOCIŃSKI Hubert MKS Inowrocław 00 U16 KP +1.8 V
7 s 4 12.90 BETAŃSKI Bartosz LUKS Pomorzanin Serock 99 U16 KP +1.8 -- SCHULZ Stanisław 5
1 s 5 13.18 DERNOGA Patryk MKS Inowrocław 01 U14 KP -0.6 --
2 s 5 13.33 SPORNY Patryk MKS Inowrocław 99 U16 KP -0.6 --
3 s 5 14.18 MAZUR Dawid UKB Szubin 02 U14 KP -0.6 -- WOCHNA Marek # BEZ
4 s 5 15.19 WOZNIAK Mateusz MKS Inowrocław 01 U14 KP -0.6 --
1 e 1 11.12 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów # 94 U23 WP -0.6 II KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian # , Z/2677/11 , 2019 2
2 e 1 11.20 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 81 Sen WP -0.6 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
3 e 1 11.22 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań 93 U23 WP -0.6 II
4 e 1 11.27 WALCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 90 Sen LB -0.6 II #
5 e 1 11.30 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP -0.6 II B.D. B.D. 2
6 e 1 11.72 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U23 KP -0.6 III
7 e 1 11.73 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP -0.6 III
1 f 1 10.80 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 95 U20 DS +1.4 I LISOWSKI Józef # Z/0195/12 2019 1
2 f 1 11.11 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 81 Sen WP +1.4 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
3 f 1 11.11 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań 93 U23 WP +1.4 II
4 f 1 11.13 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów # 94 U23 WP +1.4 II KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian # , Z/2677/11 , 2019 2
5 f 1 11.15 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP +1.4 II B.D. B.D. 2
6 f 1 11.38 WALCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 90 Sen LB +1.4 III #
7 f 1 11.39 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U18 WP +1.4 III BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2019 2
200 m M
1 s 1 21.46 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 Sen KP +2.0 I #
2 s 1 22.31 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP +2.0 II B.D. B.D. 2
3 s 1 22.64 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań 93 U23 WP +2.0 II
4 s 1 22.74 WALCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 90 Sen LB +2.0 II #
5 s 1 23.75 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U23 KP +2.0 --
  s 1 DNF BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów # 94 U23 WP +2.0 -- KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian # , Z/2677/11 , 2019 2
1 s 2 21.69 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 95 U20 DS +1.0 I LISOWSKI Józef # Z/0195/12 2019 1
2 s 2 22.94 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96 U20 KP +1.0 III B.D. B.D. 2
3 s 2 25.47 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP +1.0 --
1 s 3 24.18 RATAJCZAK Jakub MKS Inowrocław 98 U18 KP +1.0 IV
1 s 4 23.41 MĄKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +1.0 III
2 s 4 23.55 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz # 99 U16 KP +1.0 III
3 s 4 24.51 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +1.0 V CZUBASZEK Jarosław # Z/0553/15 2019 3
4 s 4 26.04 LEPPERT Borys LUKS Start Nakło 01 U14 KP +1.0 --
  s 4 DNF WOŻNIAK Krystian UKB Szubin 00 U16 KP +1.0 -- WOCHNA Marek # Z/0207/15 2016 BEZ
  s 4 DNF SMOLIŃSKI Bartosz UKS Wyspiański Szubin # 00 U16 KP +1.0 -- KASZEWSKI Tomasz # Z/2931/15 2017 3
  s 4 DNF BRODA Brajan UKS Wyspiański Szubin # 00 U16 KP +1.0 -- KASZEWSKI Tomasz Z/0136/15 2017 4
300 m M
1 s 1 43.44 WOŹNIAK Krystian UKB Szubin 00 U16 KP --
2 s 1 51.27 DURKO Oskar UKB Szubin 02 U14 KP -- WOCHNA Marek Z/2966/15 2015 BEZ
3 s 1 54.03 KAISER Jakub UKB Szubin 03 U12 KP -- PAWLAK Sandra # Z/0214/15 2019 5 LDK!
4 s 1 58.46 KRZYWDZIŃSKI Dominik UKB Szubin 03 U12 KP -- PAWLAK Sandra # Z/0209/15 2019 5
400 m M
1 s 1 52.74 KOWALSKI Łukasz MUKL Brodnica 91 Sen KP III B.D. B.D. 3
2 s 1 53.81 PAWELCZAK Paweł OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP -- B.D. 3
1 s 2 50.00 OCZKI Jakub MKL Toruń 96 U20 KP II
1 s 3 52.11 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP III OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2019 1
2 s 3 52.14 LIGOCKI Filip UKS Czwórka Inowrocław 98 U18 KP III BURZYŃSKI Piotr Z/1235/14 2016 3
3 s 3 52.79 WALUKIEWICZ Mikołaj BKS Bydgoszcz 98 U18 KP IV
4 s 3 63.95 BRZOZOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 98 U18 KP --
1 s 4 52.46 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2019 2
2 s 4 52.91 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP IV CZUBASZEK Jarosław Z/0547/15 2019 2
3 s 4 54.27 LISEWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP IV
4 s 4 59.14 SKOWROŃSKI Paweł MUKL Brodnica 99 U16 KP --
5 s 4 62.68 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon # Z/2003/15 2019 3
800 m M
1 s 1 2:06.17 POPKO Miłosz SL Olimpia Poznań 94 U23 WP --
1 s 2 2:10.55 JANIAK Dariusz SL Olimpia Poznań 97 U18 WP --
1 s 3 2:11.09 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań # 00 U16 WP V GRENDA Jan # Z/0013/15 2019 2
2 s 3 2:18.32 PIECHOWIAK Tomasz MKS Gniezno 99 U16 WP -- SZYMAŃSKA Hanna Z/4284/15 2015 BEZ
3 s 3 2:22.46 BOROWIK Przemysław LUKS Orkan Września # 00 U16 WP --
4 s 3 2:25.27 MAJEWSKI Wojciech GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP --
5 s 3 2:34.47 KRZEMIŃSKI Mikołaj LUKS Start Nakło 01 U14 KP --
6 s 3 2:46.02 GRABIŃSKI Wiktor MKS Inowrocław 02 U14 KP --
7 s 3 2:52.94 FELKEL Mikołaj MKS Gniezno 02 U14 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0861/16 2017 BEZ
8 s 3 2:53.06 ANDRZEJCZAK Mateusz MKS Gniezno 00 U16 WP -- SZYMAŃSKA Hanna BEZ
1500 m M
1 s 1 4:24.66 FRYDRYCHOWSKI Piotr KS Team run Gdańsk 94 U23 PM -- CHUCHAŁA Daniel B.D. B.D. Z/0247/14, Z/4767/19 2017, 2019
1 s 2 4:35.89 KUŹNIARSKI Tomasz MUKL Brodnica 95 U20 KP --
1 s 3 4:15.15 WITKOWSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP IV
2 s 3 4:17.66 KACZOREK Robert MUKL Brodnica 98 U18 KP IV #
3 s 3 4:26.83 JAKUBOWSKI Jakub MKS Inowrocław 99 U16 KP V
4 s 3 4:30.26 WARCZAK Konrad GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP --
5 s 3 4:37.15 WILEMSKI Nikolas GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP --
6 s 3 4:38.30 MARCHLIK Kasjan GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP --
7 s 3 4:53.82 BRZOZOWSKI Dawid LUKS Start Nakło 99 U16 KP -- #
8 s 3 5:33.30 BRZOZOWSKI Łukasz LUKS Start Nakło 01 U14 KP -- #
3000 m M
1 s 1 9:09.18 MANC Szymon MKS Gniezno 95 U20 WP III GORCZYŃSKI Paweł Z/0943/12 2017 2
2 s 1 9:24.15 JÓŹWIAK Dawid BKS Bydgoszcz 96 U20 KP IV
3 s 1 12:06.56 MAJKA Karol KS Wda Świecie 95 U20 KP --
1 s 2 9:28.88 PIETRZAK Tomasz LKS Maraton Turek 97 U18 WP IV PANFIL Łukasz # Z/0394/14 2017 3
2 s 2 10:00.89 ADAMSKI Andrzej MKS Gniezno 97 U18 WP IV GORCZYŃSKI Paweł Z/0659/14 2015 4
3 s 2 10:26.52 ABRAMOWICZ Szymon LKS Maraton Turek 98 U18 WP --
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.16 ROBÓTKA Bartosz UKB Szubin 98 U18 KP -0.8 III WOCHNA Marek # Z/0469/14 2014 2
2 s 1 15.75 PASIS Jakub GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -0.8 III
3 s 1 17.24 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -0.8 -- #
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.93 CIESIELSKI Marek CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.8 III B.D.
400 m pł J MŁ M
1 s 1 54.01 WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz # 97 U18 KP II KASZEWSKI Tomasz # BEZ
2 s 1 54.58 PAWLAK Dominik ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U18 LB II
3 s 1 61.79 MAŁEK Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V
4 s 1 63.27 LEWANDOWSKI Jakub MKS Inowrocław 98 U18 KP --
400 m pł M
1 s 1 53.52 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP I B.D. # BEZ
2000 m prz M
1 s 1 6:17.46 ŁAWROWSKI Michał SKS Unia Swarzędz # 93 U23 WP -- B.D. ŁAWROWSKI Michał , Z/2299/11 , 2017 2
2 s 1 6:35.27 SMOLIŃSKI Mateusz UKB Szubin 96 U20 KP IV KARNAS Zbigniew # Z/0750/12 2017 3
3 s 1 6:43.87 SMOLIŃSKI Kamil UKB Szubin 96 U20 KP IV KARNAS Zbigniew # Z/0751/12 2019 4
4 s 1 6:49.11 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3
5 s 1 6:59.99 BYCZKOWSKI Mateusz MKS Gniezno 95 U20 WP --
  s 1 DNF GORZELAŃCZYK Paweł OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP -- B.D. 3
1 s 2 8:07.29 MARASZ Kacper LUKS Start Nakło 99 U16 KP --
Wzwyż M
1 f 1 2.00 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97 U18 KP II KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/1752/13 2019 M
2 f 1 1.75 KOWALSKI Nikodem GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP IV
3 f 1 1.70 MIRZEJEWSKI Łukasz MKS Inowrocław 98 U18 KP --
4 f 1 1.60 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2019 BEZ
Tyczka M
1 f 1 4.40 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II B.D. BEZ
2 f 1 3.90 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III B.D. B.D. # Z/0058/14 2019
3 f 1 3.10 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -- #
  f 1 NM BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- DAKINIEWICZ Roman B.D. Z/3123/11 2019 1
W dal M
  f 1 5.59 MIRA Filip BKS Bydgoszcz 99 U16 KP +1.8 --
  f 1 6.18 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP +0.8 IV
1 f 1 6.29 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP +3.2 IV
2 f 1 6.12 ZIÓŁKOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP +1.4 IV
3 f 1 5.99 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98 U18 KP +0.3 IV KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0226/14 2019 3
4 f 1 5.96 KRYSZTOFIAK Bartłomiej BKS Bydgoszcz 99 U16 KP +0.8 IV
5 f 1 5.78 DZIEDZIECH Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP +0.6 V MAGDOWSKI Michał # Z/0542/15 2019 BEZ
6 f 1 5.63 MIRA Filip BKS Bydgoszcz 99 U16 KP +3.4 V
7 f 1 5.06 DERNOGA Patryk MKS Inowrocław 01 U14 KP +1.0 --
8 f 1 4.78 BETAŃSKI Bartosz LUKS Pomorzanin Serock 99 U16 KP +0.6 -- SCHULZ Stanisław 5
9 f 1 4.59 ROMANIUK Jakub BKS Bydgoszcz 00 U16 KP +1.3 --
10 f 1 4.44 SPORNY Patryk MKS Inowrocław 99 U16 KP +1.5 --
11 f 1 4.36 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 02 U14 KP +1.2 -- WALCZAK Leszek # Z/0033/15 2019 1 LDK!
12 f 1 3.22 WOZNIAK Mateusz MKS Inowrocław 01 U14 KP +0.4 --
  f 1 NM NOWACKI Adrian MUKS Kadet Rawicz 95 U20 WP 0.0 --
Trójskok M
1 f 1 13.28 KUCHCZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP +0.6 III B.D. BEZ
2 f 1 12.64 LIGMAN Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +1.6 IV #
3 f 1 12.48 SZCZEPANEK Adam BKS Bydgoszcz 98 U18 KP +1.2 --
4 f 1 12.13 ZIÓŁKOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP +0.9 --
Kula (5) M
1 f 1 16.54 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II
2 f 1 14.02 NAGLIK Sebastian MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP III
3 f 1 13.44 KMIEĆ Witold UKS Cyprianka 97 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/1566/13 2015 4
4 f 1 12.84 PEPLIŃSKI Adrian MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP IV
5 f 1 12.67 URBANEK Kacper SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP IV GASSOWSKI Janusz 2
6 f 1 10.39 STANIUCHA Adrian LUKS Start Nakło 98 U18 KP -- #
7 f 1 8.55 BEMBNISTA Jakub LUKS Start Nakło 98 U18 KP --
8 f 1 8.09 SONNENBERG Mateusz LUKS Start Nakło 98 U18 KP -- #
  f 1 NM ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
1 f 2 11.51 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 99 U16 KP V MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2018 2
3 f 2 10.62 KROCZYK Kacper MKS Inowrocław 00 U16 KP V #
Kula (6) M
1 f 1 14.51 KNYBA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II
2 f 1 14.47 OSTACHOW Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II #
3 f 1 13.41 DRAHEIM Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP III #
4 f 1 11.80 SKOWROŃSKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz 96 U20 KP IV
5 f 1 10.16 KAŁWAK Piotr UKS Kmicic Unisław 96 U20 KP --
Kula (7.26) M
1 f 1 16.12 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U23 KP I GASSOWSKI Janusz Z/2177/11 2014 1
2 f 1 14.84 WEJCHINAND Marcin MKL Toruń 90 Sen KP I
Dysk (1) M
1 f 1 39.80 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2018 2
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.87 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II
2 f 1 47.57 NAGLIK Sebastian MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP II
3 f 1 41.13 GÓRECKI Andrzej MLKS Nadwiślanin Chełmno 98 U18 KP III
  f 1 NM PEPLIŃSKI Adrian MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP --
Dysk (1.75) M
1 f 1 32.90 KAŁWAK Piotr UKS Kmicic Unisław 96 U20 KP IV
Dysk (2) M
1 f 1 53.83 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń 93 U23 KP I HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
2 f 1 44.01 JACKÓW Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. 80 Sen WP II B.D. Z/4671/18 2019 1
Młot (5) M
1 f 1 53.09 STEFANIAK Radosław MKL Toruń 97 U18 KP III HULISZ Robert B.D. PIĄTEK Mirosław Z/1409/13 2016
2 f 1 47.35 PIETRUSZEWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 98 U18 WP IV #
3 f 1 43.44 ŁĘGA Artur CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP IV
4 f 1 41.13 CZEPEK Daniel MLKS Nadwiślanin Chełmno 98 U18 KP IV
1 f 2 35.97 BARTOSZEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U16 KP V
Młot (7.26) M
1 f 1 53.87 JUCHNOWICZ Maciej MUKS Kadet Rawicz 94 U23 WP II LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 51.43 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 99 U16 KP III MAŃKOWSKI Edward B.D. # Z/4340/15 2019
2 f 1 47.96 WIŚNIEWSKI Marcin MKS Inowrocław 99 U16 KP IV #
3 f 1 38.20 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2018 2
Oszczep (700) M
1 f 1 56.53 ZGLENICKI Michał MKL Toruń 97 U18 KP III HULISZ Robert Z/1407/13 2018 2
2 f 1 53.63 PURSCH Marcel UKS Sokół Żmigród # 98 U18 DS III #
3 f 1 44.88 WOŹNIAK Jarosław MMKS Gdańsk 97 U18 PM --
4 f 1 44.50 KRUTNIK Bartosz LUKS Pomorzanin Serock 98 U18 KP -- B.D. BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 38.68 CZARNOLEWSKI Jacek MKS Inowrocław 96 U20 KP -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.3174290657043 sekund