Koszalin 14.06.2014
Mityng integracyjny KL Ba速yk
100 m K
1 e 1 12.34 HOΣB-KOWALIK Ma貪orzata KL Ba速yk Koszalin 92 U23 ZP +0.6 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
2 e 1 12.56 CZAUSZ Edyta MKL Szczecin 94 U23 ZP +0.6 II #
3 e 1 12.74 KOTLICKA Kamila MKL Szczecin 93 U23 ZP +0.6 II #
4 e 1 12.78 MAΘIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP +0.6 III #
5 e 1 12.83 CERK Karolina MKL Szczecinek 98 U18 ZP +0.6 III KNAJDROWSKI Tomasz Z/1312/14 2015 2
6 e 1 13.14 GAxMAGA Julia UKL 茳emka Police 98 U18 ZP +0.6 III
7 e 1 13.64 SZCZERBA Julia KMKL Sztorm Ko這brzeg 01 U14 ZP +0.6 IV B.D. Z/4591/15 2017 3
8 e 1 14.10 KOMOCKA Julia UKL 茳emka Police 02 U14 ZP +0.6 V KAMI垶KI Ryszard KAMI垶KI Ryszard Z/0613/15 2019 BEZ LDK!
1 e 2 13.39 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Ko這brzeg 00 U16 ZP +1.0 IV GIZA Zdzislaw # Z/4589/15 2019 2
2 e 2 13.63 Bx Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +1.0 IV #
3 e 2 13.68 TOKARSKA Emilia KMKL Sztorm Ko這brzeg # 99 U16 ZP +1.0 IV BARTA Franciszek # Z/4853/15 2017 3
4 e 2 14.77 SZARANEK Laila UKL 茳emka Police 98 U18 ZP +1.0 -- #
1 e 3 14.28 URBA垶KA Klaudia MKS Olimp υbez # 00 U16 ZP +3.9 V # LDK!
2 e 3 14.29 GAWRYΜ Patrycja KL Ba速yk Koszalin 98 U18 ZP +3.9 --
3 e 3 14.52 KOWALAK Aleksandra UKL 茳emka Police 02 U14 ZP +3.9 -- LDK!
4 e 3 14.77 PASTUSZKA Oliwia UKL 茳emka Police 00 U16 ZP +3.9 -- KAMI垶KI Ryszard BEZ LDK!
1 e 4 13.55 RYBI垶KA Weronika KL Ba速yk Koszalin 01 U14 ZP +4.6 IV MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/1764/16 2018 BEZ LDK!
2 e 4 14.00 LEWNA Weronika LKS Fenix S逝psk # 01 U14 PM +4.6 V THIEL Adam # Z/2119/15 2019 2
3 e 4 14.45 POPIELA Julia LΘB Trucht υbez # 00 U16 ZP +4.6 V KIEDROWICZ Piotr # Z/2509/15 2015 4 LDK!
4 e 4 14.52 OSI垶KA Marcelina MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP +4.6 -- PODLE吉Y Jan Z/4144/15 2019 3
5 e 4 14.82 PIEKARZ Agata MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP +4.6 -- PODLE吉Y Jan Z/0855/15 2019 1
6 e 4 14.95 ANDRZEJEWSKA Natalia UKL 茳emka Police 02 U14 ZP +4.6 -- KAMI垶KI Ryszard KAMI垶KI Ryszard Z/0615/15 2019 BEZ LDK!
7 e 4 15.10 KOΜDZIEJSKA Anna MKS 安i璚 S豉wno 02 U14 ZP +4.6 -- KAPAx Leszek 5
1 f 1 12.86 CERK Karolina MKL Szczecinek 98 U18 ZP 0.0 III KNAJDROWSKI Tomasz Z/1312/14 2015 2
2 f 1 13.52 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Ko這brzeg 00 U16 ZP 0.0 IV GIZA Zdzislaw # Z/4589/15 2019 2
3 f 1 14.00 Bx Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP 0.0 V #
200 m K
1 s 1 24.60 HOΣB-KOWALIK Ma貪orzata KL Ba速yk Koszalin 92 U23 ZP +0.6 I MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
2 s 1 25.96 CERK Karolina MKL Szczecinek 98 U18 ZP +0.6 II KNAJDROWSKI Tomasz Z/1312/14 2015 2
3 s 1 28.74 ZYGADΜ Klaudia UKL 茳emka Police 98 U18 ZP +0.6 --
4 s 1 29.54 URBA垶KA Klaudia MKS Olimp υbez # 00 U16 ZP +0.6 V # LDK!
5 s 1 30.29 KUDEΘA Izabela niest. Z.G鏎a 67 Masters LB +0.6 -- B.D. BEZ
6 s 1 30.48 IWANICZ Laura UKS Arbod Dobra Nowogardzka 02 U14 ZP +0.6 -- #
1 s 2 28.05 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Bia這gard 90 Sen ZP +0.1 -- RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2019 BEZ
2 s 2 29.24 PAWLAK Natalia KMKL Sztorm Ko這brzeg 99 U16 ZP +0.1 V BARTA Franciszek Z/3109/15 2018 3
3 s 2 30.10 KOMOCKA Julia UKL 茳emka Police 02 U14 ZP +0.1 V KAMI垶KI Ryszard KAMI垶KI Ryszard Z/0613/15 2019 BEZ LDK!
4 s 2 30.30 POPIELA Julia LΘB Trucht υbez # 00 U16 ZP +0.1 -- KIEDROWICZ Piotr # Z/2509/15 2015 4 LDK!
5 s 2 30.72 PASTUSZKA Oliwia UKL 茳emka Police 00 U16 ZP +0.1 -- KAMI垶KI Ryszard BEZ LDK!
6 s 2 32.23 BORYSIAK Kinga UKS Arbod Dobra Nowogardzka 98 U18 ZP +0.1 --
7 s 2 33.29 ANDRZEJEWSKA Natalia UKL 茳emka Police 02 U14 ZP +0.1 -- KAMI垶KI Ryszard KAMI垶KI Ryszard Z/0615/15 2019 BEZ LDK!
300 m K
1 s 1 45.98 LEWNA Weronika LKS Fenix S逝psk # 01 U14 PM IV THIEL Adam # Z/2119/15 2019 2
2 s 1 46.11 TURZY垶KA Anna LΘB Trucht υbez # 00 U16 ZP IV KIEDROWICZ Piotr # Z/2512/15 2015 BEZ LDK!
3 s 1 47.93 ZEMBIK Michalina MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP V PODLE吉Y Jan Z/0852/15 2019 3
4 s 1 48.26 KANIA Aleksandra KL Iskra Bia這gard 01 U14 ZP V RUDZIK Grzegorz Z/4960/15 2019 BEZ
5 s 1 50.15 TEIS Magdalena LΘB Trucht υbez # 02 U14 ZP -- ROMEJ El瘺ieta # Z/2511/15 2017 5 LDK!
6 s 1 56.24 BURBA Karolina UKL 茳emka Police 02 U14 ZP -- KAMI垶KI Ryszard KAMI垶KI Ryszard Z/0616/15 2018 BEZ LDK!
1 s 2 46.98 RYBI垶KA Weronika KL Ba速yk Koszalin 01 U14 ZP V MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/1764/16 2018 BEZ LDK!
2 s 2 49.83 ROSI垶KA Magdalena LΘB Trucht υbez # 02 U14 ZP -- ROMEJ El瘺ieta Z/2510/15 2015 BEZ LDK!
3 s 2 50.40 BARTCZAK Gabriela MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP --
4 s 2 50.69 MISTERSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP --
5 s 2 50.72 PRABUCKA Kamila MKS Junior Z這cieniec 99 U16 ZP -- B.D.
6 s 2 52.81 SZCZEBELSKA Paulina UKL 茳emka Police 00 U16 ZP --
7 s 2 53.32 MISTERSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP --
400 m K
1 s 1 62.13 RUDNIKOWICZ Aleksandra ULKS Barwice 98 U18 ZP IV SZYMA垶KI Sylwester Z/0254/14 2017 3
2 s 1 63.06 MAK Dominika AZS-AWF Gorz闚 98 U18 LB IV
3 s 1 64.77 ZAJ。 Oliwia UKL 茳emka Police 00 U16 ZP V LDK!
4 s 1 65.23 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP V KRZYSIEK Zbigniew B.D. # Z/2514/15 2019
5 s 1 66.57 SZYJA Klaudia ULKS Barwice 98 U18 ZP -- SZYMA垶KI Sylwester Z/0253/14 2017 BEZ
600 m K
1 s 1 1:40.37 POLEWSKA Karolina MKL Szczecin # 99 U16 ZP III #
2 s 1 1:47.53 SAJDAK Daria MKL Szczecinek 97 U18 ZP -- B.D. BEZ
3 s 1 1:48.96 LEWANDOWSKA Anna MKL Szczecinek 99 U16 ZP V SZYMA垶KI Sylwester # Z/2186/16 2019 BEZ
4 s 1 1:53.54 KANIA Anastazja KL Iskra Bia這gard 02 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz # Z/5290/15 2019 2 LDK!
5 s 1 1:53.56 WARD癿A Angelika ULKS Barwice 01 U14 ZP -- SZYMA垶KI Sylwester Z/0301/15 2019 5
6 s 1 1:56.42 TEL*KA Agata ULKS Barwice 98 U18 ZP --
7 s 1 1:57.13 NAUMOWICZ Paulina MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP --
8 s 1 1:57.14 CZERNIKOWSKA Aleksandra ULKS Barwice 02 U14 ZP --
9 s 1 1:58.03 FIGLARZ Marta ULKS Barwice 98 U18 ZP --
10 s 1 1:58.04 MATERA Ma貪orzata UKS Arbod Dobra Nowogardzka 01 U14 ZP --
11 s 1 1:59.16 CZY涉K Weronika UKS Arbod Dobra Nowogardzka 01 U14 ZP --
12 s 1 1:59.12 JARZ、EK Joanna UKS Arbod Dobra Nowogardzka 02 U14 ZP --
13 s 1 1:59.48 BINKIEWICZ Julia KL Iskra Bia這gard 01 U14 ZP --
14 s 1 2:00.02 IWAN Magdalena KL Iskra Bia這gard 01 U14 ZP --
1500 m K
1 s 1 4:42.39 HOΑA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II WOΘOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2019 1
2 s 1 4:56.03 PLI Aleksandra MKL Maraton 安inouj軼ie 98 U18 ZP III
3 s 1 5:04.32 SZMYGIN Ada MKL Maraton 安inouj軼ie 98 U18 ZP IV
4 s 1 5:04.77 MATYJASIK Magdalena WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP IV
5 s 1 5:16.49 RZETELNA Martyna AZS-AWF Gorz闚 98 U18 LB -- #
  s 1 DNF WAxSZEWSKA Magdalena MKL Maraton 安inouj軼ie 96 U20 ZP --
400 m p K K
  s 68.67 PAWLUKIEWICZ Paulina AZS-AWF Gorz闚 98 U18 LB III
  s DNF D、ROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorz闚 98 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1
  s DNF RZETELNA Martyna AZS-AWF Gorz闚 98 U18 LB -- #
Wzwy K
1 f 1 1.55 PIERZYNIAK Natalia KL Ba速yk Koszalin 97 U18 ZP III
2 f 1 1.50 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 Sen ZP -- B.D. BEZ
3 f 1 1.45 KUCHARSKA Agnieszka SKLA S逝psk 98 U18 PM IV #
4 f 1 1.35 WAC Natalia MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP --
W dal K
  f 1 3.48 LE吉IEWSKA Ariadna SKLA S逝psk 01 U14 PM +1.6 --
  f 1 4.06 KOWALSKA Oliwia MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP +1.7 --
1 f 1 5.25 KUBICKA Joanna KL Ba速yk Koszalin 95 U20 ZP +1.9 III
2 f 1 4.94 STUDNIAREK Katarzyna MKL Szczecin 97 U18 ZP +0.2 IV #
3 f 1 4.92 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Bia這gard 90 Sen ZP +1.2 -- RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2019 BEZ
4 f 1 4.88 WILKOWIECKA Roksana MKL Szczecin 97 U18 ZP +1.9 IV #
5 f 1 4.85 BURCZAK Katarzyna KL Ba速yk Koszalin 97 U18 ZP +4.6 IV
6 f 1 4.65 MARZENTA Martyna AML S逝psk # 00 U16 PM +5.4 V DIAK Mateusz # Z/4292/15 2019 3
7 f 1 4.47 FLIS Zofia KS Warszawianka W-wa # 02 U14 MZ +2.0 -- SZYMCZAK Edward Z/4300/15 2019 LDK!
8 f 1 4.46 KWIECIE Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +1.6 -- STEFA垶KI Jacek Z/4142/15 2019 1
9 f 1 4.35 SIENKIEWICZ Joanna LKS Fenix S逝psk # 01 U14 PM +1.4 -- GRECKA Ewa Z/4308/15 2018 3
10 f 1 4.30 CZARNECKA Karolina SKLA S逝psk 98 U18 PM +3.9 --
11 f 1 4.27 KOWALSKA Oliwia MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP +2.6 --
12 f 1 4.16 BARABASZ Aleksandra AML S逝psk # 01 U14 PM +3.0 -- B.D. # 3
13 f 1 4.15 RUDNICKA Oliwia MKL Szczecin # 98 U18 ZP +1.5 -- #
14 f 1 3.71 LE吉IEWSKA Ariadna SKLA S逝psk 01 U14 PM +2.3 --
Tr鎩skok K
  f 1 10.66 D、ROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorz闚 98 U18 LB +0.9 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1
  f 1 10.89 KUBICKA Joanna KL Ba速yk Koszalin 95 U20 ZP +1.0 III
1 f 1 11.83 BURCZAK Katarzyna KL Ba速yk Koszalin 97 U18 ZP +2.0 II
2 f 1 11.08 KUBICKA Joanna KL Ba速yk Koszalin 95 U20 ZP +2.5 III
3 f 1 10.68 D、ROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorz闚 98 U18 LB +2.3 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1
Dysk (0.75) K
1 f 1 38.77 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U16 PM II MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2019 1
2 f 1 30.57 GRABARCZYK Alicja ULKS Tychowo 99 U16 ZP IV GRABARCZYK Jozef Z/2569/15 2018 4
Dysk (1) K
1 f 1 25.84 PRZYBYSZ Joanna AZS-AWFiS Gda雟k # 95 U20 PM -- WALCZAK Leszek B.D. Z/5243/11 2017 3
Oszczep (500) K
1 f 1 50.17 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gda雟k 97 U18 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2019 1
2 f 1 38.39 SZYCA Sabina AZS-AWFiS Gda雟k 97 U18 PM III
3 f 1 37.60 MARCISZEWICZ Kinga SKLA S逝psk 97 U18 PM III
4 f 1 35.03 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U16 PM IV MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2019 1
5 f 1 33.33 SZRAMIAK Maria AML S逝psk # 00 U16 PM IV WITEK Miros豉w GRENDA Jan # Z/4291/15 2018
6 f 1 29.90 SAxCKA Daria SKLA S逝psk 98 U18 PM --
7 f 1 28.35 Bx Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP V #
8 f 1 25.12 MA印AK Ma貪orzata ULKS Tychowo 01 U14 ZP -- GRABARCZYK Jozef # Z/1568/15 2019 1
Oszczep (600) K
1 f 1 34.77 PRZYBYSZ Joanna AZS-AWFiS Gda雟k # 95 U20 PM III WALCZAK Leszek B.D. Z/5243/11 2017 3
  f 1 NM PRO Adrianna KMKL Sztorm Ko這brzeg 92 U23 ZP -- SZYBOWSKI Miros豉w Z/3630/11 2017 2
100 m M
1 e 1 11.03 SOSNOWSKI Tomasz KL Ba速yk Koszalin 93 U23 ZP +3.8 II
2 e 1 11.37 MACIEJEWSKI Dawid LUKS Wie瘸 Postomino 93 U23 ZP +3.8 III ROLBIECKI Janusz B.D. Z/0002/12, Z/0002/12 , 2013 3
3 e 1 11.60 CZERNIEC Rafa STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +3.8 III
4 e 1 11.75 KWIECIE Pawe O AZS Pozna # 97 U18 WP +3.8 III B.D. # 3
5 e 1 12.32 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +3.8 -- JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
6 e 1 12.39 ROZP犵OWSKI Filip ΘB Trucht υbez 98 U18 ZP +3.8 -- ROMEJ El瘺ieta BEZ
1 e 2 12.24 HERBA Filip KMKL Sztorm Ko這brzeg 97 U18 ZP +1.6 -- BARTA Franciszek B.D. Z/0744/14 2016 BEZ
2 e 2 12.39 OLESZCZYSZYN Piotr WKS 奸御k Wroc豉w # 97 U18 DS +1.6 -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
3 e 2 12.55 MI艼CZY垶KI Micha STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP +1.6 V #
4 e 2 12.65 SZULC Damian MKS 安i璚 S豉wno 99 U16 ZP +1.6 V
5 e 2 12.68 KUZA ㄆkasz SKLA S逝psk 00 U16 PM +1.6 V
6 e 2 13.26 KAZIMIERAK Adrian MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP +1.6 --
7 e 2 13.77 KROHN Marcin LΘB Trucht υbez # 00 U16 ZP +1.6 -- KIEDROWICZ Piotr # Z/2507/15 2015 5 LDK!
8 e 2 14.03 WYSOCKI Rados豉w KL Ba速yk Koszalin 01 U14 ZP +1.6 --
1 f 1 11.10 SOSNOWSKI Tomasz KL Ba速yk Koszalin 93 U23 ZP +0.9 II
2 f 1 11.68 CZERNIEC Rafa STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +0.9 III
3 f 1 12.57 MI艼CZY垶KI Micha STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP +0.9 V #
200 m M
1 s 1 21.74 SOSNOWSKI Tomasz KL Ba速yk Koszalin 93 U23 ZP +0.7 I
2 s 1 22.59 DIAK Mateusz SKLA S逝psk 91 Sen PM +0.7 II #
3 s 1 23.76 CZERNIEC Rafa STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +0.7 --
4 s 1 24.74 xCHA垶KI ㄆkasz LKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP +0.7 -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4696/11 2012 BEZ
5 s 1 25.13 ROZP犵OWSKI Filip ΘB Trucht υbez 98 U18 ZP +0.7 -- ROMEJ El瘺ieta BEZ
6 s 1 25.70 MI艼CZY垶KI Micha STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP +0.7 -- #
7 s 1 28.07 KROHN Marcin LΘB Trucht υbez # 00 U16 ZP +0.7 -- KIEDROWICZ Piotr # Z/2507/15 2015 5 LDK!
300 m M
1 s 1 38.91 KRAUS Damian PLMKS Chrobry Gryfice 96 U20 ZP -- PRZYBYSZ ㄆkasz Z/0490/12 2014 4
2 s 1 42.98 MERK Karol MKL Szczecinek 97 U18 ZP -- TOBOx Roman BEZ
3 s 1 47.14 WA癿A Krystian KMKL Sztorm Ko這brzeg # 02 U14 ZP -- B.D. Z/0429/17 2019
4 s 1 49.63 MALINOWSKI Oliwier PLMKS Chrobry Gryfice 03 U12 ZP -- PRZYBYSZ ㄆkasz BEZ LDK!
600 m M
1 s 1 1:31.11 HESSE Mateusz AML S逝psk # 99 U16 PM III
2 s 1 1:35.77 G紑ZY垶KI Robert KB Dziesi徠ka Bia這gard 01 U14 ZP V CICHOCKI Jaros豉w # Z/1714/15 2019 2
3 s 1 1:39.00 SOKOΜWSKI Bart這miej MKL Szczecinek 97 U18 ZP -- TOBOx Roman Z/1031/13 2013 BEZ
4 s 1 1:42.97 DROZD Daniel MKL Szczecinek 99 U16 ZP -- TOBOx Roman BEZ
5 s 1 1:43.19 WARD癿A Mateusz ULKS Barwice 99 U16 ZP -- SZYMA垶KI Sylwester Z/0424/15 2019 4
6 s 1 1:44.99 LEWANDOWSKI Bogdan MKL Szczecinek 01 U14 ZP -- SZYMA垶KI Sylwester # Z/0643/16 2019 BEZ
800 m M
1 s 1 1:58.03 CZERNIEWSKI Marcin LKS Fenix S逝psk # 90 Sen PM III ROLBIECKI Janusz Z/4532/11 2019 BEZ
2 s 1 1:58.53 KLUCZY垶KI Hubert MKS Hermes Gryfino 97 U18 ZP III
3 s 1 1:59.34 FRYDRYKIEWICZ Oskar MKL Szczecin 94 U23 ZP III B.D. # BEZ
4 s 1 1:59.96 PIETRAK Piotr PLMKS Chrobry Gryfice 96 U20 ZP III PRZYBYSZ ㄆkasz Z/0431/13 2015 3
5 s 1 2:04.30 ROSIEK Krzysztof MKL Szczecin 96 U20 ZP IV #
6 s 1 2:04.85 WO昧IAK Jakub WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP IV
7 s 1 2:05.60 WI吉IEWSKI Kacper KB Dziesi徠ka Bia這gard 00 U16 ZP IV CICHOCKI Jaros豉w # Z/1715/15 2019 3
8 s 1 2:08.22 TEOFILAK Kamil KL Ba速yk Koszalin 97 U18 ZP --
9 s 1 2:09.26 PAWΜWSKI Szymon KL Ba速yk Koszalin 99 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/3303/15 2019 2
10 s 1 2:10.36 KAWCZAK Rados豉w MKL Szczecin 97 U18 ZP -- B.D. # BEZ
11 s 1 2:36.32 KOZAK Pawe KL Ba速yk Koszalin 01 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz # Z/5020/15 2019 2 LDK!
1500 m M
1 s 1 4:07.79 CZERNIEWSKI Marcin LKS Fenix S逝psk # 90 Sen PM III ROLBIECKI Janusz Z/4532/11 2019 BEZ
2 s 1 4:21.23 RZEPECKI Ryszard UKS Arbod Dobra Nowogardzka 97 U18 ZP IV
3 s 1 4:23.37 MAJDZI垶KI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2019 3
4 s 1 4:24.96 JAKUBIK S豉womir MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP --
5 s 1 4:27.99 KOxCZY垶KI Rados豉w SKLA S逝psk 98 U18 PM --
6 s 1 4:35.42 KUREK Micha AZS-AWF Gorz闚 98 U18 LB -- #
7 s 1 4:35.57 JEFIMCZYK Norbert LKS Fenix S逝psk # 99 U16 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/0687/15 2019 4
8 s 1 4:40.92 SIENKIEWICZ Adrian MKL Szczecinek 96 U20 ZP -- TOBOx Roman Z/1032/13 2013 BEZ
9 s 1 4:42.79 WOJTKIEWICZ Mateusz KB Dziesi徠ka Bia這gard 95 U20 ZP -- CICHOCKI Jaros豉w B.D. #
  s 1 DNF TEOFILAK Kamil KL Ba速yk Koszalin 97 U18 ZP --
110 m p J M M
1 s 1 15.12 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +3.2 III JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
2 s 1 15.64 OLESZCZYSZYN Piotr WKS 奸御k Wroc豉w # 97 U18 DS +3.2 III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
3 s 1 15.90 KUZIO Mateusz MKS Junior Z這cieniec 98 U18 ZP +3.2 IV KOROL Andrzej Z/0783/14 2018 BEZ
4 s 1 16.36 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorz闚 97 U18 LB +3.2 IV #
400 m p J M M
1 s 60.81 LECHOCKI Grzegorz AZS-AWF Gorz闚 97 U18 LB IV
2 s 63.90 KAΣZIAK Dawid WMLKS Pomorze Stargard # 97 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/1009/13 2018 BEZ
400 m p M
3 s 1 64.29 GRZ.ZIELA Wojciech MKL Szczecin # 95 U20 ZP --
2000 m prz M
1 s 1 6:28.68 PRUCHNIEWSKI Pawe KL Ba速yk Koszalin 96 U20 ZP IV #
2 s 1 6:52.05 MALISZEWSKI Filip AZS-AWF Gorz闚 98 U18 LB --
3 s 1 6:52.06 NADARZY垶KI Szymon AZS-AWF Gorz闚 88 Sen LB --
Wzwy M
1 f 1 1.75 xB犴KI Kordian SKLA S逝psk 96 U20 PM IV
2 f 1 1.70 CABA垶KI Micha SKLA S逝psk 97 U18 PM -- B.D. #
3 f 1 1.60 KORDO垶KI Adrian LKS Fenix S逝psk # 99 U16 PM -- NIEMCZYN Dariusz # Z/0688/15 2019 2
4 f 1 1.45 KRZY涉NIAK Szymon MKS 安i璚 S豉wno 00 U16 ZP --
5 f 1 1.30 耗ΘO Pawe MKS 安i璚 S豉wno 00 U16 ZP --
6 f 1 1.20 SPUREK Dominik MKS 安i璚 S豉wno 02 U14 ZP --
  f 1 NM DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP --
W dal M
  f 1 6.41 BOGDANOWICZ Micha MKL Szczecin 95 U20 ZP +1.8 III B.D. 3
1 f 1 6.65 CHMIELEWSKI Krzysztof niest. Warszawa # 91 Sen MZ +2.2 III PUxWSKI Andrzej B.D. Z/1437/12 2013
2 f 1 6.53 BOGDANOWICZ Micha MKL Szczecin 95 U20 ZP +2.4 III B.D. 3
3 f 1 6.48 GRELA Adam MKL Szczecin 95 U20 ZP +2.9 III B.D. B.D. B.D. # 3
4 f 1 6.13 xB犴KI Kordian SKLA S逝psk 96 U20 PM +2.1 IV
5 f 1 6.09 NADARZY垶KI Szymon AZS-AWF Gorz闚 88 Sen LB +0.3 --
6 f 1 5.77 KUZIO Mateusz MKS Junior Z這cieniec 98 U18 ZP +3.6 -- KOROL Andrzej Z/0783/14 2018 BEZ
7 f 1 5.71 KWIECIE Pawe O AZS Pozna # 97 U18 WP +2.2 -- B.D. # 3
8 f 1 5.62 GREMBLEWSKI Pawe KMKL Sztorm Ko這brzeg 99 U16 ZP +0.6 V GIZA Zdzislaw Z/4382/15 2018 3
9 f 1 4.94 SZEL:OWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 U14 ZP +1.0 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/2946/16 2019 2
Tr鎩skok M
1 f 1 12.94 RATAJCZYK Krzysztof MKS Hermes Gryfino 78 Masters ZP +2.0 -- PODLE吉Y Jan Z/0244/15 2019 3
2 f 1 11.90 HERBA Filip KMKL Sztorm Ko這brzeg 97 U18 ZP +1.6 -- BARTA Franciszek B.D. Z/0744/14 2016 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 44.58 SADOWSKI Szymon LKS Fenix S逝psk # 99 U16 PM III GRECKA Ewa # Z/4200/15 2019 1
2 f 1 39.37 SZTYLKA Karol AML S逝psk # 99 U16 PM IV WITEK Miros豉w # Z/4201/15 2019 1
3 f 1 30.32 MICHALUK Amadeusz LKS Fenix S逝psk # 99 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/4202/15 2017 3
Dysk (1.5) M
1 f 1 50.76 STANOWSKI Adam KMKL Sztorm Ko這brzeg 97 U18 ZP II SZYBOWSKI Miros豉w Z/1299/13 2016 2
2 f 1 44.99 SACHMATA Adrian MKL Szczecin 97 U18 ZP III #
3 f 1 33.10 KOWALSKI Adam MKS Junior Z這cieniec 97 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0720/13 2015 BEZ
4 f 1 32.63 KOLA哸ZYK Filip KMKL Sztorm Ko這brzeg 98 U18 ZP -- SZYBOWSKI Miros豉w B.D. Z/0743/14 2017
5 f 1 31.38 NASZKO Krystian SKLA S逝psk 97 U18 PM --
Oszczep (600) M
1 f 1 55.27 SADOWSKI Szymon LKS Fenix S逝psk # 99 U16 PM III GRECKA Ewa # Z/4200/15 2019 1
2 f 1 54.22 SZTYLKA Karol AML S逝psk # 99 U16 PM III WITEK Miros豉w # Z/4201/15 2019 1
3 f 1 48.24 xB犴KI Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 99 U16 WN III CZERNIAKOWSKI Wies豉w CZERNIAKOWSKI Wies豉w # Z/4854/15 2019 LDK!
4 f 1 45.58 WISZNIEWSKI Marcel MKS Junior Z這cieniec 00 U16 ZP IV KOROL Andrzej # Z/1425/15 2019 3
5 f 1 44.46 MICHALUK Amadeusz LKS Fenix S逝psk # 99 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/4202/15 2017 3
6 f 1 44.02 SZYMA垶KI Sebastian KL Ba速yk Koszalin 99 U16 ZP IV #
7 f 1 40.29 BASZY垶KI Bart這miej KMKL Sztorm Ko這brzeg 00 U16 ZP V B.D. Z/5716/15 2017 4
8 f 1 37.01 MAZURCZYK Micha LKS Fenix S逝psk # 00 U16 PM V
Oszczep (700) M
1 f 1 60.00 ZABΜCKI Mateusz AZS-AWFiS Gda雟k 98 U18 PM II
2 f 1 46.64 OLESZCZYSZYN Piotr WKS 奸御k Wroc豉w # 97 U18 DS IV STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
3 f 1 40.11 MORACZY垶KI Jakub SKLA S逝psk 97 U18 PM --
4 f 1 36.24 BIELAWSKI Jakub AZS-AWFiS Gda雟k 97 U18 PM -- #
5 f 1 30.67 JASNOCH Marcin KMKL Sztorm Ko這brzeg 98 U18 ZP --
6 f 1 26.90 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorz闚 97 U18 LB -- #
Oszczep (800) M
1 f 1 36.58 NADARZY垶KI Szymon AZS-AWF Gorz闚 88 Sen LB --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9331068992615 sekund