Puławy 14.06.2014
3. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2014, Otwarte Mistrzostwa Puław
100 m K
1 s 1 12.22 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin # 91 Sen LU +2.6 II B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 2
2 s 1 12.56 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U23 LU +2.6 II B.D. 1
3 s 1 12.75 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +2.6 II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1
4 s 1 12.95 ŚLIWA Sabina KS Agros Zamość 92 U23 LU +2.6 III B.D. BEZ
5 s 1 13.22 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U18 LU +2.6 IV WOLIŃSKI Michał # Z/1667/14 2019 2
6 s 1 14.13 BRONIEWICZ Monika MKS Żak Biała Podlaska 96 U20 LU +2.6 --
1 s 2 13.52 KOZIAK Karolina AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +1.8 IV #
2 s 2 14.02 MAZUREK Oktawia AZS UMCS Lublin 00 U16 LU +1.8 V KITLIŃSKI Piotr BEZ
3 s 2 14.27 OLEKSIEJUK Klaudia MKS Agros Chełm 99 U16 LU +1.8 V
4 s 2 14.30 CIECHANOWSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 00 U16 LU +1.8 V KITLIŃSKI Piotr # BEZ
5 s 2 15.16 KISTER Dominika MKS Agros Chełm 99 U16 LU +1.8 --
1 s 3 13.99 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U16 LU 0.0 V MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2018 3
2 s 3 14.15 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 01 U14 LU 0.0 V # LDK!
3 s 3 14.25 PAWLUCZUK Julia MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU 0.0 V WILCZEK Janusz Z/2505/15 2018 4
4 s 3 15.51 DZIUBIŃSKA Weronika MKS Agros Chełm 99 U16 LU 0.0 --
200 m K
1 s 1 28.15 KOZIAK Karolina AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -1.3 IV #
2 s 1 29.23 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U16 LU -1.3 V MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2018 3
3 s 1 29.82 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 01 U14 LU -1.3 V # LDK!
4 s 1 30.66 PARADA Zuzanna MKS Agros Chełm 02 U14 LU -1.3 -- LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!
5 s 1 30.77 PAWLUCZUK Julia MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU -1.3 -- WILCZEK Janusz Z/2505/15 2018 4
1 s 2 28.51 LISOWSKA Julia AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +0.1 V
2 s 2 29.49 MAZUREK Oktawia AZS UMCS Lublin 00 U16 LU +0.1 V KITLIŃSKI Piotr BEZ
2 s 2 31.32 RACHMANKIEWICZ Patrycja Agnieszka AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +0.1 -- #
1 s 3 28.10 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U18 LU 0.0 IV WOLIŃSKI Michał # Z/1667/14 2019 2
2 s 3 29.09 BRONIEWICZ Monika MKS Żak Biała Podlaska 96 U20 LU 0.0 --
3 s 3 29.58 WĄSIK Dominika KS Wisła Puławy 97 U18 LU 0.0 --
1 s 4 25.15 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +0.4 II DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1
2 s 4 25.30 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin # 91 Sen LU +0.4 II B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 2
3 s 4 25.85 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.4 II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1
4 s 4 26.82 ŚLIWA Sabina KS Agros Zamość 92 U23 LU +0.4 III B.D. BEZ
5 s 4 30.12 CIECHANOWSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 00 U16 LU +0.4 V KITLIŃSKI Piotr # BEZ
400 m K
1 s 1 65.17 WIŚNIEWSKA Hanna UKS Olimp Kozienice 99 U16 MZ V LDK!
2 s 1 65.35 KUNA Katarzyna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU --
3 s 1 68.41 WŁODARCZYK Katarzyna KS Agros Zamość 99 U16 LU -- B.D. #
4 s 1 70.90 WAŚ Karolina MKS Unia Hrubieszów 99 U16 LU -- #
5 s 1 72.25 BARAŃCZUK Karolina MKS Unia Hrubieszów 99 U16 LU --
1 s 2 58.75 KOSZ Monika AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU II B.D. 3
2 s 2 59.74 DOROSZCZUK Magdalena AZS UMCS Lublin 93 U23 LU III
3 s 2 60.72 CZERKA Anna AZS UMCS Lublin 92 U23 LU III B.D. BEZ
4 s 2 61.53 BYŚ Aleksandra AZS UMCS Lublin 97 U18 LU III #
5 s 2 61.77 GĘŚLA Martyna AZS UMCS Lublin 00 U16 LU III #
6 s 2 62.21 WIERZBICKA Weronika AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -- B.D. B.D. # 2
1 s 3 60.94 ROMANEK Aleksandra AZS UMCS Lublin 97 U18 LU III B.D. # 2
2 s 3 64.84 OKOŃ Kinga MKS Agros Chełm 96 U20 LU --
3 s 3 65.86 TUBURCY Klaudia KS Wisła Puławy 96 U20 LU -- #
1 s 4 64.88 MAZURYK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU V
2 s 4 68.77 PIETRAS Julia KS Agros Zamość 00 U16 LU --
3 s 4 72.18 STANGRYCIUK Daria MKS Agros Chełm 98 U18 LU --
4 s 4 79.46 CZERNAŚ Agata AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -- #
1 s 5 65.54 SIENKIEWICZ Aleksandra MKL Nefryt Lubartów 99 U16 LU V
2 s 5 69.54 TRYBUŁA Agata AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU -- #
3 s 5 72.88 CHARATYNOWICZ Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 98 U18 LU --
800 m K
1 s 1 2:30.65 KOSTRZEWSKA Justyna AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV #
2 s 1 2:30.67 GRZEGORCZYK Weronika AZS UMCS Lublin 00 U16 LU IV #
3 s 1 2:33.22 GRUSZKOWSKA Klaudia AZS UMCS Lublin 00 U16 LU V #
4 s 1 2:36.17 SŁOMKA Kamila AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -- #
5 s 1 2:40.94 MAŁEK Emilia MKS Agros Chełm 00 U16 LU --
6 s 1 2:43.98 GRUSZKOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -- JAROS Marek # Z/2919/15 2019 3
7 s 1 2:59.26 POLISZUK Emilia MKS Agros Chełm 99 U16 LU --
1 s 2 2:23.58 ZYCH Magdalena AZS UMCS Lublin 98 U18 LU III B.D. # BEZ
2 s 2 2:25.57 BUCZYŁO Patrycja MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU IV
3 s 2 2:31.57 ZARĘBA Eliza KS Wisła Puławy 02 U14 LU IV KANTORSKA Agata ZDYBEL Aleksander # , Z/3870/16 , 2017 4 LDK!
4 s 2 2:32.90 STARZYK Marzena UKS Olimp Kozienice 96 U20 MZ -- LDK!
5 s 2 2:40.30 KARDAS Ilona UKS Olimp Kozienice 94 U23 MZ -- MISZTAL Janusz B.D. Z/3957/11 2016 BEZ LDK!
6 s 2 2:45.10 MAZUR Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 96 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław BEZ
1500 m K
1 s 1 4:58.79 KORSZEŃ Natalia MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU IV
2 s 1 4:59.63 WAWRZYK Martyna MKS Agros Chełm 96 U20 LU IV B.D. BEZ
3 s 1 5:13.05 BIELECKA Anna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU -- B.D. BEZ
400 m pł K K
1 s 1 67.95 PLEWKA Agata KS Agros Zamość 98 U18 LU III
2 s 1 69.06 PANASIUK Joanna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU IV #
3 s 1 70.02 FILIPEK Alicja MKS Start Lublin 95 U20 LU IV WIERCINSKI Jerzy STANISLAWSKI Krzysztof Z/1933/12 2014 BEZ
4 s 1 71.75 BERNACKA Dominika MKS Agros Chełm 97 U18 LU IV
Wzwyż K
1 f 1 1.60 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock # 90 Sen MZ III B.D. # 3
2 f 1 1.50 LESIUK Alicja KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U18 LU IV #
3 f 1 1.40 STRZESZEWSKA Olga KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
4 f 1 1.35 BIELECKA Aleksandra KS Agros Zamość 00 U16 LU --
5 f 1 1.35 BORUCKA Alicja KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
6 f 1 1.35 KUŚ Dominika KS Wisła Puławy 99 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/5181/15 2017 BEZ
7 f 1 1.35 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 00 U16 LU -- #
W dal K
1 f 1 4.79 ZARĘBA Eliza KS Wisła Puławy 02 U14 LU -0.5 V KANTORSKA Agata ZDYBEL Aleksander # , Z/3870/16 , 2017 4 LDK!
2 f 1 4.55 LISOWSKA Julia AZS UMCS Lublin 99 U16 LU +0.8 V
3 f 1 4.54 RAUNER Agata KS Wisła Puławy 98 U18 LU +0.8 --
4 f 1 4.44 ŁOBODA Róża KS Agros Zamość 97 U18 LU -4.8 --
5 f 1 4.30 BANASZEK Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU 0.0 --
6 f 1 4.29 LESIUK Alicja KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U18 LU -1.6 -- #
7 f 1 3.91 PARADA Zuzanna MKS Agros Chełm 02 U14 LU -0.5 -- LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!
7 f 1 4.01 OLEKSIEJUK Klaudia MKS Agros Chełm 99 U16 LU +0.9 --
8 f 1 3.72 DZIUBIŃSKA Weronika MKS Agros Chełm 99 U16 LU +1.3 --
Trójskok K
1 f 1 10.30 BANASZEK Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU +1.1 --
Kula (3) K
1 f 1 10.19 WAWER Beata KS Wisła Puławy 97 U18 LU IV
2 f 1 9.42 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU -- B.D.
Kula (4) K
  f 1 8.12 ŻYDEK Agnieszka AZS UMCS Lublin 92 U23 LU -- B.D. BEZ
  f 1 11.31 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 Sen LU III B.D. 1
  f 1 11.84 MARKOWSKA Ewa KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU II
Dysk (0.75) K
1 f 1 35.17 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2019
2 f 1 27.73 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U14 LU V KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/6095/15 2019 1 LDK!
3 f 1 25.91 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U14 LU V WIEJAK Izydor B.D. # Z/6096/15 2019 1 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 50.12 RACIBORSKA Małgorzata KS AZS-AWF Biała Podlaska 91 Sen LU I
2 f 1 43.38 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 Sen LU I B.D. 1
3 f 1 41.34 MARKOWSKA Ewa KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU II
4 f 1 29.40 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU IV B.D.
5 f 1 27.51 ŻYDEK Agnieszka AZS UMCS Lublin 92 U23 LU -- B.D. BEZ
6 f 1 24.44 KĘCZKOWSKA Agnieszka KS Wisła Puławy 92 U23 LU -- ZDYBEL Aleksander LIS Stanislaw Z/4599/11 2015 BEZ
7 f 1 23.44 WAWER Beata KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
  f 1 NM POŚWIATOWSKA Sabina KS Wisła Puławy 78 Masters LU -- ZDYBEL Aleksander BEZ
Młot (3) K
1 f 1 48.01 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2019
1 f 1 49.38 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU II ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. # Z/1398/13 2019
2 f 1 36.39 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2019
2 f 1 45.77 GAJDA Katarzyna KS Wisła Puławy 98 U18 LU III
3 f 1 32.75 KRZESIAK Klaudia AZS UMCS Lublin 99 U16 LU V
3 f 1 38.68 SOŁODUCHA Emilia KS Agros Zamość 98 U18 LU IV KOPRON Witold # Z/0537/14 2018 1
4 f 1 32.30 WAWER Beata KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
4 f 1 32.41 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U14 LU V KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/6095/15 2019 1 LDK!
5 f 1 28.12 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U14 LU V WIEJAK Izydor B.D. # Z/6096/15 2019 1 LDK!
6 f 1 22.24 ZOSIUK Weronika KS Agros Zamość 00 U16 LU --
Młot (4) K
1 f 1 44.95 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU II
2 f 1 41.12 WOJCIECHOWSKA Dominika KS AZS-AWF Biała Podlaska 94 U23 LU III
3 f 1 40.77 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U20 LU III
4 f 1 38.97 FUS Weronika TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 96 U20 LU III FUS Mirosław B.D. # Z/0454/12 2015 BEZ
5 f 1 32.59 LIS Alicja KS Wisła Puławy 95 U20 LU IV
Oszczep (500) K
1 f 1 31.44 NGUYEN NGOC Dominika TS Start Lublin # 97 U18 LU -- WIEJAK Izydor B.D. # Z/1615/13 2016 BEZ
2 f 1 23.38 SIKORSKA Katarzyna MKS Agros Chełm 98 U18 LU --
3 f 1 22.03 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU -- B.D.
4 f 1 20.22 KRZYS Magdalena MKS Agros Chełm 98 U18 LU --
1 f 2 36.44 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin # 99 U16 LU IV WIEJAK Izydor B.D. Z/5214/15 2019
2 f 2 35.90 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2019 1
3 f 2 24.78 PAWLAK Aleksandra KS Agros Zamość 00 U16 LU --
4 f 2 17.90 KRZYŚ Anna MKS Agros Chełm 00 U16 LU --
5 f 2 13.37 ZOSIUK Weronika KS Agros Zamość 00 U16 LU --
Oszczep (600) K
1 f 1 38.33 BARANOWSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 89 Sen LU III
2 f 1 28.71 KĘCZKOWSKA Agnieszka KS Wisła Puławy 92 U23 LU -- ZDYBEL Aleksander LIS Stanislaw Z/4599/11 2015 BEZ
3 f 1 28.64 RUDZIŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 96 U20 LU --
4 f 1 25.57 POŚWIATOWSKA Sabina KS Wisła Puławy 78 Masters LU -- ZDYBEL Aleksander BEZ
5 f 1 23.29 ŻYDEK Agnieszka AZS UMCS Lublin 92 U23 LU -- B.D. BEZ
100 m M
3 s 1 12.67 FURTAK Paweł KS Agros Zamość 97 U18 LU +1.7 --
4 s 1 12.77 KLIK Karol MKS Agros Chełm 99 U16 LU +1.7 --
5 s 1 13.05 SZCZĘŚNIAK Jacek niest. Lublin 67 Masters LU +1.7 --
  s 1 DQ CZARNECKI Patryk MKS Agros Chełm 98 U18 LU +1.7 --
1 s 2 11.72 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U16 MZ +0.5 III KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
2 s 2 12.02 KUNOWSKI Damian AZS UMCS Lublin 98 U18 LU +0.5 IV
2 s 2 12.37 KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ +0.5 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 4
4 s 2 12.38 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa # 99 U16 MZ +0.5 V BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
5 s 2 12.64 JASIK Łukasz KS Wisła Puławy 96 U20 LU +0.5 --
1 s 3 10.97 KOSZYK Rafał KS Agros Zamość 89 Sen LU -0.6 II
1 s 3 11.89 MITURA Szymon AZS UMCS Lublin 97 U18 LU -0.6 IV B.D. #
3 s 3 11.12 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom # 81 Sen MZ -0.6 II B.D. Z/1716/13 2019 3
3 s 3 12.21 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ -0.6 -- WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2019 M
4 s 3 11.49 ŁOPOCKI Michał MKS Unia Hrubieszów 96 U20 LU -0.6 III
5 s 3 11.56 AMANOWICZ Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 95 U20 LU -0.6 III
200 m M
1 s 1 24.15 KWIECIEŃ Albert AZS UMCS Lublin 97 U18 LU +0.3 IV
2 s 1 24.21 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa # 99 U16 MZ +0.3 IV BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
3 s 1 25.33 SAMOLEJ Adrian MKS Start Lublin 97 U18 LU +0.3 -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/1477/14 2014 BEZ
4 s 1 26.86 CZARNECKI Patryk MKS Agros Chełm 98 U18 LU +0.3 --
1 s 2 24.51 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ +0.5 -- KOSSOWSKI Kazimierz B.D. # Z/1580/14 2018 1
2 s 2 25.01 MITURA Szymon AZS UMCS Lublin 97 U18 LU +0.5 -- B.D. #
3 s 2 25.20 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U16 MZ +0.5 V KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
4 s 2 25.53 KUNOWSKI Damian AZS UMCS Lublin 98 U18 LU +0.5 --
1 s 3 22.10 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin # 90 Sen LU +0.4 II B.D. JAROS Marek , Z/1964/11 , 2019 1
2 s 3 22.28 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.4 II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2019 M
3 s 3 22.50 RUKASZ Bartłomiej AZS UMCS Lublin # 90 Sen LU +0.4 II B.D. B.D. 2
4 s 3 23.41 PĘDZISZ Maciej AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +0.4 III KLESZOWSKI Leszek BEZ
1 s 4 22.63 ŁOPOCKI Michał MKS Unia Hrubieszów 96 U20 LU +1.2 II
2 s 4 23.41 AMANOWICZ Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 95 U20 LU +1.2 III
3 s 4 23.90 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU +1.2 IV WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2
4 s 4 24.24 SIKORA Jakub MKS Start Lublin 92 U23 LU +1.2 -- LIS Stanislaw WOJCIECHOWSKI Leszek BEZ
400 m M
1 s 1 56.53 MAZUR Przemysław AZS UMCS Lublin 98 U18 LU --
2 s 1 58.81 WAWRYSZEWICZ Adam MKS Żak Biała Podlaska 01 U14 LU --
3 s 1 59.38 NOWAKOWSKI Mikołaj KS Agros Zamość 01 U14 LU --
1 s 2 52.07 KWIATKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin # 93 U23 LU III B.D. 2
2 s 2 52.53 WYSOKIŃSKI Dawid AZS UMCS Lublin 92 U23 LU III B.D. BEZ
3 s 2 55.08 BURY Jan MKS Start Lublin 97 U18 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek BEZ
4 s 2 55.81 WENDLER Jacek MKS Start Lublin 95 U20 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/1767/12 2014 BEZ
800 m M
1 s 1 1:58.68 PETKOW Paweł UMKS Junior Pionki 95 U20 MZ III SZCZECHOWSKI Jacek # Z/1258/14 2014 3
2 s 1 2:00.41 SOBOLEWSKI Michał KS Agros Zamość # 96 U20 LU III B.D. Z/0857/12 2017 BEZ
3 s 1 2:04.00 KOŁODZIEJCZYK Łukasz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU IV B.D. 3
4 s 1 2:07.16 NOWACKI Michał AZS UMCS Lublin 97 U18 LU IV B.D. #
5 s 1 2:08.49 WĄSOWSKI Jakub MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU --
6 s 1 2:14.15 HACZKUR Cezary MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU -- B.D. # BEZ
7 s 1 2:25.29 MATCZUK Jakub MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU -- #
1 s 2 2:10.36 PIASECKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U16 LU V
2 s 2 2:10.64 SKRABUCHA Konrad MKS Start Lublin 96 U20 LU -- WIEJAK Izydor Z/1617/13 2014 BEZ
3 s 2 2:17.64 URBAN Karol AZS UMCS Lublin 98 U18 LU --
4 s 2 2:23.06 BARANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU -- B.D. # Z/1243/14 2019 3
1 s 3 2:00.91 KALISZ Adam MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU III
2 s 3 2:03.59 LIGAJ Łukasz AZS UMCS Lublin # 93 U23 LU --
3 s 3 2:04.48 SOSIDKO Bartłomiej MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU IV
4 s 3 2:09.18 CZOSKA Patryk KS Agros Zamość 96 U20 LU --
5 s 3 2:17.82 ŁOZA Dawid MKS Unia Hrubieszów 98 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław # Z/1244/14 2017 4
6 s 3 2:19.38 ROMASZKO Albert MKS Unia Hrubieszów 98 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0394/15 2016 4
7 s 3 2:29.46 GREŃ Kacper MKS Unia Hrubieszów 91 Sen LU --
1500 m M
1 s 1 4:11.22 PIRÓG Michał AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0444/13 2018 2
2 s 1 4:11.73 SEREJ Łukasz AZS UMCS Lublin 86 Sen LU III
3 s 1 4:19.41 MICHOWSKI Łukasz KS Agros Zamość 97 U18 LU IV
4 s 1 4:24.66 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -- #
5 s 1 4:39.05 DROZD Adrian MKL Nefryt Lubartów 98 U18 LU --
6 s 1 4:45.77 PAWŁOWSKI Jan AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU --
7 s 1 4:50.06 PAWLIKOWSKI Tomasz MKS Agros Chełm 99 U16 LU --
8 s 1 4:52.97 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU -- OSIPIUK Piotr Z/2537/15 2019 BEZ
9 s 1 5:02.44 KAWKA Mateusz MKS Agros Chełm 98 U18 LU --
400 m pł J MŁ M
1 s 1 63.94 GAWRYJOŁEK Kamil KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
400 m pł M
1 s 1 59.58 NOWOCIEŃ Michał RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ -- #
Wzwyż M
1 f 1 1.80 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU IV SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
1 f 1 1.80 KOWALCZYK Kacper KS Wisła Puławy 95 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander STANISLAWSKI Krzysztof Z/5249/11 2016 3
3 f 1 1.70 GAJOSZ Kacper MKS Agros Chełm 98 U18 LU --
4 f 1 1.70 STĘPIEŃ Maciej KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
W dal M
  f 1 5.79 ZABIELSKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU +0.8 --
1 f 1 6.00 ZABIELSKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU +2.4 IV
2 f 1 5.74 BOCIEK Dominik UMKS Junior Pionki 96 U20 MZ +0.4 -- SZCZECHOWSKI Jacek 4
3 f 1 5.21 KLIK Karol MKS Agros Chełm 99 U16 LU -1.1 --
Trójskok M
1 f 1 12.84 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -0.8 IV SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
2 f 1 11.64 KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ +0.7 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 4
3 f 1 10.99 FURTAK Paweł KS Agros Zamość 97 U18 LU -1.1 --
4 f 1 10.68 STĘPIEŃ Maciej KS Wisła Puławy 97 U18 LU 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 10.96 BIAŁEK Piotr KS Agros Zamość 99 U16 LU V
1 f 1 14.90 BODZIAK Łukasz AZS UMCS Lublin 98 U18 LU III
2 f 1 5.44 TRACZ Wiktor MKS Agros Chełm 99 U16 LU --
2 f 1 13.02 BRZOZOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 97 U18 LU IV
3 f 1 11.48 OLEKSIEJUK Jakub MKS Agros Chełm 98 U18 LU --
Kula (6) M
1 f 1 13.03 KACZOR Dominik KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U20 LU III
2 f 1 12.43 SŁOWIK Marcin AZS UMCS Lublin 96 U20 LU IV B.D. 3
3 f 1 9.81 KREKORA Dawid KS Wisła Puławy 96 U20 LU --
Kula (7.26) M
1 f 1 15.71 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU I
2 f 1 13.66 KOZAK Arkadiusz KS Wisła Puławy 89 Sen LU II
3 f 1 12.29 KOZAK Mirosław KS Wisła Puławy 92 U23 LU III
  f 1 NM KĘPKA Adrian AZS UMCS Lublin 88 Sen LU -- B.D. 3
Dysk (1) M
1 f 1 45.18 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U16 LU III KĘCKI Krzysztof # Z/5235/15 2019 1
2 f 1 38.29 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U16 LU IV ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1
3 f 1 33.99 MARTYCHOWIEC Maksymilian MKS Start Lublin 99 U16 LU V WIEJAK Izydor BEZ
4 f 1 26.48 KOPIEL Jakub Aleksander KS Agros Zamość 99 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2185/16 2018 4
5 f 1 18.88 PIETRYNKO Rafał KS Agros Zamość 99 U16 LU --
6 f 1 18.66 PIKUZIŃSKI Kamil KS Agros Zamość 02 U14 LU --
Dysk (1.5) M
1 f 1 35.80 BODZIAK Łukasz AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV
2 f 1 34.53 OLEKSIEJUK Jakub MKS Agros Chełm 98 U18 LU --
3 f 1 32.64 BRZOZOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 97 U18 LU --
4 f 1 27.67 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U18 LU -- ROSA Mikołaj # Z/1400/13 2019 1
Dysk (1.75) M
1 f 1 36.60 KACZOR Dominik KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U20 LU IV
Dysk (2) M
1 f 1 45.64 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU II
2 f 1 37.23 KOZAK Mirosław KS Wisła Puławy 92 U23 LU III
3 f 1 33.58 KOZAK Arkadiusz KS Wisła Puławy 89 Sen LU --
Młot (5) M
1 f 1 64.10 AFTYKA Grzegorz KS Wisła Puławy 97 U18 LU II KOPRON Witold Z/1648/13 2016 1
2 f 1 40.82 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U18 LU IV ROSA Mikołaj # Z/1400/13 2019 1
1 f 2 36.19 MARTYCHOWIEC Maksymilian MKS Start Lublin 99 U16 LU V WIEJAK Izydor BEZ
2 f 2 29.69 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U16 LU -- ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1
3 f 2 22.63 KOPIEL Jakub Aleksander KS Agros Zamość 99 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2185/16 2018 4
4 f 2 24.24 FIEDUREK Paweł KS Agros Zamość 99 U16 LU --
5 f 2 19.90 PIETRYNKO Rafał KS Agros Zamość 99 U16 LU --
Młot (6) M
1 f 1 60.02 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U20 LU I ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
Młot (7.26) M
1 f 1 40.70 RACZYŃSKI Piotr KS Wisła Puławy 79 Masters LU III ZDYBEL Aleksander Z/1654/13 2015 3
Oszczep (600) M
1 f 1 49.44 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1
2 f 1 39.68 STOLARCZYK Szymon RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ V
3 f 1 32.83 FIEDUREK Paweł KS Agros Zamość 99 U16 LU --
4 f 1 29.83 JÓZEFCZUK Grzegorz MKS Agros Chełm 99 U16 LU --
  f 1 NM PIKUZIŃSKI Kamil KS Agros Zamość 02 U14 LU --
Oszczep (700) M
1 f 1 44.74 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2019 3
2 f 1 35.59 KOZAK Krzysztof KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
Oszczep (800) M
1 f 1 46.63 PYDYŚ Jakub MKL Nefryt Lubartów 95 U20 LU IV NOWAK Wiesław Z/0963/11 2014 3
2 f 1 46.50 SŁOWIK Marcin AZS UMCS Lublin 96 U20 LU IV B.D. 3
3 f 1 39.04 KREKORA Dawid KS Wisła Puławy 96 U20 LU IV
4 f 1 38.51 KOZAK Mirosław KS Wisła Puławy 92 U23 LU --
5 f 1 37.58 KĘPKA Adrian AZS UMCS Lublin 88 Sen LU -- B.D. 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.430361032486 sekund