Toruń 14.12.2018
Halowe zawody LDK! Toruń 2018
60 m K
1 s 1 8.63 NARODZONEK Weronika LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP -- WATKOWSKA Mirosława NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/1104/19 , 2019 LDK!
2 s 1 8.70 JASIŃSKA Aleksandra OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP -- B.D. LDK!
3 s 1 8.74 FORNEY Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0125/18 2018 BEZ
4 s 1 9.01 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. DEJEWSKI Michał , Z/0497/19 , 2019 5 LDK!
5 s 1 9.20 WIŚNIEWSKA Jagoda MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U14 KP -- KALINOWSKA Katarzyna Z/0963/19 2019
6 s 1 9.46 MATCZUK Nadia LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0597/18 2019 LDK!
7 s 1 10.06 CHODNICKA Katarzyna OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP -- B.D. LDK!
8 s 1 10.20 KOTWAS Alicja OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP -- B.D. LDK!
1 s 2 8.49 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2018 3 LDK!
2 s 2 8.99 SŁOMA Alicja UKS Wyspiański Szubin 05 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/3766/18 2019 BEZ
3 s 2 9.14 LUDWICZAK Iga LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin BEZ LDK!
4 s 2 9.15 KWIATKOWSKA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP -- STEFAŃSKA Malwina B.D. # Z/0101/16 2018 LDK!
5 s 2 9.31 DYDECKA Zuzanna OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP -- JETTER Piotr LDK!
6 s 2 9.37 ZAROŚLIŃSKA Martyna LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka BEZ LDK!
7 s 2 9.55 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 05 U16 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2018 BEZ LDK!
1 s 3 8.69 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- KARNAS Kamila KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/2655/16 , 2018 5 LDK!
2 s 3 8.88 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- B.D. KARNAS Kinga Z/3112/18 2018 BEZ LDK!
3 s 3 9.01 SŁUPSKA Otylia LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- ZRADA Piotr Z/5201/18 2018 BEZ LDK!
4 s 3 9.27 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2019 LDK!
5 s 3 9.28 JORDANOWSKA Natalia BOSiR Barcin 06 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3927/18 2018 BEZ
1 s 4 8.80 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 05 U16 KP -- B.D. Z/2305/18 2018 5
2 s 4 9.34 ŚWIDER Kinga GKS Olimpia Grudziądz 06 U14 KP -- B.D. BEZ
3 s 4 9.56 TOMCZYK Anna OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP -- B.D. STAROŃ Tomasz LDK!
4 s 4 10.45 MARKUSZEWSKA Oliwia LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr LDK!
1 e 1 7.95 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
2 e 1 8.02 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 03 U18 ZP -- ŚLIWKA Irena B.D. , Z/2017/17 , 2019 2 LDK!
3 e 1 8.05 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz 2 LDK!
4 e 1 8.07 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U18 SK -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2018 3 LDK!
5 e 1 8.24 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK!
6 e 1 8.45 KAPLA Anna LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1227/18 2019 4 LDK!
7 e 1 8.51 GAJEWSKA Justyna UKS-MOS Opole 03 U18 OP -- LACH Magdalena Z/3863/17 2018 3 LDK!
8 e 1 8.52 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04 U16 MA -- GRECH Halina Z/0227/18 2018 3 LDK!
1 e 2 7.84 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U16 KP -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2018 2 LDK!
2 e 2 7.94 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/3798/17 , 2018 2 LDK!
3 e 2 8.28 CHOJNACKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1019/17 2019 3 LDK!
4 e 2 8.35 STEMPKOWSKA Kamila KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0711/19 , 2019 3 LDK!
5 e 2 8.45 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2018 3 LDK!
6 e 2 8.54 TUCKA Róża SKLA Sopot 04 U16 PM -- URBANEK Ryszard B.D. B.D. Z/4772/17 2019 2 LDK!
7 e 2 8.69 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- WISZ Dariusz ŁABUL Wioletta Z/4696/17 2019 4 LDK!
8 e 2 9.21 HAMROL Paula UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. , Z/1243/17 , 2018 5 LDK!
1 f 1 7.79 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U16 KP -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2018 2 LDK!
2 f 1 7.89 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
3 f 1 8.00 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/3798/17 , 2018 2 LDK!
4 f 1 8.03 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz 2 LDK!
5 f 1 8.04 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U18 SK -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2018 3 LDK!
6 f 1 8.12 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 03 U18 ZP -- ŚLIWKA Irena B.D. , Z/2017/17 , 2019 2 LDK!
7 f 1 8.28 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK!
8 f 1 8.29 CHOJNACKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1019/17 2019 3 LDK!
200 m K
1 s 1 33.22 DUTKIEWICZ Weronika UKS Wyspiański Szubin 07 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/2308/18 2019 BEZ LDK!
2 s 1 33.48 CZUBASZEK Cecylia GKS Olimpia Grudziądz 08 U12 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/3883/18 2018 BEZ LDK!
3 s 1 33.90 MROTEK Marta UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- KARNAS Kinga BEZ
4 s 1 33.95 BORKOWSKA Anna GKS Olimpia Grudziądz 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał BEZ LDK!
5 s 1 34.84 DĘBEK Zuzanna OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał LDK!
6 s 1 34.94 BATURO Nina OLA Kujawsko-pomorskie 10 U12 KP -- DEJEWSKI Michał LDK!
7 s 1 35.48 CHOLEWIŃSKA Amelia BOSiR Barcin 07 U14 KP -- B.D.
8 s 1 35.94 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 08 U12 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2018 LDK!
9 s 1 36.08 BUJALSKA Nina LKS Vectra Włocławek 09 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0598/18 2019 LDK!
10 s 1 36.79 DALASIŃSKA Kaja LKS Vectra Włocławek 10 U12 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr BEZ LDK!
11 s 1 37.98 FORGIEL Zofia BOSiR Barcin 09 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3932/18 2018
12 s 1 42.77 BUDA Łucja OLA Kujawsko-pomorskie 11 U12 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof LDK!
1 s 2 32.94 JANKOWSKA Kamila LKS Vectra Włocławek 07 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. LDK!
2 s 2 32.95 JANKOWSKA Marika UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/3124/18 2018 BEZ LDK!
3 s 2 33.23 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 07 U14 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5196/18 2018 BEZ LDK!
4 s 2 34.73 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek # 07 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek , Z/0589/19 , 2019 LDK!
5 s 2 35.84 GODEK Wiktoria UKS Wyspiański Szubin 07 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0989/19 2019 BEZ LDK!
6 s 2 37.38 GABRYCH Magdalena OLA Kujawsko-pomorskie 10 U12 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof LDK!
7 s 2 37.50 GRZESZCZAK Martyna LUKS Start Nakło 09 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona BEZ LDK!
8 s 2 37.95 ISBRANDT Nela LKS Vectra Włocławek 09 U12 KP -- ZRADA Piotr
9 s 2 41.67 GUNTOWSKA Wiktoria OLA Kujawsko-pomorskie 08 U12 KP -- ZRADA Piotr LDK!
10 s 2 42.54 IGNASIAK Hanna LUKS Start Nakło # 10 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin Z/1395/19 2019 LDK!
1 s 3 32.88 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 09 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3931/18 2018
2 s 3 33.12 KAŻMIERCZAK Kinga OLA Kujawsko-pomorskie 08 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz LDK!
3 s 3 33.67 KACZKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 07 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0567/18 2019 BEZ LDK!
4 s 3 34.78 JENDRZEJEWSKA Jagoda LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna JANKOWSKA Joanna Z/1379/19 2019 BEZ LDK!
5 s 3 35.25 KLECZEWSKA Patrycja LUKS Start Nakło 08 U12 KP -- JANKOWSKA Joanna JANKOWSKA Joanna Z/1382/19 2019 BEZ LDK!
6 s 3 36.63 KAROW Natasza UKS Czapla Białe Błota # 08 U12 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew Z/1067/19 2019 LDK!
7 s 3 37.89 KALWASIŃSKA Zofia OLA Kujawsko-pomorskie 08 U12 KP -- JETTER Piotr LDK!
8 s 3 39.69 JĘDRZEJEWSKA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 09 U12 KP -- KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina , Z/0335/19 , 2019 LDK!
9 s 3 40.93 KNITTER Lena OLA Kujawsko-pomorskie 09 U12 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof LDK!
10 s 3 44.53 KACPRZYK Nadia OLA Kujawsko-pomorskie 08 U12 KP -- B.D. LDK!
1 s 4 32.64 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 07 U14 KP -- B.D. Z/2920/16 2016 BEZ
2 s 4 32.65 MACIEJEWSKA Melania GKS Olimpia Grudziądz 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/4407/18 , 2018 BEZ LDK!
3 s 4 32.69 LISOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek 07 U14 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5204/18 2018 BEZ LDK!
4 s 4 34.20 KOSIŃSKA Paulina OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- JETTER Piotr LDK!
5 s 4 35.01 LEWANDOWSKA Olga BOSiR Barcin 08 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3926/18 2018
6 s 4 36.65 KWIATKOWSKA Olga GKS Olimpia Grudziądz 08 U12 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/5656/18 2018 BEZ LDK!
7 s 4 37.42 KOWALSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 08 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0538/18 2019 BEZ LDK!
8 s 4 37.55 MAĆKOWSKA Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 09 U12 KP -- KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina , Z/0328/19 , 2019 LDK!
9 s 4 41.05 KOSECKA Aleksandra OLA Kujawsko-pomorskie 11 U12 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof LDK!
10 s 4 42.87 KOŁODZIEJSKA Agata LKS Vectra Włocławek 09 U12 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr BEZ LDK!
1 s 5 32.25 MIKOŁAJCZAK Wiktoria GKS Olimpia Grudziądz # 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał LDK!
2 s 5 34.37 MARKUSZEWSKA Kornelia GKS Olimpia Grudziądz 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał LDK!
3 s 5 34.77 MECHUŁA Nadia OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- B.D. LDK!
4 s 5 35.22 NOWAK Monika UKS Wyspiański Szubin 08 U12 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/2306/18 2019 BEZ LDK!
5 s 5 35.25 MIZIUŁA Martyna UKS Wyspiański Szubin # 07 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz # , Z/1062/19 , 2019 LDK!
6 s 5 36.06 MANELSKA Weronika OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- WATKOWSKA Mirosława LDK!
7 s 5 36.33 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2019 BEZ LDK!
8 s 5 36.83 NOWAK Amelia LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz BEZ LDK!
9 s 5 37.25 MARKOWSKA Ida OLA Kujawsko-pomorskie 09 U12 KP -- KACZOCHA Alina LDK!
10 s 5 42.33 JASSEL Lena LUKS Start Nakło 08 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin
1 s 6 32.22 PIERNIK Julia OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał LDK!
2 s 6 32.84 PAWLIK Alicja OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał LDK!
3 s 6 32.97 SADOWSKA Hanna MKL Toruń 07 U14 KP -- MAKOWSKA Paulina BEZ
4 s 6 33.14 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło # 07 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna JANKOWSKA Joanna LDK!
5 s 6 33.99 PAWŁOWSKA Maja OLA Kujawsko-pomorskie 08 U12 KP -- B.D. LDK!
6 s 6 34.57 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 08 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2019 BEZ LDK!
7 s 6 37.26 RAFALSKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 09 U12 KP -- SZKOP Urszula LDK!
8 s 6 37.31 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 09 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3919/18 2018
9 s 6 39.58 RYBARCZYK Wiktoria LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna JANKOWSKA Joanna Z/1381/19 2019 BEZ LDK!
10 s 6 43.47 PLISZKA Maja OLA Kujawsko-pomorskie 09 U12 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof LDK!
11 s 6 45.46 PRZYBYŁOWSKA Liliana CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 09 U12 KP -- KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina , Z/0327/19 , 2019 LDK!
1 s 7 32.37 TURSKA Karina LKS Vectra Włocławek # 07 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
2 s 7 32.67 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota # 07 U14 KP -- KARNAS Zbigniew B.D. , Z/1051/19 , 2019 LDK!
3 s 7 33.82 SZYMBARA Natalia LKS Vectra Włocławek 08 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0595/19 2019 BEZ LDK!
4 s 7 33.87 ŚWIDER Amelia LKS Vectra Włocławek 08 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0591/19 2019 BEZ LDK!
5 s 7 34.43 SKOWRON Zuzanna LIUKS Kruszwica 08 U12 KP -- LUZAK Andrzej BEZ LDK!
6 s 7 35.03 SYTEK Zofia UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- B.D. BEZ
7 s 7 35.32 TYKARSKA Oliwia OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- ZRADA Piotr LDK!
8 s 7 37.54 SŁOMKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 09 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0579/18 2019 LDK!
9 s 7 38.14 SŁOMSKA Hanna OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- B.D. LDK!
1 s 8 32.44 WIELGOSZ Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/3141/18 2018 LDK!
2 s 8 35.03 WITKOWSKA Weronika OLA Kujawsko-pomorskie 09 U12 KP -- WATKOWSKA Mirosława LDK!
3 s 8 35.68 WOJCIECHOWSKA Weronika OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- WATKOWSKA Mirosława LDK!
4 s 8 37.05 WARMUZ Melania OLA Kujawsko-pomorskie 09 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LDK!
5 s 8 37.62 WAWRZYŃCZAK Maja OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- KARNAS Zbigniew LDK!
6 s 8 37.96 WNUK Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 09 U12 KP -- KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina , Z/0324/19 , 2019 LDK!
7 s 8 38.07 WAŁĘZA Marika UKS Cyprianka 09 U12 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr LDK!
8 s 8 39.11 WOJCIECHOWSKA Lena LKS Vectra Włocławek # 10 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
9 s 8 39.22 WOJCIECHOWSKA Kornelia OLA Kujawsko-pomorskie 09 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LDK!
1 s 9 32.86 ŻURAWSKA Angelika GKS Olimpia Grudziądz 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/4406/18 2018 LDK!
2 s 9 32.98 ZAREMBA Alicja UKS Czwórka Inowrocław 07 U14 KP -- BURZYŃSKI Piotr Z/2100/16 2016
3 s 9 33.53 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 08 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2018
4 s 9 34.85 WOJNAROWSKA Nadia OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- ZRADA Piotr LDK!
5 s 9 34.85 ZEHNER Iga GKS Olimpia Grudziądz 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał LDK!
6 s 9 36.12 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 10 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2019 BEZ LDK!
7 s 9 37.27 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 10 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0593/19 2019 BEZ LDK!
300 m K
1 s 1 40.50 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2018 2 LDK!
2 s 1 42.49 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U18 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2019 2 LDK!
3 s 1 43.25 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL III PASZTA Anna Z/3731/17 2018 2 LDK!
4 s 1 43.49 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2019 3 LDK!
5 s 1 45.84 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP IV CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek , Z/1240/17 , 2018 2 LDK!
6 s 1 47.39 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. B.D. Z/0073/17 2018 2 LDK!
1 s 2 42.90 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 2 LDK!
2 s 2 43.25 NOWAK Natalia UKS Technik Radom 04 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2018 2 LDK!
3 s 2 43.78 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 03 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/1627/17 , 2018 2 LDK!
4 s 2 45.43 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 03 U18 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0423/17 2018 3 LDK!
5 s 2 46.12 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP IV DZIUBA Jacek Z/2739/18 2018 3
6 s 2 46.66 MARTYNOWICZ Wiktoria MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/2821/16 , 2019 3 LDK!
1 s 3 42.41 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/0959/17 2018 2 LDK!
2 s 3 43.66 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2018 2 LDK!
3 s 3 45.42 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK IV WOŹNIAK Łukasz Z/0031/18 2019 3 LDK!
4 s 3 45.86 GUT Agata GKS Start Długołęka 04 U16 DS IV BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/1283/18 , 2019 4 LDK!
5 s 3 48.05 CHMIELEWSKA Gabriela BKL Bełchatów 03 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz # 4 LDK!
1 s 4 47.89 CZUBASZEK Weronika GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP V CZUBASZEK Jarosław DEJEWSKI Michał Z/3882/18 2018 BEZ LDK!
2 s 4 49.25 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 06 U14 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2018 5 LDK!
3 s 4 49.64 JANKOWSKA Angelika UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Kinga Z/3123/18 2018 BEZ LDK!
4 s 4 49.69 KRZEMIŃSKA Emilia LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/5205/18 2019 BEZ LDK!
5 s 4 50.11 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- B.D. Z/1044/19 2019
6 s 4 50.16 JABŁOŃSKA Maja MKL Toruń 06 U14 KP -- MAKOWSKA Paulina 5
7 s 4 53.91 KOLCZYŃSKA Julia OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP -- WATKOWSKA Mirosława LDK!
8 s 4 57.91 GAŁKA Małgorzata OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP -- B.D. LDK!
1 s 5 47.12 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP V DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław , Z/5655/18 , 2018 5 LDK!
2 s 5 47.94 PAWLAK Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/5128/18 2018 5
3 s 5 48.36 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP V KENSIK Jan Z/0351/18 2018 2 LDK!
4 s 5 52.90 KRZESIMOWSKA Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U14 KP -- KALINOWSKA Katarzyna # Z/0964/19 2019 LDK!
5 s 5 54.50 LISOWSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5203/18 2018 LDK!
1 s 6 46.81 SPYCHALSKA Agata UKS Wyspiański Szubin 06 U14 KP V STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0864/16 2019 4 LDK!
2 s 6 47.03 TĘŻYCKA Amelia LKS Vectra Włocławek # 06 U14 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/5323/18 2018 5 LDK!
3 s 6 48.63 WALERCZYK Amelia LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona BON-PANTKOWSKA Aldona Z/0558/18 2019 BEZ LDK!
4 s 6 49.49 WYLANDOWSKA Marta LIUKS Kruszwica 05 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/0802/18 2018 BEZ LDK!
6 s 6 57.43 SŁOMSKA Maria OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP -- B.D. LDK!
7 s 6 58.62 STAROŃ Maria UKS Wyspiański Szubin 06 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0866/16 2019 BEZ LDK!
8 s 6 61.58 ŻBIKOWSKA Weronika OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP -- WATKOWSKA Mirosława LDK!
600 m K
1 s 1 1:36.59 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U18 WP -- PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2018 2 LDK!
2 s 1 1:39.65 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/0946/18 2019 2
3 s 1 1:39.72 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK III ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2018 3 LDK!
4 s 1 1:40.83 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2019 2 LDK!
5 s 1 1:42.44 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2019 3 LDK!
6 s 1 1:43.39 MICHAŁOWSKA Zofia SKLA Sopot 04 U16 PM IV URBANEK Ryszard B.D. Z/1803/18 2019 3 LDK!
7 s 1 1:43.53 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL -- PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2018 3 LDK!
8 s 1 1:43.92 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1007/17 2018 2 LDK!
9 s 1 1:46.41 POSMYK Wiktoria UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD V MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka B.D. , Z/0757/19 , 2019 5 LDK!
10 s 1 1:46.45 MANTHEY Julia GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław B.D. Z/4318/17 2018 4 LDK!
11 s 1 1:46.88 WICHLIŃSKA Weronika LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4277/17 2019 3 LDK!
1 s 2 1:46.52 ULASZEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan GIERASIMCZYK Anna Z/2820/16 2019 3 LDK!
2 s 2 1:46.85 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1645/17 , 2018 4 LDK!
3 s 2 1:46.91 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 03 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/0149/17 2018 3 LDK!
4 s 2 1:47.13 GŁODOWSKA Aleksandra MUKS Płock 04 U16 MZ V MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0057/18 , 2018 3 LDK!
5 s 2 1:47.21 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz POLEWACZ Małgorzata Z/3463/17 2018 3 LDK!
6 s 2 1:47.22 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK -- SUGIER Maria Z/2336/17 2019 3 LDK!
7 s 2 1:47.84 PERYT Maja KLKS Juventa-Kobex Starachowice 04 U16 SK V KUBIEC Dawid # Z/5354/18 2018 4 LDK!
8 s 2 1:48.30 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 03 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1511/17 2018 3 LDK!
9 s 2 1:48.90 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2018 3 LDK!
10 s 2 1:49.43 WOJEWNIK Izabela UKS Technik Augustów 03 U18 PD -- SOWÓL Bogusław 4 LDK!
11 s 2 1:50.86 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz Z/0067/18 2019 3 LDK!
12 s 2 1:52.48 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2019 4 LDK!
13 s 2 1:54.30 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- WILCZEK Janusz WILCZEK Janusz , Z/4413/17 , 2019 3 LDK!
1 s 3 1:44.50 ŚWIĘTEK Aleksandra LKS Stal Mielec 04 U16 PK IV TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3669/17 , 2018 4 LDK!
2 s 3 1:45.18 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0274/18 2018 2 LDK!
3 s 3 1:46.31 ZDRZENICKA Julia MKP Myślibórz 04 U16 ZP V CIELECKI Zbigniew Z/1706/18 2019 3 LDK!
4 s 3 1:47.12 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów # 04 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/0894/19 , 2019 4 LDK!
5 s 3 1:47.13 URBAN Aleksandra WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3271/17 2018 3 LDK!
6 s 3 1:47.62 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 04 U16 LD V MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2019 5 LDK!
7 s 3 1:48.40 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0491/17 2019 4 LDK!
8 s 3 1:52.48 PIEKARSKA Julita UKS Technik Augustów 04 U16 PD -- SOWÓL Bogusław 4 LDK!
9 s 3 1:52.50 DUCKA Aleksandra MKST Astra Nowa Sól 04 U16 LB -- CEGIEŁKA Grzegorz BIESIADA Ryszard , Z/0805/18 , 2019 3 LDK!
10 s 3 1:57.24 TKACZ Paulina MKS Piast Głogów 03 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/3482/17 2018 BEZ LDK!
11 s 3 2:02.49 CHUDY Julia MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/1852/18 2018 5 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:04.57 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03 U18 PD -- GRYGORUK Andrzej KALINOWSKI Paweł SACHARCZUK Roman , Z/0431/18 , 2019 2 LDK!
2 s 1 3:04.82 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2019 2 LDK!
3 s 1 3:05.11 KUŻNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/4125/17 2018 2 LDK!
4 s 1 3:11.16 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM -- B.D. B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2019 3 LDK!
5 s 1 3:16.27 BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 03 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/0686/17 2018 2 LDK!
6 s 1 3:17.04 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 04 U16 LB IV BIESIADA Ryszard Z/0804/18 2019 4 LDK!
7 s 1 3:17.28 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP IV RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1853/18 , 2018 4 LDK!
8 s 1 3:18.30 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2019 4 LDK!
9 s 1 3:19.74 CHMURZYŃSKA Oliwia SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard B.D. Z/4774/17 2018 3 LDK!
10 s 1 3:20.08 LESKA Antonina BKL Bełchatów 04 U16 LD IV SKARBA Andrzej RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
11 s 1 3:24.41 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V SUGIER Maria Z/0316/18 2019 3 LDK!
12 s 1 3:30.98 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 04 U16 MA V GOLEC Bartłomiej Z/0085/18 2018 4 LDK!
13 s 1 3:33.30 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP -- SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2018 5 LDK!
14 s 1 3:49.85 GASIŃSKA Martyna LUKS Boguszyce 04 U16 LD -- MAJCHER Elżbieta Z/1432/18 2019 BEZ LDK!
  s 1 DNF KOSMALA Natalia UKS Barnim Goleniów # 04 U16 ZP -- HANUSZKIEWICZ Monika GOŁĘBIOWSKI Michał , Z/1523/18 , 2019 4 LDK!
1 s 2 3:07.54 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 03 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2018 2 LDK!
2 s 2 3:10.43 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2018 4 LDK!
3 s 2 3:10.77 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2019 3 LDK!
4 s 2 3:12.18 BARSZCZ Alicja LUKS Serock 04 U16 KP III SCHULZ Stanisław B.D. Z/2671/15 2019 3 LDK!
5 s 2 3:12.49 WIŚNIEWSKA Aleksandra SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS III GOLEC Dominik Z/4930/18 2019 BEZ LDK!
6 s 2 3:16.07 MAZUR Wiktoria MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna Z/0290/17 2018 3 LDK!
7 s 2 3:16.72 SEREK Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej Z/5229/18 2018 5 LDK!
8 s 2 3:19.73 RZYMCZYK Natalia UKS Barnim Goleniów 04 U16 ZP IV B.D. SZWARC Sławomir Z/1566/18 2019 4 LDK!
9 s 2 3:24.27 SUPRANOWICZ Patrycja KS Podlasie Białystok 04 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1823/18 , 2019 5 LDK!
10 s 2 3:28.57 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2018 4 LDK!
11 s 2 3:31.08 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK V SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3619/17 , 2018 4 LDK!
12 s 2 3:31.32 ORYL Weronika SKLA Sopot 04 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0024/18 2019 5 LDK!
13 s 2 3:34.32 WAŁACH Emilia AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/2122/18 , 2018 4 LDK!
14 s 2 3:34.68 SKOWROŃSKA Kornelia UKS Technik Augustów 03 U18 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0520/16 , 2019 BEZ LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 e 1 9.38 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04 U16 SK -- SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0148/17 2019 2 LDK!
2 e 1 9.60 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0727/17 2018 2 LDK!
3 e 1 9.67 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata # Z/2888/15 2019 2 LDK!
4 e 1 9.84 TYLAK Martyna ULKS Muflon Bielawa 03 U18 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław Z/0839/17 2019 3 LDK!
5 e 1 10.18 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2018 2 LDK!
6 e 1 10.21 KOŁODZIEJCZUK Maria BKL Bełchatów 04 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
7 e 1 11.27 STĘPIEŃ Wiktoria KL Iskra Białogard 03 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz , Z/2199/17 , 2018 5 LDK!
8 e 1 14.62 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- B.D. Z/4012/17 2018 4
1 e 2 9.49 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3619/16 2019 2 LDK!
2 e 2 9.52 SZCZĘSNA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ -- KOŁODZIEJCZYK Karolina BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2019 2 LDK!
3 e 2 9.68 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2018 2 LDK!
4 e 2 9.84 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK -- SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2019 2 LDK!
5 e 2 10.02 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2018 3 LDK!
6 e 2 10.47 HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM -- HERING Mateusz B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz Z/0076/17 2019 4 LDK!
7 e 2 10.61 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2019 2 LDK!
8 e 2 12.34 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4923/18 2019 5 LDK!
1 f 1 9.28 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04 U16 SK -- SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0148/17 2019 2 LDK!
2 f 1 9.40 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0727/17 2018 2 LDK!
3 f 1 9.43 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3619/16 2019 2 LDK!
4 f 1 9.44 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2018 2 LDK!
5 f 1 9.54 SZCZĘSNA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ -- KOŁODZIEJCZYK Karolina BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2019 2 LDK!
6 f 1 9.70 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata # Z/2888/15 2019 2 LDK!
7 f 1 9.71 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK -- SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2019 2 LDK!
8 f 1 9.73 TYLAK Martyna ULKS Muflon Bielawa 03 U18 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław Z/0839/17 2019 3 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.64 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ II SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2018 2 LDK!
2 f 1 1.61 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP III KARNAS Zbigniew Z/2588/16 2018 3 LDK!
3 f 1 1.58 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP III DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2018 3 LDK!
4 f 1 1.55 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U18 PM III TARGAŃSKI Marcin KOPEĆ Bernadeta B.D. , Z/0038/16 , 2019 3 LDK!
5 f 1 1.50 KACZMAREK Wiktoria BKL Bełchatów 03 U18 LD IV MANTYK Łukasz 4 LDK!
6 f 1 1.50 MADEJ Katarzyna PLKS Gwda Piła 03 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/2673/17 , 2018 4 LDK!
7 f 1 1.50 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2018 2 LDK!
8 f 1 1.50 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/1489/18 2019 4 LDK!
9 f 1 1.50 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 03 U18 SL IV SITARSKI Michał Z/0752/17 2019 3 LDK!
10 f 1 1.40 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 04 U16 PK V TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3667/17 2018 4 LDK!
11 f 1 1.35 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0260/17 , 2019 2 LDK!
12 f 1 1.35 GRABOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB -- SASKA Tomasz Z/5301/18 2019 BEZ LDK!
13 f 1 1.30 BIAŁASZ Klaudia MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4931/18 2018 5 LDK!
13 f 1 1.30 TABJAN Matylda MKS Kusy Szczecin 04 U16 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/5419/18 , 2018 4 LDK!
  f 1 NM TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2018 3 LDK!
1 f 2 1.53 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP IV KALINOWSKA Katarzyna Z/0587/18 2018 4 LDK!
2 f 2 1.45 TALAŚKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP IV KOZŁOWSKI Krzysztof KOZŁOWSKI Krzysztof , Z/2105/16 , 2018 5 LDK!
3 f 2 1.45 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 06 U14 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2019 BEZ LDK!
4 f 2 1.45 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 06 U14 KP IV DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/3887/18 2018 BEZ LDK!
4 f 2 1.45 WIŚNIEWSKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0352/18 2018 5
6 f 2 1.40 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP V B.D. Z/1044/19 2019
7 f 2 1.35 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudziądz 06 U14 KP -- DEJEWSKI Michał # Z/4410/18 2018
8 f 2 1.30 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0122/18 2019 BEZ LDK!
9 f 2 1.30 MOSKWA Weronika UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/1046/19 2019 BEZ LDK!
10 f 2 1.30 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 05 U16 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5585/18 , 2018 BEZ LDK!
11 f 2 1.25 NOWAK Weronika UKS Wyspiański Szubin 05 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0764/17 2019 BEZ LDK!
12 f 2 1.25 KUKUCZKA Aleksandra LIUKS Kruszwica 06 U14 KP -- B.D. Z/0796/18 2018 BEZ LDK!
13 f 2 1.20 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 05 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/5160/18 2018 5
13 f 2 1.20 TALASKA Aleksandra OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof LDK!
15 f 2 1.15 URBAŃSKA Martyna UKS Cyprianka 05 U16 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5594/18 , 2018 BEZ LDK!
  f 2 NM WARMUZ Kinga LIUKS Kruszwica # 06 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/0800/18 2018 BEZ LDK!
  f 2 NM WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
W dal K
1 f 1 5.22 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2019 2 LDK!
2 f 1 5.18 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS III KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2018 3 LDK!
3 f 1 5.07 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U18 PD IV DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2018 3 LDK!
4 f 1 5.01 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03 U18 WP IV RATAJCZAK Maciej Z/5696/15 2018 2 LDK!
5 f 1 4.96 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U18 SL IV SITARSKI Michał Z/3624/16 2019 3 LDK!
6 f 1 4.91 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2018 4 LDK!
7 f 1 4.85 URBANOWICZ Kaja LUKS Start Nakło 03 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin B.D. Z/1330/16 2018 3 LDK!
8 f 1 4.84 KUBALA Amelia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM IV POGORZELSKA Marta PROKOP Wojciech , Z/2982/17 , 2019 4 LDK!
9 f 1 4.75 KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 03 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2605/16 2018 3 LDK!
10 f 1 4.74 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK -- SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2019 2 LDK!
11 f 1 4.63 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 04 U16 SK V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2018 4 LDK!
12 f 1 4.60 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP V PIERÓG Paweł # Z/1394/18 2019 4 LDK!
13 f 1 4.55 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0729/17 2018 3 LDK!
14 f 1 4.27 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3311/17 2018 3
15 f 1 3.95 PIRÓG Aleksandra MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- MAZUREK Marek Z/4932/18 2018 BEZ LDK!
16 f 1 3.30 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.81 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 05 U16 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr Z/4890/18 2018 BEZ LDK!
2 f 1 4.72 ORZECHOWSKA Noemi UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- KARNAS Grażyna KARNAS Kinga Z/3131/18 2018 BEZ LDK!
3 f 1 4.66 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 06 U14 KP -- MORITZ Rafał MORITZ Rafał , Z/3924/18 , 2018 5 LDK!
4 f 1 4.36 MACINA Julia BOSiR Barcin 06 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3925/18 2018 BEZ
5 f 1 4.33 URBAŃSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- KENSIK Jan 4 LDK!
6 f 1 4.19 ŻAKOWIECKA Vanessa LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna B.D. Z/0714/18 2019 BEZ LDK!
7 f 1 4.11 SZURKIEWICZ Monika UKS Wyspiański Szubin 06 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3559/18 2019 BEZ LDK!
8 f 1 4.09 SALA Malwina GKS Olimpia Grudziądz 06 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/3889/18 , 2018 BEZ LDK!
9 f 1 4.06 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin BEZ LDK!
10 f 1 4.01 PIĄTKOWSKA Weronika OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP -- WATKOWSKA Mirosława LDK!
11 f 1 3.98 PAWLAK Adrianna UKS Wyspiański Szubin 05 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3557/18 2019 BEZ LDK!
12 f 1 3.94 PAWLAK Julia OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP -- B.D. LDK!
13 f 1 3.90 SKONIECZNA Rozalia GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -- B.D. B.D. BEZ LDK!
14 f 1 3.80 SZTUBIŃSKA Marta LUKS Start Nakło 05 U16 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona BON-PANTKOWSKA Aldona BEZ LDK!
15 f 1 3.55 LEHMANN Alicja OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP -- KARNAS Kinga B.D. LDK!
16 f 1 3.49 KRAWCZYK Maja MKL Toruń 06 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/2924/16 2016 BEZ LDK!
17 f 1 3.47 SKIERSKA Zuzanna OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP -- B.D. LDK!
60 m M
1 s 1 7.94 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2019 BEZ LDK!
2 s 1 8.13 BŁASZCZYK Hubert OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP -- B.D. LDK!
3 s 1 8.60 DUDA Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP -- STEFAŃSKA Malwina KACZOCHA Alina # Z/0098/16 2018 BEZ LDK!
4 s 1 8.61 JANICKI Łukasz OLA Kujawsko-pomorskie 04 U16 KP -- B.D. LDK!
5 s 1 8.73 KOSIAK Jakub LIUKS Kruszwica 06 U14 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej Z/3890/18 2018 BEZ LDK!
6 s 1 9.51 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2018 BEZ LDK!
7 s 1 10.59 PRACA Szymon OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP --
1 s 2 8.20 RADOŃ Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 06 U14 KP -- KACZOCHA Alina B.D. , Z/0586/19 , 2019 LDK!
2 s 2 8.42 MAJEWSKI Konrad OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP -- WATKOWSKA Mirosława LDK!
3 s 2 8.50 LACH Radosław MKL Toruń 06 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna BEZ
4 s 2 8.55 KOZYRA Szymon OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan LDK!
5 s 2 8.80 KUCHARSKI Kacper BOSiR Barcin 05 U16 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3929/18 , 2018 BEZ LDK!
6 s 2 8.94 MADAJSKI Jakub LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0576/18 2019 BEZ LDK!
7 s 2 9.72 BELICA Gracjan LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/3812/18 2019 BEZ LDK!
1 s 3 8.35 STRUŻYŃSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan Z/0525/19 2019 LDK!
2 s 3 9.15 NOWAK Antoni UKS Wyspiański Szubin 06 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/0771/17 2019 BEZ
3 s 3 9.21 POLASZEWSKI Konrad LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1392/19 2019 BEZ LDK!
4 s 3 9.35 PIŁAT Jan UKS Cyprianka 06 U14 KP -- JETTER Piotr
1 e 1 7.16 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2018 3 LDK!
2 e 1 7.39 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -- HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1076/17 , 2018 2 LDK!
3 e 1 7.48 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2019 4 LDK!
4 e 1 7.50 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2750/16 2018 2 LDK!
5 e 1 7.53 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1565/17 , 2018 3 LDK!
6 e 1 7.63 PIEKOSZEWSKI Dominik LKS Lubawa 03 U18 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0480/17 2018 3 LDK!
7 e 1 7.64 PŁOSZAJSKI Norbert MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- HOFFMAN Wioletta WISZ Dariusz , Z/1030/18 , 2019 4 LDK!
8 e 1 7.75 PYSZKA Patryk KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- B.D. WALCZAK Mariusz GELO Krystyna , Z/1540/16 , 2019 5 LDK!
1 e 2 7.39 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2019 3 LDK!
2 e 2 7.51 BRUTKOWSKI Krystian KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/5065/18 2018 4 LDK!
3 e 2 7.59 KOWALSKI Kacper MKS Kusy Szczecin 03 U18 ZP -- ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena B.D. Z/2015/17 2018 3 LDK!
4 e 2 7.60 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2018 4 LDK!
5 e 2 7.63 KOCOŃ Damian RKS Łódź 03 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz JASZCZAK Stanisław Z/0751/17 2018 4 LDK!
6 e 2 7.64 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka Z/0656/17 2018 4 LDK!
7 e 2 7.70 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2018 5 LDK!
8 e 2 7.82 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0273/18 2018 4 LDK!
1 f 1 7.23 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2018 3 LDK!
2 f 1 7.32 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2019 3 LDK!
3 f 1 7.40 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -- HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1076/17 , 2018 2 LDK!
4 f 1 7.43 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2750/16 2018 2 LDK!
5 f 1 7.46 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1565/17 , 2018 3 LDK!
6 f 1 7.53 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2019 4 LDK!
7 f 1 7.60 KOWALSKI Kacper MKS Kusy Szczecin 03 U18 ZP -- ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena B.D. Z/2015/17 2018 3 LDK!
8 f 1 7.63 BRUTKOWSKI Krystian KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/5065/18 2018 4 LDK!
200 m M
1 s 1 30.55 FILBRAND Michał OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- B.D. LDK!
2 s 1 31.24 BEMBNISTA Dawid LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna JANKOWSKA Joanna # Z/1377/19 2019 LDK!
3 s 1 33.25 ARUNASI Uba OLA Kujawsko-pomorskie 08 U12 KP -- KARNAS Zbigniew LDK!
4 s 1 36.14 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 10 U12 KP -- MAKOWSKA Paulina BEZ
5 s 1 36.34 DANELSKI Maciej UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3289/18 2018
6 s 1 37.08 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 08 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2018
7 s 1 37.14 DIETRICH Marcel OLA Kujawsko-pomorskie 09 U12 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof LDK!
8 s 1 37.33 CICHOWICZ Filip UKS Czapla Białe Błota 08 U12 KP -- KARNAS Grażyna KARNAS Zbigniew B.D. KARNAS Zbigniew Z/3118/18 2018 LDK!
9 s 1 37.39 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin # 10 U12 KP -- LUZAK Andrzej LDK!
10 s 1 40.18 PISZCZEK Kacper LUKS Start Nakło # 07 U14 KP --
11 s 1 43.38 BASA Mateusz LIUKS Kruszwica 07 U14 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej Z/0788/18 2018 LDK!
1 s 2 32.01 GRABEK Iwo MKL Toruń 08 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/0584/18 2018 BEZ
2 s 2 32.61 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 08 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3915/18 2018 BEZ
3 s 2 33.01 KALINOWSKI Filip OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał LDK!
4 s 2 33.19 WOJTAŚ Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3287/18 2018 LDK!
5 s 2 33.59 GORZYCKI Igor OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- B.D. LDK!
6 s 2 34.04 GRACZKOWSKI Filip OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP --
7 s 2 35.41 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/3121/18 2018 BEZ LDK!
8 s 2 35.69 JARANOWSKI Cyprian OLA Kujawsko-pomorskie 08 U12 KP --
9 s 2 36.39 JEŹDZIKOWSKI Adam UKS Czapla Białe Błota 08 U12 KP -- B.D. Z/3125/18 2018 LDK!
10 s 2 37.17 RADAJEWSKI Dawid LUKS Start Nakło 08 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin
11 s 2 37.52 GÓRTATOWSKI Marcel OLA Kujawsko-pomorskie 09 U12 KP -- WATKOWSKA Mirosława LDK!
12 s 2 38.15 JANKOWSKI Maksymilian LUKS Start Nakło 11 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1396/19 2019 BEZ LDK!
1 s 3 32.21 LIS Michał LKS Vectra Włocławek 07 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0573/18 2019 BEZ LDK!
2 s 3 33.05 WIERZEWSKI Antoni LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna BEZ LDK!
3 s 3 35.06 KOSECKI Wojciech CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 09 U12 KP -- KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina , Z/0332/19 , 2019 LDK!
4 s 3 35.56 KARNIA Ksawery GKS Olimpia Grudziądz 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał Z/4607/17 2018 BEZ LDK!
5 s 3 35.66 KWIATKOWSKI Aleksander OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
6 s 3 36.11 KARWACKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 08 U12 KP -- KARNAS Zbigniew B.D. , Z/1043/19 , 2019 LDK!
7 s 3 37.98 SZCZEPANIAK Mikołaj LUKS Start Nakło 09 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin BEZ
8 s 3 39.19 KOSSMANN Filip LUKS Start Nakło 08 U12 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona BON-PANTKOWSKA Aldona Z/0550/18 2019 LDK!
9 s 3 41.06 KUCZMA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 09 U12 KP -- KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina , Z/0330/19 , 2019 LDK!
  s 3 DNF WIERZEWSKI Antoni LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna BEZ LDK!
1 s 4 31.35 CERSKI Wiktor GKS Olimpia Grudziądz 08 U12 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/3884/18 2018 BEZ LDK!
2 s 4 32.48 ŁYZIŃSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 08 U12 KP -- SZKOP Urszula ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
3 s 4 33.11 ORLIŃSKI Tymoteusz LKS Vectra Włocławek # 07 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0590/19 2019 LDK!
4 s 4 33.62 PALUSZAK Oliwier LIUKS Kruszwica 08 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3893/18 2018 BEZ LDK!
5 s 4 34.29 NOWAKOWSKI Marcel UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3129/18 2018 BEZ
6 s 4 34.35 LIS Mikołaj LKS Vectra Włocławek 09 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/18 2019 BEZ LDK!
7 s 4 36.03 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 08 U12 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona BON-PANTKOWSKA Aldona Z/0549/18 2019 LDK!
8 s 4 36.50 MARCHEWKA Adrian OLA Kujawsko-pomorskie 09 U12 KP -- ZRADA Piotr LDK!
9 s 4 37.30 MAJEWSKI Filip LKS Vectra Włocławek # 08 U12 KP -- B.D. B.D. , Z/0815/19 , 2019 LDK!
10 s 4 40.43 MICHALAK Tymoteusz LUKS Start Nakło # 11 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/1375/19 2019 LDK!
11 s 4 42.42 MADAJ Adam OLA Kujawsko-pomorskie 10 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin LDK!
1 s 5 31.36 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 07 U14 KP -- KENSIK Jan BEZ LDK!
2 s 5 32.30 RADKE Oskar UKS Wyspiański Szubin 07 U14 KP -- B.D. STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz , Z/0766/17 , 2019 BEZ LDK!
3 s 5 32.41 REETZ Szymon GKS Olimpia Grudziądz # 07 U14 KP -- CZUBASZEK Jarosław LDK!
4 s 5 32.94 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 07 U14 KP -- MORITZ Rafał BEZ LDK!
5 s 5 33.00 SOBCZAK Maciej UKS Wyspiański Szubin 07 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/0765/17 2019 BEZ
6 s 5 33.79 PIERZYŃSKI Alan UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3133/18 2018 BEZ
7 s 5 34.90 PILCH Dawid UKS Czapla Białe Błota 08 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/3134/18 2018 BEZ
8 s 5 35.82 SADOWSKI Oliwier OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- JETTER Piotr LDK!
9 s 5 36.86 STOSIK Oliwier OLA Kujawsko-pomorskie 09 U12 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof LDK!
10 s 5 37.27 STEJUK Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 09 U12 KP -- KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina , Z/0326/19 , 2019 LDK!
1 s 6 30.46 WESOŁOWSKI Emil UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew Z/3140/18 2018 BEZ LDK!
2 s 6 30.60 WOŁK-WOŁKOW Bartosz LKS Vectra Włocławek 07 U14 KP -- ZRADA Piotr Z/5199/18 2018 BEZ LDK!
3 s 6 31.79 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 07 U14 KP -- B.D. BEZ LDK!
4 s 6 32.29 SZNAJDER Nikolas UKS Cyprianka # 07 U14 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr LDK!
5 s 6 33.27 WIERZCHOWSKI Dawid GKS Olimpia Grudziądz 07 U14 KP -- B.D. BEZ
6 s 6 33.88 WEKWEJT Dawid LIUKS Kruszwica 09 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3892/18 2018 LDK!
7 s 6 34.69 ŻURAWSKI Jakub LIUKS Kruszwica 09 U12 KP -- LUZAK Andrzej LDK!
8 s 6 36.74 WIECHETEK Szymon OLA Kujawsko-pomorskie 08 U12 KP -- KARNAS Zbigniew LDK!
9 s 6 37.57 SUWAŁA Jakub OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- B.D. LDK!
10 s 6 37.67 SZTURO Ksawery CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 09 U12 KP -- KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina , Z/0325/19 , 2019 LDK!
11 s 6 36.41 WOŹNIAK Borys CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 09 U12 KP -- KACZOCHA Alina KACZOCHA Alina , Z/0323/19 , 2019 LDK!
300 m M
1 s 1 36.68 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2018 2 LDK!
2 s 1 37.48 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2970/17 , 2019 2 LDK!
3 s 1 39.15 KORCZOWSKI Max CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/0892/17 2018 3 LDK!
4 s 1 39.99 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 04 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/4695/17 2019 3 LDK!
  s 1 DQ FIGURA Gracjan LUKS MGOKSiR Korfantów # 03 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1218/17 , 2019 2 LDK!
1 s 2 38.49 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -- HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan , Z/2303/17 , 2018 2 LDK!
2 s 2 38.67 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA III KUKLA Rafał Z/2966/18 2018 3 LDK!
3 s 2 39.23 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/3639/17 , 2018 4 LDK!
4 s 2 39.58 KAŹMIERSKI Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/2135/16 2018 4 LDK!
5 s 2 40.71 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. , Z/4126/17 , 2019 4 LDK!
1 s 3 37.36 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2018 2 LDK!
2 s 3 38.53 MALSKI Aleks MKS Kusy Szczecin 03 U18 ZP -- ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena B.D. Z/2029/17 2018 3 LDK!
3 s 3 38.60 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2018 2 LDK!
4 s 3 38.81 SZAJNER Wojciech RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/5753/18 2018 3 LDK!
  s 3 DQ NESKA Bartłomiej KKL Kielce 03 U18 SK -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/0158/17 2018 5 LDK!
1 s 4 43.37 CZERWIŃSKI Oskar LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0588/19 2019 BEZ LDK!
2 s 4 43.81 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota # 05 U16 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew Z/1069/19 2019 LDK!
3 s 4 44.10 JABŁOŃSKI Piotr OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP -- B.D. LDK!
4 s 4 44.35 CICHOWICZ Kamil UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/3119/18 2018 BEZ LDK!
5 s 4 44.47 GUZEK Miłosz UKS Wyspiański Szubin 05 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3879/18 2019 BEZ LDK!
6 s 4 48.19 BORKOWSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 06 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał LDK!
7 s 4 49.06 GŁOWACKI Maciej LKS Vectra Włocławek # 05 U16 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr LDK!
1 s 5 43.37 MROCZKA Jakub OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP -- ZRADA Piotr ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
2 s 5 45.78 KOŃCZAL Dawid LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna JANKOWSKI Marcin , Z/0120/18 , 2019 BEZ LDK!
3 s 5 48.54 LEWANDOWSKI Paweł LUKS Start Nakło 05 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/1328/16 2019 LDK!
4 s 5 51.27 JASIŃSKI Kamil OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP -- WATKOWSKA Mirosława LDK!
5 s 5 51.37 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 06 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel BEZ
6 s 5 55.39 KOLCZYŃSKI Jan OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP -- WATKOWSKA Mirosława LDK!
7 s 5 58.24 OCZKOŚ Kacper OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan LDK!
8 s 5 59.10 KACZMAREK Mikołaj BOSiR Barcin 06 U14 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3930/18 , 2018 BEZ LDK!
1 s 6 41.68 TOMASZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/5226/18 2018 BEZ
2 s 6 42.25 TOBOLSKI Konrad GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP V DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław , Z/3888/18 , 2018 BEZ LDK!
3 s 6 42.68 SZYMCZAK Maciej LIUKS Kruszwica 05 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/3891/18 2018 5 LDK!
4 s 6 43.64 ZASADA Wiktor LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/5322/18 2019 BEZ LDK!
5 s 6 44.91 RYBKA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP -- STEFAŃSKA Malwina # Z/5653/18 2018 BEZ
6 s 6 60.17 ŻURAŃSKI Tomasz OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP -- B.D. LDK!
7 s 6 60.55 WALKIEWICZ Cyprian UKS Wyspiański Szubin 06 U14 KP -- STAROŃ Tomasz B.D. STAROŃ Tomasz Z/0773/17 2019 BEZ LDK!
600 m M
1 s 1 1:30.00 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata PODOLAK Kazimierz , Z/1096/17 , 2018 2 LDK!
2 s 1 1:30.49 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2019 2 LDK!
3 s 1 1:33.04 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 04 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2018 3 LDK!
4 s 1 1:33.49 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 05 U16 LB IV PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2019 4 LDK!
5 s 1 1:33.92 MAŁECKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1028/17 2019 3 LDK!
6 s 1 1:37.28 GĘBCZYK Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0386/17 , 2018 3 LDK!
7 s 1 1:38.87 BALEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1443/17 , 2019 4 LDK!
8 s 1 1:49.45 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0936/18 2019 4 LDK!
  s 1 DNF GRABARCZYK Aleksander WMLKS Pomorze Stargard # 04 U16 ZP -- B.D. Z/1608/18 2019 3 LDK!
1 s 2 1:27.04 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 03 U18 ZP -- WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał , Z/4639/17 , 2018 3 LDK!
2 s 2 1:30.64 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3696/18 2018 3 LDK!
3 s 2 1:33.39 KAJDAN Hubert LUKS Orkan Września 04 U16 WP IV PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/2364/17 2018 3 LDK!
4 s 2 1:35.07 SZPANELEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 04 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0712/19 , 2019 3 LDK!
5 s 2 1:37.23 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2018 3 LDK!
6 s 2 1:37.91 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2019 4 LDK!
7 s 2 1:38.36 ZWIRKOWSKI Aleksander OLA Lubelskie 03 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał LDK!
8 s 2 1:40.44 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/4764/18 2019 5 LDK!
9 s 2 1:50.75 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2019 4 LDK!
1 s 3 1:27.40 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0254/17 2018 2 LDK!
2 s 3 1:29.98 BAKA Jakub SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/1344/17 2019 3 LDK!
3 s 3 1:29.99 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2018 2 LDK!
4 s 3 1:31.16 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- GIZA Maciej Z/1673/18 2018 3 LDK!
5 s 3 1:32.06 KABATA Filip PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4078/17 2018 3 LDK!
6 s 3 1:32.16 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/0965/17 2018 4 LDK!
7 s 3 1:36.00 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK V SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2215/18 2018 BEZ LDK!
1000 m M
1 s 1 2:40.87 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1831/18 2018 3 LDK!
2 s 1 2:41.48 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/2475/17 2019 2 LDK!
3 s 1 2:41.70 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/1180/17 2018 2
4 s 1 2:44.54 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2019 3 LDK!
5 s 1 2:44.62 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U18 PK -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/1745/17 2018 2 LDK!
6 s 1 2:45.27 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard B.D. Z/0210/17 2019 2 LDK!
7 s 1 2:45.35 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/3933/17 2018 2 LDK!
8 s 1 2:47.24 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2019 3 LDK!
9 s 1 2:49.00 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/0958/17 2018 3 LDK!
10 s 1 2:49.26 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0271/18 2018 3 LDK!
11 s 1 2:52.50 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2018 5 LDK!
12 s 1 2:52.78 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2018 3 LDK!
13 s 1 2:54.43 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3067/16 2018 3 LDK!
14 s 1 2:59.84 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP V PODLEŚNY Jan GIERASIMCZYK Anna Z/2477/17 2019 3 LDK!
15 s 1 3:11.27 KOWALCZYK Dominik UKS Technik Augustów 04 U16 PD -- SOWÓL Bogusław BEZ LDK!
1 s 2 2:40.86 RAK Filip LUKS Podium Kup 03 U18 OP -- DZIUBA Jacek OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek Z/3466/16 2018 3 LDK!
2 s 2 2:42.94 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów # 03 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/1098/17 , 2019 2 LDK!
3 s 2 2:47.77 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2018 4 LDK!
4 s 2 2:47.78 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2018 5 LDK!
5 s 2 2:54.82 HERNIK Kajetan UKS Młodzik Warszawa 04 U16 MZ V B.D. RONEK-GLIWA Aneta RĄCZKA Paweł , Z/2866/17 , 2018 5 LDK!
6 s 2 3:04.64 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/0664/17 , 2018 4 LDK!
7 s 2 3:07.06 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 04 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2018 5 LDK!
8 s 2 3:11.78 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/0629/18 2019 5 LDK!
9 s 2 3:12.94 DĄBRÓWKA Wiktor UKS Czempion Bełchatów # 04 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/0893/19 , 2019 5 LDK!
10 s 2 3:14.63 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 03 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/2480/18 2018 5 LDK!
11 s 2 3:18.40 SKOWRON Dawid KKL Kielce 03 U18 SK -- B.D. Z/5512/18 2018 BEZ LDK!
12 s 2 3:18.48 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0827/17 2018 5 LDK!
13 s 2 3:31.20 OLSZEWSKI Kacper RKS Łódź # 03 U18 LD -- KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik , Z/0699/19 , 2019 LDK!
60 m pł M Mł M
1 e 1 8.71 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/3334/17 , 2018 2 LDK!
2 e 1 9.03 NOGA Oskar GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- B.D. DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/3629/17 , 2018 3 LDK!
3 e 1 9.06 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0720/17 2018 2 LDK!
4 e 1 9.15 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2018 3 LDK!
5 e 1 9.38 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2019 3
6 e 1 9.39 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2018 3 LDK!
7 e 1 9.41 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 3 LDK!
1 e 2 8.77 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK!
2 e 2 8.78 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2018 4 LDK!
3 e 2 8.80 BABULA Maciej UKS-MOS Opole 03 U18 OP -- ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2018 2
4 e 2 9.24 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1226/18 2019 3 LDK!
5 e 2 9.28 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2018 2 LDK!
6 e 2 9.72 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1433/17 , 2018 3 LDK!
7 e 2 10.26 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka Z/4394/17 2018 5 LDK!
1 f 1 8.56 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/3334/17 , 2018 2 LDK!
2 f 1 8.72 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2018 4 LDK!
3 f 1 8.77 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0720/17 2018 2 LDK!
4 f 1 8.78 BABULA Maciej UKS-MOS Opole 03 U18 OP -- ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2018 2
5 f 1 8.91 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK!
6 f 1 9.00 NOGA Oskar GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- B.D. DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/3629/17 , 2018 3 LDK!
7 f 1 9.15 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2018 3 LDK!
8 f 1 9.29 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1226/18 2019 3 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.96 KOWALSKI Bartosz LUKS Orkan Września 03 U18 WP II CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław Z/0412/17 2018 3 LDK!
2 f 1 1.91 ROZUMKIEWICZ Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/4291/18 2019 3 LDK!
3 f 1 1.80 SOŚNICKI Emanuel UKS-MOS Opole 03 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/3872/17 2018 4 LDK!
4 f 1 1.70 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- DEJEWSKI Michał B.D. Z/4605/17 2018 5 LDK!
5 f 1 1.70 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2018 3 LDK!
6 f 1 1.70 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- FILEWICZ Stanisław SIERBA Bogdan , Z/3640/17 , 2018 5 LDK!
7 f 1 1.70 KOWALIK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław , Z/4518/17 , 2019 5 LDK!
8 f 1 1.65 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/3880/16 2018 2
9 f 1 1.65 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM -- B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0874/17 , 2019 4 LDK!
10 f 1 1.60 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4809/18 2018 4 LDK!
11 f 1 1.55 AMBROZIEWICZ Aleks MKS Kusy Szczecin 04 U16 ZP -- FERFET Marek Z/4396/18 2018 BEZ LDK!
12 f 1 1.55 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0665/18 2019 BEZ LDK!
13 f 1 1.55 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -- SUGIER Krzysztof Z/0323/18 2019 BEZ LDK!
14 f 1 1.50 KOTEWICZ Dominik KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1444/17 , 2019 BEZ LDK!
15 f 1 1.40 WRÓBEL Paweł UKS Czwórka Ostrowiec Św. 04 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta OZDOBA Janusz , Z/4719/17 , 2018 LDK!
1 f 2 1.40 NAROWSKI Michał OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP -- JETTER Piotr LDK!
2 f 2 1.40 ŻURAWSKI Wiktor GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -- DEJEWSKI Michał Z/3881/18 2018 BEZ LDK!
2 f 2 1.40 KALINOWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 05 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin , Z/1397/19 , 2019 LDK!
4 f 2 1.40 ZABIELSKI Sebastian GKS Olimpia Grudziądz 06 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. BEZ LDK!
4 f 2 1.40 SIKORSKI Kamil LIUKS Kruszwica 05 U16 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata LDK!
6 f 2 1.40 SOŁTYS Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz B.D. Z/2274/18 2018 BEZ LDK!
7 f 2 1.35 MIELCAREK Patryk LUKS Start Nakło 05 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin Z/3813/18 2019 BEZ LDK!
8 f 2 1.30 JAWORSKI Mateusz UKS Cyprianka 05 U16 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/5591/18 2018 BEZ LDK!
9 f 2 1.25 JAWORSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz B.D. LDK!
10 f 2 1.20 KURZEWSKI Kacper UKS Czapla Białe Błota # 06 U14 KP -- KARNAS Zbigniew B.D. , Z/1072/19 , 2019 LDK!
11 f 2 1.20 ZDUNEK Michał OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP -- KARNAS Kinga LDK!
11 f 2 1.20 JANUSZEK Antoni LIUKS Kruszwica 06 U14 KP -- LUZAK Małgorzata BEZ LDK!
13 f 2 1.20 KRUSZYŃSKI Miłosz OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP -- B.D. LDK!
14 f 2 1.10 BUJALSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0569/18 2019 BEZ LDK!
  f 2 NM KOWALSKI Piotr LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- DOBROSIELSKA Martyna B.D. Z/0183/17 2019 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.46 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS III GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK!
2 f 1 6.26 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U18 MA IV JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2018 4 LDK!
3 f 1 6.26 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP IV GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz Z/4453/17 2018 3 LDK!
4 f 1 6.02 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 03 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2018 3 LDK!
5 f 1 5.83 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3188/16 2018 3 LDK!
6 f 1 5.82 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2018 3 LDK!
7 f 1 5.76 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU -- HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2018 3 LDK!
8 f 1 5.73 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK V TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2018 4 LDK!
9 f 1 5.73 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD V B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2019 4 LDK!
10 f 1 5.70 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2018 3 LDK!
11 f 1 5.69 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2018 5 LDK!
12 f 1 5.65 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U16 LB V KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2019 4 LDK!
13 f 1 5.52 CHOMCZYK Dominik KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/4260/17 , 2018 BEZ LDK!
14 f 1 5.33 STERLINGOW Borys AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- PROKOP Wojciech Z/4653/17 2019 4 LDK!
15 f 1 5.23 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U16 SK -- SARNA Mirosława Z/4768/17 2019 BEZ LDK!
16 f 1 5.21 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2018 4 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 5.49 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 05 U16 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2018 BEZ LDK!
2 f 1 4.77 MOJSIEJ Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP -- STEFAŃSKA Malwina # Z/1186/17 2018
3 f 1 4.71 NABORCZYK Norbert BOSiR Barcin 06 U14 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3923/18 , 2018 BEZ LDK!
4 f 1 4.58 BANDOSZEK Kacper OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP -- JETTER Piotr LDK!
5 f 1 4.56 NOWSIELSKI Stanisław OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP --
6 f 1 4.52 ROŻEK Jakub OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona BON-PANTKOWSKA Aldona LDK!
7 f 1 4.45 MARCINIAK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 06 U14 KP -- B.D. KACZOCHA Alina Z/0188/18 2018 LDK!
8 f 1 4.33 PILCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3286/18 2018 BEZ LDK!
9 f 1 4.28 SĘKOWSKI Filip OLA Kujawsko-pomorskie 05 U16 KP -- WATKOWSKA Mirosława LDK!
10 f 1 4.22 BEDNARCZYK Igor GKS Olimpia Grudziądz 06 U14 KP -- DEJEWSKI Michał Z/3885/18 2018 BEZ LDK!
11 f 1 4.21 ANTCZAK Oskar OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP -- LUZAK Andrzej LDK!
12 f 1 4.05 KASZEWSKI Miłosz UKS Wyspiański Szubin 06 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0759/17 2019 BEZ LDK!
13 f 1 3.89 LEWANDOWSKI Dominik OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP -- B.D. LDK!
14 f 1 3.85 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U14 KP -- KENSIK Jan Z/4966/18 2018 5
15 f 1 3.85 JANKOWSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek B.D. B.D. Z/5197/18 2019 BEZ LDK!
16 f 1 3.45 ZAWITOWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0346/18 2019 BEZ LDK!
17 f 1 3.45 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1376/19 , 2019 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.8490881919861 sekund