Warszawa 12.01.2019
1. Zawody Kontrolne WMOZLA 2019
60 m K
1 4 e 1 8.56 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0213/18 , 2018 4 LDK!
2 8 e 1 8.71 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2018 5 LDK!
3 9 e 1 8.73 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 05 U16 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2018 4 LDK!
4 24 e 1 9.12 ZADROGA Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0102/18 2018 5
5 27 e 1 9.22 TORCHALSKA Helena UKS Otrębusy 05 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2129/18 2018 5 LDK!
1 10 e 2 8.75 KWIATKOWSKA Dominika UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2018 4
2 11 e 2 8.79 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/3456/18 2019 4
3 17 e 2 8.91 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2018 5 LDK!
4 22 e 2 9.03 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0100/18 2018 4
5 35 e 2 9.37 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK!
1 2 e 3 8.37 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/3470/18 , 2018 5 LDK!
2 21 e 3 8.97 WALISIEWICZ Urszula KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0194/19 2019 BEZ LDK!
3 25 e 3 9.19 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 06 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2018 BEZ LDK!
4 32 e 3 9.29 MULARZUK Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/0304/19 2019 BEZ
5 39 e 3 9.61 CHOMEJ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0104/18 2018 BEZ
1 5 e 4 8.64 FEDYNA Natalia KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian PODRAŻKO Marian PODRAŻKO Marian LDK!
2 14 e 4 8.86 SKRZEK Pola OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej # Z/0149/19 2019 LDK!
3 18 e 4 8.93 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 06 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2018 BEZ LDK!
4 26 e 4 9.22 WO¬NIAK Iga MKS Syrena Warszawa 06 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3108/17 2018 BEZ LDK!
5 36 e 4 9.38 ŻAK Alicja OKS Skra Warszawa 06 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3468/18 2018 BEZ LDK!
1 13 e 5 8.84 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 05 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2019 LDK!
2 16 e 5 8.91 TARŁOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław GAWENDA Andrzej , Z/3465/18 , 2018 BEZ LDK!
3 29 e 5 9.25 JAKUBASZEK Izabela OKS Skra Warszawa 06 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3469/18 2018 BEZ LDK!
4 30 e 5 9.26 ZADRˇG Małgorzata OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3466/18 2018 BEZ LDK!
  e 5 DQ TOREBKO Gabriela LKS Korab Olecko 05 U16 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/0130/19 2019 LDK!
1 3 e 6 8.43 GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5095/18 2018 5
2 37 e 6 9.49 KRASKOWSKA Maja KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0106/18 2018 BEZ
1 7 e 7 8.68 PRUSIK Alicja OKLA Ostrołęka 05 U16 MZ -- SZUSTER Katarzyna SZUSTER Katarzyna , Z/1790/18 , 2018 5 LDK!
2 20 e 7 8.95 ULEWICZ Wiktoria LKS Korab Olecko 06 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/0104/19 2019
3 23 e 7 9.04 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/0203/18 2019 4
4 28 e 7 9.22 KUSY Roksana MKS Syrena Warszawa 06 U14 MZ -- B.D. BEZ LDK!
5 38 e 7 9.54 GŁAŻEWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 05 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/3612/18 2018 BEZ LDK!
1 1 e 8 8.16 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2018 3 LDK!
2 31 e 8 9.26 WARCICKA Martyna OKS Skra Warszawa 09 U12 MZ --
3 40 e 8 9.65 WŁODARCZYK Paulina OKS Skra Warszawa 07 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/2881/17 2018
4 42 e 8 10.03 MADEJ Nina UKS MTE Milanówek 07 U14 MZ -- B.D. Z/0389/19 2019
5 43 e 8 10.80 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 08 U12 MZ --
1 6 e 9 8.66 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/3634/18 2019 5
2 12 e 9 8.80 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 06 U14 MZ -- B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2019 5 LDK!
3 19 e 9 8.93 SOKOŁOWSKA Gabriela LKS Korab Olecko 05 U16 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/0202/19 2019 LDK!
4 e 9 9.33 POSTEK Amelia OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon # Z/5636/18 2018
5 41 e 9 9.70 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/0270/19 2019
1 e 10 8.81 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2018 5
2 15 e 10 8.88 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2019 LDK!
3 33 e 10 9.31 BEZUCH Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5683/18 2019
4 34 e 10 9.33 GOS Natalia MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/2876/17 2019 4
  e 10 DNF KO¦CIK Zofia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej # Z/0151/19 2019 LDK!
1 e 11 8.19 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 2
2 e 11 8.23 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2018 4 LDK!
3 e 11 8.27 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2018 2
4 e 11 8.44 CHOJNACKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1019/17 2019 3 LDK!
5 e 11 9.03 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2018 2 LDK!
1 e 12 8.45 RYMARZ Weronika AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2328/17 2018 4
2 e 12 8.60 JANKOWSKA Urszula KS Jelonki Dobre Miasto 02 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0482/18 2018 4
3 e 12 8.69 MULARZUK Natalia AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1480/17 2018 4
4 e 12 8.70 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2
5 e 12 9.11 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0404/17 2018 5 LDK!
1 e 13 8.43 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2018 2 LDK!
2 e 13 8.74 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- WRZECIONO Dorota RˇCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
3 e 13 8.78 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0216/16 2019 4 LDK!
4 e 13 9.29 PAJEWSKA Maja UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1494/17 2019 BEZ LDK!
5 e 13 9.34 KARCZEWSKA Justyna KM Aktywni Sochaczew 02 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0499/18 2019 BEZ LDK!
1 e 14 8.07 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2
2 e 14 8.62 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5092/18 2018 5
3 e 14 9.00 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
4 e 14 9.04 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2019 5 LDK!
5 e 14 9.19 KAMIŃSKA Marcjanna UKS MTE Milanówek 03 U18 MZ -- DOMAGAŁA Joanna SOBIERAJ Aneta Z/2332/17 2018 BEZ LDK!
1 e 15 8.32 WI¦NIEWSKA Ewa OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2314/17 2018 4 LDK!
2 e 15 8.52 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0343/17 2019 4
3 e 15 8.71 ZDUNOWSKA Marta MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/2104/18 , 2019 5 LDK!
4 e 15 8.88 STARĘGA Karolina WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5094/18 2018 BEZ
5 e 15 9.34 ANTKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0299/19 2019
1 e 16 8.44 WI¦NIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2018 4
2 e 16 9.23 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/3635/18 2018 BEZ
3 e 16 9.35 CELIŃSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0370/19 2019
4 e 16 10.30 KRÓLIKOWSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0371/19 2019
1 1 e 17 7.76 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK!
2 3 e 17 8.06 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 2
3 10 e 17 9.14 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- GOS Piotr Z/6248/15 2019 2
1 2 e 18 7.99 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
2 4 e 18 8.18 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 2
3 5 e 18 8.21 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2018 3
4 6 e 18 8.38 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
1 7 e 19 8.46 ¦NIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- KLIN Aleksandra SUPROŃ Jaroslaw , Z/2747/15 , 2019 4 LDK!
2 8 e 19 8.58 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2322/15 2018 3
3 9 e 19 8.77 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 3
1 1 e 20 7.71 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
2 2 e 20 7.78 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2018 1
3 4 e 20 7.91 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. # , Z/1793/13 , 2018 1
4 5 e 20 7.99 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2018 2
5 6 e 20 8.12 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
1 3 e 21 7.79 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2018 2
2 7 e 21 8.48 PAWŁOWSKA Gabriela OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4005/15 2018 4
3 8 e 21 8.51 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2018 3
4 9 e 21 9.14 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/3944/15 2018 3
1 f 1 8.37 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/3470/18 , 2018 5 LDK!
2 f 1 8.54 FEDYNA Natalia KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian PODRAŻKO Marian PODRAŻKO Marian LDK!
3 f 1 8.56 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0213/18 , 2018 4 LDK!
  f 1 DQ GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5095/18 2018 5
1 f 2 8.13 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2018 4 LDK!
2 f 2 8.15 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2018 2
3 f 2 8.27 WI¦NIEWSKA Ewa OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2314/17 2018 4 LDK!
1 f 3 7.76 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK!
2 f 3 8.04 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
3 f 3 8.07 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 2
4 f 3 8.21 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 2
5 f 3 8.23 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2018 3
1 f 4 7.67 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
2 f 4 7.75 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2018 2
3 f 4 7.91 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. # , Z/1793/13 , 2018 1
4 f 4 7.94 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2018 2
200 m K
1 2 s 1 29.14 JANKOWSKA Urszula KS Jelonki Dobre Miasto 02 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0482/18 2018 4
2 8 s 1 29.48 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0216/16 2019 4 LDK!
3 11 s 1 33.26 KARCZEWSKA Justyna KM Aktywni Sochaczew 02 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0499/18 2019 BEZ LDK!
1 1 s 2 26.67 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2
2 5 s 2 29.30 CZARNOCKA Nikoleta WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/1032/17 2018 4 LDK!
3 7 s 2 29.33 SZOSTAK Magdalena UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2717/17 2019 4 LDK!
1 3 s 3 29.15 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- WRZECIONO Dorota RˇCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
2 9 s 3 30.88 STARĘGA Karolina WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5094/18 2018 BEZ
3 12 s 3 33.59 KORCZYŃSKA Lilianna UKS MTE Milanówek 03 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/0828/18 2018 BEZ
1 4 s 4 29.20 CHOJNACKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1019/17 2019 3 LDK!
2 6 s 4 29.31 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5092/18 2018 5
3 10 s 4 31.78 KAMIŃSKA Marcjanna UKS MTE Milanówek 03 U18 MZ -- DOMAGAŁA Joanna SOBIERAJ Aneta Z/2332/17 2018 BEZ LDK!
300 m K
1 8 s 1 47.04 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/2222/16 2018 3
2 11 s 1 48.08 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/3456/18 2019 4
3 12 s 1 48.12 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/2219/16 2018 4
4 18 s 1 49.72 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/1260/17 2019 BEZ LDK!
5 29 s 1 51.73 KOWALSKA Oliwia UKS Herkules Sulejówek 05 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2218/16 2018 5
1 2 s 2 45.79 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 06 U14 MZ IV B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2019 5 LDK!
2 5 s 2 46.58 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ V BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0406/17 2019 4 LDK!
3 13 s 2 48.94 WALISIEWICZ Urszula KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0194/19 2019 BEZ LDK!
4 16 s 2 49.62 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2018 5
5 19 s 2 49.85 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0981/16 2019 BEZ LDK!
1 1 s 3 44.10 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2018 3 LDK!
2 3 s 3 45.86 GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ IV ZIĘCINA Kazimierz Z/5095/18 2018 5
3 6 s 3 46.85 SZYMANOWSKA Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/2223/16 2018 4
4 7 s 3 46.90 DZIK Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ V GAWENDA Andrzej # Z/2260/18 2018 5 LDK!
5 27 s 3 51.51 CHOMEJ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0104/18 2018 BEZ
6 33 s 3 51.97 BIENIAS Nicole UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2018 5
1 21 s 4 50.14 MADAJCZAK Aleksandra BKS Wataha Warszawa 05 U16 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2293/18 2018 BEZ
2 23 s 4 50.82 DYŻAKOWSKA Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5437/18 , 2018 BEZ LDK!
3 26 s 4 51.25 ZADROGA Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0102/18 2018 5
4 32 s 4 51.87 KUSY Roksana MKS Syrena Warszawa 06 U14 MZ -- B.D. BEZ LDK!
5 36 s 4 53.51 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 05 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2019 LDK!
6 38 s 4 54.89 DOBCZYŃSKA Magda MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3670/18 2018 BEZ LDK!
1 9 s 5 47.08 KWIATKOWSKA Dominika UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2018 4
2 22 s 5 50.42 SOKOŁOWSKA Gabriela LKS Korab Olecko 05 U16 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/0202/19 2019 LDK!
3 28 s 5 51.66 WŁODARCZYK Paulina OKS Skra Warszawa 07 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/2881/17 2018
4 31 s 5 51.87 KUKIER Karolina OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej # Z/2265/18 2018 BEZ LDK!
5 34 s 5 52.59 WO¬NIAK Iga MKS Syrena Warszawa 06 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3108/17 2018 BEZ LDK!
6 37 s 5 54.21 KRZEMIŃSKA Maja MLKL Płock 05 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/5635/18 2019 LDK!
1 15 s 6 49.12 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2019 LDK!
2 17 s 6 49.69 KO¦CIK Zofia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej # Z/0151/19 2019 LDK!
3 20 s 6 50.10 TARKA Amelia MLKL Płock 05 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/2307/17 2019 BEZ LDK!
4 25 s 6 51.21 WARCICKA Martyna OKS Skra Warszawa 09 U12 MZ --
5 30 s 6 51.83 BEZUCH Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5683/18 2019
1 4 s 7 46.57 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05 U16 LD V B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2019 BEZ LDK!
2 10 s 7 47.75 SKRZEK Pola OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ V GAWENDA Andrzej # Z/0149/19 2019 LDK!
3 14 s 7 49.06 POSTEK Amelia OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon # Z/5636/18 2018
4 24 s 7 51.13 ZIÓŁEK Zofia UKS MTE Milanówek 06 U14 MZ -- B.D. Z/0388/19 2019
5 35 s 7 52.79 ULEWICZ Wiktoria LKS Korab Olecko 06 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/0104/19 2019
6 39 s 7 56.47 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 08 U12 MZ -- RODOWALD Olaf Z/1457/18 2019 BEZ
1 1 s 8 48.58 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0832/18 2019 BEZ LDK!
2 2 s 8 48.99 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1503/17 2019 4 LDK!
1 3 s 9 51.12 GAJDA Zuzanna BKS Wataha Warszawa 02 U18 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2394/18 2018 BEZ
2 4 s 9 51.99 ANTKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0299/19 2019
1 1 s 10 45.85 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/3156/16 2018 4
2 4 s 10 52.22 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 74 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2018 BEZ
1 2 s 11 46.03 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 3
2 3 s 11 48.80 SOSNIERZ Maria AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4800/18 2018 BEZ
600 m K
1 s 1 1:43.78 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2018 3 LDK!
2 s 1 1:50.46 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0362/17 2018 3
3 s 1 1:50.49 DRZEWUCKA Maja AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1477/17 2018 5
4 s 1 1:50.88 KWIATKOWSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- ŁATKO Barbara Z/3627/18 2018 BEZ
5 s 1 2:00.71 MOTULEWICZ Patrycja LKS Korab Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/2835/16 2019 BEZ LDK!
1 s 2 1:45.39 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/0310/19 2019 5
2 s 2 1:52.33 LICHOTA Natalia AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0308/19 2019
3 s 2 1:53.22 GAJOWIAK Zosia UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ -- KUBIK Ilona Z/1178/18 2018 4
4 s 2 1:57.40 ŁUKAWSKA Weronika OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4111/18 2018 BEZ
5 s 2 1:59.45 GASIŃSKA Martyna LUKS Boguszyce 04 U16 LD -- MAJCHER Elżbieta Z/1432/18 2019 BEZ LDK!
6 s 2 2:12.62 ARKUSZEWSKA Julia KS Orzeł Warszawa 06 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4223/18 2018 BEZ LDK!
7 s 2 2:21.34 KOWALEWSKA Oliwia LKS Korab Olecko 05 U16 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/0106/19 2019 LDK!
8 s 2 2:24.33 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/0270/19 2019
9 s 2 2:25.77 HUTNIAK Amelia niestowarzyszona 06 U14 --
1 s 3 1:48.25 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2018 4 LDK!
2 s 3 1:49.23 CHMIELEWSKA Kaja KS Zawkrze Mława 06 U14 MZ V KOZIATEK Krzysztof OSTROWSKI Piotr , Z/5244/18 , 2019 5 LDK!
3 s 3 1:50.11 URBAN Aleksandra WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3271/17 2018 3 LDK!
4 s 3 1:51.56 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 04 U16 LD -- MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2019 5 LDK!
5 s 3 2:06.78 KRASKOWSKA Maja KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0106/18 2018 BEZ
6 s 3 2:21.64 CZAPKOWSKA Natalia LKS Korab Olecko 05 U16 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/0341/19 2019 LDK!
1 1 s 4 1:44.92 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
2 2 s 4 1:45.01 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/3944/15 2018 3
3 3 s 4 1:46.64 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2018 2 LDK!
4 4 s 4 1:48.96 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 96 Sen MZ -- PODOLAK Kazimierz DˇBROWSKI Dariusz , Z/0397/12 , 2019 3
1000 m K
1 1 s 1 3:01.92 HAPUNOWICZ Joanna niestowarzyszona # 00 U20 -- LEANDRO Jean Marc # Z/2075/15 2019
2 2 s 1 3:10.76 STRZEŻYSZ Małgorzata AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ III WRONA Grzegorz Z/5070/18 2019 4
3 3 s 1 3:10.99 CIEPAŁ Natasza AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0364/17 2018 3
4 4 s 1 3:11.43 SZCZECHLA Zofia AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1478/17 2018 4
5 5 s 1 3:25.51 ¦WIERZBIN Agnieszka LKS Korab Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/0256/19 2019 LDK!
6 6 s 1 3:29.94 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2018 4
7 7 s 1 3:33.26 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1255/17 2018 5
8 8 s 1 3:38.95 ZIMOCHOCKA Alicja OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4113/18 2018 BEZ
2000 m K
1 s 1 7:14.93 PIETRUCZUK Alicja LKS Korab Olecko 00 U20 WN -- BRYNDA Marcin Z/1795/16 2019 4 LDK!
2 s 1 9:09.43 FRANK Wiktoria OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/3639/16 2018 5
60 m pł K Mł K
1 2 e 1 9.85 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0403/17 2019 3 LDK!
2 3 e 1 9.95 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0406/17 2019 4 LDK!
3 7 e 1 10.84 DYŻAKOWSKA Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5437/18 , 2018 BEZ LDK!
4 8 e 1 11.52 GRABOWSKA Urszula UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ -- KUBIK Ilona Z/1179/18 2018 4
5 9 e 1 12.45 POLKOWSKA Katarzyna UKS MTE Milanówek 06 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/1100/18 , 2019 BEZ LDK!
1 1 e 2 9.81 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0213/18 , 2018 4 LDK!
2 4 e 2 10.13 SAWICKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- ANESZKO Marta KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1230/18 , 2019 4 LDK!
3 5 e 2 10.59 CHODKOWSKA Julia MKS Durasan Płońsk 05 U16 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3565/18 2019 4
4 6 e 2 10.60 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2018 5
  e 2 DNF KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2018 5 LDK!
1 f 1 9.69 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0403/17 2019 3 LDK!
1 f 1 9.69 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0213/18 , 2018 4 LDK!
3 f 1 9.87 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0406/17 2019 4 LDK!
4 f 1 10.01 SAWICKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- ANESZKO Marta KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1230/18 , 2019 4 LDK!
5 f 1 10.91 CHODKOWSKA Julia MKS Durasan Płońsk 05 U16 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3565/18 2019 4
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 9.27 GˇSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2019 2
2 3 e 1 9.40 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
3 7 e 1 9.60 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2
4 8 e 1 9.88 KO¦CIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/2635/16 2019 3
1 2 e 2 9.38 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2018 2 LDK!
2 4 e 2 9.43 JÓ¬WIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0320/17 , 2018 2 LDK!
3 10 e 2 12.36 KORCZYŃSKA Lilianna UKS MTE Milanówek 03 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/0828/18 2018 BEZ
  e 2 DNF CZARNOCKA Nikoleta WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/1032/17 2018 4 LDK!
1 5 e 3 9.49 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0343/17 2019 4
2 6 e 3 9.55 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK -- WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2018 2 LDK!
3 9 e 3 9.89 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2018 4 LDK!
1 f 1 9.34 GˇSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2019 2
2 f 1 9.39 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0343/17 2019 4
3 f 1 9.40 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2018 2 LDK!
4 f 1 9.41 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
60 m pł K K
1 1 e 1 8.52 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2018 1
2 2 e 1 8.90 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
3 3 e 1 8.90 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
4 9 e 1 9.39 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
  e 1 DNF ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2018 M
1 5 e 2 9.04 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM -- MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM
2 6 e 2 9.11 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
3 10 e 2 9.66 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
4 15 e 2 10.87 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4
1 4 e 3 9.01 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK!
2 8 e 3 9.32 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
3 11 e 3 10.07 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
4 13 e 3 10.33 OLECHNO Kinga UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2002/17 2019 3
1 7 e 4 9.14 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. # , Z/1793/13 , 2018 1
2 12 e 4 10.13 MALINOWSKA Izabela UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0570/17 2019 3
3 14 e 4 10.64 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2019 3
4 16 e 4 12.19 GˇSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2018 BEZ
1 f 1 8.51 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2018 1
2 f 1 8.80 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
3 f 1 8.83 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK!
4 f 1 9.05 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
5 f 1 9.05 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM -- MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM
Wzwyż K
1 f 1 1.70 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
2 f 1 1.70 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM I MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM
3 f 1 1.55 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP III KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2018 M
4 f 1 1.40 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
1 f 2 1.57 PONIATOWSKA Anna WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ III ZIĘCINA Kazimierz Z/5353/18 2018 4 LDK!
2 f 2 1.55 LODKOWSKA Amelia UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ III B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2018 4 LDK!
3 f 2 1.45 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ IV BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0406/17 2019 4 LDK!
4 f 2 1.45 PIOTROWSKA Aleksandra UKS MTE Milanówek 06 U14 MZ IV RODOWALD Olaf Z/1456/18 2019 BEZ
5 f 2 1.40 BIENIAS Nicole UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2018 5
6 f 2 1.30 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2018 4 LDK!
7 f 2 1.20 CICHOCKA Oliwia MLKL Płock 05 U16 MZ -- NISZTOR Kinga Z/0313/19 2019 LDK!
8 f 2 1.15 JABŁOŃSKA Agata MLKL Płock 05 U16 MZ -- NISZTOR Stanisław Z/0312/19 2019 LDK!
9 f 2 1.15 MALINOWSKA Malwina MLKL Płock 05 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/5410/18 2019 LDK!
  f 2 NM DOBCZYŃSKA Magda MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3670/18 2018 BEZ LDK!
1 f 3 1.60 PARZYCHOWSKA Karolina MKS Pułtusk 03 U18 MZ III KRYSIAK Sławomir Z/2878/17 2019 2
2 f 3 1.60 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U18 MZ III PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2018 2 LDK!
3 f 3 1.55 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III GOS Piotr Z/6248/15 2019 2
4 f 3 1.50 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U20 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2019 3
5 f 3 1.50 ROMATOWSKA Anna LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0430/16 2019 4 LDK!
6 f 3 1.35 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
6 f 3 1.35 SMOLIŃSKA Julia MLKL Płock 01 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/1760/18 2018 BEZ
  f 3 NM JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
Tyczka K
1 f 1 3.60 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U20 SK I WRONA Agnieszka Z/3633/15 2018 1 LDK!
2 f 1 3.40 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2018 1
3 f 1 3.40 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ I KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2018 1
4 f 1 3.00 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2019 3 LDK!
5 f 1 3.00 MC MAHON Oliwia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II MASTALERZ Janusz Z/2700/17 2018 2 LDK!
6 f 1 3.00 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2018 1 LDK!
7 f 1 2.80 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ III GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/4022/15 2018 3 LDK!
8 f 1 2.80 GÓRNIAK Kamila AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III B.D. # Z/3078/17 2018 2
9 f 1 2.80 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ III GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2019 3
10 f 1 2.60 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2018 2 LDK!
11 f 1 2.60 SMOLARCZYK Julia KS Warszawianka W-wa 05 U16 MZ IV GĘBSKI Adam B.D. Z/1121/18 2018 4
12 f 1 2.60 SIEMBOR Maria OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/4455/18 2018 4
13 f 1 2.40 PAWLAK Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ IV B.D. Z/0336/18 2019 3
14 f 1 2.40 DˇBROWSKA Klaudia UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/2719/17 2019 BEZ
W dal K
1 f 1 5.34 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U20 MZ III KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2019 2
2 f 1 5.30 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 1
3 f 1 5.04 JÓ¬WICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ IV CUCH Tadeusz Z/2037/16 2018 2
4 f 1 5.04 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 2
5 f 1 4.91 KO¦CIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ IV RZEPKA Marek # Z/2635/16 2019 3
6 f 1 4.86 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4
7 f 1 4.83 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2018 4 LDK!
8 f 1 4.76 OLSZEWSKA Maria MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2019 4
9 f 1 4.75 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2019 5 LDK!
10 f 1 4.72 GˇSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2019 2
11 f 1 4.69 MIELECH Gabriela UKS Czwórka Białystok 01 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2455/15 2019 3
12 f 1 4.54 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
13 f 1 4.42 ZDUNOWSKA Marta MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/2104/18 , 2019 5 LDK!
14 f 1 4.28 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
15 f 1 4.07 PAJEWSKA Maja UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1494/17 2019 BEZ LDK!
16 f 1 4.03 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2019 BEZ LDK!
17 f 1 4.00 KOWALSKA Magdalena MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- B.D. MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3048/17 , 2019 BEZ LDK!
18 f 1 3.84 WÓJTOWICZ Paula UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1261/17 2019 5 LDK!
19 f 1 3.75 JOROSZEWICZ Dominika MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0482/19 2019
  f 1 NM OLECHNO Kinga UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2002/17 2019 3
1 f 2 4.96 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/0203/18 2019 4
2 f 2 4.81 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ IV LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2018 4 LDK!
3 f 2 4.66 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/0100/18 2018 4
4 f 2 4.63 PRUSIK Alicja OKLA Ostrołęka 05 U16 MZ V SZUSTER Katarzyna SZUSTER Katarzyna , Z/1790/18 , 2018 5 LDK!
5 f 2 4.62 CHODKOWSKA Julia MKS Durasan Płońsk 05 U16 MZ V MAJEWSKI Zbigniew Z/3565/18 2019 4
6 f 2 4.60 TOREBKO Gabriela LKS Korab Olecko 05 U16 WN V BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/0130/19 2019 LDK!
7 f 2 4.49 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05 U16 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2019 BEZ LDK!
8 f 2 4.38 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 05 U16 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2018 4 LDK!
9 f 2 4.34 FEDYNA Natalia KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian PODRAŻKO Marian PODRAŻKO Marian LDK!
10 f 2 4.34 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2018 5 LDK!
11 f 2 4.29 TARŁOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław GAWENDA Andrzej , Z/3465/18 , 2018 BEZ LDK!
12 f 2 4.28 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/3470/18 , 2018 5 LDK!
13 f 2 4.23 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2018 5 LDK!
14 f 2 4.15 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 06 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2018 BEZ LDK!
15 f 2 4.04 CHOMEJ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0104/18 2018 BEZ
16 f 2 3.92 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 06 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2018 BEZ LDK!
17 f 2 3.90 WI¦NIEWSKA Anna MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ -- ZABOROWSKI Marcin WI¦NIEWSKI Zbigniew # , Z/2106/18 , 2019 BEZ LDK!
18 f 2 3.81 TORCHALSKA Helena UKS Otrębusy 05 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2129/18 2018 5 LDK!
19 f 2 3.57 ZADRˇG Małgorzata OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3466/18 2018 BEZ LDK!
20 f 2 3.56 ARKUSZEWSKA Julia KS Orzeł Warszawa 06 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4223/18 2018 BEZ LDK!
21 f 2 3.53 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK!
1 f 3 5.15 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
2 f 3 4.94 PAWŁOWSKA Gabriela OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4005/15 2018 4
Trójskok K
1 f 1 10.84 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0765/15 2019 3
2 f 1 9.93 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 9.81 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2019 BEZ LDK!
4 f 1 9.78 WÓJTOWICZ Paula UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1261/17 2019 5 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.09 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2018 3
2 f 1 10.85 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV WA¦NIEWSKI Marcin Z/1664/17 2018 2 LDK!
3 f 1 9.68 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
4 f 1 9.50 ORLIŃSKA Martyna KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0284/18 2019 5 LDK!
5 f 1 9.28 GˇSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2019 2
6 f 1 8.99 MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ -- SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2018 3
7 f 1 8.85 KO¦CIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/2635/16 2019 3
1 f 2 13.28 MA¦LANA Zuzanna MLKL Płock 04 U16 MZ II NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2019 3 LDK!
2 f 2 9.43 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ V LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2018 4 LDK!
3 f 2 8.30 GRZESZCZYK Karolina OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ -- SZUSTER Konrad Z/2730/18 2018 3 LDK!
4 f 2 8.16 GOS Natalia MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/2876/17 2019 4
5 f 2 7.99 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0403/17 2019 3 LDK!
6 f 2 7.12 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.69 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP I KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2018 M
2 f 1 11.02 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
3 f 1 10.88 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U23 MZ III NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2018 3
4 f 1 10.62 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U23 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2019 3
5 f 1 9.74 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
6 f 1 7.43 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 74 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2018 BEZ
1 f 2 11.87 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1
2 f 2 10.47 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 1
3 f 2 8.99 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
4 f 2 8.74 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4
5 f 2 8.13 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- GOS Piotr Z/6248/15 2019 2
6 f 2 7.38 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 2
60 m M
1 1 e 1 7.95 ¦LIWA Jakub MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- B.D. Z/0226/18 2019 5
2 8 e 1 8.55 GROCHOWSKI Krzysztof UKS Sprint 2020 Warszawa 07 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5436/18 2018 BEZ
3 11 e 1 9.18 SAWICZ Kacper KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0378/18 2018 BEZ
1 6 e 2 8.45 OLIWKOWSKI Piotr UKS Młodzik Warszawa 04 U16 MZ -- RONEK-GLIWA Aneta RˇCZKA Paweł , Z/4549/18 , 2018 BEZ LDK!
2 7 e 2 8.53 GROBELNY Hubert MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3671/18 2018 BEZ LDK!
3 13 e 2 9.79 KWIATKOWSKI Wiktor UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/4492/18 2019 BEZ
1 3 e 3 8.11 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3675/18 2019 BEZ
2 10 e 3 8.99 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2019 BEZ
3 12 e 3 9.73 JACKOWSKI Jakub KS Jelonki Dobre Miasto 05 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0105/18 2018 BEZ
1 2 e 4 8.09 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
2 4 e 4 8.19 ORLIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon #
3 5 e 4 8.29 ASTRACHANCEW Konrad AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/0271/19 2019
4 9 e 4 8.59 CZUBA Jakub AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/0305/19 2019 BEZ
1 e 5 8.35 WA¦ Kacper AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/0387/19 2019
2 e 5 8.56 KOWALCZYK Jakub AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/0303/19 2019 BEZ
3 e 5 8.67 RUTA Miłosz AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/0306/19 2019 BEZ
1 e 6 7.29 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2018 3 LDK!
2 e 6 7.35 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2019 3
3 e 6 7.39 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2018 3 LDK!
4 e 6 7.39 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018 3
5 e 6 7.60 CYBULSKI Filip MUKS Płock 03 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław # Z/0606/17 2018 3 LDK!
1 e 7 7.51 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
2 e 7 7.52 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka Z/0656/17 2018 4 LDK!
3 e 7 7.66 MURAWSKI Kacper LKS Korab Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2834/16 , 2019 4 LDK!
4 e 7 7.73 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
5 e 7 7.75 MARKOWSKI Miłosz UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1497/17 2019 5 LDK!
1 e 8 7.65 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw # , Z/0660/17 , 2018 2 LDK!
2 e 8 7.80 PODLACH Franciszek AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1483/17 2018 5
3 e 8 7.82 GLEESON Matthew AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/3637/18 2018 4
4 e 8 8.19 BŁASZCZYK Kamil MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2019 4
1 e 9 7.60 GRABOWSKI Dawid niest. Warszawa 02 U18 MZ --
2 e 9 7.78 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
3 e 9 7.81 MAZUREK Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/3677/16 , 2018 5 LDK!
4 e 9 8.02 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
5 e 9 8.02 PIECHNA Wojciech AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- ŁATKO Barbara Z/2420/17 2019 BEZ
1 e 10 7.62 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK!
2 e 10 7.73 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/1113/18 2019 4 LDK!
3 e 10 8.03 KILISZEK Mikołaj UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2237/18 2018 BEZ LDK!
4 e 10 8.07 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
5 e 10 8.55 BARTO¦ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0282/19 2019
1 e 11 7.54 SZWAJCA Norbert LKS Korab Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/4575/18 2019 4 LDK!
2 e 11 7.65 RAFAŁO Eryk UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0062/19 2019
3 e 11 7.70 TARASIEWICZ Marek UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0064/19 2019
4 e 11 7.80 OLKOWSKI Kamil OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/5071/18 2018 5 LDK!
5 e 11 8.12 BIEŃCZAK Bartosz AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/3636/18 2018 5
1 e 12 7.11 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
2 e 12 7.28 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2018 2 LDK!
3 e 12 7.29 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2651/16 2019 3
4 e 12 7.32 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2019 3
1 e 13 7.17 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2018 2 LDK!
2 e 13 7.27 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/0202/18 2018 3
3 e 13 7.29 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
4 e 13 7.34 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2018 3
1 e 14 7.58 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamo¶ć 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2018 3
2 e 14 7.60 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 3
3 e 14 7.63 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2018 4
1 e 15 6.98 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -- SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
2 e 15 7.07 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 1
3 e 15 7.08 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
4 e 15 7.11 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 Sen PD -- SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2019 2
5 e 15 7.19 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2018 3
1 e 16 7.13 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów 94 Sen WP -- KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian , Z/2677/11 , 2018 2
2 e 16 7.25 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
3 e 16 7.26 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U23 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2019 1
4 e 16 7.30 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2018 3
5 e 16 7.30 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2018 3
1 e 17 7.25 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U23 PD -- B.D. Z/1796/16 2018 2
2 e 17 7.26 CZECHOSKI Adam KS Orzeł Warszawa 99 U23 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/0535/15 2018 4
3 e 17 7.78 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3068/17 2018 4
1 f 1 8.15 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
2 f 1 8.17 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3675/18 2019 BEZ
3 f 1 8.26 ASTRACHANCEW Konrad AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/0271/19 2019
1 f 2 7.31 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2018 3 LDK!
2 f 2 7.37 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2018 3 LDK!
3 f 2 7.38 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018 3
4 f 2 7.40 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2019 3
5 f 2 7.47 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
1 f 3 7.17 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
2 f 3 7.28 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
3 f 3 7.35 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2651/16 2019 3
  f 3 DQ GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2018 2 LDK!
1 f 4 7.03 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -- SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
2 f 4 7.05 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 1
3 f 4 7.08 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów 94 Sen WP -- KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian , Z/2677/11 , 2018 2
4 f 4 7.14 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 Sen PD -- SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2019 2
5 f 4 7.26 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2018 2 LDK!
6 f 4 7.31 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2018 3
  f 4 DNF ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2018 3
200 m M
1 1 s 1 23.83 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2018 2 LDK!
2 6 s 1 25.32 MURAWSKI Kacper LKS Korab Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2834/16 , 2019 4 LDK!
3 11 s 1 27.61 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Weteran MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2019 BEZ
1 4 s 2 25.07 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U23 PD -- B.D. Z/1796/16 2018 2
2 12 s 2 25.22 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/1113/18 2019 4 LDK!
3 7 s 2 25.38 RAFAŁO Eryk UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0062/19 2019
1 2 s 3 24.80 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2018 3 LDK!
2 3 s 3 24.95 SZWAJCA Norbert LKS Korab Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/4575/18 2019 4 LDK!
3 5 s 3 25.08 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka Z/0656/17 2018 4 LDK!
1 8 s 4 25.73 TARASIEWICZ Marek UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0064/19 2019
2 9 s 4 26.36 MAZUREK Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/3677/16 , 2018 5 LDK!
3 10 s 4 26.83 VERKUYTEN Cas UKS MTE Milanówek 03 U18 MZ -- RODOWALD Olaf SOBIERAJ Aneta Z/2331/17 2018 5 LDK!
300 m M
1 1 s 1 40.32 ZYGMUNCIAK Kacper OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0366/17 2018 4
2 2 s 1 40.83 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/2214/16 2018 4
3 3 s 1 41.97 OSTACHOWSKI Antoni KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ V PODRAŻKO Marian B.D. Z/5566/18 2018 5 LDK!
4 5 s 1 44.85 LINKA Mateusz MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- B.D. Z/0223/18 2019 BEZ
1 4 s 2 43.97 ASTRACHANCEW Konrad AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/0271/19 2019
2 6 s 2 44.93 SZYMAŃSKI Filip MKS Pułtusk 05 U16 MZ -- B.D. Z/0254/19 2019 BEZ
3 8 s 2 48.72 TYMOSIAK Szymon UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5441/18 2018 BEZ
1 7 s 3 47.37 WRONKA Kacper UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz B.D. Z/5444/18 2018 BEZ
2 9 s 3 48.98 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2019 BEZ
3 10 s 3 49.79 KWIATKOWSKI Wiktor UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/4492/18 2019 BEZ
4 11 s 3 59.30 PILCH Jeremi MKS Syrena Warszawa 05 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3111/17 2018 LDK!
1 1 s 4 40.28 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2018 BEZ
2 2 s 4 41.04 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0342/17 2018 3 LDK!
3 3 s 4 42.99 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2018 BEZ LDK!
  s 4 DQ MAŁECKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1028/17 2019 3 LDK!
1 s 5 37.85 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
2 s 5 38.07 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2018 3
3 s 5 39.14 WI¦NIEWSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0164/15 2018 BEZ
1 s 6 39.19 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U23 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2018 2
2 s 6 39.22 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
3 s 6 42.61 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Weteran MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2019 BEZ
1 s 7 40.69 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84 Weteran MZ -- ROSŁON Sławomir Z/5134/11 2018 3
2 s 7 42.34 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2018 BEZ
3 s 7 43.88 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 80 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2018 BEZ
1 s 8 41.67 DEL PRETEL Leonardo niestowarzyszony 97 U23 --
2 s 8 49.45 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 63 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2018 BEZ
600 m M
1 2 s 1 1:27.99 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2985/16 2018 3
2 3 s 1 1:28.83 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U23 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2018 2
3 5 s 1 1:28.99 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/1058/17 2018 4
4 6 s 1 1:29.45 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U23 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2019 3
5 8 s 1 1:37.15 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Weteran MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2019 BEZ
1 1 s 2 1:27.99 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2018 4
2 4 s 2 1:28.98 MOCH Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0281/19 2019
3 7 s 2 1:29.91 DˇBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1262/16 2018 4
4 9 s 2 1:39.97 PACIOREK Jakub UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1361/18 2018 BEZ
5 10 s 2 1:40.04 ADAMCZYK Maciej UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1354/18 2018 BEZ
1 1 s 3 1:34.62 HERNIK Kajetan UKS Młodzik Warszawa 04 U16 MZ IV B.D. RONEK-GLIWA Aneta RˇCZKA Paweł , Z/2866/17 , 2018 5 LDK!
2 2 s 3 1:34.98 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2018 5 LDK!
3 3 s 3 1:39.39 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 04 U16 MZ V B.D. # Z/4501/18 2018 BEZ
4 4 s 3 1:39.76 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Durasan Płońsk 05 U16 MZ V WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0515/19 2019
5 5 s 3 1:52.19 JACKOWSKI Jakub KS Jelonki Dobre Miasto 05 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0105/18 2018 BEZ
6 6 s 3 1:57.62 SAWICZ Kacper KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0378/18 2018 BEZ
1 1 s 4 1:33.47 SALOMONOWSKI Jakub SRS Kondycja Piaseczno 02 U18 MZ -- B.D. 4 LDK!
2 2 s 4 1:34.80 LUBELSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0319/17 2018 5 LDK!
3 3 s 4 1:35.11 BARTOSZ Daniluk UKS Młodzik Warszawa 03 U18 MZ -- RADKE Karol Z/4222/18 2019 5 LDK!
4 4 s 4 1:35.15 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2018 3
5 5 s 4 1:38.70 BERTA Maciej UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -- RADKE Karol Z/0343/19 2019 LDK!
6 6 s 4 1:39.82 SKWARSKI Szymon WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/4957/18 2018 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:44.90 ROZMIANIEC Paweł niest. Olsztyn 87 Sen WN --
2 s 1 2:48.81 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3155/16 2018 BEZ
3 s 1 2:49.76 LUBELSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1011/16 2018 3 LDK!
4 s 1 2:50.64 KUROWSKI Marcin WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0440/18 2018 BEZ LDK!
5 s 1 2:55.79 KOWALCZYK Dominik OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ V WITKOWSKI Bartosz Z/1098/18 2018 5 LDK!
6 s 1 2:56.92 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ V B.D. Z/0396/19 2019 BEZ
7 s 1 2:57.18 BRYNDA Marcin LKS Korab Olecko 88 Sen WN -- B.D. Z/1471/16 2019 BEZ
8 s 1 3:03.96 PACZKOWSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/0274/19 2019
9 s 1 3:17.84 WRÓBLEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 79 Weteran MZ -- B.D. Z/0612/19 2019
2000 m M
1 s 1 5:46.32 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/0723/13 2019 3
2 s 1 5:48.52 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa 92 Sen MZ -- B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof , Z/5072/11 , 2018 2
3 s 1 5:54.58 ZIELIŃSKI Kamil AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- B.D. Z/0300/19 2019
4 s 1 5:55.53 ROZMIANIEC Paweł niest. Olsztyn 87 Sen WN --
5 s 1 5:59.50 KOVALCHUK Oleh AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- B.D. Z/0283/19 2019
6 s 1 6:32.58 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79 Weteran MZ -- B.D. B.D. , Z/5532/18 , 2019 BEZ
  s 1 DNF JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84 Weteran MZ -- ROSŁON Sławomir Z/5134/11 2018 3
60 m pł M Mł M
2 4 e 2 9.05 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1226/18 2019 3 LDK!
5 f 1 9.26 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1226/18 2019 3 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.49 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw # , Z/0660/17 , 2018 2 LDK!
2 3 e 1 8.99 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WA¦NIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2018 3 LDK!
3 5 e 1 9.30 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
4 8 e 1 10.25 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
1 2 e 2 8.59 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2019 3
3 6 e 2 9.41 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
4 7 e 2 9.97 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/1114/18 2019 5 LDK!
1 f 1 8.54 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw # , Z/0660/17 , 2018 2 LDK!
2 f 1 8.69 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2019 3
3 f 1 9.04 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WA¦NIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2018 3 LDK!
4 f 1 9.24 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
60 m pł M (99.1) M
  e 1 DNF SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3
4 f 1 9.37 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3
60 m pł M M
1 1 e 1 8.31 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
2 5 e 1 8.80 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
1 2 e 2 8.49 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M
2 3 e 2 8.60 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2018 M
3 4 e 2 8.63 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 2
4 e 2 9.02 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
1 f 1 8.41 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2018 M
2 f 1 8.57 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 2
3 f 1 8.63 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
Wzwyż M
1 f 1 1.40 BARTOSIŃSKI Wiktor KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/0204/18 , 2018 BEZ LDK!
1 f 2 1.83 DĘBECKI Kacper GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/1188/18 2019 4
2 f 2 1.80 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
3 f 2 1.70 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
4 f 2 1.50 VERKUYTEN Cas UKS MTE Milanówek 03 U18 MZ -- RODOWALD Olaf SOBIERAJ Aneta Z/2331/17 2018 5 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.80 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ I KACHKOVSKYI Gennadii Z/3292/11 2018 1
2 f 1 4.60 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ I RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 2
3 f 1 4.60 SZEWCZYK Stanisław KS Warszawianka W-wa 97 U23 MZ I GĘBSKI Adam Z/1278/13 2019 1
4 f 1 4.40 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M
5 f 1 4.20 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2019 2 LDK!
6 f 1 4.20 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
7 f 1 4.20 AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ II GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2018 2
8 f 1 4.00 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ II GAWENDA Andrzej # Z/1119/18 2018 2 LDK!
9 f 1 4.00 PIWOWARSKI Jakub LKS Brzezina Osiek 02 U18 MA II
10 f 1 3.80 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
11 f 1 3.40 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3
12 f 1 3.40 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK!
13 f 1 3.20 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
14 f 1 3.00 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- GĘBSKI Adam TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/1684/16 2018 4 LDK!
15 f 1 2.60 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
  f 1 NM HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
  f 1 NM STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 07 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2019
W dal M
1 f 1 7.09 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
2 f 1 6.74 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2018 M
3 f 1 6.43 CHODORSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 97 U23 MZ III KOZERA Piotr Z/1825/13 2018 3
1 f 2 5.94 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2018 5 LDK!
2 f 2 5.75 ZYGMUNCIAK Kacper OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0366/17 2018 4
3 f 2 5.35 ¦LIWA Jakub MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- B.D. Z/0226/18 2019 5
4 f 2 5.27 WA¦ Kacper AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/0387/19 2019
5 f 2 5.17 GROCHOWSKI Krzysztof UKS Sprint 2020 Warszawa 07 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5436/18 2018 BEZ
6 f 2 4.90 GROBELNY Hubert MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3671/18 2018 BEZ LDK!
7 f 2 4.90 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
8 f 2 4.49 SAWICZ Kacper KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0378/18 2018 BEZ
9 f 2 4.34 PIOTROWSKI Dominik LKS Korab Olecko 06 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/0243/19 2019 BEZ
10 f 2 4.06 JACKOWSKI Jakub KS Jelonki Dobre Miasto 05 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0105/18 2018 BEZ
1 f 3 6.38 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III BRYNDA Marcin NAZARKIEWICZ Robert , Z/2836/16 , 2019 2 LDK!
2 f 3 6.22 KWIATKOWSKI Adam MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ IV ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/3104/16 , 2019 BEZ LDK!
3 f 3 5.70 PILIŃSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/4739/18 2019 5
4 f 3 5.41 OLKOWSKI Kamil OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/5071/18 2018 5 LDK!
5 f 3 5.27 MARKOWSKI Miłosz UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1497/17 2019 5 LDK!
1 f 4 6.46 MICHALAK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 00 U20 MZ III ZIĘCINA Kazimierz Z/2056/16 2019 4
2 f 4 6.20 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/2651/16 2019 3
3 f 4 6.18 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 2
Trójskok M
1 f 1 13.90 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 99 U23 PD III MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2018 3
2 f 1 11.62 WIŃSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2019 BEZ LDK!
3 f 1 10.95 SMARDZEWSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U20 MZ -- KOZERA Piotr Z/0529/16 2019 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 15.51 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD II JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2019 2 LDK!
2 f 1 13.22 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
3 f 1 13.20 MILEWSKI Adrian OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ IV SZUSTER Konrad Z/3211/17 2018 2 LDK!
4 f 1 11.54 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK!
5 f 1 11.44 DOBRZYŃSKI Kordian UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3920/17 2018 5
6 f 1 11.23 ZABIELSKI Jakub MKS Pułtusk 03 U18 MZ -- B.D. Z/4563/18 2019 3
7 f 1 10.95 KOWALSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3904/17 2019 4 LDK!
8 f 1 10.57 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4727/18 2018 BEZ
9 f 1 9.88 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/4493/18 2018 5
1 f 2 10.49 KIJEWSKI Karol PKS Gwardia Szczytno 05 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/3348/18 2018 5
2 f 2 9.88 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ -- ORZESZEK Krzysztof # Z/5570/18 2019
3 f 2 7.44 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2019 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 17.60 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamo¶ć 00 U20 LU I B.D. Z/4325/15 2019 1
2 f 1 16.06 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2018 1
3 f 1 15.41 NIED¬WIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1812/15 2018 1
4 f 1 15.32 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2018 2
5 f 1 14.11 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U20 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2018 2
6 f 1 14.10 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
7 f 1 13.99 BORKOWSKI Jakub PKS Gwardia Szczytno 01 U20 WN III BUKOWIECKI Maciej # Z/5618/15 2019 1 LDK!
8 f 1 12.88 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ IV PATLA Genowefa Z/2310/16 2018 3
9 f 1 10.02 ŻURAWSKI Sebastian OKS Start Otwock 01 U20 MZ -- SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/4119/17 2018 4
Kula (7.26) M
1 f 1 18.45 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2018 MM
2 f 1 18.32 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2018 M
3 f 1 16.69 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2018 M
4 f 1 16.50 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2018 1
5 f 1 14.03 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
6 f 1 13.64 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M
7 f 1 12.95 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 2
8 f 1 11.91 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.0167741775513 sekund