Toruń 13.01.2019
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne (okrężne) brak fotofiniszu
200 m K
1 s 1 24.99 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
2 s 1 25.25 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2018 2
3 s 1 25.64 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1
4 s 1 25.83 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/5826/15 2019 2
1 s 2 25.18 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
2 s 2 26.27 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
3 s 2 26.35 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2018 2 LDK!
4 s 2 26.87 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2018 2
5 s 2 27.56 BALON Nicola MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1122/18 2018 4 LDK!
1 s 3 26.15 ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01 U20 PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/5436/15 2019 2 LDK!
2 s 3 26.57 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 03 U18 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2019 2 LDK!
3 s 3 26.85 STEMPKOWSKA Kamila KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0711/19 , 2019 3 LDK!
4 s 3 31.81 CHOMEJ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0104/18 2018 BEZ
1 s 4 26.45 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2019 2
2 s 4 27.31 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03 U18 ZP IV JUNIEWICZ Jakub # Z/1090/17 2019 2
3 s 4 27.48 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1576/16 2018 3
4 s 4 28.07 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP IV KECLER Szymon Z/3364/18 2018 4
1 s 5 26.83 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 03 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/1441/17 2018 3
2 s 5 27.23 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2019 3 LDK!
3 s 5 27.90 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2
4 s 5 28.24 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3759/17 2018
5 s 5 28.35 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 02 U18 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/2872/17 2019 2 LDK!
1 s 6 26.16 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2018 2 LDK!
2 s 6 27.71 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U20 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2018 2
1 s 7 27.10 WARAWĄSOWSKA Martyna BKS Bydgoszcz 04 U16 KP III GURNA Jolanta BAUMGART Iwona , Z/0048/16 , 2019 2 LDK!
2 s 7 27.85 RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 04 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta DIAK Mateusz , Z/4649/17 , 2019 3 LDK!
3 s 7 27.91 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB IV WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0632/17 , 2018 3 LDK!
4 s 7 28.49 JANKOWSKA Urszula KS Jelonki Dobre Miasto 02 U18 WN IV PYTLARCZYK Paweł Z/0482/18 2018 4
5 s 7 29.64 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 05 U16 KP V B.D. Z/2305/18 2018 5
1 s 8 29.08 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. B.D. Z/0073/17 2018 2 LDK!
2 s 8 29.91 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1573/16 2018 4
3 s 8 30.31 KABUŁA Oliwia MKS Truso Elbląg 02 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/0478/16 2019 BEZ LDK!
1 s 9 27.65 BIELACKA Weronika MKL Toruń 02 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2018 3
2 s 9 27.83 SOBUSIAK Emilia UKS Dąb Suchy Las 01 U20 WP IV TYLAK Łukasz Z/5089/15 2018 4
3 s 9 29.78 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0863/18 2018 4
4 s 9 29.91 MILEJSKA Matylda KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3898/16 , 2018 4 LDK!
5 s 9 30.35 ZADROGA Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0102/18 2018 5
1 s 10 27.56 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN IV NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2019 3
2 s 10 28.09 HUK Oliwia AML Słupsk 04 U16 PM IV B.D. B.D. CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz , Z/4648/17 , 2019 3 LDK!
3 s 10 29.98 KAMINSKA Julia BKS Bydgoszcz 05 U16 KP V GURNA Jolanta BAUMGART Iwona , Z/3901/16 , 2019 5 LDK!
4 s 10 30.64 FIGLEWSKA Dominika MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/0694/18 2019 5 LDK!
1 s 11 26.15 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
2 s 11 27.37 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 01 U20 PM IV SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/3687/15 2018 3
3 s 11 28.07 KONICKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP IV B.D. Z/2002/15 2019
4 s 11 28.74 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/6244/15 2018 4
1 s 12 26.15 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB II SASKA Tomasz Z/0628/17 2018 1 LDK!
2 s 12 26.52 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2018 3
3 s 12 26.97 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 01 U20 WP III REJEWSKI Robert Z/0789/15 2018 2
4 s 12 28.84 SKOWROŃSKA Dominika AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/0039/16 2019 2 LDK!
5 s 12 31.63 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 05 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2019 4
6 s 12 32.50 BETLEJEWSKA Oliwia MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/1536/18 2019 5 LDK!
1 s 13 27.69 PIECUCH Marta RKS Rumia 03 U18 PM IV PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0233/17 2018 3 LDK!
2 s 13 28.31 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3459/17 , 2018 4 LDK!
3 s 13 28.63 SKAPOWICZ Hanna AML Słupsk 04 U16 PM V DIAK Mateusz Z/4646/17 2019 3 LDK!
4 s 13 29.59 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 04 U16 WN V LICZNERSKI Jacek Z/4513/18 2019 5 LDK!
5 s 13 29.82 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 05 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/4577/18 2019 BEZ
6 s 13 32.17 ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata MKS Truso Elbląg 04 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/0251/19 2019 LDK!
1 s 14 28.43 GŁODOWSKA Aleksandra MUKS Płock 04 U16 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0057/18 , 2018 3 LDK!
2 s 14 28.98 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon Z/0707/19 2019 5 LDK!
3 s 14 29.58 KARPIERZ Kamila Orka Iława Athletics 04 U16 WN V B.D. Z/0339/19 2019 5 LDK!
4 s 14 29.82 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 05 U16 KP V WOŹNIAK Jacek # Z/5160/18 2018 5
5 s 14 29.93 KACA Anna CSiR Susz 05 U16 WN V SZYSLER Andrzej Z/0183/19 2019 5
6 s 14 30.46 TOMASZEWSKA Natalia MKL Toruń 04 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/0698/18 2018 5
1 s 15 28.39 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 05 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek 4
2 s 15 28.79 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 05 U16 KP V BAUMGART Iwona Z/2301/18 2019 5
3 s 15 29.02 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 05 U16 KP V B.D. BAUMGART Iwona , Z/6554/15 , 2019 4 LDK!
4 s 15 30.36 ZIELIŃSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 06 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz BEZ LDK!
5 s 15 31.97 GARBINO Maria GUKS Asy Dywity 06 U14 WN -- GARBINO Andrzej Z/1934/18 2018 5
1 s 16 25.86 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
2 s 16 26.54 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
3 s 16 28.22 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV B.D. Z/0757/15 2019 2
4 s 16 29.46 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3
300 m K
1 s 1 39.34 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2019 M
2 s 1 40.15 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 1
3 s 1 40.44 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/0630/17 2018 1
4 s 1 42.49 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U20 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2019 2
5 s 1 42.56 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2018 2
1 s 2 41.22 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -- B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2018 1
2 s 2 41.40 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/0628/17 2018 1 LDK!
3 s 2 41.67 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2018 2 LDK!
4 s 2 42.15 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2019 2 LDK!
1 s 3 40.89 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/3200/17 2019 2
2 s 3 42.68 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2019 2
3 s 3 43.56 TUCKA Róża SKLA Sopot 04 U16 PM III URBANEK Ryszard B.D. B.D. Z/4772/17 2019 2 LDK!
4 s 3 45.16 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS IV B.D. SKRZYPACZ Adrian , Z/0854/18 , 2018 4 LDK!
5 s 3 46.09 BARANIAK Barbara SKLA Sopot 03 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł ANDRZEJCZAK Paweł Z/2980/17 2019 3 LDK!
1 s 4 41.81 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2018 2 LDK!
2 s 4 42.85 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 2
3 s 4 44.07 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 04 U16 KP III WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2018 3 LDK!
4 s 4 44.52 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2018 3
5 s 4 49.51 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 06 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz # Z/0073/18 2019 5 LDK!
1 s 5 43.58 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN III BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz Z/0067/18 2019 3 LDK!
2 s 5 44.27 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2018 2
3 s 5 46.65 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 04 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2018 3
4 s 5 46.76 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/0100/18 2018 4
5 s 5 48.14 CZUBASZEK Weronika GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP V CZUBASZEK Jarosław DEJEWSKI Michał Z/3882/18 2018 BEZ LDK!
1 s 6 43.85 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3311/17 2018 3
2 s 6 46.49 BRUŹ Nina MKL Toruń 04 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/5161/18 2018 4
3 s 6 47.93 JANKOWSKA Urszula KS Jelonki Dobre Miasto 02 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0482/18 2018 4
4 s 6 48.17 MICHALCZAK Julia MKL Toruń 04 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/4590/18 2018 4
5 s 6 50.21 KUCIŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 05 U16 WN -- B.D. Z/0035/18 2018 5
1 s 7 41.51 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -- RADKE Karol # Z/3425/17 2018 2 LDK!
2 s 7 42.69 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -- RADKE Karol Z/0344/19 2019 LDK!
3 s 7 45.24 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/0855/18 2019 3
4 s 7 47.24 KOSIARKIEWICZ Martyna UKS Wiking Rychnowy 05 U16 PM V DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1738/18 2019 5
5 s 7 52.17 MILEWICZ Dagmara GUKS Asy Dywity 04 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0036/18 2018 BEZ
1 s 8 41.65 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2019 2 LDK!
2 s 8 46.77 RACINOWSKA Wiktoria KS Wda Świecie 04 U16 KP V PLISZKA Julia Z/0113/18 2018 4
3 s 8 48.10 KUJASZEWSKA Martyna SKLA Sopot 02 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. LDK!
1 s 9 44.24 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2018 2
2 s 9 45.32 MANTHEY Julia GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław B.D. Z/4318/17 2018 4 LDK!
3 s 9 45.49 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP IV DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław , Z/5655/18 , 2018 5 LDK!
4 s 9 47.54 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 03 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1741/18 2019 5
1 s 10 44.42 MAKARA Julianna SKLA Sopot 03 U18 PM -- B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/3179/17 , 2019 3 LDK!
2 s 10 47.99 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2738/17 2018 4
3 s 10 48.30 KRAWIEC Wiktoria MLKS Ostróda 04 U16 WN V NOWICKI Ryszard Z/1978/18 2018 4
4 s 10 48.49 ZERA Kamila UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0783/19 2019
1 s 11 43.73 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2019 3
2 s 11 44.25 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2018 3 LDK!
3 s 11 45.69 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2018 3 LDK!
4 s 11 46.24 WIŚNIEWSKA Marika MKL Toruń 05 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek 4
5 s 11 46.88 LEMKE Liliana SKLA Sopot 04 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0147/18 2019 4 LDK!
6 s 11 48.96 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1279/18 2018 BEZ
1 s 12 47.58 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 05 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/4589/18 2018 5
2 s 12 47.80 SZCZEPAŃSKA Maja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM V B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/4884/18 , 2019 5 LDK!
3 s 12 48.70 DĄBROWSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0331/18 2019 BEZ LDK!
4 s 12 50.03 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 05 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek BEZ
1 s 13 45.84 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4882/18 2019 4 LDK!
2 s 13 47.14 KOWALCZYK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2965/17 2018 4 LDK!
3 s 13 47.90 BARANOWSKA Wiktoria MLKS Ostróda 05 U16 WN V NOWICKI Ryszard Z/3357/18 2018 BEZ
4 s 13 48.83 CHOMIK Marta GUKS Asy Dywity 05 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/3799/18 2018 5
5 s 13 49.42 ŁUSZCZAK Emilia UKS Jedynka Bartoszyce 05 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/0319/19 2019
1 s 14 46.29 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1559/18 2018 5
2 s 14 47.83 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 06 U14 WN V SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2019 5
3 s 14 49.40 WASILAK Julia MLKS Ostróda 05 U16 WN --
4 s 14 50.04 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 06 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0185/19 2019 5
5 s 14 50.88 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 05 U16 WN --
6 s 14 56.69 SKWAREK Dominika UKS Jedynka Bartoszyce 05 U16 WN -- FIGAT Kamil FIGAT Mirosław , Z/3527/18 , 2019 BEZ LDK!
1 s 15 39.58 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2019 M
2 s 15 49.08 BREZA Agata ULKS Talex Borzytuchom 07 U14 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/3827/18 2019 BEZ
3 s 15 49.48 EJDYS Emilia KS AZS UWM Olsztyn 07 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/2924/18 , 2018 BEZ LDK!
4 s 15 51.61 KACA Julia CSiR Susz 05 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0247/19 2019 BEZ
5 s 15 51.78 KACA Emilia CSiR Susz 08 U12 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2019 BEZ
6 s 15 58.46 KACA Amelia CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0246/19 2019 BEZ
400 m K
1 s 1 61.79 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 3
2 s 1 62.47 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2018 3
3 s 1 65.65 PAWLINA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM -- PASZKE Roman Z/2239/17 2018 4
4 s 1 67.31 NAWROCKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/2991/15 2019 4
1 s 2 60.73 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 03 U18 PM III BORUSIŃSKI Piotr Z/0122/17 2019 2 LDK!
2 s 2 61.65 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1007/17 2018 2 LDK!
3 s 2 66.47 LASKIEWICZ Zofia MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/0191/17 2019 4 LDK!
600 m K
1 s 1 1:33.93 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2019 2
2 s 1 1:34.57 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM -- SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2019 M
3 s 1 1:37.40 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2019 2
4 s 1 1:39.92 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz POLEWACZ Małgorzata Z/3463/17 2018 3 LDK!
5 s 1 1:40.00 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0802/16 2019 3
6 s 1 1:40.05 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U18 WP -- PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2018 2 LDK!
7 s 1 1:41.00 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2
8 s 1 1:43.82 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM -- B.D. B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2019 3 LDK!
9 s 1 1:44.29 MICHAŁOWSKA Zofia SKLA Sopot 04 U16 PM IV URBANEK Ryszard B.D. Z/1803/18 2019 3 LDK!
10 s 1 1:44.66 JANICKA Dominika SKLA Sopot 05 U16 PM IV URBANEK Ryszard TRZASKO Bogusław B.D. B.D. Z/0054/18 2019 3 LDK!
11 s 1 1:51.12 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -- RADTKE Marek B.D. WRYCZA Jarosław , Z/0040/18 , 2019 4 LDK!
12 s 1 1:53.23 CIEŚLIŃSKA Hanna SKLA Sopot 04 U16 PM -- URBANEK Ryszard B.D. Z/4773/17 2019 3 LDK!
1 s 2 1:41.10 MATUSZCZAK Michalina OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- GRENDA Jan Z/0716/14 2018 3
2 s 2 1:41.91 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 05 U16 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0690/18 2019 4 LDK!
3 s 2 1:42.32 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 05 U16 PM III BORUSIŃSKI Piotr KOPEĆ Bernadeta Z/0017/18 2019 4 LDK!
4 s 2 1:44.15 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/0710/19 , 2019 4 LDK!
5 s 2 1:46.37 MARKIEWICZ Paulina UKS Wiking Rychnowy 04 U16 PM V DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1739/18 2019 3
6 s 2 1:47.28 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2018 5 LDK!
7 s 2 1:48.84 ULIŃSKA Otylia KS Zamek Kurzętnik 04 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/1692/18 2018 3
8 s 2 1:50.79 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2018 4
9 s 2 1:51.92 GINTER Karolina ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM -- B.D. B.D. WRYCZA Jarosław B.D. , Z/0048/18 , 2019 5 LDK!
10 s 2 1:52.08 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 04 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2019 5 LDK!
11 s 2 1:53.34 GRUCHAŁA Aleksandra SKLA Sopot 04 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/0373/18 2019 BEZ LDK!
12 s 2 1:53.53 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2019 4
1 s 3 1:43.85 RZEPCZYŃSKA Klaudia OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/6246/15 2018 3
2 s 3 1:45.12 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2018 2
3 s 3 1:48.03 NIESIOŁOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/5234/18 , 2018 BEZ
4 s 3 1:48.47 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2019 3
5 s 3 1:48.73 MARTYNOWICZ Wiktoria MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/2821/16 , 2019 3 LDK!
6 s 3 1:52.52 KLEINSCHMIDT Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1299/19 2019 BEZ
7 s 3 1:54.85 KALINOWSKA Emilia MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/4076/18 2019 BEZ
8 s 3 1:55.36 KOBUS Julia UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM -- B.D. Z/0835/19 2019
9 s 3 1:57.90 PELA Oliwia MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek BEZ
10 s 3 1:59.54 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0119/18 2018 BEZ LDK!
11 s 3 2:00.82 KERZSCHK Nikola CMKL Człuchów 05 U16 PM -- B.D. Z/0115/19 2019 LDK!
12 s 3 2:04.32 BEMBNISTA Martyna LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3439/16 2019 4 LDK!
13 s 3 2:05.85 ROŻEK Marcelina LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/6534/15 2019 BEZ LDK!
1 s 4 1:42.22 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2019 3
2 s 4 1:49.85 STENZEL Amelia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/2984/17 2019 5 LDK!
3 s 4 1:51.28 SZULSKA Aleksandra SKLA Sopot 05 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/1479/18 2019 5 LDK!
4 s 4 1:53.10 KRAWIEC Wiktoria MLKS Ostróda 04 U16 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1978/18 2018 4
5 s 4 1:55.00 PRUSIŃSKA Monika MLKS Ostróda 05 U16 WN -- NOWICKI Ryszard Z/4077/18 2018 5 LDK!
6 s 4 1:55.54 WAJER Daria LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin B.D. Z/3757/17 2018 4 LDK!
7 s 4 1:57.06 ŻBIKOWSKA Monika SKLA Sopot 04 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/5714/18 2019 LDK!
8 s 4 1:59.26 TCHÓRZ Kinga MLKS Ostróda 03 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1129/17 2018 5 LDK!
9 s 4 2:00.20 WÓŁKIEWICZ Paulina KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3561/17 2018 5
10 s 4 2:02.07 ORZECHOWSKA Michalina KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN --
11 s 4 2:09.76 SUTKIEWICZ Wiktoria PLKS Gwda Piła 06 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3860/18 2018 BEZ
1 s 5 1:50.14 STOLC Oliwia ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -- WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Janusz , Z/0926/18 , 2019 4 LDK!
2 s 5 1:53.85 CHODKOWSKA Julia MKS Durasan Płońsk 05 U16 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3565/18 2019 4
3 s 5 1:56.53 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 06 U14 WN -- NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2018 5
4 s 5 1:56.67 GARBINO Maria GUKS Asy Dywity 06 U14 WN -- GARBINO Andrzej Z/1934/18 2018 5
5 s 5 1:58.35 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 06 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz
6 s 5 1:58.70 ŚCIGAŁA Natalia ULKS Talex Borzytuchom 06 U14 PM -- WRYCZA Jarosław B.D. BEZ LDK!
7 s 5 1:59.31 ŁUSZCZAK Emilia UKS Jedynka Bartoszyce 05 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/0319/19 2019
8 s 5 2:00.00 JEZNACH Patrycja KS Zamek Kurzętnik 06 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0090/18 2019 BEZ LDK!
9 s 5 2:02.00 SPYCHALSKA Iga KS Wda Świecie 07 U14 KP -- PLISZKA Julia Z/0320/19 2019 BEZ
10 s 5 2:07.56 FURMAŃSKA Amelia CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0181/19 2019 BEZ
11 s 5 2:10.33 SKWAREK Dominika UKS Jedynka Bartoszyce 05 U16 WN -- FIGAT Kamil FIGAT Mirosław , Z/3527/18 , 2019 BEZ LDK!
12 s 5 2:18.72 BARICA Kinga CSiR Susz 08 U12 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2019 BEZ
1000 m K
1 s 1 2:50.46 JELSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 99 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1051/15 2019 1
2 s 1 2:53.46 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1766/15 2018
3 s 1 2:53.77 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM -- THIEL Adam Z/2119/15 2018 2
4 s 1 2:58.81 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 87 Sen PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2842/18 2019 2
5 s 1 3:00.22 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2019 1
6 s 1 3:05.87 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/0729/16 2019 2
7 s 1 3:06.39 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/1031/15 2018 3 LDK!
8 s 1 3:06.64 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2019 3 LDK!
9 s 1 3:06.88 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U20 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2018 3 LDK!
10 s 1 3:07.20 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 98 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2018 2
11 s 1 3:14.96 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/3324/17 2019 4
12 s 1 3:20.17 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2019 3
13 s 1 3:32.63 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 03 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0036/17 2019 4 LDK!
1 s 2 3:04.60 PLECZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 02 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2926/16 2019 3 LDK!
2 s 2 3:11.65 ULASZEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan GIERASIMCZYK Anna Z/2820/16 2019 3 LDK!
3 s 2 3:11.72 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2018 3
4 s 2 3:11.93 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2019 3
5 s 2 3:14.17 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0113/16 2019 3
6 s 2 3:20.10 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2018 3
7 s 2 3:22.02 RUMIŃSKA Marlena LKS Fenix Słupsk 02 U18 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/4302/15 2018 BEZ
8 s 2 3:23.88 ZADERETSKA Sofiya LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech
9 s 2 3:24.53 ORYL Weronika SKLA Sopot 04 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0024/18 2019 5 LDK!
10 s 2 3:26.12 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/0147/14 2018 3
11 s 2 3:26.72 KOSSAKOWSKA Julia MKS Gniezno 01 U20 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0010/15 2019 4
12 s 2 3:28.66 RAGAN Katarzyna MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan GIERASIMCZYK Anna Z/2819/16 2019 4 LDK!
13 s 2 3:30.12 ŚWIERCZYŃSKA Justyna PLKS Gwda Piła 87 Sen WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2852/11 2018 3
1 s 3 3:11.66 GÓRSKA Małgorzata SKLA Sopot 05 U16 PM III URBANEK Ryszard B.D. Z/0053/18 2019 3 LDK!
2 s 3 3:12.26 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM III B.D. RADTKE Marek RADTKE Marek B.D. , Z/1926/17 , 2019 3 LDK!
3 s 3 3:14.05 URBAN Monika SKLA Sopot 05 U16 PM IV URBANEK Ryszard Z/4860/18 2019 5 LDK!
4 s 3 3:19.30 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 03 U18 PM -- BORUSIŃSKA Aleksandra Z/2544/18 2019 4
5 s 3 3:19.35 ORZECHOWSKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1560/18 2018 5
6 s 3 3:19.65 BULIK Patrycja LKS Lubawa 05 U16 WN IV B.D. TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/0096/18 , 2019 LDK!
7 s 3 3:20.98 PAŃKA Wiktoria AML Słupsk 04 U16 PM IV B.D. B.D. KOPEĆ Bernadeta BORUSIŃSKA Aleksandra # , Z/4650/17 , 2019 4 LDK!
8 s 3 3:21.83 SZCZEPANKIEWICZ Beata MKS Gniezno 04 U16 WP IV GORCZYŃSKI Paweł GORCZYŃSKI Paweł , Z/4131/18 , 2019 5
9 s 3 3:39.89 BUBACZ Wanessa MKS Gniezno 05 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł # Z/0870/19 2019
10 s 3 3:57.29 DOBERSCHUTZ Dorota MKS Gniezno 04 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł # Z/0871/19 2019
11 s 3 4:13.14 LEWANDOWSKA Kinga MKS Gniezno 03 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/4130/18 2019 BEZ
2000 m K
1 s 1 6:27.15 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0060/16 2018 2 LDK!
2 s 1 6:30.95 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1272/15 2019 1
3 s 1 6:37.57 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2019 3
4 s 1 6:39.72 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0256/16 2018 2
5 s 1 6:54.39 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0422/16 2019 3 LDK!
6 s 1 7:50.77 RADZIKOWSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/2995/17 2019 5
7 s 1 9:27.49 WLIZŁO Anna MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5676/18 2019 BEZ
200 m M
1 s 1 22.06 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98 U23 WP II OSIK Tadeusz Z/0436/14 2018 1
2 s 1 22.48 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 1
3 s 1 23.35 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1268/11 2018 2
4 s 1 24.44 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -- B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2019 1
1 s 2 22.85 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
2 s 2 22.91 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2019 1
3 s 2 23.15 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM III SĘKOWSKA Anna Z/0257/14 2019 2
4 s 2 23.34 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD III SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2018 2
1 s 3 22.78 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
2 s 3 22.89 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U23 WP III JAGACIAK Jarosław Z/3976/15 2018 3
3 s 3 23.19 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 98 U23 PM III SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0891/14 2018 3
4 s 3 23.64 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ IV SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
5 s 3 24.05 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB IV SASKA Tomasz Z/5773/15 2018 3
1 s 4 23.09 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2018 2
2 s 4 23.26 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2019 3
3 s 4 23.47 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 01 U20 WP III REJEWSKI Robert Z/2943/16 2018 2
4 s 4 23.80 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2018 3
1 s 5 22.84 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III SĘKOWSKA Anna Z/1030/15 2019 2
2 s 5 23.51 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN III BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2019 2
3 s 5 23.64 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM IV DIAK Mateusz Z/2843/16 2019 2 LDK!
4 s 5 24.01 WIRA Kacper MKS Truso Elbląg 01 U20 WN IV LICZNERSKI Jacek Z/0481/16 2019 3 LDK!
1 s 6 23.38 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM III B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2018 2
2 s 6 23.44 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ III BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2018 3
3 s 6 23.62 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ IV B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2018 3 LDK!
4 s 6 25.13 NOWICKI Krzysztof SKLA Sopot 01 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0219/18 2019 4
1 s 7 23.35 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2018 2
2 s 7 24.70 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0195/17 2018 3
3 s 7 25.07 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 99 U23 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0502/17 2018 BEZ
4 s 7 25.49 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U20 WN -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2019 3
1 s 8 22.78 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2018 3
2 s 8 23.15 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2970/17 , 2019 2 LDK!
3 s 8 23.77 WIŚNIEWSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0164/15 2018 BEZ
4 s 8 24.04 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U20 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2019 3
5 s 8 24.25 MIŁEK Mateusz MKL Toruń 01 U20 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1168/18 2018 3
1 s 9 24.36 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ IV CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 3
2 s 9 24.70 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 02 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0206/17 2018 4 LDK!
3 s 9 24.98 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2019 4 LDK!
4 s 9 25.11 KOWALSKI Damian UKS Cyprianka 01 U20 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/3123/16 2018 BEZ
5 s 9 25.67 KAŹMIERSKI Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/2135/16 2018 4 LDK!
6 s 9 26.12 JEŻEWSKI Krzysztof MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- LICZNERSKI Jacek LICZNERSKI Jacek Z/0190/17 2019 5 LDK!
1 s 10 23.69 MAŁECKI Kacper UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP -- PRZYBORSKA Wioleta Z/4190/15 2017 3
2 s 10 24.04 CIEŚLA Mikołaj UKS Achilles Leszno 93 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz B.D. B.D. Z/1631/14 2018 2
3 s 10 24.26 KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 96 Sen PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/1667/16 2018 BEZ
1 s 11 22.39 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP II GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2018 1
2 s 11 24.04 GLAZIK Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP IV B.D. Z/0257/19 2019 BEZ
3 s 11 25.75 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3068/17 2018 4
4 s 11 27.08 CIĘŻKI Paweł LUKS Start Nakło 04 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/1398/19 2019 LDK!
  s 11 DQ BRZOSKOWSKI Martyn MKS Sambor Tczew 00 U20 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1921/18 2018 BEZ
1 s 12 23.38 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM III WERNER Bernard Z/3149/16 2019 2
2 s 12 24.28 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
3 s 12 25.00 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/0035/16 2019 3 LDK!
3 s 12 25.00 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2018 BEZ
5 s 12 28.45 KURAŚKIEWICZ Dominik ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM -- B.D. Z/4843/18 2019
1 s 13 23.64 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2018 2 LDK!
2 s 13 23.92 KOTYNIA Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/1357/17 2019 2
3 s 13 24.62 ROSZCZAK Bartosz UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0533/17 2018 4 LDK!
4 s 13 24.99 NOWAKOWSKI Oskar BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/3646/17 2018 4
5 s 13 25.03 KOŁODZIEJSKI Filip MUKS Płock 03 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0611/17 , 2018 BEZ LDK!
6 s 13 27.86 MISZKE Patryk SKLA Sopot 03 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/3438/18 2019 BEZ LDK!
1 s 14 25.51 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ V KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5237/18 , 2019 5 LDK!
2 s 14 25.65 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2019 3
3 s 14 26.89 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 04 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2019 BEZ LDK!
4 s 14 27.33 GORLEWSKI Szymon KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5236/18 , 2019 BEZ LDK!
1 s 15 25.22 KUCIŃSKI Konrad KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ V KOZIATEK Krzysztof ŁASZCZYCH Waldemar # , Z/5238/18 , 2019 5 LDK!
2 s 15 25.36 OSSOWSKI Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB V B.D. Z/0261/19 2019
3 s 15 25.73 BACZEWSKI Dominik UKS Atos Woźnice 04 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0069/18 2019 5
4 s 15 27.50 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5675/18 2019 BEZ
1 s 16 25.08 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 05 U16 PM V CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2019 5 LDK!
2 s 16 25.32 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN V B.D. Z/0132/19 2019
3 s 16 25.64 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4877/18 2019 5 LDK!
4 s 16 28.77 ŁASKOWSKI Filip MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5677/18 2019 BEZ
5 s 16 29.65 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/5674/18 2019 BEZ
300 m M
1 s 1 34.90 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 Sen PM -- HAS Rafał B.D. Z/0378/11 2019 1
1 s 1 34.90 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz Z/0387/14 2018 M
3 s 1 36.10 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2053/15 2019 3 LDK!
4 s 1 36.14 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD -- SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2018 2
5 s 1 37.13 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP -- NOWAKOWSKI Marian Z/1938/15 2019 2
1 s 2 35.46 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP -- POKORA Tomasz Z/0669/16 2018 2
2 s 2 36.15 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/6140/15 2018 2
3 s 2 36.44 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1268/11 2018 2
4 s 2 36.61 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2019 2
5 s 2 43.90 KROPLEWSKI Jerzy SKLA Sopot 04 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0125/19 2019
1 s 3 35.76 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2018 2
2 s 3 36.44 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2019 3
3 s 3 36.61 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2018 3
4 s 3 38.22 DĄBROWSKI Jakub KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 02 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0592/16 2019 4 LDK!
5 s 3 38.52 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/6558/15 2018 3 LDK!
1 s 4 36.95 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/1589/16 2018 4
2 s 4 37.70 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2018 4
3 s 4 38.21 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/2945/16 2019 3
4 s 4 38.87 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2018 4
5 s 4 39.46 CIARKA Bartosz MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2019 4 LDK!
1 s 5 34.75 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2019 1
2 s 5 37.70 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0312/17 2018 2
3 s 5 38.84 SZPANELEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 04 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0712/19 , 2019 3 LDK!
4 s 5 39.04 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 05 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2019 5 LDK!
1 s 6 38.89 PACUK Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/1392/17 2019 4 LDK!
2 s 6 39.20 BIEŃKOWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3152/17 , 2018 4 LDK!
3 s 6 39.32 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2018 3
4 s 6 40.27 GÓRCZYŃSKI Kacper MUKS Płock 04 U16 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr Z/0058/18 2018 5 LDK!
5 s 6 41.54 WALK Konrad ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM V RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0066/18 , 2019 5 LDK!
1 s 7 39.06 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM IV RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2019 3 LDK!
2 s 7 39.26 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2018 4 LDK!
3 s 7 40.56 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 04 U16 KP V PLISZKA Julia Z/1427/17 2018 5
4 s 7 42.47 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 05 U16 PM V CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/3794/18 , 2019 BEZ LDK!
5 s 7 44.53 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0095/18 2019 BEZ LDK!
1 s 8 36.67 LIPIŃSKI Karol SKLA Sopot 00 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/1955/15 2019 2
2 s 8 36.96 BRONISZEWSKI Kacper LIUKS Kruszwica 01 U20 KP -- LUZAK Andrzej Z/3168/17 2018 3
3 s 8 43.20 FRAŚ Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 62 Weteran WP -- B.D. Z/4670/18 2018 BEZ
1 s 9 37.15 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- B.D. Z/0486/16 2019 1 LDK!
2 s 9 37.64 GLAZIK Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- B.D. Z/0257/19 2019 BEZ
3 s 9 38.53 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- B.D. Z/0234/19 2019
4 s 9 39.51 GUSSMANN Konrad SKLA Sopot 01 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/5603/18 2019 BEZ
1 s 10 36.80 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018 3
2 s 10 40.17 TUSZYŃSKI Krystian KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0178/19 2019 BEZ
3 s 10 42.67 KOZŁOWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 02 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1172/18 , 2019 BEZ LDK!
4 s 10 52.43 KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -- MORGAŚ Tomasz Z/0318/19 2019 BEZ LDK!
1 s 11 40.57 KŁOCZKO Kacper KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5337/18 , 2019 3 LDK!
2 s 11 41.99 OLSZEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0295/19 2019 BEZ
3 s 11 52.99 WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Woźnice 06 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz Z/0252/19 2019 BEZ LDK!
1 s 12 38.81 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1435/18 , 2018 3 LDK!
2 s 12 39.16 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 04 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2018 3 LDK!
3 s 12 40.32 HAWEŁKO Igor GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP IV DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław B.D. , Z/3491/17 , 2018 3 LDK!
4 s 12 40.81 KOŁACZKO Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 03 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/4164/18 2019 5
5 s 12 41.08 SMAGAŁA Bartłomiej KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN V B.D. Z/0203/19 2019
5 s 12 41.08 KMIECIK Robert UKS Jedynka Bytów 03 U18 PM --
1 s 13 39.54 MARKOWSKI Stefan KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3016/17 , 2018 4 LDK!
2 s 13 39.92 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 05 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2019 BEZ LDK!
3 s 13 42.27 WOJTKOWIAK Michał AML Słupsk 05 U16 PM V KOPEĆ Bernadeta CZUBAK Tomasz , Z/3796/18 , 2019 5 LDK!
4 s 13 42.90 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 05 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2019
5 s 13 43.74 SZYŁEJKO Dominik UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0242/19 2019 BEZ LDK!
6 s 13 51.93 WAWRZYNOWICZ Dawid UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -- MORGAŚ Tomasz Z/0253/19 2019 BEZ LDK!
400 m M
1 s 1 51.03 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00 U20 KP III SZUBRING Zbigniew Z/2264/15 2018 3
2 s 1 52.21 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2018 2
3 s 1 52.38 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0724/16 2019 3 LDK!
4 s 1 53.53 PILCH Eryk MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0506/17 2018 3
5 s 1 57.22 FILIPIAK Miłosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/3120/16 2019 BEZ LDK!
600 m M
1 s 1 1:21.72 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0336/15 2019 2
2 s 1 1:22.97 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2019 2
3 s 1 1:23.38 RYMARCHUK Aliaksei AZS-AWFiS Gdańsk 99 U23 PM -- RATAJCZAK Maciej 2
4 s 1 1:24.09 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 99 U23 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0246/16 2019 3
5 s 1 1:24.49 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018 3
6 s 1 1:25.34 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/5533/15 2018 2 LDK!
7 s 1 1:25.76 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U20 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2018 3
8 s 1 1:26.37 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0565/16 2019 4
9 s 1 1:27.41 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 04 U16 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2019 2
10 s 1 1:28.38 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 00 U20 WP -- MOTYL Edward # Z/0793/15 2018 3
11 s 1 1:29.13 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U20 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2018 4
12 s 1 1:29.57 WIŚNIEWSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0164/15 2018 BEZ
13 s 1 1:29.68 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2018 4
1 s 2 1:24.14 DACHTERA Adam OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -- MOTYL Edward # Z/0785/15 2018 3
2 s 2 1:25.05 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata PODOLAK Kazimierz , Z/1096/17 , 2018 2 LDK!
3 s 2 1:25.28 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2018 3
4 s 2 1:25.81 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 02 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/3649/17 2019 4
5 s 2 1:28.83 MAŁECKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1028/17 2019 3 LDK!
6 s 2 1:30.39 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/4771/17 2019 2 LDK!
7 s 2 1:30.47 KABATA Filip PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4078/17 2018 3 LDK!
8 s 2 1:31.44 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U20 MZ -- RADKE Karol Z/2535/18 2018 3 LDK!
9 s 2 1:31.48 SOBCZAK Bartłomiej LIUKS Kruszwica 03 U18 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata Z/2851/17 2018 3 LDK!
10 s 2 1:40.78 NOWAKOWSKI Jacek AKL Ursynów Warszawa 66 Weteran MZ -- B.D. B.D. , Z/3854/18 , 2018 BEZ
1 s 3 1:26.72 LEWANDOWSKI Filip SKLA Sopot 03 U18 PM -- B.D. URBANEK Ryszard B.D. , Z/2219/17 , 2019 2 LDK!
2 s 3 1:28.10 GRZYWACZ Maciej KS Wda Świecie 02 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/4369/17 2018 4
3 s 3 1:30.34 BIELECKI Marek OŚ AZS Poznań 03 U18 WP -- MOTYL Edward # Z/1573/18 2018 3
4 s 3 1:32.70 KUŁDO Jakub OŚ AZS Poznań 03 U18 WP -- MOTYL Edward # Z/1575/18 2018 3
5 s 3 1:36.17 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2018 BEZ
6 s 3 1:40.34 SIKORA Dawid UKS Sokół Węgorzewo 01 U20 WN -- PALUCH Krystian Z/2889/18 2019 BEZ
7 s 3 1:48.44 KOŁACZKO Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 03 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/4164/18 2019 5
1000 m M
1 s 1 2:28.70 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2018 2
2 s 1 2:29.76 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0051/17 2019 2
3 s 1 2:32.33 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2385/16 2018 3
4 s 1 2:32.46 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/2475/17 2019 2 LDK!
5 s 1 2:32.61 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2019 2
6 s 1 2:32.83 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. , Z/5646/15 , 2019 2 LDK!
7 s 1 2:33.81 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2018 3
8 s 1 2:35.21 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 00 U20 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/1159/16 2019 3
9 s 1 2:35.27 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2018 2
10 s 1 2:37.36 WEREMCZUK Krzysztof niestowarzyszony 00 U20 -- B.D. Z/2323/15 2018 2
11 s 1 2:37.76 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Weteran LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2018 2
12 s 1 2:40.41 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2018 BEZ
13 s 1 2:43.18 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard B.D. Z/0210/17 2019 2 LDK!
1 s 2 2:36.20 SZPEJNA Paweł MKL Toruń 00 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2113/17 2018 3
2 s 2 2:37.06 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U20 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1273/15 2019 3
3 s 2 2:38.74 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/0082/18 2018 3
4 s 2 2:38.86 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0050/17 2019 2
5 s 2 2:40.00 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2019 4
6 s 2 2:40.33 WIECZOREK Alan AML Słupsk 00 U20 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/0198/16 2019 3 LDK!
7 s 2 2:43.63 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U23 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2019 3
8 s 2 2:45.15 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0683/16 2018 4 LDK!
9 s 2 2:46.98 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2019 4 LDK!
10 s 2 2:57.65 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM -- B.D.
11 s 2 3:02.04 ADAMCZYK Adam ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1839/15 2019 3
12 s 2 3:05.19 KAMIŃSKI Paweł LUKS Start Nakło 04 U16 KP -- B.D. JANKOWSKI Marcin , Z/1389/19 , 2019 LDK!
1 s 3 2:47.74 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata Z/0984/17 2018 2
2 s 3 2:49.02 KUMISZCZA Cezary CMKL Człuchów 05 U16 PM IV BODZIAK Igor B.D. BODZIAK Beata , Z/1562/18 , 2019 4 LDK!
3 s 3 2:49.24 KRAUZE Robert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2119/17 2019 4 LDK!
4 s 3 2:49.91 GÓRCZYŃSKI Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz PODOLAK Kazimierz , Z/0027/18 , 2018 3 LDK!
5 s 3 2:52.78 FĄS Mateusz PLKS Gwda Piła 00 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1596/15 2018 BEZ
6 s 3 2:53.25 JADCZAK Adrian SKLA Sopot 04 U16 PM V URBANEK Ryszard Z/0138/19 2019 5
7 s 3 2:54.04 KARWOWSKI Krystian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0533/16 2019 4
8 s 3 2:55.68 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 03 U18 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/4751/17 2019 5
9 s 3 3:01.20 BARAN Oliwier UKS Jedynka Reda 04 U16 PM -- JEDRZEJEWSKI Krzysztof Z/0081/18 2019 5 LDK!
10 s 3 3:05.30 SPRENGER Daniel CMKL Człuchów 03 U18 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0349/17 2018 5
11 s 3 3:06.08 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 04 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2018 5 LDK!
1 s 4 2:46.06 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław 4 LDK!
2 s 4 2:47.26 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 01 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/6110/15 2018 3
3 s 4 2:47.66 BŁASZCZYK Kamil MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2019 4
4 s 4 2:48.75 WIKTOROWICZ Paweł MLUKS Mokasyn Płoty 02 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/0656/16 2018 BEZ LDK!
5 s 4 2:48.97 GÓRSKI Krystian PTT Delta Płock 01 U20 MZ -- B.D. Z/5096/18 2018 BEZ
6 s 4 2:52.98 KONEK Piotr PLKS Gwda Piła 02 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0205/17 2018 4 LDK!
7 s 4 2:59.85 SÓJKA Radosław PLKS Gwda Piła 00 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1577/15 2018 4
8 s 4 3:06.90 WRÓBEL Michał LKS Zantyr Sztum 00 U20 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3992/18 2019 BEZ
9 s 4 3:13.28 WANIAK Dominik LUKS Start Nakło 04 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0283/17 2019 5 LDK!
10 s 4 3:16.58 BORECKI Antoni AML Słupsk 05 U16 PM -- KOPEĆ Bernadeta BORUSIŃSKI Piotr , Z/0014/18 , 2019 BEZ LDK!
1 s 5 2:49.82 BAKA Jakub SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/1344/17 2019 3 LDK!
2 s 5 2:51.51 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2018 3
3 s 5 2:55.17 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0086/17 2019 4
4 s 5 2:55.46 JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP V KENSIK Jan Z/0132/18 2018 5
5 s 5 3:00.68 RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- NAGY Czesław Z/0161/19 2019
6 s 5 3:02.20 FIJAŁKOWSKI Mikołaj SKLA Sopot 05 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0124/19 2019
7 s 5 3:03.44 DĄBROWSKI Dominik KS Zawkrze Mława 05 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5235/18 , 2019 BEZ LDK!
8 s 5 3:08.56 IWANEK Dawid PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4248/18 2018 BEZ LDK!
9 s 5 3:20.40 MEGIER Adrian ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -- B.D. Z/4841/18 2019 BEZ
10 s 5 3:25.02 MANIKOWSKI Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 06 U14 PM -- WRYCZA Jarosław B.D. B.D. , Z/4844/18 , 2019 LDK!
11 s 5 3:34.13 CAŁA Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -- WRYCZA Jarosław B.D. , Z/0263/19 , 2019 LDK!
12 s 5 3:40.92 PALIŃSKI Michał CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0250/19 2019 BEZ
13 s 5 3:51.76 OLSZEWSKI Wojciech CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0249/19 2019 BEZ
2000 m M
1 s 1 5:31.52 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2019 2
2 s 1 5:34.80 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2019 3
3 s 1 5:38.03 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -- GRENDA Jan Z/0711/15 2018 2
4 s 1 5:40.70 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2019 2
5 s 1 5:41.11 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -- GRENDA Jan Z/0732/15 2018 3
6 s 1 5:45.84 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 00 U20 WP -- GRENDA Jan Z/0013/15 2018 2
7 s 1 5:47.15 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99 U23 WP -- GRENDA Jan Z/0699/16 2018 2
8 s 1 5:48.28 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 03 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0605/18 2018 2
9 s 1 5:49.44 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 99 U23 WP -- GRENDA Jan Z/0863/15 2018 3
10 s 1 5:49.56 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2018 3
11 s 1 5:53.49 BURKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -- GRENDA Jan Z/0284/19 2019
12 s 1 5:54.01 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 99 U23 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/1917/17 2019 4
13 s 1 5:57.20 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2018 4
14 s 1 6:16.56 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN -- PODOLAK Irena Z/2310/15 2018 3
15 s 1 6:29.43 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 01 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0165/18 2018 4
16 s 1 6:30.52 DZIK Szymon UKS Mały Jeziorak Iława 00 U20 WN -- B.D.

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.7026498317719 sekund