Rzeszów 08.06.2014
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego juniorów
100 m K
1 e 1 12.12 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +1.6 I B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
2 e 1 12.47 ŚLEDZIONA Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +1.6 II
3 e 1 12.68 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +1.6 II MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
4 e 1 12.77 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +1.6 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2019
5 e 1 12.82 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +1.6 III
6 e 1 12.84 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +1.6 III MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
7 e 1 13.32 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL +1.6 IV B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
1 e 2 13.14 SURA Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK +0.6 III
2 e 2 13.39 KOPALA Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK +0.6 IV
3 e 2 13.39 ANDRUCH Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.6 IV
4 e 2 13.39 PĘTKOWSKA Kinga UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U20 PK +0.6 IV
5 e 2 13.40 OLSZOWY Karolina MKL Sparta Stalowa Wola 96 U20 PK +0.6 IV
6 e 2 13.54 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +0.6 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
7 e 2 13.96 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U16 PK +0.6 V ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2018 3
8 e 2 14.01 OLSZOWY Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +0.6 V
1 e 3 13.72 DZIADURA Ewa MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +0.2 IV
2 e 3 13.77 BARAN Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +0.2 IV WIERZBICKI Mirosław # Z/6476/15 2015 BEZ
3 e 3 13.91 MAŚLACH Marta KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +0.2 --
4 e 3 13.92 SUROWIEC Ewa LKS Stal Mielec 99 U16 PK +0.2 V
5 e 3 14.00 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +0.2 V DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
6 e 3 14.09 SZARA Iwona CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.2 V
7 e 3 14.19 BĄK Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +0.2 V
1 e 4 14.18 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -0.8 V BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
2 e 4 14.60 RUSINEK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -0.8 --
3 e 4 14.91 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -0.8 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2019 3
4 e 4 15.38 DEC Sara CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK -0.8 --
1 f A 12.12 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +1.5 I B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
2 f A 12.56 ŚLEDZIONA Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +1.5 II
3 f A 12.71 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +1.5 II MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
4 f A 12.82 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +1.5 III
5 f A 12.97 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +1.5 III MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
6 f A 13.33 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL +1.5 IV B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
200 m K
1 s 1 24.64 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +1.1 I B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
2 s 1 26.33 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +1.1 III B.D. 3
3 s 1 26.44 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +1.1 III MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
4 s 1 27.31 KOPALA Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK +1.1 IV
5 s 1 28.07 DZIADURA Ewa MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +1.1 IV
1 s 2 27.40 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +0.2 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
2 s 2 27.62 CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK +0.2 IV
3 s 2 28.10 SUROWIEC Ewa LKS Stal Mielec 99 U16 PK +0.2 IV
4 s 2 28.40 NYCZ Patrycja KS Komunalni Sanok 99 U16 PK +0.2 IV
5 s 2 28.52 MAŚLACH Marta KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +0.2 --
6 s 2 29.14 LIS Aleksandra AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU +0.2 -- B.D. # 3
7 s 2 30.00 OLSZOWY Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +0.2 V
1 s 3 28.50 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U16 PK +2.3 IV ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2018 3
2 s 3 29.01 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +2.3 V DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
3 s 3 29.47 SOBIŁO Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK +2.3 --
4 s 3 30.02 NIEKURZAK Karolina ULKS Gryf Rytwiany 00 U16 SK +2.3 V #
5 s 3 30.42 WIERZGANOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +2.3 --
1 s 4 28.43 SZANIAWSKA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 99 U16 SK +1.6 IV #
2 s 4 28.56 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +1.6 V BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
3 s 4 30.79 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +1.6 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2019 3
400 m K
1 s 1 58.64 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK II B.D. 3
2 s 1 59.74 STRZELEC Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK III B.D. BEZ
3 s 1 61.09 GIL Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK III
4 s 1 61.87 PIECHOTA Agata LKS Stal Mielec 96 U20 PK III
5 s 1 62.16 CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK IV
6 s 1 63.45 TABISZ Ilona KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK IV
7 s 1 69.61 KAZIMIERCZAK Emilia LKS Stal Mielec 99 U16 PK --
1 s 2 63.46 GAŁUSZKA Angelika KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK IV
2 s 2 64.27 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/5727/15 2017 2
3 s 2 64.70 NIEKURZAK Karolina ULKS Gryf Rytwiany 00 U16 SK V #
4 s 2 65.50 PĘCAK Klaudia KKB MOSiR Krosno 95 U20 PK --
5 s 2 65.52 PAWŁOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK V BARSZCZ Mirosław # Z/0258/15 2017 3
6 s 2 66.42 SZANIAWSKA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 99 U16 SK V #
800 m K
1 s 1 2:13.77 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
2 s 1 2:16.56 BAZAN Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK II
3 s 1 2:19.31 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017 2
4 s 1 2:23.58 SZUMADA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK III WOSIEK Jacek B.D. BEZ
5 s 1 2:25.53 LECH Anita UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
6 s 1 2:26.21 WOŻNIAK Ilona KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK IV
7 s 1 2:28.05 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK IV ZIĘBA Julian # Z/0089/14 2018 1
8 s 1 2:30.22 ZATORSKA Kamila KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK IV
9 s 1 2:32.92 CAGARA Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 95 U20 PK -- B.D. BEZ
10 s 1 2:33.74 KIJOWSKA Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK --
11 s 1 2:35.66 ZIĘBA Klaudia MKS Stal Nowa Dęba 01 U14 PK V ZIĘBA Julian # Z/2925/15 2019 5
12 s 1 2:37.98 SIECZKO Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK --
13 s 1 2:41.93 SEMERKO Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK -- B.D.
3000 m K
1 s 1 9:45.91 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP I B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
3 s 1 10:11.90 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96 U20 LU II JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/12 2019 M
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.44 KAZIOR Maria CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.3 II B.D.
2 s 1 16.83 KURDZIEL Jadwiga CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.3 IV
3 s 1 18.62 GOZDOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +0.3 -- WIERZBICKI Mirosław # Z/4726/15 2018 4
100 m pł K
4 s 1 19.34 TUTAK Elwira KS Komunalni Sanok 95 U20 PK +0.3 --
400 m pł K K
1 s 1 67.72 TOŚ Barbara UKS Trójka Sandomierz 96 U20 SK III MIREK Andrzej B.D. Z/1557/13 2014 BEZ
2 s 1 67.87 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba # 98 U18 PK III ŻAK Dariusz # Z/0090/14 2018 3
3 s 1 69.27 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 96 U20 PK IV KOWAL Piotr B.D. Z/0701/12 2019 1
4 s 1 74.17 BEDNARZ Izabela MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK --
5 s 1 81.36 TUTAK Elwira KS Komunalni Sanok 95 U20 PK --
1 s 2 72.09 GAŁĘZA Olga UKS Trójka Sandomierz 97 U18 SK IV MIREK Andrzej MIREK Andrzej # Z/1556/13 2013 BEZ
2 s 2 72.10 RAJTER Marzena KS Komunalni Sanok 98 U18 PK IV
3 s 2 80.49 SKÓRA Bernadeta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK --
Wzwyż K
1 1.50 SZYMONIK Marlena CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK IV
2 1.50 LEW Kinga UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
3 1.45 KOCĘBA Weronika CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK IV #
4 1.45 RACHWALSKA Kamila KS Komunalni Sanok 98 U18 PK IV
W dal K
1 5.79 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 93 U23 PK +1.3 II B.D. 2
2 5.59 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U20 MA -0.9 II BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
3 5.35 JEZUIT Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK 0.0 III
4 5.03 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK +0.1 IV BIGUS Anna # Z/4173/15 2017 4
5 4.90 SEROKA Anna KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK +0.5 IV #
6 4.66 BARAN Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +1.9 V WIERZBICKI Mirosław # Z/6476/15 2015 BEZ
7 4.62 NYCZ Patrycja KS Komunalni Sanok 99 U16 PK +1.0 V
Trójskok K
1 12.27 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 93 U23 PK +0.8 I B.D. 2
2 10.74 RAGAN Barbara CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK 0.0 IV
3 10.56 KULKA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK +0.6 IV
4 10.13 ZIĘBA Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK +0.3 -- #
Kula (3) K
1 12.01 GOLBA Ewelina CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III B.D. BEZ
2 10.15 ELIASZ Monika ULKS Gryf Rytwiany 98 U18 SK IV
Kula (4) K
1 10.82 GOLBA Ewelina CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III B.D. BEZ
2 9.92 CZERWIEC Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U20 PK IV
3 8.77 PUZACZ Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK --
4 8.76 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/4174/15 2017 3
5 8.03 JAWORSKA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -- B.D. BEZ
6 7.92 DRELICH Marzena CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK --
Dysk (0.75) K
1 33.46 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK III
2 30.30 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK IV RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2019 2
3 16.73 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U14 PK -- RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2019 3 LDK!
Dysk (1) K
1 31.74 PUZACZ Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
2 29.87 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
3 29.53 SZYMASZEK Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U20 PK IV
4 26.85 JAWORSKA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -- B.D. BEZ
5 23.86 DRELICH Marzena CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK --
6 19.91 CZERWIEC Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U20 PK --
Młot (3) K
1 46.04 MAKAREWICZ Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III ŁYP Jacek Z/0888/13 2018 3
2 41.86 WOJTALA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III
3 37.37 KARAŚ Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK IV
4 32.84 DUL Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK V ŁYP Jacek Z/4555/15 2019 3
5 30.90 ZIÓŁKOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/0728/14 2019 BEZ
6 28.44 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
7 27.67 KOTWICA Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/1545/14 2017 BEZ
8 25.20 ISKRA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK --
Młot (4) K
1 41.18 JACHER Ewelina LKS Stal Mielec 95 U20 PK III
2 33.81 KUCHARCZYK Ilona LKS Stal Mielec 96 U20 PK IV
3 16.40 GOLBA Ewelina CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -- B.D. BEZ
Oszczep (600) K
1 30.91 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
2 30.90 WIELGOS Karolina CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK IV
3 28.86 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/4174/15 2017 3
4 24.97 SKÓRA Bernadeta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK --
5 22.44 SZYMASZEK Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U20 PK --
100 m M
1 e 1 11.27 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 96 U20 PK +1.1 II ZIĘBA Julian Z/1605/13 2017 2
2 e 1 11.43 KUBAS Marek CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +1.1 III
3 e 1 11.68 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK +1.1 III B.D. 3
4 e 1 11.77 PASELA Patryk LKS Stal Mielec 98 U18 PK +1.1 IV
5 e 1 11.85 RĘBISZ Bartłomiej MKS Stal Nowa Dęba 97 U18 PK +1.1 IV ZIĘBA Julian Z/0007/13 2018 2
6 e 1 11.88 JANECZKO Radosław LKS Stal Mielec 98 U18 PK +1.1 IV
8 e 1 12.13 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK +1.1 IV ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
1 e 2 10.72 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U23 LU +2.0 I WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
2 e 2 11.30 CHOŁODY Mariusz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U23 PK +2.0 II B.D. 2
3 e 2 11.63 KĘDZIOR Michał CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +2.0 III
4 e 2 11.97 WRYK Grzegorz MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK +2.0 IV
5 e 2 12.28 DECHNIK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +2.0 V
6 e 2 12.74 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +2.0 -- MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2019 2
7 e 2 12.96 DŁUŻYŃSKI Piotr MKS Stal Nowa Dęba # 00 U16 PK +2.0 -- ŻAK Dariusz # Z/6406/15 2018 BEZ
8 e 2 13.12 ROMAŃCZYK Sebastian KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +2.0 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5151/15 2019 BEZ
9 e 2 13.54 RĘBISZ Przemysław MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK +2.0 --
1 f A 11.34 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 96 U20 PK +1.1 III ZIĘBA Julian Z/1605/13 2017 2
2 f A 11.46 KUBAS Marek CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +1.1 III
3 f A 11.68 KĘDZIOR Michał CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +1.1 III
4 f A 11.70 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK +1.1 III B.D. 3
5 f A 11.85 PASELA Patryk LKS Stal Mielec 98 U18 PK +1.1 IV
6 f A 11.86 RĘBISZ Bartłomiej MKS Stal Nowa Dęba 97 U18 PK +1.1 IV ZIĘBA Julian Z/0007/13 2018 2
7 f A 11.97 WRYK Grzegorz MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK +1.1 IV
8 f A 12.02 JANECZKO Radosław LKS Stal Mielec 98 U18 PK +1.1 IV
200 m M
1 s 1 22.72 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 96 U20 PK +1.3 II ZIĘBA Julian Z/1605/13 2017 2
2 s 1 23.28 KRÓL Jakub LKS Stal Mielec 97 U18 PK +1.3 III
3 s 1 23.43 KUBAS Marek CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +1.3 III
4 s 1 24.13 JĘDRYSIK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU +1.3 IV STEMPEL Paweł # Z/1027/14 2019 3
1 s 2 24.59 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK +1.0 V ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
2 s 2 24.64 WRYK Grzegorz MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK +1.0 --
3 s 2 25.55 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +1.0 -- MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2019 2
4 s 2 25.98 RUTKOWSKI Michał MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK +1.0 --
5 s 2 26.90 KUŚ Sebastian CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +1.0 --
6 s 2 27.50 HABER Wojciech CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +1.0 -- WIERZBICKI Mirosław Z/4785/15 2018 BEZ
7 s 2 28.77 RĘBISZ Bartłomiej MKS Stal Nowa Dęba 97 U18 PK +1.0 -- ZIĘBA Julian Z/0007/13 2018 2
8 s 2 32.30 GERLACH Mikołaj KB Krościenko Wyżne 03 U12 PK +1.0 -- ZATORSKI Witold Z/3856/18 2019 BEZ
400 m M
1 s 1 50.73 KRÓL Jakub LKS Stal Mielec 97 U18 PK III
2 s 1 51.31 SAŁADIAK Michał KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK III
3 s 1 52.44 GNIADY Patryk LUKS Burza Rogi 96 U20 PK III SZEWCZYK Sławomir 4
4 s 1 52.79 WILK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U20 PK IV
5 s 1 55.69 KLIMEK Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V
6 s 1 57.63 RUTKOWSKI Michał MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK --
800 m M
1 s 1 1:55.42 BAJ Dariusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II
2 s 1 1:56.11 SABAT Łukasz MKL Sparta Stalowa Wola 96 U20 PK II #
3 s 1 1:56.59 URBANIAK Arkadiusz MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK II ZIĘBA Julian # Z/0091/14 2018 BEZ
4 s 1 1:58.48 DZIEDZIC Konrad KB Krościenko Wyżne 95 U20 PK III ZATORSKI Witold # Z/1299/12 2017 BEZ
5 s 1 1:59.60 FIL Dawid CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/0417/14 2017 2
6 s 1 2:00.41 KWAŚNIAK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK III
  s 1 DNF SAŁADIAK Michał KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK --
1 s 2 2:10.48 RAŚ Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 98 U18 PK --
2 s 2 2:12.98 SIECZKO Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK --
3 s 2 2:14.37 RESZKA Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
4 s 2 2:19.69 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK --
5 s 2 2:24.29 MEZGLEWSKI Kamil KB Krościenko Wyżne 99 U16 PK -- ZATORSKI Witold # Z/5123/15 2018 4
1500 m M
1 s 1 4:08.70 SKIBA Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III B.D. BEZ
2 s 1 4:09.89 KURKIEWICZ Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK III
3 s 1 4:18.83 JAŹWIECKI Stanisław KB Krościenko Wyżne 95 U20 PK IV ZATORSKI Witold B.D. Z/1878/12 2017 3
4 s 1 4:29.52 ZANIEWICZ Hubert LUKS Burza Rogi 97 U18 PK -- SZEWCZYK Sławomir BEZ
5 s 1 4:50.64 CHMAJ Piotr CWKS Resovia Rzeszów # 97 U18 PK -- LASSOTA Lesław # Z/1842/16 2016 BEZ
3000 m M
2 s 1 10:10.95 JAMROZ Michał LKS Znicz Biłgoraj 97 U18 LU -- JAMROZ Mieczyslaw B.D. Z/0551/13 2017 BEZ
  s 1 DNF GALICIA PEREZ Arnold KKS Victoria Stalowa Wola 93 U23 PK -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/4641/11 2017 BEZ
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.83 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +1.0 III #
2 s 1 17.24 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK +1.0 IV ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
400 m pł J MŁ M
1 s 1 58.90 BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 97 U18 PK IV
2 s 1 59.36 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
2000 m prz M
1 s 1 6:22.65 WOLSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0077/13 2016 3
2 s 1 6:33.54 STOKŁOSA Patryk CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK IV
Wzwyż M
1 1.60 FILIPEK Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK --
  NM DELERT Tomasz LKS Stal Mielec 96 U20 PK --
W dal M
2 6.64 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +1.0 III ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
3 6.03 WÓJCICKI Jakub ULKS Gryf Rytwiany 00 U16 SK +0.9 IV #
4 5.90 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +1.5 IV #
5 5.79 ŚLĘCZKA Damian KKB MOSiR Krosno 98 U18 PK +0.4 --
6 5.78 MAŁEK Karol KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK +1.0 -- B.D. B.D.
7 5.77 RUCHAJ Ryszard KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK +1.4 --
8 5.71 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U16 PK +1.5 V
9 5.33 SYPEK Krzysztof LKS Stal Mielec 98 U18 PK +0.6 --
10 4.66 FILA Rafał MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK 0.0 -- #
Trójskok M
  12.98 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +0.6 IV ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
1 13.42 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +2.5 III ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
2 12.60 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U20 PK +0.5 IV
3 10.64 BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 97 U18 PK 0.0 --
Kula (5) M
1 13.24 DUNAJ Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK IV
2 12.19 WOJEWODA Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK --
4 11.98 KARPIŃSKI Adam CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK --
5 8.45 KAMIŃSKI Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
6 8.07 MIELNIKIEWCZ Mateusz MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
Kula (6) M
1 17.90 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
2 14.24 WYWRÓT Karol CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II B.D. B.D. 2
3 14.14 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U20 PK II
4 10.11 MAKAREWICZ Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK -- B.D. BEZ
Dysk (1) M
1 31.94 WOJNAR Władysław CWKS Resovia Rzeszów 48 Masters PK --
Dysk (1.5) M
1 42.34 KARPIŃSKI Adam CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
2 36.19 GŁUSZKIEWICZ Radosław KS Komunalni Sanok 97 U18 PK IV
3 34.41 RYGIEL Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK --
4 23.48 DUNAJ Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK --
Dysk (1.75) M
1 58.29 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
2 49.27 WYWRÓT Karol CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II B.D. B.D. 2
3 26.08 MAKAREWICZ Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK -- B.D. BEZ
Młot (5) M
1 31.70 WOJEWODA Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK --
Młot (6) M
1 66.36 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
2 45.55 MAKAREWICZ Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK III B.D. BEZ
Oszczep (600) M
1 45.18 KAMIŃSKI Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK IV
2 21.92 MIELNIKIEWCZ Mateusz MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
Oszczep (700) M
1 54.49 HERDA Krzysztof UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK III
Oszczep (800) M
1 59.46 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U20 PK II
2 52.49 HERDA Krzysztof UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.7600729465485 sekund