Spała 20.01.2019
Halowe zawody PZLA
60 m K
1 1 e 1 7.33 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. Z/2684/11 2019 MM
2 2 e 1 7.51 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -- KOSENDIAK Wojciech # Z/4039/11 2019 M
3 3 e 1 7.62 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -- B.D. B.D. , Z/1273/13 , 2019 1
4 4 e 1 7.71 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
5 6 e 1 7.72 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ROSTEK William Z/0925/14 2019 1
6 7 e 1 7.76 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP -- PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1
7 17 e 1 7.95 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 Sen LD -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2018 M
1 5 e 2 7.71 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK -- TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 1
2 8 e 2 7.82 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U23 LD -- SYGDZIAK Zofia B.D. Z/0788/14 2018 1
3 10 e 2 7.83 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/1793/13 , 2018 1
4 9 e 2 7.83 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U20 WP -- MARCINIAK Roman Z/1473/15 2018 2
5 13 e 2 7.88 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2018 2 LDK!
6 20 e 2 7.98 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
7 25 e 2 8.03 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- GIZA Maciej Z/1449/13 2018 2
1 11 e 3 7.86 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
2 12 e 3 7.88 RAJEWSKA Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 99 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2019 1
3 15 e 3 7.92 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/0630/17 2018 1
4 18 e 3 7.96 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 2
5 22 e 3 8.00 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2019 1
6 28 e 3 8.06 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William Z/1561/13 2019 2
7 30 e 3 8.09 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- CUCH Tadeusz Z/2037/16 2018 2
8 34 e 3 8.18 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 2
1 14 e 4 7.90 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1
2 27 e 4 8.04 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2018 2 LDK!
3 31 e 4 8.11 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- B.D. Z/3313/11 2019 1
4 32 e 4 8.13 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD -- BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2018 1 LDK!
5 33 e 4 8.15 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/2039/16 2019 3 LDK!
6 40 e 4 8.32 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
7 46 e 4 8.41 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2018 2
8 49 e 4 8.42 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2019 3
1 19 e 5 7.96 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5568/15 2018 3
2 23 e 5 8.00 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
3 38 e 5 8.29 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01 U20 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/1555/16 2018 2
4 41 e 5 8.32 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2018 3
5 43 e 5 8.35 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
6 47 e 5 8.41 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0378/17 , 2018 4 LDK!
7 50 e 5 8.45 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ROSTEK William Z/0564/14 2018 3
8 51 e 5 8.47 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 2
1 42 e 6 8.34 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2018 3
2 44 e 6 8.39 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 03 U18 LD -- SADACH Aneta Z/3968/17 2018 5
3 45 e 6 8.40 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2018 2 LDK!
4 52 e 6 8.48 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/2460/17 2018 3
5 55 e 6 8.66 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2019 3
6 57 e 6 8.68 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2018 2
1 47 e 7 8.41 BARTODZIEJ Wioletta LUKS Strzałków 02 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3253/16 2018 4
2 53 e 7 8.48 LOSE Małgorzata KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/2141/17 2018 4
3 54 e 7 8.56 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2
4 58 e 7 8.69 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
5 59 e 7 8.69 JABŁOŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/3516/16 2018 4
6 61 e 7 8.73 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/2430/16 2019 4
7 62 e 7 8.76 DUDEK Katarzyna LUKS Strzałków 03 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3728/17 2018 4
8 63 e 7 8.80 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0216/16 2019 4 LDK!
1 16 e 8 7.92 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/4171/15 2019 2
2 35 e 8 8.19 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2018 2 LDK!
3 36 e 8 8.28 SZTANGRECIAK Julia LUKS Strzałków 02 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/4129/17 2018 BEZ
4 56 e 8 8.67 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -- MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0887/16 , 2019 4 LDK!
5 60 e 8 8.72 LASKOŚ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/4740/18 2019 BEZ
6 64 e 8 9.01 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 4
7 65 e 8 9.22 RĄCZKA Julia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł RĄCZKA Elżbieta Z/3154/16 2019 BEZ LDK!
1 21 e 9 7.99 CHMIELEWSKA Gabriela BKL Bełchatów 03 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz # 4 LDK!
2 24 e 9 8.01 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP -- PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2018 1 LDK!
3 26 e 9 8.03 BIŃKOWSKA Julia RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- GOS Piotr Z/0508/19 2019
4 29 e 9 8.08 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2018 1
5 37 e 9 8.29 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3020/16 2018 2 LDK!
6 39 e 9 8.32 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2019 3
1 f 1 7.34 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. Z/2684/11 2019 MM
2 f 1 7.44 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -- KOSENDIAK Wojciech # Z/4039/11 2019 M
3 f 1 7.61 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ROSTEK William Z/0925/14 2019 1
4 f 1 7.61 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK -- TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 1
5 f 1 7.63 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
6 f 1 7.71 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -- B.D. B.D. , Z/1273/13 , 2019 1
7 f 1 7.78 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP -- PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1
8 f 1 7.81 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U23 LD -- SYGDZIAK Zofia B.D. Z/0788/14 2018 1
1 f 2 7.74 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2018 2 LDK!
2 f 2 7.81 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U20 WP -- MARCINIAK Roman Z/1473/15 2018 2
3 f 2 7.90 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/4171/15 2019 2
4 f 2 7.91 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/1793/13 , 2018 1
5 f 2 7.94 RAJEWSKA Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 99 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2019 1
200 m K
1 1 s 1 23.87 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90 Sen PM M MODELSKI Michał B.D. Z/2684/11 2019 MM
2 8 s 1 25.52 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB II SASKA Tomasz Z/0630/17 2018 1
3 17 s 1 26.20 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ II B.D. B.D. B.D. , Z/1793/13 , 2018 1
1 6 s 2 25.38 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ROSTEK William Z/0925/14 2019 1
2 7 s 2 25.48 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1
3 16 s 2 26.11 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2018 1
4 20 s 2 26.31 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA III GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2018 M
1 2 s 3 24.82 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I B.D. B.D. , Z/1273/13 , 2019 1
2 13 s 3 25.97 WSOŁEK Aleksandra niestowarzyszona # 01 U20 II B.D. Z/1746/16 2019
3 14 s 3 26.09 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U20 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2018 2
  s 3 DNF MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2018 1
1 4 s 4 25.19 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1
2 5 s 4 25.34 RAJEWSKA Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 99 U23 DS II STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2019 1
3 12 s 4 25.94 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2018 1
4 23 s 4 26.57 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2018 3
1 10 s 5 25.64 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
2 18 s 5 26.23 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2019 1
3 24 s 5 26.64 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA III GIZA Maciej Z/1449/13 2018 2
4 27 s 5 26.68 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ III OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 2
1 19 s 6 26.26 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2018 2 LDK!
2 29 s 6 26.73 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2018 2
3 34 s 6 27.17 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2018 2
1 21 s 7 26.34 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01 U20 SL III STAŚKIEWICZ Jakub Z/1555/16 2018 2
2 25 s 7 26.64 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2
3 38 s 7 27.34 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2018 3
1 22 s 8 26.40 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD III NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2019 2
2 31 s 8 26.89 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2018 2 LDK!
3 44 s 8 27.99 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U20 LD IV BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2018 3
4 45 s 8 28.05 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2018 3
1 26 s 9 26.67 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS III B.D. Z/3313/11 2019 1
2 35 s 9 27.24 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2018 3
3 36 s 9 27.28 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 1
4 39 s 9 27.45 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 99 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0198/15 2019 4
1 28 s 10 26.70 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2018 2
2 40 s 10 27.77 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ IV CUCH Tadeusz Z/2037/16 2018 2
3 47 s 10 28.26 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV B.D. Z/0757/15 2019 2
4 49 s 10 28.59 SADYŚ Marta RKS Łódź 02 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0441/17 2019 4
1 43 s 11 27.89 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 2
2 50 s 11 28.71 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
3 51 s 11 28.73 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U20 PK -- KARKUT Bogdan Z/6463/15 2018 4
4 52 s 11 29.22 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/2430/16 2019 4
1 41 s 12 27.77 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2018 2 LDK!
2 46 s 12 28.19 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 3
3 54 s 12 31.49 RĄCZKA Julia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł RĄCZKA Elżbieta Z/3154/16 2019 BEZ LDK!
1 3 s 13 25.05 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK II TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 1
2 9 s 13 25.62 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ II RADKE Karol Z/3425/17 2018 2 LDK!
3 48 s 13 28.54 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -- MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0887/16 , 2019 4 LDK!
1 11 s 14 25.85 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK II ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2019 2
2 15 s 14 26.10 CHMIELEWSKA Gabriela BKL Bełchatów 03 U18 LD II RYBARCZYK Dariusz # 4 LDK!
3 30 s 14 26.79 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ III RADKE Karol Z/0344/19 2019 LDK!
1 32 s 15 26.96 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 2
2 37 s 15 27.29 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2019 3 LDK!
3 42 s 15 27.82 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2018 2 LDK!
1 33 s 16 27.01 BIŃKOWSKA Julia RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ III GOS Piotr Z/0508/19 2019
2 53 s 16 29.54 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2938/16 2018 3
300 m K
1 2 s 1 40.17 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2018 M
2 4 s 1 40.60 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2018 1
3 11 s 1 41.12 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2018 2 LDK!
4 24 s 1 44.24 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0260/17 , 2019 2 LDK!
1 1 s 2 39.89 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0635/15 2018 M
2 3 s 2 40.52 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 1
3 9 s 2 41.04 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/0633/15 2018 1
4 22 s 2 44.10 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2018 2
1 7 s 3 40.90 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2018 1
2 14 s 3 41.60 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 2 LDK!
3 15 s 3 41.68 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2018 2
4 21 s 3 43.94 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 99 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0198/15 2019 4
1 5 s 4 40.68 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
2 6 s 4 40.89 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP -- KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2018 1
3 12 s 4 41.16 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/0628/17 2018 1 LDK!
4 16 s 4 42.00 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2018 2
1 8 s 5 40.90 WSOŁEK Aleksandra niestowarzyszona # 01 U20 -- B.D. Z/1746/16 2019
2 10 s 5 41.07 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William Z/1561/13 2019 2
3 13 s 5 41.32 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2018 2 LDK!
4 19 s 5 43.35 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2018 2
1 20 s 6 43.61 GROT Weronika RKS Łódź 00 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2019 3
2 29 s 6 45.42 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2019 3
3 30 s 6 45.44 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2018 2 LDK!
4 33 s 6 46.22 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 4
1 17 s 7 42.01 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2
2 26 s 7 44.83 KŁOS Karina AZS Łódź 03 U18 LD -- BRÓDKA Daniel Z/3143/17 2018 3
3 27 s 7 45.13 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/3156/16 2018 4
1 23 s 8 44.20 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0362/17 2018 3
2 28 s 8 45.25 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 01 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1840/17 2019 4
3 31 s 8 45.48 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 03 U18 LD -- BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/3144/17 , 2018 4 LDK!
4 36 s 8 46.87 LOSE Małgorzata KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/2141/17 2018 4
1 18 s 9 42.83 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2019 2
2 25 s 9 44.71 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2018 3
3 32 s 9 45.66 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/3944/15 2018 3
4 37 s 9 47.58 SOSNIERZ Maria AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4800/18 2018 BEZ
1 34 s 10 46.55 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2018 4 LDK!
2 35 s 10 46.78 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2019 4
3 38 s 10 48.09 LASKOŚ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/4740/18 2019 BEZ
400 m K
1 2 s 1 59.76 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/0993/14 2018 2
2 3 s 1 59.98 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA III GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
3 6 s 1 64.21 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 3
4 9 s 1 70.73 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 74 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2018 BEZ
1 7 s 2 66.39 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0216/16 2019 4 LDK!
2 10 s 2 71.75 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -- MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0883/16 , 2019 BEZ LDK!
  s 2 DQ JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS -- GIERCZYK Estera SIERADZKI Andrzej , Z/0459/17 , 2019 3 LDK!
1 1 s 3 58.67 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK II ANIOŁ Stanisław Z/1429/16 2019 2
2 4 s 3 62.69 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/2839/15 2018 3
3 5 s 3 63.22 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ROSTEK William Z/0564/14 2018 3
4 8 s 3 70.50 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2849/18 2019 5
600 m K
1 1 s 1 1:35.37 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/2937/15 2018 2
2 2 s 1 1:39.10 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2018 2
3 3 s 1 1:39.43 JAGUŚCIK Julia LUKS Strzałków 03 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3730/17 2018 2
4 4 s 1 1:39.52 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ -- B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2018 1
5 5 s 1 1:40.83 KOWALSKA Natalia AZS Łódź 00 U20 LD -- SEKIETA Radosław Z/2398/15 2018 3
6 6 s 1 1:42.50 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2019 3
7 7 s 1 1:42.88 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2019 3
8 9 s 1 1:43.23 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
  s 1 DQ DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0802/16 2019 3
1 8 s 2 1:43.08 CIEPAŁ Natasza AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0364/17 2018 3
2 10 s 2 1:45.62 SZCZECHLA Zofia AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1478/17 2018 4
2 10 s 2 1:45.62 MORDAKA Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0916/17 2019 4
4 12 s 2 1:46.43 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz KOWAL Piotr , Z/2340/16 , 2018 3 LDK!
5 13 s 2 1:46.58 DRZEWUCKA Maja AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1477/17 2018 5
6 14 s 2 1:47.07 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2018 4
7 15 s 2 1:49.34 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2018 4 LDK!
8 16 s 2 1:50.48 BOGUSŁAWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/0746/17 2018 BEZ LDK!
9 17 s 2 1:53.25 PIEKARCZYK Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0728/18 2019 5
1000 m K
1 1 s 1 2:50.09 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2018 1
2 2 s 1 2:50.72 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/0464/14 2018 1
3 3 s 1 2:50.88 JELSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 99 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1051/15 2019 1
4 4 s 1 2:55.89 HAPUNOWICZ Joanna niestowarzyszona # 00 U20 -- LEANDRO Jean Marc # Z/2075/15 2019
5 5 s 1 2:56.42 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK!
6 6 s 1 2:56.58 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0060/16 2018 2 LDK!
7 7 s 1 2:57.39 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97 U23 SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0479/13 2018 M
8 10 s 1 3:01.34 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/0729/16 2019 2
9 22 s 1 3:10.71 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 78 Weteran MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2019 2 LDK!
  s 1 DNF KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 99 U23 MA -- MIREK Wacław Z/2407/15 2018 2
1 9 s 2 3:00.56 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD -- BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2019 2
2 12 s 2 3:03.70 KUŻNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/4125/17 2018 2 LDK!
3 14 s 2 3:06.15 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/1364/16 2018 3
4 19 s 2 3:09.32 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2019 3 LDK!
5 23 s 2 3:11.29 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2019 3
6 24 s 2 3:12.44 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2018 3
7 27 s 2 3:15.67 PIWOWARSKA Amelia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/3161/17 2018 2
  s 2 DNF GÓRKA Weronika RLTL ZTE Radom # 02 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/0544/16 2018 4 LDK!
1 11 s 3 3:02.12 SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/0063/16 2019 3 LDK!
2 13 s 3 3:04.18 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2019 3
3 16 s 3 3:06.96 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3454/15 2019 3 LDK!
4 17 s 3 3:07.74 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U20 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2018 3
5 18 s 3 3:08.70 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2018 3 LDK!
6 26 s 3 3:13.71 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 01 U20 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/4813/15 2019 2 LDK!
  s 3 DNF JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2018 2 LDK!
1 8 s 4 2:59.06 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. Z/0442/16 2018 3 LDK!
2 15 s 4 3:06.63 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD -- GAŁASZEWSKI Adrian Z/2854/17 2018 3
3 20 s 4 3:10.03 PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. Z/5718/18 2018 BEZ LDK!
4 21 s 4 3:10.11 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2018 3
5 25 s 4 3:12.60 SZYMCZAK Paulina AZS Łódź 00 U20 LD -- SEKIETA Radosław Z/1086/17 2018 4
6 28 s 4 3:20.49 KĘPCZYŃSKA Monika RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/5651/18 2018 BEZ LDK!
7 29 s 4 3:23.78 FAŁDROWICZ Dorota RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0389/17 , 2018 4 LDK!
  s 4 DNF RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/0147/14 2018 3
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.73 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP -- PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2018 1 LDK!
2 2 e 1 8.80 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 1 LDK!
3 3 e 1 9.00 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 2 LDK!
4 4 e 1 9.15 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 2 LDK!
5 6 e 1 9.35 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD -- BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2018 1 LDK!
6 7 e 1 9.38 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz # , Z/0631/17 , 2018 2 LDK!
7 8 e 1 9.46 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK -- WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2018 2 LDK!
8 11 e 1 9.78 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0632/17 , 2018 3 LDK!
1 5 e 2 9.33 GEORGIEVA Natalia RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/3744/17 , 2018 BEZ LDK!
2 9 e 2 9.55 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 2
3 10 e 2 9.58 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2
4 12 e 2 10.07 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
5 13 e 2 10.38 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2018 4
6 14 e 2 10.92 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -- MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0883/16 , 2019 BEZ LDK!
7 15 e 2 11.48 RESEL Martyna LUKS Strzałków 03 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3729/17 2018 4
  e 2 DNF CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0378/17 , 2018 4 LDK!
1 f 1 8.64 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP -- PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2018 1 LDK!
2 f 1 8.81 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 1 LDK!
3 f 1 8.94 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 2 LDK!
4 f 1 9.06 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 2 LDK!
5 f 1 9.10 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD -- BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2018 1 LDK!
6 f 1 9.24 GEORGIEVA Natalia RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/3744/17 , 2018 BEZ LDK!
7 f 1 9.28 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz # , Z/0631/17 , 2018 2 LDK!
8 f 1 9.37 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK -- WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2018 2 LDK!
60 m pł K K
1 1 e 1 8.83 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK!
2 4 e 1 8.94 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
3 9 e 1 9.41 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
4 10 e 1 9.54 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
1 2 e 2 8.87 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2019 1 LDK!
2 8 e 2 9.40 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 1
3 11 e 2 9.59 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
4 12 e 2 9.59 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2018 2 LDK!
5 13 e 2 9.60 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN -- MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2
6 14 e 2 10.28 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2019 2
1 3 e 3 8.89 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/2577/15 2019 1
2 5 e 3 9.15 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 1
3 6 e 3 9.20 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/6413/15 2018 2
4 7 e 3 9.25 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2
5 15 e 3 10.35 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 2 LDK!
1 1 e 4 8.42 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK -- MAZUR Janusz Z/0536/15 2018 M
2 2 e 4 8.68 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1
3 3 e 4 8.70 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U23 LD -- SYGDZIAK Zofia B.D. Z/0788/14 2018 1
4 4 e 4 8.78 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 Sen LD -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2018 M
5 6 e 4 8.86 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2019 1
6 7 e 4 8.87 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
1 5 e 5 8.80 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William Z/0767/13 2019 1
2 8 e 5 8.91 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM -- MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM
3 9 e 5 8.96 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/1793/13 , 2018 1
4 10 e 5 9.48 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2018 M
5 11 e 5 9.60 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
1 f 1 8.80 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK!
2 f 1 8.84 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2019 1 LDK!
3 f 1 8.97 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
4 f 1 8.97 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/2577/15 2019 1
5 f 1 9.06 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 1
6 f 1 9.18 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/6413/15 2018 2
7 f 1 9.31 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2
8 f 1 9.42 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 1
1 f 2 8.38 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK -- MAZUR Janusz Z/0536/15 2018 M
2 f 2 8.55 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U23 LD -- SYGDZIAK Zofia B.D. Z/0788/14 2018 1
3 f 2 8.57 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1
4 f 2 8.73 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 Sen LD -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2018 M
5 f 2 8.76 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2019 1
6 f 2 8.79 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William Z/0767/13 2019 1
7 f 2 8.95 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM -- MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM
Wzwyż K
1 f 1 1.80 BORYS Paulina SKLA Sopot 98 U23 PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2019 M
2 f 1 1.78 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK I TITTINGER Michał Z/2337/16 2018 1
3 f 1 1.75 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2018 1
4 f 1 1.72 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM I MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM
5 f 1 1.72 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS I PYRA Dawid Z/1760/12 2019 1
6 f 1 1.68 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław 87 Sen DS II PYRA Dawid Z/3812/11 2019 1
7 f 1 1.58 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2
8 f 1 1.53 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
9 f 1 1.53 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK!
10 f 1 1.53 MARKS Patrycja AZS Łódź 03 U18 LD IV SADACH Aneta SADACH Aneta , Z/3145/17 , 2018 4 LDK!
11 f 1 1.48 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 2 LDK!
11 f 1 1.48 GOS Patrycja RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ IV GOS Piotr Z/4755/18 2018 3
13 f 1 1.43 JABŁOŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/3516/16 2018 4
  f 1 NM DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 98 U23 WP -- WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
Tyczka K
1 f 1 3.60 PLAK Malwina RKS Łódź 02 U18 LD I SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2018 1
2 f 1 3.50 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U20 SK I WRONA Agnieszka Z/3633/15 2018 1 LDK!
3 f 1 3.40 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD I SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 1
4 f 1 3.30 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ I GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2018 2 LDK!
5 f 1 3.00 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2018 1 LDK!
6 f 1 3.00 GÓRNIAK Kamila AZS UMCS Lublin 01 U20 LU II B.D. # Z/3078/17 2018 2
7 f 1 2.80 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK III WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2018 2 LDK!
8 f 1 2.80 KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP III B.D. Z/4399/18 2018 2
9 f 1 2.60 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/4022/15 2018 3 LDK!
W dal K
1 f 1 5.86 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 96 Sen LD I SADACH Aneta Z/0206/12 2018 1
2 f 1 5.73 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
3 f 1 5.58 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP II WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
4 f 1 5.34 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
5 f 1 5.22 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 1
6 f 1 5.16 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP III KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2018 M
7 f 1 5.11 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS III SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
8 f 1 5.10 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III B.D. Z/0650/15 2019 1
9 f 1 5.09 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
10 f 1 5.01 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U20 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2018 2 LDK!
11 f 1 5.00 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/2322/15 2018 3
12 f 1 4.93 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 2
13 f 1 4.92 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN IV MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2
14 f 1 4.89 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
15 f 1 4.87 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD IV BARSKA Jolanta Z/2460/17 2018 3
16 f 1 4.80 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
17 f 1 4.80 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U20 MA IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 3
18 f 1 4.79 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2018 4
19 f 1 4.74 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK!
20 f 1 4.69 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz # , Z/0631/17 , 2018 2 LDK!
21 f 1 4.60 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
22 f 1 4.60 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
23 f 1 4.20 WÓJTOWICZ Paula UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1261/17 2019 5 LDK!
24 f 1 4.07 KINALSKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0489/18 2019 4 LDK!
25 f 1 3.92 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2019 BEZ LDK!
Trójskok K
1 f 1 12.34 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U20 PK I TORBA Tomasz Z/4423/15 2018 1
2 f 1 11.65 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U23 MZ II MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2019 3
3 f 1 11.52 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ II MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
4 f 1 11.38 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
5 f 1 10.94 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III ŁUKASIAK Michał Z/3998/15 2019 3
6 f 1 10.72 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS IV GIERCZYK Estera SIERADZKI Andrzej , Z/0459/17 , 2019 3 LDK!
7 f 1 10.45 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U20 MA IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 3
8 f 1 10.19 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
9 f 1 10.13 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 03 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/1996/17 2018 4 LDK!
10 f 1 10.11 KINALSKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0489/18 2019 4 LDK!
11 f 1 9.87 WÓJTOWICZ Paula UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1261/17 2019 5 LDK!
12 f 1 9.87 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
Kula (3) K
1 f 1 11.29 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2018 2 LDK!
2 f 1 10.19 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U18 SK IV FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2018 2 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.89 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS I PYRA Dawid Z/1760/12 2019 1
2 f 1 12.38 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2018 1
3 f 1 12.14 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1
4 f 1 11.70 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA III TOMCZAK Dominika B.D. Z/0481/12 2018 1
5 f 1 11.24 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
6 f 1 9.92 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 2 LDK!
60 m M
1 1 e 1 6.75 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2018 MM
2 4 e 1 6.92 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
3 5 e 1 6.93 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 1 LDK!
4 7 e 1 6.94 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
5 8 e 1 6.95 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA -- KUCZEK Piotr Z/1201/12 2018 1
6 12 e 1 7.05 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
7 14 e 1 7.06 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA -- GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 1
8 19 e 1 7.14 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 99 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0647/15 2019 1
1 2 e 2 6.86 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
2 6 e 2 6.93 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2019 2 LDK!
3 9 e 2 6.96 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 2
4 11 e 2 7.03 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -- SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
5 13 e 2 7.05 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2019 1 LDK!
6 16 e 2 7.11 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2018 1
7 18 e 2 7.14 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 1
1 3 e 3 6.91 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- ORŁOWSKI Piotr Z/2667/18 2019 M
2 10 e 3 6.99 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2018 1 LDK!
3 15 e 3 7.08 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1532/15 2019 M
4 17 e 3 7.12 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/1304/13 2018 2
5 21 e 3 7.17 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. Z/5037/15 2018 2
5 21 e 3 7.17 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2019 2
7 30 e 3 7.29 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2018 3 LDK!
8 42 e 3 7.46 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2018 2 LDK!
1 23 e 4 7.18 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 1
2 25 e 4 7.24 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
3 29 e 4 7.29 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
4 34 e 4 7.32 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2018 3
5 45 e 4 7.48 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2018 3
1 20 e 5 7.17 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2018 3
2 28 e 5 7.26 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2018 3
3 31 e 5 7.30 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2019 3
4 32 e 5 7.31 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2
5 36 e 5 7.36 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2651/16 2019 3
6 44 e 5 7.47 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
7 50 e 5 7.54 WOJCIECHOWSKI Maciej WLKS Wrocław 99 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2731/16 2018 3
1 35 e 6 7.32 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02 U18 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/0629/16 2019 4
1 33 e 6 7.32 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018 3
3 39 e 6 7.38 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2018 2
4 40 e 6 7.38 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2970/17 , 2019 2 LDK!
5 41 e 6 7.39 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2019 3
6 53 e 6 7.58 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 2
1 38 e 7 7.37 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/2143/17 2018 2
2 43 e 7 7.46 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
3 46 e 7 7.48 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/1589/16 2018 4
4 47 e 7 7.50 DOBROWOLSKI Bartłomiej AZS Łódź 02 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/3494/16 2018 4
5 52 e 7 7.56 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2019 3
6 55 e 7 7.59 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/5773/15 2018 3
1 48 e 8 7.51 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2019 BEZ LDK!
2 51 e 8 7.54 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- B.D. Z/0234/19 2019
3 56 e 8 7.59 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1302/18 2019 4
4 57 e 8 7.60 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 02 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3256/16 2018 4
5 58 e 8 7.64 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2018 BEZ
6 59 e 8 7.64 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 82 Weteran LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2019 BEZ
7 69 e 8 7.92 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2019 4 LDK!
1 26 e 9 7.24 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2018 1
2 60 e 9 7.67 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3068/17 2018 4
3 65 e 9 7.82 WIŚNIEWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/2062/18 2018 4
4 66 e 9 7.89 TUSZYŃSKI Krystian KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0178/19 2019 BEZ
5 67 e 9 7.89 ŚCIUBEŁ Marcin RKS Łódź 76 Weteran LD -- B.D. GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/0877/18 , 2019 BEZ
6 70 e 9 7.98 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
7 71 e 9 8.18 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0342/17 2018 3 LDK!
8 73 e 9 8.31 WIDEŁ Marek niest. Kraków 68 Weteran MA -- GOWORSKI Tomasz Z/0147/19 2019 BEZ
1 27 e 10 7.25 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 Sen PD -- SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/0849/12 2019 3
2 49 e 10 7.52 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3
3 54 e 10 7.59 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 78 Weteran LD -- BARSKA Jolanta B.D. BEZ
4 62 e 10 7.80 JARCZEWSKI Antoni RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3536/16 2018 BEZ
5 72 e 10 8.28 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2019 4
1 24 e 11 7.18 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U20 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2018 1
2 37 e 11 7.36 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2018 3 LDK!
3 61 e 11 7.74 WÓJCICKI Wiktor UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ -- B.D. Z/4788/18 2018 4
4 63 e 11 7.81 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/0233/19 2019
5 64 e 11 7.82 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 01 U20 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3081/18 2018 BEZ
6 68 e 11 7.91 AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2018 2
1 f 1 6.71 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2018 MM
2 f 1 6.86 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2019 2 LDK!
3 f 1 6.88 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
4 f 1 6.90 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
5 f 1 6.90 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA -- KUCZEK Piotr Z/1201/12 2018 1
6 f 1 6.91 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 1 LDK!
7 f 1 6.92 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- ORŁOWSKI Piotr Z/2667/18 2019 M
8 f 1 6.93 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
1 f 2 6.83 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA -- GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 1
2 f 2 6.84 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 2
3 f 2 6.97 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2019 1 LDK!
4 f 2 7.00 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2018 1 LDK!
5 f 2 7.05 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -- SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
6 f 2 7.06 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1532/15 2019 M
7 f 2 7.08 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
200 m M
1 2 s 1 22.17 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK II MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 1 LDK!
2 5 s 1 22.34 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD II NABIAŁEK Łukasz Z/1532/15 2019 M
3 11 s 1 22.48 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 1
4 26 s 1 23.40 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2018 3 LDK!
1 1 s 2 22.06 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2018 M
2 7 s 2 22.41 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2019 1 LDK!
3 10 s 2 22.46 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA II B.D. Z/1746/15 2018 1
4 28 s 2 23.69 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2970/17 , 2019 2 LDK!
1 9 s 3 22.44 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II GIZA Maciej B.D. Z/1304/13 2018 2
2 14 s 3 22.80 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U20 PD II ORŁOWSKI Piotr Z/2667/18 2019 M
3 18 s 3 23.10 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2018 1
4 51 s 3 25.48 FYDRYCH Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5061/18 2018 4
1 3 s 4 22.25 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 2
2 8 s 4 22.43 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS II ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
3 16 s 4 23.01 PAŹDZIERZ Adam AZS-AWF Katowice # 00 U20 SL III MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4651/15 2019 2
4 37 s 4 24.25 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS IV STOLARCZYK Grzegorz Z/1302/18 2019 4
1 6 s 5 22.35 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
2 20 s 5 23.18 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA III GIZA Andrzej Z/0044/13 2019 1
3 39 s 5 24.33 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2018 3 LDK!
4 44 s 5 24.69 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2019 4 LDK!
1 15 s 6 22.94 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA III GIZA Andrzej Z/1519/14 2019 1
2 21 s 6 23.27 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2018 3
3 24 s 6 23.29 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD III KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2018 3
1 4 s 7 22.26 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II ROSTEK William Z/1867/17 2018 1 LDK!
2 36 s 7 24.05 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ IV RADKE Karol Z/2053/15 2019 3 LDK!
1 19 s 8 23.12 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD III SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2018 2
2 32 s 8 23.91 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB IV SASKA Tomasz Z/5773/15 2018 3
3 49 s 8 25.08 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2019 BEZ LDK!
1 25 s 9 23.31 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018 3
2 27 s 9 23.51 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2
3 35 s 9 24.04 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 Sen PD -- SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/0849/12 2019 3
1 29 s 10 23.79 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD IV B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2019 4 LDK!
2 30 s 10 23.83 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2018 2
1 22 s 11 23.28 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ III WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2019 3
2 23 s 11 23.29 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL III KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2018 3
3 33 s 11 23.95 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
4 45 s 11 24.86 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 3
1 38 s 12 24.32 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 82 Weteran LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2019 BEZ
2 53 s 12 25.86 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Weteran MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2019 BEZ
3 55 s 12 26.25 ŚCIUBEŁ Marcin RKS Łódź 76 Weteran LD -- B.D. GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/0877/18 , 2019 BEZ
4 57 s 12 26.53 PĘCZEK Adam RKS Łódź 72 Weteran LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/0876/18 , 2019 BEZ
1 12 s 13 22.67 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U23 LD II SADACH Aneta # Z/0417/15 2018 1
2 34 s 13 23.97 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK!
3 48 s 13 25.05 WÓJCICKI Wiktor UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ -- B.D. Z/4788/18 2018 4
4 50 s 13 25.11 JARCZEWSKI Antoni RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3536/16 2018 BEZ
1 42 s 14 24.57 ZAWADZKI Tomasz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/0433/19 2019
2 46 s 14 24.87 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
3 54 s 14 26.00 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2018 2 LDK!
4 56 s 14 26.30 KLEKOWSKI Adam UKS Dziesiątka Radomsko 99 U23 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/1970/17 2018 BEZ
1 31 s 15 23.89 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2018 2 LDK!
2 41 s 15 24.39 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
1 13 s 16 22.68 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II GIZA Maciej B.D. Z/5037/15 2018 2
2 40 s 16 24.34 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2018 3
3 52 s 16 25.55 KILISZEK Mikołaj UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2237/18 2018 BEZ LDK!
1 17 s 17 23.04 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD III SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
2 43 s 17 24.59 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD -- MARSZAŁEK Rafał Z/6326/15 2019 3
3 47 s 17 24.93 TUSZYŃSKI Krystian KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0178/19 2019 BEZ
300 m M
1 1 s 1 34.15 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2018 M
2 4 s 1 35.22 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2019 1
3 10 s 1 36.03 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD -- SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2018 2
4 13 s 1 36.24 PAŹDZIERZ Adam AZS-AWF Katowice # 00 U20 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4651/15 2019 2
1 3 s 2 35.03 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -- BIELA Marek Z/4611/15 2018 1
2 11 s 2 36.11 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2018 3
3 14 s 2 36.31 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- GIZA Andrzej Z/0044/13 2019 1
  s 2 DNF POŁCZYK Arkadiusz KS SMS Szklarska Poręba 01 U20 DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/3013/17 2018 3
1 5 s 3 35.43 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U23 LD -- SADACH Aneta # Z/0417/15 2018 1
2 7 s 3 35.56 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL -- HOMA Wioleta Z/4403/15 2019 1
3 9 s 3 35.89 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- GIZA Andrzej Z/1519/14 2019 1
4 15 s 3 36.48 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- ROSTEK William Z/4507/11 2019 1
1 2 s 4 34.77 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0303/16 2019 1
2 6 s 4 35.54 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1768/15 2018 2
3 8 s 4 35.65 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2018 3
4 16 s 4 36.63 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018 3
1 17 s 5 36.68 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2018 3 LDK!
2 19 s 5 36.96 KONDERLA Jakub UKS Piast Bolków 02 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz Z/1136/16 2018 4 LDK!
3 20 s 5 36.96 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- B.D. Z/0486/16 2019 1 LDK!
4 23 s 5 37.44 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 00 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/6294/15 2018 3
1 24 s 6 37.51 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2019 3
2 31 s 6 38.64 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2018 3 LDK!
3 34 s 6 40.32 WIŚNIEWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/2062/18 2018 4
1 12 s 7 36.16 WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 01 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2019 3
2 26 s 7 37.88 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2018 3
3 28 s 7 38.13 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/2143/17 2018 2
4 29 s 7 38.16 KOTYNIA Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1357/17 2019 2
1 22 s 8 37.41 SKRZYPCZAK Kamil SL Salos-Wodna Łódź 91 Sen LD -- KOTELNICKI Mariusz B.D. Z/0592/18 2018 3
2 25 s 8 37.68 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U23 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2018 2
3 38 s 8 43.18 PĘCZEK Adam RKS Łódź 72 Weteran LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/0876/18 , 2019 BEZ
1 18 s 9 36.73 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2018 3 LDK!
2 33 s 9 39.42 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 78 Weteran LD -- BARSKA Jolanta B.D. BEZ
3 37 s 9 41.52 KANECKI Maciej MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3568/18 2018 5
1 21 s 10 37.17 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2018 2
2 27 s 10 38.08 WYSZOMIRSKI Patryk UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1364/18 2018 3
3 32 s 10 39.42 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/0965/17 2018 4 LDK!
4 36 s 10 41.39 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/2241/15 2018 BEZ
1 30 s 11 38.54 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/0233/19 2019
2 35 s 11 40.56 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/3676/16 2018 4 LDK!
400 m M
1 4 s 1 51.69 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III KOWAL Piotr Z/1846/16 2018 3
2 5 s 1 51.90 GŁĄBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/2485/17 2018 3
3 7 s 1 52.02 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ III BALCERZAK Piotr Z/1589/16 2018 4
4 9 s 1 52.28 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2018 3
1 6 s 2 51.97 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
2 14 s 2 55.54 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Weteran MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2019 BEZ
4 18 s 2 58.55 MIDUCH Ryszard niest. Lublin 64 Weteran LU -- B.D. Z/0154/19 2019 BEZ
1 11 s 3 53.21 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
2 17 s 3 56.52 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2018 BEZ
3 19 s 3 60.48 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 80 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2018 BEZ
1 13 s 4 54.50 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U23 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2018 2
2 16 s 4 55.87 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0727/18 2019 3
3 20 s 4 69.09 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 63 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2018 BEZ
1 2 s 5 51.59 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS III B.D. Z/2601/15 2018 2
2 8 s 5 52.23 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2019 3
3 10 s 5 52.95 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2019 3
4 12 s 5 53.91 SZAJNER Wojciech RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/5753/18 2018 3 LDK!
1 1 s 6 50.81 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL III KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2018 1
2 3 s 6 51.63 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2018 2
600 m M
1 1 s 1 1:21.90 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2019 2
2 3 s 1 1:23.25 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U23 PK -- KARKUT Bogdan Z/0312/15 2018 1
3 5 s 1 1:23.38 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2019 2
4 8 s 1 1:23.90 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2018 2
5 9 s 1 1:23.98 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/1367/16 2018 3
6 10 s 1 1:24.05 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2018 2
7 11 s 1 1:25.12 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/5533/15 2018 2 LDK!
8 12 s 1 1:26.09 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2018 3
9 15 s 1 1:27.11 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -- BIELA Marek Z/4615/15 2018 2
10 21 s 1 1:28.88 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2018 BEZ
1 2 s 2 1:23.05 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96 Sen LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/0718/13 , 2018 2
2 13 s 2 1:26.58 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2018 3
3 14 s 2 1:26.59 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2019 4
4 16 s 2 1:27.28 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2018 4
5 17 s 2 1:27.52 TYMIŃSKI Piotr WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1001/17 2018 3
6 25 s 2 1:29.24 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3696/18 2018 3 LDK!
7 27 s 2 1:31.38 KOCHANOWICZ Krystian KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/1446/16 2018 BEZ
8 28 s 2 1:31.60 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Weteran MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2019 BEZ
9 32 s 2 1:32.58 SEKIETA Radosław MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 76 Weteran LD -- WASIAK Jarosław Z/1353/18 2018 BEZ
10 33 s 2 1:33.35 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2018 3
1 6 s 3 1:23.40 WEREMCZUK Krzysztof niestowarzyszony 00 U20 -- B.D. Z/2323/15 2018 2
2 7 s 3 1:23.40 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0477/15 2019 2
3 18 s 3 1:27.99 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2019 4
4 19 s 3 1:28.00 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2018 3
5 20 s 3 1:28.26 RUTA Mateusz AZS Łódź 01 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/3564/18 2018 4
6 23 s 3 1:28.95 TUSZYŃSKI Krystian KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0178/19 2019 BEZ
7 24 s 3 1:29.12 SKWARSKI Szymon WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/4957/18 2018 LDK!
8 26 s 3 1:29.84 GĘBCZYK Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0386/17 , 2018 3 LDK!
9 31 s 3 1:32.54 KŁOCZKO Kacper KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5337/18 , 2019 3 LDK!
10 35 s 3 1:35.34 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/0385/17 2018 BEZ LDK!
1 4 s 4 1:23.25 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
2 22 s 4 1:28.94 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2018 3
3 29 s 4 1:31.89 PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3885/16 2019 4
4 30 s 4 1:32.54 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0342/17 2018 3 LDK!
5 34 s 4 1:33.94 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/4271/17 2018 3
6 36 s 4 1:36.26 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/2006/18 2018 4
7 37 s 4 1:40.16 OLSZEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0295/19 2019 BEZ
8 38 s 4 1:40.91 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- GRYGO Paweł Z/4032/18 2018 3
1000 m M
1 1 s 1 2:28.07 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 Sen SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0972/11 2018 1
2 2 s 1 2:28.54 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ -- TRZOS Leszek Z/0695/14 2018 2
3 3 s 1 2:28.74 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 Sen SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0483/11 2018 2
4 4 s 1 2:29.28 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2018 2
5 5 s 1 2:29.32 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2019 2
6 7 s 1 2:30.12 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2019 3
7 8 s 1 2:30.36 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -- MIREK Wacław Z/0469/15 2019
8 12 s 1 2:31.99 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/2667/15 2018 2
9 13 s 1 2:33.45 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2018 3
1 15 s 2 2:35.62 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/0721/18 2018 4
2 16 s 2 2:35.98 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84 Weteran MZ -- ROSŁON Sławomir Z/5134/11 2018 3
3 17 s 2 2:36.30 MARCINKIEWICZ Adrian MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ -- MACIEJEWSKI Janusz B.D. Z/3613/15 2018 2
4 18 s 2 2:36.95 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/2174/15 2018 3
5 19 s 2 2:37.23 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2018 2 LDK!
6 20 s 2 2:38.59 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1831/18 2018 3 LDK!
7 21 s 2 2:38.66 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/0082/18 2018 3
8 22 s 2 2:38.97 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów # 01 U20 LD -- B.D. RYBARCZYK Dariusz # , Z/4628/15 , 2019 LDK!
1 23 s 3 2:39.19 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/3933/17 2018 2 LDK!
2 24 s 3 2:40.24 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- GIZA Maciej Z/1673/18 2018 3 LDK!
3 26 s 3 2:40.51 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata Z/0984/17 2018 2
4 27 s 3 2:40.63 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2018 4
5 28 s 3 2:41.04 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2018 3
6 30 s 3 2:41.56 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2019 4
7 32 s 3 2:42.97 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2828/17 , 2018 BEZ
1 33 s 4 2:44.60 ŻUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1421/17 2018 2
2 35 s 4 2:45.05 KUROWSKI Marcin WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0440/18 2018 BEZ LDK!
3 37 s 4 2:45.84 LUBELSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1011/16 2018 3 LDK!
4 38 s 4 2:45.94 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2018 3 LDK!
5 39 s 4 2:46.21 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0640/16 2019 BEZ
6 40 s 4 2:46.37 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/0958/17 2018 3 LDK!
7 42 s 4 2:46.63 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2018 3
8 43 s 4 2:47.16 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2018 4 LDK!
1 6 s 5 2:29.34 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0519/13 2018 2
2 9 s 5 2:30.95 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- MIREK Wacław Z/0525/13 2018 2
3 10 s 5 2:31.73 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS -- B.D. Z/2602/15 2018 2
4 25 s 5 2:40.30 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2018 3
5 46 s 5 2:51.29 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2018 5 LDK!
6 48 s 5 2:58.10 LUBELSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0319/17 2018 5 LDK!
7 49 s 5 3:03.48 WRÓBLEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 79 Weteran MZ -- B.D. Z/0612/19 2019
8 50 s 5 3:03.69 NOWAKOWSKI Jacek AKL Ursynów Warszawa 66 Weteran MZ -- B.D. B.D. , Z/3854/18 , 2018 BEZ
1 11 s 6 2:31.86 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2019 3
2 14 s 6 2:33.86 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/0494/17 2018 2
3 29 s 6 2:41.09 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2018 4
4 31 s 6 2:42.81 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/3513/17 2019 3 LDK!
5 34 s 6 2:44.96 SKÓRKA Dominik KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. Z/4675/18 2018 BEZ LDK!
6 36 s 6 2:45.72 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U20 MZ -- RADKE Karol Z/2535/18 2018 3 LDK!
7 41 s 6 2:46.37 KRAWCZYK Paweł RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/5479/15 2018 4
8 44 s 6 2:50.90 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2018 4
9 45 s 6 2:50.97 KLEBANOWSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 99 U23 MZ -- B.D. Z/4667/18 2018
10 47 s 6 2:55.54 KAŁUŻNY Kamil LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/1572/17 2019 BEZ
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.12 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK!
2 2 e 1 8.20 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U18 SK -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2018 2 LDK!
3 3 e 1 8.32 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK!
4 5 e 1 8.60 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2467/17 2019 2
5 7 e 1 9.03 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2018 3 LDK!
1 4 e 2 8.56 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2018 3 LDK!
2 6 e 2 8.75 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK!
3 8 e 2 9.11 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
4 9 e 2 9.32 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2019 3
5 10 e 2 9.62 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
6 11 e 2 11.48 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
1 f 1 7.97 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK!
2 f 1 8.32 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK!
3 f 1 8.34 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U18 SK -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2018 2 LDK!
4 f 1 8.47 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2467/17 2019 2
5 f 1 8.54 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2018 3 LDK!
6 f 1 9.04 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2018 3 LDK!
7 f 1 10.28 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 7.96 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 1
2 2 e 1 8.03 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB -- KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
3 4 e 1 8.44 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2019 1
4 5 e 1 8.55 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018 2
5 6 e 1 8.63 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2
6 7 e 1 8.63 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 3
1 3 e 2 8.39 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2
2 8 e 2 8.77 WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 01 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2019 3
3 9 e 2 8.83 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/5771/15 2018 2
4 10 e 2 9.24 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2018 3
5 11 e 2 9.49 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3
1 f 1 7.87 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 1
2 f 1 8.00 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB -- KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
3 f 1 8.27 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2019 1
4 f 1 8.37 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2
5 f 1 8.40 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2
6 f 1 8.49 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018 2
7 f 1 8.77 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 3
  f 1 DNF WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 01 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2019 3
60 m pł M M
1 1 e 1 7.91 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -- B.D. Z/4587/11 2019 1
2 2 e 1 7.93 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM -- B.D. Z/4065/11 2019 MM
3 3 e 1 8.29 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecin 94 Sen ZP -- JUNIEWICZ Jakub B.D. JUNIEWICZ Jakub Z/3696/11 2018 2
4 4 e 1 8.36 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
5 5 e 1 8.38 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2018 1
1 6 e 2 8.54 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/1156/12 2018 M
2 7 e 2 8.61 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- ROSTEK William Z/4507/11 2019 1
3 8 e 2 8.66 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M
4 9 e 2 8.70 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
5 10 e 2 8.74 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M
1 f 1 7.89 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM -- B.D. Z/4065/11 2019 MM
2 f 1 7.96 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -- B.D. Z/4587/11 2019 1
3 f 1 8.30 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2018 1
4 f 1 8.49 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- ROSTEK William Z/4507/11 2019 1
5 f 1 8.63 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecin 94 Sen ZP -- JUNIEWICZ Jakub B.D. JUNIEWICZ Jakub Z/3696/11 2018 2
  f 1 DQ WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
Wzwyż M
1 f 1 2.07 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 88 Sen LB II LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2018 1
2 f 1 2.07 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2019 2
3 f 1 1.99 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA II ZAPART Stanisław Z/0505/15 2019 2
4 f 1 1.95 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK II TITTINGER Michał Z/6349/15 2018 2
5 f 1 1.85 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2018 3
Tyczka M
1 s 1 3.70 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3
2 s 1 3.60 ŹEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 03 U18 LD III KUBIAK Robert Z/2163/17 2018 4
3 s 1 3.40 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK!
4 s 1 3.20 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3
  s 1 NM ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK!
1 s 2 4.30 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M
2 s 2 4.20 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof Z/1156/12 2018 M
3 s 2 4.00 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U20 LD II OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2018 2 LDK!
4 s 2 3.60 CACAJ Wiktor UKS OSoT Szczecin 04 U16 ZP III FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin , Z/4943/18 , 2018 3 LDK!
5 s 2 3.60 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD III KOWALSKI Robert Z/0588/17 2018 3
  s 2 NM BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice # 03 U18 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4103/17 2018 4
1 s 3 5.20 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 94 Sen KP M DAKINIEWICZ Roman Z/2178/11 2018 M
2 s 3 4.80 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0579/15 2018 1
3 s 3 4.80 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP I DAKINIEWICZ Roman B.D. Z/3123/11 2018 1
4 s 3 4.60 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ I RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM
5 s 3 4.60 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ I RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 2
  s 3 NM MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U23 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2018 1
  s 3 NM SZEWCZYK Stanisław KS Warszawianka W-wa 97 U23 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1278/13 2019 1
W dal M
1 f 1 6.63 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2018 2 LDK!
2 f 1 6.54 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 Sen MZ III GRABOLUS Marek BEZ
3 f 1 6.51 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
4 f 1 6.47 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3
5 f 1 6.44 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2019 2
6 f 1 6.42 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK!
7 f 1 6.23 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ IV ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2018 4
8 f 1 6.21 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 2
9 f 1 6.21 BRACKI Jakub LUKS Strzałków 03 U18 LD IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3046/17 2018 4
10 f 1 5.98 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/2651/16 2019 3
11 f 1 5.37 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
12 f 1 5.25 WIDEŁ Marek niest. Kraków 68 Weteran MA -- GOWORSKI Tomasz Z/0147/19 2019 BEZ
  f 1 NM ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M
Trójskok M
1 f 1 14.69 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1
2 f 1 14.34 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2018 2 LDK!
3 f 1 14.04 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2018 2
4 f 1 13.91 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
5 f 1 13.57 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 Sen MZ III GRABOLUS Marek BEZ
6 f 1 13.56 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA III KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3
7 f 1 13.17 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2019 3 LDK!
8 f 1 13.03 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2019 2
9 f 1 12.81 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U20 PK IV TORBA Tomasz Z/3154/17 2018 4 LDK!
10 f 1 12.78 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ IV ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2018 4
11 f 1 11.96 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1639/16 2019 BEZ
12 f 1 11.80 ŻUROWSKI Jakub RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # Z/4757/18 2018
Kula (5) M
1 f 1 15.14 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK II ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2019 2 LDK!
2 f 1 13.60 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2018 2
3 f 1 12.88 KULA Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2018 3 LDK!
4 f 1 9.23 FALIŃSKI Filip UKS Technik Radom 03 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/5085/18 2018 BEZ LDK!
  f 1 NM CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 16.44 BORKOWSKI Jakub PKS Gwardia Szczytno 01 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej # Z/5618/15 2019 1 LDK!
2 f 1 14.28 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2018 2
3 f 1 13.03 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2018 2
4 f 1 9.36 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3
Kula (7.26) M
1 f 1 20.07 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice 91 Sen SL MM B.D. Z/1690/11 2019
2 f 1 18.55 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2018 M
3 f 1 18.15 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2018 MM
4 f 1 16.51 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2018 1
5 f 1 12.49 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M
  f 1 NM HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 92 Sen SL -- GALON Piotr Jan Z/0084/11 2018 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.1074240207672 sekund