Toruń 19.01.2019
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
60 m K
1 1 e 1 7.49 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2018 M
2 3 e 1 7.69 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2018 1
3 7 e 1 7.81 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
4 8 e 1 7.82 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- BAUMGART Iwona Z/5030/15 2018 1
5 15 e 1 7.94 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2018 2 LDK!
6 19 e 1 8.04 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2018 2 LDK!
7 21 e 1 8.08 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -- REJEWSKI Robert B.D. Z/0349/16 2018 2
8 26 e 1 8.15 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2
1 2 e 2 7.52 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93 Sen KP -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2018 M
2 4 e 2 7.70 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
3 5 e 2 7.76 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2018 2
4 6 e 2 7.81 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 1
5 11 e 2 7.86 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2018 1
6 10 e 2 7.86 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2018 1
7 16 e 2 8.00 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2018 2
8 29 e 2 8.18 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2018 2
1 13 e 3 7.89 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2
2 14 e 3 7.92 KASICA Monika SKLA Sopot 96 Sen PM -- HAS Rafał Z/1665/12 2019 1
3 17 e 3 8.02 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2019 2
4 23 e 3 8.09 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/2927/16 2019 2
5 22 e 3 8.09 ADASZAK Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- KOHUTEK Artur Z/0677/16 2018 2
6 25 e 3 8.15 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1576/16 2018 3
7 27 e 3 8.16 STEMPKOWSKA Kamila KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0711/19 , 2019 3 LDK!
8 30 e 3 8.19 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- B.D. KOWALSKI Robert , Z/2462/17 , 2019 2
1 18 e 4 8.02 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2019 2 LDK!
2 20 e 4 8.08 ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/5436/15 2019 2 LDK!
3 24 e 4 8.15 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2018 3 LDK!
4 28 e 4 8.17 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/5101/15 2018 2
5 35 e 4 8.26 DZIEMIDZIK Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- STEFAŃSKA Malwina # Z/0895/18 2018 4
6 43 e 4 8.32 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/3200/17 2019 2
7 42 e 4 8.32 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 04 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/3537/17 2018 2
8 56 e 4 8.46 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0297/16 2019 4 LDK!
1 32 e 5 8.23 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2019 3
2 38 e 5 8.27 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- STEFAŃSKA Malwina # Z/0894/18 2018 3
3 39 e 5 8.28 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0193/17 2019 3 LDK!
4 41 e 5 8.29 CHOJNACKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1019/17 2019 3 LDK!
5 44 e 5 8.33 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2018 2
6 45 e 5 8.34 WIŚNIEWSKA Ewa OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2314/17 2018 4 LDK!
7 53 e 5 8.45 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 02 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2685/17 , 2019 3 LDK!
8 55 e 5 8.46 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/3687/15 2018 3
1 12 e 6 7.86 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/1569/12 2018 1
2 34 e 6 8.26 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/4661/17 2019 4 LDK!
3 36 e 6 8.27 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
4 52 e 6 8.44 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/0592/15 2019 3
5 58 e 6 8.48 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/2461/17 2019 3
6 65 e 6 8.58 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
7 85 e 6 8.96 ZERA Kamila UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0783/19 2019
1 46 e 7 8.39 POKRZYWNIAK Adrianna MKS Juvenia Puszczykowo 99 U23 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/3264/15 2018 3
2 49 e 7 8.41 DOKSA Maja MKL Toruń 05 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2018 3 LDK!
3 50 e 7 8.43 KUBALA Amelia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- POGORZELSKA Marta PROKOP Wojciech , Z/2982/17 , 2019 4 LDK!
4 51 e 7 8.44 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2019 1
5 59 e 7 8.49 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 05 U16 KP -- B.D. BAUMGART Iwona , Z/6554/15 , 2019 4 LDK!
6 64 e 7 8.58 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3759/17 2018
7 66 e 7 8.59 BIELACKA Weronika MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2018 3
8 68 e 7 8.64 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
1 60 e 8 8.50 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0343/17 2019 4
2 61 e 8 8.53 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 05 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2019 4
3 69 e 8 8.67 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2018 2
4 70 e 8 8.70 CYCKOWSKA Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- B.D. Z/3778/18 2018 5
5 72 e 8 8.73 KŁODAWSKA Nikola UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2662/17 2018 5 LDK!
6 77 e 8 8.76 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 04 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2018 3 LDK!
7 92 e 8 9.16 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 04 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2018 3
  e 8 DQ TROJAN Julia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0298/16 2019 5
1 31 e 9 8.21 ZIELIŃSKA Jessika GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- DEJEWSKI Michał # Z/1126/19 2019 LDK!
2 33 e 9 8.24 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3028/16 , 2018 2 LDK!
3 37 e 9 8.27 RYBAK Zuzanna BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- B.D. BAUMGART Iwona , Z/0047/16 , 2018 3 LDK!
4 57 e 9 8.46 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -- POGORZELSKA Marta RATAJCZAK Maciej , Z/4662/17 , 2019 5 LDK!
5 62 e 9 8.54 ZALESKA Emilia AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/4663/17 2019 4 LDK!
6 63 e 9 8.57 MALINOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- B.D. MAGDOWSKI Michał , Z/6531/15 , 2018 3 LDK!
7 67 e 9 8.62 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/6244/15 2018 4
8 82 e 9 8.88 ZDUNOWSKA Marta MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/2104/18 , 2019 5 LDK!
1 73 e 10 8.73 TWARDOWSKA Julia KL Lechia Gdańsk 03 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3120/17 2018 4
2 74 e 10 8.75 WESSERLING Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- PROKOP Wojciech Z/4659/17 2019 5 LDK!
3 75 e 10 8.75 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -- GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0532/17 2018 5 LDK!
4 84 e 10 8.93 CHOMIK Marta GUKS Asy Dywity 05 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/3799/18 2018 5
5 87 e 10 9.02 REIWER Martyna MKL Toruń 05 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/0695/18 2018 BEZ
6 89 e 10 9.04 SCHMIDT Wiktoria MKL Toruń 05 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/4588/18 2018 5
1 81 e 11 8.87 KLISZEWSKA Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- KOHUTEK Artur Z/0196/18 2018 BEZ
2 83 e 11 8.93 MACIEJEWSKA Zuzanna KL Lechia Gdańsk 04 U16 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2548/18 2018 5
3 86 e 11 9.01 MILAK Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP -- KOHUTEK Artur Z/1762/18 2018 BEZ
4 95 e 11 9.22 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/1260/17 2019 BEZ LDK!
5 96 e 11 9.53 MILEWICZ Dagmara GUKS Asy Dywity 04 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0036/18 2018 BEZ
6 97 e 11 9.54 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0981/16 2019 BEZ LDK!
1 9 e 12 7.85 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- B.D. B.D. , Z/0674/16 , 2019 2 LDK!
2 40 e 12 8.28 KWASIBORSKA Julia MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2103/18 2019 3
3 71 e 12 8.71 TOPOLEWSKA Gabriela BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/3720/18 2018 3
5 88 e 12 9.02 SZUKAŁA Aleksandra PLKS Gwda Piła 02 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2669/17 2018 4
6 90 e 12 9.10 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 06 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0185/19 2019 5
1 48 e 13 8.41 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04 U16 PM -- GALINSKI Tadeusz Z/0467/18 2019 3
2 54 e 13 8.46 DUL Zuzanna PTT Delta Płock 05 U16 MZ -- B.D. Z/0190/19 2019
3 76 e 13 8.76 ZAJĄC Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0067/19 2019
4 93 e 13 9.17 KACA Julia CSiR Susz 05 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0247/19 2019 BEZ
5 98 e 13 9.57 WÓJCIK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0400/19 2019
1 e 14 7.87 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2018 1
2 47 e 14 8.40 GRABLOWSKA Natalia RKS Rumia 01 U20 PM -- SZYMAŃSKI Maciej PEPLIŃSKI Tadeusz SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/2236/15 2017 LDK!
3 79 e 14 8.84 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 06 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2019 5
4 80 e 14 8.85 WIŚNIEWSKA Marika MKL Toruń 05 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek 4
5 91 e 14 9.11 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 06 U14 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0013/19 2019
6 94 e 14 9.19 KRAWCZYK Maja MKL Toruń 06 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/2924/16 2016 BEZ LDK!
7 99 e 14 10.11 CANTOP Gabriela CSiR Susz 08 U12 WN --
8 100 e 14 10.57 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 09 U12 WN --
1 f 1 7.45 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93 Sen KP -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2018 M
2 f 1 7.47 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2018 M
3 f 1 7.67 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2018 2
4 f 1 7.67 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2018 1
5 f 1 7.70 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
6 f 1 7.77 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
7 f 1 7.83 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 1
8 f 1 7.86 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- BAUMGART Iwona Z/5030/15 2018 1
600 m K
1 s 1 1:32.80 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/1548/15 2019 1
2 s 1 1:33.24 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1766/15 2018
3 s 1 1:34.11 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98 U23 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2018 1
4 s 1 1:37.27 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 93 Sen PM -- ROLBIECKI Zbigniew Z/2536/11 2018 1
5 s 1 1:38.30 PLECZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 02 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2926/16 2019 3 LDK!
6 s 1 1:38.59 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM -- THIEL Adam Z/2119/15 2018 2
7 s 1 1:42.50 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2019 3 LDK!
8 s 1 1:42.86 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/3944/15 2018 3
9 s 1 1:43.99 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0641/16 2018 2
1 s 2 1:40.56 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0113/16 2019 3
2 s 2 1:43.64 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 04 U16 PM IV KRÓL Krzysztof Z/0772/18 2018 2
3 s 2 1:43.79 MANTHEY Julia GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław B.D. Z/4318/17 2018 4 LDK!
4 s 2 1:44.32 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN IV BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz Z/0067/18 2019 3 LDK!
5 s 2 1:45.12 REJCHERT Anna UKS Chrobry Międzyzdroje 04 U16 ZP IV BŁOCIAN Rafał WALKOWIAK Janusz Z/2816/16 2019 3 LDK!
6 s 2 1:46.01 POBŁOCKA Amelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 05 U16 PM V ZBLEWSKI Leszek B.D. B.D. Z/1814/18 2019 4
7 s 2 1:46.54 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 04 U16 LD V MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2019 5 LDK!
8 s 2 1:49.35 CHMIELEWSKA Kaja KS Zawkrze Mława 06 U14 MZ V KOZIATEK Krzysztof OSTROWSKI Piotr , Z/5244/18 , 2019 5 LDK!
9 s 2 1:52.40 CZUBASZEK Weronika GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -- CZUBASZEK Jarosław DEJEWSKI Michał Z/3882/18 2018 BEZ LDK!
10 s 2 1:52.57 KRZYŻANOWSKA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0078/18 2019 BEZ
11 s 2 1:55.39 ROCHEWICZ Aleksandra KS Zamek Kurzętnik 05 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0092/18 2018 BEZ LDK!
12 s 2 2:08.96 ŁUSZCZAK Emilia UKS Jedynka Bartoszyce 05 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/0319/19 2019
1 s 3 1:48.66 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM V B.D. RADTKE Marek RADTKE Marek B.D. , Z/1926/17 , 2019 3 LDK!
2 s 3 1:51.72 KLEINSCHMIDT Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1299/19 2019 BEZ
3 s 3 1:53.37 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 04 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/2979/18 2019 5
4 s 3 1:53.85 JEZNACH Patrycja KS Zamek Kurzętnik 06 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0090/18 2019 BEZ LDK!
5 s 3 1:55.26 PRĄDZINSKA Malwina ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -- RADTKE Marek Z/0269/19 2019 BEZ
6 s 3 1:55.98 KOZŁOWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 05 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1694/18 2019 BEZ LDK!
7 s 3 1:58.75 PELA Oliwia MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek BEZ
8 s 3 2:01.50 PASZEWSKA Adrianna KUKS Remus Kościerzyna 06 U14 PM --
9 s 3 2:02.74 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 06 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0185/19 2019 5
10 s 3 2:03.36 KOWALSKA Oliwia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/3359/18 2019 BEZ
11 s 3 2:04.01 MILEWICZ Dagmara GUKS Asy Dywity 04 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0036/18 2018 BEZ
12 s 3 2:07.59 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 07 U14 PM --
1000 m K
1 s 1 2:52.61 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0096/17 2018 1
2 s 1 2:58.50 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 87 Sen PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2842/18 2019 2
3 s 1 3:04.14 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/1031/15 2018 3 LDK!
4 s 1 3:06.96 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2018 4
5 s 1 3:07.75 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0422/16 2019 3 LDK!
6 s 1 3:10.49 ULIŃSKA Otylia KS Zamek Kurzętnik 04 U16 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/1692/18 2018 3
7 s 1 3:12.74 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2019 2 LDK!
8 s 1 3:13.07 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2019 3
9 s 1 3:24.66 DATA Dominika KUKS Remus Kościerzyna 03 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech 5
10 s 1 3:34.03 GARBINO Maria GUKS Asy Dywity 06 U14 WN -- GARBINO Andrzej Z/1934/18 2018 5
11 s 1 3:39.58 GÓRECKA Alicja MKL Toruń 05 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek
  s 1 DNF ZIMMER Julia MKL Toruń # 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2010/18 2018 4
1500 m K
1 s 1 4:34.52 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 U20 ZP II BINDASZEWSKI Wiesław Z/1567/15 2019 1
2 s 1 4:46.29 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1549/15 2019 1
3 s 1 5:08.90 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 98 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2018 2
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 s 1 9.91 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- B.D. Z/4012/17 2018 4
2 s 1 10.77 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U16 WP -- B.D. 5
3 s 1 11.58 POHNKE Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/4660/17 2019 5 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 s 1 9.05 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/2927/16 2019 2
2 s 1 9.15 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3343/17 2018
3 s 1 9.20 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2018 4 LDK!
4 s 1 9.35 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
5 s 1 9.40 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 02 U18 PM -- B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy , Z/3081/15 , 2018 2
6 s 1 9.45 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0343/17 2019 4
7 s 1 9.90 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2018 2
8 s 1 10.02 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1573/16 2018 4
3 f 1 9.06 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/2927/16 2019 2
5 f 1 9.14 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3343/17 2018
6 f 1 9.33 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2018 4 LDK!
60 m pł K K
1 s 1 8.30 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2019 M LDK!
2 s 1 9.33 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2018 2 LDK!
3 s 1 9.48 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
4 s 1 9.82 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3028/16 , 2018 2 LDK!
5 s 1 10.29 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2019 2
1 e 1 8.69 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U23 KP -- HULISZ Robert Z/0397/15 2018 1
2 e 1 8.74 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
3 e 1 9.01 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
4 e 1 9.24 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2018 1
1 f 1 8.31 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2019 M LDK!
2 f 1 8.95 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
4 f 1 9.06 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2018 1
Wzwyż K
1 f 1 1.75 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2019 M
2 f 1 1.70 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 02 U18 LD I KRAKOWIAK Lech Z/1644/16 2019 1
3 f 1 1.65 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0248/15 2018 1
4 f 1 1.65 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2018 1 LDK!
5 f 1 1.60 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U23 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2018 2
6 f 1 1.60 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III CZAPIEWSKI Wiesław Z/6142/15 2018 3
7 f 1 1.55 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ III SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2018 2 LDK!
8 f 1 1.55 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 02 U18 LD III KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2018 2
9 f 1 1.50 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2018 3
10 f 1 1.45 URBANOWICZ Kaja LUKS Start Nakło 03 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin B.D. Z/1330/16 2018 3 LDK!
11 f 1 1.45 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U23 LD -- KUDŁA Jacek Z/2621/17 2018 3
12 f 1 1.40 CYCKOWSKA Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- B.D. Z/3778/18 2018 5
W dal K
1 f 1 5.15 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04 U16 PM III GALINSKI Tadeusz Z/0467/18 2019 3
2 f 1 5.10 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP III B.D. Z/4012/17 2018 4
3 f 1 4.99 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/0203/18 2019 4
4 f 1 4.72 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2019 3
5 f 1 4.57 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/0100/18 2018 4
6 f 1 4.54 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05 U16 LD V B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2019 BEZ LDK!
7 f 1 4.46 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0823/18 2019
8 f 1 4.12 POHNKE Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/4660/17 2019 5 LDK!
9 f 1 4.03 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 04 U16 LD -- MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2019 5 LDK!
10 f 1 3.92 WESSERLING Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- PROKOP Wojciech Z/4659/17 2019 5 LDK!
  f 1 NM ZIELIŃSKA Agnieszka LUKS Boguszyce 05 U16 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0223/19 , 2019 LDK!
1 f 2 5.30 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2018 2 LDK!
2 f 2 5.29 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3343/17 2018
3 f 2 5.09 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2019 3 LDK!
4 f 2 4.89 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 03 U18 WP IV GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0532/17 2018 5 LDK!
5 f 2 4.86 KUBALA Amelia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM IV POGORZELSKA Marta PROKOP Wojciech , Z/2982/17 , 2019 4 LDK!
6 f 2 4.84 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP IV GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0611/16 2018 3 LDK!
7 f 2 4.46 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1573/16 2018 4
8 f 2 4.06 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2019 5 LDK!
9 f 2 4.02 KOWALSKA Magdalena MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- B.D. MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3048/17 , 2019 BEZ LDK!
10 f 2 3.91 JOROSZEWICZ Dominika MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0482/19 2019
1 f 3 5.70 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK!
2 f 3 4.88 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN IV MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2
1 f 4 5.98 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96 Sen PD I NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
2 f 4 5.56 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/1569/12 2018 1
3 f 4 5.19 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96 Sen WP III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2018 2
10 f 4 5.95 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M
Trójskok K
1 f 1 12.73 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96 Sen WP I JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2018 M
2 f 1 12.39 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD I LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2019 1
3 f 1 12.22 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U23 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
4 f 1 11.86 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2019 1
5 f 1 11.71 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U23 MZ II MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2019 3
6 f 1 11.00 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP III GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0611/16 2018 3 LDK!
7 f 1 10.99 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 00 U20 PM III LEWANDOWSKI Michał Z/5468/15 2019 3
8 f 1 10.95 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2019 4 LDK!
9 f 1 10.52 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2018 3
10 f 1 10.49 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP IV ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
11 f 1 10.37 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP IV WIELGOSZ Sławomir Z/1998/15 2018 3 LDK!
12 f 1 10.03 KAZIMIERSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U20 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/5076/15 2018 BEZ LDK!
  f 1 NM OLSZEWSKA Maria MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2019 4
  f 1 NM CHAMSKA Hanna MKS Sambor Tczew # 00 U20 PM -- GALINSKI Tadeusz Z/5380/15 2018 3
Kula (2) K
1 f 1 11.74 KUCIŃSKA Klaudia KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 06 U14 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0709/19 2019 5 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.21 GAJEWSKA Alicja MOS Zatoka Braniewo 03 U18 WN II GAJOWNICZEK Waldemar Z/0441/18 2018 2
2 f 1 12.08 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław B.D. TARGAŃSKI Marcin , Z/0040/16 , 2019 3 LDK!
3 f 1 8.73 KLISZEWSKA Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP V KOHUTEK Artur Z/0196/18 2018 BEZ
3 f 1 11.68 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD III WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej # Z/2391/16 2018 2 LDK!
4 f 1 11.15 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2018 2
5 f 1 10.64 HALECKA Patrycja AML Słupsk 03 U18 PM IV WITEK Mirosław TARGAŃSKI Marcin Z/0020/17 2019 3 LDK!
6 f 1 10.26 FLEJSZMAN Gabriela MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2562/16 2018 4
7 f 1 9.36 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/6533/15 2019 1 LDK!
8 f 1 8.71 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1573/16 2018 4
9 f 1 8.57 HUBERT Patrycja UKS Sprinter Słodków 03 U18 WP -- ROSIAK Robert Z/0004/18 2018 BEZ
10 f 1 8.48 PIENIĄŻEK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/5136/18 2018 BEZ LDK!
11 f 1 8.45 GROCHOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0279/17 2019 3 LDK!
12 f 1 8.26 OGRODOWCZYK Sandra UKS Sprinter Słodków 03 U18 WP -- B.D. Z/5190/18 2018 BEZ
13 f 1 8.08 ADAMCZYK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/3655/17 2018 4 LDK!
1 f 2 11.64 MARSZELEWSKA Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN III B.D. Z/0131/19 2019 4 LDK!
2 f 2 10.95 ANTOSZEWSKA Maja KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 04 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0705/19 , 2019 3 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 14.25 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2018 1
2 f 1 11.91 PIESIK Nina RKS Rumia 00 U20 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1953/15 2018 3
3 f 1 11.72 KARWOWSKA Martyna RKS Rumia 01 U20 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1954/15 2018 2
4 f 1 10.01 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2
5 f 1 8.94 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
1 f 2 13.52 WITEK Marcelina AML Słupsk 95 Sen PM I WITEK Mirosław Z/4493/11 2019 MM
3 f 2 9.16 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
60 m M
1 1 e 1 6.90 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -- OSIK Tadeusz Z/3831/11 2018 M
2 3 e 1 6.95 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz Z/0436/14 2018 1
3 5 e 1 7.00 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2018 1
4 7 e 1 7.09 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2018
5 10 e 1 7.12 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2018 2
6 11 e 1 7.12 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
7 14 e 1 7.20 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0582/16 2018 2
8 19 e 1 7.23 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2018 M
1 4 e 2 6.96 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2018 1
2 6 e 2 7.01 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
3 9 e 2 7.11 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0117/18 2019 1
4 12 e 2 7.14 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1268/11 2018 2
5 17 e 2 7.22 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0257/14 2019 2
6 29 e 2 7.37 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- BAUMGART Iwona Z/5098/15 2018 2
7 32 e 2 7.39 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno 92 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz Z/4258/11 2019
8 34 e 2 7.40 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek OLCZYK Stanisław B.D. , Z/0089/15 , 2018 2 LDK!
1 8 e 3 7.10 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP -- WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
2 13 e 3 7.18 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U23 PM -- MODELSKI Michał Z/0967/13 2019 2
3 15 e 3 7.20 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/3149/16 2019 2
4 21 e 3 7.26 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2019 2
5 26 e 3 7.36 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2019 3 LDK!
6 37 e 3 7.44 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2018 3 LDK!
7 45 e 3 7.48 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U23 LD -- KOWALSKI Robert Z/4352/15 2019 3
1 2 e 4 6.95 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2018 1
2 20 e 4 7.25 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3761/15 2019 3
3 22 e 4 7.28 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/2333/16 2019
4 27 e 4 7.36 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U23 LD -- KUDŁA Jacek Z/1369/13 2018 BEZ
5 36 e 4 7.41 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2019 5
6 41 e 4 7.46 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U20 WN -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2019 3
6 42 e 4 7.46 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- KOWALSKI Robert Z/2699/16 2019 2
8 43 e 4 7.47 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2019 2 LDK!
1 28 e 5 7.37 WŁODAREK Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3773/15 2019 4
2 30 e 5 7.37 KOWALSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- MAGDOWSKI Michał Z/3489/17 2018 3
3 33 e 5 7.39 SZYMAŃSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- OLCZYK Stanisław Z/3038/17 2018 4
4 35 e 5 7.41 ZAMIATOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- KENSIK Rafał OLCZYK Stanisław , Z/0761/16 , 2018 4 LDK!
5 38 e 5 7.45 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
6 51 e 5 7.59 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2019 2
7 53 e 5 7.61 NOWICKI Krzysztof SKLA Sopot 01 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0219/18 2019 4
1 24 e 6 7.34 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2018 2
2 31 e 6 7.39 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 2 LDK!
3 44 e 6 7.47 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 03 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2018 2
4 57 e 6 7.62 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0195/17 2018 3
5 73 e 6 7.83 SŁOMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/0287/16 2019 4
6 74 e 6 7.84 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 99 U23 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0502/17 2018 BEZ
7 81 e 6 7.93 BACZEWSKI Dominik UKS Atos Woźnice 04 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0069/18 2019 5
1 39 e 7 7.46 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3705/15 2019 2
2 47 e 7 7.53 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2019 4 LDK!
3 48 e 7 7.54 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0138/15 2018 2
4 49 e 7 7.55 GRZEGORZEWSKI Szymon ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0258/19 2019 4
5 52 e 7 7.60 UDYCZ Artur UKS Chrobry Międzyzdroje 03 U18 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2018 4
6 58 e 7 7.64 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2019 3
  e 7 DQ SIERPNIEWSKI Igor GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -- B.D. Z/5614/18 2018 5
1 16 e 8 7.21 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U20 KP -- PROKOP Wojciech Z/0020/15 2019 2 LDK!
2 25 e 8 7.34 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert # , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
3 56 e 8 7.62 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U20 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2018 1 LDK!
4 62 e 8 7.68 KUJDA Dominik UKS Chrobry Międzyzdroje 01 U20 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/2119/16 2019 4
5 64 e 8 7.70 BEDRA Patryk KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof ŁASZCZYCH Waldemar # , Z/5243/18 , 2019 5 LDK!
6 66 e 8 7.75 SAMULEWICZ Jan KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1128/17 , 2019 5 LDK!
7 68 e 8 7.79 ROSZCZAK Bartosz UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0533/17 2018 4 LDK!
8 90 e 8 8.27 CIĘŻKI Paweł LUKS Start Nakło 04 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/1398/19 2019 LDK!
1 54 e 9 7.61 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16 2018 3
2 61 e 9 7.68 SKRZECZ Maksymilian AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/3567/17 2019 4 LDK!
3 67 e 9 7.77 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/2142/16 2019 4
4 70 e 9 7.82 KAMIŃSKI Jakub MKLA Łęczyca 03 U18 LD -- KRZEWIŃSKI Ignacy ANDRYSIAK Mirosław , Z/2156/17 , 2018 BEZ LDK!
5 71 e 9 7.83 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN -- B.D. Z/0132/19 2019
6 76 e 9 7.87 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 05 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2019 5 LDK!
7 78 e 9 7.91 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5237/18 , 2019 5 LDK!
1 65 e 10 7.74 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2019 4 LDK!
2 79 e 10 7.91 KUCIŃSKI Konrad KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof ŁASZCZYCH Waldemar # , Z/5238/18 , 2019 5 LDK!
3 80 e 10 7.93 GORLEWSKI Szymon KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5236/18 , 2019 BEZ LDK!
4 83 e 10 8.03 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2018 4
5 89 e 10 8.21 GRZESZKIEWICZ Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0277/19 2019
6 92 e 10 8.33 SZYŁEJKO Dominik UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0242/19 2019 BEZ LDK!
1 59 e 11 7.64 DURLIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2764/17 2019 BEZ
2 72 e 11 7.83 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0685/18 2019 5
3 82 e 11 8.02 KORC Juliusz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/2765/17 2019 BEZ
4 87 e 11 8.13 MISZCZUK Mateusz MUKS Płock 05 U16 MZ -- PIOTROWSKI Jacek MIESZKOWSKI Piotr , Z/0188/19 , 2019 LDK!
5 91 e 11 8.33 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0235/19 2019
6 94 e 11 8.53 RYNGWELSKI Mikołaj MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4876/18 2019 BEZ LDK!
7 e 11 11.72 CZAPLA Jan PZLAM 42 Weteran KP --
1 18 e 12 7.23 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- OLCZYK Stanisław Z/0440/19 2019 3
2 23 e 12 7.33 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3015/16 , 2018 3 LDK!
3 40 e 12 7.46 LIPIŃSKI Karol SKLA Sopot 00 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/1955/15 2019 2
4 46 e 12 7.51 SLUPSKYI Bohdan AZS-AWFiS Gdańsk 99 U23 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0731/19 2019 3
5 55 e 12 7.62 GRABOWSKI Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- KOWALSKI Robert Z/0510/19 2019
6 63 e 12 7.68 FILIPOWICZ Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/5620/18 2019
7 69 e 12 7.80 DOMARECKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/3661/18 2019 BEZ
8 75 e 12 7.85 GUSSMANN Konrad SKLA Sopot 01 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/5603/18 2019 BEZ
1 50 e 13 7.55 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3
2 60 e 13 7.66 SZCZUBEŁEK Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0297/19 2019 3
3 77 e 13 7.90 CHRZĘŚCIEWSKI Dawid WKS Flota Gdynia 02 U18 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0135/19 2019
4 84 e 13 8.05 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 04 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2019 BEZ LDK!
5 96 e 13 8.72 KOTEWICZ Dominik KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1444/17 , 2019 BEZ LDK!
6 99 e 13 9.49 SIKORA Gracjan UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/5218/18 2018 BEZ
7 101 e 13 9.57 GRABEK Iwo MKL Toruń 08 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/0584/18 2018 BEZ
1 85 e 14 8.08 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2019 4
2 86 e 14 8.11 ŁUNIO Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0015/19 2019 BEZ
3 88 e 14 8.17 ZARZYCKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- SKIBIŃSKA Joanna Z/0369/19 2019 BEZ
4 93 e 14 8.42 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 06 U14 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2019
5 95 e 14 8.71 PIASEK Kacper PLKS Gwda Piła 04 U16 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/5449/18 2018 5
6 97 e 14 8.96 KOWALSKI Marceli NKS Nowe Miasto Lubawskie 06 U14 WN -- B.D. Z/0179/19 2019
7 98 e 14 9.10 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 06 U14 KP --
8 100 e 14 9.54 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 07 U14 KP -- B.D. BEZ LDK!
1 f 1 6.88 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz Z/0436/14 2018 1
2 f 1 6.92 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -- OSIK Tadeusz Z/3831/11 2018 M
3 f 1 6.92 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2018 1
4 f 1 6.94 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2018 1
5 f 1 6.96 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2018 1
6 f 1 7.05 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
7 f 1 7.11 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2018
600 m M
1 s 1 1:21.39 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 Sen LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2018 2
2 s 1 1:21.42 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0051/17 2019 2
3 s 1 1:21.46 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2018 2
4 s 1 1:23.56 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 99 U23 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0246/16 2019 3
5 s 1 1:25.10 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 04 U16 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2019 2
6 s 1 1:25.64 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/6558/15 2018 3 LDK!
7 s 1 1:26.56 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0050/17 2019 2
8 s 1 1:28.17 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2580/16 2018 4
9 s 1 1:29.90 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 04 U16 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2018 3 LDK!
10 s 1 1:30.19 MAŁECKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1028/17 2019 3 LDK!
11 s 1 1:31.36 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2019 4 LDK!
12 s 1 1:31.44 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD III KOWALSKI Robert Z/2463/17 2019 3
1 s 2 1:25.41 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0724/16 2019 3 LDK!
2 s 2 1:29.30 KARWOWSKI Krystian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0533/16 2019 4
3 s 2 1:30.01 UŁAŃSKI Jakub ULKS MOSiR Sieradz 04 U16 LD III FIRLIT Roman Z/0133/19 2019 5
4 s 2 1:32.40 HAWEŁKO Igor GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP IV DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław B.D. , Z/3491/17 , 2018 3 LDK!
5 s 2 1:34.99 LIZAKOWSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 01 U20 KP -- CZUBASZEK Jarosław #
6 s 2 1:35.18 KMIECIK Robert UKS Jedynka Bytów 03 U18 PM --
7 s 2 1:42.29 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Durasan Płońsk 05 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0515/19 2019
1 s 3 1:30.15 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 04 U16 LD III KWAPKOWSKI Łukasz Z/1466/18 2019 4
2 s 3 1:34.67 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 03 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2018 5
3 s 3 1:35.63 WAWRZYNIAK Alan AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM V KRAWCZAK Tomasz Z/5038/18 2019 4
4 s 3 1:36.19 FIJAŁKOWSKI Mikołaj SKLA Sopot 05 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0124/19 2019
5 s 3 1:38.85 DĄBROWSKI Dominik KS Zawkrze Mława 05 U16 MZ V KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5235/18 , 2019 BEZ LDK!
6 s 3 1:38.18 GÓRNY Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 04 U16 PM V ZBLEWSKI Leszek Z/1818/18 2019 5
7 s 3 1:40.39 DOBOSZ Michał KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/4949/18 2018 BEZ
8 s 3 1:42.03 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 05 U16 PM -- B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2019 BEZ
9 s 3 1:43.53 FILIMONIUK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0068/19 2019 BEZ
10 s 3 1:44.04 MEGIER Adrian ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -- B.D. Z/4841/18 2019 BEZ
11 s 3 1:48.54 FETHKE Gustaw AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -- POGORZELSKA Marta KRAWCZAK Tomasz , Z/0076/18 , 2019 BEZ LDK!
12 s 3 1:53.19 CAŁA Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -- WRYCZA Jarosław B.D. , Z/0263/19 , 2019 LDK!
13 s 3 1:56.05 PIONTKE Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/1864/18 2019 BEZ
800 m M
1 s 1 1:55.33 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2019 2
2 s 1 1:56.84 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2019 2
3 s 1 1:56.92 SZPEJNA Paweł MKL Toruń 00 U20 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2113/17 2018 3
4 s 1 1:58.46 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U20 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2018 3
5 s 1 2:00.82 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2019 4
1000 m M
1 s 1 2:30.58 KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1010/17 2018 2
2 s 1 2:30.82 STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice 91 Sen SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/4333/11 2018 2
3 s 1 2:32.84 GARSKI Dawid MLKS Baszta Bytów 95 Sen PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/0360/13 2019 3
4 s 1 2:33.20 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -- CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5020/15 2018 2 LDK!
5 s 1 2:36.83 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia 96 Sen PM -- ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2018 2
6 s 1 2:41.54 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2155/17 2018 4
7 s 1 2:42.52 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 02 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/3649/17 2019 4
8 s 1 2:44.74 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 04 U16 PM IV KUTEŁŁO Dariusz Z/4739/17 2019 4 LDK!
9 s 1 2:46.60 BŁASZCZYK Kamil MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2019 4
10 s 1 2:49.46 SZAJRYCH Aleksander UKS Sprinter Słodków 04 U16 WP IV ROSIAK Robert Z/0003/18 2018 3
11 s 1 3:01.52 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- BELTER Artur BELTER Artur , Z/1407/18 , 2018 LDK!
1 s 2 2:43.67 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław 4 LDK!
2 s 2 2:51.97 DOBRAK Filip BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- BAUMGART Iwona Z/2234/16 2018 BEZ
3 s 2 2:55.99 SWĘDERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/4779/17 2018 4
4 s 2 2:59.15 RAMUSIEWICZ Szymon BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/3560/16 , 2018 BEZ LDK!
5 s 2 2:59.53 KRASIŃSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2832/17 2018 BEZ
6 s 2 3:01.94 BĄKAŁA Michał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- BELTER Artur Z/1409/18 2018
7 s 2 3:08.87 MOSTOWSKI Adrian MLKS Baszta Bytów 04 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/1380/18 2019 5 LDK!
8 s 2 3:17.66 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 05 U16 PM -- KARNAS Kamila RADTKE Marek RADTKE Marek # , Z/0049/18 , 2019 BEZ LDK!
9 s 2 3:19.81 KOSTKA Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/4656/17 2019 BEZ LDK!
10 s 2 3:33.79 PALIŃSKI Michał CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0250/19 2019 BEZ
1500 m M
1 s 1 4:02.37 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0336/15 2019 2
2 s 1 4:05.00 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2019 2
3 s 1 4:05.50 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99 U23 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/0547/15 2018 2
4 s 1 4:05.55 FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 94 Sen KP III NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/1209/11 2018 3
5 s 1 4:06.67 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 U20 KP III WOŹNIAK Jacek Z/2385/16 2018 3
6 s 1 4:07.17 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 00 U20 WP III GORCZYŃSKI Paweł Z/1159/16 2019 3
7 s 1 4:07.30 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM III B.D. SZAŁACH Krzysztof , Z/1743/16 , 2018 3
8 s 1 4:15.69 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U20 ZP IV WALKOWIAK Piotr Z/1273/15 2019 3
9 s 1 4:19.17 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2019 4
10 s 1 4:21.04 CIŻYŃSKI Błażej MUKL Brodnica 00 U20 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/2001/15 2019 4
11 s 1 4:24.54 WILANOWSKI Błażej UKS Dziewiątka Kutno 00 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/4837/15 2018 BEZ
12 s 1 4:30.56 GÓRSKI Krystian PTT Delta Płock 01 U20 MZ -- B.D. Z/5096/18 2018 BEZ
60 m pł M Mł M
1 s 1 9.19 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2019 3
2 s 1 9.81 SAS Mateusz MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0417/18 2019 BEZ
3 s 1 9.88 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0070/19 2019
4 s 1 10.13 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 57 Weteran LD -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2019 BEZ
5 s 1 10.15 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2019 BEZ
6 s 1 11.21 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Weteran KP -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2019 BEZ
60 m pł M J Mł M
1 s 1 7.96 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/3149/16 2019 2
2 s 1 8.33 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3
3 s 1 8.34 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP -- WYDUBA Roman Z/0698/17 2018 2
4 s 1 8.52 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2018 3
5 s 1 9.42 KAMIŃSKI Jakub MKLA Łęczyca 03 U18 LD -- KRZEWIŃSKI Ignacy ANDRYSIAK Mirosław , Z/2156/17 , 2018 BEZ LDK!
6 s 1 9.55 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/1630/17 2018 BEZ
  s 1 DNF ŁAKOMIEC Kamil KL Lechia Gdańsk # 03 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3119/17 2018 BEZ
2 f 1 7.97 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/3149/16 2019 2
5 f 1 8.13 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP -- WYDUBA Roman Z/0698/17 2018 2
6 f 1 8.13 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3
60 m pł M (99.1) M
1 s 1 8.16 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB -- KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
2 s 1 8.27 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2019 2
3 s 1 8.43 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3705/15 2019 2
4 s 1 9.02 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0138/15 2018 2
5 s 1 9.36 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2018 3
1 s 2 8.15 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/5075/15 2019 1 LDK!
2 s 2 8.93 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3
3 s 2 9.18 ŚLIWIŃSKI Filip SKLA Sopot 01 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/4775/18 2019 BEZ
4 s 2 9.27 ORMAŃCZYK Miłosz MKS Sambor Tczew 01 U20 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2852/16 2018 3
5 s 2 9.35 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 01 U20 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2018 3
6 s 2 9.62 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2019
  s 2 DNF SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3
3 f 1 8.07 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/5075/15 2019 1 LDK!
4 f 1 8.08 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB -- KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
7 f 1 8.34 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2019 2
60 m pł M M
1 e 1 8.06 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2018 M
2 e 1 8.15 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U23 ZP -- JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
3 e 1 8.52 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- KOHUTEK Artur Z/0058/14 2018 1
4 e 1 8.59 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań # 98 U23 WP -- REJEWSKI Robert # Z/0593/14 2019
1 f 1 7.96 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2018 M
8 f 1 8.49 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- KOHUTEK Artur Z/0058/14 2018 1
Wzwyż M
1 f 1 2.05 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99 U23 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2018 2
2 f 1 2.05 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań # 98 U23 WP II REJEWSKI Robert # Z/0593/14 2019
4 f 1 2.05 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0798/15 2018 2 LDK!
5 f 1 1.95 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II KARNAS Zbigniew CZAPIEWSKI Wiesław , Z/3296/17 , 2018 3 LDK!
6 f 1 1.85 KOWALSKI Bartosz LUKS Orkan Września 03 U18 WP III CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław Z/0412/17 2018 3 LDK!
7 f 1 1.85 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP III KŁÓDKOWSKI Andrzej WIERZBICKI Dariusz , Z/3370/17 , 2019 3 LDK!
8 f 1 1.80 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/4820/15 2018 3
9 f 1 1.80 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP IV KENSIK Jan Z/1503/16 2018 3
10 f 1 1.75 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3
11 f 1 1.70 KAŻMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 03 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2157/17 2018 4
12 f 1 1.70 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM -- B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0874/17 , 2019 4 LDK!
13 f 1 1.65 WIERCZYŃSKI Dominik LKS Fenix Słupsk 03 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/1004/17 2018 4
13 f 1 1.65 ŚLIWIŃSKI Filip SKLA Sopot 01 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/4775/18 2019 BEZ
15 f 1 1.60 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0665/18 2019 BEZ LDK!
16 f 1 1.60 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2018 3
17 f 1 1.55 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Weteran MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2018 BEZ
18 f 1 1.55 SAS Mateusz MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0417/18 2019 BEZ
19 f 1 1.40 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Weteran KP -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2019 BEZ
W dal M
1 f 1 7.23 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM II KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2019 1
2 f 1 7.02 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA II WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2018 M
3 f 1 6.93 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U23 PD II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2019 1
4 f 1 6.73 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 97 U23 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
5 f 1 6.47 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98 U23 KP III KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0226/14 2018 3
6 f 1 6.45 SYSKI Marcin MKL Toruń 98 U23 KP III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2018 2
7 f 1 6.40 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD III MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2018 3
8 f 1 6.09 CHODORSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 97 U23 MZ -- KOZERA Piotr Z/1825/13 2018 3
9 f 1 6.07 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- KOHUTEK Artur Z/0058/14 2018 1
1 f 2 5.81 BEDRA Patryk KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ V KOZIATEK Krzysztof ŁASZCZYCH Waldemar # , Z/5243/18 , 2019 5 LDK!
2 f 2 5.63 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM V RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2019 3 LDK!
3 f 2 5.53 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2019 4 LDK!
4 f 2 5.45 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0665/18 2019 BEZ LDK!
5 f 2 5.32 NIEKRASZEWICZ Kajetan MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- BELTER Artur BELTER Artur , Z/1421/18 , 2018 BEZ LDK!
6 f 2 5.02 SZUBA Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0290/18 2019 BEZ
1 f 3 6.17 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2019 3 LDK!
2 f 3 6.15 MAJSAK Marcin GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP IV MAGDOWSKI Michał Z/3484/17 2018 3
3 f 3 6.12 KWIATKOWSKI Adam MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ IV ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/3104/16 , 2019 BEZ LDK!
4 f 3 6.04 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2018 3
5 f 3 5.89 DURLIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2764/17 2019 BEZ
6 f 3 5.85 ROSZCZAK Bartosz UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0533/17 2018 4 LDK!
7 f 3 5.71 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 02 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3565/16 2018 3 LDK!
8 f 3 5.59 PILIŃSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/4739/18 2019 5
9 f 3 5.50 BACKHAUS Mateeusz GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- DEJEWSKI Michał Z/1734/16 2018 BEZ LDK!
10 f 3 5.43 UDYCZ Artur UKS Chrobry Międzyzdroje 03 U18 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2018 4
1 f 4 7.14 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U20 PD II KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2018 2
2 f 4 7.09 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U20 KP II PROKOP Wojciech Z/0020/15 2019 2 LDK!
3 f 4 6.79 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U20 KP III KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2018 2
4 f 4 6.65 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3761/15 2019 3
5 f 4 6.59 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3
6 f 4 6.57 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3770/15 2019 3
7 f 4 6.46 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2019 2
8 f 4 6.05 SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM IV KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3
9 f 4 5.65 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3
10 f 4 5.21 KUJDA Dominik UKS Chrobry Międzyzdroje 01 U20 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/2119/16 2019 4
Trójskok M
1 f 1 15.01 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2019 1
2 f 1 14.20 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 97 U23 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
3 f 1 14.15 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM III B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2019 1
4 f 1 14.02 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3775/15 2019 3
5 f 1 13.88 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U23 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
6 f 1 13.66 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3770/15 2019 3
7 f 1 13.61 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD III MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2018 3
8 f 1 12.78 YARUSHINSKIY Nikita UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP IV KACZOR Mieczysław Z/3561/18 2018 3
9 f 1 12.68 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2018 4
10 f 1 12.52 NOWAK Andrzej MKS Sambor Tczew 98 U23 PM -- GALINSKI Tadeusz Z/0024/14 2019 4
11 f 1 12.44 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0587/17 2019 3
12 f 1 12.36 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/2142/16 2019 4
13 f 1 11.77 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2019 4 LDK!
14 f 1 11.67 TURAJCZYK Paweł MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2629/17 2019
15 f 1 11.57 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- KŁÓDKOWSKI Andrzej WIERZBICKI Dariusz , Z/3370/17 , 2019 3 LDK!
16 f 1 10.17 SZUBA Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0290/18 2019 BEZ
  f 1 NM KŁODAWSKI Kamil UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2663/17 2018 5
Kula (5) M
  f 1 14.55 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U20 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2018 2
1 f 1 14.93 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2019 3 LDK!
2 f 1 13.83 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
3 f 1 13.33 WALCZAK Adrian MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/2582/16 2018 4
4 f 1 13.28 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/0201/17 2018 4
5 f 1 8.64 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2018 5 LDK!
6 f 1 6.92 SOLETA Kajetan LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0282/17 2018 5 LDK!
  f 1 NM SIKORA Gracjan UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/5218/18 2018 BEZ
1 f 2 11.97 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2019 3 LDK!
2 f 2 11.92 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/3656/17 2018 3 LDK!
3 f 2 11.18 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 04 U16 PM V B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/1816/18 , 2019 4
4 f 2 11.09 GAJEWSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD V BELTER Artur Z/1414/18 2018 5
5 f 2 9.86 KIJEWSKI Karol PKS Gwardia Szczytno 05 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/3348/18 2018 5
6 f 2 9.03 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0235/19 2019
Kula (6) M
  f 1 15.22 WITEK Mirosław AML Słupsk # 67 Weteran PM -- B.D. WITEK Mirosław , Z/1294/19 , 2019 BEZ
1 f 1 18.02 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2018 1 LDK!
2 f 1 17.56 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2018 1
3 f 1 17.42 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U20 KP I GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2018 2
4 f 1 15.11 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2019 2
5 f 1 15.07 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2018 2
6 f 1 14.35 BORKOWSKI Jakub PKS Gwardia Szczytno 01 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej # Z/5618/15 2019 1 LDK!
7 f 1 13.87 ORLIKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III B.D. WALCZAK Aleksandra , Z/0562/17 , 2019 3 LDK!
8 f 1 13.43 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III WALCZAK Aleksandra Z/5953/15 2019 3
9 f 1 12.70 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM IV JEDRZEJEWSKI Krzysztof WALCZAK Aleksandra , Z/5924/15 , 2019 2
10 f 1 12.28 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/4820/15 2018 3
11 f 1 12.16 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2019 3
12 f 1 11.63 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3807/15 2018 4
13 f 1 11.26 SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM IV KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3
14 f 1 10.51 ŚLIWIŃSKI Filip SKLA Sopot 01 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/4775/18 2019 BEZ
15 f 1 9.54 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3
Kula (7.26) M
1 f 1 13.96 JACKÓW Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. 80 Weteran WP II B.D. Z/4671/18 2018 1
2 f 1 13.01 JACKÓW Michał UKS Orkan Środa Wlkp. 78 Weteran WP III B.D. 3
3 f 1 12.88 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP III KOHUTEK Artur Z/0058/14 2018 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.8151819705963 sekund