Lublin 19.01.2019
Halowy Młodzieżowy Mityng LOZLA
60 m K
1 e 1 7.83 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2018 2
2 e 1 8.03 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/1853/16 2018 1
3 e 1 8.11 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 1
4 e 1 8.11 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U23 PD -- KOTOWSKI Jan MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2018 2
5 e 1 8.19 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2019 2
6 e 1 8.48 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- ADAMOWICZ Henryk Z/0343/16 2018 2
1 e 2 7.95 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2018 BEZ LDK!
2 e 2 8.51 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2018 4
3 e 2 8.57 ŻUK Julita KS Agros Zamość 00 U20 LU -- PILIPIEC Tomasz Z/5229/15 2016 4
4 e 2 8.59 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2018 3
5 e 2 9.05 TOMASZEWSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 02 U18 LU --
6 e 2 9.47 MAJDAŃSKA Magdalena KS Agros Zamość 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech
  e 2 DQ SZLENDAK Martyna KS Agros Zamość # 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/1731/16 , 2018 4 LDK!
1 e 3 8.08 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2
2 e 3 8.18 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2018 2 LDK!
3 e 3 8.52 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2018 3 LDK!
4 e 3 8.62 JANKOWSKA Natalia MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0114/17 2018 3
5 e 3 8.65 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2018 3 LDK!
6 e 3 8.93 WELCZ Aleksandra KS Agros Zamość 03 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech Z/0116/17 2018 4 LDK!
1 e 4 8.36 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2018 3 LDK!
2 e 4 8.46 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2018 3 LDK!
3 e 4 8.66 RAROT Roksana KS Agros Zamość 04 U16 LU -- GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech , Z/3396/17 , 2019 4 LDK!
4 e 4 8.70 CZAPKA Oliwia KS Agros Zamość 03 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0034/17 2018 3 LDK!
5 e 4 8.90 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4923/18 2019 5 LDK!
6 e 4 9.25 BĄK Alicja TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/3899/18 2018 BEZ
7 e 4 9.62 CYRANKIEWICZ Aleksandra AZS UMCS Lublin 04 U16 LU --
1 e 5 7.98 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U16 LU -- NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz 2 LDK!
2 e 5 8.77 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/4350/18 2019 5 LDK!
3 e 5 8.96 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK!
4 e 5 9.12 TRUSZKOWSKA Estera MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- WDOWIAK Aneta MAZUREK Marek , Z/5691/18 , 2019 LDK!
5 e 5 9.40 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 05 U16 LU --
6 e 5 9.76 CHARCZUK Eliza MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/5692/18 2019 BEZ LDK!
7 e 5 9.85 GŁOWACKA Wiktoria MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/5693/18 2019 BEZ LDK!
1 e 6 9.14 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota 5 LDK!
2 e 6 9.28 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 06 U14 LU --
3 e 6 9.36 KUZNIARZ Amelia KS Agros Zamość 05 U16 LU --
4 e 6 9.55 GRZESIUK Aleksandra MKS Agros Chełm 06 U14 LU --
5 e 6 9.64 KOKŁOWSKA Natalia MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- WDOWIAK Aneta LDK!
6 e 6 9.72 WEREMCZUK Julia MKS Agros Chełm 06 U14 LU --
1 e 7 9.66 NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz
2 e 7 9.89 GRUSZKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz
3 e 7 9.89 HAUTT Amelia KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU --
4 e 7 10.22 PIEŃKOWSKA Amelia MKS Agros Chełm 07 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LDK!
5 e 7 10.27 NAZARUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz
6 e 7 10.31 CYRANKIEWICZ Aleksandra AZS UMCS Lublin 04 U16 LU --
7 e 7 10.47 CZUBLUN Maja KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/5015/18 2018
1 f 1 7.94 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2018 BEZ LDK!
2 f 1 8.01 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U16 LU -- NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz 2 LDK!
3 f 1 8.05 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2
4 f 1 8.11 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2018 2 LDK!
5 f 1 8.26 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2018 3 LDK!
6 f 1 8.58 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2018 3 LDK!
1 f 2 7.79 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2018 2
2 f 2 7.97 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/1853/16 2018 1
3 f 2 8.07 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 1
4 f 2 8.49 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- ADAMOWICZ Henryk Z/0343/16 2018 2
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 s 2 9.93 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2018 3 LDK!
2 s 2 10.69 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech STRYJEWSKI Janusz # Z/0988/18 2019 3 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 s 1 10.65 WELCZ Aleksandra KS Agros Zamość 03 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech Z/0116/17 2018 4 LDK!
2 s 1 11.56 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2018 3 LDK!
60 m pł K K
1 s 1 9.24 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 1
Wzwyż K
1 1.60 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DZIDO Dariusz Z/2226/16 2018 2
2 1.45 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 06 U14 LU IV CZERNIAKIEWICZ Dorota 5 LDK!
3 1.35 GÓRCZYŃSKA Martyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU --
4 1.20 NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz
4 1.20 NAZARUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz
W dal K
1 5.18 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U16 LU III NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz 2 LDK!
2 5.14 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU III MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2019 2
3 5.10 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U23 PD III KOTOWSKI Jan MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2018 2
4 4.99 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech STRYJEWSKI Janusz # Z/0988/18 2019 3 LDK!
5 4.91 RAROT Roksana KS Agros Zamość 04 U16 LU IV GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech , Z/3396/17 , 2019 4 LDK!
6 4.33 BĄK Alicja TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/3899/18 2018 BEZ
7 3.86 HAUTT Amelia KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU --
8 3.74 GRZESIUK Aleksandra MKS Agros Chełm 06 U14 LU --
9 3.71 GRUSZKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz
10 3.64 CICHALEWSKA Roksana TS Start Lublin 04 U16 LU --
11 3.60 ZDANOWICZ Dominika MKS Agros Chełm 06 U14 LU --
12 3.40 PIEŃKOWSKA Amelia MKS Agros Chełm 07 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LDK!
13 NM MAJDAŃSKA Magdalena KS Agros Zamość 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech
Trójskok K
1 10.15 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2018 4
  NM ROMASZKO Monika KS Agros Zamość # 02 U18 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2018 1 LDK!
60 m M
1 e 1 7.16 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin 87 Sen LU -- STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
2 e 1 7.20 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2018 2
3 e 1 7.25 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -- JAROS Marek B.D. Z/6526/15 2018 2
4 e 1 7.44 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2018 3
5 e 1 7.53 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2018 3
6 e 1 7.68 DUDEK Miłosz AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- CHMIELEWSKI Marek Z/6105/15 2018 3 LDK!
1 e 2 7.11 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech # Z/0324/16 2018 1 LDK!
2 e 2 7.42 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2018 2
3 e 2 7.43 KASIBORSKI Rafał AZS UMCS Lublin 02 U18 LU --
4 e 2 7.62 CISEK Kacper AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- ADAMOWICZ Henryk Z/2658/18 2018 4
5 e 2 7.64 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- CHMIELEWSKI Marek Z/6106/15 2018 3 LDK!
6 e 2 7.70 ŻUKOWSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 U20 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/2791/16 2018 3
  e 2 DQ JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2018 3
1 e 3 7.41 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U18 LU -- NAMIOTKO Stanisław Z/3322/17 2018 3
2 e 3 7.52 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/3083/18 2018 2
3 e 3 7.53 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2018 2 LDK!
4 e 3 7.62 TUSTANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/1728/17 , 2018 4 LDK!
5 e 3 7.81 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- B.D. CHMIELEWSKI Marek , Z/0340/16 , 2018 BEZ LDK!
6 e 3 7.81 WÓJTOWICZ Mateusz TS Start Lublin 02 U18 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/4190/18 2018 BEZ
7 e 3 7.96 RYSIO Tomasz MKS Mechanik Włodawa 88 Sen LU --
1 e 4 7.68 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2018 BEZ
2 e 4 7.71 PODSIADŁY Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- B.D. Z/4834/18 2018 3
3 e 4 7.74 WRONA Jakub AZS UMCS Lublin 03 U18 LU --
4 e 4 7.75 KLOCEK Tomasz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKI Piotr , Z/0115/17 , 2018 2 LDK!
5 e 4 7.76 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
6 e 4 7.95 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- B.D. Z/5265/18 2018 5
7 e 4 8.24 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 03 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/0035/17 , 2018 5 LDK!
1 e 5 7.63 DI BRITA Mikołaj KS Agros Zamość 04 U16 LU -- STRYJEWSKI Janusz BEZ LDK!
2 e 5 7.64 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2018 4
3 e 5 7.83 MROZIK Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/3395/17 2018 5
4 e 5 8.00 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2018 5
5 e 5 8.22 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2018 4 LDK!
6 e 5 8.27 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2018 BEZ
1 e 6 8.91 GRUSZKA Dawid MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota BEZ LDK!
2 e 6 8.95 BASAK Jakub TS Start Lublin 06 U14 LU -- BOBRZYK Wojciech
3 e 6 9.24 GRUSZKA Szymon MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LDK!
4 e 6 9.80 PIEŃKOWSKI Filip MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LDK!
1 e 7 7.95 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2018 5
2 e 7 7.97 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2018 3
3 e 7 9.73 OSZUST Michał MKS Agros Chełm 06 U14 LU --
4 e 7 10.10 ANUSIEWICZ Tomasz MKS Agros Chełm 06 U14 LU --
5 e 7 10.17 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 06 U14 LU --
6 e 7 10.27 POLAK Szymon MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- WDOWIAK Aneta LDK!
7 e 7 11.25 GRADZIŃSKI Jakub MKS Agros Chełm 06 U14 LU --
1 e 8 6.94 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2019 M
2 e 8 7.20 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2018 3
3 e 8 7.90 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4502/17 , 2018 4 LDK!
4 e 8 7.92 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4713/17 , 2018 5 LDK!
5 e 8 7.98 ADAMEK Bartosz AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- JAROS Urszula JAROS Urszula , Z/2096/17 , 2017 BEZ LDK!
1 f 1 7.07 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech # Z/0324/16 2018 1 LDK!
2 f 1 7.41 KASIBORSKI Rafał AZS UMCS Lublin 02 U18 LU --
3 f 1 7.43 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U18 LU -- NAMIOTKO Stanisław Z/3322/17 2018 3
4 f 1 7.49 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2018 2 LDK!
5 f 1 7.49 TUSTANOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/1728/17 , 2018 4 LDK!
6 f 1 7.66 DI BRITA Nicola KS Agros Zamość 04 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/4408/17 2019 4 LDK!
7 f 1 7.74 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2018 4
1 f 2 6.91 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2019 M
2 f 2 7.11 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2018 3
3 f 2 7.35 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2018 3
4 f 2 7.39 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2018 2
5 f 2 7.59 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/3083/18 2018 2
1 f 3 7.17 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2018 2
2 f 3 7.18 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin 87 Sen LU -- STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
3 f 3 7.31 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -- JAROS Marek B.D. Z/6526/15 2018 2
60 m pł M (99.1) M
1 s 1 8.67 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018 2
60 m pł M M
2 s 1 8.76 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- WIERCINSKI Jerzy Z/0826/15 2018 2
Wzwyż M
1 2.00 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2018 2 LDK!
2 1.85 DĄBROWSKI Karol KS Orzeł Warszawa 95 Sen MZ III PODRAŻKO Marian SZYMCZUK Dariusz Z/0487/17 2017
3 1.80 GAJOSZ Kacper MKS Agros Chełm 98 U23 LU --
4 1.70 RYSIO Tomasz MKS Mechanik Włodawa 88 Sen LU --
5 1.65 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U16 LU V MAKARUK Tadeusz Z/2233/18 2018 5
6 1.30 GRUSZKA Dawid MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota BEZ LDK!
7 1.20 KOSZ Szymon MKS Agros Chełm 06 U14 LU --
W dal M
1 f 1 7.48 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU I MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2019 M
2 f 1 6.52 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U20 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2018 2
3 f 1 6.28 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U20 LU IV CHMIELEWSKI Marek TUSTANOWSKI Roman Z/6120/15 2018 2 LDK!
4 f 1 6.23 ŻUKOWSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 U20 LU IV MAKARUK Tadeusz Z/2791/16 2018 3
5 f 1 5.62 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 03 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/0035/17 , 2018 5 LDK!
6 f 1 5.62 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
7 f 1 4.94 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2018 BEZ
8 f 1 4.35 DUTKOWSKI Jakub TS Start Lublin 05 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech
  f 1 NM BEZMEN Mykola AZS UMCS Lublin 02 U18 LU --
  f 1 NM PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2018 BEZ
  f 1 NM BARTNIK Marcel MKS Unia Hrubieszów # 03 U18 LU -- B.D. Z/5016/18 2018 5
  f 1 NM SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U18 LU -- NAMIOTKO Stanisław Z/3322/17 2018 3
1 f 2 4.18 BASAK Jakub TS Start Lublin 06 U14 LU -- BOBRZYK Wojciech
2 f 2 4.06 GRUSZKA Szymon MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LDK!
3 f 2 3.75 ANUSIEWICZ Tomasz MKS Agros Chełm 06 U14 LU --
4 f 2 3.16 PIEŃKOWSKI Filip MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LDK!
5 f 2 3.11 POLAK Szymon MKS Agros Chełm 06 U14 LU -- WDOWIAK Aneta LDK!
6 f 2 3.01 OSZUST Michał MKS Agros Chełm 06 U14 LU --
Trójskok M
1 13.70 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III CHMIELEWSKI Marek Z/2681/17 2018 3
2 11.55 BEZMEN Mykola AZS UMCS Lublin 02 U18 LU --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0885100364685 sekund