Stalowa Wola 31.05.2014
1. Mityng Kwalifikacyjny POZLA 2014 / mistrzostwa woj. dzieci starszych
100 m K
1 s 1 12.88 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +2.6 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2019
2 s 1 13.14 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK +2.6 III BIGUS Anna # Z/4173/15 2017 4
3 s 1 13.66 GOZDOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +2.6 IV WIERZBICKI Mirosław # Z/4726/15 2018 4
4 s 1 13.70 BARAN Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +2.6 IV WIERZBICKI Mirosław # Z/6476/15 2015 BEZ
5 s 1 13.71 KRUK Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +2.6 IV
6 s 1 13.72 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK +2.6 IV LDK!
7 s 1 14.09 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK +2.6 V BIGUS Anna Z/2115/15 2017 3
1 s 2 13.74 KURDZIEL Jadwiga CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +2.4 IV
2 s 2 13.83 DZIEŻKOWSKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola # 99 U16 PK +2.4 V #
3 s 2 13.89 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +2.4 V DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
4 s 2 14.06 OLSZOWY Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +2.4 V
5 s 2 15.42 PANKIEWICZ Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK +2.4 --
6 s 2 15.96 SOCHA Joanna MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK +2.4 --
1 s 3 13.96 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +1.9 V BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
2 s 3 14.05 GORCZYCA Angelika KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK +1.9 V BARSZCZ Mirosław # BEZ
3 s 3 14.11 SMUTEK Larysa KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +1.9 V #
4 s 3 14.33 CZUBEK Anna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +1.9 V #
5 s 3 14.42 WOŚ Marta MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +1.9 V
6 s 3 15.70 ŁABIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK +1.9 --
7 s 3 15.85 ŻELASKO Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +1.9 -- BARSZCZ Mirosław BEZ
1 s 4 14.03 KUPIEC Weronika KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.5 V B.D. BEZ
2 s 4 14.28 GNAT Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.5 V B.D. 5
3 s 4 14.38 MAZIARZ Milena KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.5 V B.D. 5
4 s 4 14.75 PIWIŃSKA Julia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.5 -- B.D. BEZ
5 s 4 15.53 MAŁEK Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.5 -- B.D. BEZ
6 s 4 15.58 STÓJ Urszula KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.5 -- #
7 s 4 16.07 MARSZAŁ Izabela MKL Sparta Stalowa Wola 01 U14 PK +0.5 --
1 s 5 13.57 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +2.1 IV BARSZCZ Mirosław # Z/6495/15 2018 4 LDK!
2 s 5 13.82 OLIWA Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK +2.1 V
3 s 5 14.03 BOZEK Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +2.1 V LDK!
4 s 5 14.68 NOWIK Róża KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +2.1 -- MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert # Z/6478/15 2017 5 LDK!
5 s 5 15.34 BIZIOR Aneta MKL Sparta Stalowa Wola 01 U14 PK +2.1 --
6 s 5 16.26 BŁĄDEK Eryka MKL Sparta Stalowa Wola 01 U14 PK +2.1 --
1 s 6 14.53 SICZEK Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK +1.6 -- B.D. 5
2 s 6 15.02 DRELICH Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 02 U14 PK +1.6 --
3 s 6 15.45 MUCHA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK +1.6 -- TUTKA Bogdan BEZ
4 s 6 15.83 LIGAS Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 02 U14 PK +1.6 -- SUDOŁ Edward Z/1233/16 2019 3
5 s 6 17.18 GORZELEWSKA Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK +1.6 --
1 s 7 15.79 MARUT Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK +0.5 -- MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert # Z/0961/17 2018 4 LDK!
2 s 7 16.26 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 04 U12 PK +0.5 -- DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2019 3 LDK!
3 s 7 16.32 BARTYZEL Julita KB Witar Tarnobrzeg 03 U12 PK +0.5 --
4 s 7 16.56 ŻYŁA Karolina KB Witar Tarnobrzeg 03 U12 PK +0.5 -- LDK!
5 s 7 17.41 WITKOWSKA Karolina KB Witar Tarnobrzeg 04 U12 PK +0.5 --
1 s 8 12.58 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 92 U23 PK +0.9 II
2 s 8 12.97 JEZUIT Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK +0.9 III
3 s 8 13.02 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +0.9 III B.D. 3
4 s 8 13.07 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 98 U18 PK +0.9 III DŁUGOSZ Ryszard Z/1593/14 2018 2
5 s 8 13.44 OLSZOWY Karolina MKL Sparta Stalowa Wola 96 U20 PK +0.9 IV
6 s 8 13.61 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL +0.9 IV B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
7 s 8 14.15 OLECHOWSKA Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK +0.9 --
1 s 9 13.59 KOPALA Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK +0.9 IV
2 s 9 13.88 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +0.9 -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
3 s 9 13.97 MAŚLACH Marta KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +0.9 --
4 s 9 14.22 CISZEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U20 PK +0.9 --
1 s 10 13.30 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +2.3 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1061/13 2019 1
2 s 10 13.79 DYLĄG Monika ULKS Technik Trzcinica 94 U23 PK +2.3 --
3 s 10 13.83 OWCZARSKA Halina ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK +2.3 --
4 s 10 14.12 BRZÓSKA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +2.3 --
5 s 10 14.16 SOCHA Magdalena MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK +2.3 --
300 m K
1 s 1 42.04 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK II MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
2 s 1 44.06 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2019
3 s 1 45.10 SUROWIEC Ewa LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV
4 s 1 46.79 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U16 PK V DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
5 s 1 47.42 WOŚ Marta MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK V
6 s 1 50.32 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK -- BIGUS Anna Z/2116/15 2017 2
1 s 2 45.92 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2018 3
2 s 2 46.61 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
3 s 2 46.85 PAWŁOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK V BARSZCZ Mirosław # Z/0258/15 2017 3
4 s 2 48.75 KORNIAK Zuzanna MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK --
5 s 2 49.66 WIERZGANOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK --
1 s 3 46.71 DZIEŻKOWSKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola # 99 U16 PK V #
2 s 3 48.60 LEPA Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- B.D. 5
3 s 3 51.66 PANKIEWICZ Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK --
4 s 3 53.42 SOCHA Joanna MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK --
5 s 3 54.05 ŁABIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK --
1 s 4 46.69 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK V BARSZCZ Mirosław # Z/6495/15 2018 4 LDK!
2 s 4 47.88 BURDZY Julia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK V # LDK!
3 s 4 51.66 MAZIARZ Milena KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. 5
4 s 4 52.64 SOWIAK Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. BEZ
5 s 4 54.20 BIZIOR Aneta MKL Sparta Stalowa Wola 01 U14 PK --
6 s 4 56.63 BŁĄDEK Eryka MKL Sparta Stalowa Wola 01 U14 PK --
1 s 5 47.97 SICZEK Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK V B.D. 5
2 s 5 54.97 DUDEK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # BEZ
3 s 5 55.23 ZWOLAK Elżbieta KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK --
4 s 5 55.45 TEREBA Żaneta MKL Sparta Stalowa Wola 04 U12 PK --
5 s 5 55.52 ŻYŁA Karolina KB Witar Tarnobrzeg 03 U12 PK -- LDK!
6 s 5 55.59 BARTYZEL Julita KB Witar Tarnobrzeg 03 U12 PK --
1 s 6 53.31 MARSZAŁ Izabela MKL Sparta Stalowa Wola 01 U14 PK --
2 s 6 55.51 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 04 U12 PK -- DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2019 3 LDK!
3 s 6 56.24 MADEJ Agata KKS Victoria Stalowa Wola 04 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika # BEZ LDK!
4 s 6 57.98 LUBOJAŃSKA Alicja KKS Victoria Stalowa Wola 04 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika # BEZ LDK!
5 s 6 58.01 MARCJAN Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK -- TUTKA Bogdan BEZ
6 s 6 58.58 MICHAŁKOWSKA Edyta KB Krościenko Wyżne 03 U12 PK --
7 s 6 64.00 HAWROT Dominika KB Krościenko Wyżne 05 U12 PK -- ZATORSKI Witold Z/4593/15 2019 BEZ
400 m K
1 s 1 58.24 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
2 s 1 58.91 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
3 s 1 61.06 BAZAN Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
4 s 1 61.75 PIECHOTA Agata LKS Stal Mielec 96 U20 PK III
5 s 1 62.06 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba # 98 U18 PK IV ŻAK Dariusz # Z/0090/14 2018 3
6 s 1 63.83 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV B.D. B.D. MIREK Wacław # , Z/0143/14 , 2019
1 s 2 59.79 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK III B.D. 3
2 s 2 63.15 GAŁUSZKA Angelika KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK IV
3 s 2 63.73 BRZÓSKA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK IV
4 s 2 64.27 RAJTER Marzena KS Komunalni Sanok 98 U18 PK IV
5 s 2 67.97 MAŚLACH Marta KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK --
6 s 2 72.15 BOŻĘTKA Adriana KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK --
1 s 3 62.33 BIELATOWICZ Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK IV B.D. BEZ
2 s 3 63.60 MICHNA Edyta CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK IV
3 s 3 64.58 OWCZARSKA Halina ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK --
4 s 3 67.41 SOBIŁO Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK --
600 m K
1 s 1 1:40.75 PYDA Aleksandra LKS Znicz Biłgoraj 00 U16 LU III JAMROZ Mieczyslaw Z/0924/15 2017 4
2 s 1 1:44.74 SUDOŁ Agnieszka MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK IV #
3 s 1 1:48.27 RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 00 U16 PK V KULIG Marzena # Z/2612/15 2019 2
4 s 1 1:49.62 SEMERKO Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK V B.D.
5 s 1 1:50.32 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK -- BIGUS Anna Z/2114/15 2019 2
6 s 1 1:51.43 KAZIMIERCZAK Emilia LKS Stal Mielec 99 U16 PK --
7 s 1 1:53.83 BOŻĘTKA Marta KKB MOSiR Krosno 99 U16 PK -- B.D. BEZ
8 s 1 1:54.65 MĄDRA Julia LKS Stal Mielec 00 U16 PK -- KULIG Marzena Z/2613/15 2018 2
9 s 1 1:57.67 DZIELIŃSKA Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
10 s 1 2:01.17 WOŁOSZYN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/3005/15 2018 3
11 s 1 2:02.82 KURZAWA Agata MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK --
1 s 2 1:45.30 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK IV KOWAL Piotr # Z/2937/15 2019 2
2 s 2 1:48.50 RACHWALSKA Oliwia KKB MOSiR Krosno 01 U14 PK V
3 s 2 1:52.48 GOŁĘBIOWSKA Paulina KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- # LDK!
4 s 2 1:55.05 BARSZCZ Aurelia LKS Stal Mielec 01 U14 PK --
5 s 2 1:55.44 ZIĘBA Klaudia MKS Stal Nowa Dęba 01 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/2925/15 2019 5
6 s 2 1:55.72 KOWAL Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3006/15 2019 BEZ
7 s 2 1:56.92 GNAT Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. 5
8 s 2 1:57.00 PIKOR Natalia CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK --
9 s 2 2:10.65 ISKRA Alicja KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. BEZ
10 s 2 2:14.00 BIRÓWKA Kinga KKB MOSiR Krosno 01 U14 PK --
11 s 2 2:16.15 SOWA Daria KB Krościenko Wyżne 01 U14 PK -- ZATORSKI Witold Z/4597/15 2017 BEZ
1 s 3 1:51.20 KOŁEK Weronika KKB MOSiR Krosno 02 U14 PK -- KATAN Wacław # Z/0358/16 2019 BEZ
2 s 3 2:04.24 MARCJAN Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK -- TUTKA Bogdan BEZ
3 s 3 2:05.69 RUSEK Patrycja LKS Stal Mielec 02 U14 PK -- KULIG Marzena Z/1455/16 2019 3
4 s 3 2:06.59 ADAMSKA Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- MATUSZAK Robert # BEZ LDK!
5 s 3 2:08.84 RYMAR Sandra KB Krościenko Wyżne 03 U12 PK -- ZATORSKI Witold Z/4599/15 2019 BEZ
6 s 3 2:17.51 CYGAN Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK -- B.D. BEZ
7 s 3 2:36.23 GŁOWALA Ewelina KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK -- B.D. BEZ
8 s 3 2:40.61 ZIĘBA Izabela KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- B.D. BEZ
800 m K
1 s 1 2:21.23 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP III B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
2 s 1 2:21.30 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017 2
3 s 1 2:27.40 SZUMADA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV WOSIEK Jacek B.D. BEZ
4 s 1 2:28.50 KIJOWSKA Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK IV
5 s 1 2:34.40 CAGARA Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 95 U20 PK -- B.D. BEZ
6 s 1 2:35.67 KAPUSTKA Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK --
300 m pł K
1 s 1 47.18 JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz # 99 U16 SK III MIREK Andrzej Z/2681/16 2018 1
2 s 1 48.70 WIŚNIEWSKA Hanna UKS Olimp Kozienice 99 U16 MZ III LDK!
3 s 1 49.79 NYCZ Patrycja KS Komunalni Sanok 99 U16 PK IV
4 s 1 50.63 KRUK Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK IV
5 s 1 52.15 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK V LDK!
2000 m prz K
1 s 1 6:54.58 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96 U20 LU I JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/12 2019 M
2 s 1 7:06.75 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 78 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2019 2 LDK!
3 s 1 7:09.00 SZELIGA Wioletta CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II
4 s 1 7:12.88 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 96 U20 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0701/12 2019 1
5 s 1 7:26.92 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK II ZIĘBA Julian # Z/0089/14 2018 1
6 s 1 7:38.34 ZATORSKA Kamila KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK III
7 s 1 7:56.63 SERAFIN Marcelina CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
8 s 1 7:57.13 BIELEC Joanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U18 PK III OLEKSYK Grzegorz Z/0170/14 2015 BEZ
9 s 1 7:59.12 STARZYK Marzena UKS Olimp Kozienice 96 U20 MZ III LDK!
10 s 1 7:59.19 KARDAS Ilona UKS Olimp Kozienice 94 U23 MZ -- MISZTAL Janusz B.D. Z/3957/11 2016 BEZ LDK!
11 s 1 8:14.99 WOJCIECHOWSKA Katarzyna MKS Stal Nowa Dęba 95 U20 PK --
4x100 m K
1 s 1 51.91 GOZDOWSKA Kamila
BARAN Wiktoria
KURDZIEL Jadwiga
WOJTUNIK Klaudia
CWKS Resovia Rzeszów 00
00
99
99
U16 PDK -- WIERZBICKI Mirosław
WIERZBICKI Mirosław

MAZUR Janusz
Z/4726/15
Z/6476/15
Z/0536/15
2018
2015
2019
4
BEZ
M
2 s 1 53.15 KRAWIEC Beata
BRZÓSKA Agata
SEROKA Anna
MAŚLACH Marta
KKS Victoria Stalowa Wola 95
95
96
95
U20 PDK -- B.D.


3
3 s 1 54.89 WOŚ Marta
OLSZOWY Paulina
SUDOŁ Agnieszka
KRUK Weronika
MKL Sparta Stalowa Wola 99
99
99
99
U16 PDK --


4 s 1 55.00 NOWIK Róża
BURDZY Julia
BOZEK Wiktoria
KROKER Nadia
KKS Victoria Stalowa Wola 01
01
01
01
U14 PDK -- MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert


BARSZCZ Mirosław
Z/6478/15
Z/6495/15
2017
2018
5
4
5 s 1 57.87 MAŁEK Aleksandra
PAWŁOWSKA Natalia
KOŁODZIEJ Jowita
GORCZYCA Angelika
KKS Victoria Stalowa Wola 01
99
99
99
U16 PDK -- B.D.
BARSZCZ Mirosław

BARSZCZ Mirosław
Z/0258/15
2017
BEZ
3
BEZ
6 s 1 59.01 PIWIŃSKA Julia
GNAT Emilia
SICZEK Klaudia
MAŁEK Małgorzata
KKS Victoria Stalowa Wola 01
01
02
01
U14 PDK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
BEZ
5
5
BEZ
Wzwyż K
1 1.55 SZYMONIK Marlena CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK III
2 1.45 CYGAN Sara KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK IV B.D. 4
3 1.40 CZEKAŃSKA Weronika KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V B.D. 5
1 2 1.40 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U14 PK V TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1
2 2 1.25 KUCZMA Dominika KS Komunalni Sanok 01 U14 PK --
3 2 1.20 SZELEST Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- B.D. BEZ
4 2 1.15 GŁÓWKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK -- B.D. BEZ
5 2 1.15 CYGAN Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK -- B.D. BEZ
6 2 1.15 KITA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK -- B.D. BEZ
7 2 1.15 SOBCZYSZYN Maja KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK -- B.D. BEZ
8 2 1.10 DROŻDŻOWSKA Weronika LKS Stal Mielec 02 U14 PK --
W dal K
1 5.80 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U20 MA +0.3 I BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
2 5.72 DĄBROWSKA Wioleta ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK +0.1 II WOJTAS Tomasz Z/0057/13 2017 2
3 5.38 JEZUIT Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -0.2 III
4 5.01 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK +0.8 IV BIGUS Anna # Z/4173/15 2017 4
5 4.60 KOPALA Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK +0.1 --
6 4.57 SEROKA Anna KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK +0.1 -- #
7 4.55 ZIĘBA Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK 0.0 -- #
8 4.43 DYLĄG Monika ULKS Technik Trzcinica 94 U23 PK -0.1 --
9 4.33 BARAN Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK -0.3 -- WIERZBICKI Mirosław # Z/6476/15 2015 BEZ
10 4.33 CZUBEK Anna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +0.5 -- #
11 4.04 GOZDOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK -0.3 -- WIERZBICKI Mirosław # Z/4726/15 2018 4
W dal strefa K
1 4.76 OLIWA Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK 0.0 --
2 4.73 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U14 PK 0.0 -- TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1
3 4.67 BOZEK Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK 0.0 -- LDK!
4 4.38 KUPIEC Weronika KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK 0.0 -- B.D. BEZ
5 4.37 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK 0.0 -- BARSZCZ Mirosław # Z/6495/15 2018 4 LDK!
6 4.36 KUCZMA Dominika KS Komunalni Sanok 01 U14 PK 0.0 --
7 4.21 MAZIARZ Milena KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK 0.0 -- B.D. 5
8 4.17 SICZEK Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK 0.0 -- B.D. 5
9 4.17 GNAT Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK 0.0 -- B.D. 5
10 3.93 PIWIŃSKA Julia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK 0.0 -- B.D. BEZ
11 3.91 SOWIAK Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK 0.0 -- B.D. BEZ
12 3.63 STÓJ Urszula KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK 0.0 -- #
13 3.49 MARUT Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK 0.0 -- MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert # Z/0961/17 2018 4 LDK!
14 3.48 LIGAS Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 02 U14 PK 0.0 -- SUDOŁ Edward Z/1233/16 2019 3
15 3.46 PITAK Paulina KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK 0.0 -- B.D. BEZ
16 3.39 GĄDEK Dominika LKS Stal Mielec 00 U16 PK 0.0 --
17 3.39 OLKO Izabela KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK 0.0 -- B.D. BEZ
18 3.13 DROŻDŻOWSKA Weronika LKS Stal Mielec 02 U14 PK 0.0 --
19 3.06 CHMURA Izabela KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK 0.0 --
20 3.00 JAROSZ Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK 0.0 -- B.D. BEZ
Trójskok K
1 10.59 RAGAN Barbara CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK +1.5 IV
2 10.46 KULKA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK +1.8 IV
3 10.21 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 98 U18 PK +0.9 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/1593/14 2018 2
4 10.08 ZIĘBA Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK +1.9 -- #
Kula (3) K
1 11.92 GOLBA Ewelina CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III B.D. BEZ
2 10.36 WICKOWSKA Justyna ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK IV
3 7.10 SAJA Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK -- B.D. BEZ
4 7.82 KŁYS Kinga Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK --
5 8.35 DROZD Edyta KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK --
6 8.89 SĄDAJ Elżbieta MKL Sparta Stalowa Wola # 98 U18 PK --
7 9.31 JAWORSKA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -- B.D. BEZ
8 9.70 PUZACZ Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK --
1 2 8.12 JALIŃSKA Jagoda KS Komunalni Sanok 01 U14 PK -- #
2 2 7.47 MAŁEK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. BEZ
3 2 7.25 ŁUKASIEWICZ Alicja KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. BEZ
4 2 5.74 TABOR Sandra KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. BEZ
5 2 5.68 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U14 PK -- RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2019 3 LDK!
6 2 5.19 SOWIAK Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. BEZ
1 3 10.66 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/4174/15 2017 3
2 3 7.39 BUKSA Paula UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
3 3 7.47 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U16 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2019 1
4 3 7.49 KOZDRA Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
5 3 8.42 LACH Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK --
6 3 8.99 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK V RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2019 2
Kula (4) K
1 7.70 MYŚLIWIEC Magdalena ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK --
Dysk (0.75) K
1 35.62 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK III
2 35.12 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK III MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
3 33.65 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2019 2
4 31.03 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/4174/15 2017 3
5 22.57 BUKSA Paula UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
6 18.03 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U14 PK -- RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2019 3 LDK!
Dysk (1) K
1 31.64 PUZACZ Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
2 29.41 JAWORSKA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK IV B.D. BEZ
3 28.66 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
4 23.37 KŁYS Kinga Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK --
Młot (3) K
1 45.61 WOJTALA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III
2 34.67 ZIÓŁKOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/0728/14 2019 BEZ
3 29.02 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
4 28.14 KOTWICA Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/1545/14 2017 BEZ
5 24.40 ŁUKASIK Sylwia KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK --
100 m M
1 s 1 12.05 DECHNIK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +2.5 IV
2 s 1 12.13 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK +2.5 IV ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
3 s 1 12.19 SZABAGA Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK +2.5 IV
4 s 1 13.65 RĘBISZ Przemysław MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK +2.5 --
1 s 2 12.13 KULIK Grzegorz KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +1.6 IV
2 s 2 12.91 IWANICKI Aleksy UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK +1.6 --
3 s 2 13.21 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 99 U16 PK +1.6 -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2019
4 s 2 13.72 SOCHA Jan MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK +1.6 --
5 s 2 13.86 BARAN Filip MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK +1.6 --
1 s 3 13.64 LATAWIEC Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.8 -- MATUSZAK Robert # 5 LDK!
2 s 3 14.20 FLIS Paweł KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.8 --
3 s 3 14.29 MAŁEK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.8 -- B.D. BEZ
4 s 3 14.76 POKORA Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.8 -- B.D. BEZ
5 s 3 15.41 ŁUKASIK Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.8 -- B.D. BEZ
1 s 4 13.10 ZYCH Patryk MKS Stal Nowa Dęba 01 U14 PK +0.5 --
2 s 4 13.78 GARBACZ Paweł KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.5 --
3 s 4 13.82 SZCZEPANIK Krystian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK +0.5 --
4 s 4 15.22 ŻAK Grzegorz KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.5 --
5 s 4 15.42 TOMALA Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.5 -- B.D. BEZ
6 s 4 16.21 MADEJ Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.5 -- B.D. BEZ
1 s 5 14.62 PESZT Adrian MKL Sparta Stalowa Wola 02 U14 PK +0.9 -- #
2 s 5 14.71 POWRÓZEK Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK +0.9 --
3 s 5 14.80 ZABOROWSKI Kacper MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U14 PK +0.9 -- MOŹDZIOCH Adolf BEZ
4 s 5 16.27 SĄDAJ Franciszek KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK +0.9 -- B.D. BEZ
1 s 6 14.48 ŻAK Marcin MKL Sparta Stalowa Wola 02 U14 PK +0.8 --
2 s 6 14.78 PIŁAT Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK +0.8 -- ANIOŁ Stanisław MATUSZAK Robert # Z/3133/16 2019 4 LDK!
3 s 6 15.06 WOLAŃSKI Gabriel KKB MOSiR Krosno 02 U14 PK +0.8 --
4 s 6 15.41 FIETKO Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK +0.8 -- B.D. BEZ
1 s 7 11.44 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +0.5 III ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
2 s 7 11.63 SŁAWNIAK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK +0.5 III
3 s 7 11.69 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +0.5 III #
4 s 7 11.86 BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 97 U18 PK +0.5 IV
4 s 7 11.86 SAŁADIAK Michał KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK +0.5 IV
1 s 8 12.01 JĘDRYSIK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU +1.4 IV STEMPEL Paweł # Z/1027/14 2019 3
2 s 8 12.02 WRYK Grzegorz MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK +1.4 IV
3 s 8 12.31 RUCHAJ Ryszard KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK +1.4 --
4 s 8 12.36 JABŁOŃSKI Jeremiasz KB Witar Tarnobrzeg 98 U18 PK +1.4 -- LDK!
5 s 8 12.87 WOJNAROWICZ Patryk ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK +1.4 --
300 m M
1 s 1 45.58 ZYCH Patryk MKS Stal Nowa Dęba 01 U14 PK --
2 s 1 47.28 ŻAK Marcin MKL Sparta Stalowa Wola 02 U14 PK --
3 s 1 48.78 POKORA Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. BEZ
4 s 1 50.79 KRET Karol KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. BEZ
5 s 1 52.26 WĘGLARZ Dominik KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- B.D. BEZ
1 s 2 45.59 RZĄD Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. BEZ
2 s 2 49.30 ŁOPATKA Maciej KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert # Z/3135/16 2018 4 LDK!
3 s 2 50.87 BIELECKI Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika # BEZ LDK!
4 s 2 52.53 ROS Karol KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK --
5 s 2 53.32 WÓJCIK Damian KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK -- B.D. # 5
6 s 2 53.35 LECH Marcel KKS Victoria Stalowa Wola 04 U12 PK -- # LDK!
7 s 2 55.13 WOLAŃSKI Gabriel KKB MOSiR Krosno 02 U14 PK --
8 s 2 55.77 WOJCIECHOWSKI Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK -- B.D. BEZ
1 s 3 39.93 KRAKOWSKI Dawid LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/2624/15 2017 3
2 s 3 40.51 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2019 3
3 s 3 45.62 RĘBISZ Przemysław MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK --
1 s 4 44.05 BARAN Filip MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK --
2 s 4 44.67 HABER Wojciech CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/4785/15 2018 BEZ
3 s 4 45.41 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 99 U16 PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2019
4 s 4 45.75 KOWALSKI Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK --
5 s 4 45.80 HANEJKO Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
6 s 4 48.12 POPEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK --
400 m M
1 s 1 51.18 KWAŚNIAK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK III
2 s 1 51.85 SAŁADIAK Michał KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK III
3 s 1 54.81 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U20 PK --
4 s 1 55.97 KUTRZUBA Bartłomiej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U20 PK --
5 s 1 56.33 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK --
6 s 1 56.74 JABŁOŃSKI Jeremiasz KB Witar Tarnobrzeg 98 U18 PK -- LDK!
7 s 1 57.85 RUTKOWSKI Michał MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK --
8 s 1 58.59 WOJNAROWICZ Patryk ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK --
600 m M
1 s 1 1:23.96 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U16 PK II KARKUT Bogdan # Z/0312/15 2019 1
2 s 1 1:27.45 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK II ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
3 s 1 1:29.64 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK III LASSOTA Lesław # Z/2667/15 2019 2
4 s 1 1:31.14 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK III KOWAL Piotr Z/2668/15 2019 3
5 s 1 1:31.17 BAJEK Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK III
6 s 1 1:32.34 KLIMEK Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK IV
7 s 1 1:32.93 MOSKWA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK IV
8 s 1 1:48.79 PEMPUŚ Bernard UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/1070/15 2019 4
800 m M
1 s 1 2:00.53 JAŹWIECKI Stanisław KB Krościenko Wyżne 95 U20 PK III ZATORSKI Witold B.D. Z/1878/12 2017 3
2 s 1 2:00.72 FIL Dawid CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/0417/14 2017 2
3 s 1 2:01.72 KURKIEWICZ Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK III
4 s 1 2:02.02 FOŁTA Jakub MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK IV
5 s 1 2:02.37 KRÓL Jakub LKS Stal Mielec 97 U18 PK IV
6 s 1 2:06.03 RAŚ Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 98 U18 PK IV
7 s 1 2:06.29 MIELNIKIEWICZ Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV B.D. BEZ
8 s 1 2:11.58 TOŚ Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK --
1000 m M
1 s 1 3:04.47 MOSKAL Radosław KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/2714/15 2018 3
2 s 1 3:05.80 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U14 PK -- KATAN Wacław Z/2971/15 2019 3
3 s 1 3:06.77 BAJDA Krystian CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK --
4 s 1 3:11.17 KULIŃSKI Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- TUTKA Bogdan # Z/6237/15 2018 4
5 s 1 3:12.92 NOWORYTA Krzysztof KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- # LDK!
6 s 1 3:14.18 PETECKI Mikołaj KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław BEZ
7 s 1 3:20.12 CZAJA Dominik MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf BEZ
8 s 1 3:21.67 KAŁDUŚ Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- B.D. BEZ
9 s 1 3:26.81 PEMPUŚ Remigiusz UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/0273/15 2019 4 LDK!
10 s 1 3:30.32 WDOWIAK Patryk MKS Stal Nowa Dęba 02 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1363/16 2017 BEZ
11 s 1 3:30.51 LASIŃSKI Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- B.D. BEZ
12 s 1 3:46.53 PAWŁOWSKI Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK --
13 s 1 3:48.52 SZYMAŃSKI Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK -- B.D. B.D. LDK!
1500 m M
1 s 1 4:02.35 BAJ Dariusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III
2 s 1 4:07.99 STOKŁOSA Patryk CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
3 s 1 4:08.10 SKIBA Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III B.D. BEZ
4 s 1 4:10.12 WOLSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0077/13 2016 3
5 s 1 4:24.13 JAMROZ Michał LKS Znicz Biłgoraj 97 U18 LU -- JAMROZ Mieczyslaw B.D. Z/0551/13 2017 BEZ
300 m pł M
1 s 1 44.74 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK V ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
2 s 1 48.16 KUŚ Sebastian CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK --
4x100 m M
1 s 1 49.71 IWANICKI Aleksy
KOSTKIEWICZ Filip
SZABAGA Jakub
WALC Natan
UKS Tempo 5 Przemyśl 99
99
99
99
U16 PDK --
ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław

Z/0505/15
2019

2 s 1 53.17 HANEJKO Jakub
SOCHA Jan
BARAN Filip
RĘBISZ Przemysław
MKL Sparta Stalowa Wola 00
00
00
00
U16 PDK --


3 s 1 58.47 FLIS Paweł
POWRÓZEK Konrad
TOMALA Mateusz
RZĄD Mateusz
KKS Victoria Stalowa Wola 01
02
01
01
U14 PDK --

B.D.
B.D.
BEZ
BEZ
Wzwyż M
1 1.75 WALC Natan CWKS Resovia Rzeszów # 99 U16 PK IV
2 1.70 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA V ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/0505/15 2019
3 1.55 BABULA Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- B.D. 5
3 1.55 CYGAN Bartosz KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK -- #
1 2 1.45 SOBCZYSZYN Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. BEZ
2 2 1.35 TOMCZYK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- B.D. BEZ
3 2 1.20 FIETKO Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK -- B.D. BEZ
3 2 1.20 SĄDAJ Franciszek KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK -- B.D. BEZ
W dal M
1 6.29 RECZEK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK +1.2 IV WOJTAS Tomasz Z/1505/14 2016 3
2 6.01 RUCHAJ Ryszard KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK +1.1 IV
3 5.63 MAŁEK Karol KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK +0.5 -- B.D. B.D.
4 5.02 WIECZOREK Michał MKL Sparta Stalowa Wola # 97 U18 PK +0.2 --
5 4.90 BARZYK Kamil ULKS Technik Trzcinica 99 U16 PK +1.1 -- WOJTAS Tomasz Z/0151/16 2016 4
6 5.65 STEFANIAK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK +1.7 --
7 4.59 FILA Rafał MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +0.7 -- #
W dal strefa M
1 5.07 PEZDA Mateusz LKS Stal Mielec 01 U14 PK 0.0 --
2 4.85 RZĄD Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK 0.0 -- B.D. BEZ
3 4.54 SZCZEPANIK Krystian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK 0.0 --
4 4.43 MAŁEK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK 0.0 -- B.D. BEZ
5 4.41 GARBACZ Paweł KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK 0.0 --
6 4.35 SOSNÓWKA Karol KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK 0.0 -- B.D. BEZ
7 4.23 NOWORYTA Krzysztof KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK 0.0 -- # LDK!
8 4.18 DĄBAL Michał KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK 0.0 -- B.D. BEZ
9 4.14 KRET Karol KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK 0.0 -- B.D. BEZ
10 4.12 SZWAJKA Seweryn KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK 0.0 -- B.D. BEZ
11 4.07 POKORA Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK 0.0 -- B.D. BEZ
12 3.96 POWRÓZEK Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK 0.0 -- B.D. BEZ
13 3.93 SZYMAŃSKI Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK 0.0 -- B.D. B.D. LDK!
14 3.83 BRODOWSKI Paweł KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK 0.0 -- B.D. BEZ
15 3.82 KAŁDUŚ Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK 0.0 -- B.D. BEZ
16 3.81 PIŁAT Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK 0.0 -- ANIOŁ Stanisław MATUSZAK Robert # Z/3133/16 2019 4 LDK!
17 3.73 MAZIARZ Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK 0.0 -- B.D. BEZ
18 3.73 TOMALA Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK 0.0 -- B.D. BEZ
19 3.70 ZABOROWSKI Kacper MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U14 PK 0.0 -- MOŹDZIOCH Adolf BEZ
20 3.57 BIELECKI Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK 0.0 -- KŁOSOWSKA Monika # BEZ LDK!
21 3.45 DYBKA Karol KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK 0.0 -- B.D. BEZ
22 3.35 MADEJ Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK 0.0 -- B.D. BEZ
23 3.31 WOJCIECHOWSKI Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK 0.0 -- B.D. BEZ
24 3.30 HABIGIER Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK 0.0 -- B.D. BEZ
25 3.12 NIKOLAS Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK 0.0 -- B.D. BEZ
Trójskok M
1 13.67 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +1.7 III ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
2 12.64 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U20 PK +2.0 IV
Kula (3) M
1 9.98 LATAWIEC Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- MATUSZAK Robert # 5 LDK!
2 9.68 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U14 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2019 1
3 8.80 PAC Rafał KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- TUTKA Bogdan BEZ
4 6.45 KOLASA Krystian MKL Sparta Stalowa Wola 02 U14 PK --
Kula (5) M
1 13.38 MĄDRO Przemysław MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK IV
2 12.98 KARPIŃSKI Adam CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK IV #
3 12.35 KĘDZIOR Szymon ULKS Technik Trzcinica 98 U18 PK --
4 11.71 WOJEWODA Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK --
5 10.67 RYZNAR Dawid ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK --
6 9.08 MICEK Tomasz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/4172/15 2017 BEZ
7 8.81 MADEJ Filip ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK -- WOJTAS Tomasz BEZ
8 8.36 TABOR Tomasz LKS Stal Mielec 99 U16 PK --
Kula (6) M
1 17.18 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
2 13.47 WYWRÓT Karol CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III B.D. B.D. 2
Dysk (1) M
1 26.91 MICEK Tomasz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/4172/15 2017 BEZ
2 25.56 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3007/15 2019 4
Dysk (1.5) M
1 42.72 KARPIŃSKI Adam CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III #
2 36.58 GŁUSZKIEWICZ Radosław KS Komunalni Sanok 97 U18 PK IV
3 31.47 MĄDRO Przemysław MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK --
Dysk (1.75) M
1 58.46 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
2 53.69 WYWRÓT Karol CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK I B.D. B.D. 2
Młot (5) M
1 32.62 WOJEWODA Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK --
Młot (6) M
1 44.52 MAKAREWICZ Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK III B.D. BEZ
Młot (7.26) M
1 59.82 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1415691375732 sekund