Warszawa 26.01.2019
2. Zawody Kontrolne WMOZLA 2019
60 m K
1 1 e 1 8.32 GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5095/18 2018 5
2 2 e 1 8.48 DUL Zuzanna PTT Delta Płock 05 U16 MZ -- B.D. Z/0190/19 2019
3 3 e 1 8.52 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2018 5 LDK!
4 4 e 1 8.55 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/3470/18 , 2018 5 LDK!
5 5 e 1 8.58 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/3634/18 2019 5
1 7 e 2 8.70 KWIATKOWSKA Dominika UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2018 4
2 8 e 2 8.76 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2018 5
3 24 e 2 9.40 DYŻAKOWSKA Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5437/18 , 2018 BEZ LDK!
1 6 e 3 8.67 SKRZEK Pola OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej # Z/0149/19 2019 LDK!
2 10 e 3 8.84 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 06 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2018 BEZ LDK!
3 14 e 3 9.04 WALISIEWICZ Urszula KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0194/19 2019 BEZ LDK!
4 20 e 3 9.22 WOŹNIAK Iga MKS Syrena Warszawa 06 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3108/17 2018 BEZ LDK!
1 16 e 4 9.15 BEZUCH Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5683/18 2019
2 18 e 4 9.19 MULARZUK Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/0304/19 2019 BEZ
3 21 e 4 9.22 KORZENIOWSKA Rozalia RK Athletics Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2946/17 , 2018 5 LDK!
4 27 e 4 9.64 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0981/16 2019 BEZ LDK!
5 34 e 4 10.23 BASIOR Zuzanna KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0431/19 2019 LDK!
1 13 e 5 9.04 TARKA Amelia MLKL Płock 05 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/2307/17 2019 BEZ LDK!
2 26 e 5 9.47 MURACH Angelika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ -- B.D. MIERZEJEWSKI Marek , Z/2134/18 , 2018 BEZ LDK!
3 31 e 5 9.78 BIENIAS Nicole UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2018 5
4 33 e 5 9.85 ROPEL Amelia LKS Korab Olecko 04 U16 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/0105/19 2019 LDK!
5 35 e 5 10.59 OSTASZEWSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0429/19 2019 LDK!
1 12 e 6 8.87 KOŚCIK Zofia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej # Z/0151/19 2019 LDK!
2 15 e 6 9.12 GRZESZEK Elwira UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ -- KUBIK Ilona Z/1180/18 2018 5
3 25 e 6 9.43 KRZEMIŃSKA Maja MLKL Płock 05 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/5635/18 2019 LDK!
4 32 e 6 9.83 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/0270/19 2019
1 9 e 7 8.78 KULCZYŃSKA Kinga AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/3633/18 2019
2 23 e 7 8.86 BAGIEŃSKA Maja LKS Korab Olecko 04 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/0048/19 2019 BEZ LDK!
3 17 e 7 9.17 OLBRYŚ Julia UKS Clan Ostrołęka 06 U14 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/1415/17 2018 BEZ
4 19 e 7 9.21 KUSY Roksana MKS Syrena Warszawa 06 U14 MZ -- B.D. BEZ LDK!
5 11 e 7 9.35 ADAMSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/5569/18 2019 5 LDK!
1 29 e 8 9.76 OLEKSIAK Martyna UKS Clan Ostrołęka 05 U16 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/2540/18 2018 BEZ
2 30 e 8 9.77 MAGRYTA Natalia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech Z/0778/19 2019 LDK!
1 22 e 9 9.34 CZUBAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0191/19 2019 BEZ LDK!
2 28 e 9 9.70 DWOJAK Natalia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/0781/19 , 2019 LDK!
1 1 e 10 8.08 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2018 2
2 2 e 10 8.15 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 2
3 3 e 10 8.21 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 2
4 5 e 10 8.41 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- CUCH Tadeusz Z/2037/16 2018 2
5 8 e 10 8.51 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0378/17 , 2018 4 LDK!
1 7 e 11 8.49 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5092/18 2018 5
2 9 e 11 8.51 RYMARZ Weronika AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2328/17 2018 4
3 10 e 11 8.54 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2
4 14 e 11 8.77 SKRECZKO Julia KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/3161/16 2018 BEZ LDK!
5 16 e 11 8.83 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0216/16 2019 4 LDK!
1 11 e 12 8.61 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0362/17 2018 3
2 19 e 12 8.99 MOŻDŻYŃSKA Katarzyna UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1490/17 2019 4 LDK!
3 21 e 12 9.03 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/3635/18 2018 BEZ
4 20 e 12 9.03 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0404/17 2018 5 LDK!
5 24 e 12 9.36 RĄCZKA Julia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł RĄCZKA Elżbieta Z/3154/16 2019 BEZ LDK!
1 22 e 13 9.04 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0832/18 2019 BEZ LDK!
2 23 e 13 9.36 KARCZEWSKA Justyna KM Aktywni Sochaczew 02 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0499/18 2019 BEZ LDK!
3 25 e 13 9.37 PAJEWSKA Maja UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1494/17 2019 BEZ LDK!
4 29 e 13 9.49 ANTKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0299/19 2019
5 30 e 13 9.75 CELIŃSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0370/19 2019
1 13 e 14 8.68 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D.
2 15 e 14 8.77 STARĘGA Karolina WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5094/18 2018 BEZ
3 17 e 14 8.90 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
4 26 e 14 9.38 WIERASZKO Sandra MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- B.D.
5 27 e 14 9.43 WIĘCKOWSKA Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- B.D.
1 12 e 15 8.65 MIRGOS Monika UKS Varsovia Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0567/19 2019
2 18 e 15 8.92 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018 5
3 28 e 15 9.45 BOBROWICZ Weronika KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019
1 4 e 16 8.34 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2018 3
2 6 e 16 8.41 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2018 2 LDK!
1 1 e 17 7.69 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 1
2 2 e 17 7.72 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
3 3 e 17 7.88 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
4 8 e 17 7.99 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
5 13 e 17 8.17 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2018 2
1 4 e 18 7.92 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1
2 6 e 18 7.97 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
3 7 e 18 7.99 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5568/15 2018 3
4 9 e 18 8.10 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
5 15 e 18 8.28 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2018 2
1 14 e 19 8.20 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2019 3
2 16 e 19 8.33 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
3 18 e 19 8.59 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 3
4 20 e 19 9.39 KALISTA-ŁEBEK Beata KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 80 Weteran MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0771/19 2019
5 21 e 19 11.36 WIDALSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 76 Weteran MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0770/19 2019
1 5 e 20 7.97 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 2
2 10 e 20 8.11 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98 U23 PD -- B.D. Z/2671/16 2018 2
3 17 e 20 8.48 PAWLICKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 96 Sen LD -- KLESZOWSKI Leszek BEZ
1 11 e 21 8.15 OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1533/15 2019 3
2 12 e 21 8.16 ŻYŁOWSKA Anna UKS Victoria Józefów 01 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2953/17 2018 4
3 19 e 21 8.82 SZCZEGIELNIAK Aleksandra MKS Siechnice 97 U23 DS -- KLESZOWSKI Leszek B.D. , Z/1044/13 , 2018 BEZ
1 f 1 8.39 GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5095/18 2018 5
2 f 1 8.52 DUL Zuzanna PTT Delta Płock 05 U16 MZ -- B.D. Z/0190/19 2019
3 f 1 8.55 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/3634/18 2019 5
4 f 1 8.67 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2018 5 LDK!
1 f 2 8.69 KULCZYŃSKA Kinga AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/3633/18 2019
2 f 2 8.83 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2018 5
3 f 2 8.84 KWIATKOWSKA Dominika UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2018 4
4 f 2 9.00 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 06 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2018 BEZ LDK!
1 f 3 8.03 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2018 2
2 f 3 8.24 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 2
3 f 3 8.26 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2018 3
4 f 3 8.39 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2018 2 LDK!
1 f 4 8.39 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0378/17 , 2018 4 LDK!
2 f 4 8.42 RYMARZ Weronika AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2328/17 2018 4
3 f 4 8.56 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5092/18 2018 5
4 f 4 8.67 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D.
1 f 5 7.67 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 1
2 f 5 7.68 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
3 f 5 7.86 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
4 f 5 7.93 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
5 f 5 8.00 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 2
200 m K
1 1 s 1 27.33 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2018 2
2 2 s 1 27.96 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ IV TRZOS Leszek Z/5568/15 2018 3
3 6 s 1 29.18 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5092/18 2018 5
1 4 s 2 28.60 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0362/17 2018 3
2 5 s 2 28.98 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0216/16 2019 4 LDK!
3 8 s 2 30.56 STARĘGA Karolina WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5094/18 2018 BEZ
1 3 s 3 28.17 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ IV ZAMECZNIK Jacek Z/5875/15 2019 4
2 7 s 3 29.33 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0343/17 2019 4
3 9 s 3 30.72 SOSNIERZ Maria AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4800/18 2018 BEZ
300 m K
1 1 s 1 43.14 NOWAK Natalia UKS Technik Radom 04 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2018 2 LDK!
2 2 s 1 43.18 MISIAK Michalina UKS Victoria Józefów 04 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2934/17 2018 3
3 3 s 1 45.30 GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ IV ZIĘCINA Kazimierz Z/5095/18 2018 5
4 4 s 1 45.61 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 06 U14 MZ IV B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2019 5 LDK!
5 7 s 1 46.75 KWIATKOWSKA Dominika UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2018 4
1 8 s 2 47.26 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 04 U16 MZ V KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2018 4
2 9 s 2 48.71 KOŚCIK Zofia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej # Z/0151/19 2019 LDK!
3 10 s 2 49.15 MADAJCZAK Aleksandra BKS Wataha Warszawa 05 U16 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2293/18 2018 BEZ
4 12 s 2 49.43 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0403/17 2019 3 LDK!
5 14 s 2 49.60 WALISIEWICZ Urszula KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0194/19 2019 BEZ LDK!
1 16 s 3 50.88 BEZUCH Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5683/18 2019
2 17 s 3 51.23 WOŹNIAK Iga MKS Syrena Warszawa 06 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3108/17 2018 BEZ LDK!
3 19 s 3 52.16 CZUBAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0191/19 2019 BEZ LDK!
4 21 s 3 52.81 KORZENIOWSKA Rozalia RK Athletics Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2946/17 , 2018 5 LDK!
5 22 s 3 53.68 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK!
1 15 s 4 50.20 KUSY Roksana MKS Syrena Warszawa 06 U14 MZ -- B.D. BEZ LDK!
2 23 s 4 54.92 MAGRYTA Natalia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech Z/0778/19 2019 LDK!
3 24 s 4 55.19 GĄSIOREK Wiktoria BKS Wataha Warszawa 04 U16 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2296/18 2018 BEZ
4 25 s 4 55.87 DWOJAK Natalia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/0781/19 , 2019 LDK!
1 5 s 5 46.05 GŁODOWSKA Aleksandra MUKS Płock 04 U16 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0057/18 , 2018 3 LDK!
2 6 s 5 46.65 KWIETNIEWSKA Aleksandra RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur Z/4545/18 2019 4 LDK!
3 11 s 5 49.35 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 06 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2018 BEZ LDK!
4 13 s 5 49.47 OKRZESIK Aneta RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta WAŚNIEWSKI Marcin , Z/5098/18 , 2019 4 LDK!
1 18 s 6 51.81 URBAN Izabela UKS Technik Radom 04 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # Z/5083/18 2018 BEZ LDK!
2 20 s 6 52.65 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/0270/19 2019
3 26 s 6 57.05 ROPEL Amelia LKS Korab Olecko 04 U16 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/0105/19 2019 LDK!
4 27 s 6 63.66 OSTASZEWSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0429/19 2019 LDK!
1 1 s 7 47.60 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/3894/15 2019 4
2 2 s 7 50.08 MOŻDŻYŃSKA Katarzyna UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1490/17 2019 4 LDK!
3 5 s 7 52.14 ANTKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0299/19 2019
1 3 s 8 50.67 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 74 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2018 BEZ
2 4 s 8 52.09 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0404/17 2018 5 LDK!
1 6 s 9 52.62 ŚLIWIŃSKA Natalia UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0345/17 2018 BEZ
2 7 s 9 53.94 CELIŃSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0370/19 2019
600 m K
1 1 s 1 1:45.21 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2018 3
2 2 s 1 1:46.60 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 3
3 3 s 1 1:51.16 KOCISZEWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0338/17 2018 BEZ
4 4 s 1 1:51.37 KWIATKOWSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- ŁATKO Barbara Z/3627/18 2018 BEZ
5 5 s 1 1:51.96 PIETRUCZUK Alicja LKS Korab Olecko 00 U20 WN -- BRYNDA Marcin Z/1795/16 2019 4 LDK!
6 6 s 1 1:55.45 ŚWIERZBIN Agnieszka LKS Korab Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/0256/19 2019 LDK!
7 7 s 1 1:58.05 MOTULEWICZ Patrycja LKS Korab Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/2835/16 2019 BEZ LDK!
8 8 s 1 1:59.18 GAJDA Zuzanna BKS Wataha Warszawa 02 U18 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2394/18 2018 BEZ
9 9 s 1 2:00.31 WÓJCIK Karolina OKS Start Otwock 03 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2938/17 2018 BEZ
10 10 s 1 2:01.84 BIAŁEK Łucja UKS Varsovia Warszawa 03 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1177/18 2018 BEZ
11 11 s 1 2:06.02 KULPA Natalia OKS Start Otwock 03 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2936/17 2018 BEZ
1 1 s 2 1:44.20 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/0310/19 2019 5
2 2 s 2 1:45.58 ŁADA Anna AKL Ursynów Warszawa 06 U14 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/0309/19 2019 BEZ
3 3 s 2 1:53.79 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 06 U14 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2895/18 2018 4 LDK!
4 4 s 2 1:54.15 GAJOWIAK Zosia UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ -- KUBIK Ilona Z/1178/18 2018 4
5 5 s 2 1:54.21 WALCZAK Julia UKS Technik Radom 06 U14 MZ -- BANACH Marcin Z/1557/18 2018 BEZ LDK!
6 6 s 2 1:54.64 ORZECHOWSKA Nikola UKS Technik Radom 04 U16 MZ -- BANACH Marcin BANACH Marcin , Z/1556/18 , 2018 5 LDK!
7 7 s 2 1:54.87 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0981/16 2019 BEZ LDK!
8 8 s 2 1:56.19 KUKIER Karolina OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej # Z/2265/18 2018 BEZ LDK!
9 9 s 2 1:56.99 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2019 LDK!
10 10 s 2 2:00.31 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 05 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2019 LDK!
11 11 s 2 2:02.67 DOBCZYŃSKA Magda MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3670/18 2018 BEZ LDK!
12 12 s 2 2:02.88 PIOTROWSKA Rozalia LKS Korab Olecko 04 U16 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/0129/19 , 2019 BEZ LDK!
13 13 s 2 2:05.21 JANKOWSKA Anna LKS Korab Olecko 04 U16 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/0103/19 , 2019 BEZ LDK!
14 14 s 2 2:05.99 KOWALCZYK Julia UKS Clan Ostrołęka 02 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina
15 15 s 2 2:08.98 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2018 5 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:07.12 STRZEŻYSZ Małgorzata AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ III WRONA Grzegorz Z/5070/18 2019 4
2 s 1 3:12.78 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 78 Weteran MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2019 2 LDK!
3 s 1 3:19.83 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ IV MISZTAL Janusz Z/2894/18 2018 3 LDK!
4 s 1 3:20.10 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2018 4 LDK!
5 s 1 3:58.35 TRZASKA Julita UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/2136/18 2018 LDK!
6 s 1 4:02.39 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3466/18 2018 BEZ LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 e 1 9.56 SZCZĘSNA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ -- KOŁODZIEJCZYK Karolina BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2019 2 LDK!
2 2 e 1 9.87 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0403/17 2019 3 LDK!
3 5 e 1 10.55 BROŻYNA Nikola UKS Technik Radom 05 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/1554/18 , 2018 4 LDK!
4 6 e 1 10.84 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2018 5
5 9 e 1 11.31 DYŻAKOWSKA Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5437/18 , 2018 BEZ LDK!
1 3 e 2 10.16 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0213/18 , 2018 4 LDK!
2 4 e 2 10.41 KWIETNIEWSKA Aleksandra RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4545/18 2019 4 LDK!
3 7 e 2 11.14 SIEWIERSKA Pola RK Athletics Warszawa 04 U16 MZ -- KACZMAREK Aneta Z/2947/17 2018 5
4 8 e 2 11.19 KUCIEWICZ Amelia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4546/18 2019 BEZ LDK!
5 10 e 2 11.64 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2018 5 LDK!
1 f 1 9.46 SZCZĘSNA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ -- KOŁODZIEJCZYK Karolina BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2019 2 LDK!
2 f 1 9.77 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0403/17 2019 3 LDK!
3 f 1 9.83 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0213/18 , 2018 4 LDK!
4 f 1 10.24 KWIETNIEWSKA Aleksandra RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4545/18 2019 4 LDK!
5 f 1 10.50 BROŻYNA Nikola UKS Technik Radom 05 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/1554/18 , 2018 4 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.97 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- CUCH Tadeusz Z/2037/16 2018 2
2 2 e 1 9.36 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 2
3 3 e 1 9.51 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0343/17 2019 4
4 7 e 1 9.89 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
5 10 e 1 11.30 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2018 4 LDK!
1 4 e 2 9.64 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2
2 5 e 2 9.81 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
3 6 e 2 9.88 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/5742/18 2018 LDK!
4 8 e 2 10.49 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0378/17 , 2018 4 LDK!
5 9 e 2 11.05 CZARNOCKA Nikoleta WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/1032/17 2018 4 LDK!
1 f 1 8.95 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- CUCH Tadeusz Z/2037/16 2018 2
2 f 1 9.31 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 2
3 f 1 9.43 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
4 f 1 9.47 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0343/17 2019 4
5 f 1 9.53 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2
60 m pł K K
1 1 e 1 8.51 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1
2 2 e 1 8.71 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
3 3 e 1 8.83 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2019 1 LDK!
4 4 e 1 9.36 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
5 6 e 1 9.63 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
1 5 e 2 9.39 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2019 1 LDK!
2 7 e 2 9.72 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- KLIN Aleksandra SUPROŃ Jaroslaw , Z/2747/15 , 2019 4 LDK!
3 8 e 2 10.97 ORDOWICZ Jadwiga RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- GOS Piotr Z/4756/18 2018 3
4 9 e 2 12.04 GĄSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2018 BEZ
1 f 1 8.39 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1
2 f 1 8.76 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
3 f 1 8.85 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2019 1 LDK!
4 f 1 9.31 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
  f 1 DQ ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2019 1 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.80 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2018 1
2 f 1 1.75 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK I TITTINGER Michał Z/2337/16 2018 1
3 f 1 1.65 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ II SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2018 2 LDK!
4 f 1 1.60 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ III BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
5 f 1 1.55 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III GOS Piotr Z/6248/15 2019 2
6 f 1 1.55 GOS Patrycja RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III GOS Piotr Z/4755/18 2018 3
7 f 1 1.50 FLISIŃSKA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ IV GOS Piotr B.D. Z/1662/17 2018 2 LDK!
7 f 1 1.50 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U18 MZ IV PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2018 2 LDK!
7 f 1 1.50 LODKOWSKA Amelia UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ IV B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2018 4 LDK!
10 f 1 1.40 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
11 f 1 1.35 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
12 f 1 1.30 GÓRCZYŃSKA Martyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU --
1 f 2 1.40 BIENIAS Nicole UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2018 5
2 f 2 1.35 SIEWIERSKA Pola RK Athletics Warszawa 04 U16 MZ -- KACZMAREK Aneta Z/2947/17 2018 5
3 f 2 1.20 JABŁOŃSKA Agata MLKL Płock 05 U16 MZ -- NISZTOR Stanisław Z/0312/19 2019 LDK!
4 f 2 1.10 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.60 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ I KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2018 1
2 f 1 3.40 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ I GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2018 1 LDK!
3 f 1 3.20 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2018 2 LDK!
4 f 1 3.00 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2019 3 LDK!
4 f 1 3.00 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2018 2 LDK!
6 f 1 2.60 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/4022/15 2018 3 LDK!
7 f 1 2.40 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2019 3
W dal K
1 f 1 5.48 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U18 PD II DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2018 3 LDK!
2 f 1 5.35 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98 U23 PD III NAZARKIEWICZ Robert Z/1362/14 2019 2
3 f 1 5.22 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 2
4 f 1 5.18 OLECHNO Kinga UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/2002/17 2019 3
5 f 1 5.07 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2018 4 LDK!
6 f 1 5.00 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
7 f 1 4.99 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
8 f 1 4.98 CZERWIŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 02 U18 PD IV NAZARKIEWICZ Robert Z/5609/18 2019 BEZ
9 f 1 4.75 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4
10 f 1 4.14 KALISTA-ŁEBEK Beata KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 80 Weteran MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0771/19 2019
11 f 1 4.07 PAJEWSKA Maja UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1494/17 2019 BEZ LDK!
12 f 1 3.99 KARCZEWSKA Justyna KM Aktywni Sochaczew 02 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0499/18 2019 BEZ LDK!
13 f 1 3.93 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
14 f 1 3.90 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018 5
15 f 1 3.40 BOBROWICZ Weronika KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019
16 f 1 3.04 WIDALSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 76 Weteran MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0770/19 2019
  f 1 NM BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- B.D. Z/0650/15 2019 1
1 f 2 4.80 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ IV KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0213/18 , 2018 4 LDK!
2 f 2 4.67 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 06 U14 MZ V B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2019 5 LDK!
3 f 2 4.32 TARKA Amelia MLKL Płock 05 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/2307/17 2019 BEZ LDK!
4 f 2 4.14 MURACH Angelika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ -- B.D. MIERZEJEWSKI Marek , Z/2134/18 , 2018 BEZ LDK!
5 f 2 4.08 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 06 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2018 BEZ LDK!
6 f 2 4.06 DWOJAK Natalia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/0781/19 , 2019 LDK!
7 f 2 3.97 KRZEMIŃSKA Maja MLKL Płock 05 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/5635/18 2019 LDK!
8 f 2 3.83 BAGIEŃSKA Maja LKS Korab Olecko 04 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/0048/19 2019 BEZ LDK!
9 f 2 3.52 BASIOR Zuzanna KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0431/19 2019 LDK!
10 f 2 3.40 MAGRYTA Natalia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech Z/0778/19 2019 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.89 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0058/11 2018 2
2 f 1 11.44 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0765/15 2019 3
3 f 1 11.12 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III ŁUKASIAK Michał Z/3998/15 2019 3
4 f 1 10.12 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 9.75 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2019 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.12 KURDEJ Barbara OKS Start Otwock 03 U18 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3747/17 2018 4
2 f 1 12.42 KACZMARCZYK Andżelika LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 02 U18 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2706/17 2018 3
3 f 1 12.19 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2018 3
4 f 1 11.52 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2018 2 LDK!
5 f 1 10.44 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03 U18 PD IV SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/3135/17 , 2018 4 LDK!
6 f 1 10.08 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 2
7 f 1 10.03 ORLIŃSKA Martyna KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ IV ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0284/18 2019 5 LDK!
8 f 1 9.43 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
9 f 1 8.09 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
10 f 1 6.27 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018 5
11 f 1 5.68 BOBROWICZ Weronika KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019
1 f 3 12.84 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 04 U16 MZ III NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2019 3 LDK!
2 f 3 10.15 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 05 U16 MZ IV FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/1553/18 , 2018 5 LDK!
3 f 3 8.41 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0403/17 2019 3 LDK!
4 f 3 7.90 OLBRYŚ Julia UKS Clan Ostrołęka 06 U14 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/1415/17 2018 BEZ
5 f 3 7.76 TUSIŃSKA Patrycja UKS Clan Ostrołęka 04 U16 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/2310/17 2018 BEZ
6 f 3 6.82 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK!
7 f 3 5.85 OLEKSIAK Martyna UKS Clan Ostrołęka 05 U16 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/2540/18 2018 BEZ
Kula (4) K
8 f 1 9.18 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
9 f 1 8.94 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
1 f 2 17.86 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 Sen PD MM ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2019 MM
2 f 2 14.46 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2018 1
3 f 2 13.47 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U23 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2018 1
4 f 2 12.71 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U23 PD I ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2019 1
5 f 2 12.38 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU II KOZŁOWSKI Robert Z/6092/15 2018 2
6 f 2 12.27 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1
7 f 2 10.92 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
8 f 2 10.04 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DZIDO Dariusz Z/3361/16 2018 3
9 f 2 8.24 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4
10 f 2 8.14 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 74 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2018 BEZ
11 f 2 8.07 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 2
12 f 2 7.11 KALISTA-ŁEBEK Beata KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 80 Weteran MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0771/19 2019
13 f 2 5.10 WIDALSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 76 Weteran MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0770/19 2019
60 m M
1 1 e 1 7.83 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2019 4
2 8 e 1 8.23 WAŚ Kacper AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/0387/19 2019
3 9 e 1 8.48 CZUBA Jakub AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/0305/19 2019 BEZ
4 10 e 1 8.53 RUTA Miłosz AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/0306/19 2019 BEZ
1 3 e 2 7.91 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2018 5 LDK!
2 4 e 2 7.92 MAŁYCHA Szymon UKS Varsovia Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/0517/19 2019
3 5 e 2 7.95 BANACH Piotr RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2019 4 LDK!
4 7 e 2 8.13 JEDYNAK Kacper UKS Technik Radom 04 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2018 BEZ LDK!
1 6 e 3 7.99 OSTACHOWSKI Antoni KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. Z/5566/18 2018 5 LDK!
2 13 e 3 8.91 RUCKI Filip MLKS Pilica Białobrzegi 05 U16 MZ -- B.D.
3 14 e 3 9.06 WRONKA Kacper UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz B.D. Z/5444/18 2018 BEZ
4 15 e 3 9.10 TYMOSIAK Szymon UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5441/18 2018 BEZ
1 2 e 4 7.89 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej # Z/1119/18 2018 2 LDK!
2 11 e 4 8.56 GROCHOWSKI Krzysztof UKS Sprint 2020 Warszawa 07 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5436/18 2018 BEZ
3 12 e 4 8.84 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ -- JENDRYCH Marek B.D. , Z/0302/19 , 2019 BEZ LDK!
1 1 e 5 7.29 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2018 3 LDK!
2 2 e 5 7.33 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018 3
3 3 e 5 7.34 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02 U18 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/0629/16 2019 4
4 4 e 5 7.47 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
5 5 e 5 7.66 TARASIEWICZ Marek UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0064/19 2019
1 6 e 6 7.68 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0758/15 2019 3
2 9 e 6 7.74 GLEESON Matthew AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/3637/18 2018 4
3 10 e 6 7.75 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
4 13 e 6 8.00 KOPKA Tomasz Aleksander UKS Clan Ostrołęka 02 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/2825/15 2015 BEZ
5 14 e 6 8.68 BARTOŚ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0282/19 2019
1 7 e 7 7.68 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/4728/18 2018 BEZ
2 8 e 7 7.70 MIRKOWSKI Krystian MLKS Pilica Białobrzegi 03 U18 MZ -- B.D. Z/5554/18 2018 4
3 11 e 7 7.85 SZCZEPANIAK Jakub RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5097/18 2018 5
4 12 e 7 7.87 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2018 4
1 2 e 8 6.93 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA -- KUCZEK Piotr Z/1201/12 2018 1
2 3 e 8 6.94 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 Sen LU -- B.D. B.D. Z/5085/11 2018 M
3 4 e 8 6.96 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- ORŁOWSKI Piotr Z/2667/18 2019 M
4 7 e 8 7.11 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 1
5 8 e 8 7.14 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1268/11 2018 2
1 1 e 9 6.91 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -- SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
2 6 e 9 7.09 WASILEWSKI Adam KS Podlasie Białystok 96 Sen PD -- SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/0089/13 2019 2
3 5 e 9 7.09 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2018 3
4 9 e 9 7.16 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 93 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/3688/11 2018 M
5 10 e 9 7.17 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0582/16 2018 2
1 12 e 10 7.18 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
1 11 e 10 7.18 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
3 15 e 10 7.28 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2019 3
4 18 e 10 7.29 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2018 3
5 23 e 10 7.47 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2018 3
1 14 e 11 7.21 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U23 PD -- B.D. Z/1796/16 2018 2
2 17 e 11 7.29 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
3 16 e 11 7.29 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 Sen PD -- SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/0849/12 2019 3
4 19 e 11 7.36 CZECHOSKI Adam KS Orzeł Warszawa 99 U23 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/0535/15 2018 4
5 26 e 11 7.51 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2018 3
1 13 e 12 7.19 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2019 3
2 24 e 12 7.48 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
3 25 e 12 7.50 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 2
4 27 e 12 7.56 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2018 4
5 29 e 12 7.58 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3068/17 2018 4
1 20 e 13 7.44 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 2
2 22 e 13 7.46 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/2039/15 2019 3
3 30 e 13 7.62 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2018 4
4 33 e 13 9.21 GRONKIEWICZ Marek KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 67 Weteran MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0772/19 2019 BEZ
  e 13 DQ JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/3843/15 2019 2
1 21 e 14 7.46 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018 3
2 28 e 14 7.57 MICHALAK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 00 U20 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/2056/16 2019 4
3 31 e 14 7.97 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/3676/16 2018 4 LDK!
4 32 e 14 8.31 PROKOPIUK Robert KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 75 Weteran MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/5747/18 2018 BEZ
1 1 f 1 7.78 BANACH Piotr RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2019 4 LDK!
2 2 f 1 7.85 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2018 5 LDK!
3 3 f 1 7.87 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2019 4
4 4 f 1 7.94 OSTACHOWSKI Antoni KS Orzeł Warszawa 05 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. Z/5566/18 2018 5 LDK!
4 5 f 1 7.94 MAŁYCHA Szymon UKS Varsovia Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/0517/19 2019
1 1 f 2 7.27 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018 3
2 2 f 2 7.28 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2018 3 LDK!
3 3 f 2 7.37 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
4 4 f 2 7.49 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02 U18 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/0629/16 2019 4
5 5 f 2 7.66 TARASIEWICZ Marek UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0064/19 2019
1 f 3 6.89 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -- SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
2 f 3 6.89 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA -- KUCZEK Piotr Z/1201/12 2018 1
3 f 3 6.92 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 Sen LU -- B.D. B.D. Z/5085/11 2018 M
4 f 3 6.95 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- ORŁOWSKI Piotr Z/2667/18 2019 M
5 f 3 7.13 WASILEWSKI Adam KS Podlasie Białystok 96 Sen PD -- SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/0089/13 2019 2
1 f 4 7.03 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 1
2 f 4 7.05 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 93 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/3688/11 2018 M
3 f 4 7.09 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1268/11 2018 2
4 f 4 7.12 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0582/16 2018 2
5 f 4 7.21 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2019 3
200 m M
1 2 s 1 24.60 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
2 7 s 1 27.75 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Weteran MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2019 BEZ
2 5 s 2 26.13 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2018 BEZ
3 6 s 2 26.23 PACIOREK Jakub UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1361/18 2018 BEZ
1 3 s 3 25.76 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0563/19 2019
2 4 s 3 25.83 ADAMCZYK Maciej UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1354/18 2018 BEZ
300 m M
1 2 s 1 41.88 GÓRCZYŃSKI Kacper MUKS Płock 04 U16 MZ V MIESZKOWSKI Piotr Z/0058/18 2018 5 LDK!
2 3 s 1 42.01 ASTRACHANCEW Konrad AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ V B.D. Z/0271/19 2019
3 5 s 1 42.22 WRONKA Kacper UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz B.D. Z/5444/18 2018 BEZ
4 9 s 1 46.00 TYMOSIAK Szymon UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5441/18 2018 BEZ
1 1 s 2 41.78 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj UKS Technik Radom 05 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur Z/4548/18 2018 5 LDK!
2 4 s 2 42.04 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 04 U16 MZ V B.D. Z/4501/18 2018 BEZ
3 10 s 2 50.07 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2019 BEZ
4 11 s 2 51.42 KICZYŃSKI Sebastian UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/0398/19 2019
1 6 s 3 43.79 ROSŁONIEC Piotr OKS Start Otwock 05 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/5523/18 2018 BEZ
2 7 s 3 43.84 BABIK Jan UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/0516/19 2019
3 8 s 3 44.12 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3675/18 2019 BEZ
1 1 s 4 38.13 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
2 3 s 4 40.97 SZAJNER Wojciech RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/5753/18 2018 3 LDK!
3 7 s 4 43.54 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Weteran MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2019 BEZ
1 2 s 5 40.85 KOŁODZIEJSKI Filip MUKS Płock 03 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0611/17 , 2018 BEZ LDK!
2 6 s 5 42.71 KOPKA Tomasz Aleksander UKS Clan Ostrołęka 02 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/2825/15 2015 BEZ
3 9 s 5 48.71 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 63 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2018 BEZ
1 4 s 6 41.32 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/4728/18 2018 BEZ
2 5 s 6 41.49 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/2006/18 2018 4
3 8 s 6 44.79 KAWKA Dominik BKS Wataha Warszawa 03 U18 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/5116/18 2018
600 m M
1 1 s 1 1:27.36 BILIŃSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ -- B.D. Z/0546/19 2019
2 2 s 1 1:28.32 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/1058/17 2018 4
3 3 s 1 1:31.44 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/3513/17 2019 3 LDK!
4 4 s 1 1:36.28 MURAWSKI Kacper LKS Korab Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2834/16 , 2019 4 LDK!
5 5 s 1 1:37.76 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79 Weteran MZ -- B.D. B.D. , Z/5532/18 , 2019 BEZ
6 6 s 1 1:38.81 ZAWADZKI Tomasz MKS Polonia Warszawa 69 Weteran MZ -- B.D.
7 7 s 1 1:40.50 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2018 BEZ LDK!
8 8 s 1 1:51.78 MAŁYCHA Igor UKS Varsovia Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0566/19 2019
  s 1 DNF DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1262/16 2018 4
1 1 s 2 1:31.78 DANILUK Bartosz OLA Mazowieckie 03 U18 MZ -- JAGUŚ Mariusz LDK!
2 2 s 2 1:35.32 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2893/18 2018 4 LDK!
3 3 s 2 1:38.60 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ V B.D. Z/0396/19 2019 BEZ
4 4 s 2 1:39.37 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2864/18 2018 3 LDK!
5 5 s 2 1:40.70 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2865/18 2018 5 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:33.71 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/0723/13 2019 3
2 2 s 1 2:37.52 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2985/16 2018 3
3 3 s 1 2:45.55 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2018 4
4 4 s 1 2:49.43 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3155/16 2018 BEZ
5 5 s 1 2:50.20 SALOMONOWSKI Jakub SRS Kondycja Piaseczno 02 U18 MZ -- B.D. 4 LDK!
6 6 s 1 2:54.51 KUCHARSKI Tomasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2047/17 2018 BEZ
7 7 s 1 2:57.59 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Weteran MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2019 BEZ
8 8 s 1 3:07.35 JANDUŁA Wiktor UKS Technik Radom 05 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1552/18 2018 5 LDK!
9 9 s 1 3:11.70 BAJORSKI Adam RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur WAŚNIEWSKI Marcin , Z/4547/18 , 2019 BEZ LDK!
10 10 s 1 3:40.79 SZCZYPIŃSKI Franciszek OKS Start Otwock 04 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/5522/18 2018 BEZ
  s 1 DNF JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84 Weteran MZ -- ROSŁON Sławomir Z/5134/11 2018 3
2000 m M
1 s 1 5:45.35 ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/3739/16 2019 3
2 s 1 5:58.38 ZIELIŃSKI Kamil AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- B.D. Z/0300/19 2019
3 s 1 6:17.71 KRAWCZYK Paweł RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/5479/15 2018 4
4 s 1 6:23.07 BRYNDA Marcin LKS Korab Olecko 88 Sen WN -- B.D. Z/1471/16 2019 BEZ
5 s 1 6:24.46 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79 Weteran MZ -- B.D. B.D. , Z/5532/18 , 2019 BEZ
6 s 1 6:25.10 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2018 3 LDK!
7 s 1 6:50.05 SELKE Radosław Lucjan UKS MTE Milanówek 85 Sen MZ -- BLADOS Tomasz # Z/0511/19 2019
8 s 1 7:10.98 WRÓBLEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 79 Weteran MZ -- B.D. Z/0612/19 2019
60 m pł M J Mł M
1 e 1 8.50 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0758/15 2019 3
2 e 1 8.59 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2467/17 2019 2
3 e 1 9.04 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2018 3 LDK!
4 e 1 9.29 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
1 e 2 9.01 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2019 3
2 e 2 9.26 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
3 e 2 9.80 JEDYNAK Kacper UKS Technik Radom 04 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2018 BEZ LDK!
1 1 f 1 8.47 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0758/15 2019 3
2 2 f 1 8.48 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2467/17 2019 2
3 3 f 1 8.90 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2018 3 LDK!
4 4 f 1 9.16 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2019 3
60 m pł M (99.1) M
1 e 1 7.90 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 1
2 e 1 8.12 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB -- KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
3 e 1 8.35 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2019 1
4 e 1 8.46 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2
1 1 f 1 7.96 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 1
2 2 f 1 8.28 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2019 1
3 3 f 1 8.46 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2
60 m pł M M
1 1 e 1 8.13 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/0582/15 2018 1
2 2 e 1 8.21 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2018 1
3 3 e 1 8.44 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U23 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2019 1
4 4 e 1 8.60 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
1 1 f 1 8.25 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2018 1
2 2 f 1 8.33 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U23 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2019 1
3 3 f 1 8.57 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
  f 1 DNF WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/0582/15 2018 1
Wzwyż M
1 f 1 2.11 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 88 Sen LB I LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2018 1
2 f 1 2.05 SZTANDUR Piotr MKS Inowrocław 00 U20 KP II NIEMCZYN Dariusz Z/2763/16 2019 1
3 f 1 2.00 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK II TITTINGER Michał Z/6349/15 2018 2
4 f 1 1.90 BUCZEK Łukasz MMKS Start Skierniewice 91 Sen LD III WARACKI Jerzy B.D. 2
5 f 1 1.60 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4
6 f 1 1.50 BRODACKI Michał UKS Clan Ostrołęka 01 U20 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/4794/18 2018 BEZ
Tyczka M
1 f 1 5.00 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ I KACHKOVSKYI Gennadii Z/3292/11 2018 1
2 f 1 4.40 SZEWCZYK Stanisław KS Warszawianka W-wa 97 U23 MZ II GĘBSKI Adam Z/1278/13 2019 1
3 f 1 4.20 PIWOWARSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II KACHKOVSKYI Gennadii Z/1588/14 2019
4 f 1 3.80 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ III GAWENDA Andrzej # Z/1119/18 2018 2 LDK!
1 f 2 3.30 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
2 f 2 2.40 WEREDA Dawid SKS Feniks Siedlce 04 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2107/18 2019 BEZ
3 f 2 2.40 CHOJNACKI Dawid SKS Feniks Siedlce 04 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2108/18 2019 BEZ
4 f 2 2.00 EJNFOCHT Dawid SKS Feniks Siedlce 05 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/1004/19 2019
5 f 2 2.00 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 07 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2019
  f 2 NM KSIĘŻOPOLSKI Adrian SKS Feniks Siedlce # 04 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/1005/19 2019
W dal M
1 f 1 7.04 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2019 2
2 f 1 6.76 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U20 MZ III DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2018 2 LDK!
3 f 1 6.66 MICHALAK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 00 U20 MZ III ZIĘCINA Kazimierz Z/2056/16 2019 4
4 f 1 6.45 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III BRYNDA Marcin NAZARKIEWICZ Robert , Z/2836/16 , 2019 2 LDK!
5 f 1 6.42 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2018 3
6 f 1 6.22 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01 U20 PD IV NAZARKIEWICZ Robert Z/3665/18 2019 BEZ
7 f 1 6.14 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ IV ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2018 4
8 f 1 5.76 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1362/18 2018 4
9 f 1 5.62 TARASIEWICZ Marek UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0064/19 2019
10 f 1 5.59 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3
11 f 1 5.12 PROKOPIUK Robert KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 75 Weteran MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/5747/18 2018 BEZ
12 f 1 4.99 CHYC Michał MLKS Pilica Białobrzegi 03 U18 MZ -- B.D. BEZ
13 f 1 4.78 BARTOŚ Krzysztof AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/0282/19 2019
14 f 1 3.63 GRONKIEWICZ Marek KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 67 Weteran MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0772/19 2019 BEZ
1 f 2 6.22 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2018 5 LDK!
2 f 2 5.08 WAŚ Kacper AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/0387/19 2019
3 f 2 5.07 GROCHOWSKI Krzysztof UKS Sprint 2020 Warszawa 07 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5436/18 2018 BEZ
4 f 2 3.98 KICZYŃSKI Sebastian UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/0398/19 2019
Trójskok M
1 f 1 15.66 KULMACZEWSKI Jan UKS Kapry-armexim Pruszków 95 Sen MZ I B.D. B.D. , Z/1677/12 , 2019 1
2 f 1 14.76 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1
3 f 1 14.57 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2018 2
4 f 1 14.15 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96 Sen PD III NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/1475/13 2019 3
5 f 1 14.13 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2018 2 LDK!
6 f 1 13.67 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2019 4
7 f 1 13.63 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD III MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2018 3
Kula (5) M
1 f 1 16.03 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD II JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2019 2 LDK!
2 f 1 15.23 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U18 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2019 2 LDK!
3 f 1 14.66 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2018 1
4 f 1 14.54 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U18 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2019 2 LDK!
5 f 1 13.82 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03 U18 PD III KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2533/17 , 2018 2 LDK!
6 f 1 13.36 MILEWSKI Adrian OKLA Ostrołęka 03 U18 MZ IV SZUSTER Konrad Z/3211/17 2018 2 LDK!
7 f 1 13.20 DANILUK Adam UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ IV GĄSIEWSKI Artur GĄSIEWSKI Artur , Z/2737/17 , 4 LDK!
8 f 1 12.58 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
9 f 1 11.93 KULA Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2018 3 LDK!
10 f 1 10.51 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4727/18 2018 BEZ
11 f 1 10.04 DOBRZYŃSKI Kordian UKS LA Basket Warszawa 03 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3920/17 2018 5
12 f 1 9.28 FALIŃSKI Filip UKS Technik Radom 03 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/5085/18 2018 BEZ LDK!
1 f 2 11.06 KIJEWSKI Karol PKS Gwardia Szczytno 05 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej Z/3348/18 2018 5
2 f 2 9.46 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 05 U16 MZ -- ORZESZEK Krzysztof # Z/5570/18 2019
3 f 2 8.01 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2019 BEZ
4 f 2 6.29 OSTRZYŻEK Michał UKS Technik Radom 05 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek FALIŃSKI Jacek , Z/5088/18 , 2018 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 16.58 BORKOWSKI Jakub PKS Gwardia Szczytno 01 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/5618/15 2019 1 LDK!
2 f 1 16.49 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2018 1
3 f 1 15.15 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2019 2
4 f 1 15.08 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2018 2
5 f 1 14.82 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U20 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2018 2
6 f 1 14.09 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2018 2
7 f 1 10.75 ŻURAWSKI Sebastian OKS Start Otwock 01 U20 MZ -- SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/4119/17 2018 4
Kula (7.26) M
1 f 1 18.80 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2018 MM
2 f 1 18.32 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2018 M
3 f 1 17.39 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/5061/11 2018 M
4 f 1 13.06 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
5 f 1 12.73 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 2
6 f 1 9.02 PROKOPIUK Robert KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 75 Weteran MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/5747/18 2018 BEZ
7 f 1 7.40 GRONKIEWICZ Marek KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 67 Weteran MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0772/19 2019 BEZ
  f 1 NM ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN -- BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2018 M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.7078828811646 sekund